Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Vote_lcap72%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Vote_lcap21%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Vote_lcap5%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Vote_lcap2%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

+14
eleanna
juliet
nina
eleonor
TZENHG13
ΜΙΜΙ
anna
Dalia
nansecrets
c-t
ariel
tania
libra
nuitetoile21
18 απαντήσεις

Σελίδα 14 από 22 Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Δεκ 16, 2010 9:36 pm

να εισαι καλα μιμη! χαιρομαι απιστευτα που σου αρεσαν!!!!!!!! Flowers
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12002
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Πεμ Δεκ 16, 2010 9:38 pm

και λίγα σου είπα γιατί πραγματικά έπρεπε να με έβλεπες να το διαβάζω!!! τα λόγια δεν μπορούν να με περιγράψουν Surprise






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13686
Points : 20761
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 16, 2010 10:03 pm

Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 καλέ τι όμορφη ιστορία ήταν αυτή!!!!!
τι ρομαντική, τι γλυκιά, τι τέλεια!!!!!

σαν να βλέπω τη ΜΙΜούλα τη μία μικρούλα στο λούνα παρκ αλλά και την άλλη σαν μικρή νεραϊδούλα κουλουριασμένη στο λουλουδάκι της!!!
ΤΕΛΕΙΑ!!! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ, ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ!!!!
bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! νουίτ!!!
Μεγαλούργησες πάλι (κλεμμένο το σχόλιο, αλλά αληθινό Wink )






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27638
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nina Πεμ Δεκ 16, 2010 10:25 pm

Θα ηθελα να ειμαι απο μια μερια να εβλεπα την ΜΙΜΙ να διαβαζει τις ιστοριες της! :bounce: :bounce: :bounce:
Πολυ ρομαντικες, οτι ακριβως θα ηθελε και η ΜΙΜΙ. flower flower flower flower flower flower

Μπραβο nuit bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! και καλα εκανες και τις ανεβασες και τις δυο. Και η πρωτη ηταν πολυ τρυφερη. bravoooo!!!!

"Γλυκεια ΜΙΜΙ" flower flower flower flower flower flower flower flower flower
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6644
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Πεμ Δεκ 16, 2010 10:28 pm

ααααααααααααααααααααααααααχ άσε νίνα ακόμα προσπαθώ να σηκωθώ απο τα πατώματα! Ασε που 32 χρονών γαιδάρα ξεσηκώθηκα και με φαντάζομαι μινιόν όχι οτι δεν είμαι Rolling Eyes και να με σώζει ο πρίγκηπας Άντονυ!!!!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13686
Points : 20761
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Δεκ 16, 2010 10:41 pm

εγω ηξερα μονο την πρωτη ιστορια!!!
τωρα που διαβασα και τις δυο εχω να πω οτι και οι δυο ειναι ΜΙΜΙ, αλλα η δευτερη τα σπαει!!
πριγκιπισσα, με συζυγο τον πριγκιπα Αντονυ, με γλυκια Μιμη ολοδικια της..
οντως στα πατωματα η ΜΙΜΙ!!!
αποψε θα κοιμηθεις ακομα καλυτερα ή εμενα μου φαινεται ΜΙΜΙ;;;; Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
εγω παντως ακομα να συνελθω απο την δικια μου!! Razz

πολυ γλυκειες, πολυ τρυφερες, πολυ ρομαντικες, πολυ ΜΙΜΙ οι ιστοριες nuit!!!
πολλα μπραβο ακομα μια φορα!!!!
bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35468
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Δεκ 16, 2010 10:43 pm

να ειστε καλα κοριτσια! δεν ξερετε ποση χαρα παιρνω απο την χαρα σας! Flowers Flowers
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12002
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Δεκ 16, 2010 10:55 pm

ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΘΕΕ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!! ΖΗΛΕΙΑ ΨΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!
ΤΙ ΓΛΥΚΙΑ ΤΡΥΦΕΡΗ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Waw!!!! Waw!!!! bravoooo!!!!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ...ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ !!!!!!!!!!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
το ξερω η γνωστη ζηλιαρα οντετε που ειναι παντα ανικανοποιητη... Klaps-klaps
παντως μιμι μου μην ανησυχεις ...το ιδιο ρομαντικη ειμαι κι εγω ...μαρεσουν τα
παραμυθια με πριγκιπες και με πριγκιπισσες !!!!!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
ΝΟΙΥΤ 10000000000000000 bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
ΜΕΓΑΛΟΥΡΓΗΣΕς ΟΠΩς ΠΑΝΤΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
συνεχισε ετσι γλυκια μου !!!!!!!!!!!!!! :up:
μην σταματησεις ποτε το γραψιμο !!!!!!!!!!!!! Naughty
ειναι καταπληκτικο αλλα καθε βραδυ που διαβαζω κατι απο σενα ναταλακι μπαινω στον δικο μου κοσμο
και ξεχναω ολα τ'αλλα !!!!!!!!!!!!!!!!!! Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee


Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14660
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Δεκ 16, 2010 11:00 pm

χαχχαχαχαχαχχαχα βρε νταλια!! καταρχας ευχαριστω για τα σχολια! Flowers
αλλα πασχαλινη ιστορια και ρομαντζαδα δεν μπορω να τα συνδυασω. μονο η εικονα του τερρυ να σουβλιζει αρνια και του αλμπερτ απο διπλα να κανει απεργια πεινας για συμπαρασταση στα αρνακια..ε...δεν μου κολλαει με τιποτα το ρομαντικο.
του χρονου παλι, εκτος αν γινουν πολλα τα μελη οποτε δεν νομιζω να μπω σε τετοια διαδικασια. ηδη ειναι πολλα φικ και ειμαι λιγο dizzy:
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12002
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Δεκ 16, 2010 11:03 pm

nuitetoile21 έγραψε:χαχχαχαχαχαχχαχα βρε νταλια!! καταρχας ευχαριστω για τα σχολια! Flowers
αλλα πασχαλινη ιστορια και ρομαντζαδα δεν μπορω να τα συνδυασω. μονο η εικονα του τερρυ να σουβλιζει αρνια και του αλμπερτ απο διπλα να κανει απεργια πεινας για συμπαρασταση στα αρνακια..ε...δεν μου κολλαει με τιποτα το ρομαντικο.
του χρονου παλι, εκτος αν γινουν πολλα τα μελη οποτε δεν νομιζω να μπω σε τετοια διαδικασια. ηδη ειναι πολλα φικ και ειμαι λιγο dizzy:

οκ καταλαβαινω...κι εγω η αληθεια ειναι θα τρελαινομουν
αλλα δεν χρειαζεται ωτε και καλα να εχει αρνια μεσα... Hihihi Hihihi
τεσπα και παλι συγχαρητηρια ηταν υπεροχο !!!!!!!!!! Hehe Hehe Hehe
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14660
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από anna Παρ Δεκ 17, 2010 2:02 am

τωρα μολις διαβασα το φικ της Μιμης!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 το 1ο μου το ειχε στειλει η νουιτ κ το ειχα διαβασει για να παρει γνωμη για την ιδεα της, κ οπως ειχα πει κ τοτε ειναι παρα πολυ γουτσου γουτσου!!!! αλλα το 2ο... worship: worship: worship: σκεφτομουν μεσα στο σκ να κατσω να ζωγραφισω τη νεραιδα, ηταν λες κ την εβλεπα μπροστα μου!!!
anna
anna
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2611
Points : 7927
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Lothlorien
Χιούμορ : black- καραblack!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 17, 2010 9:59 am

nuitetoile21 έγραψε:
αλλα πασχαλινη ιστορια και ρομαντζαδα δεν μπορω να τα συνδυασω. μονο η εικονα του τερρυ να σουβλιζει αρνια και του αλμπερτ απο διπλα να κανει απεργια πεινας για συμπαρασταση στα αρνακια..ε...δεν μου κολλαει με τιποτα το ρομαντικο.

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
με αποτελείωσες νουί πρωινιάτικα...

άστο πάνω μου το πασχαλινό φικ της ντάλιας...

αυτή τη φορά ο Στήαρ-Βαγγέλης θα προσπαθεί να εφεύρει μια αυτόματη σούβλα για να σουβλιστεί μόνο του το αρνί και να περάσει την ημέρα του Πάσχα ελεύθερος με την ντάλια. Καθώς οι προσπάθειές του θα αποτυγχάνουν η μία πίσω από την άλλη (και δεν θα έχει τη συμπαράσταση της νουίτ, η οποία έχει πάθει υπερκόπωση από τα χριστουγεννιάτικα φικ) ο Άλμπερτ, μεταμφιεσμένος σε λαγό, θα βρει την ευκαιρία να κλέψει την αγαπημένη του πριγκίπισσα οντέτ και να κάνουν μαζί πάσχα.

Στα ενδιάμεσα θα έχω διάφορα φίλερ με την ντάλια να προσπαθεί να βάψει τα αυγά και να ανατινάζει την κουζίνα, με τον Στήαρ-Βαγγέλη που με την νέα εφεύρεσή του στη θέση της λαμπάδας, θα βάλει καταλάθος φωτιά στα μαλλιά της ντάλια, αλλά επειδή η κομμώτριά της έκανε ανάσταση στην ίδια εκκλησία, η κατάσταση θα σωθεί και στο τραπέζι της μαγειρίτσας το μαλλί θα είναι καλύτερο από ποτέ και άλλα τέτοια.

Τώρα θα με ρωτήσεις γιατί ο Άλμπερτ πρέπει να ντυθεί λαγός για να κλέψει την οντέτ... Η απάντηση είναι ότι αφού έπεσε και πάλι στα χέρια μου, κάτι θα τον έκανα... από γκέυ και μακαρίτη λοιπόν, καλύτερα λαγό, που έχει και ένα Πασχαλινό πρεστίζ... lol! lol! lol!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27638
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Παρ Δεκ 17, 2010 10:14 am

libra έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
αλλα πασχαλινη ιστορια και ρομαντζαδα δεν μπορω να τα συνδυασω. μονο η εικονα του τερρυ να σουβλιζει αρνια και του αλμπερτ απο διπλα να κανει απεργια πεινας για συμπαρασταση στα αρνακια..ε...δεν μου κολλαει με τιποτα το ρομαντικο.

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
με αποτελείωσες νουί πρωινιάτικα...

άστο πάνω μου το πασχαλινό φικ της ντάλιας...

αυτή τη φορά ο Στήαρ-Βαγγέλης θα προσπαθεί να εφεύρει μια αυτόματη σούβλα για να σουβλιστεί μόνο του το αρνί και να περάσει την ημέρα του Πάσχα ελεύθερος με την ντάλια. Καθώς οι προσπάθειές του θα αποτυγχάνουν η μία πίσω από την άλλη (και δεν θα έχει τη συμπαράσταση της νουίτ, η οποία έχει πάθει υπερκόπωση από τα χριστουγεννιάτικα φικ) ο Άλμπερτ, μεταμφιεσμένος σε λαγό, θα βρει την ευκαιρία να κλέψει την αγαπημένη του πριγκίπισσα οντέτ και να κάνουν μαζί πάσχα.

Στα ενδιάμεσα θα έχω διάφορα φίλερ με την ντάλια να προσπαθεί να βάψει τα αυγά και να ανατινάζει την κουζίνα, με τον Στήαρ-Βαγγέλη που με την νέα εφεύρεσή του στη θέση της λαμπάδας, θα βάλει καταλάθος φωτιά στα μαλλιά της ντάλια, αλλά επειδή η κομμώτριά της έκανε ανάσταση στην ίδια εκκλησία, η κατάσταση θα σωθεί και στο τραπέζι της μαγειρίτσας το μαλλί θα είναι καλύτερο από ποτέ και άλλα τέτοια.

Τώρα θα με ρωτήσεις γιατί ο Άλμπερτ πρέπει να ντυθεί λαγός για να κλέψει την οντέτ... Η απάντηση είναι ότι αφού έπεσε και πάλι στα χέρια μου, κάτι θα τον έκανα... από γκέυ και μακαρίτη λοιπόν, καλύτερα λαγό, που έχει και ένα Πασχαλινό πρεστίζ... lol! lol! lol!

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha με πεθανες πρωι πρωι!
bravoooo!!!! bravoooo!!!! και μετα λες οτι δεν εχεις φαντασια!

εναλλακτικο σεναριο: ο αλμπερτ μεταφιεσμενος σε λαγο παραυρει την οντετ στην χωρα των θαυματων οπου η queen of hearts εχει καταργησει το πασχα και εχει καθιερωσει το ''μασα''. Στο ''μασα'' λοιπον τα αρνια σουβλιζουν τους ανθρωπους και η οντετ ειναι η επομενη που θα μπει στην σουβλα. Τοτε επεμβαινει ο τρελοκαπελας στηαρ- βαγγελης και σωζει την οντετ (η οποια παλι εχει θεμα με το μεσο μετακινησης καθως ο στηαρ - βαγγελης εχει παει ν ατην παρει με την μηχανη του). Ο στηαρ- βαγγελης απελπισμενος παραταει την μηχανη και καταληγουν σε μια σταση λεωφορειων. Τα λεωφορεια εχουν απεργεια ενω τα εξαγριωμενα προβατα (εξαγριωμενα γιατι τους πηραν το φαγητο - δηλαδη την οντετ) πλησιαζουν ολο και πιο πολυ. Ο Στηαρ - βαγγελης δινει ενα ζευγαρι σπορτεξ στην οντετ - που ειναι μαγικα γιατι τρεχουν απο μονα τους - αλλα εκεινη αρνειται να τα βαλει γιατι δεν εχουν τακουνια.
Ο Στηαρ - βαγγελης μετα απο ολα αυτα τα καψονια και στα δυο φικ επιτελους αντιδρα φυσιολογικα και γινεται ετσι: Groumf Groumf Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Arghhhh Arghhhh
Οποτε καθως περπατανε, σταματαει ενα ταξι, τυλιγει την οντετ με χαρτι περιτυλιγματος, της βαζει και μια κορδελα και επειτα την χωνει μεσα στο ταξι. Η Οντετ εκπληκτη τον ρωταει τι κανει και εκεινος της απανταει ''σε στελνω πακετο πισω στην μανα σου!''

και μετα η οντετ θα ξυπνησει απο την μυρωδια της μαγειριτσας και θα ανακαλυψει οτι ολα αυτα ηταν ενα ωραιο ονειρο - μεχρι που θα βρει την κορδελα που της ειχε βαλει ο στηαρ- βαγγελης πανω στα μαλλια της. και εκει θα αρχισει να αναρωτιεται αν ηταν ονειρο η πραγματικοτα.
επειτα η μαμα της θα την ρωτησει αν θελει λευκό ή κοκκινο κρασι μαζι μ ετο αρνακι και η απαντηση της οντετ θα ειναι ''I see dead people''
και εκει τελειωνει το φικ.

ε??????????????????? οντετ οκ αν θες να στο γραψω το γραφω Teasing Teasing Teasing Teasing Teasing Teasing Angel Face Angel Face Angel Face
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12002
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 17, 2010 10:25 am

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
Προσπαθώ να έχω φαντασία, αλλά περιορίζομαι στα κοινότυπα... αρνιά, λαμπάδες κλπ...

Η χώρα του 'μάσα' και το ζευγάρι στη στάση λεοφορείων;;; rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo:
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΥ ΛΕΩ!!!! worship: worship: worship: worship: worship:
Α, ρε οντέτ!!! Είχες δεν είχες μας έκανες και λιώσαμε πάλι πρωινιάτικα. Έχω δακρύσει από το γέλιο!!!

Να σε δω τώρα αν θα ζητήσεις και φικ για την 25η Μαρτίου lol! lol! lol!
Σπόιλερ:






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27638
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Παρ Δεκ 17, 2010 10:31 am

λιμπραααααααααααααααααααα σταματα να βαζεις ιδεες στον κοσμο!!!!!!!!!! affraid affraid affraid affraid affraid affraid εγω, το χερι μου και το μυαλο μου σε παρακαλουμε παρα πολυ!!! lol! lol!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12002
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 17, 2010 10:32 am

αν δεν μου πεις με πμ ποια έχει σειρά σήμερα, θα βάλω κι άλλες ιδέες...
εμπρός...
μολόγα... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27638
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Παρ Δεκ 17, 2010 10:36 am

libra έγραψε:αν δεν μου πεις με πμ ποια έχει σειρά σήμερα, θα βάλω κι άλλες ιδέες...
εμπρός...
μολόγα... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

ΟΧΙ ΠΟΤΕ! ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ! ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΜΠΕΡΤ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΑ! ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ! Zip Zip ΘΑ ΠΕΣΩ ΗΡΩΙΚΑ!

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12002
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Παρ Δεκ 17, 2010 1:56 pm

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΤΟΝ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΙΝΑ ΠΑΞΙΝΟΥ ???????!!!!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!!
ΕΛΕΟς ΔΛΔ ΜΙΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕς ??????? Mpaaaa
ποοποποποποπο...κραταω την κοιλια μου απ'τα γελια... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
φωναξα και την μαμα μου κα εχουμε σωριαστει στα πατωματα... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
χαχαχαχαχα...οχι μολογω οτι δεν θελω αλλο φικ για την 25 ειμαι κομπλε !!!!!! Hihihi Hihihi Hihihi


Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14660
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 17, 2010 2:06 pm

οντετάκι μου, πως να μην είσαι κομπλέ;
έχεις Χριστουγεννιάτικο φικ, 2 εναλλακτικά Πασχαλινά και ένα καβάτζα 25Μαριάτικο Wink Καμιά άλλη εδώ μέσα δεν έχει τόσο μέσον!!!!

Σπόιλερ:

να δώσεις την αγάπη μας στην μαμά σου, που μας αντέχει κι αυτή μαζί με σένα blowkiss:

Σπόιλερ:






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27638
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Παρ Δεκ 17, 2010 2:14 pm

libra έγραψε:οντετάκι μου, πως να μην είσαι κομπλέ;
έχεις Χριστουγεννιάτικο φικ, 2 εναλλακτικά Πασχαλινά και ένα καβάτζα 25Μαριάτικο Wink Καμιά άλλη εδώ μέσα δεν έχει τόσο μέσον!!!!

Σπόιλερ:

να δώσεις την αγάπη μας στην μαμά σου, που μας αντέχει κι αυτή μαζί με σένα blowkiss:

Σπόιλερ:

χαχαχαχαχα...να στε καλα κοριτσια εχετε χαιρετισματα blowkiss: blowkiss: blowkiss:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14660
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nina Παρ Δεκ 17, 2010 5:42 pm

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship:

ΕΛΕΟΣ ΕΛΕΟΣ βρε κοριτσια λυπηθειτε μας ..... με πονεσε το στομαχι απο τα γελια και η μεση απο το προσκυνημα!!!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6644
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από eleonor Παρ Δεκ 17, 2010 6:25 pm

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:

The Easter --> Eater scenarion killed me rolf: rolf: rolf:

bravoooo!!!! Both Mimi's fics were AWESOME, but i think the second one is my favorite. Great job! bravoooo!!!!
eleonor
eleonor
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Points : 5328
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 17, 2010 9:04 pm

Nuit μου είναι και της geo ΤΕΛΕΙΟ-ΤΕΛΕΙΟ-ΤΕΛΕΙΟ Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii

Ευτυχώς που ήρθε και η geo γιατί έχουμε πήξει στον Τέρρυ lol! lol! funnypost: funnypost: funnypost:

Είναι πολύ τρυφερό και πολύ ζεστό και πολύ ρομαντικό. Μπράβο nuit μου bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27638
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Παρ Δεκ 17, 2010 9:16 pm

Καλά βρε nuit τι να πω?? πραγματικά είσαι η συγγραφέας των ιστοριών που πάντα μου άρεσαν!!!! Μήπως θα είσαι η συγγραφέας του μελλοντικού άρχοντα???? Είσαι τέλεια bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! Μήπως να κάναμε ένα λευκωματάκι με τις ιστοριούλες που χεις γράψει αυτά τα Χριστούγεννα???? Είναι απίστευτες!!!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13686
Points : 20761
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 14 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Παρ Δεκ 17, 2010 9:18 pm

ευχαριστω κοριτσια!!!!!!! να ειστε καλα!!!!!!!!! Flowers
μιμη κατι ψιλογραφω σε φαση αρχοντα αλλα το κατα ποσο θα φτασει το επιπεδο του ειναι πολυ δυκολο να το πω lol!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12002
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 14 από 22 Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης