Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

+5
nansecrets
ΜΙΜΙ
ariel
stavroylaki
libra
9 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από stavroylaki Τετ Αυγ 22, 2012 2:07 pm

nansecrets έγραψε:στο ταραξιας συμφωνουμε αλλα η Μιζουκι τον ειχε αριστο μαθητη τον Τερρυ.

αληθεια?? affraid Χωρις να παρεξηγω τον Τερυ εγω περιμενα ακριβως το αντιθετο Hahahahaha
Σορρυ κοριτσια δεν το ηξερα... Hihihihihi Ε τωρα σιγα... Η ομορφια του δεν σας φτανει? Hihihi
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7687
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Αυγ 22, 2012 2:14 pm

ειμαστε απαιτητικες.. τον θελουμε και κουκλο και εξυπνο.

καλο διαβασμα!






Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35475
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από ariel Τετ Αυγ 22, 2012 3:20 pm

Σταυρού σε βρίσκω εντελώς στο κλίμα των εξετάσεων!!!!! lol!

Κι εγω με τη Ναν!!!!! Αδιάβαστο το μωρό μας;;;;; No way;;;;

Και για να κάνω και τη σχετική ιστορική αναφορά, back to the 80's οι καλύτεροι μαθητές μας (οχι τα φυτά, τα σαίνια μας!) επιαναν τα 19ρια στον αέρα, ήταν αντιρρησίες και ζωηρότατοι, κάποιοι πανκιά (ο καλύτερος μαθητής μας είχε παλαβώσει τον γυμανσιάρχη! Οχι μόνο δεν δέχτηκε να γίνει σημαιοφόρος, αλλά πήρε και αποβολή, όταν έσκασε στο σχολείο με τα μαλλια τριχρωμη μοικάνα, σκισμένα τζινς και παραμάνες παντού!!!), καποιοι κιουράδες, με μαλλί καγκελο και πολύ βάψιμο στο μάτι και είχαμε και δυο veggan, αλλα όχι στην χίππικη εκδοχή, περισσότερο στην emo της.....
Τελικά, δεν έχουν αλλάξει και πολύ οι καιροι......
..... να μην πω για τη φλυαρία μου!!!!!!

Σταρού, το φικάκι σου μπορεί να έχει όποια κατάληξη εσυ επιθυμεις! Αν ο Αντονυ είναι ο τυχερός, οι τερρικές θα αντέξουμε.... lol! lol! lol!






Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27066
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από stavroylaki Τρι Αυγ 28, 2012 3:29 am

λοιπον κοριτσαρες... Το επομενο κεφαλαιακι ειναι ετοιμο... lol!
Μεγαλο... και με πολυ δραση.. flower
Αντε.... μπηκε και λιγο τερρυ... Razz
Και θα μπει και αλλο... cheers

Καλα εχω ενθουσιαστει με αυτο το κεφαλαιο... party
Αντε να δω ποιον θα βαλω να σωσει την καντυ... Twisted Evil
Ελπιζω να σας αρεσει! flower
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7687
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από stavroylaki Τρι Αυγ 28, 2012 3:18 pm

απαπαπα
Βλεπω την συνεχεια και ειλιρκινα ανατριαζω με οτι γεγραψα... Waw!!!!
Αυτο το κεφαλαιο ειναι πολυ creepy .... Hihihihihi

Kοριτσαρες αντε περιμενω σχολια σας!!! Με κανετε να αγωνιω... Nervus
Σας εβαλα και δυο κεφαλαια ... lol!
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7687
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από Lizzy Cullen Πεμ Αυγ 30, 2012 3:36 pm

Σταυρουλακι μου!!! Εχω διαβασει μεχρι το 12.

Ωραιο στορι, δεν λεω αλλα συνεχιζω να ειμαι team terry! Razz
μολις διαβασω ολα τα κεφαλαιο θα σου γραψω ενα σεντονακι Wink
Lizzy Cullen
Lizzy Cullen
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 3279
Points : 8532
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : στον κόσμο μου
Χιούμορ : Ειρωνικό και σαρκαστικό

http://www.thetwilightsagagreek.net/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από stavroylaki Πεμ Αυγ 30, 2012 3:48 pm

Χαιρομαι που το ξεκινησες.. Στην αρχη νομιζω φαινεται οτι ακολουθω την μαμα μιζουκι... Μετα περνω εναν δικο μου δρομο...
Ο καθενας εχει τα γουστα του... Εγω αντονυ μεχρι το κοκκαλο Αλλα και παλι... η αδυναμια μου στο τερυ ειναι μεγαλη... Hehe
λιγο με το θειουλη εχουμε ενα θεμα... Δεν τον πολυπαω... Γενικοτερα πποτε δεν τρελαθηκα μαζι του...Σαν πατερα-αδερφο ειναι αξιος αλλα οχι και αντρας... Hihihihihi
Παντως ακομα κανεις δεν ξερει με ποιον θα καταληξει η καντυ σε αυτο το φικ ... lol!

Περιμενω τα σχολια σου καποια στιγμη! party
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7687
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από Lizzy Cullen Πεμ Αυγ 30, 2012 4:06 pm

θεος ο αλμπερτ αλλα οχι για την Καντυ. το ιδανικο για μενα θα ηταν να ερωτευτει καποια 1-2 χρονια μικροτερη του.

το ξερω οτι εισαι team αντονυ... γι' αυτο και ειμαι επιφυλακτική Razz
Lizzy Cullen
Lizzy Cullen
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 3279
Points : 8532
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : στον κόσμο μου
Χιούμορ : Ειρωνικό και σαρκαστικό

http://www.thetwilightsagagreek.net/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από stavroylaki Πεμ Αυγ 30, 2012 4:19 pm

scratch πολυ επιφυλακτικοτητα καλε παιδι μου.... Μαρεσει που εβαλα και γλυκια σκηνη καντυ-τερρυ Hihihihihi
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7687
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από ariel Πεμ Αυγ 30, 2012 5:57 pm

Κι εγω με τον Αλμπερτ! Απλά δεν μου κάνει για Κάντυ!

Οτι μας έβαλες σκηνή μας έβαλες! Το θέμα είναι αν η νέα θα διαλέξει τον "αδύναμο νέο", ή τον "σωτήρα".... της γυναίκας η καρδιά, είναι μια άβυσσος, που λέει και ο ποιητής!







Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27066
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από stavroylaki Πεμ Αυγ 30, 2012 11:24 pm

Ενταξει ωραιος αντρας αλλα οχι με καντυ! Βρειτε του μια αλλη κοπελα μετα χαρας να την δεχτω... flower
Και να περιμενε αρκετες ακομα! lol! ...
Αλλα δεν ξερω τωρα ποιος θα υπνωτισει την καντυ μας! lol!
Ειμαι ακομα σε σκεψεις... Firouli Firoulo
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7687
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Σεπ 03, 2012 9:54 pm

πω..!! σκηνη με αντονυ και Τερρυ!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3
και ο αντονυ πληγωμενος και ο Τερρυ να τον βοηθαει!
ναι ναι! like like like!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3








Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35475
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από stavroylaki Τρι Σεπ 04, 2012 9:37 pm

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ!!!! Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 569635

αντε ρε νανουκα σε ευχαριστω βρε... Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 923557 ...

Τουλαχιστον σε καποιον θα αρεσει αυτο που ετοιμαζω... Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 216446


Κοριτσουδια και κατι αλλο!!!!
Ετοιμασα μια ομορφη μαγγα ζωγραφια τον αντονυ την στιγμη που γυρναει η καντυ [μετα απο την σκηνη με τον τερυ ] και τον βλεπει να την κοιταει...

Ελπιζω να σας αρεσει!
Σπόιλερ:
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7687
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Σεπ 04, 2012 9:43 pm

απο μενα που δεν ξερω να ζωγραφισω τιποτα πολυ καλη η προσπαθεια Σταυρουλακι. bravoooo!!!! bravoooo!!!!






Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35475
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από stavroylaki Τετ Σεπ 05, 2012 12:08 am

Σε ευχαριστω νανουκα μου!!!
Κανω και αλλες αλλα πιο πολυ αντονυκιες γτ τον Τερυ δεν τον πετυχαινω καθολου ωραια... Σαν κοπελα τον κανω...
Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 738686 Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 738686
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7687
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από marilou Τετ Σεπ 05, 2012 1:15 am

Σταυρουλάκι μου συγχαρητήρια!! Θα έχουμε και οπτικό υλικό δηλαδή!!! cheers cheers cheers
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7179
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από stavroylaki Τετ Σεπ 05, 2012 1:20 am

Μακαρι να ειχαμε και βιντεο αλλα αν εξεληχθουμε και σε αυτο θα εχουμε κινουμενες εικονες σε βιντεο Wink

Eυχαριστω παντως...
Ανυπομονω να διαβασεις το φικ μου... Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 3885497126
[Και εγω το δικο σου Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 644629]
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7687
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από libra Κυρ Σεπ 16, 2012 11:39 am

Λοιπόν το πρόβλημα που έχω με τα ongoing φικ είναι ότι όταν περνάει καιρός, δεν θυμάμαι την προηγούμενη ιστορία. Από χτες το βράδυ διάβασα ΟΛΑ τα κεφάλαια από την αρχή για να ξαναθυμηθώ την ιστορία...

Σταυρουλάκι, όσο περνάνε τα κεφάλαια και μπαίνει και ο Τερρούκος μέσα, τόσο περισσότερο ενδιαφέρον αποκτά η ιστορία Razz

Όμως ο άντονυ κατάλαβε ότι κάτι δεν πήγαινε καλά..
-τι έχεις??? Το χέρι σου τρέμει…. Μήπως ανέβασες πυρετό πάλι???
-όχι όχι…απλά….
-ναι???
Τι να πει???
-απλά δεν νιώθω καλά
-μήπως σε πείραξε κανένας??
-όχι απλά… θέλω να πάω στο δωμάτιο μου… συγνώμη…
Ο άντονυ παραξενεύτηκε… τι να της είχε συμβεί??? Αλλά θα το μάθαινε!!!!

τι να τη είχε συμβεί καλέ;;;; Συναντήθηκε με τον ΘΕΟ (πέφτω στα γόνατα worship: worship: worship: worship: και ξανασηκώνομαι) Τερρυ Γκράντσεστερ (ξαναπέφτω στα γόνατα επειδή αναφέρθηκε το όνομα worship: worship: worship: worship: worship: και ξανασηκώνομαι γιατί έχει και υγρασία και με βλέπω να μένω κόκκαλο στα πατώματα). Αυτό της έτυχε της κοπέλας... Τώρα και χέρια πρέπει να τρέμουν και πόδια και γόνατα να κόβονται και πεταλούδες να πετάνε και όλα Terry rules


Στο δρόμο βλέπει τον ταίρι να κατευθύνεται βιαστικός στο δωμάτιο του…
γλώσσα λανθάνουσα αλήθεια λέγειν, γιατί ο Τέρρυ είναι το ταίρι της... πως να το κάνουμε;;;; uwish: uwish: uwish: uwish:


«Ρε πλακά κάνεις? Δεν έπαθε και τίποτα… Ένα ξύλο έφαγε…»
rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: μεγάλη αλήτρα ο Νηλ, έτσι!!!! Τον έχεις!!! that:

Γενικά στο έχω ξαναπεί ότι μου αρέσει η γρήγορη ροή σου και όλο σε μια αγωνία βρισκόμαστε, αλλά κινδυνεύεις να κάνεις ένα πολύ μεγάλο συγγραφικό λάθος. Να δω έτσι ΘΕΟ που έχεις τον Τέρρυ, πως θα πείσεις το κοινό σου ότι η Κάντυ θα πρέπει να μείνει με τον Άντονυ... (καλά, δεν πρέπει αλλά ένεκα της Αντονικής σου πλευράς.. Razz Razz Razz
Μα τα βάζει ο Άντονυ με όλους και λιποθυμάει από ξύλο... Περνάει ο Τέρρυ, καθαρίζει το τοπίο, τον παίρνει και επ'ώμου και τον πάει βόλτες... ΘΕΟΣ ο Γκράντζεστερ ΘΕΟΣ Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee

Όπως και να χει... δώσε κι άλλον τέτοιον Τέρρυ να μας έχεις εμάς χαρούμενες και βλέπουμε τι θα γίνει με την Κάντυ και τον Άντονυ
Σπόιλερ:






Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27645
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από stavroylaki Τετ Σεπ 19, 2012 11:01 pm

τι να τη είχε συμβεί καλέ;;;; Συναντήθηκε με τον ΘΕΟ (πέφτω στα γόνατα και ξανασηκώνομαι) Τερρυ Γκράντσεστερ (ξαναπέφτω στα γόνατα επειδή αναφέρθηκε το όνομα και ξανασηκώνομαι γιατί έχει και υγρασία και με βλέπω να μένω κόκκαλο
στα πατώματα). Αυτό της έτυχε της κοπέλας... Τώρα και χέρια πρέπει να
τρέμουν και πόδια και γόνατα να κόβονται και πεταλούδες να πετάνε και
όλα


EEEEEEE.... αυτο αν το πεις σε μια αντονυκια που απλα εχει αδυναμια στον Τερυ... απλα δεν θα αντιδρασει... Οπως και εσεις αν εγω και η ΜΙΜΙ πουμε κατι τετοιο για τον Αντονυ... απλα δεν θα αντιδρασετε...
απλα πραματα... lol! ...

γλώσσα λανθάνουσα αλήθεια λέγειν, γιατί ο Τέρρυ είναι το ταίρι της... πως να το κάνουμε;;;;

To ηξερα οτι θα το εκανε εστω μια Τερρυκια και απλα το αφησα.... Βασικα οχι δικο μου λαθος... του word lol!

μεγάλη αλήτρα ο Νηλ, έτσι!!!! Τον έχεις!!!

χεχεχεχε και σε πολλους αλλους αρεσε αυτη η ατακα.. Χαιρομαι! lol!

Γενικά στο έχω ξαναπεί ότι μου αρέσει η γρήγορη ροή σου και όλο σε μια
αγωνία βρισκόμαστε, αλλά κινδυνεύεις να κάνεις ένα πολύ μεγάλο
συγγραφικό λάθος. Να δω έτσι ΘΕΟ που έχεις τον Τέρρυ, πως θα πείσεις το
κοινό σου ότι η Κάντυ θα πρέπει να μείνει με τον Άντονυ... (καλά, δεν πρέπει αλλά ένεκα της Αντονικής σου πλευράς..
Μα
τα βάζει ο Άντονυ με όλους και λιποθυμάει από ξύλο... Περνάει ο Τέρρυ,
καθαρίζει το τοπίο, τον παίρνει και επ'ώμου και τον πάει βόλτες... ΘΕΟΣ ο
Γκράντζεστερ ΘΕΟΣ


Οντως μαρεσει να το κανω αυτο αλλα Τελικα το παρατηρησα στο Διαγωνισμο πρεπει λιγο να αργοπορω στην ροη= Αγωνια = Ενδιαφερον = Περισοτερροι αναγνωστες [Τερρυκες η αντονυκιες ] study
και να εχω μια ειδικη ζωντανη περιγραφη στα πραγματα = Ενδιαφερον = Περισοτερροι αναγνωστες και παλι study

Λοιπον να το ξεκαθαρισουμε λιγο αυτο flower ... Παντα μιλαω απο πλευρα αντονυκη γιατι αυτο ειναι το φικ... αντονυκο... Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 3137150671
ΑΛΛΑ οταν το γραφεις σε ενα φορουμ Τερρυκο και σε ενα καντυκο με μια θανατικη τερυκια ΕΕΕΕ πρεπει ολιγον να διξεις και Τερρυκες σκηνες.... Αντε να μην βαλω στο καντυκο θα το διαβασουν... Εδω? ... Και ετσι και αλλιως.... Θελω να δειξω μια ιδιαιτερη σχεση αναμεσα στον Τερυ και στην καντυ.... αλλα με ενα οριο... Γιατι η καρδια της δικιας μου καντυς εχει ματια μονο για τον αντονυ....
Μα... Και στην αληθινη ιστορια ειτε ειναι τερρυκο ειτε αντονυκο το φικ αυτο θα γινοταν... Δεν μπορω στα θεματα καυγαδων να συγκρινω τον αντονυ με τον Τερυ ΣΑΦΩΣ ο τερυ ειναι πρωτος σε αυτο το θεμα.... [Και σε πολλα αλλα απο πλευρας τερρυκων santa ]

Όπως και να χει... δώσε κι άλλον τέτοιον Τέρρυ να μας έχεις εμάς
χαρούμενες και βλέπουμε τι θα γίνει με την Κάντυ και τον Άντονυ


Βεβαιως... Ειχα κανει παλιοτερα ενα Τερρυκο φικ αλλα το απερηψα εντελως για καποιους λογους και δεν το συνεχισα... Τωρα εχω σκεφτει στο μυαλο μου ενα Τερρυκο φικ... Αλλα θελω να δοκιμασω να φερω αυτον τον ερωτα στα σημερινα δεδομενα... Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 129743 Εχω σκεφτει πολλες ιδεες... Θα δω τι θα κανω... μολις βρω χρονο santa

Σπόιλερ:


Σπόιλερ:
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7687
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από libra Παρ Σεπ 21, 2012 11:49 pm


για να δεις πόσο large είμαστε εμείς οι τερρικές με τον άντονυ, θα συμμεριστώ τις απόψεις σου... Razz
να μας δίνεις κι εμάς Τέρρυ όμως και άσε μας να λέμε τα δικά μας busted:






Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27645
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από papirous Σαβ Σεπ 22, 2012 10:43 am



Σπόιλερ:

Θες να μας πεις οτι το παλικαρι μας θα μπει στην θεση ¨το προσκλητηριο που μου'πεσε απο τα χερια" ???!!!! affraid affraid
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9889
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από stavroylaki Σαβ Σεπ 22, 2012 2:43 pm

Οχ... καταλαβα.... ουτε να τα παντρεψω δεν τα μπορω τα πιτσουνακια μου...

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 738686 Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 738686

Ηρεμιστε καλες μου τερρυκιες.... Το πρωτο κεφαλαιο του τερρυκου φικ μου θα ανεβει σημερα! Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 640187
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7687
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από libra Σαβ Σεπ 22, 2012 4:29 pm

stavroylaki έγραψε:
Ηρεμιστε καλες μου τερρυκιες.... Το πρωτο κεφαλαιο του τερρυκου φικ μου θα ανεβει σημερα! Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 640187

θα ανεβάσεις νέο φικ χωρίς να έχεις τελειώσει το προηγούμενο;;; affraid affraid affraid πάει... με χάνεται... :faint: :faint: :faint: :faint:






Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27645
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από ariel Σαβ Σεπ 22, 2012 5:54 pm

Σταυρού, θέλω να ελπίζω οτι δεν αφήνεις πίσω τα μαθήματά σου, ναι; Με εκείνα τα αγγλικά με έχεις αγχώσει πολύ....






Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27066
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι"

Δημοσίευση από stavroylaki Σαβ Σεπ 22, 2012 6:01 pm

ΠΟΤΕ ΑΡΙΕΛ! Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 884324 ...

πρωτα τα μαθηματα και τα αγγλικα [στα οποια μην ανχωνεσαι την λυση δοξα τω θεω την βρηκαμε! Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 569635] και μετα τα διαβασματα!

@λιμπ affraid .. Τωρα το λες με το καλο η με το κακο? Σχόλια για το "ενα φικ χωρις το φονικο της μιζουκι" - Σελίδα 2 644629
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7687
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης