Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Κυρ Οκτ 06, 2024 8:28 am από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Σεπ 17, 2024 9:07 am από ΜΙΜΙ

» Κουίζ καντυ
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Κυρ Σεπ 15, 2024 12:38 pm από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιουν 04, 2024 3:58 pm από Marianna Blue Lagoon

» Casting...
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

+4
nansecrets
ariel
ΜΙΜΙ
papirous
8 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από HAMLET Σαβ Οκτ 22, 2016 9:13 pm

Οσο για το φιλι του αποχωρισμου κι εγω το ηθελα ρε παπι... με παθος οπως επρεπε
HAMLET
HAMLET
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1575
Points : 5197
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2016
Τόπος : Stratford-upon-Avon
Χιούμορ : Σαρκαστικό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από stardustia Σαβ Οκτ 22, 2016 11:16 pm

papirous έγραψε:βασικα η ιγκαρασι νομιζω φταιει που ειχε πει οτι αυτο φανταζοταν, καποτε... αν κανω λαθος ας με διορθωσει η ξωτικια μας!
αλλα το μανγκα το οποιο ειναι η αυθεντικη ιστορια του σεναριου της μιζουκι και οχι το ανιμε που πιανονται οι αλμπερτικες, δειχνει την ιστορια ξεκαθαρα, οι πρωταγωνιστες ειναι 2, η καντυ και ο τερρυ, και ειναι τα μοναδικα ατομα- χαρακτηρες που βλεπουμε τις σκεψεις τους σε ολο το μανγκα, και ολη η ιστορια τυλιγεται γυρω απο αυτο!
ναι εχω σκληροπυρινικες τερροδιαθεσεις σημερα! Smash pc


Η Ιγκαράσι έκανε τη ζημιά, δεν χωράει αμφιβολία, εκείνο το σκιτσάκι με τον Άλμπερτ που βάζει την Κάντυ να κάνει νάνι και "κάπως" την κοιτά θολώνει την κατάσταση.

Το anime δεν μου έβγαζε ερωτευμένο τον φουκαρά τον Άλμπερτ. Καταϋποχρεωμένος ένιωθε και υπόλογος απέναντι στην Κάντυ, γιατί θεωρούσε τον εαυτό του βάρος για την κοπέλα και αιτία μπελάδων, όσο δεν θυμόταν τίποτα.

Σχέση εξάρτησης, έστω και συναισθηματικής, ανέπτυξε μαζί της, αλλά ήταν φυσικό, αφού δεν είχε άλλο άτομο δικό του να τον νοιαστεί και η μοναξιά σε συνδυασμό με την έλλειψη ταυτότητας τον βάραινε.

Νιώθω ότι όσο ο Άλμπερτ δεν είχε μνήμη και αφού αποδέχτηκε την συνύπαρξή του με την κοπέλα (που του αποκάλυψε ότι τον γνώριζε έστω και υπό περίεργες συνθήκες στο παρελθόν), τοποθετούσε τον εαυτό του στον κόσμο έχοντας σημείο αναφοράς την Κάντυ.

Γι' αυτό κι όταν φεύγει για Νέα Υόρκη και την βλέπει να απομακρύνεται εύχεται να γυρίσει πίσω. Δεν μου έδωσε τι το ερωτικό η ευχή του, όσο την ανάγκη ενός ανθρώπου στα όρια της απελπισίας να έχει ένα χέρι για να πιαστεί.

Παρεμπιπτόντως, αν δεν υπήρχαν τόσα φίλερ στη σειρά όντως θα ήταν καθαρά η ιστορία των δύο Τ και Κ. Ο ρόλος του Άλμπερτ είνα καταλυτικός αλλά πάντα υπογραμμίζεται η ιδιότητα του προστάτη, ένας από μηχανής θεός συχνά που σώζει την Κάντυ από τα χειρότερα και της δημιουργεί ένα αίσθημα ανακούφισης κι εμπιστοσύνης.

Ο Τέρρυ έχει κι αυτός παίξει τον ρόλο του προστάτη (στις περιπτώσεις των επιθέσεων από την παρέα του Νηλ αλλά και με τη φυγή του από το σχολείο αντί της Κάντυ), όμως τα αισθήματα που αναπτύσσει η Κάντυ από τις δικές του επεμβάσεις είναι έντονα ερωτικά (στα πρώτα ζαλίζεται με την παρουσία του, στο τέλος "χάνεται" με την απουσία του, μόνο ανακούφιση δεν της παρέχει η "προστασία" του).

Και κλείνω τα σχόλια επί του anime με το τελευταίο επεισόδιο όπου ο 'Αλμπερτ, με εκείνο το απαίσιο παπιόν και το καφέ κουστουμάκι του τζιτζιφιόγκου (καλά, με τα τζιν, τις δερμάτινες μπότες και τα ανοιχτά πουκαμισάκια μπορείς να το παίξεις lover και υποψήφιος για την καρδιά της κοπελίτσας, αλλά με εκείνη την δακρύβρεκτη περιβολή βάλτου αλάτι και ρίγανη! ), ρίχνει φως στα παλιά γεγονότα και ενημερώνει την Κάντυ ότι στο Λονδίνο την άφησε και πήγε Αφρική αφού βεβαιώθηκε ότι ήταν ασφαλής στα σίγουρα χέρια του Τέρρυ και γνώριζε ότι και η ίδια φυσικά τον αγαπούσε.

Για να κλείσει εκείνο το επεισόδιο και όλη η σειρά με το αξιομνημόνευτο ρηθέν από τους δυο μπουκλωτούς, ξανθούς φιόγκους "ο Τέρρυ γύρισε στο θέατρο και είναι ευτυχισμένος με τη Σουζάνα" (Dalia, where are you?)!

Παπι, παρακαλώ πάσαρέ μου το ρόπαλο, οι σκληροπυρινικες τερροδιαθεσεις σου είναι μεταδοτικές! Smash pc

Και αν μπορείς, βάλε μας κι αλλα διαφωτιστικά σκίτσα, την ανάγκη επιμόρφωσης την έχουμε στο αίμα μας.






Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3898
Points : 8053
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από papirous Κυρ Οκτ 23, 2016 12:15 am

μετα το παπιγιον με εχασες!!!!!!
spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee spit coffee

papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 10038
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από stardustia Κυρ Οκτ 23, 2016 11:08 am

Άσε, το ίδιο πρόβλημα με τον μακροπερίοδο λόγο μου είχαν και οι φιλόλογοί μου στο σχολείο. Τα κουσούρια δεν κόβονται!
Λοιπόν, από το παπιγιόν κι ένθεν, απλά είπα ότι με την ανταλλαγή και συμπλήρωση των αναμνήσεών τους ο Albert εξηγεί στην Candy ότι την άφησε και πήγε Αφρική (γιατί έψαχνε κάτι άλλο από αυτό που του παρείχε η ζωή του στο Λονδίνο) αφού πρώτα σιγουρεύτηκε ότι ήταν ασφαλής στα χέρια του αγαπημένου της! Τόσο απλά. Γνώστης κι αυτόπτης μάρτυρας ενός μεγάλου έρωτα, υπενθυμίζει στο κορίτσι ότι επικροτούσε τη σχέση της κι έδωσε και χώρο εξέλιξης (κατά κάποιο τρόπο τους "κράταγε το φανάρι"), πως μετά να πλασαριστεί ως μέλλων σύντροφος; Εσάς σας έδωσε τέτοια στοιχεία τουλάχιστον εκείνη η καταληκτική συνομιλία; Γι' αυτό δεν εννόησα το τελευταίο με την Candy να κάνει κάτι ουρανοκατέβατες διαπιστώσεις, εντελώς φλου!
Παπι, το 'στρωσα καθόλου ή δεν διορθώνεται με τίποτα confused ;






Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3898
Points : 8053
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από HAMLET Κυρ Οκτ 23, 2016 12:14 pm

Παιδια εγω το ανιμε δεν το λαμβανω υποψιν γι αυτο, δλδ μονο στο μανγκα και στη νουβελα βασιζομαι. Εκει πιστευω οτι και η Μιζουκι παιζει λιγο με το μυαλο μας.
HAMLET
HAMLET
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1575
Points : 5197
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2016
Τόπος : Stratford-upon-Avon
Χιούμορ : Σαρκαστικό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από papirous Κυρ Οκτ 23, 2016 3:18 pm

καλη μου Σταρ φυσικα και καταλαβα τι ελεγες απλως τον ισοπεδωσες τοσο πολυ τον κακομοιρη τον θειο που ειχα ξεραθει στα γελια!!! lol! lol! lol!
η μιζουκι μας διελυσε τον εγκεφαλο! οχι απλως επαιξε μαζι του! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 10038
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από stardustia Κυρ Οκτ 23, 2016 3:26 pm

Κοίτα να δεις... Ο Albert έλεγε ως Albert, όταν τον έκαναν Μεγάλο Θείο μη μου πεις ότι δεν τον λυπήθηκες στο anime όπως τον έντυσαν! Το επόμενο ρούχο που έβαλε ήταν το κιλτ!
Στο μάνγκα ήταν πιο μοδάτος για ...Θείος! Στο μάνγκα εμένα μου μπαίνουν ψύλλοι στα αυτιά για τα περίεργα παντρολογήματα, ανεβαίνει και στο δεντράκι ως άλλος Terry, σκίζεται και το μανίκι κλπ. κλπ. κλπ.
Το μάνγκα κάνει τη χαλάστρα, σκιτσογράφε!
Hamlet, σε ποιο γράμμα του Albert στη νουβέλα σου βγαίνει αίσθημα αλλιώτικο; Ακόμα να τα διαβάσω όλα τα κομμάτια...






Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3898
Points : 8053
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από papirous Κυρ Οκτ 23, 2016 3:40 pm

καλα δεν εχεις και αδικο....
αλλα δεν ειμαι σε φαση να σκεφτομαι τον θειο σαν γαμπρο καθολου αυτες τις μερες και μια αναγουλα την εχω! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 10038
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Οκτ 23, 2016 4:48 pm

ενδιαφερουσα η κουβεντα, εγω ανηκω σε εκεινες που δεν θεωρουν το θειο γαμπρο ή υποψηφιο lover με την καμμια για την Καντυ. δεν μου φανηκε ποτε οτι ειχε ξεκαθαρα τετοια συναισθηματα για εκεινη. και τυχον πιο οικειες στιγμες, ειναι οικειες, τρυφερες μεν αλλα οχι ερωτικες ή με τετοιο σκοπο τελος παντων.

@παπι το σκιτσο με την καρδουλα οταν διαβαζει το γραμμα η Καντυ δεν την ειχα παρατηρησει ομολογω!






Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26265
Points : 35628
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 48
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από HAMLET Κυρ Οκτ 23, 2016 5:15 pm

Κοριτσια , ειδα κι επαθα απο το κινητο να παραθεσω τα παρακατω γραμματα για τα οποια ελεγα.... Στα τελευταια του γραμματα, εμενα προσωπικα -παντα- μου φαινεται οτι τα παιρνει που η Καντυ τον εχει πρηξει με το θειε, πατερα κλπ...(μαλιστα ουτε πριγκιπα δε θελει να τον λεει). Γενικα στα χρωματιςμενα σημεια , βλεπω εναν Αλμπερτ οχι και τοσο με αδελφικα η πατρικα αισθηματα. Βεβαια δεν ειναι κατι εμφανες, γι αυτο υπαρχει διχασμος. Αλλα οπως ειπα πιο πανω , η Μιζουκι παιζει λιγο εδω με τον αναγνωστη...

https://terry.forumgreek.com/t680p25-topic#105061

https://terry.forumgreek.com/t680p25-topic#105062


HAMLET
HAMLET
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1575
Points : 5197
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2016
Τόπος : Stratford-upon-Avon
Χιούμορ : Σαρκαστικό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από HAMLET Κυρ Οκτ 23, 2016 5:20 pm

Εν ολιγοις μου φαινεται οτι φλερταρει πολυ συγκρατημενα...ενω η Καντυ ειναι σε αλλη σελιδα
HAMLET
HAMLET
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1575
Points : 5197
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2016
Τόπος : Stratford-upon-Avon
Χιούμορ : Σαρκαστικό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από HAMLET Κυρ Οκτ 23, 2016 5:24 pm

Μη βαρατε ομως.... :) κι εγω Τερρυκια ειμαι ε...
HAMLET
HAMLET
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1575
Points : 5197
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2016
Τόπος : Stratford-upon-Avon
Χιούμορ : Σαρκαστικό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από stardustia Κυρ Οκτ 23, 2016 8:06 pm

Καλέ, όποιος πάει να βαρέσει την Hamlet θα έχει να κάνει μαζί μου! Ενημερωτικά, έχω ύψος και διόλου ευκαταφρόνητο εκτόπισμα Boxing .

Αμλετάκι, τα κομμάτια τα έχω διαβάσει, όμως δεν μπορώ με καμία να δω κάτι πέρα από απέραντη, άδολη αγάπη από την μεριά του Albert.  Εντελώς αδελφικά πειράγματα κι εξομολογήσεις της καθημερινότητάς τους, συνέχεια της κοινής ζωής τους εκφρασμένη μέσα από την αλληλογραφία που συνεχίζει την αδιάκοπη μεταξύ τους επικοινωνία. That's all κι ο Θεούλης να με συγχωρέσει αν έχω μετουσιωθεί σε Τερροφάν μέχρι το μεδούλι! Ήμαρτον! Cross






Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3898
Points : 8053
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από HAMLET Κυρ Οκτ 23, 2016 8:31 pm

Ενταξει Σταρ μου , αυτο ειναι η επιτυχια της Μιζουκι εξαλλου...μπορει καλλιστα να ειναι ετσι :)

Ουτως η αλλως η Καντυ μας τον Τερρυ ερωτευτηκε για παντα και με αυτον εζησε. Ακομα και αν ποτε ο Αλμπερτ την ειδε διαφορετικα , αναγκαστικα θα το απεβαλλε οταν καταλαβε οτι δεν εχει πιθανοτητες.

Εμενα προσωπικα μου αρεσουν οι ιστοριες με ερωτικα τριγωνα (πχ twilight) που σφαζονται τα παληκαρια για μια γυναικα. Ισως και γι αυτο να μου περασε απο το μυαλο και αυτη η εκδοχη
HAMLET
HAMLET
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1575
Points : 5197
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2016
Τόπος : Stratford-upon-Avon
Χιούμορ : Σαρκαστικό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Κυρ Οκτ 23, 2016 10:03 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha και μένα Ηamlet αυτά τα στόρυ μου αρέσουν Razz Woops!!!






Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13801
Points : 21040
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από ariel Κυρ Οκτ 23, 2016 10:20 pm

Σε όλες τις ερωτικές ιστορίες υπάρχουν αντίζηλοι, νομίζω Woops!!!






Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16912
Points : 27313
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από HAMLET Κυρ Οκτ 23, 2016 11:11 pm

Ναι βρε κοριτσια , εχουν μεγαλυτερο ενδιαφερον ετσι...

Και την Καντυ την ερωτευτηκαν ουσιαστικα ολα τα αρσενικα της παρεας... γιατι οχι και ο Αλμπερτ; Στη σειρα για χυλοπιτα και αυτος... μονο ο Τερρυ κανει την καρδια της Καντυ να χτυπα πιο γρηγορα
HAMLET
HAMLET
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1575
Points : 5197
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2016
Τόπος : Stratford-upon-Avon
Χιούμορ : Σαρκαστικό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από HAMLET Κυρ Οκτ 23, 2016 11:12 pm

Ομως για να μη χαλαω αλλο το νημα.... ας ψαχτουμε και για αλλα μηνυματα ...
HAMLET
HAMLET
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1575
Points : 5197
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2016
Τόπος : Stratford-upon-Avon
Χιούμορ : Σαρκαστικό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων. - Σελίδα 2 Empty Απ: Τα μυστικά ( κρυφά ) μηνύματα των σκίτσων.

Δημοσίευση από Marianna Blue Lagoon Τρι Οκτ 25, 2016 3:57 pm

Πολύ ωραιο θεμα και θέλει πολύ μα πολύ μελέτη, μου αρεσει που ψάχνουμε για χαμένα μυστικά και σημάδια, Λεπτομέρειες που σε κάνουν να εμβαθύνεις περισσοτερο στην ιστορία/ επίσης ότι υπάρχει και ο βουδισμός η φιλοσοφία του στην υπόθεση της κάντυ αλλά και πολλά χριστιανικά μήνυματα και είναι ουσιαστικα συμπραξη δυο θρησκειων και πολλών φιλοσοφιων! θα ξαναεπανέρθω
Marianna Blue Lagoon
Marianna Blue Lagoon
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 2598
Points : 6305
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης