Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ...

+2
nansecrets
ariel
6 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ...

Δημοσίευση από ariel Τετ Σεπ 28, 2016 8:27 pm

Παιδιά η Αννυ και δυνατή και μαχητική μπορούσε να είναι, αρκεί να είχε το κατάλληλο ερέθισμα. Θα διεκδικούσε ποτέ η Κάντυ τον αγαπημένο της, όπως το έκανε η Αννυ; Το οτι είναι ντροπαλή κι εχει φοβίες δε σημαίνει οτι δεν μπορούσε να πετύχει στη ζωή της. Πόσοι σπουδαίοι άνθρωποι (διάσημοι και μη)ήταν ντροπαλοί και εσωστρεφείς στα παιδικά και εφηβικά τους χρόνια; Και αντίθετα πόσοι αστέρες της εφηβείας μας δεν ήταν τελικά διάττοντες με μέτρια επιτεύγματα στην ενήλικη ζωή τους;
Ακόμα κι αν η Κάντυ Μπραιτον έκοβε κάθε δεσμό με την φίλη της Αννυ, η Αννυ θα επιβίωνε γιατί θα είχε διπλα της την κα Πόνυ και την αδελφή Μαρία, αλλά κυρίως γιατί όπως σωστά είπες Τιτίκα, γιατί είναι ρεαλίστρια και γηινη περισσότερο απο την Κάντυ.
Στην υποθετική ιστορία που πλέκουμε εδω, το μόνο που πιστευω στα σίγουρα είναι οτι η Κάντυ με την πρώτη ευκαιρία θα προσπαθούσε να βρει την Αννυ και να της ζητήσει συγγνώμη. Και ελπίζω οτι η Αννυ θα την συγχωρούσε και θα ήταν πάλι φίλες.






Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16816
Points : 27049
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ...

Δημοσίευση από titika Τετ Σεπ 28, 2016 11:13 pm

nansecrets έγραψε:titika μου μας ελειψες!

πανω σε αυτο θεωρω κι εγω οτι θα εχαναν και οι δυο την ενταση καποιων στοιχειων τους.
η Αννυ δεν ξερω αν θα μπορουσε να κερδισει το ιδιο τους γυρω της ως φτωχη βιοπαλαιστρια οσο το καταφερε η Καντυ.
Κι εμενα μου λειψατε!ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥ!Μ ε επιασε αφορητη νοσταλγια...Τωρα οποτε βλεπω την Καντυ σκεφτομαι κι εσας συνειρμικα!
Συμφωνω απολυτα με οσα επισημαινεις...Εχεις δικιο Ναν.
Αριελακι ειναι απο τα ελαχιστα σημεια σε οσα εχεις καταθεσει εδω που μου ειναι δυσκολο να ταυτιστω.
Αποδιδεις στην Αννυ στοιχεια που νιωθω οτι δεν της αναλογουν και τοσο πολυ...μα βρε Αριελακι γιατι δυναμικη η Αννυ;;;
Η Αννυ ειναι ενας ανθρωπος εξαρτητικος και ετεροφωτος...Παντα ετεροπροσδιοριζεται...Διεκδικει απλως την πιο "βολικη" σκια για να "κρυφτει" πισω "της".Κι αυτο εγω δεν το κατηγορω...Το καταλαβαινω απολυτα.
Ζει στη σκια καποιου -ειτε της Καντυ, ειτε των Μπραιτονς,ειτε του κοινωνικου κωδικα,ειτε του Αρτσι...Ποτε δε λαμπει κ ποτε δεν ενεργει μονη της περαν της κορδελας ισως κ τη μερα που παρηγορησε την Καντυ σε εναν μισαωρο περιπατο στο δασος των Αρντλευ οταν πεθανε ο Αντονυ.
Παντα εκ του ασφαλους κ με αμεση προοπτικη "επιστροφης στη σκια" που λεγαμε.
Η ΑΝΝΥ ειναι γνησια ανασφαλης, οχι απλα "ντροπαλη"...Την αγαπω παρα πολυ, γιατι θεωρω πολυ θηλυκες τις ευθραυστες γυναικες, που εμπνεεουν προστατευτικα αισθηματα. Η Αννυ μου μοιαζει μια δεσποσυνη του παλιου καιρου...
Αξιαγαπητα ευαλωτη.
Η Αννυ ειναι το αγαπημενο μου προσωπο στη σειρα, προτυπο anime ομορφιας, συνωνυμο της ευαισθησιας , το προσωπο εκεινο που ηθελα να δω περισσοτερο-ισως κ με εναν αλλον συντροφο.
Με παρηγορει μονο οτι μου ειπες οτι στη Νουβελα ο ΑΡΤΣΙ αντιστεκεται και συγκρουεται ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΣ(Επιτελους!) κ την παντρευεται εναντια στη θεληση της οικογενειας του!!!!
...Γιατι απο το anime και την παρεα της Καντυ,προκοπη δε βλεπουμε- η Αννυ παντα μενει ενας πανεμορφος, ονειρικος, ευαισθητος "ουραγος".

avatar
titika
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Points : 5298
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2010
Τόπος : ΧΑΜΕΝΗ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ http://stonasterismotouvivliou.blogspot.gr/2015/09/blog-post_58.html

http://stonasterismotouvivliou.blogspot.gr/2015/09/blog-post_58.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ...

Δημοσίευση από ariel Τετ Σεπ 28, 2016 11:41 pm

Ξέρεις γιατι βλέπουμε διαφορετικά την Αννυ; Γιατί απλά διαβάζουμε διαφορετικές ιστορίες! Δεν κάνω πλάκα! Η Αννυ που έχεις στο μυαλό σου είναι δημιουργία της ΤΟΕΙ, η Αννυ που λέω εγω, υπαρχει στη νουβέλα. Είναι τεράστιες οι διαφορες αναμεσα στις δύο ιστορίες, κυρίως στην εξέλιξη των ηρωων.






Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16816
Points : 27049
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ...

Δημοσίευση από titika Πεμ Σεπ 29, 2016 1:53 am

Ετσι ειναι ,απλα ακομη κ μετα τη νουβελα. η ΑΝΝΥ της ΤΟΕΙ εχει εγγραφει στο υποσυνειδητο μου.Η εικονα ηταν εκπληκτικη.
Ακομη κ στις ζωγραφιες μου συνειδητοποιω οτι δεσποζει η ΑΝΝΥ του ανιμε -το μανγκα δε με αγγιζει τοσο αισθητικα...ο,τιδηποτε αλλο λειτουργει συμπληρωματικα...Ο αρχικος καμβας δυστυχως εχει στηθει.
Ημουν 7 χρονων κ αυτες οι φιγουρες διαμορφωσαν πολλα απο τηνα αισθητικη μου,την κοσμοθεωρια μου, τα προτυπα μου.
Φοβαμαι ειναι αργα για να αποδεσμευτω απο τις αρχικες εικονες που μαλιστα εχουν συνδυαστει κ με ηχους,μουσικες ,χρωματα...
Ισως κι αυτη η εκδοχη της Αννυ(εξαιρωντας το ξεσπαμα ζηλειας στην καντυ) ταιριαζει στην ιδιοσυγκρασια μου.
Η ΑΝΝΥ θυμιζει την ταινια BEACHES με τη ΜΠΕΤΥ ΜΙΝΤΛΕΡ ,που ειναι η ΣΙΣΥ ΜΠΛΟΥΜ(μια μποεμ Καντυ με φουντωτο μαλλια- θορυβωδης ευαισθητη, πεισματαρα) κ ginetai filh me mia αριστοκρατισσα γλυκια , καθωσπρεπει μοσχοαναθρεμμενη δικηγορο, ετεροφωτη, ανασφαλης κλπ...
https://www.youtube.com/watch?v=G59ivoXtmW4

Συγκλονιστικο το τραγουδι τους επισης.
Μου θυμισαν τοσο την ΚΑΝΤΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΝΥ.

avatar
titika
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Points : 5298
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2010
Τόπος : ΧΑΜΕΝΗ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ http://stonasterismotouvivliou.blogspot.gr/2015/09/blog-post_58.html

http://stonasterismotouvivliou.blogspot.gr/2015/09/blog-post_58.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ...

Δημοσίευση από Έλλη Δευ Δεκ 07, 2020 2:10 pm

Αν στο ανιμέ η Κάντυ είχε υιοθετηθεί από τους Μπράιτον, όλα θα ήταν πολύ διαφορετικά για την ίδια και πιο ρόδινα θα έλεγα. Καταρχάς, θα είχε έναν πατέρα που θα την αγαπούσε πολύ!! Ο σερ Μπράιτον είναι ένας κύριος, ευγενικός, τρυφερός και αληθινός. Στο ανιμέ, γιατί στο μάνγκα ζητάνε κατευθείαν την Άννυ (αμάν κι αυτό δηλαδή τι σπαστικό! Γιατί το ανιμε με το μανγκα και τη νουβέλα πρέπει να απέχουν απόσταση 500 χιλιομέτρων? lol!), αμέσως τη συμπαθεί για τη ζωηραδα και τη σπιρταδα της, τον αυθόρμητο, ευγενικό, αθώο κι ενεργητικό της χαρακτήρα. Θα ήταν και η ίδια πολυ χαρούμενη κι ευτυχισμένη!
Για την μισιζ Μπράιτον εχω επιφυλάξεις. Δεν είμαι σίγουρη αν θα τη συμπαθούσε, γιατί όπως εξελίχθηκαν τα πράγματα ήθελε ένα ήσυχο, ντροπαλό, καθωσπρέπει κορίτσι. Θα την εκνεύριζε μάλλον η Κάντυ, γιατί δε θα υπακουε στους κανόνες, θα ανέβαινε στα δέντρα και θα έκανε το αντίθετο από ό,τι μια σωστή κυρία σύμφωνα με τα δεδομένα της εποχής. Παρόλα αυτά πιστεύω πως με τον καιρό θα αρχιζε να της δείχνει τρυφερότητα και στοργή. Μην ξεχνάμε πως βοήθησε την Κάντυ τότε στους Ράνγκαν που της ξέφυγε ο Κλιν και πήγε στην Άννυ και μετά το συμβάν με το άλογο και την Άννυ. Πολύ συγκινητικό το βρήκα που την πήρε να μιλήσουν μόνες τους. Έδειξε ότι δεν την είχε ξεχάσει...
Και είναι και το άλλο: Η κα Μπράιτον δεν είναι σε καμία περίπτωση η αλαζονικη, ξινή, ξιπασμένη Σάρα Ράγκαν. Έχει ήπιο χαρακτήρα, φαίνεται ευγενική και κομψή. Βέβαια, έχει κόλλημα με τους τύπους και την καλη συμπεριφορά, γι'αυτο θεωρώ πως θα δυσκολευόταν να "επικοινωνήσει" με την Κάντυ. Δε νομιζω όμως ότι θα της φερόταν τελείως ψυχρά...και πάλι η Κάντυ δεν θα κακοπερνούσε. Αλλά θα ένιωθε πολύ μόνη της χωρίς την Άννυ. Με τον καιρό πιστεύω κάπως θα τα έβρισκαν με την κα Μπράιτον.
Μέσα σε όλα αυτά μπορεί να ειχε συναντήσει και τον πρίγκιπα του λόφου αφού έτρεξε εκεί αμέσως μόλις έμαθε οτι δεν θα μπορει να αλληλογραφει με την Άννυ. 
Σίγουρα πάντως θα γνώριζε και Άντονυ, Στήαρ και Άρτσι. Όλο και σε κάποια δεξίωση θα συναντιοντουσαν. Ο Άντονυ θα γοητευοταν από την Κάντυ, όπως και ο Στήαρ και ο Άρτσι και θα γινόντουσαν φίλοι. Το κηνυγι της αλεπούς θα είχε γίνει αλλά το αν ο Άντονυ θα ειχε  πέσει από το άλογο δεν το ξέρουμε σίγουρα... Όλο αυτό αποτελεί μερος ενός φανταστικού σεναρίου που θα μπορούσε να ισχύει μόνο σύμφωνα με το ανιμε.
Στο μανγκα κατευθείαν ζητάνε την Άννυ οπότε δε θα μπορούσαν να ισχυουν ολα τα παραπανω, όπως και στη νουβέλα αν δεν κάνω λάθος.

Αλλά αν δεν είχε πάει στους Ράνγκαν πώς θα μάθαινε ότι πρεπει να φανεί δυνατη στις δυσκολιες και πώς θα γελουσαμε αν δεν την έλεγε στο Νιλ και την Ελίζα και τους έσπαζε τα νεύρα?

Καλά μιλάμε στο κολέγιο του Αγίου Παύλου που βλέπω τώρα δουλεύει ψιλό γαζί την Ελίζα, της σπάει επίτηδες τα νεύρα για να δει το ποσό ευτυχισμένη και χαρούμενη είναι η Κάντυ ενώ εκείνη σκάει από το θυμό και τη ζήλια της και πάντα νομίζει πως η Κάντυ κάτι κρύβει.
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2394
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στους χρήστες ariel, ΜΙΜΙ και titika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ...

Δημοσίευση από ariel Τετ Δεκ 09, 2020 7:20 pm

Ωραίο σενάριο Ελλη μου, αλλά πάλι δεν εξυπηρετούσε τους σκοπούς της Μιζούκι.
Και σε όλο αυτό, δεν ξέρω πόσο ευτυχισμένη θα ήταν η Κάντυ με τόση καταπίεση. Πόσο πιθανό είναι να σταματούσε αυτη την αλληλογραφία με την Αννυ και το ορφανοτροφείο οταν θα την υποχρέωνε η μαμα Μπραιτον; Πόσες υποχωρήσεις θα έκανε για την αγάπη της μαμας και τελικά πόσο θα στοίχιζε στην ίδια την Κάντυ να γίνει κάτι που δεν θα της άρεσε;
Αν υπάρχει κάτι που βροντοφωνάζουν οι ηρωες της Μιζούκι, είναι οτι την ευτυχία δεν την φέρνουν ούτε τα λεφτά, ούτε καν η οικογένεια. Ακούγεται λίγο αιρετικό, αλλά δεν βρίσκεις στην ιστορία της ούτε μία λειτουργική οικογένεια! Και όσο για τα χρήματα, μόνο οι Ράνγκαν και οι όμοιοί τους τα χαίρονται.






Αν οι Μπράιτονς υιοθετούσαν την Κάντυ... - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16816
Points : 27049
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Αρέσει στους χρήστες stardustia και Έλλη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης