Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Γιορτινό Theme
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 11:49 am από ΜΙΜΙ

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Casting...
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Δεκ 13, 2023 2:39 pm από ΜΙΜΙ

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τρι Φεβ 15, 2022 10:19 am από stardustia

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Vote_lcap72%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Vote_lcap21%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Vote_lcap5%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Vote_lcap2%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

+8
Dalia
marilou
Masta87
ΜΙΜΙ
papirous
ariel
nansecrets
libra
12 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από Dalia Τρι Ιαν 08, 2013 8:17 pm

nansecrets έγραψε:βρε νταλια εχει δικιο η φιλη σου. αυτο το μελο σου αφαιρει απο το γραπτο σου. αντιθετα. αν κατσεις να διαβασεις τα σχολια σου για το καθε φικ εχεις απιστευτο γελιο με οσα γραφεις γιατι πετας ατακαρες, μηπως να το αφησεις το μελο οταν γραφεις φικ γιατι το αστειο το χεις με χιλια;

εχω λιωσει με οσα διαβασα!! Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing

Ναν έχεις απόλυτο δίκιο αλλά δεν το κάνω επίτηδες... μόνο του μου βγαίνει. Δεν έχω μέτρο, κάνω ότι μπορώ όμως για να το καταπολεμήσω... :)
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14615
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από libra Τρι Ιαν 08, 2013 11:48 pm

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing α ρε ντάλια... πάνω που πήγαινα για ύπνο, είδα αυτό το θέμα και γελάω μόνη μου... ένα θα σου πω... έκανα εικόνα το γραπτό μου με σκίτσα της ιγκαράσι κι εσένα στο σκηνικό να σχολιάζεις ... Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ... κλέβεις την παράσταση 🙇







Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27593
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από Dalia Τετ Ιαν 09, 2013 12:11 am

libra έγραψε: Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing α ρε ντάλια... πάνω που πήγαινα για ύπνο, είδα αυτό το θέμα και γελάω μόνη μου... ένα θα σου πω... έκανα εικόνα το γραπτό μου με σκίτσα της ιγκαράσι κι εσένα στο σκηνικό να σχολιάζεις ... Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ... κλέβεις την παράσταση 🙇


Αααα... σε ευχαριστώ Λιμπ... με κολακεύεις... Hihihi
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14615
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από papirous Τετ Ιαν 09, 2013 11:39 am

marilou έγραψε: Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Τι μπορεί κανείς να πει για το Dalia's show?! Τα λέει όλα μόνο του!!!!

🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇


τον σπρώχνω να κατέβει αλλά μάλλον αντιστέκεται γι'αυτό κάνε ένα ψυχικό κι εσύ και ανέβα λίγο γιατί μας βλέπω να την αρπάζουμε γερά εδώ έξω απόψε...
Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
that: that: that: that: that: that:
Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
η νταλια ειναι ετοιμη για το προτζεκτ που λεγαμε μαριλου!!!!!!!
προετοιμασε την!!!!!! party party party
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9837
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από Dalia Τετ Ιαν 09, 2013 3:18 pm

papirous έγραψε:
marilou έγραψε: Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Τι μπορεί κανείς να πει για το Dalia's show?! Τα λέει όλα μόνο του!!!!

🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇



Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
that: that: that: that: that: that:
Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
η νταλια ειναι ετοιμη για το προτζεκτ που λεγαμε μαριλου!!!!!!!
προετοιμασε την!!!!!! party party party

όπα ...όπα ... τι γίνεται εδώ;;; Για ποιο πρότζεκτ μιλάμε... ;;; περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ, να ενημερωθώ κι εγώ... lol! lol! lol!
Κοντεύω να τελείωσω με τον σχολιασμό των ιστοριών... αλλά περιμένω και τα δικά σας σχόλια κορίτσια, μουαχαχαχα... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14615
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από marilou Τετ Ιαν 09, 2013 3:52 pm

Ντίαρ για το πρότζεκτ θα σου στείλω κάποια στιγμή πμ. Η Πάπι έχει τα copyrights αλλά για την διεκπεραίωση θα χρειαστεί να βάλουμε όλες από ένα λιθαράκι... Ένα θα σου πω! Tα σπάει! Απλά μετά την εξεταστική μου θα έχουμε παραπάνω χρόνο να το καταστρώσουμε μελετήσουμε... Twisted Evil Twisted Evil
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7127
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Ιαν 09, 2013 3:56 pm

προτζεκτ;; μας βαζετε σε ανυπομονησια... Yupiiiii






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35423
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από Dalia Τετ Ιαν 09, 2013 3:59 pm

marilou έγραψε:Ντίαρ για το πρότζεκτ θα σου στείλω κάποια στιγμή πμ. Η Πάπι έχει τα copyrights αλλά για την διεκπεραίωση θα χρειαστεί να βάλουμε όλες από ένα λιθαράκι... Ένα θα σου πω! Tα σπάει! Απλά μετά την εξεταστική μου θα έχουμε παραπάνω χρόνο να το καταστρώσουμε μελετήσουμε... Twisted Evil Twisted Evil

Έρε τι έχει να γίνει Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14615
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από papirous Τετ Ιαν 09, 2013 5:42 pm

Dalia έγραψε:
marilou έγραψε:Ντίαρ για το πρότζεκτ θα σου στείλω κάποια στιγμή πμ. Η Πάπι έχει τα copyrights αλλά για την διεκπεραίωση θα χρειαστεί να βάλουμε όλες από ένα λιθαράκι... Ένα θα σου πω! Tα σπάει! Απλά μετά την εξεταστική μου θα έχουμε παραπάνω χρόνο να το καταστρώσουμε μελετήσουμε... Twisted Evil Twisted Evil

Έρε τι έχει να γίνει Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
τρελα γλεντια σε λεω!!!!!!!!
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9837
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από Masta87 Τετ Ιαν 09, 2013 8:16 pm

Ευχαριστώ πολύ Dalia για τα καλά σου λόγια για το φικ μου!!!

:terryhug2: :terryhug2: :terryhug2:

Διάβασα σήμερα και το δικό σου φικ.
Πραγματικά μ'άρεσε πάρα πολύ!!!
Είναι πολύ ρομαντικό και τρυφερό!!!

Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

Συμπάθησα όλους τους χαρακτήρες!
Ο επίλογος σου με το δώρο του Στήαρ είναι τέλειος!

In Love In Love In Love

bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
Masta87
Masta87
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 159
Points : 4918
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2011
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τετ Ιαν 09, 2013 8:17 pm

Ντάλια μου διάβασα τη μισή σου ιστορία οπότε δεν θα σχολιάσω ακόμα θα επανέλθω μόλις τελειώσω και την υπόλοιπη study

Για τα σχόλια τι να πω??? Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing ένα έχω να πω ανυπομονώ να αρχίσει το tvd για να σχολιάζεις κι εκεί rolf: rolf: rolf:






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13652
Points : 20680
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από Dalia Τετ Ιαν 09, 2013 8:25 pm

@ Πάπι τρελός χαμός σου λέω!!! Twisted Evil (Να ενημερωθώ όμως πρώτα έτσι, περιμένω την αγαπητή Μαριλού με το καλό μόλις ξεμπερδέψει με τις εξετάσεις της flower )

@ Μάστα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Αυτόν τον επίλογο στο τέλος τον ερωτεύτηκα, τι να πω;! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

@ οκ Μιμάκο μου περιμένω... όσο για τη σειρά κάτσε να αρχίσει κι έχω να σούρω κι εκεί... lol! lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14615
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ariel Πεμ Ιαν 10, 2013 5:56 pm

Ντάλια κι εγω στη μέση και κάτι το έχω!!!!! Μόλις τελειώσω θα σε σχολιάσω!

Για τα δικά σου σχόλια τι να πω;;;;; πραγματικό show!!!!! worship: worship: worship:






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16785
Points : 26971
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από Dalia Παρ Ιαν 11, 2013 2:03 am

@ Αριελάκι μου κι εσύ με την ησυχία σου, δεν πειράζει.

Κορίτσια μου σας καταλαβαίνω απόλυτα γιατί φέρω κι εγώ ένα μερίδιο ευθύνης, είναι τεράστιο.
Ναν απευθύνομαι σε σένα που το'χεις διαβάσει ολόκληρο...
Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14615
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Ιαν 11, 2013 4:38 am

σωστα..
την προσπερασα.
η σκηνη με το σκακι κρυβει ενα "πολεμοχαρο" κλιμα..
μελλων γαμπρος και μελλων κουνιαδος μεσω σκακιου δινουν μαχη επικρατησης.. αχ αυτα τα αρσενικα.. Heartbeat <3
πολυ εξυπνη ιδεα... και το κλιμα κορυφωνεται εξω απο το δωματιο της Σκαρλετ με εναν Τερρυ να ειναι αδελφος που εχει αδελφη και την προφυλασσει απο το "στριβειν δια του αρραβωνος" lol!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35423
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από Dalia Παρ Ιαν 11, 2013 10:52 pm

nansecrets έγραψε:σωστα..
την προσπερασα.
η σκηνη με το σκακι κρυβει ενα "πολεμοχαρο" κλιμα..
μελλων γαμπρος και μελλων κουνιαδος μεσω σκακιου δινουν μαχη επικρατησης.. αχ αυτα τα αρσενικα.. Heartbeat <3
πολυ εξυπνη ιδεα... και το κλιμα κορυφωνεται εξω απο το δωματιο της Σκαρλετ με εναν Τερρυ να ειναι αδελφος που εχει αδελφη και την προφυλασσει απο το "στριβειν δια του αρραβωνος" lol!

Είχα έμπνευση παιδί μου εκείνη την ώρα ... φως φανάρι!!! lol! lol! Αλλά πάντα φανταζόμουν πως θα ήταν η ατμόσφαιρα ανάμεσα σε αυτούς τους δυο όταν συναντιόντουσαν από κοντά (αν δεν μας άφηνε από νωρίς ο Άντονυ Sad ) Γι'αυτό και δεν άντεξα και έγραψα μια σκηνή με αυτούς τους δυο, γιατί αν μη τι άλλο μετά τον Στήαρ είναι οι μεγαλύτερες αδυναμίες μου lol!

Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14615
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Σαβ Ιαν 12, 2013 2:12 am

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha καλα ας ηταν εκει καμμια καντυ ή σκαρλετ και θα σου ελεγα τι προσοχη θα βαραγαν...






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35423
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Σαβ Ιαν 12, 2013 7:10 pm

Ντάλια μου ακόμα δεν το τελείωσα είναι και μεγάλο lol! Ένα έχω να πω μέχρι εκεί που διάβασα, πραγματικά πολύ ανατρεπτική ιστορία. Βρε θηρίο που τα σκέφτηκες όλα αυτά??? bravoooo!!!! Πιστεύω εντός της εβδομάδας να το τελειώσω.






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13652
Points : 20680
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Ιαν 13, 2013 7:32 pm

@ Ναν ... ευτυχώς που δεν πήγε η Κάντυ να ειδοποιήσει τον Άντονυ αλλίως θα 'χαμε ξεφύγει απ'το κυρίως θέμα... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

@ Και να που να δεις Μιμίκα μου τι σου έχω ετοιμάσει για την συνέχεια της ιστορίας που γράφω... lol! Τake your time dear, με την ησυχία σου Wink
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14615
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Ιαν 13, 2013 8:47 pm

καλα αυτοι δωματιο για δωματιο δεν αφηναν χωρις κυνηγητο;; lol!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35423
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Ιαν 13, 2013 9:13 pm

Άσε αυτό το κυνηγητό... Ααααχχχχ... Heartbeat <3 Hihihihihi
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14615
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από souka Κυρ Ιαν 13, 2013 11:48 pm

Ντάλια μου, μια από τα ίδια με τη ΜΙΜΙ κι εγώ...το ξεκίνησα, διάβασα το μισό και τώρα να δω πότε θα διαβάσω το υπόλοιπο..;;; scratch confused

Έχω, πάντως, μια ερώτηση να κάνω...πόσο καιρό σου πήρε να το γράψεις όλο αυτό;;;;; affraid Hihihihihi
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13672
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από Dalia Δευ Ιαν 14, 2013 7:32 pm

souka έγραψε:Ντάλια μου, μια από τα ίδια με τη ΜΙΜΙ κι εγώ...το ξεκίνησα, διάβασα το μισό και τώρα να δω πότε θα διαβάσω το υπόλοιπο..;;; scratch confused

Έχω, πάντως, μια ερώτηση να κάνω...πόσο καιρό σου πήρε να το γράψεις όλο αυτό;;;;; affraid Hihihihihi

@ Σούκα μου ότι έχω πει και στις άλλες δυο κοκόνες Μιμί και Άριελ... με την ησυχία σου, με το πάσο σου δεν βιαζόμαστε, εδώ είμαστε.. lol! Είπαμε φταίω κι εγώ η άτιμη, είναι τεράστιο... lol!
Επίσης έχω διαβάσει το δικό σου και θα έχεις σύντομα σχόλια μου.
Λοιπόν πότε το ξεκίνησα αυτό... αν δεν κάνω λάθος μία βδομάδα πριν τα Χριστούγεννα σίγουρα lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14615
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από libra Πεμ Ιαν 17, 2013 12:23 am

Να 'μαι κι εγώ επιτέλους... cheers

Νταλίτσα διάβασα αρκετούτσικο σήμερα, αλλά έχω ακόμα δρόμο... study

Σε διάβασα στην εφορία, στο τρένο, στο Σύνταγμα κάτω από το στέγαστρο τουpublic όσο έβρεχε, στα McDonalds και πάλι στο τρένο Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Νταλίτσα τι να πρωτογράψω... Γουστάρω τρελά Ντάνιελ να παρακαλάει Κάθριν (κι αυτό γιατί κάπου είχε πάρει το μάτι μου ότι ο Ντάνιελ είναι ο Ίαν και η Κάθριν η νανούκα... καλά θυμάμαι 'η να αλλάξω άποψη για το κομμάτι? Razz lol! )

Μου αρέσει πολύ η μουσική. Το κομμάτι που έβαλες στο μουσικό κουτί ΤΑ ΣΠΑΕΙ Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii

Μου αρέσει η ιδέα της Λία. Ένας νέος χαρακτήρας που είναι ευαίσθητος και ρομαντικός... εσύ δηλαδή νταλίτσα Big hug

Μου αρέσουν τα ιταλικά σου Heartbeat <3

Μου αρέσει που όλες είναι γκαστρωμένες και που ο Άγιος Βασίλης θα τους κάνει δώρο "ελευθέρας" στο Ιασώ Tongue

Μπερδεύομαι λίγο με τα νέα ονόματα και τα σόγια, αλλά που θα μου πάει.. μέχρι να ξεγεννήσουν οι κυράδες, θα τους έχω ξεχωρίσει ποιος είναι αδερφός με ποιον...

ΥΓ. Εκείνη η Σκάρλετ που κυκλοφορεί στους δρόμους με τις γλάστρες είναι η ΜΙΜΙ;;; rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:

ΥΓ2. Που είναι το λινκ με την διανομή ρόλων που είχες κάνει; Ρίξε κανα τιπ γιατί ξεχνάω η (καλο)γριούλα lol!

ΥΓ3. Ρε συ τώρα το ξανακοιτάω και είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ.. Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! πότε το έγραψες όλο αυτό;;;

Ερώτηση: Κάπου πήρε το μάτι μου ότι κάπου έχω κι εγώ ένα ρολάκι, αλλά κάτι άκουσα ότι ενώ η ναν πήρε τον Ίαν, εγώ παίρνω τον Άλμπερτ κι αυτόν επειδή δεν θα τον ήθελε καμία άλλη... Groumf ΕΝΙΣΤΑΜΑΙ... Κάτι σε Τζερυ δεν παίζει στο φικ σου;;; Αν υποψιαστώ ότι έχεις βάλει μέσα να παίζουν η Άρτα και τα Γιάννενα κι εμένα δεν μου έδωσες ούτε λίγο Τζέρυ... θα κάνω μέχρι αύριο να σου ξαναμιλήσω Teasing






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27593
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012"

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Ιαν 17, 2013 1:29 am

ειχε δωσει αυτο το σποιλερ η νταλια αλλα δεν το προλαβες ειναι στη σελιδα 7 εδεω στα σχολια αλλα στο παραθετω.


Dalia έγραψε:
Αλλά με τρώει το χέρι μου και δεν μπορώ... θέλω να δώσω κάποια στοιχεία ακόμα οπότε ας ξεκινήσω κάνοντας διανομή ρόλων!
Λοιπόν...

Σπόιλερ:






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2012" - Σελίδα 6 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35423
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης