Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Vote_lcap72%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Vote_lcap21%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

+8
Dalia
marilou
Masta87
ΜΙΜΙ
papirous
ariel
nansecrets
libra
12 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Δεκ 24, 2012 8:48 pm

για τα σχολια σας...

( εγω )love0063 Free Emoticons   Love
( ΜΙΜΙ ) love0063 Free Emoticons   Love
( masta ) love0063 Free Emoticons   Love

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

να στε καλα κοριτσακια!!! Flowers Flowers
και ενα μεγαλο μπραβο στην libra για την ιδεα που ειχε να γραψουμε ολες και να εχουμε αυτο το κλιμα μεσω των φικ. bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35465
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Δεκ 24, 2012 8:48 pm

Πράγματι λίμπρα μου όταν το διάβασα συγκινήθηκα Klaps-klaps μου αρέσουν πολύ τα χάπι εντ βρε κορίτσια είτε με τον Τέρρυ είτε με τον Άντονυ Loveeeee

Να ευχαριστήσω και τα υπόλοιπα κορίτσια για τα καλά τους λόγια :thanks: :thanks: :thanks: και παρατήρησα κάτι με αφορμή αυτό που είπε η άριελ για την παιδικότητα του φικ μου που κι εγώ συμφωνώ μαζί της. Το δικό μου θυμίζει το ανιμε και το μάνγκα ενώ τον υπόλοιπων κοριτσιών τη νουβέλα Hehe Τελικά ήταν πολύ καλή ιδέα τα φικάκια θα συμφωνήσω κι εγώ cheers cheers cheers






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13684
Points : 20756
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Δεκ 24, 2012 8:50 pm

nansecrets έγραψε:για τα σχολια σας...

( εγω )love0063 Free Emoticons   Love
( ΜΙΜΙ ) love0063 Free Emoticons   Love
( masta ) love0063 Free Emoticons   Love:

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13684
Points : 20756
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Δεκ 24, 2012 8:54 pm

Hahahahaha Hahahahaha μιμι ηταν μαζεμενα πολλα τα σχολια για αυτο εβαλα τις υποκλισεις!! Hahahahaha Hahahahaha

βασικα προτεινω να υιοθετηθει αυτο εθιμο με τα φικ. καθε χριστουγεννα να το επαναλαμβανουμε.







Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35465
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Δεκ 24, 2012 8:59 pm

Απ το στόμα μου το πήρες νανούκα!!! κι εγώ συμφωνώ μαζί σου γιατί πραγματικά μέσα σ όλη τη μουντίλα της εποχής μας αυτό μου έφτιαξε τη διάθεση και με πήγε πολύ πίσω....
Σπόιλερ:






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13684
Points : 20756
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Δεκ 24, 2012 9:06 pm

ετσι ειναι. μας εφαγαν τα προβληματα και αμελησαμε τα θεματα του φορουμ.
αντι να μιλαμε και να γραφουμε γι αυτα για να ξεφουγουμε μας επνιξαν τα προβληματα και τα νεα μετρα.
καιρος να τα επαναφερουμε.






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35465
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από Masta87 Δευ Δεκ 24, 2012 9:28 pm

:thanks: :thanks: :thanks:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τα πολύ καλά σας λόγια!!!

Πραγματικά αυτή η ιδέα με τα χριστουγεννιάτικα φικ είναι πολύ ωραία!!!

Γράψαμε όλες μέχρι τώρα πολύ όμορφα φικ! cheers cheers cheers

Ανυπομονώ να διαβάσω και τα υπόλοιπα φικ! Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii
Masta87
Masta87
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 159
Points : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2011
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από libra Τρι Δεκ 25, 2012 1:09 pm


χαίρομαι πολύ που σας άρεσε η ιδέα μου... Δεν ήταν φετινή... Και Πέρσυ και πρόπερσυ την είχα, αλλά επικράτησαν άλλα project τελικά.

ΜΑΚΑΡΙ να την επαναλαμβάνουμε κάθε χρόνο!!! Είναι ωραίο να συμμετέχουμε όλοι σε ένα κοινό project!

Επόμενη είμαι εγώ στη λίστα. Επειδή όμως 27 επιστρέφω και στις δύο δουλειές, μπορεί να το σηκώσω αύριο Woops!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27635
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Δεκ 26, 2012 9:08 pm

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
προσκυνω!! 🙇 🙇 🙇
ελιωσα στο γελιο με το φικ σου libra!

Καρεν λατρευω διπλα στη Σουζαννα! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha ωραια της τα ειπε τα περι σιγουριας..

καλα λεμε η κοπελα (Σου) ειναι στου κουφου την πορτα παρε το χαλακι και φυγε! Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing ελεος!! στα ποσα οχι παιρνει χαμπαρι;

τον καημενο τον Τερρυ. τι τραβαει.. μια τρελη και κουφη παραλυτη, ενα καροτσακι και τη μανα της μαζι.
αυτος δεν ειναι ο Τερρυ Γκραχαμ αλλα ο Ρουντολφ το ελαφακι με τετοιο φορτιο! lol!

λατρεψα τη σκηνη την μερα των Χριστουγεννων.. αυτη η ξαφνικη παρορμηση που τον οδηγησε ξαφνικα σε γνωριμο μερος να αναρωτιεται.. περιπου οτι κι εκεινη την ιδια στιγμη! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
οι καρδιες και οι σκεψεις τους μονιμα ενωμενες και συγχρονισμενες οσο κι αν θελουν οι συνθηκες το αντιθετο.

οι ημερομηνιες και η ωρα με τους διαλογους μοιαζουν σαν να ηταν γραμμενα σε ημερολογιο..
αλλα μας δειχνουν πεντακαθαρα τις εικονες και τον χωρο που διαδραματιζονται τα "γεγονοτα"
θα μπορουσε να ειναι διαλογοι θεατρικου..

στο τελος μας ξαναγυριζει στο αλαλουμ της αρχης; ή εχασα κατι; εκει με μπερδεψες λιγο. scratch






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35465
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τετ Δεκ 26, 2012 11:04 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Πολύ γέλιο βρε λίμπρα!!!!! Πραγματικά μου θύμισες παλιές ελληνικές ταινίες με πεθερές Hahahahaha Hahahahaha δηλαδή αυτή η Σουζάνα και η μάνα της τον έσκασαν τον άνθρωπο!! lol!
Ο λόφος της Πόνυ και οι σκέψεις Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee απλά υπέροχο!!!! Μου άρεσε πολύ λιμπ ήταν και πολύ πρωτότυπο σαν θεατρικό!!!!
Και θα συμφωνήσω κι εγώ με τη ναν στο τέλος θέλεις να πεις οτι ξαναγυρνάει ξανά στην τρέλα της Σουζάνας???






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13684
Points : 20756
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από marilou Πεμ Δεκ 27, 2012 3:13 pm

Λιμπ!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
Αρχικά να πω ότι γέλασα ΠΑΡΑ πολύ με το στόρι! Έμοιαζε σαν πράξη από θεατρικό... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
Μα γιατί ταλαιπωρούνται??? Απλώς εκπέμπουν σε διαφορετική συχνότητα!!! Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Πολύ ωραία και πρωτότυπη η ιδέα! :up: Μια κωμωδία που σοβαρεύει μόνο στην σκηνή στον λόφο..... Αχ αυτή η σκηνή! Δύο μόνο παράγραφοι αρκούν για να δείξουν ότι είναι φτιαγμένοι ο ένας για τον άλλον... ΤΕΛΟΣ!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

Νομίζω στο τέλος, αυτό που θέλει να πει η ποιήτρια είναι ότι η Σουζάνα συνεχίζει να είναι βαθιά νυχτωμένη... όπως πάντα! Η κοινή ζωή της με τον Τέρρυ είναι μια παρωδία και το μόνο που μπορεί να αλλάξει την ανούσια ροή των πραγμάτων είναι η επανένωση του ζευγαριού μας... Έτσι και γίνεται... Η Σουζάνα συνεχίζει να κάνει σχέδια μόνη της αλλά λογαριάζει χωρίς τον ξενοδόχο! Την πρωτοχρονιά ο Τέρρυ θα είναι με την μοναδική του αγάπη- όπως και τα Χριστούγεννα και η Σουζάνα θα αναγκαστεί να αλλάξει για άλλη μια φορά την κράτηση της! lol! lol! lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7169
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ariel Πεμ Δεκ 27, 2012 4:42 pm

Λιμπ, δεν μπορούσα να κρατηθώ απο τα γέλια!!!!!!!! Ωραία αλλάγη κλίματος μας έκανες! Διπλή αλλαγη μάλλιστα. Μια στο φόρουμ και μια στο φικ, με το λόφο της Πόνυ.....

Τελικά αυτή η Σουζάννα θα μένει πάντα με την απορία " τι θέλει να πει ο τέρρυ;"






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16814
Points : 27046
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 27, 2012 6:08 pm


Κοριτσάκια ευχαριστώ για τα καλά σας σχόλια... Flowers Χαίρομαι που σας άρεσε Hehe

Την απάντηση στην ναν και την μιμι την έδωσε η μαριλού... Η Σουζάνα δεν πτοείται που τελικά έκατσε μόνη τα Χριστούγεννα και συνεχίζει να κάνει σχέδια (που θα αποτύχουν όπως και τα προηγούμενα εννοείται) για την Πρωτοχρονιά αυτή τη φορά.

Ήθελα να είναι λίγο κωμικό (αν και στην πραγματικότητα είναι κωμικοτραγικό), αλλά δεν ήθελα να μείνουμε και με την "μελαγχολία" του λόφου, γι'αυτό και κλείνω με μια ανάλαφρη, κωμική σκηνή...






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27635
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Δεκ 27, 2012 8:19 pm

κι εγω αυτο καταλαβα αλλα ρωτησα μπα κι εχασα κανενα νοημα κρυμμενο..

αξιολυπητη οπως παντα η Σουζαννα...






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35465
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Πεμ Δεκ 27, 2012 8:47 pm

Kαι μένα εκεί πήγε το μυαλό μου αλλά ήθελα να σιγουρευτώ lol! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha φοβερή λιμπρούλα!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13684
Points : 20756
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από Masta87 Πεμ Δεκ 27, 2012 8:50 pm

libra bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

Πολύ πρωτότυπο φικ!!!

Γέλασα πάρα πολύ με τη Σουζάνα. Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Μ'άρεσε πάρα πολύ και η σκηνή στο λόφο της Πόνυ!
Μας δείχνει ότι ο Τέρρυ και η Κάντυ είναι προορισμένοι να είναι μαζί! Heartbeat <3

bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! και πάλι.

Masta87
Masta87
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 159
Points : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2011
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από papirous Παρ Δεκ 28, 2012 12:50 pm

Λιμπ μου τωρα καταλαβα αυτο που ειπες για τα φικ οτι η αρχη μοιαζει!!!! Hihihihihi σιγουρα μοιαζει στα Οχι!!!! lol!
Κατα αλλα ενα εχω να πω..... 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇
:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
η ιστορια σου με εκανε να πεσω στα πατωματα πρωι πρωι!!!!! Cry laughing Cry laughing Cry laughing Ηταν τελεια!!!!! Μα ποσο πιο πολυ μπαζο γινεται να γινει η Σουζανα???!! Νομιζω μας εδωσες την απαντηση!!!!! Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Ασε οτι τελικα ειχα δικιο για τα parody τοπικς!!!! lol! lol!
και παλι bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9879
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Δεκ 28, 2012 4:48 pm

σουκα.... ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
τι φικακι! κι αυτο πληρως εορταστικο και αγαπησιαρικο! Heartbeat <3
και τι δεν ειχε! σπιτι του μικρου αλογου, κυρια Πονυ και αδελφη Μαρια, Πατυ, Τομ, Αρτσι, Αννυ και τα παιδια τους συν το ζευγαρι μας με την δικη τους κουκλα!! cheers cheers cheers

μου αρεσε η φραση:
Επιτέλους έφτασε στο σπίτι...
Loveeeee

οι φωτο υπεροχες και συνοδευουν την ιστορια σου απιστευτα!
και το τραγουδι... το ιδανικο!! Lalalalala Lalalalala Lalalalala
η δικη τους νυχτα!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3



τολμω να πω οτι διακρινω μια μικρη συνεχεια απο το φικ της αριελ, στο δικο μου, της μαστα και τωρα το δικο σου!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35465
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ariel Παρ Δεκ 28, 2012 4:55 pm

Τα τα τα!!!!!!!!! Τι έκπληξη το φικ σου, Σου!!!!!!!!

Όσο το διάβαζα, τόσο βούλιαζα με τη στενοχώρια της Κάντυ. Ασε που μου γύρισαν τ' άντερα με τη φωτογραφία της "συζύγου" στη σκέψη της μακαρίτισσας!!!!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha και μετά μας πας στο σταθμό! ώπα, κάτι γίνεται εδώ! Και μετά μας κάνεις την ανατροπή!!!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

πολύ καλό το φικ, πολύ όμορφες οι εικόνες που παρεμβάλλεις, αλλά και η φωνή του Σινάτρα! Ευγε, Σούκα!!!! ήταν εξαιρετικό ΚΑΙ το δικο σου φικ!!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16814
Points : 27046
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ariel Παρ Δεκ 28, 2012 4:57 pm

nansecrets έγραψε:σουκα.... ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
τι φικακι! κι αυτο πληρως εορταστικο και αγαπησιαρικο! Heartbeat <3
και τι δεν ειχε! σπιτι του μικρου αλογου, κυρια Πονυ και αδελφη Μαρια, Πατυ, Τομ, Αρτσι, Αννυ και τα παιδια τους συν το ζευγαρι μας με την δικη τους κουκλα!! cheers cheers cheers

μου αρεσε η φραση:
Επιτέλους έφτασε στο σπίτι...
Loveeeee

οι φωτο υπεροχες και συνοδευουν την ιστορια σου απιστευτα!
και το τραγουδι... το ιδανικο!! Lalalalala Lalalalala Lalalalala
η δικη τους νυχτα!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3



τολμω να πω οτι διακρινω μια μικρη συνεχεια απο το φικ της αριελ, στο δικο μου, της μαστα και τωρα το δικο σου!

iagree: iagree: iagree:






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16814
Points : 27046
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Δεκ 28, 2012 4:58 pm

κι εγω το ιδιο σκεφτηκα αριελ αρχικα αλλα ειπα να διατηρησω την υπομονη μου γιατι κατι μου ελεγε οτι δεν.. εχει κατσαριδες το φικ! Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35465
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ariel Παρ Δεκ 28, 2012 5:03 pm

nansecrets έγραψε:κι εγω το ιδιο σκεφτηκα αριελ αρχικα αλλα ειπα να διατηρησω την υπομονη μου γιατι κατι μου ελεγε οτι δεν.. εχει κατσαριδες το φικ! Hahahahaha Hahahahaha

...είχες πάρει στατιστικά απο τις πωλήσεις αροξολ;;;;;; Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16814
Points : 27046
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Δεκ 28, 2012 5:05 pm

ariel έγραψε:
nansecrets έγραψε:κι εγω το ιδιο σκεφτηκα αριελ αρχικα αλλα ειπα να διατηρησω την υπομονη μου γιατι κατι μου ελεγε οτι δεν.. εχει κατσαριδες το φικ! Hahahahaha Hahahahaha

...είχες πάρει στατιστικά απο τις πωλήσεις αροξολ;;;;;; Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

NOOP! απο το Teza! lol!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35465
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από souka Παρ Δεκ 28, 2012 5:14 pm

Ευχαριστώωωωωωω!!!!!!!!!!!! :thanks: :thanks:

Πολύ χαίρομαι που σας άρεσε!!! Είναι το πρώτο φικ που γράφω και φοβόμουν ότι θα βγει μια χαζομαρούλα... Razz Razz

Τις φωτογραφίες προσπάθησα να τις χρησιμοποιήσω κάπως σαν σκηνοθεσία, να δείξω δηλαδή πως θα μπορούσε να είναι αυτό που είχα στο μυαλό μου... Να ευχαριστήσω πολύ-πολύ και τη Λιμπ που με βοήθησε με τις φωτό γιατί κάποιες ήταν λίγο μεγαλύτερες και φοβόμουν μήπως καθυστερεί ν' ανοίξει η σελίδα, κ.λ.π.

Και ναι, έχετε δίκιο!!! Είναι, όντως, σαν συνέχεια αυτά τα τέσσερα φικ...part 1, part 2, part 3, part 4... lol! lol!

Σιγά να μην έβαζα κι αυτήν την Thou στο φικ...Ούτε που μου πέρασε απ' το μυαλό... lol!
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13714
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Παρ Δεκ 28, 2012 7:29 pm

bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! δεν έχω λόγια σουκάκι... για την ιστορία? για τις φωτογραφίες? για το τραγούδι? Υπέροχο μόνο αυτό μπορώ να πω Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 3 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13684
Points : 20756
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης