Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Vote_lcap72%Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Vote_lcap21%Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

+6
Dalia
marilou
ariel
ΜΙΜΙ
libra
nansecrets
10 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nina Κυρ Φεβ 02, 2014 2:13 pm

Να ευχηθω κι εγω αν και καθυστερημενα Χρονια Πολλα στον Τερρουκο μας, τον 1ο 2D ερωτα για πολλες από μας!
 
Happy B-day  Terry-licious 

@Ναν εχεις παραμελησει τις υποχρεωσεις σου σαν εκπροσωπος τυπου νομιζω… ουτε ένα δελτιο τυπου για τα γενεθλια του Τερρυ για μας τις ξεστοχαστες?! Τσου-τσου Razz
Ελπιζω το ημερολογιο της Λιμπ να χτυπησει κανα καμπανακι του χρονου χαχαχαχα

Καλα κοριτσακια δεν υπαρχει αυτό που κανατε!!!! Δεν εχω λογια! Ολες οι δημιουργιες εμπευσμενες!
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 35lzswz

Για την Λιμπ και την Ναν ηξερα αλλα η αποκαλυψη ηταν η Αριελ!
@Αριελουκο τελεια και εκτος από καλα-εκτελεσμενα ειχαν και βαθυ νοημα. Πολύ με συγκινησαν ξωτικουλι <333
@ Μιμακο… ασε τις ντροπαλοσυνες και πιασε τα μολυβια!

Οσο για το φικ… χτυπιεμαι στα πατωματα!  Cry laughing Ουτε που θυμαμαι από ποτε ειχα να γελασω τοσο!  Cry laughing  Cry laughing 
Απαιχτες ατακες αν και νομιζω ότι αυτό που τις απογειωσε ηταν ότι ταιριαζουν γαντι σε ολες! Εκει που χυθηκα και εκανα κανα 5λεπτο να συνελθω ηταν με τις τρυφυλλαρες τις Τζενης  rolf:  rolf:  rolf: 

Εντοπισα βεβαια και μια incosistency … Juliet και nina in the deep, deep forest ακουγωντας φωνες και ψαχνωντας για τον Καναμε of course ( μεχρι εδώ great success *thumbs-up*) δεν υπηρχε περιπτωση να τις ξεκολλησετε από κει! Ποσο δε μαλλον όταν ειχαν ηδη φιλησει τον Τερρο-βατραχο και τζιφος ΚΑΙ to top it all θα επρεπε να εγκαταλειψουν το deep, deep forest για να πανε που? > να συναντησουν τον ‘’ελα στον gramp’’ … εεεεεεεεε όχι! Ενισταμαι!  Point 

May I have a cup of tea; with a ton of chillpills please?  more coffee 
.
.
.

Ενταξει στανιαρα για να περασω στο πιο σοκαριστικο κομματι του εργου… την αδελφη Γκρευ, κατά κοσμον Λιμπ (όχι ότι δεν ειχα τις υποψιες μου αλλα άλλο να το υποψιαζεσαι και άλλο να το βλεπεις να εκτυλισσεται μπροστα στα ματια σου! Ο.Ο)

1. She has a thing for the little “birds” ????!!!!!!  Mpaaaa 

2. Καλα προδοτρα ουτε το δραμα του Τερρυ δεν ηταν αρκετο να σε κανει να συγκρατησεις τις εκφυλες ορμες σου????
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 15ib2uu

Σπόιλερ:

Λοιπον κοριτσακια τα μπραβο δεν είναι αρκετα… εγω θελω να πω και ένα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, μου φτιαξατε την διαθεση απιστευτα, προσκυνω και περιμενω τα επομενα!!!!
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 2ewcg2p
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6648
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από libra Κυρ Φεβ 02, 2014 10:18 pm

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing δεν φταίω εγώ νινάκο μου... οι κακούργες που δώσανε στον Θείο την μορφή του Τζέρυ μου!!! Τι να κάνω; Έχω κι εγώ τις αδυναμίες μου... Άσε που θα είναι μεγάλο chalenge να προσπαθήσω να χωρίσω το "ζευγαράκι"... έχω και κάτι απωθημένα να τακτοποιήσω η γυναίκα  lol! lol! lol! lol!






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από libra Κυρ Φεβ 02, 2014 11:35 pm

Λίμπ: Δεν το ζω αυτό... Όχι δεν το ζω... Φτερά... Πούπουλα... Μουσική... Φώτα... Τούλια...
Πραγματικά... Αυτή είμαι εγώ πάνω στις γόβες... Δεν το ζω...Πραγματικά!!!!

Άρτσυ: Κορίτσιαααααα! (με νάζι) Καλέ κορίτσιαααα! Σε 5 βγαίνεται!!!
 rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing Καλέ σύκααααααα δεν μας κέρασε!!!

Πάπι, Angel, Μαριλλού, Λίνα: Πλλλααάκα μεε κάνεις τώρα!
 spit coffee  spit coffee  spit coffee  spit coffee  spit coffee  spit coffee  spit coffee  spit coffee  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing 

Άρτσυ: Souleiman le Magnifique? Mille et une nuits? Σεχραζάααααατ.........
 spit coffee  spit coffee  spit coffee  spit coffee  spit coffee  spit coffee  spit coffee  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing 

προσκυνώ ρε σεις... προσκυνώ  worship:  worship:  worship:  worship:  worship:  worship:  worship:  worship:  worship:  worship:  worship: δεν υπάρχετε!!!! δεν υπάρχει αυτότ ο φικ... ντάξει... περιμένω νηλ και ελίζα  Hahahahaha  Hahahahaha  Hahahahaha  Hahahahaha  Hahahahaha 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Φεβ 03, 2014 10:36 am

Εύα: Τι πάει να πει "που είναι τα μοντέλα"?? Δεν κατάλαβα! Εμείς δεν σου κάνουμε?! Και πολύ σου πέφτουμε!!!

ΕΤ: Εύα τι λες?!

Άννυ: Χρυσή μου, εσείς δεν μοιάζετε με μοντέλα!

Τερροβάτραχος: Σας την είπε η σιγανοπαπαδιά....

Εύα: Μας την είπε?!? Τώρα κιόλας βγήκα στην πασαρέλα!!! Δείτε με που φεύγω!!

Τερροβάτραχος: That's the spirit love!

Όλες: Εύα μηηηη!!!
Εύα: (Τώρα θα τους δείξω εγώ τι θα πει catwalk!!!)



Τζούλιετ: Κομμάτια να γίνει... η Kate! Vogue και βγαίνω!



ΕΤ: Είμαι έτοιμη για να κολάσω κόσμο! Γεννήθηκα έτοιμη! Γεννήθηκα θεά! Και μου το έλεγε η μάνα μου... Βγαίνωωωω!!!(και με ενθουσιασμό άρχισε να βηματίζει στην πασαρέλα!)

Άριελ: Και μας το'χε πει όντως η μαμά μας...


Σταυρούλα: Φέρτε μου ένα κατάνα να κάνω χαρακίρι τώρα!!!


βαζω μονο αυτα και σταματω γιατι θα κανω παραθεση ΟΛΟ το κεφαλαιο!!!


 Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing 

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: 

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από papirous Δευ Φεβ 03, 2014 1:23 pm

αχχχ κοριτσακια δεν ξερετε ποσο χαιρομαστε με την μαριλου που σας αρεσει και το πιο σημαντικο οτι γελατε και σας φτιαξαμε λιγακι την διαθεση!!!!!cheers cheers cheers cheers 
και η δικη μας να δειτε πως ανεβαινει!!! ειδικα χτες που βρεθηκαμε και προστεθηκε στην οινο-λικεροποσια μας και η αντζελ και βγάλαμε το τελος του φικ!!!! Happy Happy Happy Happy Happy 
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9886
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από libra Δευ Φεβ 03, 2014 3:05 pm

τελειώσατε το φικ;;;  cheers cheers cheers cheers 

μόλις τελειώσετε θα πρέπει να ανοίξουμε φικ με τις περιπέτειες των μελών του φόρουμ και να φτιάχνουμε διάφορες τέτοιες ιστορίες... απλά, τα σπάνε!!!






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Φεβ 03, 2014 3:06 pm

ωχ πιωμενες το βρηκατε το τελος;;;  τι μας περιμενει;;; lol! 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ariel Δευ Φεβ 03, 2014 5:34 pm

Σπόιλερ:

Πόσο καιρό είχα να γελάσω τόσο;;;;;;; Τις ατάκες τις έβαλαν ήδη Ναν και Λιμπ, αλλά μιλάμε σε κάποια σημεία σταμάταγα να διαβάζω και δεν μπορούσα να προχωρήσω την ανάγνωση απο τα γέλια! Αυτος ο Αρτσυ, μου έκανε πια νευρικό γέλιο! Και τώρα που σας γράφω, πάλι γελάω!!!!

Διάβασα και τα σχόλια της Νίνας!!!! Πόσο να αντέξω πόσο!!!!!!

Μερικά πλάνα ακόμα απο το σοου.... διακρίνετε και ο Αρτσυ ΧΩΡΙΣ πουπουλα και σκωτσέζικα καρό!







Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27063
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Φεβ 03, 2014 7:33 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από papirous Δευ Φεβ 03, 2014 7:34 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 
τον ειδαααα τον ειδα να φισιεται τον αρτσυ!!!!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha  τελειιιιοοοοοοοοοο το βιντεο ξωτικιααααααα!!!!!!
everybody is gonna be there!!!!!!!
 bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9886
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Φεβ 03, 2014 9:34 pm

Τερροβάτραχος: Πριν αρχίσουμε τα: που είμαι, δεν βλέπω, ΟΜ!, έχει καπνούς, έχει κρύο, μαμά πεινάω, διψάω, κατουριέμαι!!!!! .... Ας μου πει ποια στον @%$#@# τον κουβάλησε μαζί μας!


 spit coffee Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing 
τον αγαπω!!! (το ιδιο σκεφτηκα κι εγω!!)

ευα αθωα!!  Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing 



ε οτι θα ειχαμε την Ελιζα θυμα και την Σουζαννα να τα εχει κανει ολα με βρηκε λιγο απροετοιμαστη... κοντεψα να λυπηθω την στριμμενη ετσι που κλαιγε.. (λεμε και καμμια βλακεια να γελασουμε!  Hihihihihi )

αυτο που μου αρεσε πιο πολυ ειναι που ολες αρχισαμε τηη γκρινια και την ψιλοκουβεντα και η καημενη η αριελ προσπαθουσε να επαναφερει την ταξη!  Hihihihihi  Hihihihihi  Hihihihihi  Hihihihihi  Hihihihihi  Hihihihihi 







Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από libra Δευ Φεβ 03, 2014 9:50 pm

Τερροβάτραχος: Πριν αρχίσουμε τα: που είμαι, δεν βλέπω, ΟΜ!, έχει καπνούς, έχει κρύο, μαμά πεινάω, διψάω, κατουριέμαι!!!!! .... Ας μου πει ποια στον @%$#@# τον κουβάλησε μαζί μας!
 Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  έτσι!!! ξεκινάμε πολύ δυνατά!!!

Άρτσυ: Ακολουθήστε με! Θα μπω εγώ μπροστά που είμαι άντρας!
Τερροβάτραχος: Καλά αυτό παίζεται!
 spit coffee  spit coffee  spit coffee  spit coffee  spit coffee  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing 

Ντάλια: Παλιομπαταξού! Μπαστουνοβλαχάρα! ( έτοιμη να ορμίξει )
Τζένη: Ντάλια ηρέμησε... Λοιπόν μωρή μπατόζα πες μας που είναι η Κάντυ!
 Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing το χω κάνει εικόνα!!!  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing 

Άριελ: Ντιν Ντον!!!
Σούκα ( μόνη της γιατί οι άλλες πιάσαν τον καβγά ): Που??!! Ήρθε επιτέλους το αγόρι μου!!?....
Αχ σουκάκι μου!!!! που είναι αυτός ο Ντην; Κι εγώ μαζί σου!!!  Loveeeee  Loveeeee  Loveeeee  Loveeeee 

Άρτσυ: Τι πρέπει να πιάσω?
Μίμι: Θα σου'λεγα!
 Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing το χω κάνει και αυτό εικόνα  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing 

Είστε απίστευτες... παγίδα της Σουζάνα μυρίζομαι!!! Αύριο κορίτσια νωρίς γιατί δεν κρατιέμαι λέμε  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Φεβ 03, 2014 9:57 pm

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Έχω λιώσει μιλάμε!!!!!! καλά η ατάκα μου στον Άρτσι  Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13697
Points : 20776
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από libra Τρι Φεβ 04, 2014 7:10 pm

Άρτσυ: Ούτε με θαύμα δεν διορθώνεται αυτό το καρακιτσαριό! Καλά χρυσή μου (με υφάκι στην Σουζάνα) εσένα ποιος σε ντύνει?

 Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing καλά... η καλύτερη ατάκα του κεφαλαίου!!!

και ξαφνικά ................. τι έκανε η κακούργα η γιαπωνέζα στην Καντούλα;;; Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr 

λοιπόν, αυτό το κομμάτι είχε τρελό γέλιο!!!! ειλικρινά όταν έβγαιναν ένας-ένας οι αστέρες είχα λιώσει στα γέλια  Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing 

@αριελάκι, πρέπει να βρεις κι εσύ ψαράκι, γιατί σε βλέπω μόνη σου με τον βάτραχο... και καλά εδώ που είναι ο Τέρρυ... Εμπρός!!! Μέχρι το επόμενο φικ, να έχεις βρει οπωσδήποτε ψαράκι  Point Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 

@νανούκα... δεν θα στο έκανα ποτέ αυτό...θα σε άφηνα να δεις τον Ιαν... Σιγά να μην σου έλεγα να βάλεις τη δουλειά πάνω από τη διασκέδαση  lol! lol! lol! lol! 

κοριτσάκια, μυρίζομαι πλοκή στο επόμενο;;;;;;;






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Φεβ 04, 2014 7:13 pm

δεν κανω παραθεσεις. εχετε καταφερει καθε ατακα να ειναι ανεπαναληπτη!

αλλα καμμια σοβαροτητα δεν εχω οταν προκειται γι αυτο το πλασμα! με καταλαβατε!!!  Loveeeee  Loveeeee  Loveeeee  Loveeeee  Loveeeee  Loveeeee  Loveeeee  Loveeeee  lol! lol! lol! 

ποσα θετε να μας τρελανετε; γιατι μας τρελανατε με αυτο το κεφαλαιο δις τουλαχιστον!

και καλα το χαος με τους κουκλους το καταλαβαινω.. πηγαμε που πηγαμε, μη φυγουμε χωρις τζουρα..
αλλα το αλλο που το σκεφτηκατε καλε;;;;
απο τη σκυλα στη χαρυβδη μας ριξατε!
η γιαπωνεζα δεν καταλαβα τι εξυπηρετει..
τη ΜΙΜΙ τελικα ποιος την εδεσε;;;;


 Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Φεβ 04, 2014 8:58 pm

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing ότι και να γράψω τελικά θα είναι λίγο!!!
Καλά βρε κακούργες με δέσατε????? ζηλιάρες κακούργες μη δω λίγη χαρά αμέσως να μου την πάρετε  lol! αλλά ειδικά η Σούκα έσκασε  Twisted Evil Twisted Evil 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13697
Points : 20776
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Φεβ 06, 2014 1:07 am

που ειναι η συνεχεια οεο;;;;






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από libra Πεμ Φεβ 06, 2014 8:18 am

nansecrets έγραψε:που ειναι η συνεχεια οεο;;;;

πες τα ντε!!!






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από papirous Πεμ Φεβ 06, 2014 10:35 am

κοριτσακια ειχαμε κατι θεματακια...... Woops!!! 

Σπόιλερ:
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9886
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Φεβ 06, 2014 11:37 am

αα οκ σορρυ νομιζα τα ειχατε ετοιμα. take your time!






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από papirous Πεμ Φεβ 06, 2014 1:18 pm

ξερουμε που καταληγει και οτι μενουν ακομη 2 κεφαλαια να σας ανεβασουμε!! αλλα ετοιμα ειναι το ενα σχεδον..... Hihihihihi 
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9886
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από libra Πεμ Φεβ 06, 2014 5:20 pm


αν είναι για εξεταστική, πάσο και από μένα Wink






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ariel Παρ Φεβ 07, 2014 8:55 pm

θα σας περιμένουμε όσο χρειαστεί!

Εντωμεταξύ, μπορώ να ρωτήσω γιατί δε με αφήνετε στην ησυχία μου να χαλβαδιάσω με τον τερρούκο μου;;;;;; Ξέρετε μόνο να μου χαλάτε τις σκηνές και ένα επεισόδιο μετά, σας δένουμε για να σας τραβήξουμε απο τους Ντιν και τους Τζόννυ και τους Τζέραρντ (καλά λεει ο Τερρυ, τελειωμό δεν έχει η λίστα)
Για να μην έχουμε παρεξηγήσεις!!! Point Όσο η Κάντυ είναι στα ξεκούδουνα, ο Τέρρυ είναι δικός μου!!!! μόνο δικός μου!!!! Μη χρειαστεί να σας βάλω σε τάξη παρακάτω ding ding ding 

Ασχετο. Την Ελίζα σκεφτήκατε να τη στείλετε Μπόλιγουντ; Θα έπαιρνε άλλη στροφή η καριέρα της Hahahahaha Hahahahaha Να στείλουμε και το Νηλ παρέα, να πιάσει τόπο και το χρωματάκι του...

Κι εσεις τον αμάζευτο είχατε στο holywood!!!! Λυσσάρεεεςςςς (σας είπε ο Αρτσυ, εγω δεν ξέρω δεν ακούω δε μιλάω!!!!)

Τη Μιμί, τελικά ποιός την έδεσε;;; Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27063
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από papirous Παρ Φεβ 07, 2014 9:16 pm

:thanks: :thanks: :thanks: κοριτσακια για την υπομονη, να ξελασκαρει το προγραμμα της μαριλου και θα επιστρεψουμε με τα 2 κεφαλαιακια που μενουν για να ολοκληρωθει η οδυσσεια των ταλαιπωρων τερρικων!!!! lol! lol! 
@ η αρχικη σκεψη για τα σατανικα αδερφια ηταν το bollywood, αλλα μετα σκεφτηκαμε οτι πολυ τους πεφτει να δουνε τα μουτρα τους εκει!!!! σουλειμαν και ξερο ψωμι τους παει!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil lol! lol! lol! 
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9886
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ariel Σαβ Φεβ 08, 2014 12:07 am

σουλειμαν και ξερο ψωμι τους παει!!!!

 Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 4 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27063
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης