Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap72%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap21%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Αγαπημένο ζευγάρι

+10
E.T.
eleonor
ΜΙΜΙ
TZENHG13
nansecrets
Dalia
nina
anna
libra
nuitetoile21
14 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

αγαπημενο ζευγαρι

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap18%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 18% 
[ 4 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 3 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap32%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 32% 
[ 7 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 22
 
 

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από libra Τετ Ιαν 19, 2011 6:26 pm

Με πρόλαβε η Νίνα... (με την οποία είμαστε πλήρως σε ευθυγράμμιση τελευταία)...

ΠΕΘΑΙΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΜΕ ΖΑΡΝΤΙΕΡΑ worship: worship: worship: worship: worship:

και τα άλλα δεν τα γράφω γιατί Thou Thou Thou Thou αλλά τα σκέφτομαι Woops!!!

Νίνα, ελάτε και δεν θα δυσκολευτείς καθόλου με το δέντρο. Ακόμα στην πρίζα στο σαλόνι είναι... (δεν φαντάζομαι να πιστέψατε ότι το ξεστόλισα?????? ) rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:






Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 1zx1px0 Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από eva Τετ Ιαν 19, 2011 8:36 pm

Άντε ρε παιδιά και για τον Αλμπερτ να το δεχτούμε, αλλά για τον Τέρρυ μας! Της Τζένης της ξέφυγε γιατί είναι Terryholic είπαμε! Ασε που, λίγο γλυκανάλατος μεν, αλλά αν δεν έχουμε την επιλογή του Τερρυ, καλώς είναι κι αυτός μωρέ! είναι μικρό το κορίτσι μας για να μείνει μόνο του!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12222
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από Dalia Τετ Ιαν 19, 2011 11:33 pm

να δω τον θειο και τον ηθοποιο με ζαρτιερες (μαυρες κατα προτιμηση) κι ας πεθανω... lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14664
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από eva Πεμ Ιαν 20, 2011 9:23 am

Τα κολάν πάντως, τουλάχιστον στον Τέρρυ πηγαίνουν πολύ! Τώρα για τον Αλμπερτ δεν ξέρω!
Με κιλτ δεν τον είδα κάπου (τον Τέρρυ) για να σας πω!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12222
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από MsXrysaugi Τρι Απρ 05, 2011 12:27 am

Sorry Terry μου για αυτο που θα σου πω αλλα,εχω κ αλλη μια αδυναμια...Ααααααχχχχχ!!!Anthoooonnnnyyyyy!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Ο γλυκος μου πριγκηπας!Τι γλυκος,τρυφερος,τι ψυχουλα!Εδωσε κ το ονομα της Candy μας στο πιο ομορφο τριανταφυλλο...που να βρεις τετοιον αντρα! In Love In Love Anthony-Candy δαγκωτο! Το ''Σουζανα-Χαρος'',με εβαλε σε σκεψεις αλλα τον λυπηθηκα τον καημενο..!!!Τετοια κλαψα κ κακο,ασε κ το τρεξιμο για φραουλες της μανταμ!Αντεχεται??? :help: :help: μπαααα!!!
MsXrysaugi
MsXrysaugi
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 660
Points : 5465
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2011
Τόπος : Athens
Χιούμορ : 'Εχουμε κι απ'αυτο!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από TZENHG13 Τρι Απρ 05, 2011 2:15 pm

MsXrysaugi έγραψε:Sorry Terry μου για αυτο που θα σου πω αλλα,εχω κ αλλη μια αδυναμια...Ααααααχχχχχ!!!Anthoooonnnnyyyyy!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Ο γλυκος μου πριγκηπας!Τι γλυκος,τρυφερος,τι ψυχουλα!Εδωσε κ το ονομα της Candy μας στο πιο ομορφο τριανταφυλλο...που να βρεις τετοιον αντρα! In Love In Love Anthony-Candy δαγκωτο!
καλά μόλις διαβάσει το post σου η ΜΙΜΙ τούμπες θα κάνει...κλασική Αντονικιά
MsXrysaugi έγραψε:Το ''Σουζανα-Χαρος'',με εβαλε σε σκεψεις αλλα τον λυπηθηκα τον καημενο..!!!Τετοια κλαψα κ κακο,ασε κ το τρεξιμο για φραουλες της μανταμ!Αντεχεται??? :help: :help: μπαααα!!!
Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7696
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από MsXrysaugi Τρι Απρ 05, 2011 10:12 pm

Αααααχχχ!!!!Τι να κανω κ εγω TZENHG13,αδυναμιες ειναι αυτες!Με το που τον ειχα δει μικρη τον Anthony μου,το καμαρι μου,το μωρο μου(κ αλλα πολλα που δεν θα τα γραψω γιατι θα ξημερωθουμε!),κεραυνοβοληθηκα!!!! In Love In Love In Love ''Ερωτα μου αγιατρευτε κ καημε μου μεγαλε....'' που λεει κ το ασμα!!! Lalalalala Κ τωρα βεβαια που τον ξαναδα,μου φουντωσε το παθος!!!! Heartbeat <3 Ειδα κ τον Terry μετα,επαθα αλλο ενα μπλακ-αουτ κ ηρθε κ εδεσε!!! In Love In Love Μαλλον εγω ειμαι για δεσιμο,αλλα ας μη δωσουμε διασταση στο θεμα...!!! Α!Κ συγχαρητηρια,ξερεις να διαλεγεις ομαδα!!! :) :) :)
MsXrysaugi
MsXrysaugi
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 660
Points : 5465
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2011
Τόπος : Athens
Χιούμορ : 'Εχουμε κι απ'αυτο!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από Dalia Τετ Απρ 06, 2011 12:07 am

MsXrysaugi έγραψε:Αααααχχχ!!!!Τι να κανω κ εγω TZENHG13,αδυναμιες ειναι αυτες!Με το που τον ειχα δει μικρη τον Anthony μου,το καμαρι μου,το μωρο μου(κ αλλα πολλα που δεν θα τα γραψω γιατι θα ξημερωθουμε!),κεραυνοβοληθηκα!!!! In Love In Love In Love ''Ερωτα μου αγιατρευτε κ καημε μου μεγαλε....'' που λεει κ το ασμα!!! Lalalalala Κ τωρα βεβαια που τον ξαναδα,μου φουντωσε το παθος!!!! Heartbeat <3 Ειδα κ τον Terry μετα,επαθα αλλο ενα μπλακ-αουτ κ ηρθε κ εδεσε!!! In Love In Love Μαλλον εγω ειμαι για δεσιμο,αλλα ας μη δωσουμε διασταση στο θεμα...!!! Α!Κ συγχαρητηρια,ξερεις να διαλεγεις ομαδα!!! :) :) :)

οντως αν το δει αυτο η μιμι δεν νομιζω να κανει μονο τουμπες... lol!
προβλεπω ΠΟΛΕΜΟ !!!!!! κανονικα και με το ΝΟΜΟ !!!!!! lol!
καλα η ομαδα απλα δεν σχολιαζεται !!!!!!!!!!!
Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14664
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από TZENHG13 Τετ Απρ 06, 2011 12:16 pm

MsXrysaugi έγραψε:Αααααχχχ!!!!Τι να κανω κ εγω TZENHG13,αδυναμιες ειναι αυτες!Με το που τον ειχα δει μικρη τον Anthony μου,το καμαρι μου,το μωρο μου(κ αλλα πολλα που δεν θα τα γραψω γιατι θα ξημερωθουμε!),κεραυνοβοληθηκα!!!! In Love In Love In Love ''Ερωτα μου αγιατρευτε κ καημε μου μεγαλε....'' που λεει κ το ασμα!!! Lalalalala Κ τωρα βεβαια που τον ξαναδα,μου φουντωσε το παθος!!!! Heartbeat <3
Επιτέλους κι άλλη Αντονικιά γιατί στο ξεμάλλιασμα ποια θα πάρει τον Τέρρυ η ΜΙΜΙ κάνει το διαιτητή... Teasing
έλα να δούμε κι εμείς λίγο ξύλο hammers:

MsXrysaugi έγραψε: Ειδα κ τον Terry μετα,επαθα αλλο ενα μπλακ-αουτ κ ηρθε κ εδεσε!!! In Love In Love Μαλλον εγω ειμαι για δεσιμο,αλλα ας μη δωσουμε διασταση στο θεμα...!!!
αν όσες θέλουν τον Τέρρυ είναι για δέσιμο, τότε αυτό είναι το Δαφνίforum lol! lol!
MsXrysaugi έγραψε:Α!Κ συγχαρητηρια,ξερεις να διαλεγεις ομαδα!!! :) :) :)
enjoy to the club
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 More_c11Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 More_c11Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 More_c11
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7696
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από eva Τετ Απρ 06, 2011 12:22 pm

TZENHG13 έγραψε:αν όσες θέλουν τον Τέρρυ είναι για δέσιμο, τότε αυτό είναι το Δαφνίforum lol! lol!
[/b][/color]

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12222
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από nina Τετ Απρ 06, 2011 12:54 pm

MsXrysaugi έγραψε:Αααααχχχ!!!!Τι να κανω κ εγω TZENHG13,αδυναμιες ειναι αυτες!Με το που τον ειχα δει μικρη τον Anthony μου,το καμαρι μου,το μωρο μου(κ αλλα πολλα που δεν θα τα γραψω γιατι θα ξημερωθουμε!),κεραυνοβοληθηκα!!!! In Love In Love In Love ''Ερωτα μου αγιατρευτε κ καημε μου μεγαλε....'' που λεει κ το ασμα!!! Lalalalala Κ τωρα βεβαια που τον ξαναδα,μου φουντωσε το παθος!!!! Heartbeat <3

Καλως την Αντονυκια Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Sign0016 MsXrysaugi !!!!

Ειδα κ τον Terry μετα,επαθα αλλο ενα μπλακ-αουτ κ ηρθε κ εδεσε!!! In Love In Love Μαλλον εγω ειμαι για δεσιμο,αλλα ας μη δωσουμε διασταση στο θεμα...!!! Α!Κ συγχαρητηρια,ξερεις να διαλεγεις ομαδα!!! :) :) :)

Δεν μπορουσες να βρεις καλυτερο φορουμ για την κατασταση σου Razz ... πολυυυυυυ χαιρομαι !!!!!! Αλλο ενα τρελοκομειο αναμεσα μας Cry laughing Cry laughing Cry laughing



eva έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:αν όσες θέλουν τον Τέρρυ είναι για δέσιμο, τότε αυτό είναι το Δαφνίforum lol! lol!
[/b][/color]

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:

I'll second that Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6648
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από Dalia Τετ Απρ 06, 2011 3:19 pm

αν όσες θέλουν τον Τέρρυ είναι για δέσιμο, τότε αυτό είναι το Δαφνίforum

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
και δεν ειμαι καλα... Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14664
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από libra Τετ Απρ 06, 2011 4:09 pm

TZENHG13 έγραψε:αν όσες θέλουν τον Τέρρυ είναι για δέσιμο, τότε αυτό είναι το Δαφνίforum lol! lol!

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship:
Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing






Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 1zx1px0 Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Απρ 06, 2011 4:52 pm

rolf: rolf: rolf: rolf: γιατι το λετε αυτο;;Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 05Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 02

lol! lol! lol! lol! lol!






Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από eva Τετ Απρ 06, 2011 5:54 pm

το εμοτικον της ναν τα λεει όλα!!!!!!!! rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12222
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από TZENHG13 Τετ Απρ 06, 2011 11:04 pm

eva έγραψε:το εμοτικον της ναν τα λεει όλα!!!!!!!! rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
συμφωνώ...και η ΝΙΝΑ έχει βρει κάτι ωραία... cheers cheers cheers
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7696
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από MsXrysaugi Τετ Απρ 06, 2011 11:07 pm

Συγνωμη κοριτσια αλλα τον Anthony κ τον Terry,τους εχω κλεισει!!!!Ειναι δικοι μου!!!!Κατω τα χερια! Hihihihihi Hihihihihi Παρτε τον Αλμπερτ...τον Νηλ(!!!)...Σας τους χαριζω με ολη μου την αγαπη!!!! :lol: :lol: :lol: (Ειμαι κ καλος ανθρωπος... :shock: :shock: :shock: ) Για δεσιμο ειμαι οχι λογω Terry(Αχ!),αλλα λογω γενικης τρελας!Εκανα σωστη επιλογη τελικα!Το ''κλουβι με τις τρελες'',ε????Μια χαρα!!!!Κ λιγα για την ομαδα please! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
MsXrysaugi
MsXrysaugi
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 660
Points : 5465
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2011
Τόπος : Athens
Χιούμορ : 'Εχουμε κι απ'αυτο!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από TZENHG13 Τετ Απρ 06, 2011 11:31 pm

MsXrysaugi έγραψε:Συγνωμη κοριτσια αλλα τον Anthony κ τον Terry,τους εχω κλεισει!!!!Ειναι δικοι μου!!!!Κατω τα χερια! Hihihihihi Hihihihihi
ωωωωωχ, παίζεις με τη φωτιά...κορίτσια κι άλλη για τον Τέρρυ...αν συνεχίσετε έτσι θα τον έχετε μία μέρα το μήνα η καθε μία lol!

MsXrysaugi έγραψε:Παρτε τον Αλμπερτ...τον Νηλ(!!!)...Σας τους χαριζω με ολη μου την αγαπη!!!! :lol: :lol: :lol: (Ειμαι κ καλος ανθρωπος... :shock: :shock: :shock: )
εγώ δεν έχω πρόβλημα με τον Άλμπερτ...το πολύ πολύ να τον μοιράζομαι με την geobacter

MsXrysaugi έγραψε:Για δεσιμο ειμαι οχι λογω Terry(Αχ!),αλλα λογω γενικης τρελας!Εκανα σωστη επιλογη τελικα!Το ''κλουβι με τις τρελες'',ε????Μια χαρα!!!!
γουστάρωωωωω...κι άλλη τρελή στην παρέα μας :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
MsXrysaugi έγραψε:Κ λιγα για την ομαδα please! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7696
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από eva Τετ Απρ 06, 2011 11:43 pm

MsXrysaugi έγραψε:Συγνωμη κοριτσια αλλα τον Anthony κ τον Terry,τους εχω κλεισει!!!!Ειναι δικοι μου!!!!Κατω τα χερια! Hihihihihi Hihihihihi Παρτε τον Αλμπερτ...τον Νηλ(!!!)...Σας τους χαριζω με ολη μου την αγαπη!!!! :lol: :lol: :lol: (Ειμαι κ καλος ανθρωπος... :shock: :shock: :shock: ) Για δεσιμο ειμαι οχι λογω Terry(Αχ!),αλλα λογω γενικης τρελας!Εκανα σωστη επιλογη τελικα!Το ''κλουβι με τις τρελες'',ε????Μια χαρα!!!!Κ λιγα για την ομαδα please! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! καλώς ήρθες και επίσημα!!!!!!!!! πολύ χαίρομαι που είσαι μαζί μας!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12222
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Πεμ Απρ 07, 2011 12:33 pm

αααααααααααα για να σου πω Χρυσαυγή??? Point εδώ μονοπώλιο έχω εγώ τον Αντονούκο μου Loveeeee λίγα με τον ρομαντικούλη μου...
Παρολαυτά όμως είμαι πολύ χαρούμενη Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii που υπάρχει κι άλλη εδώ μέσα που θαυμάζει το αγόρι μου , μπράβο Χρυσαυγή Big hug Big hug Big hug






Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13695
Points : 20774
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από libra Πεμ Απρ 07, 2011 12:36 pm

rolf: rolf: rolf: rolf:
ξύλο για τον Άντονυ εδώ μέσα??? rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
το είδαμε κι αυτό Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing






Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 1zx1px0 Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από eva Πεμ Απρ 07, 2011 12:39 pm

δυνατά κορίτσια!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12222
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Απρ 07, 2011 12:46 pm

παρακαλω... οχι καυγαδες εδω μεσα και κανετε καμμια ζημια.. αν θελετε μπορειτε να βγειτε στον κηπο με τα τριανταφυλλα.. Razz






Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35472
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από eva Πεμ Απρ 07, 2011 12:48 pm

προσοχή!! τα τριαντάφυλλα είπαμε! μη μπερδευτείτε και πάτε σε κανέναν άλλο! τα άλλα (ασφόδελους κλπ) τα θέλουμε!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12222
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από libra Πεμ Απρ 07, 2011 12:49 pm

nansecrets έγραψε:παρακαλω... οχι καυγαδες εδω μεσα και κανετε καμμια ζημια.. αν θελετε μπορειτε να βγειτε στον κηπο με τα τριανταφυλλα.. Razz

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
σιγά μην μαδήσετε την Γλυκιά Κάντυ Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 1zx1px0 Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27642
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης