Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

+3
ariel
nansecrets
Dalia
7 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από marilou Πεμ Ιαν 05, 2012 2:50 am

"Κυρία , αδελφή...ελάτε εδώ! Ελάτε !

Αδελφηηηηη! Σε φωνάζει το μικρό!!!

"Αδελφή Μαρία ελάτε στο παράθυρο ! Ελάτε...ελάτε!

Αδελφηηηηηηηη!

"Μα εγώ αδελφή θέλω να πάω στο παράθυρο τώρα!"γκρίνιαξε ο Τομ.

Εμαααα πάψε κι εσύ λίγο!!! Μέχρι το Πάσχα θα έχει έρθει!!!

"Δεν θέλω να φάω!!!Δεν θέλω !"φώναξε ξανά ο Τομ και αμέσως πέταξε το πιάτο απ'το τραπέζι

Όχιιιιιιι! Μη το καινούργιο σερβίτσιοοοο!

"Τομ ! Τομ !Κάτσε ήσυχα και έλα αμέσως εδώ!"

Καλά κυρά μου! Γιατί να έρθει αυτός εκεί και να μην πας εσύ στο παράθυρο να ησυχάσουμε κιόλας??? Αααααα....

"Σσσς...Άκουσε αδελφή Μαρία."

Με το πάσο σας κορίτσια... Χαλαράααα....

"Κυρία , αδελφή ακούστε , ακούστε!"

Εεε είναι ζώο??? πόσα γράμματα? λύκος? αρκούδα? μήπως δεν είναι ζώο? μήπως είναι ο Αη Βασίλης?? Πολύ μ'αρέσει το ταμπού!!

"Ωχ Θεέ μου ...ακούγεται σαν να κλαίει ενα μωρό! Ωωω...Τομ ώστε αυτό προσπαθούσες να μας πεις;!"

Εισαι υπερβολικά τετραπέρατη, όπως θα έλεγε και ο Σκαρ! Αλλά μην πάθεις και τίποτα... Έεεεεεχουμε χρόνο...

"Ναι αδελφή!Εδώ και πολλή ώρα ακούω αυτόν τον ήχο...σας φώναζα αλλά δεν..."

Καλέ αυτό μιλάει? ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΣ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΚΆΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΠΑΣ ΟΤΙ ΒΡΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ??? Αλλά δεν πειράζει... παιδάκι είναι.... Μην βιάζεστε..... Ακόμα δεν μπήκε ο Μάρτης.....

"Να μην κουνηθεί κανείς από την θέση του!"

Καλέ ποιος κουνιέται... Χαλαράαααααα......

"Κυρία Πόνυ εδώ! Ωωω... Θεέ μου το κακόμοιρο."

Μην ανησυχείς! Αντέχει ακόμα...

"Αχ...το καημένο το μωράκι θα έχει ξεπαγιάσει."

Καλά σε βρίσκω λίγο υπερβολική τώρα!

"Κυρία Πόνυ διαβάστε εδώ σας παρακαλώ..."και η αδελφή της έδειξε τον φάκελο.
-"Ωωω...Θεέ μου!!!Μα ...μα...μα δεν είναι δυνατόν!"

Καλέ τι λέει?? Τι δεν είναι δυνατόν??? Μιλάααααα!!!

"Πράγματι κυρία Πόνυ ...δεν είναι δυνατόν! Τι θα κάνουμε;"

Βρε παιδιά πείτε και σε μένα!!! Θα σκάσω από την αγωνία μου μέχρι να μου πει η Ντάλια!!! Ας με καταλάβει κάποιος!!!

"Ας μην πανικοβαλλόμαστε αδελφή , ας κρατήσουμε την ψυχραιμία μας.

Σωστή σε βρίσκω... Cooooooool... Δεν τρέχει κάστανο... Άσε που το άγχος φέρνει ρυτίδες...

"Ναι κυρία Πόνυ ...έχετε δίκιο."

Έτσι μπράβο χαλαράαααα...

"Αααα...κυρία Πόνυ κι άλλο παιδί!"

Καλέ τι γίνεται??? Φυτρώνουν???!!!

"Ωχ το κακομοιρούλι θα χει ξεπαγιάσει κι αυτό."

Για την ώρα μπορεί να χαροπαλεύει το προηγούμενο αλλά σιγά μην σκάσουμε κιόλας... Ωχου! Βραδιάτικα....

"Έχει κανένα γράμμα αδελφή Μαρία;"ρώτησε η κυρία Πόνυ φτάνοντας στο δέντρο έχοντας ακόμα στην αγκαλιά της την μικρή Ανν.
Η αδελφή έψαχνε στις κουβέρτες μέσα στο καλάθι αλλά δεν έβρισκε κάτι που θα βοηθούσε εκείνη και την κυρία Πόνυ για την ταυτότητα του μωρού.Μόνο κάποια στιγμή πήρε το μάτι της μια κούκλα που ήταν εκεί ακουμπησμένη δίπλα στο μωρό.
-"Μόνο αυτή την κούκλα..."είπε η αδελφή καθώς περιερζόταν την πάνινη κούκλα."Κάντυ.."διάβασε χαμηλόφωνα το όνομα της κούκλας και αμέσως κοίταξε την μικρή που ξαφνικά άρχισε να κουνάει χαρούμενα χέρια και πόδια μέσα στο καλαθάκι της.Η μικρή με τις κατάξανθες μπούκλες είχε παντού φακίδες στο πρόσωπο της και ανοιγόκλινε τα καταπράσινα μάτια της καθώς γελούσε.
-"Κάντυ;!Ώστε σε λένε Κάντυ έτσι;"η αδελφή κοιτούσε χαμογελαστή το μωρό καθώς το έπαιρνε στα χέρια της. "Σίγουρα είσαι η Κάντυ !"η αδελφή Μαρία ήταν χαρούμενη με το όνομα που είχε δώσει στην μικρή.Η αλήθεια ειναι πως κατά κάποιο τρόπο η κούκλα είχε συμβάλλει σ'αυτό.
-"Και τι θα γίνει με το επώνυμο αδελφή Μαρία;"ρώτησε με ύφος σοβαρό η κυρία Πόνυ.
-"Αφού την βρήκαμε μέσα στο χιόνι θα την πούμε Κάντυ Γουάιτ!"δήλωσε αποφασιστικά η αδελφή.
-"Από δω και πέρα λοιπόν θα χουμε κοντά μας την Ανν και την Κάντυ !"είπε η κυρία Πόνυ γελώντας και φέρνοντας την Ανν προς τον ουρανό.
-"Ομολογώ κυρία Πόνυ πως έχετε δίκιο...η Κάντυ και η Ανν!"συμφώνησε η αδελφή Μαρία σηκώνοντας με τα χέρια της και την μικρούλα Κάντυ προς τον ουρανό.

Εγώ έχω βάλει στο μπρίκι καφέ να γίνεται και φέρνω και κουλουράκια που πάνε με την κουβέντα... Τοοομ! Πιάσε καμία καρέκλα να μην είμαστε όρθιες!!!

"Αντίο πολυαγαπημένη μου Κάντυ Γουάιτ! Θα είμαι πάντα δίπλα σου κι ας μην το γνωρίζεις και εύχομαι να έρθει γρήγορα η μέρα που θα ξανασυναντηθούμε εμείς οι δυο."

Κι εσύ για να έχουμε καλό ρώτημα ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ??? ΟΕΟ???

marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7178
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από marilou Πεμ Ιαν 05, 2012 3:37 am

Χαλί τα σχόλια δεν ήθελες??? Ορίστε!!! Και είναι και περσικό!!! lol!

Και έχω και άλλα δύο κεφάλαια να σχολιάσω όπου θα κοιτάξω να είμαι ένα κλικ πιο σύντομη! Zip

Στην ουσία τώρα!!! Έλα μεγάλο μπράβο που ξεκινάς από την αρχή την ιστορία!!! cheers cheers cheers
Είναι ένας πολύ καλός τρόπος για να μπουν σε μια τάξη τα πράγματα!Hehe Μπράβο για την υπομονή σου! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
Επίσης μου αρέσουν πολύ οι περιγραφές σου και αλλαγές που έχεις κάνει! Επιτέλους η Ανν παρουσιάζεται γενναία!!! Καημό το είχα!!! lol! lol! lol!

Και τώρα να σου πω τι ΔΕΝ μου αρέσει!!! Groumf

Πρώτον!!! Δεν μου αρέσει που θα τρώω τα νύχια μου Nervus με την ασημένια αλυσίδα της Ανν!!!

Και δεύτερον και κυριότερον!!!! Δεν μου αρέσει που μέχρι να βγει ο Ρουβάς θα παρελάσει από την πίστα ο κάθε άσχετος!!! moreparty:
Εγώ για τον Ρουβά ήρθα κυρία μου!!! Point Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3


Εν ολίγοις πιάσε το πληκτρολόγιο και μην το αφήνεις!!! Coffee pc
Δεν μπορώ να περιμένω!!! lol! lol! lol!



lol! lol! lol! lol! lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7178
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Ιαν 05, 2012 11:25 am

Αδελφηηηηη! Σε φωνάζει το μικρό!!!
Αδελφηηηηηηηη!
Εμαααα πάψε κι εσύ λίγο!!! Μέχρι το Πάσχα θα έχει έρθει!!!
Δεν το νομιζω...πες καλυτερα του χρονου τα Χριστουγεννα lol!
Όχιιιιιιι! Μη το καινούργιο σερβίτσιοοοο!
Κι ειναι και πορσελανινο !!!! ΟΡΙΣΤΕ ΜΑΣ !!! :roarrr:
Καλά κυρά μου! Γιατί να έρθει αυτός εκεί και να μην πας εσύ στο παράθυρο να ησυχάσουμε κιόλας??? Αααααα....
ελα ντε ??? μα καλα τις ιδιες αποριες εχουμε ??? Hihihihihi
Με το πάσο σας κορίτσια... Χαλαράααα....
Εεε είναι ζώο??? πόσα γράμματα? λύκος? αρκούδα? μήπως δεν είναι ζώο? μήπως είναι ο Αη Βασίλης?? Πολύ μ'αρέσει το ταμπού!!
εγω προτιμω το scrample !!!παω να το φερω... Hihihi
Εισαι υπερβολικά τετραπέρατη, όπως θα έλεγε και ο Σκαρ! Αλλά μην πάθεις και τίποτα... Έεεεεεχουμε χρόνο...
Οοοοοοοουυυυυυυυ...απεριοριστο !!! lol!
Καλέ αυτό μιλάει? ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΣ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΚΆΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΠΑΣ ΟΤΙ ΒΡΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ??? Αλλά δεν πειράζει... παιδάκι είναι.... Μην βιάζεστε..... Ακόμα δεν μπήκε ο Μάρτης.....
Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
Καλέ ποιος κουνιέται... Χαλαράαααααα......
ΨΗΛΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΛΕΩ !!!!!!! Hihihihihi
Μην ανησυχείς! Αντέχει ακόμα...
Καλά σε βρίσκω λίγο υπερβολική τώρα!
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Καλέ τι λέει?? Τι δεν είναι δυνατόν??? Μιλάααααα!!!
Βρε παιδιά πείτε και σε μένα!!! Θα σκάσω από την αγωνία μου μέχρι να μου πει η Ντάλια!!! Ας με καταλάβει κάποιος!!!
ΧΕΧΕΧΕΧΕ...πως μ'αρεσει να σε βασανιζω...χεχεχεχε... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Σωστή σε βρίσκω... Cooooooool... Δεν τρέχει κάστανο... Άσε που το άγχος φέρνει ρυτίδες...
Έτσι μπράβο χαλαράαααα...
ξεραθηκα... Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Καλέ τι γίνεται??? Φυτρώνουν???!!!
ειναι γονιμη εποχη μαριλου μου...δεν το ξερες ??? lol! lol! lol!
Για την ώρα μπορεί να χαροπαλεύει το προηγούμενο αλλά σιγά μην σκάσουμε κιόλας... Ωχου! Βραδιάτικα....
γιατι σκαει κανεις ...εγω δεν βλεπω κανεναν... scratch
Εγώ έχω βάλει στο μπρίκι καφέ να γίνεται και φέρνω και κουλουράκια που πάνε με την κουβέντα... Τοοομ! Πιάσε καμία καρέκλα να μην είμαστε όρθιες!!!
Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Κι εσύ για να έχουμε καλό ρώτημα ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ??? ΟΕΟ??
Ελα τωρα κι εσυ...κανεις πως δεν ξερεις ... lol!




Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Ιαν 05, 2012 11:33 am

Χαλί τα σχόλια δεν ήθελες??? Ορίστε!!! Και είναι και περσικό!!!
Και έχω και άλλα δύο κεφάλαια να σχολιάσω όπου θα κοιτάξω να είμαι ένα κλικ πιο σύντομη!
γιατι ειμαι εγω συντομη ??? οχι επαναλαμβανω ειμαι εγω συντομη ?? ΟΧΙ ! αρα ουτε εσυ θα σαι !!!
ασε με να χω κατι να γελαω... αααα lol! lol! lol! lol!

Στην ουσία τώρα!!! Έλα μεγάλο μπράβο που ξεκινάς από την αρχή την ιστορία!!!
Είναι ένας πολύ καλός τρόπος για να μπουν σε μια τάξη τα πράγματα! Μπράβο για την υπομονή σου!
Επίσης μου αρέσουν πολύ οι περιγραφές σου και αλλαγές που έχεις κάνει! Επιτέλους η Ανν παρουσιάζεται γενναία!!! Καημό το είχα!!!
Σε ευχαριστωωωωωωωωω συναδελφε !!!!!!!!! Flowers
Και τώρα να σου πω τι ΔΕΝ μου αρέσει!!!
Πρώτον!!! Δεν μου αρέσει που θα τρώω τα νύχια μου με την ασημένια αλυσίδα της Ανν!!!
Και δεύτερον και κυριότερον!!!! Δεν μου αρέσει που μέχρι να βγει ο Ρουβάς θα παρελάσει από την πίστα ο κάθε άσχετος!!!
Εγώ για τον Ρουβά ήρθα κυρία μου!!!
Λυσσα κακια κι εσυ με τον Ρουβα !!!
Ασε πρωτα να πρελασουν με την ησυχια τους ο Πλουταρχος και ο Ρεμος και μετα θα ρθει κι ο Ρουβας !!! Ωχου... :roarrr:


Εν ολίγοις πιάσε το πληκτρολόγιο και μην το αφήνεις!!!
Δεν μπορώ να περιμένω!!!
Αμ...δεν το βλεπω...μετα τις φωτιες που σου αναψα κιολας το μσν lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Ιαν 05, 2012 2:31 pm

Μαριλου εχω λιωσει κανονικα με τα σχολια σου!!!!!!!!!!!!!!!!

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35474
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από marilou Πεμ Ιαν 05, 2012 3:58 pm

Καλέ ποιος Ρέμος και ποιος Πλούταρχος??? Εδώ για κέφι μιλάμε!!! yoohoo: yoohoo: yoohoo: In Love In Love In Love

Έλα Ναν στον ρυθμό του Shake it! Όλες μαζί!!!! yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo:

Σακηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7178
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Ιαν 05, 2012 4:09 pm

marilou11880 έγραψε:Καλέ ποιος Ρέμος και ποιος Πλούταρχος??? Εδώ για κέφι μιλάμε!!! yoohoo: yoohoo: yoohoo: In Love In Love In Love

Έλα Ναν στον ρυθμό του Shake it! Όλες μαζί!!!! yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo:

Σακηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

ερε μανια με το Σακη !!! Μαριλου παιδι μου θες να μπει και ο αιδος στο στορυ μου ???? lol! lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από marilou Πεμ Ιαν 05, 2012 4:53 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7178
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Ιαν 05, 2012 11:26 pm

και εχει και γενεθλια σημερα ο Σακηηηηηηηηηηηηηςςςςςςς lol!






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35474
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από marilou Παρ Ιαν 06, 2012 12:49 am

και εχει και γενεθλια σημερα ο Σακηηηηηηηηηηηηηςςςςςςς

Αλήθεια??? Χαχαχαχαχ! Απίστευτο! Hihihihihi Λόξιγκα που θα έχει ο καημένος... Ούτε στίχο δεν θα μπορεί να πει!!! lol! lol! lol! lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7178
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Παρ Ιαν 06, 2012 12:52 am

marilou11880 έγραψε:
και εχει και γενεθλια σημερα ο Σακηηηηηηηηηηηηηςςςςςςς

Αλήθεια??? Χαχαχαχαχ! Απίστευτο! Hihihihihi Λόξιγκα που θα έχει ο καημένος... Ούτε στίχο δεν θα μπορεί να πει!!! lol! lol! lol! lol!
¨

εμ βεβαια...αφου τον εχουμε πιασει εμεις στο στομα μας lol! που να τον βσλω και στο στορυ μου μεσα...
εκει θα ναι που δεν θα μπορει να αρθρωσει λεξη... lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από marilou Παρ Ιαν 06, 2012 1:00 am

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7178
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από ariel Παρ Ιαν 06, 2012 8:36 pm

Τι μου αρέσει στο φικ της Ντάλιας

Οτι έχει αλλάξει αρκετά τους χαρακτήρες της Μιζούκι, χωρίς να τους αλλοιώσει

Το χαιδευτικό της Ανν. Χιονάτη! Heartbeat <3 (εδώ που τα λεμε, ιδια είναι!)

Ο Τομ και ο τρυφερός, αδελφικός του τρόπος

Το ασημένιο βραχιολάκι

Η αναμονή για το καινούργιο τερροπαρατσουκλι!!!

Τα σχόλια της Μαριλού!!!! Εχω ξεραθεί στα γέλια

Τα σχόλια της Ντάλιας στα σχόλια της Μαριλού!!! Καινούργιο συκώτι έκανα!!!

Περιμένουμε τη συνέχεια!!! Μη μας ξεχνάς!!!






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27065
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Παρ Ιαν 06, 2012 8:39 pm

ariel έγραψε:Τι μου αρέσει στο φικ της Ντάλιας

Οτι έχει αλλάξει αρκετά τους χαρακτήρες της Μιζούκι, χωρίς να τους αλλοιώσει

Το χαιδευτικό της Ανν. Χιονάτη! Heartbeat <3 (εδώ που τα λεμε, ιδια είναι!)

Ο Τομ και ο τρυφερός, αδελφικός του τρόπος

Το ασημένιο βραχιολάκι

Η αναμονή για το καινούργιο τερροπαρατσουκλι!!!

Τα σχόλια της Μαριλού!!!! Εχω ξεραθεί στα γέλια

Τα σχόλια της Ντάλιας στα σχόλια της Μαριλού!!! Καινούργιο συκώτι έκανα!!!

Περιμένουμε τη συνέχεια!!! Μη μας ξεχνάς!!!

αχου αριελ μου το διαβασες ?! Σε ευχαριστω παρα πολυ !!! flower flower flower
Και βεβαια δεν σας ξεχναω !!! Καλα μην περνεις κι ορκο για το πρωτο...πολλα θα αλλαξουν εκει μεσα lol!
Δυστυχως αυτο ΣΚ δεν θα ανεβει επομενο κεφ. αλλα μεσα στη βδομαδα λογω γαμου lol!
Οντως με την Μαριλου εχουμε ριξει το γελιο !!! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από ariel Δευ Ιαν 16, 2012 4:35 pm

Μη νομίζεις οτι δεν διάβασα τη συνέχεια, επειδή δεν σχολίασα!!!

Αποχαιρετίσαμε τον Τομ.... με το αλυσιδάκι τι θα γίνει;;;;;






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27065
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Ιαν 16, 2012 4:41 pm

εγω δεν το διαβασα ακομα... μπορει αργοτερα.






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35474
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Δευ Ιαν 16, 2012 8:25 pm

ariel έγραψε:Μη νομίζεις οτι δεν διάβασα τη συνέχεια, επειδή δεν σχολίασα!!!

Αποχαιρετίσαμε τον Τομ.... με το αλυσιδάκι τι θα γίνει;;;;;

1.Εγω τον Τομ δεν τον αποχαιρεταω τοσο ευκολα ! Ειναι βασικος και πολυ σημαντικος χαρακτηρας, τλχστν στο δικο μου στορυ !
2.Αααααααχχχχχχ...αυτη η αλυσιδα, υπομονη...Θα δωθει η 'επιστημονικη' της εξηγηση, παρακατω ομως... lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από libra Πεμ Ιαν 19, 2012 11:23 pm


ντάλια αν διαβάσω άλλη μια φορά για την αλυσίδα χωρίς να διαβάσω στην ίδια σελίδα και τη λυση του μυστηρίου, θα μπω στη σελίδα να ρωτήσω την κυρία Πόνυ αυτοπροσώπως lol!

νταλίτσα η times new roman είναι πολύ κουρατική για διάβασμα κατά την γνώμη μου.. Εγώ το κείμενο το έριξα σε ένα word για να μπορέσω να το διαβάσω






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27644
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Παρ Ιαν 20, 2012 1:18 am

libra έγραψε:
ντάλια αν διαβάσω άλλη μια φορά για την αλυσίδα χωρίς να διαβάσω στην ίδια σελίδα και τη λυση του μυστηρίου, θα μπω στη σελίδα να ρωτήσω την κυρία Πόνυ αυτοπροσώπως lol!

νταλίτσα η times new roman είναι πολύ κουρατική για διάβασμα κατά την γνώμη μου.. Εγώ το κείμενο το έριξα σε ένα word για να μπορέσω να το διαβάσω

λες εεε...οκ το επομενο κεφ. τοτε θα ανεβει οπως και τα προηγουμενα...και το σκεφτομουν ξερεις... lol!
αααα...λιμπ υπομονη για την λυση της αλυσιδας πρεπει να περιμενεις λιγο, ασε το μυστηριο να το λυσει αλλος... lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από libra Παρ Ιαν 20, 2012 8:52 am


πόσο υπομονή;;; Nervus Nervus Nervus Nervus Nervus

Α!!! Και κάτι ακόμα... επειδή σε κόβω με το φικ να το κάνεις έπος 115 κεφαλαίων σαν το ανιμέ... μήπως να μας ρίξεις κανα ενδιάμεσο κεφαλαιάκι τι κάνει και που είναι ο Τέρρυ στην παιδική του ηλικία, γιατί δεν έχω υπομονή να περιμένω μέχρι να τον εμφανίσεις αλλιώς;;;

Τερρυκές, κάντε κερκίδα παρακαλώ γιατί αλλιώς δεν μας βλέπω καλά :http://www.pic






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27644
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Παρ Ιαν 20, 2012 2:19 pm

libra έγραψε:
πόσο υπομονή;;; Nervus Nervus Nervus Nervus Nervus

Α!!! Και κάτι ακόμα... επειδή σε κόβω με το φικ να το κάνεις έπος 115 κεφαλαίων σαν το ανιμέ... μήπως να μας ρίξεις κανα ενδιάμεσο κεφαλαιάκι τι κάνει και που είναι ο Τέρρυ στην παιδική του ηλικία, γιατί δεν έχω υπομονή να περιμένω μέχρι να τον εμφανίσεις αλλιώς;;;

Τερρυκές, κάντε κερκίδα παρακαλώ γιατί αλλιώς δεν μας βλέπω καλά :http://www.pic

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha θα προσπαθησω λιμπ...θα προσπαθησω...να ευχεσαι και να παρακαλας για οιστρο μονο και για εμπνευση...
ισως δωσω ενα φλασμπακ...ισως...
οντως...η ιστορια θα ειναι καπως μεγαλουτσικη Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από libra Παρ Ιαν 20, 2012 2:32 pm


ελπίζω ντάλια να σου έρθει έμπνευση γιατί το Τερροκοινό θα αρχίσει να διαμαρτύρεται... Μέχρι και ο Φώσκολος προσαρμόζεται στις απαιτήσεις του κοινού. Εσύ δεν θα προσαρμοστείς; lol!






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27644
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Παρ Ιαν 20, 2012 2:34 pm

libra έγραψε:
ελπίζω ντάλια να σου έρθει έμπνευση γιατί το Τερροκοινό θα αρχίσει να διαμαρτύρεται... Μέχρι και ο Φώσκολος προσαρμόζεται στις απαιτήσεις του κοινού. Εσύ δεν θα προσαρμοστείς; lol!

affraid affraid affraid ενταξει λιμπ...ενταξει...επειδη σε εχει φοβηθει το ματι μου θα κανω οτι μπορω...
ειπα ισως δωσω ενα φλασμπακ... Wink
αααα...μην το ξεχασω το επεομενο κεφ. αυριο...αποψε εχουμε εξοδο με τον Στηαρ... lol! lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από libra Παρ Ιαν 20, 2012 2:36 pm


ΜΠΡΑΒΟ ντάλια... Τον φόβο μου να χεις Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
Ανέβασε το όποτε μπορείς νταλίτσα... Κι εγώ δεν ξέρω αν θα προλάβω στο ΣΚ να το διαβάσω Rolling Eyes






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27644
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Παρ Ιαν 20, 2012 2:37 pm

libra έγραψε:
ΜΠΡΑΒΟ ντάλια... Τον φόβο μου να χεις Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
Ανέβασε το όποτε μπορείς νταλίτσα... Κι εγώ δεν ξέρω αν θα προλάβω στο ΣΚ να το διαβάσω Rolling Eyes

affraid affraid affraid affraid affraid
:terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης