Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

+7
juliet
lina
Dalia
ΜΙΜΙ
ariel
66Promises
nansecrets
11 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από 66Promises Κυρ Δεκ 27, 2015 1:47 pm

Να την δουλέψεις, ναι!!! Happy Πολύ μ' αρέσουν αυτά τα... καρμικά ταιριάσματα! Loveeeee
66Promises
66Promises
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 527
Points : 4009
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2015
Ηλικία : 42
Τόπος : Μια πόλη με μπουγάτσες, τρίγωνα, και πιτόγυρα που σου γιομίζουν τις φούχτες σα μωρό, ξετυλίγονται απ' την λαδόκολλα σαν 'κατόφυλλο τριαντάφυλλο!
Χιούμορ : Μαύρο, Βρετανικό, και Βιτριολικό ;)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από libra Κυρ Δεκ 27, 2015 5:33 pm

Καλα... Τα ειδα μαζεμενα και μου φτιαξε οληη πεσμενη ψυχολογια.
@παπι εξαιρετικο το ςεικονιδιο... Δεν εχω λογια ...

@αριελακι τις χριστουγεννιατικες μπαλες δεν τις ειδα να ρχονται απο σενα... Εξαιρετικες και επιτελους μπηκες στο πνευμα των εορτων!!!
Για το ποιηματακι τωρα,θα πω πρωτον οτι μονο μια βαμμενη,θολωμενη τερρυκια θα μπορουσε να το γραψει και σου βγαζω το καπελο... Τα αντι αλφαν σχολια ειναι ανεκτιμητα!!!! Respect και δευτερον οντως ν τα κανουμε τα επισημα καλαντα του φορουμ... Να κανουμε μια συναντηση σε σπιτι να τα ηχογραφησουμε...
Και εννοειται οτι οταν θα μαστε ετοιμες (ψυχολογικα) για διαδικτυακο πολεμο,η ιδεα της τζουλ θα εκτιναξει τις επισκεψιμοτητες στον αερα... Rofl

@νανουκα μου, παντα οταν γραφεις βγαζεις μια οικογενειακη θαλπωρη και αγαπη που ειναι ανεκτιμητη. Εχεις κανει πολλεςβελτιωσεις στο γραψιμο σου και αυτες οι εικονες ειναι βαλσαμο για τη συνεχεια των δυο αγαπημενων μας ηρωων. Δεν θα πω respect,αλλα ευχαριστω...

@σουκακι,μπηκα να στα ψαλω αλλα λιγο πολυ το ιδιο feeling εχουν και οι απο πανω.... Παρατα οτι κανεις και κυριως ις δικαιολογιες και καντο φικ... Ειναι αμαρτια τοσο καλος λογος και τοσο καλη ιδεα να μεινει μονο εκει... Εχεις πολυ καλο υλικο στα χερια σου και στο κεφαλι σου... Μην το χαραμισεις.... Αφενος ολες μας περιμενουμε παντα ενα φικ να μας φτιαξει τη διαθεση,αφετερου νιωθω οτι μπορεις να γραψεις ενα απο τα καλυτερα.... Μην αργςις. . πιασε δουλεια...

Σορρυ για την ελλειψη emoticons. Δεν ειναι λιγοτερος ο ενθουσιασμος μου, αλλα απο το κινητο ειναι δυσκολο... Ουτε τα ορθογραφικα δεν μπορω να διορθωσω

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε ολες σας!!!! <3






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27635
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Κυρ Δεκ 27, 2015 8:01 pm

Σουκάκι τέλειο!!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers στο είχα πει και τότε.. να φανταστείς ακόμα τη θυμάμαι την ιστορία που είχες γράψει τότε μου είχε κάνει πολύ πολύ εντύπωση τότε και ανυπομονούσα τη συνέχεια!!!! Περιμένω σουκάκι με ανυπομονησία Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13684
Points : 20756
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από Dalia Δευ Δεκ 28, 2015 12:18 am

Καταρχήν καλησπέρα σας! Κατά δεύτερον ζητώ μια συγγνώμη απ'τις διαχειρίστριες του φόρουμ (διότι είχαμε πει με την Ναν ότι εγώ ξεκινώ απ' τις 26) ΑΛΛΑ λόγω οικογενειακών προβλημάτων κι τρεξιμάτων πήγαμε πολύ πίσω αλλά υγεία.  Woops!!!
Το ανέβασμα των κομματιών που στο σύνολο τους είπαμε είναι 8, ξεκινά από αύριο 28/12/2015 κι κάθε μέρα θα ανεβαίνει από ένα (ελπίζω) γιατί ακόμα δεν έχουν ολοκληρωθεί , (ΜΗ ΜΕ ΜΠΑΝΆΡΕΤΕ ΜΗ ΜΕ ΒΡΙΣΕΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ,  Woops!!! ) κι υπάρχει περίπτωση να ανεβαίνουν μέχρι ΚΑΙ τα γενέθλια του παίδαρου! lol!  (ΜΗ ΒΡΙΣΕΤΕ lol! ) Ε, αν δεν έχω ολοκληρώσει μέχρι τότε , εντάξει μπανάρετε τε, βρίστε με, διώξτε με απ' το φόρουμ, κάντε ότι θέλετε.  lol! Επειδή ξεκίνησα τα αριστουργήματα μου όμως δεν θέλω να τα αφήσω στην τύχη τους, θα τα συνεχίσω απλά θα πάρουν κάποιο χρόνο να ανέβουν, επειδή τα βάζω κι με σειρά τρομάρα μου.  lol!
Όπως είπα το πρώτο ανεβαίνει αύριο κι το δεύτερο την Τρίτη μιας κι είναι ήδη έτοιμα κι διορθωμένα. Αλλά... (δεν τελείωσα ακόμη, κι ελπίζω να αρχίσουν τα εγκεφαλικά σιγά-σιγά lol! ) όταν γράφω σαφώς κι στο μυαλό μου έχω κάποια πρόσωπα, πέρσι έδωσα γυναικείο καστ, ε, φέτος λέω να δώσω ένα αρσενικό, οπότε απολαύστε υπεύθυνα: lol!


  • Anthony Audrey Brown. (Άντονυ Άντριου Μπράουν) ---> Liam Hermsworth (Μιμί , γούγκλαρε, απόλαυσε κι αν σ'αρέσει όρμα  lol! over  lol!  )



  • Tom Jonhson. (Τομ Τζόνσον) ---> Tom Hopper (αν δεν τον θέλει καμία τον παίρνω κι εγώ δεν τίθεται θέμα  lol! )



  • Daniel {Neil} Leagan. (Ντάνιελ {Νηλ} Ράγκαν) ---> Ian Somerhalder (Νan, όρμα παιδί μου εδώ έχεις όλα τα δικαιώματα  lol! )



  • Edward Greum (or Graham) Grandchester. (Έντουαρντ Γκράχαμ Γκράντσεστερ) ---> Jensen Anckles (ελπίζω να μην πέσει όλο το φόρουμ κι μας πλακώσει  lol! )



  • Albert William Audrey. (Άλμπερτ Γουίλιαμ Άντριου ή Άρντλευ) ---> Chris Hermworth (όσες είναι φαν του Thor ή του κυνηγού της Χιονάτης μπορείτε να προσέλθετε ελεύθερα  lol! )



  • Terrence Greum (or Graham) Grandchester. (Τέρρενς Γκράχαμ Γκράντσεστερ) ---> Henry Cavil (ε, αφήστε έναν άντρα κι για την Κάντυ  lol! )



  • Alistear {Stear} Cornwell. (Αλιστήαρ {Στήαρ} Κόρνγουέλ) ---> Eoin Macken (εδώ δικαιώματα έχει ΜΟΝΟ η Ντάλια , ευχαριστώ  lol! )



*Guest star εμφάνιση σε ρόλους έκπληξη θα κάνουν ο Colin O'Donoghue & Matt Barr (ορισμένες τους γνωρίζετε, σας ευχαριστώ πολύ , ωρέ ντουβάρ μαντάμ lol! lol! )
**Nan πολύ ωραίο το φικάκι σου, οικογενειακό, τρυφερό κι άκρως γιορτινό cheers flower cheers flower
***Σούκα θα επανέλθω με σχόλια για το φικ σου. Wink

Κι πάλι ένα τεράστιο συγγνώμη κορίτσια για την αργοπορία. lol! lol! (ζητώ πλήρη κατανόηση, παρακαλώ flower lol! )
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14657
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από Lizzy Cullen Δευ Δεκ 28, 2015 2:32 am

δεν εχω διαβασει τιποτα. ηρθα να σχολιασω οτι στο φικ της ναταλιας δεν θα ξερω σε ποιον να πρωτοπρολαβω τα heart eyes. ε ρε σαλακια που θα τρεξουν αν εμφανιστει κανεναν ημιγυμνος. (ή σκετο γυμνος)
Lizzy Cullen
Lizzy Cullen
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 3279
Points : 8522
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : στον κόσμο μου
Χιούμορ : Ειρωνικό και σαρκαστικό

http://www.thetwilightsagagreek.net/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από Dalia Δευ Δεκ 28, 2015 2:36 am

Lizzy Cullen έγραψε:δεν εχω διαβασει τιποτα. ηρθα να σχολιασω οτι στο φικ της ναταλιας δεν θα ξερω σε ποιον να πρωτοπρολαβω τα heart eyes. ε ρε σαλακια που θα τρεξουν αν εμφανιστει κανεναν ημιγυμνος. (ή σκετο γυμνος)

^ Firouli Firoulo Firouli Firoulo Firouli Firoulo Firouli Firoulo Firouli Firoulo
με αφορμή το συγκεκριμένο ποστ, έχω να ενημερώσω και να πω πως το κάθε κομμάτι θα περνάει πρώτα απ' την επεξεργασία της διευθύνσεως του φόρουμ.
Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14657
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από Lizzy Cullen Δευ Δεκ 28, 2015 2:38 am

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ RATED M;;;; Angel Face
Lizzy Cullen
Lizzy Cullen
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 3279
Points : 8522
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : στον κόσμο μου
Χιούμορ : Ειρωνικό και σαρκαστικό

http://www.thetwilightsagagreek.net/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από Dalia Δευ Δεκ 28, 2015 2:38 am

^τι είναι αυτό καλέ? μετάφραση. lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14657
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από Lizzy Cullen Δευ Δεκ 28, 2015 2:43 am

rated M (Mature="Ωριμο") ειναι η σημανση που εχουν τα φανφικ με περιεχομενο καταλληλο μονο για ενηλικους!

Lizzy Cullen
Lizzy Cullen
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 3279
Points : 8522
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : στον κόσμο μου
Χιούμορ : Ειρωνικό και σαρκαστικό

http://www.thetwilightsagagreek.net/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από Dalia Δευ Δεκ 28, 2015 2:49 am

^Νομίζω είναι κατάλληλο κι για 17άρηδες. lol! lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14657
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από Lizzy Cullen Δευ Δεκ 28, 2015 2:52 am

ε και αυτο Μ θεωρειται. υπαρχει και η υποκατηγια NC-17. ειναι οι αμερικανικες σημανσεις για ταινιες και χρησιμοποιουνται και σε μεγαλες σελιδες φανφικτιον οπως το fanfiction.net.
Lizzy Cullen
Lizzy Cullen
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 3279
Points : 8522
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : στον κόσμο μου
Χιούμορ : Ειρωνικό και σαρκαστικό

http://www.thetwilightsagagreek.net/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από Dalia Δευ Δεκ 28, 2015 2:54 am

^Ναι κάπου τις έχει πάρει το μάτι μου, πάντως εγώ πρώτα θα στείλω το κομμάτι στην διεύθυνση να πάρει το οκ, κι μετά θα ανέβει, χεχε... lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14657
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από papirous Δευ Δεκ 28, 2015 11:16 am

Ε, ψιτ κοπελες!!! επειδη η νανουκα και η αδελφη γκρεη εχουν τρεχαματα λογω ημερων κτλ κτλ.... υπαρχω και γω να βαρεσω κουδουνες και κεφαλια!!! Twisted Evil
ακους νταλια??!!! Razz

ding ding ding ding ding ding ding ding ding

( γιατι εχω τη μικρη υποψια οτι θα μας ψησεις παλι το ψαρι?! thinking: )
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9879
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Δεκ 28, 2015 5:46 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13684
Points : 20756
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 29, 2015 12:04 am

:thanks:  :thanks:  lib

μολις καταφερα να διαβασω της σουκας.
παρα πολυ ωραιο! και ειδικα στο σημερα πολυ μου αρεσει η ιδεα.

(οντως ειχαμε κοινη ιδεα για το πατιναζ στη Νεα Υορκη Hihihihihi !)

αναμενω.....  smoke a lot  smoke a lot  smoke a lot

ποτε θα εχουμε τη συνεχεια οεο;;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nansecrets στις Τρι Δεκ 29, 2015 12:13 am, 2 φορές συνολικά






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35465
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από Dalia Τρι Δεκ 29, 2015 12:05 am

Mόλις ανέβασα κι εγώ (ΜΙΜΙ ΟΡΜΑ!) lol! lol! lol!
*Σημείωση, κάτω απ' τα ονόματα του ζευγαριού πάντα σε κάθε κομμάτι εκτός απ' το τελευταίο θα υπάρχει μια μελωδία ή ένα τραγούδι, ελπίζω να σας αρέσουν , εμένα είναι ένα κι ένα κι σίγουρα τα αγαπημένα μου.
Heartbeat <3 In Love Heartbeat <3 In Love
**Σούκα: Απαιτώ συνέχεια της νεότερης εκδοχής της Κάντυ, δεν νοείται 2013 φικ με Κάντυ, Τέρρυ , Άρτσυ, Άννι, Πατρήσια ... ΚΑΙ ΣΤΗΑΡ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! drooling drooling drooling
Απαιτώ συνέχεια πάραυτα, ναι το Απαιτώ, ΑΠΑΙΤΩ !!!!!!! Point Point Point
Εν πάση περιπτώσει περιμένουμε συνέχεια Σούκα. lol! lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14657
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 29, 2015 12:27 am

νταλια αν και με ανησυχια (για την Σκαρλετ) πολυ ρομαντικα και πολυ τρυφερα ξεκινησε η ιστορια σου.

πολυ ωραια κινηση τα τριανταφυλλα οπως επισης και η μελωδια που το εντυσες εχω να πω και δεν λεω αλλα να μην αφησω πολλα σποιλερ μια και διαβασα πρωτη!







Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35465
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από 66Promises Τρι Δεκ 29, 2015 3:00 pm

Όντως όντως, πολύ ρομαντικό!!! Loveeeee Ευχαριστούμε, Ντάλια, που το μοιράστηκες, περιμένω τη συνέχεια! Heartbeat <3
66Promises
66Promises
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 527
Points : 4009
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2015
Ηλικία : 42
Τόπος : Μια πόλη με μπουγάτσες, τρίγωνα, και πιτόγυρα που σου γιομίζουν τις φούχτες σα μωρό, ξετυλίγονται απ' την λαδόκολλα σαν 'κατόφυλλο τριαντάφυλλο!
Χιούμορ : Μαύρο, Βρετανικό, και Βιτριολικό ;)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από ariel Τρι Δεκ 29, 2015 10:24 pm

Σουκάκι και Νταλίτσα, χίλια συγγνώμη που δεν διαβασα ούτε τα φικ, ούτε τα σχόλια, αλλά σήμερα είναι αδύνατον. Αυριο θα έχω επιτέλους ηρεμία και χρόνο να τα απολαυσω!!!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16814
Points : 27046
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από Dalia Τρι Δεκ 29, 2015 11:26 pm

Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ πολύ!!flaunt flaunt Μόλις ανέβασα το δεύτερο κομμάτι μου, πιστή στο ραντεβού μου, θέλω να ελπίζω πως το τρίτο θα ανέβει αύριο περίπου την ίδια ώρα, αλλά αν όχι επειδή μάλλον θα με φάνε τα έξω κι οι οικογενειακές υποχρεώσεις , το κομμάτι θα είναι έτοιμο κι θα ανέβει την Παρασκευή οπωσδήποτε!!! (ΜΗ ΒΡΙΣΕΤΕ)lol! lol! lol!
Άντε καλή ανάγνωση κι καλά σχόλια... lol! flower lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14657
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 29, 2015 11:45 pm

νταλια βαλθηκες να μας ξεκανεις με το δραμα!

αρκετα συγκινητικο και γλυκο κεφαλαιο το 2ο

ευτυχως που θυμηθηκες να τους παρεις απο "εκεινο το μερος" γιατι θα σε εκοβα! Razz

πολυ καλο. περιμενω το επομενο!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35465
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από Dalia Τρι Δεκ 29, 2015 11:50 pm

^Εμ... Γι αυτό τους πήρα από εκεί Ναν, ήξερα πως θα με έκοβες!!
Φέτες, φέτες... lol! lol! lol!
Εγώ πάντως έχω δώσει προειδοποίηση ε? Να'μαστε ξηγημένοι. lol!
(στο επόμενο θα φάω ξύλο, σφαλιάρα το ξέρω, με μπλαβισμένο μάτι θα κυκλοφορώ το μόνο σίγουρο.) lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14657
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από ariel Πεμ Δεκ 31, 2015 2:08 am

Σουκάκι, ήταν πολύ καλά και τα δύο διηγήματα και θα πω οτι και οι άλλες. Ένωσέ τα καλέ και δώσε μας όλη την ιστορία!!!!!!!! Αφου την έχεις και την πλοκή και την γραφη, γιατί μας αφήνεις στη μέση;;;; ε;;;;; Μπράβο για τα μινι φικακια, πραγματικά μου άρεσαν bravoooo!!!! bravoooo!!!! Ελπίζω να το δούμε σύντομα σε μεγαλύτερη εκδοχή, η μοντέρνα οπτική σου, είχε μεγάλο ενδιαφέρον.






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16814
Points : 27046
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από ariel Πεμ Δεκ 31, 2015 2:43 am

Νταλίτσα, μόνο το πρώτο κομμάτι διαβασα και θα σχολιάσω. Μπράβο για το φικ, αλλά αυτη τη Σκάρλετ θα τη δείρω απο ζήλια και μόνο!
Ξυπνάει σου λέει το παιδί μέσα στη νύχτα και αυτη δεν ξυπνάει, ούτε τρωει σκουντιά με το τρυφερό "βρε μωράκι, δεν ακούς το παιδί που κλαίει;" παρά εχει δίπλα τον Αντονυ να φροντίζει ο ίδιος το παιδί, κατά τις οδηγίες της!!!! και να αφήνει στο μαξιλάρι της τρυφερό γράμμα και τριαντάφυλλα. Και ξυπνάει και στις 11!!!! Και μπανιάρεται και μια ώρα!!!! Και της ετοιμάζουν και γευμα όποτε θέλει!!!! Και την αγαπάνε και τα πεθερικά;;;;!!!!!;;;;;; Ε, οχι κυρία Σκάρλετ μου!!!!! Καλά κάνει και ο Αντονυ που καβαλάει τα άλογα, να σε πιάνει κάνας ντουβρουντζας, να ισιωνεις!!!!!!! lol! lol! lol! lol! lol!
Νταλίτσα, το λάτρεψα, αλλά να θυμάσαι οτι με τα ρομαντικά εγω γελάω, χούι τι να κάνω;;;;

Αυριο το δευτερο κεφάλαιο και ελπίζω να είναι εξίσου καλό!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16814
Points : 27046
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2015"

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Ιαν 02, 2016 3:02 am

^ Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Έχω λιώσει, ..................
Σημείωση* Θα προσπαθήσω μέσα στο ΣΚ να ανεβάσω το τρίτο, sorry girls αλλά ξέρετε , ξενύχτια, πονοκέφαλοι κτλ... lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14657
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης