Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Vote_lcap72%Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Vote_lcap21%Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Vote_lcap5%Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Vote_lcap2%Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Καλωσήρθατε/Welcome

+22
TeriCat
nina
RKRANIA
annoula
anna
poppypop
Anthony
Μαρία
eva
Angel Ray
μαριτα
argiro
ΜΙΜΙ
souka
marilou
ariel
Dalia
libra
lina
papirous
stavroylaki
nansecrets
26 απαντήσεις

Σελίδα 13 από 15 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από papirous Τρι Μαρ 10, 2015 12:17 pm

SCACCIAPENSIERI έγραψε:Thanks, Thanks, Thanks !!!!  spring
Wow! You are very kind !!!! kissy:
I am a great admirer of Papirous and Eleanna !!!
Two great artists !! Loveeeee
My forum Italian (Terence Granchester Forum)  loves their fanfics !!
And fanarts of Papy!  :clapping:
Ariel, a big hug for you dear!  Flowers
Nansecrets and Souka , Thanks !!!  flower  flower

I love this forum!!!  In Love

You make me blush my dear! Woops!!! Woops!!!

Big hug Big hug

Hope the google translator is working for you to read! Pray
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9879
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από ariel Τρι Μαρ 10, 2015 3:19 pm

Scaccia, you're always so sweet and kind! Thank you.

Is the translator working? We would love to see you around!






Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16814
Points : 27046
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από SCACCIAPENSIERI Πεμ Μαρ 12, 2015 10:17 am

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Perfil_129

I will try to be present, Ariel. Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Biggrin

You give me a bit of time. Crying or Very sad

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 PGLtr
SCACCIAPENSIERI
SCACCIAPENSIERI
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Points : 3357
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από ariel Παρ Μαρ 13, 2015 1:14 am

You have all the time you want dear!!!!! I love your butterfly emoticon!!!






Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16814
Points : 27046
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από libra Παρ Μαρ 13, 2015 10:22 am


Ένα θερμό καλοσώρισμα και από μένα τόσο στα ελληνικά όσο και στα αγγλόγωνα μέλη μας...

A warm welcome from me to our new greek and english-speaking members...

Have fun! :welcome:






Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 1zx1px0 Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27635
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από 66Promises Δευ Μάης 04, 2015 1:48 am

*Γκουχ-γκουχ* Καλώς σας βρήκα! :D Και ζητώ συγγνώμη που καθυστέρησα κανα δίμηνο (!!!) να ποστάρω αλλά πάλευα με ένα θέμα υγείας και δεν ήμουν και στα καλύτερα μου... Ας συστηθώ επίσημα λοιπόν Wink

Με λένε Βαγγελιώ, είμαι από Σαλλλόνικα, ετών 33 και σαφώς μεγάλωσα κι εγώ όπως όλοι εδώ μέσα με την Κάντυ Κάντυ Wink Οπότε κι εγώ έχω τα ψυχολογικά κατάλοιπα κι απωθημένα που μας άφησε η Mizuki! Θυμάμαι που περιμέναμε πώς και πώς με την κατά 5 χρόνια μεγαλύτερη αδερφή μου να το δούμε στην ΕΡΤ, καθώς και πόση ματαίωση κι απογοήτευση ένιωσα όταν η Κάντυ δεν πρόλαβε τον Τέρρυ (αχ, Τέρρυ! Razz ) στο λιμάνι, στον λόφο της Πόνυ, στο θέατρο στο Σικάγο, για να μην αναφερθώ στο κεφάλαιο "γλομποκέφαλη" (μεταξύ μας, η αδερφή μου νομίζω ότι στη σκηνή στην ταράτσα του νοσοκομείου φώναξε "άσ' την να πέσει!" Razz )... Όπως πιθανότατα καταλάβατε, είμαι "Τερρυκιά", πώς να το κρύψομεν άλλωστε Wink Βέβαια, τις φορές που ξαναβλέπω το anime ή ξαναδιαβάζω το manga, εκνευρίζομαι με την κατάληξη της αγάπης τους, οπότε προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου ότι ο Άλμπερτ είναι πιο κατάλληλος για εκείνη, που είναι πάντα δίπλα της, και την αγαπάει, και την φροντίζει, και ωραίο γκομενάκι κι αυτός μωρέ, δε λέω, κι έχει και λεφτά λεφτά πολλά λεφτά, κι είναι και αυτός φιλόζωος και περιπέτειας και πρίγκηπας του λόφου με μίνι φούστα (γιατί αυτό μόνο κιλτ δεν είναι, ρώτα με που ξέρω, έχω κάνει και 4 χρόνια Σκωτία Wink ) και και και... αλλά όπως και να προσπαθήσω να μου το πλασάρω, μεταξύ μας "παρηγοριά στον άρρωστο" είναι όλα αυτά, γιατί καλός χρυσός ο μεγάλος Μπερτ, αλλά πολύ vanilla ρε παιδί μου. Γι' αυτό και με εκνευρίζει ο Τέρρυ που επαναστάτης και ανεξάρτητος μεν, δεν πάλεψε για την αγάπη τους δε (που να του χώσω δυο σφαλιάρες του παλιοΥδροχόα! Razz ). Και κάπου εδώ έρχεται το φικ της Πάπυρους και το πώς βρέθηκα στην παρέα σας...

Πριν ένα χρόνο, περνώντας μια ερωτική απογοήτευση και μια ψιλοκατάθλιψη λόγω μη-διαγνωσμένου υποθυρεοειδισμού, ένιωσα την ανάγκη για λίγο ρομάντζο. Και τι καλύτερο από το να διαβάσω fanfics που θα δικαιώσουν τα απωθημένα της παιδικής μου ηλικίας Wink Οπότε έπεσα πάνω στο "Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εδώ" :) Και ερωτεύτηκα! Παρόλο που δεν έχω λογαριασμό στο fanfiction.net και αν και δεν αφήνω ποτέ μου σχόλια, δεν γινόταν να μη συγχαρώ την Πάπυρους! Το λάτρεψα, με ταξίδεψε, με συγκίνησε, ξαναερωτεύτηκα τους χαρακτήρες πάλι απ' την αρχή, ίσως και περισσότερο, γιατί πλέον είχαν περισσότερο θάρρος, είχαν ωριμάσει, και είχαν την κατάληξη που θα ήθελα να έχουν :) Υπέγραψα το σχόλιο μου με το όνομα 66Promises από ένα αγαπημένο μου τραγούδι της PJ Harvey, το οποίο έχει κι αυτό να κάνει με αισθήματα ματαίωσης, οπότε το θεώρησα ταιριαστό.

Fast forward μερικούς (ή μήπως αρκετούς; ) μήνες όπου θέλοντας να βρω κι άλλες ιστορίες της Πάπυρους και της Κάντυ, έγινα μέλος στο ξενόγλωσσο φόρουμ, με το ίδιο nickname. Και η Πάπυρους με θυμήθηκε, μου έστειλε μήνυμα κι αρχίσαμε να μιλάμε :) Και μου πρότεινε να έρθω και σε αυτό το φόρουμ, λέγοντας μου τα καλύτερα λόγια για την όμορφη παρέα σας :) Και κάπως έτσι, να 'μαι! Και χαίρομαι πολύ που όπως μου ανακοίνωσε έχει ξεκινήσει και καινούριο φικ, κι ανυπομονώ να το διαβάσω!!!

Πριν κλείσω αυτό το... υπέρδιπλο σεντόνι, οφείλω να δώσω συγχαρητήρια και στις Libra, Marilou, και Juliet για τα υπέροχα φικ τους (είμαι σίγουρη ότι και οι υπόλοιπες συγγραφείς εδώ είναι εξίσου εκπληκτικές, αλλά όπως είπα στην αρχή, δεν ήμουν σε θέση να μπαίνω και να διαβάσω πολλά). Στο τελευταίο δε κεφάλαιο στο φικ της Juliet, τι να πω... πολύ κλάμα! (με την καλή την έννοια πάντα! :) ) Κι επειδή κάτι μου λέει ότι αυτή εδώ η παρέα είναι υπεύθυνη για το Candy in Greek Project, και πάλι συγχαρητήρια και γι' αυτό! Να είστε καλά, κορίτσια, και για τη συνέντευξη του Αργύρη Παυλίδη, και που μαζέψατε όλα τα επεισόδια και μας ταξιδέψατε στα παιδικά μας χρόνια.

Και για να μη γίνει το σεντόνι τέντα-του-τσίρκου, κάπου εδώ κλείνω. Με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης δεν τα πάω καλά, αλλά θέλω τσούκου-τσούκου να συμμετέχω κι εγώ στην παρέα σας :) Σας ευχαριστώ για την αποδοχή, σας φιλώ όλες πολύ-πολύ, και χάρηκα για την διαδικτυακή μας γνωριμία Wink <3

Βαγγελιώ
66Promises
66Promises
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 527
Points : 4009
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2015
Ηλικία : 42
Τόπος : Μια πόλη με μπουγάτσες, τρίγωνα, και πιτόγυρα που σου γιομίζουν τις φούχτες σα μωρό, ξετυλίγονται απ' την λαδόκολλα σαν 'κατόφυλλο τριαντάφυλλο!
Χιούμορ : Μαύρο, Βρετανικό, και Βιτριολικό ;)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από papirous Δευ Μάης 04, 2015 3:30 pm

ποποοοοοο........ λοιπον ας κοκκινησω πρωτα για χιλιοστη φορα και αφου κανουν τα σχολιακια τους οι υπολοιπες θα πω και γω..... Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!! Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9879
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από ariel Δευ Μάης 04, 2015 4:29 pm

66,βλέπω οτι είσαι δικιά μας!!!!!!

Τα καταθλιπτικά σου τα έχεις, το χιουμορ σου το έχεις (δεν μπορεσα να μη γελάσω με τον Μπερτ!!!) θα βρεις μια χαρά τη θέση σου στο φορουμάκι. Ασε που είσαι Σαλλωνικιά και έχουμε μεγάλη αγάπη στα μέρη σας!!!!!

Για τα φικάκια, τι να πω εγω. Πραγματικά είμαστε τυχερες γιατί πετυχαμε φοβερες συγγραφείς! Οση πίκρα μας πότισε η Μιζούκι, τόση δικαιωση βρήκαμε απο τα γραπτά των κοριτσιων.

Αν και κάποια κορίτσια μέλη μας ήταν στις CiGP, δεν μπορούμε να πάρουμε τα ευσημα για τη συνέντευξη του Παυλίδη. Εγινε πριν αρκετά χρόνια, απο μία παρέα που με πολύ κέφι ξαναβαλε την Κάντυ στην καθημερινότητα μας και η αλήθεια είναι οτι τους χρωστάμε πολλά!!!!!!!

Πάρε φόρα και γράφε. Μπορείς να βάλεις την ψήφο σου στις ψηφοφορίες μας, να διαβάσεις τα ποιήματα της Μιζούκι, να δεις στα ελληνικά τις μίνι ταινίες, το μάνγκα, το ανιμε.. και αυτα είναι μόνο η αρχη. Σαν μέλος του αμερικάνικου φόρουμ, θα ξέρεις οτι η Μιζούκι μας χάρισε μία νέα νουβέλα με αρκετές διαφορές τόσο απο το ανιμε, όσο και απο το μανγκα. Η νουβέλα ήδη κυκλοφορεί στα ιαπωνικά, αλλά και στα ιταλικά με άδεια της ίδιας της Μιζούκι για μετάφραση.

Ελπίζω να σε βλέπουμε συχνά και να αυξήσουμε κι αλλο την αγάπη σου για την Κάντυ!!!!!!!!






Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16814
Points : 27046
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από 66Promises Δευ Μάης 04, 2015 5:26 pm

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα, Ariel! Happy

Επίτρεψέ με να συμφωνήσω μαζί σου πως όντως, βρήκαμε τη δικαίωση στα γραπτά των κοριτσιών που κατάφεραν να "ξεκάνουν" τη ζημιά που προκάλεσε η Μιζούκι στις αθώες παιδικές ψυχές μας! Wink Αλήθεια, πέρα από τα γράμματα της Κάντυ που είχαν ανεβάσει τα κορίτσια του CiGP, έχουμε πληροφορίες για τη νουβέλα; Ξέρω πως στο αμερικανικό φόρουμ έχει γίνει ολόκληρο debate για το θέμα του "Anohito", αλλά δεν το έψαξα περισσότερο (βλέπε παραπάνω επισήμανσή μου σχετικά με το ότι είμαι σκράπας στα ζητήματα κοινωνικής δικτύωσης, χαχαχα!).

Ευχαριστώ, τώρα που έγινα μέλος της όμορφης παρέας σας, όλο και θα με βλέπετε Wink Άλλωστε η αγάπη για την Κάντυ δε νομίζω πως μπορεί να τελειώσει ποτέ - μόνο να μεγαλώσει περισσότερο! :)
66Promises
66Promises
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 527
Points : 4009
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2015
Ηλικία : 42
Τόπος : Μια πόλη με μπουγάτσες, τρίγωνα, και πιτόγυρα που σου γιομίζουν τις φούχτες σα μωρό, ξετυλίγονται απ' την λαδόκολλα σαν 'κατόφυλλο τριαντάφυλλο!
Χιούμορ : Μαύρο, Βρετανικό, και Βιτριολικό ;)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Μάης 04, 2015 9:55 pm

Αχ τι καλά!!!! Νέος αέρας πνέει στο φορουμάκι μας head banging head banging head banging






Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13686
Points : 20758
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από ariel Τρι Μάης 05, 2015 12:12 am

Πράγματι, με κάθε νέο μέλος, είναι σα να μπαίνει φρέσκο αεράκι στο φόρουμ!!!!

66, όπως είπα όρεξη να έχεις και θα ανακαλύψεις πολλά πράγματα που δεν ήξερες για τον κόσμο της Κάντυ.






Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16814
Points : 27046
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Μάης 05, 2015 12:37 am

:welcome: 66 promises!!

κι αλλο fantasTerryco! μελος!!!

δεν εχω να πω πολλα καλως μα ηρθες κι οτι ειπε η αριελ!! Wink






Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35465
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από Dalia Τρι Μάης 05, 2015 11:27 pm

66Promises καλώς όρισες κι από μένα στην όμορφη παρέα μας. Flowers Flowers
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14657
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από 66Promises Σαβ Μάης 09, 2015 12:34 am

Είστε όλες σας πολύ καλές και πολύ γλυκιές!!! Σας ευχαριστώωωωω για το θερμό καλωσόρισμα! Κι εγώ χαίρομαι πολύ-πολύ-πολύ που μπήκα στην παρέα σας Happy
66Promises
66Promises
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 527
Points : 4009
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2015
Ηλικία : 42
Τόπος : Μια πόλη με μπουγάτσες, τρίγωνα, και πιτόγυρα που σου γιομίζουν τις φούχτες σα μωρό, ξετυλίγονται απ' την λαδόκολλα σαν 'κατόφυλλο τριαντάφυλλο!
Χιούμορ : Μαύρο, Βρετανικό, και Βιτριολικό ;)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από ariel Κυρ Μάης 10, 2015 12:30 pm

Κι εμείς χαιρόμαστε που σε βλέπουμε να συμμετέχεις στο φόρουμ!!!!!!!






Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16814
Points : 27046
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από souka Τετ Μάης 13, 2015 3:36 pm

66Promises καλώς ήρθες και από μένα!!! :welcome: :welcome: :welcome:

Όπως είπαν και τα κορίτσια, φέρνεις μια φρεσκάδα με τη συμμετοχή σου και θα χαρούμε να αφήσεις τα σχόλιά σου και στα υπόλοιπα θέματα που κατά καιρούς έχουμε συζητήσει, αναλύσει, κ.λ.π.

:terryhug2: :terryhug2: :terryhug2:
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13714
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από 66Promises Παρ Μάης 15, 2015 9:18 pm

Καλησπέρα, souka!!! :) Ναι ναι, κι εγώ θέλω να μπαίνω περισσότερο και να δω και τα υπόλοιπα θέματα, απλά πρέπει να ανακαλύψω γιατί ο υπολογιστής μου τρώει κολλήματα και ζορίζεται... Λίγο πιο βαριά να είναι μια σελίδα, αμέσως στουμπώνει η cpu - να φανταστείς μέχρι να γράψω αυτό το μήνυμα, δυο φορές έπαψε ν' αποκρίνεται ο Μοτζίλας κι έπρεπε να τον κλείσω και να τον ξαναματανοίξω! Έλεος Razz Οπότε προς το παρόν το παίρνω λάου-λάου Wink

Χαίρομαι πολύ πολύ που μπήκα στην όμορφη παρέα σας!!! :D Και περιμένω πώς και πώς να μπορέσω να έχω πρόσβαση σε όλα τα θέματα του forum για να διαβάσω και την καινούρια νουβέλα της Papi μας! <3 :terryhug2: Loveeeee :terryhug2:
66Promises
66Promises
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 527
Points : 4009
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2015
Ηλικία : 42
Τόπος : Μια πόλη με μπουγάτσες, τρίγωνα, και πιτόγυρα που σου γιομίζουν τις φούχτες σα μωρό, ξετυλίγονται απ' την λαδόκολλα σαν 'κατόφυλλο τριαντάφυλλο!
Χιούμορ : Μαύρο, Βρετανικό, και Βιτριολικό ;)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Ιουλ 27, 2015 10:06 am

νεο μελος καλοκαιρινο ! peny :welcome: και στην παρεα μας!!

ελπιζω να σε βλεπουμε συχνα και να τα λεμε!
τωρα ειμαστε λιγο ησυχα λογω διακοπων (και γεγονοτων γενικοτερα) αλλα καλως εχοντων απο σεπτεμβρη θα ξαναμαζευτουμε.






Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35465
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από ariel Δευ Ιουλ 27, 2015 12:50 pm

:welcome: κι απο μένα peny!

ελπίζω κ εγω να σε βλέπουμε πριν και μετά τις διακοπές






Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16814
Points : 27046
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Ιουλ 29, 2015 8:31 pm

κι αλλο μελος!

dventour :welcome:






Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35465
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από peny Δευ Αυγ 03, 2015 1:39 am

Εννοειται οτι θα αναλυουμε θεματα και θα συζηταμε.ειναι ωραιο να ερχεσαι γενικα σε επαφη με αλλους ανθρωπους.χαιρομαι επισης για το καλοσωρισμα σας πραγματικα!!!αν καμια φορα δεν γνωριζω καποια πραγματακια που να τα γραφω στη σελιδα μη με παρεξηγειτε λογω του οτι ειμαι ακομα αρχαρια cheers
peny
peny
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 73
Points : 3321
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2015
Ηλικία : 48
Τόπος : λαρισα
Χιούμορ : φαντασιας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από ariel Δευ Αυγ 03, 2015 7:59 am

Peny όταν πρωτογράφτηκα στο φόρουμ, δεν είχα ιδέα απο υπολογιστες. Ακομα και για να απαντήσω σε ένα θέμα αγχωνόμουν! Μια χαρά τα πας και μη σκας αν κάτι μπει λάθος! Είναι πράγματι όμορφο να μπορείς να μιλάς και να ανταλλάσσεις απόψεις!!!






Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16814
Points : 27046
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από peny Δευ Αυγ 03, 2015 12:40 pm

Ευχαριστω για το θαρρος που μου δινετε Woops!!!
peny
peny
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 73
Points : 3321
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2015
Ηλικία : 48
Τόπος : λαρισα
Χιούμορ : φαντασιας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Αυγ 03, 2015 12:43 pm

ναι καλε μην αγχωνεσαι. εδω ειμαστε εμεις να διορθωνουμε οτι λαθακια γινονται. κι εμεις ουκ ολιγα εχουμε κανει εξ αρχης κι ακομα παιζει να κανουμε.
οτι θες ρωτας χαλαρα.
η παρεουλα μετραει!






Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35465
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλωσήρθατε/Welcome - Σελίδα 13 Empty Απ: Καλωσήρθατε/Welcome

Δημοσίευση από peny Τρι Αυγ 04, 2015 12:33 am

Συμφωνω. Κοριτσια cheers
peny
peny
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 73
Points : 3321
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2015
Ηλικία : 48
Τόπος : λαρισα
Χιούμορ : φαντασιας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 13 από 15 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης