Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

+16
stavroylaki
souka
MsXrysaugi
TZENHG13
eva
nina
eleonor
c-t
ΜΙΜΙ
ariel
Dalia
anna
nansecrets
juliet
libra
nuitetoile21
20 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ο περιβοητος διαγωνισμος με τα μαγιο

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 3 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_lcap64%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_rcap 64% 
[ 16 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 25
 
 

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τετ Νοε 10, 2010 9:47 pm

eleonor έγραψε:OK What's is that fic called? I need to be looking mighty busy at work this afternoon


Hahahahaha

το φικ λεγεται ''μια ιστορια οπως θα την περιμενατε απο την nuitetoile'' και θα το βρεις στα φανφικς. (να κανω μια τελευταια προσπαθεια και να πω οτι προκειται για ΤΡΟΜΑΧΤΙΚΟ φικ, μπας και πεισω εσενα τουλαχιστον lol! lol! lol!

οσο για τις υπολοιπες ενα εχω να πω:
να το συζητησουμε βρε παιδια...ο Καναμε ετσι και αλλιως ειναι αθανατος...μια χιλιετια η μια, μια η αλλη, καπως θα τα βολεψουμε.
τελιακ το μαγιο του το θελει καμια;; αν οχι μπορω να το εχω εγω; lol! lol! lol!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12008
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τετ Νοε 10, 2010 9:49 pm

juliet έγραψε:
nina έγραψε:
juliet έγραψε:
libra έγραψε:
nina έγραψε:Nuit τελικα εισαι πολυ κακια........ γιατι δεν μπορουμε να ψηφισουμε δυο;;; Groumf

Εγω θελω και Τερρυ και Καναμε Arghhhh

Αλλα αφου βρηκες θεμα να εξαντλησεις την αυστηροτητα σου, δεν εχω παρα να υπακουσω της επιλογες της διαχειρισης :roarrr:

Η αληθεια ειναι οτι θα προτιμουσα να τους δω χωρις μαγιο, αλλα επειδη αν ειχαμε τετοιες αποκαλυψεις θα σοκαριζοταν η Καντυ ψηφισα Τερρυ με μαγιο και Καναμε χωρις (φανταζεστε θεαμα;;Wink uwish: ...... την Γιουκι την εχω γραμμενη (καλε ενα εμοτικον που να του πεφτουν τα σαλια δεν εχουμε! )

ΥΓ. Οποιος καταλαβε dizzy: θα του στειλω δωρακι.
[/size]



Εγώ που κατάλαβα, μπορώ να έχω δωράκι τον Κάναμε χωρίς μαγιό;;; toast:

Tώρα ψάχνω το ΜΠAN αγαπητή συμφορουμιτισα, Arghhhh το κουμπί κάπου εδώ είναι...ΤΩΡΑ!! explode: Arghhhh

Αυτό ήταν και μη μου στείλεις pm δεν το διαπραγματεύομαι...
Hahahahaha Hahahahaha
Και εγω κατάλαβα να τον πάρω εγώ ανευ μαγιό και δως της libra το μαγιό που είναι σχετικό και με την ψηφοφορία...
Hahahahaha

Εμ καλα ειπα εγω....δεν καταλαβατε καλα....τον Καναμε τον κραταω για τον εαυτο μου φυσικα (αφου ο Τερρυ θα ειναι kissy: με την Καντυ) :nanah:

Οσο για το δωρακι ..... τι λετε για μια φωτο Καναμε-nina;;; ε;;;; rolf: rolf: rolf:

Ξαναψαχνω το μπαν αγαπητή συμφορουμίτισσα, καλά μεχρι να έρθει η Libra μελος για μέλο δεν θα της εχω αφησει Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Καμία αλλη να θέλει Κάναμε για απόψε; Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Ελα πες το Νινα, "ε δεν αντεχεσαι πια" lol! lol!

εγω θα το πω το αλλο: βρε τζουλιετ εσυ εισαι και μανα..ασε τις ελευεθρες να κανουν παιχνιδι lol! αν και τωρα που το σκεφτομαι και οι τρεις ειστε παντρεμενες οποτε ποια μενει...;;; lol! lol! lol!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12008
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από juliet Τετ Νοε 10, 2010 9:53 pm

nuitetoile21 έγραψε:
εγω θα το πω το αλλο: βρε τζουλιετ εσυ εισαι και μανα..ασε τις ελευεθρες να κανουν παιχνιδι lol! αν και τωρα που το σκεφτομαι και οι τρεις ειστε παντρεμενες οποτε ποια μενει...;;; lol! lol! lol!

Kαι αυτός είναι μάνγκα...τώρα θέλεις να το συζητήσουμε σοβαρά αυτό; lol! lol! lol! Ενταξει μπορείς να πάρεις το μαγιό... lol!
juliet
juliet
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 783
Points : 6547
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Τόπος : Στα βαθύ δάσος της Φαντασίας...
Χιούμορ : Παντού και πάντα

http://vampireknight.all-up.com/forum.htm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από libra Τετ Νοε 10, 2010 9:54 pm

juliet έγραψε:
Ξαναψαχνω το μπαν αγαπητή συμφορουμίτισσα, καλά μεχρι να έρθει η Libra μελος για μέλο δεν θα της εχω αφησει Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Καμία αλλη να θέλει Κάναμε για απόψε; Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Ελα πες το Νινα, "ε δεν αντεχεσαι πια" lol! lol!

Για αυτό το λόγο να μην αφήσεις κανέναν juliet. Να τους μπανάρεις όλους όσους απειλούν ότι θα κρατήσουν τον Κάναμε. Να μείνουμε οι δυο μας και μετά ... βλέπουμε... lol! lol! lol! lol!

Η Νίνα μπανάρετε επίσημα για μια εβδομάδα που τόλμησε να τα βάλει με μένα και τη juliet στο θέμα Κάναμε. lol! lol! lol!






Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 1zx1px0 Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27644
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από juliet Τετ Νοε 10, 2010 9:57 pm

libra έγραψε:
juliet έγραψε:
Ξαναψαχνω το μπαν αγαπητή συμφορουμίτισσα, καλά μεχρι να έρθει η Libra μελος για μέλο δεν θα της εχω αφησει Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Καμία αλλη να θέλει Κάναμε για απόψε; Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Ελα πες το Νινα, "ε δεν αντεχεσαι πια" lol! lol!

Για αυτό το λόγο να μην αφήσεις κανέναν juliet. Να τους μπανάρεις όλους όσους απειλούν ότι θα κρατήσουν τον Κάναμε. Να μείνουμε οι δυο μας και μετά ... βλέπουμε... lol! lol! lol! lol!

Η Νίνα μπανάρετε επίσημα για μια εβδομάδα που τόλμησε να τα βάλει με μένα και τη juliet στο θέμα Κάναμε. lol! lol! lol!

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Καλά εχω πέσει στα πατώματα... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

juliet
juliet
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 783
Points : 6547
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Τόπος : Στα βαθύ δάσος της Φαντασίας...
Χιούμορ : Παντού και πάντα

http://vampireknight.all-up.com/forum.htm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nina Τετ Νοε 10, 2010 10:06 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
Juliet δεν παιζεσαι Fever Ειπα να μην σε στεναχωρησω και δεν επιλεξω Καναμε και υπο αυτη τη βαση κινηθηκα, αλλα βλεπω με τιποτα δεν εισαι ικανοποιημενη Tongue

Nuit μην πας να κερδισεις υπουλα Mpaaaa Εγω εχω παρει αδεια απο τον δικο μου.........οσο προκειται για καρτουν μου επιτρεπει οποιαδηποτε επαφη και φαντασιωση οποτε ξαναμπαινω στο παιχνιδι Yupiiiii Η Juliet ομως σαν μανα ομως.... δεν Point
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6650
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τετ Νοε 10, 2010 10:09 pm

ναι συμφωνω. τζουλιετ εισαι εκτος παιχνιδιου.και μειναμε η νινα, εγω και η λιμπρα. εγω κοριτσια βαριεμαι ευκολα. οποτε αφηστε τον μου για μια δεκαετια και μετα θα σας τον δωσω. ε????τι λετε?? Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12008
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nina Τετ Νοε 10, 2010 10:13 pm

libra έγραψε:
juliet έγραψε:
Ξαναψαχνω το μπαν αγαπητή συμφορουμίτισσα, καλά μεχρι να έρθει η Libra μελος για μέλο δεν θα της εχω αφησει Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Καμία αλλη να θέλει Κάναμε για απόψε; Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Ελα πες το Νινα, "ε δεν αντεχεσαι πια" lol! lol!

Για αυτό το λόγο να μην αφήσεις κανέναν juliet. Να τους μπανάρεις όλους όσους απειλούν ότι θα κρατήσουν τον Κάναμε. Να μείνουμε οι δυο μας και μετά ... βλέπουμε... lol! lol! lol! lol!

Η Νίνα μπανάρετε επίσημα για μια εβδομάδα που τόλμησε να τα βάλει με μένα και τη juliet στο θέμα Κάναμε. lol! lol! lol!


Ετσι εεεεε!!!!! Εχω να καταγγειλω λοιπον την admin και τα adminακια της για φασισμο,παρτακισμο και ανιση μεταχειριση των μελων Point Arghhhh Arghhhh

Πως τα καταφερα και με μπαναρατε απο τις πρωτες μερες κιολας Groumf
Παιρνω το κουβαδακι μου και παω σε αλλη παραλια
Admiiiiiiinnnnnn Julieeeettttt ...... Tongue Tongue Tongue
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6650
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από juliet Τετ Νοε 10, 2010 10:15 pm

Καλά μόλις βρω το μπαν θα σας φτιάξω ολες... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Τα κουβαδάκια πάρε, τον Κάναμε ασε lol! lol! lol! lol!
Με τι να είμαι ικανοποιημενη Νίνα μου, με τη φωτογραφια σας; ... :!@@#$:

Καλά το είπε η Libra κάτσε να μείνουμε οι δυο μας και βλέπουμε Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Αλλά που θα πάει δεν θα μάθω να σχεδιάζω μάνγκα σε μία δεκαετία Hahahahaha
(αρχισα μόνη μου μαθήματα, καταλαβαίνετε...) θα κάνω κάποτε και τον Κάναμε, (καλά εδώ δεν τον κάνει η Χίνο, για αυτό όλο κάτι μισοπλάτες βλέπουμε αλλά λέμε, μισή πλάτη μπορώ και εγώ... θα με παρακαλάτε για μία hot pose, κάτσε να δεις τι καλή που είμαι θα σου στείλω μία για wall paper...
(αυτή με τη μισή πλάτη μη νομίζεις Hahahahaha Hahahahaha )....



Αχ τι γελιο έχω ρίξει..κορίτσια σε καλό... lol!
juliet
juliet
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 783
Points : 6547
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Τόπος : Στα βαθύ δάσος της Φαντασίας...
Χιούμορ : Παντού και πάντα

http://vampireknight.all-up.com/forum.htm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nina Τετ Νοε 10, 2010 10:28 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha lol! lol! lol!
θα πεθανω αποψε δεν αντεχω αλλο.......
Και τωρα αρχιζω το γλειψιμο στην διαχειριστρια μπας και μειωθει η ποινη μου..... Juliet-ακι τι τελεια φωτο ειναι αυτη στην υπογραφη σου;;; Δεν χορταινω να την βλεπω. In Love In Love In Love ilvy:
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6650
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τετ Νοε 10, 2010 10:41 pm

nina έγραψε: Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha lol! lol! lol!
θα πεθανω αποψε δεν αντεχω αλλο.......
Και τωρα αρχιζω το γλειψιμο στην διαχειριστρια μπας και μειωθει η ποινη μου..... Juliet-ακι τι τελεια φωτο ειναι αυτη στην υπογραφη σου;;; Δεν χορταινω να την βλεπω. In Love In Love In Love ilvy:

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha καλα δεν το πιστευω οτι δνε εχουμε βαλει εκεινο το ανθρωπακι με την τεραστια γλωσσα που γλυφει! Hahahahaha Hahahahaha
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12008
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Νοε 10, 2010 10:45 pm

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:

δεν παιζεστε λεμε...!!! αφηστε τις duel: για τον Καναμε κι αρχιστε τα δαγκωματα μεταξυ σας. οποια επικρατησει κερδιζει τον Καναμε. οι υπολοιπες μοιραστειτε το μαγιο του!!






Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35474
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τετ Νοε 10, 2010 10:47 pm

nansecrets έγραψε: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:

δεν παιζεστε λεμε...!!! αφηστε τις duel: για τον Καναμε κι αρχιστε τα δαγκωματα μεταξυ σας. οποια επικρατησει κερδιζει τον Καναμε. οι υπολοιπες μοιραστοιτε το μαγιο του!!

εεεε!!!!!!!!!!!!!! ΤΟ ΜΑΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!! Groumf Groumf
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12008
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από Dalia Τετ Νοε 10, 2010 10:49 pm

ποποποποπο...καλε τι μαλιοτραβηγματα ειναι αυτα για τον Καναμε αποψε??? Hihihihihi Hihihihihi
εγω δεν καταλαβα τλκ ...το μαγιο του θελετε 'η τον ιδιο??? Hihihihihi Hihihihihi
εεε...ρε και να το ξερε ο ιδιος ποσες τον θελουν εδω μεσα... Loveeeee
θα το χε πιει το αιμα ολονων σας... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Twisted Evil Twisted Evil
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14666
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Νοε 10, 2010 10:49 pm

nuitetoile21 έγραψε:
nansecrets έγραψε: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:

δεν παιζεστε λεμε...!!! αφηστε τις duel: για τον Καναμε κι αρχιστε τα δαγκωματα μεταξυ σας. οποια επικρατησει κερδιζει τον Καναμε. οι υπολοιπες μοιραστοιτε το μαγιο του!!

εεεε!!!!!!!!!!!!!! ΤΟ ΜΑΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!! Groumf Groumf

κι αφηνεις ετσι την ελπιδα να εχεις τον Καναμε;;;; τσ τσ τσ nuit..ολιγαρκη σε βρισκω.. Razz






Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35474
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τετ Νοε 10, 2010 10:50 pm

lady george έγραψε:ποποποποπο...καλε τι μαλιοτραβηγματα ειναι αυτα για τον Καναμε αποψε??? Hihihihihi Hihihihihi
εγω δεν καταλαβα τλκ ...το μαγιο του θελετε 'η τον ιδιο??? Hihihihihi Hihihihihi
εεε...ρε και να το ξερε ο ιδιος ποσες τον θελουν εδω μεσα... Loveeeee
θα το χε πιει το αιμα ολονων σας... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Twisted Evil Twisted Evil

καλε τον ιδιο θελουμε απλα εγω παιζω εκ του ασφαλους και συμβιβαζομαι με το μαγιο,δεν ειμαι μαχιμη αποψε. το παω αλα aidou, συλλεγω αντικειμενα lol! lol! lol! lol! lol!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12008
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τετ Νοε 10, 2010 10:52 pm

nansecrets έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
nansecrets έγραψε: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:

δεν παιζεστε λεμε...!!! αφηστε τις duel: για τον Καναμε κι αρχιστε τα δαγκωματα μεταξυ σας. οποια επικρατησει κερδιζει τον Καναμε. οι υπολοιπες μοιραστοιτε το μαγιο του!!

εεεε!!!!!!!!!!!!!! ΤΟ ΜΑΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!! Groumf Groumf

κι αφηνεις ετσι την ελπιδα να εχεις τον Καναμε;;;; τσ τσ τσ nuit..ολιγαρκη σε βρισκω.. Razz

ναι δεν το εχω θεσει σωστα: ΤΟ ΜΑΓΙΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ! ΜΟΥ ΤΟ ΑΦΗΣΑΤΕ! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12008
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Νοε 10, 2010 10:53 pm

nuitetoile21 έγραψε:
lady george έγραψε:ποποποποπο...καλε τι μαλιοτραβηγματα ειναι αυτα για τον Καναμε αποψε??? Hihihihihi Hihihihihi
εγω δεν καταλαβα τλκ ...το μαγιο του θελετε 'η τον ιδιο??? Hihihihihi Hihihihihi
εεε...ρε και να το ξερε ο ιδιος ποσες τον θελουν εδω μεσα... Loveeeee
θα το χε πιει το αιμα ολονων σας... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Twisted Evil Twisted Evil

καλε τον ιδιο θελουμε απλα εγω παιζω εκ του ασφαλους και συμβιβαζομαι με το μαγιο,δεν ειμαι μαχιμη αποψε. το παω αλα aidou, συλλεγω αντικειμενα lol! lol! lol! lol! lol!


Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha αλα aidou ε;;;; συλλεγεις ααντικειμενα... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:






Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35474
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από ariel Τρι Σεπ 06, 2011 12:34 am

Νομίζω οτι ο νικητής του διαγωνισμού βρέθηκε...

Νουι, θα μπορούσα να έχω το μαγιό του Αρτσι για καλοκαίρι και του Στηαρ για χειμώνα;;; Οι υπόλοιπες μια χαρά θα βολευτούν με φύλλα και κελεμπίες! (τον Κάναμε δεν τον αναφέρω, γιατί δεν είναι απλό βόλεμα.....)






Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27065
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από juliet Τρι Σεπ 06, 2011 12:46 am

ariel έγραψε:Νομίζω οτι ο νικητής του διαγωνισμού βρέθηκε...

Νουι, θα μπορούσα να έχω το μαγιό του Αρτσι για καλοκαίρι και του Στηαρ για χειμώνα;;; Οι υπόλοιπες μια χαρά θα βολευτούν με φύλλα και κελεμπίες! (τον Κάναμε δεν τον αναφέρω, γιατί δεν είναι απλό βόλεμα.....)

Για λόγους respect στο forum δικαίως κέρδισε ο Τέρυ...ναι..ναι...

Ο Καναμε μπορεί και χωρίς μαγιο ουτως ή αλλως.... lol! lol! lol!

για εμας δεν ξέρω...
juliet
juliet
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 783
Points : 6547
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Τόπος : Στα βαθύ δάσος της Φαντασίας...
Χιούμορ : Παντού και πάντα

http://vampireknight.all-up.com/forum.htm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από ariel Τρι Σεπ 06, 2011 12:51 am

Καναμε χωρίς μαγιο;;;;; Προσωπικά δεν θα το αντεχα! Waw!!!! :faint:

το fair play σου πάλι, με τσάκισε! respect!






Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27065
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από juliet Τρι Σεπ 06, 2011 12:55 am

ariel έγραψε:Καναμε χωρίς μαγιο;;;;; Προσωπικά δεν θα το αντεχα! Waw!!!! :faint:


Το ξέρω παιδί μου, άστα δράμα, tragic...για αυτό άσε...θα δοκιμάσω πρώτη lol! να δω αν αντέχεται :shock: :shock: affraid , και αν επιβιώσω θα σας φωνάξω...αν παλι δεν θέλετε...λέω αν...ε δεν τρέχει και τίποτα..δεν μπορούμε όλοι να είμαστε τόσο ψύχραιμοι lol! lol! lol! lol!

juliet
juliet
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 783
Points : 6547
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Τόπος : Στα βαθύ δάσος της Φαντασίας...
Χιούμορ : Παντού και πάντα

http://vampireknight.all-up.com/forum.htm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από ariel Τρι Σεπ 06, 2011 12:58 am

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha είδες για να λειπει η Νινα απο το φόρουμ;;; Είσαι η μόνη που απέμεινε με τόση ψυχραιμία!






Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27065
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από juliet Τρι Σεπ 06, 2011 1:01 am

ariel έγραψε: Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha είδες για να λειπει η Νινα απο το φόρουμ;;; Είσαι η μόνη που απέμεινε με τόση ψυχραιμία!

Μη σε νοιάζει και θα τις τα πω όλα εγώ με λεπτομέρειες lol! lol! lol! lol! αν επιβιώσω και αντεχεται βέβαια έτσι; γιατί μπορεί και να μην αντέχεται....

strecher: dizzy: strecher: rolf:
juliet
juliet
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 783
Points : 6547
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Τόπος : Στα βαθύ δάσος της Φαντασίας...
Χιούμορ : Παντού και πάντα

http://vampireknight.all-up.com/forum.htm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από ariel Τρι Σεπ 06, 2011 1:04 am

juliet έγραψε:
ariel έγραψε: Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha είδες για να λειπει η Νινα απο το φόρουμ;;; Είσαι η μόνη που απέμεινε με τόση ψυχραιμία!

Μη σε νοιάζει και θα τις τα πω όλα εγώ με λεπτομέρειες lol! lol! lol! lol! αν επιβιώσω και αντεχεται βέβαια έτσι; γιατί μπορεί και να μην αντέχεται....

strecher: dizzy: strecher: rolf:

... εγω πάντως ακόμα μια ζάλη την έχω απο κείνα τα ανοιχτά πουκαμισάκια!!!!! τί να σου κάνει και ο φέτες-κοιλιακούς-άντρας- κυνηγός;;; αμα ανοίξει ο Κάναμε πουκάμισο, θολώνει το μάτι!






Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27065
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης