Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

+8
Dalia
marilou
Masta87
ΜΙΜΙ
papirous
ariel
nansecrets
libra
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Παρ Δεκ 21, 2012 10:10 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha καλά καλά κάτσε να διαβάσω και το δικό σου και τα λέμε μη μου βγεις κι εσύ σαν τις άλλες!!!! Την πάπι την περίμενα οτι θα μ έστελνε αλλά η άριελ με κούφανε πιο πολύ που έλεγε οτι δεν ξέρει να γράφει lol!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20737
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Δεκ 21, 2012 10:20 pm

μη σκας καθολου..ολες οι ιστοριες θα ειναι ωραιες με λιγη μαγικη χρυσοσκονη.. Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Pixiedust






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Κυρ Δεκ 23, 2012 12:10 am

Νανούκα μου τι γλυκόοοοοοο!!!!!! Heartbeat <3 Μου άρεσε πάρα πολύ!!!! τα Χριστούγεννα με Τέρρυ και Κάντυ μαζί bravoooo!!!! τελικά το καλό με τα φικάκια που έχουμε βάλει είναι η κάθε μια μας γράφει κάτι διαφορετικό!!! Μία ερώτηση μόνο... εμπνεύσθηκες από το αβαταρ σου???? Γιατί εγώ μόλις το διάβασα μου ήρθε αυτή η εικόνα στο μυαλό!!! cheers αααααααααχ άντε θα μια που πήγε μετά τις 12 λέω να βάλω κι εγώ το δικό μου γιατί αύριο δεν ξέρω τι ώρα θα καταφέρω να μπω......






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20737
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από libra Κυρ Δεκ 23, 2012 10:11 am

Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii nanούκα τι τέλειο που ήταν το φικάκι!!! Yupiiiii Yupiiiii
ήταν πολύ Χριστουγεννιάτικο και πολύ αγαπησιάρικο Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 αχ! τι όμορφο που είναι βρε κορίτσια να βλέπουμε σκηνές από την κοινή τους ζωή μετά από τόση ταλαιπωρία που μας έχει δώσει η Μιζούκι! that:

νανούκα μου μου άρεσε πάρα πολύ το φικάκι. και το συγγραφικό σου μια χαρά ήταν. Δεν θέλω απαισιοδοξίες! Εχτές ΟΛΗ ΜΕΡΑ προσπαθούσα να βρω λίγο χρόνο να μπω να το διαβάσω και είχα φάει τα λυσσακά μου που δεν έβρισκα. Σήμερα first thing in the morning (ούτε καφέ δεν έχω πιει ακόμα) το απόλαυσα απίστευτα. Ενήλικες και οι δύο ακόμα ερωτευμένοι και χωρίς να έχουν χάσει την παιδικότητά τους... τι άλλο να θέλει κανείς; Heartbeat <3 Και ναι. καλά τα λέει η μιμί,το άβατάρ σου είναι η εικονοποίηση του κειμένου!!! Πολλά like!

Και κλείνω με το βιντεάκι... worship: worship: worship: worship: και για την ιδέα και για το αποτέλεσμα.

Πάω να διαβάσω της μιμίς study






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από libra Κυρ Δεκ 23, 2012 10:24 am

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha μιμίκα πεθαίνω με το σποιλερ σου rolf: rolf: rolf: ilvy:

να τη και η έτερη γκρινιάρα που μια χαρά το έχει γράψει το φικάκι... λίγη πίστη να είχατε βρε στον εαυτό σας και θα την είχαμε κατατροπώσει τη γιαπωνέζα.

Μιμίκα ήταν σαν να είμαι μέσα στην ιστορία και να τα βλέπω όλα να συμβαίνουν... τόσο ζωντανά!!! Μπράβο! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

Δεν πειράζει που δεν είχε Τέρρυ. Ούτε Άντονυ είχε εδώ που τα λέμε... Ένα μικρό ρολάκι στο τέλος του έδωσες Hahahahaha Teasing εντάξει... λίγο πρωταγωνιστικό ρολάκι, αλλά ας μην κολλάμε στα νούμερα Hihihihihi

Και πάλι μπράβο μιμίκα. Ήταν πολύ-πολύ καλό κι ας είσαι γκρινιαρούλα Big hug






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Δεκ 23, 2012 1:52 pm

:thanks: κοριτσακια. χαιρομαι που τα πηγα καλα.

για το θεμα με τη φωτο με το ελκηθρο.
Σπόιλερ:


βασικα απο τη στιγμη που anohito ειναι ο παιδαρος εγω συμφωνα με τα σημερινα δεδομενα* (new novel) εδωσα ενα μικρο στιγμιοτυπο τους, αλλαζοντας μονο τη χωρα και τοποθετωντας τους σε μια χριστουγεννιατικη στιγμη -τι αλλο; διακοπων. ολοι αυτο θελουμε τα χριστουγεννα. να χαλαρωσουμε, να διασκεδασουμε και να ειμαστε μαζι με αγαπημενους και φιλους.
τα δραματα δεν τα συμπαθω σε γιορτινες μερες. ειδικα οταν ΞΕΡΩ πλεον οτι δεν χρειαζονται! (βλ. who is anohito)
οποτε εβαλα μια στιγμη τους που ναι μεν ειναι απλη αλλα γεματη αγαπη και πολυ σημαντικη.
η παιδικοτητα ειναι απαραιτητη σε ολες τις ηλικιες. αλλιως χανουμε τα πιο ομορφα!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Δεκ 23, 2012 2:03 pm

ΜΙΜΙ'ς time! party

οπως ειπε και η libra, και 2η γκρινιαρουλα σαν την αριελ.

οπως εγω ετσι κι εσυ εισαι no more drama και εδωσες την στιγμη που επιθυμουσες.
το περιμενα οτι θα ηταν Αντονυ. lol!
και ηθελα να ειναι αντονυ απο εσενα.
διασκεδασα απιστευτα με ολη την ιστορια σου γιατι ανα τακτα σημεια ειχε και μια αστεια σκηνη. (στηαρ καντυ με το χιονι, εκει με το αεροπλανακι, η ελιζα με μουτρα Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha )
θα παρατηρησω κι εγω οτι τον Αντονυ τον προσθεσες στο τελος μονο και σε ολο το φικ δεν αναφερεται αλλου.
αυτο ειναι καλλιτεχνικη αποψη. πως μπορεις να γινεις πρωταγωνιστης σε 1 δευτερολεπτο. τολμω να πω οτι παρολο που δεν τον ανεφερες να κανει κατι πλανιοταν παντου το ονομα του, η παρουσια του. (τα ροδοπεταλα που μαζεψε ο Στηαρ,το κολιε της μητερας του..)
με λιγα λογια ηταν πολυ ρομαντικο και αστειο μαζι. σαν κι εσενα!
πολλα μπραβο ΜΙΜΙ μου!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από Masta87 Κυρ Δεκ 23, 2012 2:24 pm

Νan και ΜΙΜΙ bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! και στις δύο σας!

Πολύ όμορφα και τα δύο φικ.

Νan πολύ τρυφερό και ρομαντικό το φικ σου. Μ'άρεσε ιδιαίτερα η σκηνή με το έλκηθρο!
Για το βίντεο τι να πω απλά τέλειο!!! Flowers

ΜΙΜΙ πολύ καλό και το δικό σου φικ. Μ'άρεσαν ιδιαίτερα οι αστείες σκηνές του.
Είναι το πρώτο φικ που διαβάζω με πρωταγωνιστή τον Άντονυ και μου άρεσε πολύ!

bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! πάλι και στις δύο σας!
Masta87
Masta87
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 159
Points : 4946
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2011
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από marilou Κυρ Δεκ 23, 2012 3:38 pm

Λοιπόν μόλις διάβασα τα δύο πρώτα...
Ένα έχω να πω.... ήταν ΥΠΕΡΟΧΑ!!! party party party Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

Πάπι μου... τι ανατρεπτικό γατί ήταν αυτό?!?! Hihihihihi Δεν ξέρεις πόσο γέλασα!!!
Να τελικά που τα μικρά πράγματα φέρνουν στην ζωή μας την ελπίδα... santa santa santa
Φοβερή η ιδέα, υπέροχο το φινάλε! cheers cheers cheers
Και φυσικά η αντίδραση της Σουζάνα ήταν όλα τα λεφτά!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

- Η Κάντυ???!!! Η Κάντυ???!!!!, σχεδόν ούρλιαξε η Σουζάνα.....Η Κάντυ???!!! Ονόμασες την αδέσποτη γάτα που βρήκες, Κάντυ???!!!!

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing


Άριελ! Το φικάκι σου ήταν μια πραγματική έκπληξη! party party party
Τόσο μικρό και τόσο περιεκτικό! Μου φαίνεται το έχεις το γράψιμο περισσότερο από όσο νομίζεις! Teasing
Οι σκέψεις του Τέρρυ ήταν απίστευτα περιγραφικές... Σαν να ήσουν μέσα στο μυαλό του... Και στο τέλος.... Άααχ αυτό το τέλος! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Η νέα αρχή που τόσο αποζητούσε.... Όλη η ελπίδα για το μέλλον μέσα σε 2 γραμμές! cheers cheers cheers

Πολλά συγχαρητήρια και στις δύο!!!! cheers cheers cheers
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7155
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Κυρ Δεκ 23, 2012 4:30 pm

Kοριτσάκια σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια Woops!!! και ναι μπορεί ο Άντονυ να έκανε την εμφάνιση του στο τέλος αλλά όπως είπε και η ναν η παρουσία του πλανιόταν στον αέρα!!! Heartbeat <3
Νανούκα μου σήμερα είδα κι εγώ το βιντεάκι σου γιατί εχθές μπήκα πολύ αργά και κοιμόντουσαν και δεν μπορούσα να το χαρώ. Υπέροχο Lalalalala δεν έχω τίποτα άλλο να πω Lalalalala Lalalalala Lalalalala






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20737
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από marilou Κυρ Δεκ 23, 2012 9:40 pm

Διάβασα και τα άλλα δύο!!!

Ναν! Άχ βρε Ναν!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
Λίγο κρασί, λίγο χιόνι και το αγόρι μου!!!!!! In Love In Love In Love Αυτά είναι!!! Stin ygeia mas
Τα πιτσουνάκια μου!!! Έγιναν λιώμα με κρασί μπροστά από το τζάκι!!! Τι άλλο να ζητήσει κανείς από ένα Χριστουγεννιάτικο Τερροφικάκι, πες μου?!?! Loveeeee Loveeeee Loveeeee Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
Ήταν απολαυστικό!!! Και η σκηνή με το έλκυθρο...................... Γενικά τα είχε όλα, ρομαντισμό, παιχνίδι, εκπλήξεις, ερωτισμό!!!! cheers

Μιμή μου!!! Αν και Αντονικό, το απόλαυσα πάρα πολύ το φικάκι σου! party party party cheers cheers cheers
1. Ζει ο Στήαρ και μας χαρίζει άλλη μια από τις απίστευτες εφευρέσεις του! lol!
2. Η εφεύρεση προσγειώνεται στο κατάλληλο κεφάλι!!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
3. Η Ελίζα και ο Νηλ έχουν σκάσει από το κακό τους. Twisted Evil Twisted Evil :up: :up:
Και φυσικά ζει ο Αντωνάκης!!! flower flower
Όπως θα έπρεπε να είναι δηλαδή ένα Αντονικό φικάκι!!! Hehe Hehe Hehe
Σπόιλερ:
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7155
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από marilou Κυρ Δεκ 23, 2012 9:44 pm

Α! Για το βίντεο της Ναν ξέχασα να πω! Είναι υπέροχο και πολύ χαρμόσυνο!!! Στο κλίμα των ημερών!!! :xmas_tree: :xmas_tree: :xmas_tree:
Και κολλάει και με το φικάκι! flower flower flower
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7155
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Κυρ Δεκ 23, 2012 11:24 pm

Hahahahaha Hahahahaha Mαριλού μου το τέλος που μου προτείνεις θα το χω υπόψιν μου για τα επόμενα Χριστούγεννα lol! Σ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :thanks:






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20737
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από Dalia Δευ Δεκ 24, 2012 12:09 am

Κορίτσια , τα έχω διαβάσει όλα τα φικ μέχρι στιγμής αλλά για να σχολιάσω πρέπει να είμαι στο κατάλληλο mood κι επίσης γράφω και το δικό μου... το οποίο ΑΝ τελικά ανέβει ίσως σας κουφάνει για τα καλά... lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Δεκ 24, 2012 2:34 am

μαριλου μου :thanks: :thanks: :thanks: :thanks:
χαιρομαι που σου αρεσε! αυτο ηθελα να δωσω.. οταν υπαρχει αγαπη ολα μπορουν να γινουν ομορφα ακομα και την τελευταια στιγμη χωρις πολλα πολλα.

@νταλια θα σου κανουμε γραμματια για τα σχολια.. μας τα χρωστας μολις τελειωσεις το φικ σου lol!

ΜΙΜΙ έγραψε: Hahahahaha Hahahahaha Mαριλού μου το τέλος που μου προτείνεις θα το χω υπόψιν μου για τα επόμενα Χριστούγεννα lol! Σ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :thanks:

θα το περιμενουμε μιμι. εχουμε ετοιμο και το σαουντρακ

Lalalalala Lalalalala Lalalalala Lalalalala Lalalalala Lalalalala Lalalalala

follow your heart..follow your heart..
follow your heart, with the TiGeR Star!!!!!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από libra Δευ Δεκ 24, 2012 10:31 am

νταλίτσα να γράψεις κι εσύ!!!! Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Δεκ 24, 2012 11:17 am

Νανούκα να σου πω την αλήθεια μου δωσε μια ιδέα η Μαριλού αλλά ακόμα την έχω στο πολύ πίσω μέρος του μυαλού μου ίσως κάποια στιγμή κάτι γράψω.... μη φανταστείτε πολύ, εγώ είμαι της παραγράφου lol! lol! lol!

Ντάλια να γράψεις να γράψεις αναμένουμε cheers






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20737
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από libra Δευ Δεκ 24, 2012 11:28 am


mimi δεν είναι δύσκολη η ιδέα της μαριλού... οπτικοποίησέ την... έχει ξανασυμβεί Razz Razz Razz

Σπόιλερ:






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Δεκ 24, 2012 11:31 am

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha πόσα χρόνια είχα να την δω και τι κούκλος βρε παιδί μου!!!! lol!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20737
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Δεκ 24, 2012 12:44 pm

Μάστα τι ωραίο φικάκι Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 τόσο γλυκό και συγκινητικό!!! Ξεχείλιζε από ευτυχία!!! Hehe Πραγματικά μου φτιαξε τη διάθεση!!!! πολύ καλό!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! και η φωτογραφία με την οικογένεια φοβερή!!! cheers






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20737
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Δεκ 24, 2012 1:07 pm

cryy: cryy: πολυ τρυφερο και πολυ συγκινητικο! θα μπορουσε καλιστα να ειναι ο επιλογος της μιζουκι. οχι που μας το εκλεισε με τα γραμματα.
κι εμενα μου εφτιαξε η διαθεση. η δικη τους ευτυχια αγγιζει κι εμας αμεσα! Loveeeee
Μαστα μου bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από marilou Δευ Δεκ 24, 2012 2:35 pm

Μάστα μου πολύ ωραίο το φικάκι σου!!!! party party bravoooo!!!! bravoooo!!!!
Να κάνεις σε παρακαλώ μερικά μαθήματα happy end στην Μιζούκι... lol!
Είναι ακριβώς ότι έλειπε για να επισφραγίσει την ευτυχία τους και όπως είπε και η Ναν θα μπορούσε να είναι στον επίλογο της Νουβέλας! santa
Πολλά συγχαρητήρια! cheers cheers

Κορίτσια δεν ξέρω πως γίνεται αλλά κάθε καινούργιο φικάκι που ανεβαίνει-ενώ έχει διαφορετικό σενάριο- σου δίνει ένα δικό του ξεχωριστό μήνυμα ελπίδας!!! flower flower flower
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7155
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από papirous Δευ Δεκ 24, 2012 6:09 pm

Αχχχ!!!! Για αρχη να πω οτι η ιδεα να γραφτουν τοσα πολλα φικακια ηταν τελικα καταπληκτικη!!!!! cheers cheers cheers
@ Νανουκα, τι ομορφιες ηταν αυτες??!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! Τι ωραιες εικόνες μας εδωσες!!!! Με το ελκυθρο, τι χαρα!!!Ποσο τελειο ειναι 2 ερωτευμενοι ανθρωποι να περνανε τοσο διασκεδαστικα,ακομη και μονοι οι δυο τους!!!! Lalalalala
Και η σκηνη με το κρασακι...αχχχχχ Heartbeat <3 τι ωραια που μας το εδωσες!!!! Heartbeat <3 και το κερασακι το βιντεο τραγουδακι!!!!! Lalalalala
bravoooo!!!! και παλιιι!!!!!
@ Μιμακο μου εισαι γκρινιαρου σαν την Αριελ !!!! Teasing
Τι όμορφο φικ ηταν αυτο???!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! Αν και Αντονικο!!! lol!
Χωρις πλακα ηταν τελειο να διαβαζω οτι ο Στιαρ ηταν ζωντανος και ο Αντονυ ο μελλον γαμπρος!!!! bravoooo!!!! καθολου δεν με χαλασε που ελειπε ο κουκλος μας!
Γλυκο!!! Ρομαντικο!!! Χαρουμενο!!!!Μπραβο Μιμακο!!!! bravoooo!!!!
@ Μαστα μου νομιζω θα συμφωνησω με τα κοριτσια!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
"Να βγω !!! Να το φωναξω!!! Να το πω!!!!!" Ενας ειναι ο ανοχιτο!!! Αυτος με τα κεφαλαια γραμματα Terry-licious στο πανεμορφο φικάκι σου!!!!!! lol! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
Πολυ ομορφα δοσμενο και ρομαντικο!!!!! Loveeeee
@ Μαριλου μου σε ευχαριστω για καλα σου λογακια για το φικακι μου!!! Οπως και ολα τα κοριτσια!!! :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2:
Αναμενω και τα υπολοιπα φικακια !!!!! :clapping: :clapping:
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9865
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ariel Δευ Δεκ 24, 2012 7:08 pm

Ήρθα! Ήρθα!!! και το πρώτο που έκανα μόλις μαζεύτηκα σπίτι, ήταν να διαβάσω τα φικάκια... Δύο περίμενα, τρία βρήκα. Τι καλά!!!!!!

Και αρχίζω απο τη Ναν!

Νανούκα, αυτό ακριβώς περίμενα απο σένα! Δεν μιλάω για την ιδέα, αλλά για το συναίσθημα. Ευτυχία που δεν την αισθάνεσαι απλά, αλλά την βλέπεις και την αγγίζεις! Μου άρεσε τόσο να τους βλέπω να αφήνονται, την Κάντυ να πίνει λίγο παραπάνω και να παρακοιμάται, τον Τέρρυ πάνω στο έλκηθρο σαν παιδί! Οχι, ποτέ δεν είναι αργά για ευτυχισμένα παιδικά χρόνια! Ποτέ δεν είναι αργά για να γίνεις πραγματικά ευτυχισμένος! Ενα έλκηθρο, πολύ χιόνι κια ακόμα περισσότερη αγάπη!!!!! Το βιντεάκι υπέροχο!!!!! Χίλια μπράβο Ναν!!!!

Μιμι!!!!! Το φικ σου ήταν πράγματι λίγο παιδικό. Ευτυχώς δεν έχεις χάσει την παιδικότητα σου ούτε εσυ, ούτε κι εμεις και εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου, πάντα να είμαστε λίγο παιδιά. Σαν παιδιά θα ενθουσιαζόμαστε πάντα με τις ευρέσεις του Στήαρ ( τι καλή η ιδέα με το ιπτάμενο πλοίο γεμάτο ροδοπέταλα!!!!!!!!), θα γελάμε με τα μούτρα της Ελίζας και το πάθημα της θείας Ελρου (είχα πιαστεί αγκαλιά με τον Αρτσυ και κλαίγαμε απ' τα γέλια!!!) και θα ονειροπολούμε βλέποντας την Κάντυ να στροβιλίζετε στην αγκαλιά του Αντονυ!!!!!!! μερικες φορές δεν χρειάζεται ούτε ο τέρρυ. Αρκούν οι χαρούμενες φωνούλες απο τα παιδάκια της πόνυ, τα αστεία του στηαρ και η παρουσία της Ροζμαρι ν αγκαλιάζει τα αγαπημένα της παιδιά στους ήχους ενος βαλς. Ρομαντικό και χαρούμενο!!!! μπραβο Μιμι!!!!! αυτά ήταν τα δικά σου Χριστούγεννα!

Τέλος, η Μάστα μας! Εσύ προχωρησες ένα βήμα περισσότερο απο τη Ναν. Δεν θα μπορούσε να υπάρξει καλύτερο Χριστουγεννιάτικο δώρο, απο αυτήν την εγκυμοσύνη!!!! Ένα παιδί που θα ολοκληρώσει την οικογένειά τους και την αγάπη τους. Θεωρούσα πάντα οτι τα παιδιά θα ήταν πολύ σημαντικά τόσο για την Κάντυ, όσο και για τον Τέρρυ! Είναι το μόνο σημείο που έχω ενστάσεις για τη Μιζούκ. Έπρεπε να είχε γράψει για την ύπαρξη παιδιού. Ευτυχώς Μάστα, το φικάκι σου, διόρθωσε την παράλειψη!

Τελικά, ήταν πολύ καλή ιδέα αυτά τα φικάκια! Μου φτιάχνει τόσο τη διάθεση να διαβάζω τα γραπτά σας. Είναι Χριστούγεννα! Βλέπω χαρά, αγάπη, ελπίδα! Και είστε όλες υπέροχες!!!!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27028
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από libra Δευ Δεκ 24, 2012 7:31 pm


masta τι μικρό διαμαντάκι ήταν αυτό;;;!!!! απίθανο bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

πραγματικα΄ταιριάζει με τον τίτλο του. Το πιο όμορφο Χριστουγεννιάτικο Δώρο. Και οι εικόνα του σπιτιού ήταν καταπληκτική... Αφού την διάβασα δυο φορές γιατί μου άρεσε πολύ. Διαβάζοντας επίσης σκεφτόμουν πόσο θα συγκινούσε τη μιμί όταν το διάβαζε... ρομαντικό, τρυφερό και οικογενειακό. Δηλαδή ΤΕΛΕΙΟ...

Μπράβο μάστα μου!!! Εξαιρετική η ιδέα σου bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης