Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Vote_lcap72%Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Vote_lcap21%Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

+5
Dalia
ΜΙΜΙ
nansecrets
ariel
libra
9 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από marilou Σαβ Φεβ 18, 2012 6:50 pm

Καλέ!!! Ντροπή! Λίμπ θα φωνάξω αμέσως τον κηδεμόνα σου!!! Ακόμα δεν ενηλικιώθηκες!!! lol! lol! lol!

Όσο για την Ντάλια... τι να πω! Point Τα λόγια είναι περιττά!!!

Λοιπόν! Την διάβασα κι εγώ την ιστορίαααα!!! Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii

Η αγαπημένη μου σκηνή, πρέπει να ομολογήσω, είναι αυτή που διακόπηκε από το χτύπημα του Ρόμπερτ στην πόρτα......... In Love In Love In Love Ααααααααααχχχ........ Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Απορώ πως πήγε ο Τέρρυ να ανοίξει πριν κάνει ένα κρύο ντουζ! lol! lol! lol!

Και φυσικά το πιο σπαστικό πρόσωπο με διαφορά ο δημοσιογράφος Jefferson!!! Groumf Αν δεν τον χτυπούσε ο Τέρρυ θα τον πλάκωνα εγώ!!! Groumf

Γενικά μου άρεσε πάαααρα πολύ! Και μου άρεσε ακόμα περισσότερο που είναι μια πειστική συνέχεια με βάση την καινούργια νουβέλα... Θα μπορούσε να είναι και το κομμάτι που λείπει.... Hehe Hehe Hehe

Συγχαρητήρια Λίμπρα μου! Έχεις κάνει πολύ καλές περιγραφές και ο Τέρρυ ειδικά αποδίδεται απίστευτα! Όλες πονέσαμε μαζί του... Rolling Eyes

marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από libra Κυρ Φεβ 19, 2012 1:22 pm


αχ πόσο χαίρομαι που σας αρέσει
Μαριλού μου ευχαριστώ για τα σχόλια Big hug Big hug Big hug

Θεού θέλοντος και "καιρού" επιτρέποντως την Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη θα σηκωθούν και τα τελευταία κομμάτια Wink






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27634
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από lina Κυρ Φεβ 19, 2012 3:43 pm

περιμένω με αγωνία!!!
lina
lina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1469
Points : 6427
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : στο μικρό σπίτι στο λιβάδι
Χιούμορ : ξέρω κι εγώ;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από marilou Δευ Φεβ 20, 2012 12:25 pm

Έλα παραδέξου το... Είσαι κι εσύ στη σχολή Mizuki's Studies and Arts.... lol! lol!
Πάνω στο καλύτερο το έκοψες! :http://www.pic :http://www.pic :http://www.pic
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από libra Δευ Φεβ 20, 2012 1:01 pm


Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha ότι μπορώ κάνω Hehe Hehe Hehe Hehe






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27634
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Φεβ 20, 2012 4:25 pm

ανεβασες κι αλλο; σημερα πρεπει να το συνεχισω οπωσδηποτε.






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35464
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από libra Δευ Φεβ 20, 2012 4:34 pm


Τετάρτη θα το έχω ολοκληρώσει Wink






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27634
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από ariel Δευ Φεβ 20, 2012 6:45 pm

μάλλον Τετάρτη θα το πιάσω κι εγω που θα έχω χρόνο...






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16812
Points : 27043
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από Dalia Δευ Φεβ 20, 2012 8:45 pm

ωραία...πολύ ωραία...πάνω στο καλύτερο...αλλά την βλέπω εγώ την δουλεία!
την Πολίνα την έχουμε, μήπως λέω μήπως να περιμένουμε τώρα και τον διάδοχο ????? lol! lol! lol!

Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από libra Δευ Φεβ 20, 2012 8:50 pm


αναμονή και θα καταλάβεις!!! lol!

Σπόιλερ:






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27634
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Φεβ 20, 2012 10:18 pm

μολις διαβασα το μισο 2ο και οσο εβαλες απο το 3ο μερος.

αυτος Τζεφερσον τις ηθελε μερικες.. εεε πιαα!!
μετα απο τοσες στραβες λογικο να φοβαται η Καντυ. αλλα μου αρεσε οπως του απαντησε την ωρα που ξεκινησε το τρενο.

η στιγμη στο τζακι και η πλουσια φωνη του να απαγγελει... απο τις καλυτερες μου!!

Hahahahaha Hahahahaha ο Τερρυ κραταει ακομα την περιπτωση του Αρτσυ;;;
αα αυτος που τις εφαγε ηταν ο γιατρος που παρακολουθουσε την Καντυ οσο ηταν σε ενδιαφερουσα;

η συμφιλιωση με τον πατερα του μια απο τις δυσκολες στιγμες για τον Τερρυ. ευτυχως η Καντυ σταθηκε οπως επρεπε και σε αυτο στον καλο της.

βρε την ατιμη γραβατα που δεν στρωνει με τιποτα κι αυτο το γιλεκο που δεν ειναι στην ντουλαπα αλλα τελικα ηταν!! Hahahahaha Hahahahaha
στο τελος γιατι μας το εκοψες πανω στο κρισιμο σημειο;;; Groumf






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35464
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από libra Τρι Φεβ 21, 2012 12:15 am


τι να σας πω; πως γίνεται να νου βγαίνει ο Τέρρυ να βαράει συνέχεια κόσμο, ούτε κι εγώ δεν ξέρω Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

το τρίτο μέρος είναι τόσο βιαστικό που άλλο τόσο έχει σχεδόν και τελειώνει Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!!






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27634
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από Dalia Τρι Φεβ 21, 2012 3:57 pm

που είναι η Λίμπρα;;; που είναι η Λίμπρα;;;
φέρτε μου την Λίμπρα γρήγοραααααααα Angry Shake Angry Shake Angry Shake Angry Shake Angry Shake Angry Shake

εδώ είσαι πουλάκι μου; δεν μου λες; τι καμώματα είναι αυτά; Τι ασυναρησίες λέει η ηρωίδα περί στειρότητας; Γιατί έχεις βάλει το απόλυτο μανάρι να εκθέτει τον εαυτό του σε τέτοια διαδικασία ακούγοντας τέτοια αλλοπρόσαλα λόγια απ'την αγαπημένη του σύζυγο; Έχεις βαλθεί να με τρελάνεις μεσημεριάτικα; Δεν μου αρέσει καθόλου ο τρόπος που σκέφτεται η συγγραφέας... Μα καθόλου Groumf Groumf Groumf Groumf Groumf Groumf Groumf Groumf Groumf Groumf

Και για να μην τα λέω όλα στραβά, οι ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ εικόνες και στόρυ μου άρεσαν πάρα πολύ, τι ωραία που η Πολίνα εκθέτει τους προβληματισμούς στη μαμά της, ακόμα και η στιγμή που συνειδητοποιούν και οι δυο πως θα αποχτήσουν παιδί...και ο Τέρρυ είναι τόσο προστατευτικός ααααχχχχχ... Heartbeat <3 Heartbeat <3 In Love
Αυτό πάλι που τον έχεις κάνει τον άνθρωπο τελείως αγροίκο για να το πω πιο κόσμια κάθε φορά που η Κάντυ παίρνει κι από ένα κομπλιμέντο δεν το καταλαβαίνω...λες και θα του κλέψουν κανά θησαυρό ποποποπο τις μπουνιές πρόχειρες τις έχει κάθε τρείς και λίγο...Δεν τις γλυτώνει ο Αρτσυ να έρθει επίσκεψη...
Αυτά... lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Περιμένω με ανυπομονησία το τέλος ! :)
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από libra Τρι Φεβ 21, 2012 4:25 pm


Λοιπόν ντάλια, έκανα μια προσπάθεια να δείξω ότι ακόμα κι όταν ήταν πια μαζί είχαν κι άλλες δυσκολίες και σκαμπανευάσματα σαν ζευγάρι και ότι δεν ήταν και όλα ρόδινα, όπως συνήθως συμβαίνει στην πραγματικότητα... δείχνω κοινώς και καλές και άσχημες στιγμές του ζευγαριού γιατί το βαριόμουν λίγο το happy ending των Ελληνικών ταινιών που ως δια μαγείας όλα τα προβλήματα τελείωναν στα σκαλιά της εκκλησίας, ενώ στην πραγματικότητα σε εκείνα ακριβώς τα σκαλιά ξεκινάνε.

Όσο για τον "αγροίκο" Τέρρυ, δεν καταλαβαίνω γιατί τον λες "αγροίκο"; Έναν προσγείωσε για τα μάτια της καλής του όπως βλέπουμε και επίσης έχει όλη την καλή διάθεση να το ξανακάνει αν και όταν το κρίνει κατάλληλο. Αυτό δεν κάνουν όλοι οι άντρες άλλωστε; Πόσο μάλλον ο Τέρρυ που είναι και λίγο πιο οξύθυμος από τους άλλους.

Δυστυχώς δεν κατάφερα ποτέ να γεμίσω και με άλλα στοιχεία το τρίτο μέρος που περιγράφει αυτό το κομμάτι της ζωής τους... Crying or Very sad Crying or Very sad Ας όψεται η τροϊκα Razz

Ελπίζω να σε κάλυψα Hehe






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27634
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από Dalia Τρι Φεβ 21, 2012 4:57 pm

Όσο για τον "αγροίκο" Τέρρυ, δεν καταλαβαίνω γιατί τον λες "αγροίκο"; Έναν προσγείωσε για τα μάτια της καλής του όπως βλέπουμε και επίσης έχει όλη την καλή διάθεση να το ξανακάνει αν και όταν το κρίνει κατάλληλο. Αυτό δεν κάνουν όλοι οι άντρες άλλωστε; Πόσο μάλλον ο Τέρρυ που είναι και λίγο πιο οξύθυμος από τους άλλους.

Μακάρι να υπήρχαν περισσότεροι τέτοιοι που να έδιναν μπουνιές... lol! βέβαια δεν είναι και ο καλύτερος τρόπος διεύθέτησης μια παρεξήγησης αλλά εγώ μετά θα ήμουν έτσι... Heartbeat <3 In Love
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Φεβ 21, 2012 6:29 pm

κι εδω θα διαβασω σημερα το νεο κομματι






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35464
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από ariel Τρι Φεβ 21, 2012 9:00 pm

Εμένα πολύ μου άρεσε να τους βλέπω στην καθημερινή τους ζωή!!!!!!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3

καλέ τι ζηλιαρόγατος ο Τέρρυ;;; Hahahahaha αμα το έτρωγαν το γλυκό, τί θα έκανε;;;; Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16812
Points : 27043
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Φεβ 21, 2012 9:26 pm

ariel έγραψε:Εμένα πολύ μου άρεσε να τους βλέπω στην καθημερινή τους ζωή!!!!!!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3

καλέ τι ζηλιαρόγατος ο Τέρρυ;;; Hahahahaha αμα το έτρωγαν το γλυκό, τί θα έκανε;;;; Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

τωρα αυτο με το γλυκο μαλλον δεν συνηδειτοποιησες τι εγραψες!!

"if they ate his Candy what will he do?" lol! lol! ακριβως το ιδιο!!! lol! lol!

θα συμφωνησω οτι δεν μπορει να ειναι ολα ροδινα.. αλλα η Καντυ εχει μια περισσοτερη ευαισθησια θα παρατηρησω..
μπροστα στον Τερρυ δειχνει λιγοτερο δυναμικη..

ο γιατρος τις ηθελε τις ψιλες του!
εμενα μου αρεσει αυτο το πανω κατω συναισθηματων που υπαρχει.








Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35464
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από libra Τρι Φεβ 21, 2012 10:23 pm


η κάντυ είναι παραπάνω ευαίσθητη στο θέμα... όσο την είχαμε γνωρίσει στο μάνγκα, ήταν και 2 χρόνια η ιστορία με τον Τέρρυ... τώρα στη νουβέλα, μιλάμε ότι έχουν περάσει πόσα; 5-6-7??? αν μετά από τόσα χρόνια δεν τον έχει ξεπεράσει, νομίζω ότι και οι δύο είναι περισσότερο ευαίσθητη η κάντυ και κτιτικός ο τέρρυ... έτσι μου βγαίνει τουλάχιστον!!!







Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27634
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από marilou Τετ Φεβ 22, 2012 12:30 am

αμα το έτρωγαν το γλυκό, τί θα έκανε;;;;

Εμένα γιατί μου ακούγεται σαν υπονοούμενο??? lol! lol! lol! lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από libra Τετ Φεβ 22, 2012 10:32 am

marilou11880 έγραψε:
αμα το έτρωγαν το γλυκό, τί θα έκανε;;;;

Εμένα γιατί μου ακούγεται σαν υπονοούμενο??? lol! lol! lol! lol!

μάλλον επειδή είναι Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27634
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από libra Τετ Φεβ 22, 2012 10:34 am


Ουφ-ουφ!!! Τέλος κι αυτό... Ελπίζω να σας άρεσε, να το ευχαριστηθήκατε και να το απολαύσατε όσο κι εγώ όσο το έγραφα...

Θα περιμένω να το διαβάσετε για να σας θίξω 2-3 θεματάκια πάνω στο κείμενο Wink






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27634
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από ariel Τετ Φεβ 22, 2012 2:11 pm

cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy:

Το τελείωσα και δεν θέλω να σχολιάσω..... θα περιμένετε να συνέλθω πρώτα....






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16812
Points : 27043
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από Dalia Τετ Φεβ 22, 2012 2:59 pm

........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος"

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Φεβ 22, 2012 6:00 pm

η προχειροτητα που ελεγες;; δεν ειδα τιποτα.... για την ωρα ειμαι χαλια
cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy:

τελικα οσο κι αν ξερεις οτι η ζωη ολοκληρωθηκε και εκανε τον κυκλο της ο θανατος παραμενει ενα θλιβερο γεγονος και κρυβει απωλεια, αποχωρισμο, απουσια..
αν και ρεαλιστρια τιποτα το ελπιδοφορο δεν θα δω ποτε απο αυτο το γεγονος.. φρασεις του τυπου "ξεκουραστηκε κλπ..." δεν βοηθανε και τοσο τελικα.. σε οσους μενουν πισω μενει η αβασταχτη απωλεια κι ας προσπαθουν να συνεχιζουν τις ζωες τους..






Σχόλια για το "Η ζωή ένας κύκλος" - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35464
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης