Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Vote_lcap72%Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Vote_lcap21%Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Vote_lcap5%Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Vote_lcap2%Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

+5
Dalia
ΜΙΜΙ
nansecrets
ariel
libra
9 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από libra Δευ Μαρ 05, 2012 7:38 pm

lina έγραψε:
Σπόιλερ:

busted: busted: busted: busted: lol! lol! lol! lol!






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 1zx1px0 Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27634
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Ιαν 28, 2013 10:01 pm

To τελείωσα ουφ lol! Να αρχίσω από τα άσχημα... lol! καλά βρε αθεόφοβη το θανατικό στο τέλος τι το ήθελες??? Groumf εμένα όπως κατάλαβες μου αρέσουν τα χάπι εντ Heartbeat <3 Μου άρεσε που παντρεύτηκαν και έκαναν οικογένεια αλλά βρε παιδάκι μου γιατί δεν τους άφησες να γεράσουν λιγουλάκι? 70 ετών? νεότατος ακόμα lol! τουλάχιστον να τους πήγαινες καμιά 80αριά....

Τέλοσπάντων ας πω τα καλά τώρα... Όπως σου είπα και χθες μου άρεσαν πολύ οι εναλλαγές που έκανες γιατί με κράταγαν σε εγρήγορση. Στην ιστορία που έγραψες παλαιότερα και με την Τζένη σου είχα πει οτι μου φάνηκε σαν η φυσική συνέχεια του μάνγκα, αυτή η ιστορία σου ήταν η καινούργια νουβέλα. Ειδικά το γράμμα στον Άλμπερτ που περιέγραφε της ζωή της νόμιζα οτι διάβαζα την κανονική νουβέλα. bravoooo!!!!
Ήταν πολύ καλογραμμένο και πραγματικά ο τίτλος του ήταν όλη η ιστορία. bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! συγχαρητήρια.
Αν ήταν να διαλέξω από αυτά που χεις γράψει θα προτιμούσα το φικ με την Τζένη και το προηγούμενο φικ σου, όχι γιατί δεν μου άρεσε αυτό, αλλά γιατί με άφησες λίγο σύξυλη στο τέλος Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps Ξέρεις εμένα αυτά τα απρόσμενα με χαλάνε λιγουλάκι. Θυμάσαι κι από τα βιβλία που μου χεις δώσει. lol!









Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13682
Points : 20753
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από libra Τρι Ιαν 29, 2013 4:50 pm


ευχαριστώ ΜΙΜάκο μου για τα καλά σου λόγια Big hug Big hug Big hug χαίρομαι πολύ-πολύ που σου άρεσε (έστω και λίγο lol! )

Αλλά βρε κορίτσια, επειδή όλες λίγο-πολύ μου λέτε το ίδιο πράγμα, αλήθεια, η ιδέα του να ζήσει κάποιος μια γεμάτη ζωή με τον αγαπημένο του, να μεγαλώσουν μαζί τα παιδιά τους και τα εγγόνια τους, να πορευτούν παρέα μέσα από δυσκολίες, να γεράσουν μαζί (το 70 ήταν ενδεικτικό, θα μπορούσε άνετα να είναι 80 ή 90) και όταν έρθει το πέρας του χρόνου, να πεθάνουν αγαπημένοι, τόσο αγαπημένοι, που ο θάνατος του ενός να προκαλέσει τον θάνατο του άλλου, ειλικρινά δεν σας κάνει για Happy End?
Αυτό που εννοώ είναι ότι το End θα έρθει για ΟΛΟΥΣ μας αναπόφευκτα. Τι πιο ρομαντικό, να έρθει μαζί με τόση αγάπη; Τι πιο happy από το να είσαι ερωτευμένος με τον άνθρωπό σου, μέχρι την τελευταία σου ανάσα;






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 1zx1px0 Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27634
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Ιαν 29, 2013 7:23 pm

Λιμπρούλα μου έχεις απόλυτο δίκιο μη κοιτάς που όλοι θέλουμε το χάπι εντ lol! ήταν πολυ ρεαλιστικό όπως και ο τίτλος που του έδωσες. Και δεν μου άρεσε λίγο Point μου άρεσε πολύ Hehe απλά το τέλος με χάλασε.... αφού με ξέρεις Hihihihihi στο one day όταν πέθανε η Έμμα θυμάσαι πως ήμουν δεν μπορούσα να συνέλθω lol!
Το θέμα είναι οτι κανονικά πρέπει να τα βλέπουμε όλα ρεαλιστικά απλά εγώ θέλω τα βιβλία και οι ταινίες να τελειώνουν με το ζήσαν αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα!!!! Βέβαια το θέμα είναι οτι θα ρθει ο θάνατος απλά εγώ δεν θέλω να τον βλέπω ή να τον διαβάζω... ελπίζω να με κατάλαβες lol!






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13682
Points : 20753
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από libra Τρι Ιαν 29, 2013 7:45 pm


ναι... ΟΚ... νομίζω ότι καταλαβαίνω... scratch
Σπόιλερ:






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 1zx1px0 Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27634
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Ιαν 29, 2013 7:55 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha με πέθανες Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing καλά αυτό θα μείνει πραγματικά!!!! rolf: rolf: rolf: rolf:






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13682
Points : 20753
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από Dalia Τρι Ιαν 29, 2013 11:40 pm

libra έγραψε:
ναι... ΟΚ... νομίζω ότι καταλαβαίνω... scratch
Σπόιλερ:

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από papirous Δευ Οκτ 27, 2014 12:52 pm

Νομιζω οτι ηρθε η μερα που πρεπει να αφησω τα σχολια μου για αυτο το υπεροχο φικ που διαβασα χτες το βραδυ ξανα!!!!
Υπεροχο, συναισθηματικο, εντονο, παθιασμενο, με μια γραφη που φωναζει οτι το εγραψε η λιμπρα μας και ρεει τοσο ευκολα που αν αρχισει να το διαβαζει κανεις, δεν μπορει να σταματησει!!!!
bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
Μου αρεσε ολο, και ας ειχε το τελος που ειχε, ηταν απαραιτητο να υπαρχει γιατι εκλεισε ο κυκλος και υπηρχε καθαρση!
Λιμπρακο σε ευχαριστω πολυ!!!!Big hug Big hug
Θα ηθελα να δω στο μελλον και αλλα γραπτα απο σενα!!!
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9878
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από libra Σαβ Νοε 01, 2014 11:04 am


Πάπι μου σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τα σχόλιά σου... Big hug Big hug Big hug Σημαίνει πολλά να το λες εσύ που όταν γράφεις ξεχνάω και το όνομά μου.






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 1zx1px0 Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 6 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27634
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης