Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

+7
eva
Masta87
ΜΙΜΙ
Dalia
ariel
nansecrets
libra
11 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από libra Τρι Δεκ 13, 2011 1:52 pm

Και το δράμα συνεχίζετε με τα λυπητερά κομμάτια. Σουκάκι το 27 είναι τόσο καλό που όποτε το βλέπω τσαντίζομαι με την κακούργα τη Μιζούκι Angry Shake Αλλά ευτυχώς έπεσε καπάκι το 29 που είναι πολύ εύθυμο και πολύ "Αγγλικό" και ισορρόπησε λίγο η κατάσταση bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!


Νανούκα πάρα πολύ καλά και το 28 και το 30 bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! Το 28 είναι πολύ σπαραξικάρδιο, αλλά τι να κάνεις;; Όταν παρακολουθείς Μιζούκι αυτά παθαίνεις και στο 30 μου αρέσουν πολύ οι φωτό που επέλεξες!!! that:

Αύριο θα σηκωθούν τα 3 από τα 4 Τερρυκά Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27623
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Δεκ 13, 2011 5:54 pm

Το 11 λιμπρα μου τι συγκινητικό Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps με λίγες εικόνες έδειξες την ιστορία της κάντυ με την άννυ....
καλά στο 12 δεν σχολιάζω τον πρίγκηπα αλλά τον αντονούκο που είναι στεναχωρημένος που η κάντυ έφυγε Crying or Very sad Crying or Very sad
ναν στο 13 μιλάμε για πολύ πρίγκηπα ε? Hihihihihi πρέπει να παθες σοκ μέχρι να το φτιάξεις.. σε φαντάζομαι affraid
για το 14: Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 In Love In Love In Love
για το 15 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 ilvy: ilvy: ilvy: ναν όπως καταλαβαίνεις δεν έχω λόγια...
για το 16: Lalalalala Lalalalala Lalalalala Heartbeat <3 Heartbeat <3 συγνώμη κορίτσια αλλά μου έπεσε μεγάλη δόση άντονυ κι ένα ψιλοσοκ το χω πάθει...
σούκα για το 17 τι να πω?????? όλοι οι κακιασμένοι μαζεμένοι Tongue κι αυτό δεν πάει για σένα εννοείται lol!
το 18 πολύ καλό σουκάκι bravoooo!!!! είναι πολύ καλά δεμένες οι φωτο, είναι σαν να βλέπεις το επεισόδιο!!!!
το 19 λιμπ άσε Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps και δεν είμαι και τερρυκιά αυτό έχω να πω μόνο..
νανούκα για το 20 τι να πω? πολύ αγωνία στην αρχή και μετά η αγκαλιά του..... yoohoo:






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20739
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από libra Τρι Δεκ 13, 2011 7:27 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
το 19 λιμπ άσε Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps και δεν είμαι και τερρυκιά αυτό έχω να πω μόνο..

καλά, τόσο καιρό εδώ μέσα, ακόμα Αντονυκιά είσαι εσύ??? confused confused confused scratch scratch scratch
Σπόιλερ:






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27623
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 13, 2011 8:33 pm

για το 27 θα πω οτι η σουκα εκανε ενα υπεροχο βιντεο αν και λυπητερο για τον Στηαρ!! δεν εχω λογια... η δουλεια αψογη το θεμα ποναει..

για το 28 επισης πικρα αυτο που αφορα το τραγουδι.. καθαρα αντονικο κομματι που ολοι οσοι αγαπουσαν τον Αντονυ τον θυμοντουσαν, εγω περιοριστικα στην Καντυ..

για το 29 σουκα again!! η νεολαια του Λονδινου ενα απο τα πιο χαλαρωτικα βιντεο που σε κανουν να ξεχνας τις στεναχωριες. ολο νιατα!! (ευτυχως δεν συμπεριελαβες Ελιζα και Νηλ!) πολυ ομορφο βιντεο με ολη την παρεα μαζεμενη!!

για το 30 εβαλα ακριβως οσες αναμνησεις τις εφερνε ο ψευτικος λοφος της Καντυ. γι αυτο και λειπει η Πατυ. οι στιγμες ειναι συγκεκριμενες που αναπολησε...

και μια παρατηρηση.. βρε κοριτσια πειτε και οι υπολοιπες καμμια κουβεντα.. κουραστηκαμε να τα φτιαξουμε και δεν λετε λεξη; Razz

και να σας πω οτι τα στατιστiκα οπως με πληροφορησε η αριελ και οπως ειδα κι εγω λενε οτι ασχολουνται σιγα σιγα πολλες ξενες χωρες ανα τον κοσμο (Αμερικη, Αλασκα, Μεξικο, Γαλλια, Ιταλια, Γερμανια, Ισπανια, Χιλη, Καναδας, Φιλλιπινες, Πολυνησια Ιαπωνια δεν ξερω αν ξεχασα καμμια) με τα βιντεακια μας. δεν ειναι κριμα να μην τα επευφημουμε εμεις πρωτα;






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35453
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 13, 2011 8:42 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
ναν στο 13 μιλάμε για πολύ πρίγκηπα ε? Hihihihihi πρέπει να παθες σοκ μέχρι να το φτιάξεις.. σε φαντάζομαι affraid

ευτυχως ηταν ετοιμες οι φωτο και το εφτιαξα πατ κιουτ!! lol!

ΜΙΜΙ έγραψε:για το 15 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 ilvy: ilvy: ilvy: ναν όπως καταλαβαίνεις δεν έχω λόγια...

ναι οντως αυτο βγηκε παρα πολυ καλο!!!









Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35453
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Δεκ 13, 2011 9:17 pm

αχ ναι???? ασχολούνται κι άλλες χώρες???? Waw!!!! συγκινήθηκα τώρα Klaps-klaps αλλά είμαι και πολύ χαρούμενη!!!!!






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20739
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Δεκ 13, 2011 9:20 pm

α επειδή ξέχασα να απαντήσω και στη λιμπρούλα ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΟΝΥΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΟΚΑΛΟ Tongue Tongue Tongue


Σπόιλερ:






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20739
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ariel Τρι Δεκ 13, 2011 9:20 pm

lol! Εχουμε μεγάλη περαση σε λατινική αμερική και Ιαπωνία, πολυνησία!

Κάποια απο τα βιντεάκια μας, μεταφορτώθηκαν απο χρήστες στα κανάλια τους και έδωσαν και θετική ψήφο!

Μπορείτε να παρακολουθήσετε τα στατιστικά αν θέλετε, υπάρχουν σε κάθε βίντεο.






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27030
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ariel Τρι Δεκ 13, 2011 9:21 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:α επειδή ξέχασα να απαντήσω και στη λιμπρούλα ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΟΝΥΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΟΚΑΛΟ Tongue Tongue Tongue


Σπόιλερ:


rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: και μην της κολλάτε και πολύ!!!!






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27030
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Δεκ 13, 2011 9:30 pm

Έτσι μπράβο γιατί νευριάζω.... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20739
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ariel Τρι Δεκ 13, 2011 9:33 pm

Hahahahaha και δεν θές Λιμπράκο να σε περιλάβει με τις θανατηφόρες ατάκες της!!!! οχι, οχι, δεν θες!!!! Naughty






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27030
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 13, 2011 9:33 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:Έτσι μπράβο γιατί νευριάζω.... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

ΜΙΜΙ.. ασε κατω το κλαδευτηρι... δεν ειπε τιποτα η libra... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35453
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από libra Τρι Δεκ 13, 2011 9:38 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:Έτσι μπράβο γιατί νευριάζω.... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing

ariel έγραψε: Hahahahaha και δεν θές Λιμπράκο να σε περιλάβει με τις θανατηφόρες ατάκες της!!!! οχι, οχι, δεν θες!!!! Naughty

Silenced Silenced Silenced Silenced Silenced Silenced Naughty Naughty Naughty δεν θέλω-δεν θέλω
Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing

nansecrets έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:Έτσι μπράβο γιατί νευριάζω.... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

ΜΙΜΙ.. ασε κατω το κλαδευτηρι... δεν ειπε τιποτα η libra... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

ευτυχώς νανούκα μου που έχω κι εσένα να με υποστηρίζεις lol! lol! Big hug






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27623
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Δεκ 13, 2011 10:06 pm

Έτσι μπράβο σούζα!!!!!!! lol! lol! lol! δεν σηκώνω κουβέντα για τον αντονούκο μου Heartbeat <3
και τώρα που το θυμήθηκα Rolling Eyes ακου κλαδευτήρι Cry laughing Cry laughing Cry laughing






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20739
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 13, 2011 10:10 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:Έτσι μπράβο σούζα!!!!!!! lol! lol! lol! δεν σηκώνω κουβέντα για τον αντονούκο μου Heartbeat <3
και τώρα που το θυμήθηκα Rolling Eyes ακου κλαδευτήρι Cry laughing Cry laughing Cry laughing

εμ.. Mrs Anthony κλαδευτηρι θα ειχες.. τι αλλο; ενα απο τα φονικα οπλα οσων περιποιουνται τα τριανταφυλλα.. lol!






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35453
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Δεκ 13, 2011 10:11 pm

καλά είσαι φοβερή Cry laughing Cry laughing Cry laughing ακόμα γελάω lol!






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20739
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από Masta87 Τετ Δεκ 14, 2011 12:14 pm

Καταρχάς θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλες για τη βοήθεια σας στο να φτιάξω τα βίντεο όπως και για τα καλά σας λόγια και σχόλια για τα δύο βίντεο που έφτιαξα!!! :)

Χάρις σε εσάς έμαθα να φτιάχνω βίντεο κάτι που ήθελα πολύ να μάθω και τι πιο όμορφο να μαθαίνεις με βοήθεια άλλων που βρίσκονται αρκετά μακριά σου και τα πρώτα σου βίντεο να είναι για την αγαπημένη σου παιδική σειρά την Κάντυ Κάντυ!!! Yupiiiii

Σας ευχαριστώ πολύ!!! :thanks:

Όλα τα βίντεο είναι υπέροχα!!!

Δεν ξέρεις ποιο να πεις ότι σου αρέσει περισσότερο!

Καταπληκτική δουλειά από όλες έγινε σε όλα τα βίντεο!!!

Μπράβο σε όλες bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!


Masta87
Masta87
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 159
Points : 4948
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2011
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από libra Τετ Δεκ 14, 2011 1:56 pm

Μάστα διπλή η χαρά μας που μας δώσθηκε η ευκαιρία μέσα από το Project να σε γνωρίσουμε και λίγο παραπάνω kissy:

Τα σημερινά θα τα σχολιάσω ανακατεμένα.

Κατ'αρχάς συγχαρητήρια στην Σούκα για το 34 bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! Η Κάντυ νοσοκόμα είναι γλυκίτατη... πιο γλυκιά από οποιαδήποτε άλλη στιγμή της ιστορίας. Δεν την χορταίνω με τη στολή της... και στην φωτό με τα γυαλάκια και με τα κόκκινα μαγουλάκια είναι από μόνη της ένα γλύκισμα Slurp...yammi Και πάλι μπράβο Σουκάκι ...

Για το 32 προσκυνώ worship: worship: worship: worship: την νανούκα που έκανε τόσο άριστη Τερρο-δουλειά σε ένα τόσο εξαιρετικό Τερροκομμάτι!!! Νανούκα μου άριστα 10 η επιλογή στις φωτογραφίες και στο concept. Ειδικά την τσαχπινιά στο σημείο με την ντουλάπα, δεν χορταίνω να την βλέπω και να την ξαναβλέπω και η τρίχα κάγκελο από την μουσική... cryy: cryy: Μα πως να μην είναι πλήρως ερωτοχτυπημένη η Κάντυ μας με έναν τέτοιο Τέρρυ;;;; Heartbeat <3 Heartbeat <3

Για το 33 να πω ότι έχω ξαναερωτευτεί με αυτό το τραγούδι. Ήταν από τα πρώτα που έφτιαξα και πιο συγκεκριμένα το πρώτο που έβαλα και λίγο κίνηση στις φωτογραφίες. Αυτό μου άρεσε και το υιοθέτησα και στα επόμενα βιντεάκια... Αυτή η μελωδία όμως σε συνδυασμό με ευχάριστες στιγμές από τη ζωή του Τέρρυ και της Κάντυ, ειλικρινά με κάνει να νιώθω την καρδιά μου να πεταρίζει όταν το βλέπω... Ειδικά στα γυρίσματα του ήχου. Τι ωραιότερο από έναν ανέμελο Τέρρυ που χαμογελά!!! Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee

Και τέλος για το 31, να σχολιάσω ότι αφενός νιώθω πολύ τυχερή που μου πέσαν 2 Τερρυκά βιντεάκια να φτιάξω (το 33 έτυχε αν και για το 31 δεν είμαι και πολύ σίγουρη ότι ήταν εντελώς στην τύχη που ανατέθηκε σε μένα, αλλά συνεχίζω...) και αφετέρου ότι το άγχος για να μην αδικηθεί μια Τερρυκή μελωδία ήταν τόσο μεγάλο που πρέπει να έκανα ρυτίδες μέχρι να ολοκληρωθεί!!! Και έτσι παρουσίασα σκηνές από τον Τέρρυ όπως τον αγαπήσαμε.. Στην αρχή ανέμελο και ξέγνοιαστο και στο τέλος μελαγχολικό και προβληματισμένο. Ελπίζω οι σκηνές που επέλεξα να βάλω κίνηση να σας άρεσαν όσο άρεσαν και σε μένα...






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27623
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Δεκ 14, 2011 5:08 pm

για το 33 & το 31 libra εχω να πω οτι αφου ειδα την καταπληκτικη δουλεια του 33 με τις φλογες στο τζακι ( Heartbeat <3 Heartbeat <3 ) και ολες τις στιγμες του ζευγαριου θεωρησα οτι και το 31 θα το δουλεψεις το ιδιο καταπληκτικα. οποτε δεν σου ανατεθηκαν διολου τυχαια!! Wink

για το 32 εχω να πω οτι η μουσικη μου εβγαλε αυτο το concept... το ποσο τον πονουσε η κατασταση με τη μητερα του και τον πατερα του.. εξου και η συμπεριφορα του που δεν ειχε φιλους κλπ. αντιδραση και απομονωση..

για το 34 θα τολμησω να πω ενα απο τα ομορφα βιντεο επισης κι αυτο γιατι η νεα αρχη της καντυ σαν νοσοκομα δια χειρος σουκας μας δειχνει την Καντυ πλεον να βρισκει τον δρομο της και να στεκεται στα ποδια της συμφωνα με τα δικα της θελω κι οχι κατω απο τις εντολες της οικογενειας Αρντλευ. εκανε αυτο που ηθελε!! μπραβο σουκα!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! και να μην ξεχασω να σχολιασω οτι το κομματι αυτο εχει υπεροχη μουσικη!!!

Μαστα τη χαρα σου για τα πρωτα σου βιντεο οτι ηταν για την Καντυ κι εγω και οι περισσοτερες νιωθουμε ακριβως το ιδιο με εσενα!!








Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35453
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 16, 2011 10:27 am



Σήμερα ανέβηκαν και τα χτεσινά για να ολοκληρωθεί έτσι το uploading Wink


Στο 35 σουκάκι έχεις διαλέξει πάρα πολύ όμορφες φωτογραφίες. Το ύφος του τραγουδιού και το ύφος των φωτογραφιών δένουν απόλυτα. Μπράβο bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!


Στο 36 μου αρέσει πολύ η δουλειά της εύας, αλλά έχω ένα μικρό πρόβλημα να ταυτιστώ με το σεναριάκι. Επειδή είμαι άσχετη με το ανιμέ γενικότερα και το σεναριάκι δεν υπάρχει κάπου στο μάνγκα, δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει παιχτεί. Ευάκι θύμησέ μου από ποιο επεισόδιο είναι αυτό να στρωθώ αν το δω η άσχετη Woops!!!



νανούκα λιώνω με το 37 η έρμη, θολωμένη Τερρυκιά cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: Δεν έχω λόγια worship: worship: worship: worship: worship: worship:



και για να μην σηκώνομαι και ξαναπέφτω στα πατώματα, ας μείνω λίγο ακόμα worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: γιατί το 38 της άριελ είναι μια θαυμάσια δουλειά και τεχνικά και σεναριακά. Τεχνικά οι σκηνές με παλιό στυλ που περιγράφουν τον πόλεμο είναι απίστευτες. Εξαιρετική ιδέα άριελ. Απλά Ε-Ξ-Α-Ι-Ρ-Ε-Τ-Ι-Κ-Η! Και σεναριακά είναι πλήρως ολοκληρωμένο. Μπράβο αριελάκι... Μεγαλούργησες bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!



Στο 39 Μάστα έχει γίνει πολύ καλή δουλειά, περιγράφοντας το πέρασμα και των χρόνων και των εποχών. Έχεις ταιριάξει και τα δύο και δεν περιορίστηκες σε μία μόνο ηλικία της Κάντυ. bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! Πολύ καλή δουλειά cheers cheers



Νανούκα στο 40 έχεις βάλει την επιστροφή στις ξέγνοιαστες μέρες του ορφανοτροφείου... Πάρα πολύ καλή δουλειά. Ειδικά η σκηνή με τις πάπιες είναι όλα τα λεφτά (γιατί η λεπτομέρεια κάνει τη διαφορά Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha )



Σουκάκι ήρθε η ώρα να πέσω πάλι στα γόνατα (τι θα γίνει βρε κορίτσια; με ξεμεσιάσατε την ήδη ξεμεσιασμένη lol! lol! )... worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: για το 41 όπου σωστά μαντεύατε ότι τσακωνόμαστε ποια ΔΕΝ θα το πρωτο-πάρει Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Αλλά η γενναία Σούκα μας ανέλαβε αυτό το θεσπέσιο έργο να μας παρουσιάσει τον αγαπημένο μας φίλο, πατέρα, ξάδερφο κλπ κλπ κλπ σε όλο του το μεγαλείο. Μπράβο Σούκα bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!



Για το 42 που είναι και το στερνό τραγούδι του ανιμέ, έφτιαξα ένα σενάριο στο μυαλό μου. Συγκέντρωσα κάποιες από τις στιγμές που είχαν σημασία για την Κάντυ. Στιγμές που μοιράστηκε με φίλους και αγαπημένους. Στιγμές που λαχτάρισε και αγάπησε. Στιγμές που αν όλες μας ζούσαμε δεν θα τις ξεχνάγαμε με το πέρασμα του χρόνου. Και σε συνδιασμό με το αισιόδοξο και ελπιδοφόρο άκουσμα, νομίζω ότι έφτιαξα ένα φλας-μπακ σε αυτές τις στιγμές το οποίο κλείνει με το αγαπημένο μας ζευγάρι να τρέχει ανέμελο μια Μαγιάτικη μέρα στον λόφο.
Σπόιλερ:



Και οι τίτλοι του τέλους δεν έχουν και πολλά να συζητήσουμε.. Όλες οι φωτό από το κλείσιμο του ανιμέ ήταν πολύ λίγες και περνάνε αργά και βαρετά μέχρι να ολοκληρωθεί το 3-λεπτο και ατελείωτο τραγουδάκι lol! lol! lol!






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27623
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Δεκ 16, 2011 4:47 pm

να πω κι εγω..

στο 35 η σουκα εβαλε φωτο που η Καντυ ειναι ομορφη μεσα απο διαφορα φουστανια. ακριβως στο θεμα!! (ομορφη καντυ δεν ηταν ο τιτλος; ) well done souka!!

στο 36 ο τιτλος ειναι ευλογημενη καρδια και υπαρχει η σκηνη σε καποιο επεισοδιο που ειπα στην ευα αλλα δεν το θυμαμαι τωρα που η Καντυ πρεπει να παει για σπουδες(μαλλον μετα το θανατο του Αντονυ) και δεν θελει και το σκαει με τον μικρο Τζιμ να την ακολουθει και τους πιανει βροχη κι ο μικρος αρρωσταινει απο το μουσκιδι και κινδυνευει και η καντυ προσευχεται για την υγεια του. εκει ακουγεται το σαουντρακ και η ευα επιασε ακριβως τις σκηνες που επρεπε χωρις να της πω πολλα.. ευγε!!!!!


στο 37... κλαμα... οχι αστεια.. ενα ματσο κουρελια η καντυ.. και οχι αδικα (καταραμενη αλλα ψοφια Σουζαννα Razz )

στο 38 η αριελ με αφησε με το στομα ανοιχτο με τις σκηνες του πολεμου...!!!! αψογο το εφε της.. να μην το πω; παρολες τις ασημαντες διορθωσεις (πριν αρχισεις να λες οτι μας κουρασες και τα γνωστα σου Razz ) ηταν σουπερ το βιντεο σου!!


για το 39 μικρο βιντεο οποτε η Μαστα αναγκαστικα δουλεψε με λιγες φωτο μεν αλλα οχι ασημαντες!! βλεπουμε τα πιο σημαντικα στιγμιοτυπα για την ζωη της Καντυ!! Μαστα μου και παλι μπραβο!!!

για το 40 εμ.. δεν ειμαι ικανοποιημενη θα το πω.. αυτο το βιντεο ηταν λιγο περιεργο απο πλευρας επεισοδιου.. αλλα οκ κι εγω με τις παπιες νιωθω λιγο καλυτερα που δεν τις εκοψα.. απλα σκεφτομαι.. μηπως να εβαζα και την κατσικα που αρμεγε η αδελφη Μαρια; κι αυτη τους πλησιασε! Razz

για το 41... οντως το βιντεο που δεν αναλαμβανα επισης.. αλλα οπως καλα προειπε η libra η γενναια σουκα το ανελαβε και το εφερε εις περας (το επισημο στον γραπτο μου λογο ειναι λογω επισημοτητας και σεβασμου στον μεγαλο θειο Γουλλιαμ... Razz ) και ασφαλως τωρα απολαυμβανουμε ενα βιντεο με ολη την αληθεια γυρω απο τον μεγαλο θειο. σουκα.. τα λογια ειναι περιττα.. αλλα θα τα γραψω.. τελεια δουλεια!!!!!!

για το 42 δυσκολο βιντεο ως προς τον τιτλο αλλα libra εχεις εναν τροπο να κανεις τα βιντεο καταπληκτικα. σαν το αλμπουμ της ζωης της!!! μπραβο!!!!

για το 43 οντως λιγες οι φωτο αλλα οσες και στους τιτλους τελους. για μενα libra δεν ειναι βαρετο.. ισα ισα και λογω μουσικης μου φαινεται πολυ ωραιο.. ειναι και το τραγουδι που σε παρασερνει να σκεφτεσαι και να αναπολεις την ολη ιστορια απο την αρχη....

ευχαριστουμε την Μαστα και παλι για τις φωτο που τις ειχε συγκεντρωμενες!!








Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35453
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 16, 2011 4:52 pm


νανούκα, οι σκηνές που περιγράφεις στο σχόλιό σου για το 36, έχουν μπει στο 26 (σκηνές με Τζωρτζ που την βρίσκει στην βροχή και που η Κάντυ προσεύχεται). Στο 36 έχει κάποιες σκηνές με τον Τομ και τον Άντονυ, απλά δεν θυμάμαι το επεισόδιο.






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27623
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Δεκ 16, 2011 5:16 pm

εχεις απολυτο δικιο με μπερδεψαν τα 6αρια!! Woops!!!

και λεω.. για το 36 η Ευα εβαλε σκηνες που η καντυ (μετα το θανατο του Αντονυ) πηγε με τα παιδια του ορφανοτροφειου βολτα στη φαρμα του Τομ και που ο Τομ που δειχνει στα παιδια τι κανουν στο ροντεο.. και εκει η καντυ θυμαται τον Αντονυ και πως πεθανε... (επεισοδιο 28) πολυ καλο βιντεο!!!!






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35453
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ariel Κυρ Δεκ 18, 2011 10:01 pm

Να συνεχίσω στα σχόλια;;;;

Το 11 της Λιμπ, εχει ήδη περάσει τις 100 προβολές! Τρυφερό και συγκινητικό!

Το 12, πάλι της Λιμπ, ήταν οι αγαπημένες μας γκάιντες! Αψογη η ποιότητα της εικόνας και ήδη αγαπητό σε λατινική Αμερική, ΗΠΑ, καναδά, αλλά και Γαλλία Ιταλία, Ιαπωνία... Γινόμαστε γνωστές και έξω απο τα σύνορα, αν το καταλάβατε!

Το 13 της Ναν!!!! Lalalalala Το γράμμα της Αννυ, το κλάμα της Κάντυ για την οικογένεια που ποτέ δεν θα έχει και να.... ο πριγκηπας!! 100σταρι στις προβολές και γνωστό ακόμα και στις σκανδιναβικές χώρες, αλλά και στην αφρική! Υεμένη είναι άραγε αυτό; Δεν σκαμπάζω και πολλά απο γεωγραφία..

Το 14 απο την Μιμί, για τον λατρεμένο της (και όχι μόνο) Αντονυ. Οι εικόνες του Αντονυ, σε απόλυτη αρμονία με τη μελωδία.

Το 15 απο τη Ναν!!!! Νυχτερινή βολτα με το άλογο και ραντεβού στον κήπο με τα τριαντάφυλλα!!! Τυχαίο που πέρασε τις 120 προβολές; Μπα! Και όποια μου πει, ποια λατινοαμερικάνικη χώρα έχει ιδιες προβολές με Ελλάδα, κερδίζει λουκούμι. Ελληνικό!!!!

Το 16 απο τη Μιμί, δεν είναι αλλο απο ΤΟ βαλς! Ενα είναι το βαλς.. Λογικό να έχει περάσει ήδη τις 100 προβολές και την αμερικάνικη ηπειρο, να δείχνει ιδιαίτερη προτίμηση. Η Μιμί παιζει εφετζίδικα με Αντονυ - Κάντυ - Τέρρυ και κερδιζει το στοίχημα!!!

Το 17 της Σούκα! Καταπληκτική δουλειά!!!! Είναι το πρώτο διντεάκι με σχολιασμό! (και το μοναδικό, ισως; ) κατακτήσεις και στην Ισπανία!!!

Το 18, πάλι απο το Σουκάκι. Εχεις βάλει πραγματικά όλη την ιστορία με τις ψευτικες κλοπές! Μπράβο, απλά μπράβο!






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27030
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Δεκ 18, 2011 10:21 pm

οντως το 16 της ΜΙΜΙς με το βαλς τα σπαει κανονικα στα στατιστικα!! cheers cheers cheers

οπως και το "βαρετο" βιντεο των τιτλων τελους απο την libra!!! Razz
cheers cheers cheers






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35453
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης