Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_lcap72%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_rcap 72% [ 79 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_lcap21%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_rcap 21% [ 23 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_lcap5%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_rcap 5% [ 5 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_lcap2%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

+16
stavroylaki
souka
MsXrysaugi
TZENHG13
eva
nina
eleonor
c-t
ΜΙΜΙ
ariel
Dalia
anna
nansecrets
juliet
libra
nuitetoile21
20 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ο περιβοητος διαγωνισμος με τα μαγιο

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_lcap12%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_rcap 12% 
[ 3 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_lcap64%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_rcap 64% 
[ 16 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_lcap0%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_lcap4%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_lcap8%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_lcap12%Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Vote_rcap 12% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 25
 
 

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nuitetoile21 Κυρ Νοε 07, 2010 4:55 am

Δεν ξερω αν το θυμοαστε αλλα στα σχολια για το φικ που ειχα γραψει, καποια στιγμη ειχαμε ξεφυγει (ως συνηθως) και αναρωτιομασταν ποιο απο τα αγορια μας θα κερδιζε σε διαγωνισμο με μαγιο.
ε ναι λοιπον ηρθε η ωρα να δουμε ποιος θα κερδιζε οντως! lol! lol! lol! και σας το εκανα και δυσκολο: μια επιλογη κυριες μου! open: busted: :hairpull:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nuitetoile21 στις Τετ Νοε 24, 2010 4:43 am, 2 φορές συνολικά
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11995
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από libra Κυρ Νοε 07, 2010 8:56 am

Δεν μπορώ να ψηφίω.

Τέρρυ και Κάναμε στην ίδια ψηφοφορία κι εγώ έχω μόνο μία επιλογή;
Ε, όχι... ανάμεσα σε αυτούς τους δύο δεν μπορώ να διαλέξω lol!






Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  1zx1px0 Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27631
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από juliet Κυρ Νοε 07, 2010 12:15 pm

Ax ναι, Σορρυ κορίτσια, libra και Ναταλία muchos Gracias στον Τερυ εχω αδυναμία αλλά στον Καναμε έρωτα... Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

KANAME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALL THΕ WAY...

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
juliet
juliet
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 783
Points : 6534
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Τόπος : Στα βαθύ δάσος της Φαντασίας...
Χιούμορ : Παντού και πάντα

http://vampireknight.all-up.com/forum.htm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nuitetoile21 Κυρ Νοε 07, 2010 1:04 pm

χαχαχχαα καλα εγω ψηφισα τον τερρυ για συμπαρασταση επειδη ειναι το φορουμ του και ηδη δυο τονπροδωσαν Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11995
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Νοε 07, 2010 3:10 pm

nuitetoile21 έγραψε:χαχαχχαα καλα εγω ψηφισα τον τερρυ για συμπαρασταση επειδη ειναι το φορουμ του και ηδη δυο τονπροδωσαν Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

iagree: με την nuit. δεν λεω.. και ο Καναμε... In Love In Love In Love

αλλα στην προκειμενη και ο Τερρυ επισης..! και ειμαστε στο site του..οποτε.. Τερρυ! In Love In Love In Love In Love






Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35461
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από anna Κυρ Νοε 07, 2010 4:06 pm

Tza εγω εγω!!! το ομολογω!!! εγω ειμαι η μια που ψηφισε Καναμε!!!! παιδια συγγνωμη αλλα....οταν μπαινει ο Καναμε στη μεση δν υπαρχει ανταγωνισμος.....και οσο να πεις, εχει και μια μεγαλυτερη ωριμοτητα απο τον Τερρυ...(κ οχι 1-2 αλλα 10000 χρονια εμπειριες!!!)
anna
anna
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2611
Points : 7920
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Lothlorien
Χιούμορ : black- καραblack!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Νοε 07, 2010 9:45 pm

κοριτσια εγω παλι στηαρ...δεν ξερω γιατι αλλα το μαγιο που θα τα εκανε
ολα αυτα θα εκλεβε την παρασταση...και νομιζω οτι θαεπαιρνε και το πρωτο βραβειο...!!!
lol! lol! lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14653
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από ariel Δευ Νοε 08, 2010 12:23 am

Εγω πάλι ψηφισα τον Αλμπερτ! Πητε οτι θελετε, αλλα και μονο που τον σκεφτομαι ασπρο, ασπρο και ντυμενο με ενα φυλλο, πεθαινω στα γελια!!!! Δεν εχω καταλήξει μονο στο φυλλο..... μπανανιας θα ειναι, συκιας θα ειναι, βελανιδιας θα ειναι, φυστικιας μονο δεν θα ειναι! Hahahahaha Hahahahaha






Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16812
Points : 27040
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nuitetoile21 Δευ Νοε 08, 2010 2:44 am

lady george έγραψε:κοριτσια εγω παλι στηαρ...δεν ξερω γιατι αλλα το μαγιο που θα τα εκανε
ολα αυτα θα εκλεβε την παρασταση...και νομιζω οτι θαεπαιρνε και το πρωτο βραβειο...!!!
lol! lol! lol! lol!

νταλια μου, μηπως πατησες καταλαθος τον αντονυ; γιατι ο στηαρ δεν εχει ψηφο, ενω ο αντονυ εχει
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11995
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Νοε 08, 2010 8:40 am

Κι εγώ Στήαρ ψήφισα γιατί φαντάζομαι οτι θα είναι μια πολυμηχανή που κάνει τα πάντα μέχρι και κρουαζιέρα μπορεί να σε πηγαίνει bye bye






Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13682
Points : 20750
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από libra Δευ Νοε 08, 2010 9:53 am

άντε... Δεν μπόρεσα να αντισταθώ άλλο. ψήφισα κι εγώ το πρωτότυπο Τέρρυ. Καλέ φτιάξτε ένα ίδιο poll και στο VK να μπορέσω να ψηφίσω άνετα Κάναμε driving






Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  1zx1px0 Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27631
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από Dalia Δευ Νοε 08, 2010 4:25 pm

nuitetoile21 έγραψε:
lady george έγραψε:κοριτσια εγω παλι στηαρ...δεν ξερω γιατι αλλα το μαγιο που θα τα εκανε
ολα αυτα θα εκλεβε την παρασταση...και νομιζω οτι θαεπαιρνε και το πρωτο βραβειο...!!!
lol! lol! lol! lol!

νταλια μου, μηπως πατησες καταλαθος τον αντονυ; γιατι ο στηαρ δεν εχει ψηφο, ενω ο αντονυ εχει

ωχ εχει γουστο να κανα κανενα λαθος...να σου πω την αληθεια δεν θυμαμαι
καλα καλα νουιτ μου...παντως αν εβαλα τον αντονυ και παλι ενα μαγιο με αρωμα
roses...δεν θα ταν ασχημο...πιστευω και η μιμι με ενα τετοι μαγιο θα χαιροταν ιδιατερα... Hehe
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14653
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Νοε 08, 2010 6:55 pm

lady george έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
lady george έγραψε:κοριτσια εγω παλι στηαρ...δεν ξερω γιατι αλλα το μαγιο που θα τα εκανε
ολα αυτα θα εκλεβε την παρασταση...και νομιζω οτι θαεπαιρνε και το πρωτο βραβειο...!!!
lol! lol! lol! lol!

νταλια μου, μηπως πατησες καταλαθος τον αντονυ; γιατι ο στηαρ δεν εχει ψηφο, ενω ο αντονυ εχει

ωχ εχει γουστο να κανα κανενα λαθος...να σου πω την αληθεια δεν θυμαμαι
καλα καλα νουιτ μου...παντως αν εβαλα τον αντονυ και παλι ενα μαγιο με αρωμα
roses...δεν θα ταν ασχημο...πιστευω και η μιμι με ενα τετοι μαγιο θα χαιροταν ιδιατερα... Hehe

Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3






Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13682
Points : 20750
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από c-t Δευ Νοε 08, 2010 11:44 pm

Αχχχχ, δεν θα πρωτοτυπήσω!! Heartbeat <3
Ψηφίζω Τέρρυ, γιατί είπαμε και με κελεμπία....είναι... ένας GRAND(chester) Heartbeat <3
Αν και έχετε δίκιο, κι ο Στήαρ με μαγιό- κουπί να σε πηγαίνει και κρουαζιέρα....τί άλλο να ζητήσεις...........
c-t
c-t
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 206
Points : 5136
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από Dalia Τρι Νοε 09, 2010 12:17 am

c-t έγραψε:Αχχχχ, δεν θα πρωτοτυπήσω!! Heartbeat <3
Ψηφίζω Τέρρυ, γιατί είπαμε και με κελεμπία....είναι... ένας GRAND(chester) Heartbeat <3
Αν και έχετε δίκιο, κι ο Στήαρ με μαγιό- κουπί να σε πηγαίνει και κρουαζιέρα....τί άλλο να ζητήσεις...........

τπτ...τα χεις ολα!!! εισαι κομπλε με τετοιο μαγιο!!! lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14653
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από juliet Τρι Νοε 09, 2010 2:47 pm

anna έγραψε: Tza εγω εγω!!! το ομολογω!!! εγω ειμαι η μια που ψηφισε Καναμε!!!! παιδια συγγνωμη αλλα....οταν μπαινει ο Καναμε στη μεση δν υπαρχει ανταγωνισμος.....και οσο να πεις, εχει και μια μεγαλυτερη ωριμοτητα απο τον Τερρυ...(κ οχι 1-2 αλλα 10000 χρονια εμπειριες!!!)


Ax Αννούλα, πως με νοιώθεις...
Σπόιλερ:
juliet
juliet
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 783
Points : 6534
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Τόπος : Στα βαθύ δάσος της Φαντασίας...
Χιούμορ : Παντού και πάντα

http://vampireknight.all-up.com/forum.htm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από eleonor Τετ Νοε 10, 2010 7:17 am

3era8ika sta gelia me tis epiloges Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha I don't know where the swiming suit competition came from but the poll was a great idea!

And of course I voted for Terry :D
eleonor
eleonor
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Points : 5321
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τετ Νοε 10, 2010 8:03 am

eleonor έγραψε:3era8ika sta gelia me tis epiloges Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha I don't know where the swiming suit competition came from but the poll was a great idea!

And of course I voted for Terry :D

να σου πω εγω απο που βγηκε η ψηφοφορια γιατι ακομα ετσι Groumf Groumf ειμαι Hahahahaha Hahahahaha
τα κοριστια διαβαζαν το φικ μου με την καντυ και τον τερρυ. και υποτιθεται οτι ηταν ΤΡΟΜΑΧΤΙΚΟ φικ, με νεκρους κτλ, μεταφυσικο.
και αντι να διαβαζω σχολια του τυπου: ''πωπω κατατρομαξα σε αυτο το κεφαλαιο!'', διαβαζα ερωτησεις του τυπου: ''με μαγιο ποιος θα ηταν πιο ωραιος;''
με παιρνουν πολυ στα σοβαρα απο οτι καταλαβες Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11995
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από juliet Τετ Νοε 10, 2010 8:08 pm

Ναι και γιατί το καναμε με μαγιο; αυτό ποτέ δεν το κατάλαβα...
juliet
juliet
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 783
Points : 6534
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Τόπος : Στα βαθύ δάσος της Φαντασίας...
Χιούμορ : Παντού και πάντα

http://vampireknight.all-up.com/forum.htm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από eleonor Τετ Νοε 10, 2010 8:26 pm

OK What's is that fic called? I need to be looking mighty busy at work this afternoon


Hahahahaha
eleonor
eleonor
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Points : 5321
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nina Τετ Νοε 10, 2010 8:58 pm

Nuit τελικα εισαι πολυ κακια........ γιατι δεν μπορουμε να ψηφισουμε δυο;;; Groumf

Εγω θελω και Τερρυ και Καναμε Arghhhh

Αλλα αφου βρηκες θεμα να εξαντλησεις την αυστηροτητα σου, δεν εχω παρα να υπακουσω της επιλογες της διαχειρισης :roarrr:

Η αληθεια ειναι οτι θα προτιμουσα να τους δω χωρις μαγιο, αλλα επειδη αν ειχαμε τετοιες αποκαλυψεις θα σοκαριζοταν η Καντυ ψηφισα Τερρυ με μαγιο και Καναμε χωρις (φανταζεστε θεαμα;;Wink uwish: ...... την Γιουκι την εχω γραμμενη (καλε ενα εμοτικον που να του πεφτουν τα σαλια δεν εχουμε! )

ΥΓ. Οποιος καταλαβε dizzy: θα του στειλω δωρακι.
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6637
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από libra Τετ Νοε 10, 2010 9:08 pm

nina έγραψε:Nuit τελικα εισαι πολυ κακια........ γιατι δεν μπορουμε να ψηφισουμε δυο;;; Groumf

Εγω θελω και Τερρυ και Καναμε Arghhhh

Αλλα αφου βρηκες θεμα να εξαντλησεις την αυστηροτητα σου, δεν εχω παρα να υπακουσω της επιλογες της διαχειρισης :roarrr:

Η αληθεια ειναι οτι θα προτιμουσα να τους δω χωρις μαγιο, αλλα επειδη αν ειχαμε τετοιες αποκαλυψεις θα σοκαριζοταν η Καντυ ψηφισα Τερρυ με μαγιο και Καναμε χωρις (φανταζεστε θεαμα;;Wink uwish: ...... την Γιουκι την εχω γραμμενη (καλε ενα εμοτικον που να του πεφτουν τα σαλια δεν εχουμε! )

ΥΓ. Οποιος καταλαβε dizzy: θα του στειλω δωρακι.
[/size]

Εγώ που κατάλαβα, μπορώ να έχω δωράκι τον Κάναμε χωρίς μαγιό;;; toast:






Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  1zx1px0 Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27631
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από juliet Τετ Νοε 10, 2010 9:14 pm

libra έγραψε:
nina έγραψε:Nuit τελικα εισαι πολυ κακια........ γιατι δεν μπορουμε να ψηφισουμε δυο;;; Groumf

Εγω θελω και Τερρυ και Καναμε Arghhhh

Αλλα αφου βρηκες θεμα να εξαντλησεις την αυστηροτητα σου, δεν εχω παρα να υπακουσω της επιλογες της διαχειρισης :roarrr:

Η αληθεια ειναι οτι θα προτιμουσα να τους δω χωρις μαγιο, αλλα επειδη αν ειχαμε τετοιες αποκαλυψεις θα σοκαριζοταν η Καντυ ψηφισα Τερρυ με μαγιο και Καναμε χωρις (φανταζεστε θεαμα;;Wink uwish: ...... την Γιουκι την εχω γραμμενη (καλε ενα εμοτικον που να του πεφτουν τα σαλια δεν εχουμε! )

ΥΓ. Οποιος καταλαβε dizzy: θα του στειλω δωρακι.
[/size]



Εγώ που κατάλαβα, μπορώ να έχω δωράκι τον Κάναμε χωρίς μαγιό;;; toast:

Tώρα ψάχνω το ΜΠAN αγαπητή συμφορουμιτισα, Arghhhh το κουμπί κάπου εδώ είναι...ΤΩΡΑ!! explode: Arghhhh

Αυτό ήταν και μη μου στείλεις pm δεν το διαπραγματεύομαι...
Hahahahaha Hahahahaha
Και εγω κατάλαβα να τον πάρω εγώ ανευ μαγιό και δως της libra το μαγιό που είναι σχετικό και με την ψηφοφορία...
Hahahahaha
juliet
juliet
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 783
Points : 6534
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Τόπος : Στα βαθύ δάσος της Φαντασίας...
Χιούμορ : Παντού και πάντα

http://vampireknight.all-up.com/forum.htm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από nina Τετ Νοε 10, 2010 9:33 pm

juliet έγραψε:
libra έγραψε:
nina έγραψε:Nuit τελικα εισαι πολυ κακια........ γιατι δεν μπορουμε να ψηφισουμε δυο;;; Groumf

Εγω θελω και Τερρυ και Καναμε Arghhhh

Αλλα αφου βρηκες θεμα να εξαντλησεις την αυστηροτητα σου, δεν εχω παρα να υπακουσω της επιλογες της διαχειρισης :roarrr:

Η αληθεια ειναι οτι θα προτιμουσα να τους δω χωρις μαγιο, αλλα επειδη αν ειχαμε τετοιες αποκαλυψεις θα σοκαριζοταν η Καντυ ψηφισα Τερρυ με μαγιο και Καναμε χωρις (φανταζεστε θεαμα;;Wink uwish: ...... την Γιουκι την εχω γραμμενη (καλε ενα εμοτικον που να του πεφτουν τα σαλια δεν εχουμε! )

ΥΓ. Οποιος καταλαβε dizzy: θα του στειλω δωρακι.
[/size]



Εγώ που κατάλαβα, μπορώ να έχω δωράκι τον Κάναμε χωρίς μαγιό;;; toast:

Tώρα ψάχνω το ΜΠAN αγαπητή συμφορουμιτισα, Arghhhh το κουμπί κάπου εδώ είναι...ΤΩΡΑ!! explode: Arghhhh

Αυτό ήταν και μη μου στείλεις pm δεν το διαπραγματεύομαι...
Hahahahaha Hahahahaha
Και εγω κατάλαβα να τον πάρω εγώ ανευ μαγιό και δως της libra το μαγιό που είναι σχετικό και με την ψηφοφορία...
Hahahahaha

Εμ καλα ειπα εγω....δεν καταλαβατε καλα....τον Καναμε τον κραταω για τον εαυτο μου φυσικα (αφου ο Τερρυ θα ειναι kissy: με την Καντυ) :nanah:

Οσο για το δωρακι ..... τι λετε για μια φωτο Καναμε-nina;;; ε;;;; rolf: rolf: rolf:
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6637
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...  Empty Απ: Ο περιβοήτος διαγωνισμός με το μαγιώ...

Δημοσίευση από juliet Τετ Νοε 10, 2010 9:35 pm

nina έγραψε:
juliet έγραψε:
libra έγραψε:
nina έγραψε:Nuit τελικα εισαι πολυ κακια........ γιατι δεν μπορουμε να ψηφισουμε δυο;;; Groumf

Εγω θελω και Τερρυ και Καναμε Arghhhh

Αλλα αφου βρηκες θεμα να εξαντλησεις την αυστηροτητα σου, δεν εχω παρα να υπακουσω της επιλογες της διαχειρισης :roarrr:

Η αληθεια ειναι οτι θα προτιμουσα να τους δω χωρις μαγιο, αλλα επειδη αν ειχαμε τετοιες αποκαλυψεις θα σοκαριζοταν η Καντυ ψηφισα Τερρυ με μαγιο και Καναμε χωρις (φανταζεστε θεαμα;;Wink uwish: ...... την Γιουκι την εχω γραμμενη (καλε ενα εμοτικον που να του πεφτουν τα σαλια δεν εχουμε! )

ΥΓ. Οποιος καταλαβε dizzy: θα του στειλω δωρακι.
[/size]



Εγώ που κατάλαβα, μπορώ να έχω δωράκι τον Κάναμε χωρίς μαγιό;;; toast:

Tώρα ψάχνω το ΜΠAN αγαπητή συμφορουμιτισα, Arghhhh το κουμπί κάπου εδώ είναι...ΤΩΡΑ!! explode: Arghhhh

Αυτό ήταν και μη μου στείλεις pm δεν το διαπραγματεύομαι...
Hahahahaha Hahahahaha
Και εγω κατάλαβα να τον πάρω εγώ ανευ μαγιό και δως της libra το μαγιό που είναι σχετικό και με την ψηφοφορία...
Hahahahaha

Εμ καλα ειπα εγω....δεν καταλαβατε καλα....τον Καναμε τον κραταω για τον εαυτο μου φυσικα (αφου ο Τερρυ θα ειναι kissy: με την Καντυ) :nanah:

Οσο για το δωρακι ..... τι λετε για μια φωτο Καναμε-nina;;; ε;;;; rolf: rolf: rolf:

Ξαναψαχνω το μπαν αγαπητή συμφορουμίτισσα, καλά μεχρι να έρθει η Libra μελος για μέλο δεν θα της εχω αφησει Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Καμία αλλη να θέλει Κάναμε για απόψε; Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Ελα πες το Νινα, "ε δεν αντεχεσαι πια" lol! lol!
juliet
juliet
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 783
Points : 6534
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Τόπος : Στα βαθύ δάσος της Φαντασίας...
Χιούμορ : Παντού και πάντα

http://vampireknight.all-up.com/forum.htm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης