Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Vote_lcap72%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Vote_lcap21%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

+13
anna
Masta87
nuitetoile21
μαριτα
ΜΙΜΙ
marilou
souka
stavroylaki
Dalia
nansecrets
ariel
libra
papirous
17 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 17 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Οκτ 04, 2012 1:38 pm

black black heart! τι κεφαλαιο!

τι κανει η απωλεια.. αλλαζει τα παντα στη στιγμη!

παρολα αυτα την θαυμαζω απεριοριστα για τον χαρακτηρα που εδειξε! και ειδικα με τους Ραγκαν!!!
αποφασεις που επρεπε να παρθουν..

το ποιημα πολυ ωραιο cheers cheers
οπως και το γραμμα...


παρολα αυτα θα σταθω στον τελευταιο διαλογο... Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

- Ζήλεψα τον ήλιο που χαιδεύει το πρόσωπο σου και σου χάρισε αυτές τις φακίδες...ζηλεύω αυτές τις φακίδες, γιατί δεν στις χάρισα εγώ, αλλά κάποιος άλλος...ζηλεύω τον αέρα που περνάει τα χέρια του στα μαλλιά σου,που σου κλέβει την ευωδία τους και δεν μπορώ να την μυρίσω...ζηλεύω που ερωτοτροπεί με το φουστάνι σου τόσο αναίσχυντα! Ζηλεύω το φεγγάρι που καθρεφτίζει στα μάτια σου...το ζηλεύω που βουτάει μέσα τους...Ζηλεύω το νερό της βροχής όταν πέφτει στο κορμί σου...εύχομαι να ήμουν κάθε σταγόνα της εγώ...
Πήρε το πρόσωπο του στα δύο ζεστά χέρια της.
- ...είσαι ο ήλιος μου, ο άερας μου, το φεγγάρι και η βροχή μου...μην ζηλεύεις τον εαυτό σου...είμαι δική σου.


worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship:






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35474
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από marilou Πεμ Οκτ 04, 2012 2:44 pm

Ένα έχω να πω......
worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship:

Πολύ ωραία η γραφή σου Πάπι μου! Λατρεύω την "κακιά" Κάντυ...... Twisted Evil Και φυσικά το κλείσιμο του κεφαλαίου!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3
Κάτι μου λέει πως μας επιφυλάσσεις μια άκρως Τερρική συνέχεια!....... yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo:
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7178
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Πεμ Οκτ 04, 2012 7:52 pm

Χα! Τώρα κατάλαβα τι ήθελες να πεις στην άλλα όψη του νομίσματος!!!! Ηταν μεγάλη η ταύτιση!

Οσο για το κεφάλαιο, δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω με τις προλαλίσασες!

Ο πόνος ωμός και καταλυτικός, τον ένιωσα διαβάζοντας να ποτίζει την ψυχή μου. Τα μαλλιά που κόπηκαν, τα γυαλιά που έσπασαν και μια Σανέλ να επισφραγίζουν την αλλαγή. Συγκλονιστική η γραφή σου! Μου μετέφερες απολύτα την πίκρα, την απόγνωση, τον θυμό. Η αλήθεια οτι αν έλλειπε μια παράγραφος, θα με άφηνες παγωμένη πριγκίπισσα, με τα χείλη σφιγμένα....

....αλλά....

Ζήλεψα τον ήλιο που χαιδεύει το πρόσωπο σου και σου χάρισε αυτές τις φακίδες...ζηλεύω αυτές τις φακίδες, γιατί δεν στις χάρισα εγώ, αλλά κάποιος άλλος...ζηλεύω τον αέρα που περνάει τα χέρια του στα μαλλιά σου,που σου κλέβει την ευωδία τους και δεν μπορώ να την μυρίσω...ζηλεύω που ερωτοτροπεί με το φουστάνι σου τόσο αναίσχυντα! Ζηλεύω το φεγγάρι που καθρεφτίζει στα μάτια σου...το ζηλεύω που βουτάει μέσα τους...Ζηλεύω το νερό της βροχής όταν πέφτει στο κορμί σου...εύχομαι να ήμουν κάθε σταγόνα της εγώ...
Πήρε το πρόσωπο του στα δύο ζεστά χέρια της.
- ...είσαι ο ήλιος μου, ο άερας μου, το φεγγάρι και η βροχή μου...μην ζηλεύεις τον εαυτό σου...είμαι δική σου.

Ζήλεψα κάθε σου λέξη......






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27065
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Παρ Οκτ 05, 2012 12:11 pm

Αχχχχ ποσο χαιρομαι που σας αρεσε!!!!!Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 S0819

Οταν το εγραφα μου βγηκε η ψυχη Klaps-klaps
Σπόιλερ:
με κανετε και ντρεπομαι με τα λογια σας καλεεεε Woops!!! Woops!!! Woops!!!
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9888
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Οκτ 05, 2012 2:06 pm

μια και το εχεις με την καλλιτεχνια, ζωγραφιζεις που ζωγραφιζεις, κεντας και στη συγγραφη, μηπως να το δεις πιο σοβαρα και να γραψεις κατι σαν παραμυθι με τα δικα σου σχεδια..;






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35474
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Παρ Οκτ 05, 2012 6:00 pm

Γκχ... Γκχ... Λοιπόν... η κριτική η δική μου θα είναι αυστηρή... καθότι τόσο πόνο μαζεμένο δεν μπορώ να τον αντέξω ... οπότε ξεκινώ...

Σπόιλερ:

Αλλά δεν είναι το θέμα μας αυτό ... κι επειδή δεν μπορώ να σχολιάσω όπως θα έπρεπε επειδή μου έχει κοπεί η λιαλιά προτίμησα να κάνω τον ίδιο σχολιασμό που έκανα και στο φικ της Μαριλού... οπότε Πάπι μου θα υποστείς το 'σεντόνι' μου... lol! Καθότι είμαι 'ανώτερος' και πάνω απ'όλα χαρούμενος άνθρωπος lol!

Μια εβδομάδα κλεισμένη μέσα σε εκείνο το σπιτάκι.
Μια εβδομάδα πλήρους αδράνειας.Δίχως φαγητό.Δίχως ύπνο.Δίχως δάκρυα.
Μια σκία του εαυτού της.Με στεγνά μάτια,πονεμένα.Ένα πλέγμα από αγκάθια ο λαιμός της.


Ωωωωχχχχ Χριστέ μου ... γιατί το κάνεις αυτό;;;!!! Έλεος... Έλεος... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy:

Και τότε άρχισε να εκσφενδονίζει πράγματα μέσα στο σπίτι.Δεν έβλεπε τι έσπαγε.Ότι έπιανε στα χέρια της το πετούσε, κομμάτια σαν την ψυχή της.Γυαλιά, πεταμένα, θρύψαλα, διαλυμένα, το σπίτι και το είναι της.

Κατάλαβα... ήταν που ήταν το καλύβι, μετά απ'τον 'πόλεμο του Βιετνάμ' εκεί μέσα έγινε παράγκα... 'η καλύβα του Μπαρμπά Θωμά' δεν λες καλύτερα... Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps

Μ'ένα ψαλίδι στο χέρι πήγε στο μπάνιο.Η μορφή της στον καθρέφτη θολή...δεν ήταν αυτή...ήταν μια άλλη.Μια ηρωίδα από ένα θεατρικό.
Τρελή! ...γέλασε σπαραχτικά και άρχισε να κόβει τα μαλλιά της.Οι ξανθές απαλές μπούκλες πέφταν με μανία στο πάτωμα του μπάνιου


ΌΧΙ!!! ΌΧΙ!!! Όχι τον 'Ξανθό ~ {Ασημένιο} Θάμνο !!! ΌΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΙ !!!! Είπαμε συχαινόμαστε τους ροζ φιόγκους αλλά όχι και τόσος ξεπεσμός !!!!!!!! Πάπι τι κάνεις;;; !!!! ΤΙ ΈΚΑΝΕΣ ;;;;!!!!! ΌΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ω κατεργάρη, πονηρέ Τέρρυ...κάτι ήξερες ε?.."σκέφτηκε ειρωνικά.

Κι έλεγα κι εγώ... ποιος δίνει το κακό παράδειγμα τέτοιες δύσκολες ώρες;;!!! Φτου σου Πάπι παρέσυρες την πρωταγωνίστρια στην ακολασία, τον αλκοολισμό και στο τσιγάρο... Point Αλλά το όλο σκηνικό εκπέμπει μια γοητεία γιατί καταβάθος ακολουθεί τα χνάρια της αδελφής ψυχής... Loveeeee

Ήθελε να την πάρει στην αγκαλιά του και να διώξει όλο τον πόνο της.Ήθελε,ω! πόσο ήθελε...Όσο επιθυμούσε να διώξει τον πόνο του Άντονυ κάποτε, και του Τέρρυ αργότερα.
Δεν άντεχε να την βλέπει να πονάει.Δεν μπορούσε να κάνει κάτι ομώς.Ήταν τόσο αργά πια...Είχε μάθει πια τον ρόλο του.Τον είχε αποδεχτεί με πίκρά και έκανε αυτό που έκανε πάντα.Περίμενε.Περίμενε με υπομονή.


Που σε βρε Άρτσυ αγόρι μου;; Ακόμα περιμένεις εσύ;;; Μπράβο παιδί περίμενε... περίμενε το τρένο κι εσύ... περίμενε...

-.. Κάντυ...ψιθύρισε.
-..μη μιλάς Άρτσυ σε παρακαλώ, είπε αργα.


Πάψε κι εσύ! Αφού σου λέει μη μιλάς! Σαν τι καλό θα μπορούσες να μας πεις δλδ... μπορείς να φέρεις πίσω τον 'Πρίγκιπα' σε συσκευασία δώρου;;;! ΌΧΙ ! Ε τότε βούλωστο! (Ανέκαθεν έτρεφα ένα μίσος γι αυτόν τον άνθρωπο)

- Άρτσυ ακόμη τον Νηλ σκέφτεσαι?
- Γίνεται και αλλιώς?!


όσον να πεις ωραία σκέψη, για να περνάς ευχάριστα την ώρα σου... Απ'τον Άρτσυ δεν περίμενα τπτ καλύτερο...

Πες το διαίσθηση...αλλά νομίζω ότι κάτι μας κρύβει.


Έλα καλέ ιδέα σου είναι... Mpaaaa Άρτσυ παιδί μου, μην σκέφτεσαι πολύ θα κουραστείς...

- ...πίστευες, ε μάλλον δεν έχω την διάθεση για κάτι τέτοιο, και τώρα σε παρακαλώ πήγαινε και ενημέρωσε το προσωπικό του Λέικγουντ, ότι το σπίτι θα σφραγιστεί αύριο, όλο εκτός των κοιτώνων του προσωπικού.

Ψιτ... με συγχωρείτε ψάχνω την Κάντυ Γούαιτ Άρντλει... πέστε μου που βρίσκεται γιατί κατά λάθος μου υπέδειξαν το 'γραφείο' της Γκεστάπο...

- Κάντυ τρελάθηκες?!

Α μπα ιδέα σου... μια ελαφριά μετάλλαξη είναι Άρτσυ ... κάτσε στα αυγά σου, δεν τρέχει κάστανο Mpaaaa

- Πολύ καλά τότε, δεν μένει παρά να τους ενημερώσω εγώ η ίδια, είπε ψυχρά στον αποσβολωμένο Άρτσυ και συνέχισε,- Μπορείς να πηγαίνεις Άρτσυ, θα επιστρέψω μόνη μου στην έπαυλη και του άνοιξε την εξώπορτα.

Πάλι το 'γραφείο' της Γκεστάπο βγαίνει μπροστά μου θυρωρέ ;;; τι να κάνω;;; Klaps-klaps

- Τι θα γίνει αύριο? πετάχτηκε η Ελίζα.

Που να σκάσεις σκουλήκι της γης!!! ΒΟΥΛΩΣΈ ΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!! Grrrrrr

-Η κ. Κάντυ μετά από απουσία μια βδομάδας θα μας κάνει και ανακοίνωση τώρα?!! διέκοψε η Ελίζα την Κάντυ, όλο νευρα

Ένα μπιστόλι... φέρτε μου ένα μπιστόλι να την σκοτώσω.. να πάω να την θάψω κι αυτήν δίπλα στην Σουζάννα να ησυχάσω!!! Arghhhh Arghhhh Arghhhh Arghhhh Arghhhh (Αδελφή Γκέυ ΖΑΝΆΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞ Grrrrrr )

- Και γιατί κάθησες στην θέση του θείου Ουίλιαμ?! ξαναπετάχτηκε

Λογαριασμό θα σου δώσουμε μωρή κλώσα;;;!!! όπου θέλουμε θα κάτσουμε!!! Αμάν , ας την φιμώσει κάποιος τέλος πάντων!!! Τα νεύρα μου κρόσια πια!! :roarrr: :roarrr: :roarrr:

-Ποίος της δίνει το δικαίωμα να παίρνει την θέση του αρχηγού των Άρντλει?
Πω τολμάς!!!


Αυτή μπορεί να έχει αφηνιάσει εγώ όμως έχω αφρίσει!!! Ο ΝΌΜΟΣ ΜΩΡΉ ΞΙΠΑΣΜΈΝΗ!!! Ο ΝΌΜΟΣ ΚΑΙ Η ΔΙΑΘΉΚΗ!!! ΜΠΑ ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΣ ΤΗΝ ΓΛΏΣΣΑ ΣΟΥ !!! Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr (Μα να μην μπορώ ούτε την λάκτα μου να απολαύσω με δαύτην! Groumf )

- Ελίζα μιλάω !, είπε η Κάντυ με δυνατή αυστηρή φωνή,διαπερνώντας την αλλόφρων Ελίζα, - Και για να τελείώνουμε μια και καλή με αυτή την υπόθεση.Μιλάω ως αρχηγός της οικογενείας των Άρντλει, όπου σύμφωνα με την διαθήκη του εκλιπόντος συζύγου μου, είμαι η νόμιμη διάδοχος του,τουλάχιστον μέχρι την ενηλικίωση του Άντονυ.Έκανε μια έλάχιστη πάυση.- Γι' αυτό Ελίζα ή θα καθήσεις κάτω και θα ακούσεις όλα όσα έχω να ανακοινώσω,και άλλη παυση,- ή θα αποχωρίσεις αυτή τη στιγμή, όχι από το τραπέζι...από το Λέικγουντ

Ααααχχχχ βρε θεία Ελρόυ... δεν είσαι μόνη σου, ελπίζω να χαίρεσαι από εκεί επάνω... τελικά κατάφερες έστω και πνευματικά να κάνεις την γλυκειά φακιδομούρα σαν τα μούτρα σου Klaps-klaps

- Ευτυχώς που σε κάποιον από τους Ράνγκαν, έχει μείνει λίγη λογική, είπε με ψυχρό ειρωνικό τόνο η Κάντυ.

Συγγνώμη;;; στην κολοκυθόφατσα αναφερόσουν...;;;; να ξέρω αν είναι να αρχίσω να γελάω από τώρα ή να το αφήσω για αργότερα...

Με τα ακροδάχτυλα του να ακούμπουν σχεδόν ανεπαίσθητα στον λευκό λαιμό της,χαμένος στα μάτια της, άρχισε να ψιθυρίζει.
- Ζήλεψα τον ήλιο που χαιδεύει το πρόσωπο σου και σου χάρισε αυτές τις φακίδες...ζηλεύω αυτές τις φακίδες, γιατί δεν στις χάρισα εγώ, αλλά κάποιος άλλος...ζηλεύω τον αέρα που περνάει τα χέρια του στα μαλλιά σου,που σου κλέβει την ευωδία τους και δεν μπορώ να την μυρίσω...ζηλεύω που ερωτοτροπεί με το φουστάνι σου τόσο αναίσχυντα! Ζηλεύω το φεγγάρι που καθρεφτίζει στα μάτια σου...το ζηλεύω που βουτάει μέσα τους...Ζηλεύω το νερό της βροχής όταν πέφτει στο κορμί σου...εύχομαι να ήμουν κάθε σταγόνα της εγώ...
Πήρε το πρόσωπο του στα δύο ζεστά χέρια της.
- ...είσαι ο ήλιος μου, ο άερας μου, το φεγγάρι και η βροχή μου...μην ζηλεύεις τον εαυτό σου...είμαι δική σου.


................................................................................................. strecher: strecher: strecher: strecher: strecher: strecher: strecher: strecher: strecher: strecher: strecher: strecher:

Σπόιλερ:
και επαναλαμβάνω... Αδελφή Γκρέυ που είναι το ΖΑΝΆΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞ;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!! Groumf

- Εξοχότατε, συγνώμη δεν ήθελα να σας ενοχλήσω, αλλά ο πιλότος μου είπε να σας ενημερώσω ότι θα προσγειωθούμε για ανεφοδιασμό στην Νέα Υόρκη.

Ο ΠΟΙΟΣ ;;;;;!!!!!!!!!! ΠΩΣ ΤΟΝ ΑΠΟΚΆΛΕΣΕ;;;;!!!!!!!!!!!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! affraid affraid affraid affraid affraid
Σπόιλερ:


- Αυτό ακριβώς! Είσαι δική μου φακιδομούρα, καιρός να το μάθουν όλοι, θες δε θες! είπε με ένα παιχνιδιάρικο χαμόγελο ο Τέρρυ στον εαυτό του.

WHAT DID HE SAY?????????????? WHAT ????????????? OOOHHHH MY GOD I CAN'T BRATH..... I'M DYING... I'M NOT FEELING MY HEART... OOOOOOOOOOOHHHHHHH... SISTER GREY WHERE'S MY ZANAXXXXXXX?????????? Arghhhh Arghhhh Arghhhh Arghhhh Arghhhh Arghhhh Arghhhh Arghhhh
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Οκτ 05, 2012 8:08 pm

Dalia's show... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35474
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Παρ Οκτ 05, 2012 9:04 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
Νταλια εχω πεθανει!!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
Με κανεις να θελω να γραψω και να ανεβασω τωωωωραααα τα επομενα κεφαλαια!!!!! 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9888
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Τρι Οκτ 16, 2012 9:23 pm

Επι τέλους συνέχεια!!!! cheers cheers cheers

... και τι συνέχεια!!!!!!!!!!! Lalalalala






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27065
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Τρι Οκτ 16, 2012 9:41 pm

την σκέφτομαι να πονάει και πεθαίνω μητέρα...δεν το αντέχω αυτό! Δέν μπορώ να πονάει! Δεν θέλω να πονάει! Είναι ακόμη χειρότερο από το να την έχω μακρυά μου!!!

Ακριβώς! Όποιος έχει πραγματικά αγαπήσει, ξέρει οτι ο πόνος του αγαπημένου σε σκοτώνει! Μπροστά του ο πόνος του ίδιου του χωρισμού, είναι ενα τίποτα.
Ο Τέρρυ σου για ακόμα μία φορά με συγκλόνισε!

Υποκλίνομαι στην Ελινορ! Τα λόγια της είναι αποσταγμα σοφίας!
...όχι Τέρρυ παιδί μου, είναι απλά πολύ νωρίς..

Και ο δεύτερος σοφός της παρέας, ο Τομ!!!! Υποκλίνομαι και σ' αυτόν και στα μουστάκια του, στο μπράντυ και στα πούρα του. Καθαρός και ξεκάθαρος, ενας άντρας που δεν κρύβεται πίσω απο το δάχτυλό του! Πολύ χαίρομαι που τον ζευγάρωσες με την Πάττυ. Είναι καταπληκτικό ζευγάρι!

Η κάντυ σου, ως αρχηγός των Αρντλευ, βγαίνει τόσο φυσικά, που θα μπορούσε να είναι συνέχεια της Μιζούκι. Είναι πράγματι τόσο δυνατό αυτό το κορίτσι! Και τόσο πεισματάρικο! lol! Είμαι κι εγω σίγουρη, οτι θα τα κατάφερνε με ότι κι αν καταπιανόταν!

Και η αδελφή Μαργαρίτα διευθύντρια!!!!!! bravoooo!!!! Αλλη πνοή στο κολέγιο!

Για να κλείσω με το καλύτερο.... αυτό το γράμμα, απλά δεν θα μπορούσε να λείπει απο το φικ σου, όλα τραβούσαν εκει... αφου...
τίποτα δεν άλλαξε σε μένα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ariel στις Τρι Οκτ 16, 2012 9:50 pm, 1 φορά






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27065
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τρι Οκτ 16, 2012 9:44 pm

Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii χαιρομαι που σου αρεσε Αριελ μου!!!
ειχα μερικους ενδοιασμους για το γραμμα scratch scratch
Σπόιλερ:
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9888
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Τρι Οκτ 16, 2012 9:52 pm

Σπόιλερ:






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27065
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τρι Οκτ 16, 2012 9:55 pm

that: that: that:
Hahahahaha Hahahahaha
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9888
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Οκτ 17, 2012 12:00 am

ομοιως κι εδω... δεν προλαβαινω να διαβασωωωωωωωωωωωωωω Crying or Very sad Crying or Very sad






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35474
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τετ Οκτ 17, 2012 12:09 am

Μην στεναχωριεσαι Ναν μου! Hehe οταν θα εχεις χρονο, θα το διαβασεις και θα χαρω να δω τα σχολιακια σου! flower
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9888
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Τετ Οκτ 17, 2012 12:10 am

απόψε ίσως απλώσω το σεντόνι μου οπότε... keep calm until then lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τετ Οκτ 17, 2012 12:13 am

να μην παω για υπνο δλδ?!!! lol! lol!
ωχ παναγια μου, αρχισα να καρδιοχτυπω!!! Nervus
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9888
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Τετ Οκτ 17, 2012 12:15 am

πήγαινε για ύπνο παιδί μου δεν θέλω να σε αγχώνω κιόλας... το σεντόνι θα ναι μακρί και μέχρι να το γράψω ουυυ.... lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Τετ Οκτ 17, 2012 2:01 am

Λοιπόν... προσπερνώ τον αρχικό μονόλογο (λάθος σε γ' πρόσωπό είναι αλλά οκ) που περιγράφει την άφιξη της δόλιας μάνας στο πλευρό του μονάκριβού της και μπαίνω κατευθείαν στο ψητό...
- Τέρρυ παιδί μου, άνοιξε σε παρακαλώ...
Καμία απάντηση.
- Τέρρυ...

άνοιξε παιδί μου σε παρακαλώ και δεν μπορώ...φοβάμαι μην κάνεις καμιά τρέλα... εντάξει μάνα σου δεν είμαι αλλά σε πονάω κι εγώ... δεν με λυπάσαι...;;;!!!! Sad
- Γιατίιιιιι???!!!! σπαραξε ο Τέρρυ.
Ωωωωωχχχχ.... άντε πάλι απόψε τι έχω να περάσω... Γιατιιιιιιιιιιί βρε πάπι μου καλή μου το κάνεις αυτό...;;; Ααααχχχχ αυτό το σπαραχτικό "Γιατί;" σαν μαχαιριά ακούστηκε ... ή πρώτη μου φαίνεται γιατί θα ακολουθήσουν κι άλλες... Sad
Γιατί τώρα??!!! Γιατί όχι ποιό νωρίς???!!! Γιατί έγιναν όλα έτσι??!!! Γιατί μητέρα??!![/b]
πονώ κι εγώ κι οδύρομαι μαζί σου παιδί μου... 2η μαχαιριά... Sad Sad Sad Sad
Ήμουν νεκρός!!! Δέκα καταραμένα χρόνια ζούσα σαν νεκρός!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 3η μαχαιριά... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ας τον σταματήσει κάποιος... πονάει και σπάράζει εκείνος .. εμένα όμως μαχαιρώνει...
Ένα άδειο κέλυφος, που γέμιζε μόνο στην σκηνή του θεάτρου.Είχα δεχτεί την μοίρα μου ,γιατί το μόνο που είχα στο πίσω μέρος του μυαλού μου, ήταν ότι τουλάχιστον αυτή είναι ευτυχισμένη!
..............4η μαχαιριά.................. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Γιατί να της συμβεί αυτό?!! Δεν της άξιζε...τίποτα απ'όλα αυτά δεν της άξιζαν...την σκέφτομαι να πονάει και πεθαίνω μητέρα...δεν το αντέχω αυτό!
Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: .............. 5η μαχαιριά.............. cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: .............ΚΆΝΤΕ ΤΟΝ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΉΣΕΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΏ...!
Δέν μπορώ να πονάει! Δεν θέλω να πονάει! Είναι ακόμη χειρότερο από το να την έχω μακρυά μου!!!
cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: ..............................
6η ΜΑΧΑΙΡΙΆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............................ πάει τελειώσα, εγώ σας το δηλώνω από τώρα, μετά απ'αυτήν την οδυνηρή σπαραχτική παράγραφο δηλώνω νεκρή μαζί με εκείνον.........................
θέλεις να πάμε να την βρούμε..?
θέλει, θέλει, θέλει, θέλει...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers
να την βρούμε..
μην επαναλαμβάνεσαι αγαπητέ μου σαν ξεθωριασμένη ηχώ... λέγε ναι ή ού;;;
Δεν έχω το δικαίωμα να εμφανιστώ στην ζωή της, ξανά ,και να της δώσω διπλό πόνο...
ΜΑ ΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΛΑΣ ΑΓΑΠΗΤΈ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roarrr: :roarrr: :roarrr:
.όχι Τέρρυ παιδί μου, είναι απλά πολύ νωρίς...
Γύρισε και την κοίταξε με απορία.
- ... είναι νωρίς γι'αυτήν, θα χρειαστεί χρόνο να διαχειριστεί τον πόνο της...αλλά για εσάς δεν είναι αργά...άσε τον χρόνο να κάνει την δουλειά του και οι μοίρες ξέρουν τι θα γίνει...

να μου ζήσεις Ελεονορ ηθοποιάρα μου... εύγε τέκνον μου... bravoooo!!!!
" Οι μοίρες?! Πότε ήταν καλές οι μοίρες μαζί μας, για να είναι τώρα?!" , σκέφτηκε με πίκρα ο Τέρρυ," ...και ποιός είμαι εγώ που μπορώ να τις ξεγελάσω...?!"
μην ασχολείσαι αγαπητέ μου ...απλά άσε τις μοίρες να κάνουν παιχνίδι... ελπίζω αυτή τη φορά δίκαιο... αλλιώς θα τις αρπάξω και τις τρεις απ'το μαλλί θα τις φέρω σβούρα... Groumf Twisted Evil
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Τετ Οκτ 17, 2012 2:31 am

Ενάμιση χρόνο όμως αργότερα, βρήκε το ψυχικό σθένος να της γράψει.
πάλι καλά... Rolling Eyes
- Δεν σου το είπαν ότι όσο γερνάμε, τόσο πιο λίγο κοιμόμαστε? απάντησε ο Τόμ και γέλασε κάτω απ'ο τα μουστάκια του.
δεν θα το σχολιάσω αγαπητέ μου... εννοώ τα μουστάκια, για τον ύπνο δίκιο έχει lol!
- Φίλε μου Άρτσυ, πρέπει να είσαι βαθιά νυχτωμένος, αν πιστεύεις ότι ο Άλμπερτ ήταν ο έρωτας της ζωής της!
Συμφωνώ αγαπητέ μου , ακόμα και στην τρίτη ηλικία καίει λάδια ο αχώνευτος.... Groumf
- Τόμ, μου φαίνεται ξεμωράθηκες ή τα πούρα αβάνας σου θολώνουν το μυαλό!είπε ο Άρτσυ υπό τύπου αστειότητος.
ενώ εσύ το'χεις καθαρό...; :roarrr: βρε άντε από εκεί αχώνευτε που θα μου πεις το μανάρι μου ξεμωραμένο επειδή εσύ εδώ και τόσες δεκαετίες δεν δέχεσαι την αλήθεια...;! άκου εκεί ο Άλμπερτ έρωτας της ζωής της , ας γελάσω κορακίστικα... κρα..κρα...κρα... έλεος... lol!
- Λοιπόν, άκου την γνώμη μου...στη ζωή μας δυστυχώς ή ευτυχώς δεν παίρνουμε πάντα αυτό που θέλουμε, αλλά αυτό που μας δίνεται,γιατί αλλιώς καταλλήγουμε μόνοι!Είναι εγωιστικό, το ξέρω! Αλλά έτσι είναι η φύση του ανθρώπου, δεν θέλουμε να είμαστε μόνοι, έχουμε την αναγκή ενός συντρόφου...είναι πολύ λίγοι αυτοί οι άνθρωποι που μπορούν να αντέξουν την μοναξιά, αν δεν έχουν δίπλα τους αυτόν που πραγματικά θέλουν...
Αααχχχ τι ωραία που τα λές αγαπητέ μου flower flower
- Δεν θα συμφωνήσω μαζί σου Τομ.
ΜΗ ΣΏΣΕΙΣ ΠΟΤΈ Evil or Very Mad
Ίσως να συμφωνήσεις όταν τελείωσω τον συλλογισμό μου.
- Για να ακούσω λοιπόν...

Γίνε σαφέστατος αγαπητέ μου γιατί ούτε κι εγώ σε καταλαβαίνω Suspect
- Με απλά λόγια...θα μιλήσω πρώτα για τον εαυτό μου...Εγώ Άρτσυ φίλε μου,ήθελα την ¨Αννυ και μου δόθηκε η Πάττυ! Χα! Μη με κοιτάς έτσι Άρτσυ!...ναι ίσως είμαι ο μόνος άντρας που δεν ερωτεύτηκε την Κάντυ! Και ναι! ήμουν ερωτευμένος με την Άννυ, αυτό δεν σημαίνει ότι δεν αγάπησα και δεν αγαπάω την γυναίκα μου...
WHAT DID YOU SAY???? WHAT THE HELL DID YOU SAY?????? PAPIROUS COME HERE!!! PAPIROUS I SAID COME HERE!!! YOU HAVE TO GIVE SOME EXPLANATIONS BEFORE I LOSΕ MY MIND !!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil
- Τόμ...μη μου πείς ότι εννοείς τον Γκράντζεστερ, γιατί θα τρελάθω!
μισό λεπτό αγαπητέ μου... σου κλέινω από τώρα δωμάτιο...
- Φυσικά! Ένας σνόμπ αλήτης αριστοκράτης ήταν και είναι! Εκμεταλεύτηκε την καρδιά της Κάντυ σε μια τόσο τρυφερή και αθώα ηλικία και τελικά την έκανε κομμάτια!
ενώ εσύ πας πίσω... Evil or Very Mad Μμμμ μας βγήκε και η κοκεταρία από πάνω... άσε μας από εκει ξεμωραμένε που όταν σε σώζαμε απ'το ποτάμι μας το παιζες Κοκο Σανέλ επιδεικνύοντας μας τις υφασμάτινες φανταχτερές σου πουκαμίσες... lol! lol! lol!
- Πιστεύεις ότι δεν την αγάπησε?!
- Ε, δεν ξέρω...ίσως,όχι αρκετά πάντως!
- Το ξέρεις ότι δεν έκανε ποτέ δική του οικογένεια?
- Του πήγαινε η ζωή του ζεν πρεμιέ προφανώς!
- Για όλα έχεις μια απάντηση ε?! είπε γελώντας ο Τόμ,και τι έχεις να πείς, για το γεγονός ότι εξαφανίστηκε από την Αμερική,την ίδια περίοδο που έγινε ο γάμος της Κάντυ?!
- Σύμπτωση!
Ο Τομ ξεκαρδίστηκε στα γέλια.

άστο μανάρι μου , μην το κουράζουμε το θέμα... αφού δεν καταλαβαίνει ο στόκος... τώρα στα γεράματα περιμένεις να πάρει μπρος... scratch lol!
- Πατέρα, θείε Τόμ, βλέπω αρχίσατε νωρίς νωρίς τις καταχρήσεις!
Ωχ... μας έπιασε στα πράσα ο τζούνιορ Στήαρ... Loveeeee

Δεν σχολιάζω τον παρακάτω διάλογο, δεν θα μου χαλάσει εμένα την βραδιά η κοκεταρία... ορίστε μας! ένα μόνο έχω να σχολιάσω... χαίρομαι πάπι μου που πήρες νέα μέτρα και άλλαξες το κολέγιο κι έρχομαι να σταθώ σε μία και μοναδική φράση....
τίποτα δεν άλλαξε σε μένα

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΘΕΈ ΜΟΥ ΠΡΟΣΚΥΝΏ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΎΩ ΑΥΤΌΝ ΤΟΝ ΆΝΤΡΑ ΣΑΝ ΘΕΌ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΌΣΑ ΧΡΌΝΙΑ ΚΙ ΑΝ ΠΕΡΆΣΟΥΝ................... worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τετ Οκτ 17, 2012 12:10 pm

speechless.......................................................

🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇

i breathe and write for Dalia 's comments!!!..........The end_____________

Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug
Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9888
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από libra Κυρ Οκτ 28, 2012 9:49 am


Μόλις διάβασα τα δύο τελευταία κεφάλαια, αλλά όχι και τα σχόλια των συμφορουμιτισσών μου. Δεν ξέρω τι να πω πραγματικά.Πάπι κορίτσι μου, η ιστορία σου τα σπάει. Πλάνταξα στο πρώτο μέρος. Και είναι εκεί κρυμμένες, στον θάνατο του Άλμπερτ,όλες οι απαντήσεις για όλη της την συμπεριφορά σε όλο το υπόλοιπο φικ. Είμαι σίγουρη πως το κομβικό σημείο του θανάτου του είναι η απάντηση για όλα όσα θα διαβάσουμε στη συνέχεια. Απλά συγκλονηστικός ο πόνος της και ο θρήνος της για τον άνθρωπο που είχε στη ζωή της όλες της μορφές πατέρας, σύντροφος, φίλος, αδερφός (αλλά όχι έρωτας, για να μην ξεχνιόμαστε). Απλά έχω πάθει την πλάκα μου. ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ... Ανυπομονώ να δω τη συνέχεια και στο τέλος να το εκτυπώσω και να το διαβάσω ξάπλα στο κρεβατάκι μου με ποτάκι και χαμηλό φωτισμό.
Το φικ είναι σίγουρα στη λίστα με τα καλύτερα που έχω διαβάσει ως τώρα. Είναι το new entry μου... κι αν δεν έχω διαβάσει χιλιόμετρα από φικ.

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ δουλειά πάπι μου... ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ... Έντονα συναισθήματα, εναλλαγή στον χρόνο που δίνει και περισσότερο σασπένς. Έχουμε τόσα παράθυρα ανοιχτά που έτσι όπως το έχεις στήσει δεν ξέρω για ποιο κομμάτι αγωνιώ περισσότερο. Για το παρελθόν ή το παρόν.

Περιμένω κεφαλαιάκι συντομααααααααααααααα






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27644
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Δευ Οκτ 29, 2012 12:02 am

Λιμπ μου χιλια χιλια ευχαριστω που σου αρεσει τοσο πολυ!!!!!! Flowers Flowers Flowers Βεβαια το οτι μπαινει και στην λιστα με τα καλυτερα σου....ασε ....με ισοπεδωσες!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!!
Σπόιλερ:
Εχω τεμπελιασει λιγο...αλλα θα ανεβασω κατι οσο πιο συντομα μπορω Hihihihihi
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9888
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από libra Δευ Οκτ 29, 2012 5:43 pm


σταμάτα να ζωγραφίζεις και ξεκίνα να γράφεις Point

τη λίστα θα στην στείλω με πμ Wink






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27644
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Δευ Οκτ 29, 2012 6:23 pm

αδερφη Γκρεη...εχετε δικιο....πρεπει να στρωθω στο γραψιμο και να αφησω τα μολυβια.....αλλα οπως ειπε και ο Valmont....."its beyond my control"
Fever
Σπόιλερ:
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9888
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 17 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης