Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Vote_lcap72%Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Vote_lcap21%Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

+6
Dalia
marilou
ariel
ΜΙΜΙ
libra
nansecrets
10 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ariel Πεμ Ιαν 30, 2014 6:06 pm

Μα καθόλου δεν περίμενα κάτι τέτοιο!!!!!!!! Το έχω διαβάσει 3 φορές και ακόμα κλαίω απο τα γέλια!!!!!! Είναι απίθανο!!!! Απλά απίθανο!!!!!!
Σπόιλερ:
Σε καλό να μου βγει τόσο γέλιο!!!!! Που πήγατε και το σκαρφιστήκατε αυτό το στορυ;;;; Το καλό είναι οτι έχει αρκετές συνέχειες... το κακό, οτι τις θέλω ΤΩΡΑ!!!!! Πως και πως θα περιμένω να διαβάσω τη συνέχεια αυριο το βράδυ που θα ξαναμπω!!!!






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27063
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από libra Πεμ Ιαν 30, 2014 6:41 pm

Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii νταξει... ντάξει... ντάξει... τι να λέμε;;;; τα σπάει λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: 

σε κάποιους διαλόγους (αρκετούς) έχετε πέσει ΕΝΤΕΛΩΣ μέσα!! Κάποιες από μας τις έχω κάνει εικόνα!! Μιμί με τον Άντονυ όλα τα λεφτά  rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  rolf: 
Νουί, ντάλια τις έχω κάνει ήδη εικόνα  rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: 

Και οι υπόλοιπες έχουμε ατακάρες κατά διαστήματα, αλλά τις παραπάνω τις ξεχώρισα ήδη....

Ντάξει!!! Απλά τα σπάει... Υπερψηφίζω συνέχεια... Δάκρυ μέχρι δακρύων  Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing  Cry laughing Cry laughing Cry laughing 
Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

Σας ενημερώνω ότι μετά από τέτοια έναρξη, αν δεν μπείτε μια μέρα για τη συνέχεια, έχετε μπαν  banned banned ΜΕΤΑ το τέλος της ιστορίας  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από juliet Πεμ Ιαν 30, 2014 7:09 pm

Εντάξει, είπα θα του ρίξω μία ματιά και έκατσα και το διάβασα όλο...

πολύ γέλιο, κορίτσια το έχετε, συνεχίστε να γελάσει και λίγο το χειλάκι μας...

Διευκρίνηση: να βρε κορίτσια στο δάσος εγώ θα φώναζα και ένα "Κάναμε ουου...", γιατί ξέρετε αν δεν το κάνω εγώ πρώτη θα το κάνει η Νίνα...βεβαίως βεβαίως...

Η εικόνα Τέρυ να σουφρώνει χειλάκι και να ζητάει φιλάκι όλα τα λεφτά, έπεσα να γελάω μόνη...συνεχίστε...
juliet
juliet
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 783
Points : 6545
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Τόπος : Στα βαθύ δάσος της Φαντασίας...
Χιούμορ : Παντού και πάντα

http://vampireknight.all-up.com/forum.htm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από papirous Πεμ Ιαν 30, 2014 7:17 pm

και μου το πε η μαριλου οτι θα φαμε μπαν αλλα τετοιο μπαν δεν το περιμενα!!!!  Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing 
θα σας ανεβαζουμε καθε μερα και απο λιγο κοριτσακια, μην μας παθαιτε και τπτ.....  thinking:  thinking: 
Σπόιλερ:
μονο για την μαριλου!!!χαχαχα:
και πολυ σωστη παρατηρηση τζουλιετ μου....μαριλου κανε ενα εντιτ και χωσε και εναν καναμε!!!!!! σε αυτο θα κολησουμε τωρα?!!!! lol! lol! lol! lol! 
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9886
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Πεμ Ιαν 30, 2014 7:19 pm

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing έχω λιώσει λέμε!!!!! καλά που το σκεφτήκατε όλο αυτό??? περιμένω πως και πως τη συνέχεια! Θα συμφωνήσω με τη λιμπ οτι πραγματικά οι ατάκες μας ταιριάζουν απόλυτα. Εγώ δεν το συζητώ οτι πήγα να μαλλιοτραβηχτώ με τον τερροβάτραχο  spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee Η λιμπ με το Ντιν Νταν Ντον??? οτι παίζει και ο Ντιν απλά δεν υπάρχει. Ντάλια- Ναν σαν να τις βλέπω!!!






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13697
Points : 20776
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από marilou Πεμ Ιαν 30, 2014 11:35 pm

Κοριτσάκια αυτό που θέλαμε ήταν να σας κάνουμε να λιώσετε! Εμείς τουλάχιστον υπήρξαν στιγμές που κλαίγαμε από τα γέλια!!!
Κρατήστε δυνάμεις γιατί τα καλύτερα έρχονται!!!
Το Τζενάκι έχει πολύ ωραίες ατάκες στα επόμενα κεφάλαια, δεν θα μπορούσαμε να τη ξεχάσουμε. Και από λάθος δεν μπήκε και στο πρώτο κομμάτι αλλά τεσπά! Την αποζημιώνουμε παρακάτω! Wink 
Τζούλιετ η επιθυμία σου διαταγή!  Wink  Τυχόν παραγγελιές τώρα που γυρίζει!
Μιμή.... Αχ Μιμή! Μόνο αυτό λέω!   Firouli Firoulo  

Η συνέχεια θα ανέβει αύριο με συνέπεια... ακόμα και έτσι όμως εγώ το μπαν το περιμένω! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
Πάπι... στο ξαναλέω... θα το χαλάσουμε το όνομα μας... lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7176
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Ιαν 31, 2014 7:48 pm

Ναν: Τζάμπα το πιστολάκι....τα μαλλιά μου σαν σκ@τ@ έγιναν! (γκρινίαζοντας)

yeah!! that's me!!  Woops!!! 

βρε παλιοκοριτσα!!! μας δωσατε το δευτερο μερος... μα δωσατε τα ξανθοπριγκιπολουλουδοπαιδα και μας αφησατε στα κρυα του λουτρου!!!

εν τω μεταξυ πρεπει να κανω μια λιστα:


Things to do

1) να θυμηθω να δειρω τις αντονικες που τσακωνοντουσαν μεταξυ τους
2) να θυμηθω να δειρω και τον Αντονυ για οσα ειπε για τον Τερρυ
3) να θυμηθω να δειρω την lib για το ραντεβου που εκλεισε στην Αφρικη με τον ξανθομπουμπουρα θειο
και
4) να θυμηθω να δειρω και τον θειο που ηθελε να φιλησει τον Τερρυ.. βρε ΟΥΣΤ!!! καλυτερα γλιτσας!


 Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από marilou Παρ Ιαν 31, 2014 7:56 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 

Η λίστα θα μεγαλώσει κι άλλοοοοοοοο........

Η Λιμπ πράγματι δεν κρατιόταν... Κάτι της έκανε ο Άλμπερτ.......  Twisted Evil lol! (κλικ εννοώ)
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7176
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από libra Παρ Ιαν 31, 2014 8:00 pm

Άντονυ: Χαίρω πολύ Σταυρούλα. (με ελαφριά υπόκλιση). Πως θα μπορούσα να σας βοηθήσω?
Σταυρούλα: Ααααχχχ! (σε κατάσταση λιποθυμίας)
Μιμή: Ξεκόλλα μικρή! Σε αυτή την ηλικία πρέπει να κοιτάς τα διαβάσματα σου. Άσε την εμπειρία να μιλήσει!

Το'χω κάνει εικόνα  rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  rolf: 

Άντονυ: Δικό σας το βατραχάκι?
Νίνα: Εμ ναι... είναι κατοικίδιο!

Λιμπ: ΝτινΝτον!!!
Σούκα και Πάπι: Που είναι ο Ντιν?!?!

Επιβάλετε ένας Ντην σε κάθε πράξη!! ΣΑΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ!!!!

Ναν: Λάβετε θέσεις!!! Την κάναμε ήδη λέμε!!!
Τζούλιετ και Νίνα: Κανάμεεεεε!!!!!!

 rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  rolf: So true!!!!

Μιμή (επιδεικτικά στην Σταυρούλα): Του έδωσα το κινητό μου!!!
Σταυρούλα : Ανταλλάξαμε facebook!!!

 Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing 

Ναν: Τζάμπα το πιστολάκι....τα μαλλιά μου σαν σκ@τ@ έγιναν! (γκρινίαζοντας)
Τζένη: Ρε τι μεγάλα τριφύλλια έχει εδώ! Γουστάρωωω!!

 Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing 

Άριελ ( με τεράστια έκπληξη ): Καλέ ο θείος!!!
Ναν ( με γουρλωμένα μάτια ): Καλέ ο πατέρας!!!
Λίμπ ( ξεσπώντας σε γέλια ): Καλέ ο Little Bert!!!!

Καλέ ΝΑΙ!!!!  rolf:  rolf:  rolf:  rolf:  rolf: 

Άλμπερτ (ψιθυριστά με ελπίδα): ...να δοκιμάσω κι εγώ?!

 spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Σπόιλερ:

Μιλάμε δεν μου χει μείνει άντερο από το γέλιο, έτσι;;; Έκανα κοιλιακούς λέμεεεεεεεεε

Κορίτσια, δεν έχω λόγια να σας πω πόσο μου άρεσε... Τα είπα στην πάπι live για να μπορέσω να της μεταδώσω το συναίσθημα...

ΚΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Και επίσης, για να μην έχετε και πολλές απορίες, αν ο Άλμπερτ μοιάζει με τον Τζέρυ, εγώ θα κάνω τη "θυσία" να σας απαλλάξω από την παρουσία του και να μην ανησυχείτε για το ποια σκέφτεται και ποια όχι.. Θυσία θα γίνω!!!  lol! lol! lol! lol! lol! lol!






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Ιαν 31, 2014 8:06 pm

κι εγω θυσια θα κανω να σε κανω μπλε απ το ξυλο για να συνελθεις.
δεν ντρεπεσαι να θες να γινεις το τριτο προσωπο αναμεσα στο "ζευγαρι!"
 Tongue Tongue 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από libra Παρ Ιαν 31, 2014 8:12 pm

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing 
καλέ μη βαράς... μοιάζει και με τον Τζερυ λένε οι τσούπρες...
Cut me some sluck ρε ναν....

Σπόιλερ:






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Ιαν 31, 2014 8:29 pm

αμαν με αυτες τις αδυναμιες σου!!!






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από papirous Παρ Ιαν 31, 2014 8:52 pm

nansecrets έγραψε:κι εγω θυσια θα κανω να σε κανω μπλε απ το ξυλο για να συνελθεις.
δεν ντρεπεσαι να θες να γινεις το τριτο προσωπο αναμεσα στο "ζευγαρι!"
 Tongue Tongue 

το ζευγαρι θα παει για σαφαρι το αλλο σκ οποτε δεν μπαινει αναμεσα τους!!!!!

 Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing 


papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9886
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Παρ Ιαν 31, 2014 9:53 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha ομολογώ οτι είχα την τιμητική μου σ αυτό το κεφάλαιο!!!! Πόσο σας αγαπώ γι αυτό κοριτσάκια μου γλυκά  Hihihihihi Hihihihihi τι να πρωτογράψω? απλά έχει πολύ γέλιο, οι ατάκες κορίτσια είναι μία και μία κομμένες και ραμμένες πάνω μας!!!






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13697
Points : 20776
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από Masta87 Σαβ Φεβ 01, 2014 10:36 am

Mετά από καθυστέρηση 4 ημερών θα ήθελα και εγώ να ευχηθώ
Χρόνια Πολλά στον ένα και μοναδικό ΤΕΡΡΥ!!!
 Happy B-day   Terry rules 

Υπέροχα όλα όσα ετοιμάσατε για τα γενέθλια του Τέρρυ!!!

Ναν φανταστικά, λαμπερά πυροτεχνήματα!!!  bravoooo!!!! 

ΜIMI  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!! 
Ένα περιεκτικότατο ποίημα με την ιστορία της Κάντυ και του Τέρρυ.

libra τέλεια wallpapers! Tα έχω ήδη κατεβάσει!  Yupiiiii 

ariel πανέμορφες και οι τρεις εικόνες! Ενθουσιάστηκα ιδιαίτερα με την τρίτη!
 cheers  cheers  cheers 

papirous και marilou καταπληκτική ιστορία, πετυχημένες ατάκες, απίστευτο χιούμορ!!!
  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!
Masta87
Masta87
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 159
Points : 4967
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2011
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Σαβ Φεβ 01, 2014 11:48 am

:thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: Μάστα μου!!!






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13697
Points : 20776
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από libra Σαβ Φεβ 01, 2014 12:49 pm


 :thanks: :thanks: :thanks: μαστα

εγώ ακόμα λιώνω με το φικ των κοριτσιών  Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Σαβ Φεβ 01, 2014 1:00 pm

Μαστακι  :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από papirous Σαβ Φεβ 01, 2014 3:46 pm

:thanks: :thanks: :thanks:  μαστα μου !! χαιρομαστε και γω και η μαριλου που σας κανουμε και γελατε γιατι αυτος ηταν ο σκοπος μας! να βγει κατι που θα μας κανει ολες να νιωσουμε και τα τερρογενεθλια αλλα να διασκεδασουμε κιολας!!!
@ μιμικα μου εσυ και η σταυρουλα ειχατε πραγματι την τιμητικη σας στο κεφαλαιο με τον αντονυ και νομιζω οτι ηταν απαραιτητο!!!! Happy Happy 
( τελικα σε πηρε τηλ ή εστειλε πμ στην σταυρου?!)
 Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9886
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Σαβ Φεβ 01, 2014 6:48 pm

Εννοείται οτι μου με πήρε τηλ!!! Εγώ είμαι χρυσό μου η παλιά εδώ μέσα  Cool Cool Cool 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13697
Points : 20776
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Φεβ 01, 2014 8:33 pm

OMG, OMG, OMG, OMG!!!!
Από που να ξεκινήσω κι που να τελειώσω:;;;!!!
Anyway, ξεκινώ πρώτα με τις παραγγελιές όπως κι'να'χει!
Λοιπόν, δεν ξέρω αν έχει το φικ τελειώσει ή όχι χώστε κάπου θερμή παράκληση κι τον Eoin Macken ---> Sir Gwaine , κάπως κάπου, πλιζ  Woops!!! Loveeeee drooling 
Οκ τώρα πάω στα σχόλια: omg, omg, omg!!! Καλά μιλάμε έχω πέσει κάτω απ'τα γέλια, έχω ξεραθεί, πονάει η κοιλιά τα άντερα κι ότι άλλο έχω τέλος πάντων...  Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing οι ατάκες μου θεϊκές, !!!! με έχω κάνει εικόνα, βρήκα κι την λύση στην αρχη κι ούτε που το πήρα χαμπάρι, κλασική Ντάλια as always... lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  ελπίζω παρακάτω να έχω την ίδια κι περισσότερη πλάκα... κι κυρίως στο τέλος,
ΘΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΌ ΜΟΥ , ΘΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΌ ΜΟΥ , (ένα απ'τα πολλά γιατί σας είπα ποιο είναι πρώτο στην λίστα  lol! , ελπίζω/σας ικετεύω να χωρέσει κάπου κι αυτό  Heartbeat <3 In Love )

Κι όπως είπα κι στο τέλος της τρίτης πράξης: Baby I'm coming!!!! drooling drooling drooling drooling drooling drooling drooling drooling 

Eντιτ: Περιμένω πως κι πως απόψε την συνέχεια, μην αργείτε κοπελιές!!!  study study 

 
εδώ θα αφήσω τα κόκκαλα μου  lol! :
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14664
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Σαβ Φεβ 01, 2014 10:59 pm

νταλια στη συνεχεια λιγο ελειψε και δεν τις εφαγες!
ειναι που αφησα και την αρνητικη ενεργεια πισω μου με τα ληγμενα της Παττυ..ομμμμμ

may i have a cup of tea please...  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing 
την Κορεα τη χασαμε.. (Παει ο Lee MinHoT  drooling  drooling  drooling  drooling  ),
Mystic falls δεν βλεπω να πηγαινουμε, (αχχ Damon! Loveeeee  Loveeeee  Loveeeee  Loveeeee ) ας ειναι και στην πολη του φωτος.. ελπιζω μια και θα παμε να μας κανει κανα δωρο ο Αρτσυ κατι κομψο.. μην ειμαστε σαν γυφτισσες... Παρισι ειναι αυτο..   lol! lol! 

ειστε θεες κοριτσια!!! ειναι απαιχτο!!!  worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship:






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από libra Σαβ Φεβ 01, 2014 11:04 pm

Η ντάλια Μαρινέλα... πεθαίνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω... χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα... ρε δεν υπάρχετε... απλά δεν υπάρχετε

 worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing 
Σπόιλερ:

Πάρα, πάρα, πάρα πολύ καλό!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 

Αλλά επειδή μεταξύ μας τη φαντάζομαι τη συνέχεια, και επειδή έχετε μαζευτεί πολλές, μήπως πριν πάμε Παρίσι να με αφήσετε εμένα στην Αφρική; Λέω... Μήπως...  Firouli Firoulo Firouli Firoulo Firouli Firoulo Firouli Firoulo lol! lol! lol! lol!

edit: Τώρα που το ξανασκέφτομαι, ο Ντην που ήταν σε αυτές τις 2 πράξεις;;;;  Groumf Groumf Point Point Point Point Point 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Σαβ Φεβ 01, 2014 11:12 pm

οχι κοπελια.. θα ερθεις να λυσουμε τα μαγια και τραβα μετα να κανεις "σαφάρι"  Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Φεβ 01, 2014 11:24 pm

Κορίτσια Αγγλία, Ιταλία δεν έχει ο ταξιδιωτικός κατάλογος;;;!!!!Razz Razz Razz Razz 
Έλεος ρε γμτ , πάλι το 'ξενέρωτο στεφάνι' μπροστά μου, εκδηλώθηκα κιόλας κι έγινα ρεζίλι  lol! lol! lol! lol! lol! 
(α κι μην ξεχνάτε την παραγγελιά μου , παρακαλώ, τον Εοίν βάλτε τον λεύτερο  lol! lol! lol! )

Πάντα έτσι κάνει αυτή?
Δεν κατάλαβα μίστερ υπάρχει κάποιο problem, ?? άντε μας έχεις τρελάνει κι εσύ με τα σούρτα/φέρτα πια!! Μην μουλαρώσω τελείως κι δεν έρχομαι πουθενά μετά , άντε! Έχω αρχίσει να ζαλίζομαι με τόσες μεταφορές, Ούτε η Πέιτζ να ήμουν..  lol! lol! lol! lol! lol! 
Κορίτσια θεϊκό!!! Περιμένουμε την συνέχεια αύριο το βράδυ...  Wink Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing 
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14664
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης