Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Vote_lcap72%Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Vote_lcap21%Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Vote_lcap5%Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

+6
Dalia
marilou
ariel
ΜΙΜΙ
libra
nansecrets
10 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Σαβ Φεβ 08, 2014 12:22 am

ειναι και θεμα φατσας λεω εγω.. οποτε καλα τους κανατε!  Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από marilou Σαβ Φεβ 08, 2014 2:01 am

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 
Κοριτσάκια έχω πεθάνει με τα σχόλια σας!!! Είστε θεές!!!
Κι ευχαριστώ για την κατανόηση! flower 

Η αλήθεια είναι ότι με την Πάπι για 3 πράγματα συμφωνήσαμε χωρίς δεύτερη σκέψη:

Ο Άρτσυ, είπαμε, θα γίνει μόδιστρος, η Πάττυ μέντιουμ και ο Νηλ και η Ελίζα.... θα πάρουν αυτό που τους αξίζει!!! μουαχαχαχαχ! Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7176
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Φεβ 08, 2014 3:13 am

Ντάλια: Εγώ πάλι φοράω ολόσωμο... Not fair! Θέλω κι εγώ μπικίνι!!

^Καλά ρε αθεόφοβες, απ'τα 6 μου κυκλοφορώ στις πασαρέλες εεε... στις παραλίες με μπικίνι
εδώ που χρειαζότανε κιόλας εδώ βρήκατε να μου φορέσετε το ολόσωμο;;;!!! Φτου σας ρε!!!
 Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue 

Άρτσυ: Κορίτσιαααααα! (με νάζι) Καλέ κορίτσιαααα! Σε 5 βγαίνεται!!!

^Φτου! πλάκωσε κι η φτερού εδώ, κάτι ήξερε ο άλλος που δεν ήθελε να έρθουμε ... Ρε πίσω στη Νasa ΡΕ;;!!!
 Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi 

Όλες: Πασα... τι?!?!?!

Τερροβάτραχος: Πασατέμπο!

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing 

Άρτσυ: Ο Gucci θα γελάει μια ζωή εις βάρος μου! Αυτό ήταν! Τελείωσε η καριέρα μου! Αντίο fashion week! Ο βασιλιάς της μόδας πέθανε!

Μαριλού: Τι, αυτός είναι ο βασιλιάς της μόδας?!?!

Τερροβάτραχος: The king is dead... Long live the queen!!!

^Έρε, θα τρίζουν τα κόκαλα του Ασλάνη.  Rolling Eyes Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 

Ντάλια: Τέλεια!!! Σειρά μου!!! Σειρά μου!

^Που πας ωρή;;;!!! Έλα πίσω... τλχστν να βάλω ένα μπικίνι, καλέ;;; Σταματήστε την!  Hihihihihi Hihihihihi 

Ντάλια: Εγώ πρώτη! Εγώ!

^Κοίτα να δεις επίμονή... έλεος...  Hihihihihi Hihihihihi 

Ντάλια: Βγαίνωωωωωωωωω!

^Κι οι ντομάτες έτοιμες...  Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi 

Τερροβάτραχος: Γ@μ@ το σόι σου μέσα!!

^Συμφωνώ...  Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi 

Άρτσυ: Souleiman le Magnifique? Mille et une nuits? Σεχραζάααααατ.........

^Εεεε... κάτι λίγο αγαπητέ...  Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi 

Τερροβάτραχος: Άντε γιατί πολύ καθυστερήσαμε! Φεύγουμε για την Πόλη!

^Υeahhhhhhhhhhhhhh....!!! Κιβάντς Τατλιτούγ σου'ρχομαι μανάρι μου!!!!!!!!!!  Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 

Συνέχεια των σχολίων σε επόμενο ποστ.  Hihihi Hihihi Hihihi Hihihi Hihihi Hihihi Hihihi 
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14664
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Φεβ 08, 2014 3:23 am

Τερροβάτραχος: Πριν αρχίσουμε τα: που είμαι, δεν βλέπω, ΟΜ!, έχει καπνούς, έχει κρύο, μαμά πεινάω, διψάω, κατουριέμαι!!!!! .... Ας μου πει ποια στον @%$#@# τον κουβάλησε μαζί μας!

Το φελέκι μουυυ!!!!


^(πάνω στο soundtrack)  Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Δεν παίζεσαι αγαπητέ μου!!!  Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
^^ηρέμησε αγαπητέ μου...  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing 

 Ντάλια: Εμένα μου αρκούν τα νύχια μου!

^Φέρτε τε μου τους, φέρτε τε μου τους να τους γδάρω ζωντανούς!   Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil 

Ντάλια: Παλιομπαταξού! Μπαστουνοβλαχάρα! ( έτοιμη να ορμίξει )

Τζένη: Ντάλια ηρέμησε... Λοιπόν μωρή μπατόζα πες μας που είναι η Κάντυ!

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Ας με κρατήσει κάποιος, Τζένη εσύ, ααα όχι... ούτε εσύ...  Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing καλά μιλάμε το'χω κάνει εικόνα...  Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing 

Μίμι: Και λίγα λέτε....αντί να με αφήσουν στον Άντονυ με κουβαλανέ παντού!

Ντάλια: Εσύ να μην παραπονιέσαι Μιμικα- έχω και κινήτο πάρε με τηλεφώνο!Αχχχ που είσαι Στίαρρρρρρρρ!!!! ( ξαναβγάζει το μαντήλι...)

^Ερε Μιμί που μας πάνε, που μας κουβαλάνε, δεν μας αφήνανε σε ένα μέρος εκεί, κι την άλλην στην Αφρική...  Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing :cl

Άρτσυ: Τι πρέπει να πιάσω?

^Γαϊδουράγκαθα κι είμαστε οκ!  Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing 

Σχόλια στο επόμενο ποστ.  Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi 
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14664
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Φεβ 08, 2014 4:18 am

Τερροβάτραχος: Μήπως να τελείωναμε κάποια στιγμή την τουριστική ξενάγηση?! ( ανυπόμονα )

^Α να σου πω Αγαπητέ μου, Εσύ κάθε μέρα με το Χόλυγουντ ασχολείσαι, άσε με κι εμένα να το χαρώ!  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue 

Πάπι, Angel και Άρτσυ: Λίοοοοο!!!!!!!!!! (Αυτές κανείς δεν πρόλαβε να τις συγκρατήσει!...)

Τερροβάτραχος: Τώρα δέσαμε! Δεν βλέπω δουλειά να γίνεται.... Ρε κορίτσια συγκεντρωθείτε και όταν γίνω άνθρωπος θα σας κανονίσω έξοδο με όλους αυτούς τους τζιτζιφιόγκους!!!

^Αποκλείεται αγαπητέ μου, εμένα η λίστα μου είναι μεγάλη...  Hihihi Hihihi Hihihi Hihihi Hihihi 

Σούκα ( τρέχοντας εξαγριωμένη ) : This isss SPARTAAAAAAA!!!!!!!

Τζέρυ: Ladies?! Are u greek fans of me?! ( με αστραφτερό χαμόγελο! )

Λίμπρα και Ντάλια: ...........................Τζέρρυ?????! Τζέρρυυυυυυυυυ!!!!!

^Ακόμα εκεί έχουν μείνει οι συγγραφείς;;; Φτου, πρέπει να γράψω κάτι δικό μου,Mpaaaa Mpaaaa Mpaaaa  Λιμπ δικός σου ο Σπαρτιάτης...Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi  Μα που είναι ο ιππότης μου τέλος πάντων ??? Teasing 

 ( Με τα πολλά, όλα τα κορίτσια μοιράστηκαν στους αγαπημένους τους σταρ!.......και ναι η Ντάλια βρήκε και τον Εοιν της!!!!! Τερροβάτραχος στον αφηγητή: όχι που θα τον αφήνες απ'εξω! )

^Έτσι είσαι "διαβολεμένο , σαγηνευτικό , γοητευτικό αμφίβιο?" που για χάρη σου έχω γυρίσει όλη τον πλανήτη, για να βρω το έτερον σου ήμισυ???!!! Ε λοιπόν αυτό ήταν , εγκαταλείπω την αναζήτηση, δες με που φεύγω... Για δες με που φεύγω...!!!

και ναι η Ντάλια βρήκε και τον Εοιν της!!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 

Αυτά είναι !!!  lol!  lol!  lol!  lol!

Ντάλια: Είδατε? Αν με αφήνατε να την ξεμαλλιάσω θα τελειώναμε μια ώρα νωρίτερα...

^Εμ δεν είμαι εγώ, δεν είμαι εγώ, δεν είμαι εγώ, ο κλώνος μου είναι την original Dalia την απήγαγαν...  lol! 

Κάντυ: Σουζάνα? Σουζάνα που είσαι? Πρέπει να ετοιμαστείς!

Όλοι:?!?!?!?!?

Μιζούκι: Δεν μπορείς να τα βάλεις μαζί μου! Κανένας σας δεν μπορεί... Ορίστε η Κάντυ σου! Να δω τι θα την κάνεις! Χαχαχαχ! (και σε μια στιγμή εξαφανίστηκε)

Κάντυ: Μα τι γίνεται εδώ μέσα?! Που είναι το αστέρι μου? Εσείς ποιοι είστε? Δεν είναι η ώρα για αυτόγραφα! Παρακαλώ να περάσετε όλοι έξω!

^Ποιο αστέρι της καλέ??? Τον σερίφη παίζει??? έλεος πια, τι άλλο θα ακούσουμε...  lol! lol! lol! lol! 

Συνέχεια με τα σχόλια σε επόμενη σκηνή, σας ευχαριστώ. Καληνύχτα σας  lol! lol! lol! lol! lol! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14664
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από papirous Σαβ Φεβ 08, 2014 11:06 am

Νταλια παιδακι μου δεν παιζεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!
 Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing κοντεψα να πνιγω με τον καφε πρωινιατικα!!!!!!!
 spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee 

φικ μεσα στο φικ με σχολια μονο η μια η μοναδικη πριγκιππισα των καμενων φουλαριων κυριες μου!!!!!
 Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing αχχχχχχχ δεν αντεχω αλλο!!!!! Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing 
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9886
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Σαβ Φεβ 08, 2014 12:00 pm

τετοια ειναι η νταλια.. ξαναγραφει ιστορια μονο με τα σχολια της!  Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από libra Σαβ Φεβ 08, 2014 12:28 pm

ntalia έγραψε: Λιμπ δικός σου ο Σπαρτιάτης...

 cheers  cheers  cheers  cheers  cheers ο επιμένων νικά!!!  Big hug  Big hug  Big hug 

nansecrets έγραψε:τετοια ειναι η νταλια.. ξαναγραφει ιστορια μονο με τα σχολια της!  Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 

 rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: αυτό ακριβώς... έχω λιώσει λέμε!!!1  rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 1zx1px0 Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Φεβ 08, 2014 1:41 pm

^Δεν γινόταν αλλιώς,... μα ήταν δυνατόν να δω μπροστά μου κοτζάμ ιππότη κι να μην το εκμεταλλευτώ!;;;!!! No way λεμε...  Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14664
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ariel Σαβ Φεβ 08, 2014 3:13 pm

Ντάλια, one woman show!!!! Τα σχόλιά σου, είναι πάντα αλλού!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27063
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Σαβ Φεβ 08, 2014 3:34 pm

Καλά ντάλια φοβερή  Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13697
Points : 20776
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Φεβ 16, 2014 11:52 pm

βρε αθεοφοβες τι γραψατε παλι;;;;;;;
εγω στον Τερρουκο;;; (του χρειαζοτανε!!)


Σπόιλερ:

 
Σπόιλερ:






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από Dalia Δευ Φεβ 17, 2014 4:18 pm

@Άσχετο, αλλά αυτό το τραγούδι του Καλλίρη, νομίζω το άκουσα δυο βραδιές πριν ανέβει το συγκεκριμένο κομμάτι,lol! lol!  και τώρα στο θέμα μας...
 
Σπόιλερ:
Και μετά απ'αυτήν την κρίση γέλιου, έχω σχόλιο μου μένει να κάνω:"Αμάν , τα χάσαμε τα κορμιά πατριώτη, κι αυτήν κι αυτόν, μεγάλη ζημιά κι οι δυο, κι πως θα τους φτιάξουμε!!!"lol! lol! lol! 
Επίσης , εντάξει είπαμε να αφήσουμε την Ντάλια στα studios του Camelot αλλά όχι να την αφήσουμε κι χωρίς ρόλο, στην επόμενη σκηνή 'απαιτώ' να την επαναφέρετε αλλιώς ο Αφηγητής δεν θα φάει ξύλο μόνο απ'το Τερροβάτραχο αλλά κι από κάποιον άλλο.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14664
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από libra Δευ Φεβ 17, 2014 6:14 pm

 Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing 
Σπόιλερ:
αργήσατε, αλλά μας γονατίσατε!!!

Επιτέλους.... και την επόμενη φορά θα κοιτάξω το σενάριο πριν υπογράψω!

 Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing ναι-ναι!!! πολύ σοφό!!!


Τζένη: Μόλις καταστράφηκε η παιδική μου ηλικία...

Νίνα: Εδώ καράβια πνίγονται, βαρκούλες αρμενίζουν!!!

Τζουλιέτ: Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις...


 Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing το 'χετε πετύχει τρελά όμως!!!!!

Σούκα: Πάντως καλά το πάει....

Mίμη: Εκτός απ'το γράμμα?!

 Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  Cry laughing  
Σπόιλερ:


Τερροβάτραχος (σε φάση αφασίας): Στο πρώτο χτύπημα σβήνω τα φώτα…

Λίμπ: ?!@$@#$@!% Τέρρυ!!!!

εεεεεεε!!! και λίγα έβαλες!!! *(&^#΅$()*&@$#$&**$%@$$%*&^#$΅Ε&*(&#@΅^&*$Ε#΅&*&^%$&*)(*%^*&&^%$&**()*%^$(*)**%%^^  Angry Shake Angry Shake Angry Shake Angry Shake Angry Shake ()**^%$@$%)_%$%:@!#$%()_}_&^&%#$%^()Π{(*&%$#@$%^&(*))*(&^%$@%^&){*#$%*&^%$

Τώρα λίγο καλύτερα Wink






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 1zx1px0 Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Φεβ 17, 2014 9:16 pm

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing εντάξει έχω λιώσει!!!!!!!! Πέθανα με την ατάκα μου στον Άρτσι  Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing η μία ατάκα καλύτερη απ την άλλη!!!!






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13697
Points : 20776
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ariel Τρι Φεβ 18, 2014 5:09 pm

οκ, εχω αρχίσει και φρικάρω..... εχω ποστάρει δύο φορές στο θέμα, αλλά τα ποστ μου άφαντα!!!!!!

Ποιος το στοίχειωσε το θεματάκι;;;;; affraid affraid 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27063
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Φεβ 18, 2014 5:51 pm

κατι γινεται και βγαζει λευκες σελιδες και χανονται τα ποστς και σε μενα.. οταν γραφεις καλου κακου πριν πατησεις αποστολη να κανεις δεξι κλικ και αντιγραφη στο κειμενο σου και μετα αποστολη για σιγουρια.






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ariel Τρι Φεβ 18, 2014 5:59 pm

Suspect ποια απο μας ανέφερε ή σκέφτηκε έστω τον γκαντέμη;;;;;







Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27063
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Φεβ 18, 2014 6:39 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13697
Points : 20776
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από papirous Τρι Φεβ 18, 2014 8:18 pm

ariel έγραψε:Suspect ποια απο μας ανέφερε ή σκέφτηκε έστω τον γκαντέμη;;;;;

εγω τον σκεφτηκα λιγακι..... μετραει..?!!! Woops!!! 
Σπόιλερ:
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9886
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Φεβ 18, 2014 8:29 pm

να η ενοχη! τελικα δεν ειναι καθολου τυχαιο το γκαντεμης!






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ariel Τρι Φεβ 18, 2014 9:03 pm

Ναν, πρέπει να κάνουμε εξορκισμό, να καθαρίσει η αύρα του φόορυμ! Papas Papas Papas Papas 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27063
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Φεβ 18, 2014 9:11 pm

την κυρια Πουγαμις γρηγορα!!!  lol! lol! lol! 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από ariel Τρι Φεβ 18, 2014 9:26 pm

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing καιρό είχαμε να τη φωνάξουμε και μας έλειψε!!!!






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27063
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για "Happy birthday TiGer"

Δημοσίευση από libra Τρι Φεβ 18, 2014 10:26 pm

nansecrets έγραψε:την κυρια Πουγαμις γρηγορα!!!  lol! lol! lol! 

 rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing 






Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 1zx1px0 Σχόλια για "Happy birthday TiGer" - Σελίδα 5 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης