Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

+15
stavroylaki
marilou
Lizzy Cullen
nina
titika
anna
Dalia
tania
c-t
nansecrets
libra
ariel
ΜΙΜΙ
juliet
nuitetoile21
19 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από titika Παρ Νοε 12, 2010 6:03 pm

Επιπροσθετως λατρευω να ανακαλω τη σκηνη στο ΕΠ 38 που την ανακαλυψε στο δωματιο του κ την κεραυνοβολουσε με κεινη την κοφτερη ματια του,ενω η καταιγιδα μαινοταν κ τα πορτοπαραθυρα ετριζαν.Εδειχνε τοσο γοητευτικα τρομακτικος...

Κ επειτα οταν η ΚΑΝΤΥ λιποθυμησε ,την περιμαζεψε στην αγκαλια του κ μετα κρυμμενος παρακολουθουσε την εκβαση των πραγματων ,κρατωντας και τον ανησυχο ΚΛΙΝΝ στα χερια του.Τον χαιδευε πολυ στοργικα.


Ακομη λατρευω τη σκηνη στο ΕΠ 42,που ο ΤΕΡΡΥ παιζει μοναχικα φυσαρμονικα κ μονολογει."ΚΑΝΤΥ,ΜΙΣΩ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ"...κ επειτα η ΚΑΝΤΥ τον κοιτα μ την καρδια πλημμυρισμενη ευγνωμοσυνη κ εμπιστοσυνη.

Μου αρεσει που του απευθυνει εστω κ νοερα τις προσδοκιες της σα να ειναι ο ΤΕΡΡΥ καποιος πολυ δικος της "ΤΕΡΡΥ ,ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΣΚΩΤΙΑ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΠΥΡΓΩΝ Κ ΤΗΣ ΓΚΑΙΝΤΑ"...

Εκει φαινεται αναγλυφα η μεγαλοψυχια ενος λεβεντη που συμπονα κ κανει το καλο στα κρυφα ,χωρις να θελει να ακουσει ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.Παντα του προστατευε τους πιο αδυναμους ο ΤΕΡΡΥ κ αυτο του το στοιχειο το λατρευω.

https://www.youtube.com/watch?v=UqYWf2ODKGI
avatar
titika
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Points : 5295
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2010
Τόπος : ΧΑΜΕΝΗ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ http://stonasterismotouvivliou.blogspot.gr/2015/09/blog-post_58.html

http://stonasterismotouvivliou.blogspot.gr/2015/09/blog-post_58.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από nina Παρ Νοε 12, 2010 7:28 pm

titika έγραψε:
nansecrets έγραψε:κι οταν την συνανταει που ειναι στο αλογο... In Love In Love In Love


Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Terrywhhorseth



Το εχω επαναλαβει τοσες φορες που κατανταω εμμονικη,αλλα εκεινη η στιγμη με σημαδεψε

ΤΟ Β ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΕΠ 44 ΗΤΑΝ ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΗ Κ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ.

ΗΜΟΥΝ 6 χρονων οταν προβληθηκε.Κ ομως!!!Κρατουσα ολα αυτα τ χρονια τοσο διαυγη την εικονα που ο Τερρυ αρπαζει με βια την Καντυ κ την ανεβαζει με τ ζορι στο αλογο παιρνοντας την κατασταση στα χερια του-παρολες τις σπαρακτικες κραυγες της κ λεει κυνικα"Κατσε ησυχα γιατι θα πεσεις"!!!

Απο τοτε αντηχουν στα αυτια μου οι διαλογοι,τα ποδοβολητα του λευκου αλογου ,η νοσταλγικη μελωδια που συνοδευει τα τελευταια δακρυα κ η Μεγαλη Αιωνια προτροπη"Κοιτα μπροστα,μονο μπροστα!!!!"

Πρωτη φορα ειδα τν Τερρυ τοσο ωριμο,τοσο ανθρωπινο,τοσο Αντρα.Πρωτη φορα η επιθετικοτητα του δεν ηταν αμυνα,αλλα αποφαση ν ξορκιστουν μια κ καλη ολα τα φαντασματα τ παρελθοντος-κ για τους δυο!.Πρωτη φορα ειδα τοσο καθαρη την επιθυμια να ΖΗΣΕΙ κ μαλιστα με αυτην την κοπελα!!Πρωτη φορα ηταν τοσο προστατευτικος αεναντι στην Καντυ του,ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Η κΑΝΤΥ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΑ ΔΙΚΗ ΤΟΥ.

Ουδεποτε ξαναπροβαλε ο Τερρυ τοσο αποφασισμενος να διεκδικησει την ευτυχια,οσο τωρα που παλευε με τις πληγες της γλυκιας Καντυ...

Δεν ηταν ευκολο.Γιατι η Καντυ στο προσωπο του Αντονυ δεν πενθουσε μονο το δευτερο προσωπο π ενιωσε αληθινα δικο της(μετα την Αννυ-κ ας τη διεψευσε αυτη).
Πενθουσε κ τη μεταβαση απο την παιδικη ηλικια κ τν κοσμο των πολυχρωμων φαντασιωσεων στν κοσμο της (εκκολαπτομενης) γυναικας.Δεν ειναι τυχαιο πως στην ιστορια με τν Τερρυ συνανταμε ελαχιστες παραμυθιακες εικονες με λουλουδακια,αστερακια,φανταστικους χορους κ χωρους κ ολα εξελισσονται σε πραγματικο χρονο.

Ο Τερρυ λοιπον πασχισε απο αυτο να την απεγκλωβισει,ωστε να μην κρυβεται πια η Καντυ με προφαση την εξιδανικευση απο την ιδια τη ζωη,τις επιθυμιες της γυναικειας φυσης της κ τη χαρα χωρις ηθικοπλαστικες ενοχες...

ΚΑΛΩΣ Ο ΤΕΡΡΥ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΣΚΛΗΡΟΣ,λοιπον.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕΙ.ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΚΡΑΥΓΗ ΤΗΣ ΜΑΤΙΝΑΣ!ΤΟ ΑΠΑΥΓΑΣΜΑ ΤΗΣ ΟΔΥΝΗΣ

.ΤΟ ΠΗΧΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΑΜΕΣΩΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΥΓΗ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΟΡΙ...

KOITA MPROSTA!MONO MPROSTA!!Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ!ΜΑΣ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΝΤΥ..."ΜΑ ΤΙ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΟ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΟΡΦΙΑ,ΑΥΤΗΝ ΤΗΣ ΖΩΗΣ.?

ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΡΩΤΕΣ.ΤΟ ΦΩΣ ΠΟΥ ΝΙΚΑ ΤΟ ΣΚΟΤΟΣ.Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ...

Αυτη η σκηνη καταξιωσε τν Τερρυ στα ματια μ ,αλλα κ ολο το εργο.Απο αυτην αγαπησα τοοσο την Καντυ.Ηταν καταλυτικη η απολυτη στιγμη τ ερωτα τους.Εκεινη τη στιγμη οσο πουθενα εγιναν απλα ΕΝΑ.

Το φιλι ΟΚ ηταν ενα αποτελεσμα αναμενομενο.

Α,ρε Τερρυ ετσι αποφασιστικος ας ησουν κ στη συνεχεια κ θα ειχε γλυτωσει απο ενα σωρο πληγες μια ολοκληρη γενια...Γιατι εμας ποιος "Τερρυ" θα μας αρπαξει βιαιως, θα μας ξεριζωσει αυτην την πικρα κ θα μας στεγνωσει τ δακρυα με την ελπιδα???

https://www.youtube.com/watch?v=VrKD766iLXw


Τιτικα ....εγραψες!!!!! 🙇 🙇 🙇 :clapping: :clapping: :clapping:

Πραγματικα αυτη η σκηνη σε συνεπαιρνει! Ειναι η στιγμη που η Καντυ συνειδητοποιει οτι θελει τον Τερρυ διπλα της! Βγαινοντας απο το σκοταδι και την οδυνη που αισθανεται, αναβιωνοντας στο μυαλο της τις τραγικες στιγμες του χαμου του Αντονυ, γερνει και ακουμπαει στο στηθος του Τερρυ............(ααααχχχ βαααχχχχ) και σκεφτεται..... "αυτη η αισθηση ζεστασιας" ..... Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

Επισης για μενα το Ροκστοουν ηταν ισως η πιο δυνατη και πολυεπιπεδη σκηνη σε ολο το μεχρι τωρα γνωστο εργο (ελπιζω σε καλυτερα στο μελλον)! Μου αφηνει την αισθηση (πεποιθηση) οτι αυτη η σχεση εχει περασει σε ενα αλλο επιπεδο πιο μεταφυσικο, σε κατι που δεν μπορει ουτε να αντικατασταθει ουτε να ξεπεραστει ποτε! Δεν θα την αναλυσω εδω περισσοτερο μιας και υπαρχει ξεχωριστη ενοτητα γι αυτη! Τυχαιο;;;... δεν νομιζω.

ΥΓ. Παραθετω ενα μερος του προλογου που κανει το manga Fox για την Candy Candy:

"Candy' s first love was a character named Antony, but the series is rememberd by the majority of fans as a result of her heartbreaking seperation from her true love and soul mate Terrence "Terry" Grandchester."
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6639
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από c-t Παρ Νοε 12, 2010 8:26 pm

Heartbeat <3
Όντως από τις συγκλονιστικές σκηνές,
είναι από αυτές, που άπαξ και ανέβεις στο άλογο....ξέρεις ότι έχεις περάσει το όριο (του σε πειράζω, με πειράζεις, ας πούμε αθώα).
από κει και πέρα μόνο αφήνεσαι... Heartbeat <3 αχχχχχχ τυχερή Κάντυ !!!!!!

Εκεί νομίζω έγινε συνειδητό το πόσο βαθύ μπορεί να είναι το συναίσθημά τους, μάλλον όχι, πόσο βαθύ θα μπορούσε να γίνει.....
Ο Τέρρυ νομίζω το ένιωσε πιο νωρίς από την Κάντυ γιαυτό και τη βούτηξε να ανέβουν στο άλογο, η Κάντυ από εκεί και μετά, άρχισε να μπαίνει στο νόημα.
Φοβερή σκηνή διεκδίκησης από τον Τέρρυ
worship: worship: worship:
νινα δεν θα μπορούσες να το πεις καλύτερα, η σχέση αυτή είναι σε άλλο επίπεδο
(και τώρα πάω να λιποθυμήσω.....α..αα..α..... dizzy: )
c-t
c-t
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 206
Points : 5138
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από nina Παρ Νοε 12, 2010 8:36 pm

c-t έγραψε: Heartbeat <3
Όντως από τις συγκλονιστικές σκηνές,
είναι από αυτές, που άπαξ και ανέβεις στο άλογο....ξέρεις ότι έχεις περάσει το όριο (του σε πειράζω, με πειράζεις, ας πούμε αθώα).
από κει και πέρα μόνο αφήνεσαι... Heartbeat <3 αχχχχχχ τυχερή Κάντυ !!!!!!

Εκεί νομίζω έγινε συνειδητό το πόσο βαθύ μπορεί να είναι το συναίσθημά τους, μάλλον όχι, πόσο βαθύ θα μπορούσε να γίνει.....
Ο Τέρρυ νομίζω το ένιωσε πιο νωρίς από την Κάντυ γιαυτό και τη βούτηξε να ανέβουν στο άλογο, η Κάντυ από εκεί και μετά, άρχισε να μπαίνει στο νόημα.
Φοβερή σκηνή διεκδίκησης από τον Τέρρυ
worship: worship: worship:
νινα δεν θα μπορούσες να το πεις καλύτερα, η σχέση αυτή είναι σε άλλο επίπεδο
(και τώρα πάω να λιποθυμήσω.....α..αα..α..... dizzy: )


Hahahahaha Hahahahaha c-t εγω εκει που σηκωνομαι εκει που ξαναλυποθυμαω! strecher:
Διαβαζω τωρα για πρωτη φορα το manga σε αγγλικη μεταφραση και ειναι τοσο διαφορετικο απο την ελληνικη..........πεφτω στα πατωματα ....... Δεν μπορουσα να φανταστω οτι με επαιρνε να ερωτευθω τον Τερρυ ακομα περισσοτερο αλλα αυτο το πλασμα ειναι ανεξαντλητοοοοο In Love In Love In Love In Love
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6639
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Νοε 13, 2010 12:48 am

Α,ρε Τερρυ ετσι αποφασιστικος ας ησουν κ στη συνεχεια κ θα ειχε γλυτωσει απο ενα σωρο πληγες μια ολοκληρη γενια...Γιατι εμας ποιος "Τερρυ" θα μας αρπαξει βιαιως, θα μας ξεριζωσει αυτην την πικρα κ θα μας στεγνωσει τ δακρυα με την ελπιδα???

τιτικα το χω ζησει αυτο...αλλα οχι με αλογο αλλα με μηχανη...
το ξερω ειναι λιγο κουφο...δεν ειχα χασει ακποιον αγαπημενο...
ειχα μια φοβια στις μηχανες βεβαια...αλλα μολις τα χα φτιαξει για τα καλα με τον αγαπημενο μου...
και ηρθε να με παρει απ'την ακαδημιας...βεβαια εγω αντισταθηκα στην αρχη...
αλλα μετα με κοιταξε με ενα δολοφονικο υφος και μου ειπε...
"ΑΝΕΒΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ , ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΤΕΘΕΙΜΕΝΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ!"
ασε φρικαρα...και τρομαξα...και βεβαιως υπακουσα ...δεν μπορουσα να κακνω αλλιως...
αλλα σου λεω κατι παρομοιο το χω ζησει...ασε νιωθω καθημερινα οτι εχω εναν τερρυ
απεναντι μου...παραξενο εε?? Waw!!!!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14655
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από libra Σαβ Νοε 13, 2010 10:11 am

nina έγραψε:
Διαβαζω τωρα για πρωτη φορα το manga σε αγγλικη μεταφραση και ειναι τοσο διαφορετικο απο την ελληνικη..........πεφτω στα πατωματα ....... Δεν μπορουσα να φανταστω οτι με επαιρνε να ερωτευθω τον Τερρυ ακομα περισσοτερο αλλα αυτο το πλασμα ειναι ανεξαντλητοοοοο In Love In Love In Love In Love


έχει τρελές διαφορές στα πιο δυνατά σημεία (άλλος Τέρρυ, ακόμα καλύτερος, ακόμα συναρπαστικότερος, ακόμα πιο ερωτεύσιμος, ακόμα πιο Τερρυλίσιους). worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship:

Να δεις για πότε δεν θα ξαναγγίξεις το Ελληνικό...

Σπόιλερ:






Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 1zx1px0 Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27633
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από nina Σαβ Νοε 13, 2010 11:42 am

libra έγραψε:
nina έγραψε:
Διαβαζω τωρα για πρωτη φορα το manga σε αγγλικη μεταφραση και ειναι τοσο διαφορετικο απο την ελληνικη..........πεφτω στα πατωματα ....... Δεν μπορουσα να φανταστω οτι με επαιρνε να ερωτευθω τον Τερρυ ακομα περισσοτερο αλλα αυτο το πλασμα ειναι ανεξαντλητοοοοο In Love In Love In Love In Love


έχει τρελές διαφορές στα πιο δυνατά σημεία (άλλος Τέρρυ, ακόμα καλύτερος, ακόμα συναρπαστικότερος, ακόμα πιο ερωτεύσιμος, ακόμα πιο Τερρυλίσιους). worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship:

Να δεις για πότε δεν θα ξαναγγίξεις το Ελληνικό...

Σπόιλερ:


Ναι ειμαι εκει που η Καντυ εχει παει στη σχολη νοσοκομων. Γι αυτο λεω εχω παθει νεο ατυχημα με τον Τερρυ........... Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee
Μου εχουν βγει τα ματια εξω βεβαια γιατι το σκαναρισμα ειναι σε μικρη κλιμακα και τα γραμματα ψειρες.......αλλα αξιζει τον κοπο! Το δε εικαστικο μερος μου φαινεται οτι αναδεικνυεται περισσοτερο.......
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6639
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από libra Σαβ Νοε 13, 2010 11:47 am

nina έγραψε:
Ναι ειμαι εκει που η Καντυ εχει παει στη σχολη νοσοκομων. Γι αυτο λεω εχω παθει νεο ατυχημα με τον Τερρυ........... Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee
Μου εχουν βγει τα ματια εξω βεβαια γιατι το σκαναρισμα ειναι σε μικρη κλιμακα και τα γραμματα ψειρες.......αλλα αξιζει τον κοπο! Το δε εικαστικο μερος μου φαινεται οτι αναδεικνυεται περισσοτερο.......

το ίδιο λέω κι εγώ για το εικαστικό μέρος. νομίζω ότι το ασπρόμαυρο τελικά έχει μεγαλύτερη δύναμη σε κάποια σημεία. Δεν καλύπτεται η έκφραση από χρώματα.

Όσο για το σκανάρισμα, μείωσε την ανάλυση της οθόνης σου όπως το διαβάζεις και θα γίνουν όλα μεγαλύτερα ως δια μαγείας






Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 1zx1px0 Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27633
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από nina Σαβ Νοε 13, 2010 11:51 am

libra έγραψε:
nina έγραψε:
Ναι ειμαι εκει που η Καντυ εχει παει στη σχολη νοσοκομων. Γι αυτο λεω εχω παθει νεο ατυχημα με τον Τερρυ........... Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee
Μου εχουν βγει τα ματια εξω βεβαια γιατι το σκαναρισμα ειναι σε μικρη κλιμακα και τα γραμματα ψειρες.......αλλα αξιζει τον κοπο! Το δε εικαστικο μερος μου φαινεται οτι αναδεικνυεται περισσοτερο.......

το ίδιο λέω κι εγώ για το εικαστικό μέρος. νομίζω ότι το ασπρόμαυρο τελικά έχει μεγαλύτερη δύναμη σε κάποια σημεία. Δεν καλύπτεται η έκφραση από χρώματα.

Όσο για το σκανάρισμα, μείωσε την ανάλυση της οθόνης σου όπως το διαβάζεις και θα γίνουν όλα μεγαλύτερα ως δια μαγείας

Ναι καλα δεν συγκρινονται......
thanks για τη συμβουλη :D
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6639
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από Lizzy Cullen Δευ Ιουλ 30, 2012 1:30 pm

Διαβασα τα δικα σας, υπερισχυουν νομιζω δυο σκηνες. Το πρωτο φιλι και εκει με το αλογο.
Εγω ομως θα συμφωνησω απολυτα με την Νταλια. Γιατι παρόλο που εγω δεν εχω ζησει κατι παρομοιο, η σκηνη που τρεχει πισω της και στο τελευταιο σκαλι την πιανει απο την μεση... δεν ξερω... εχει γραφτει με καποιον ανεξητιλο μαρκαδορο στο μυαλο μου.

Ειναι η πρωτη σκηνη πιστευω που πραγματικα ξεχειλιζει απο συναισθηματα. Αγαπη, ερωτας, απογνωση, επιθυμια, λυπη... Ναι, το υποψιαζομασταν και υπάρχαν και διαφορα στοιχεια εδω και κει. Αλλα στην συγκεκριμενη στιγμη -δεν θυμαμαι ακριβως τι της λεει αλλα οτι και αν ειναι- παραδεχονται τα συναισθηματα τους ο ενας για τον αλλον. Και επιπροσθετα (πω πω πω τι λεω μεσημεριατικα!!!) αυτο το αλλο την-πιανει-απο-την-μεση-για-να-μην-φυγει δειχνει κατι πολυ intimate. Πολυ πιο intimate απο οτι ενα φιλι.
Lizzy Cullen
Lizzy Cullen
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 3279
Points : 8520
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : στον κόσμο μου
Χιούμορ : Ειρωνικό και σαρκαστικό

http://www.thetwilightsagagreek.net/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Ιουλ 30, 2012 2:54 pm

ολες εκει λιωνουμε στη σκαλες... cryy: cryy:

καλε μεχρι εμοτικον βγηκε για αυτη την αγκαλια!! :terryhug: = : terryhug:






Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35463
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από Lizzy Cullen Δευ Ιουλ 30, 2012 3:03 pm

αχου τι τελειο;!! δεν το ηξερα!! βασικα δεν το ειχα προσεξει... πραγματικα καταπληκτικη σκηνη!!
Lizzy Cullen
Lizzy Cullen
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 3279
Points : 8520
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : στον κόσμο μου
Χιούμορ : Ειρωνικό και σαρκαστικό

http://www.thetwilightsagagreek.net/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από marilou Δευ Ιουλ 30, 2012 3:34 pm

Αυτές οι σκάλες!!!! Δεν μπορώ να ακούω για τις σκάλες!!!!! Groumf Groumf Groumf Groumf Ουφ........... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Μπορεί για εμένα η τοπ σκηνή να είναι στον πύργο στην Σκωτία αλλά πρέπει να παραδεχτώ πως η αποφασιστικότητα στην σκηνή με το άλογο έπρεπε να επαναληφθεί ΚΑΙ στις σκάλες!!!!

Χάθηκε ο κόσμος να έτρεχε από πίσω της??? Να την άρπαζε από το χέρι, να την γύριζε προς το μέρος του και να της έλεγε ότι δεν έχει να πάει πουθενά????? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ειλικρινά δεν θα με ένοιαζε ακόμα και αν χρειαζόταν να την απαγάγει!!! Να την κλειδώσει μες το σπίτι!!! Δεν με νοιάζει!!!! Μέχρι επιτέλους να καταλάβει ότι ανήκουν αδιαπραγμάτευτα ο ένας στον άλλον...
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7167
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από ariel Δευ Ιουλ 30, 2012 8:47 pm

Εγω είμαι με τη Λίζυ!!!!!!!!

Αυτή η αγκαλιά και ο χρόνος που θέλει να σταματήσει, εχουν περισότερη δύναμη και διαχρονικότητα απο ένα φιλι.... Εξάλλου, αν το καλοσκεφτείς Μάστα, το τελικο σχέδιο της Μιζούκι είναι ακόμα πιο επικό! Ο έρωτάς τους αντέχει μετά δυσκολίες και χρόνια, καθε μερα που ζουν χώρια, απλά αποδεικνύουν τον έρωτα που σιγοκαίει μέσα τους! Αυτή, πάντα με κόσμο γύρω της, αλλά ζει μόνη, αυτός αρραβωνιαστικός, αλλά ποτέ σύζυγος μιας άλλης! Εμειναν πιστοι ο ένας στον άλλο και με υπό αυτή την έννοια, δεν χωρισαν ποτέ! Heartbeat <3






Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16812
Points : 27042
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από Lizzy Cullen Δευ Ιουλ 30, 2012 8:55 pm

αχ ναι!!! γι αυτο λεω οτι δεν ειναι σειρα για παιδια!!! θα ηθελα πολυ να το δω να γυριζοταν σε ταινια!!
Lizzy Cullen
Lizzy Cullen
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 3279
Points : 8520
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : στον κόσμο μου
Χιούμορ : Ειρωνικό και σαρκαστικό

http://www.thetwilightsagagreek.net/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από ariel Δευ Ιουλ 30, 2012 9:18 pm

Τωρα αν σου πω πόσα μάνγκα έχω διαβάσει με ακριβώς την ίδια συνταγη;;;;

Ο πριγκηπας που ειναι ο πρωτος ερωτας, ο μυστηριώδης μελαχρινός που προκαλει αντιπάθεια ή και μίσος και τελικά το happy end με το ζευγος να εξομολογήται τον έρωτά του! Σε δύο μάλιστα, είχε την έκφραση "ας σταματούσε ο χρονος εδω", αλλά καμία σχέση με τη δυναμική της Μιζούκι στην Κάντυ!






Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16812
Points : 27042
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από Lizzy Cullen Δευ Ιουλ 30, 2012 9:21 pm

δεν πολυασχολουμαι με μανγκα, βασικα δεν ασχολουμαι καθολου (με εξαιρεση την καντυ).... οποτε δεν μπορω να ξερω. Rolling Eyes
Lizzy Cullen
Lizzy Cullen
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 3279
Points : 8520
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : στον κόσμο μου
Χιούμορ : Ειρωνικό και σαρκαστικό

http://www.thetwilightsagagreek.net/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από ariel Δευ Ιουλ 30, 2012 9:32 pm

Τωρα να σου πω οτι χάνεις;;;; Δε θέλω να λέω και ψέματα!!!!






Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16812
Points : 27042
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από Lizzy Cullen Δευ Ιουλ 30, 2012 9:41 pm

ειμαι ανθρωπος που δημιουργει πολυ εντονες και συγκεκριμενες σκηνες στο μυαλο. δεν χρειαζομαι εικονα. οταν διαβαζω ενα βιβλια ειναι σα να παιζει η ταινια στο μυαλο μου... ή οταν διαβαζω καποιο φανφικ στο μυαλο μου εχω παντα ζωντανες εικονες. πιστευω οτι με το να σου εχουν απο διπλα μια εικονα σου "κοβουν" τα φτερα της φαντασιας... και οταν μου διαβαζε η μαμα μου παραμυθια δεν πολυκοιτουσα τις ζωγραφιες, απλως ακουγα και φανταζομουν. ειναι πολυ πιο ωραια ετσι.
Lizzy Cullen
Lizzy Cullen
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 3279
Points : 8520
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : στον κόσμο μου
Χιούμορ : Ειρωνικό και σαρκαστικό

http://www.thetwilightsagagreek.net/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από Dalia Δευ Ιουλ 30, 2012 10:16 pm

κι επειδή με ταράξατε βραδιάτικα πάρτε μια δόση...
είναι στην αγαπημένη μου γλώσσα γι αυτό όποιες κατάλαβαν κατάλαβαν...
χωρίς να θέλω να προσβάλω τον Παυλίδη... lol!

Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14655
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από Lizzy Cullen Δευ Ιουλ 30, 2012 10:29 pm

ενα πραγμα της εμπιστευτηκαμε να κανει και το εκανε και λαθος. ουτε να αυτοκτονησει σωστα δεν μπορουσε Arghhhh Groumf

btw την ελληνικη φωνη του τερρυ (παυλιδη) την λατρευω Tongue αυτο δεν μου αρεσε καθολου
Lizzy Cullen
Lizzy Cullen
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 3279
Points : 8520
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : στον κόσμο μου
Χιούμορ : Ειρωνικό και σαρκαστικό

http://www.thetwilightsagagreek.net/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από Dalia Δευ Ιουλ 30, 2012 10:33 pm

είναι ιταλικά μωρέ Λιζάκι μου... ταλατρεύω τα ιταλικά και στην μετάφρασή τους εδώ είναι ...θέλω να πω την κάνει πιο παθιάρικη, ερώτικη, και σπαραχτική την σκηνη ...έτσι νομίζω...

Μην μου αναφέρεις την Σουζάνα...μας κατάστρεψε όλους...ευτυχώς στην νουβέλα μας άδειασε την γωνιά και απεβίωσε ... lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14655
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Ιουλ 31, 2012 12:38 am

Παυλιδης θεος!!!!!!! η φωνη του ανεξιτηλη στα αυτια μας τοσα χρονια απο τη σκηνη στις σκαλες!!!!!!!!!!!! cryy:






Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35463
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από stavroylaki Τρι Ιουλ 31, 2012 12:48 am

Γενικοτερα η φωνη του παυλιδη ειναι μοναδικη... Klaps-klaps
Αλλα εμενα μονο μια φωνη απο ανιμε ελληνικη θα μεινει στην μνημη μου for ever...
ΟFF TOPIC ON!!
Σπόιλερ:
OFF TOPIC OFF
off-topic: I'm Sorry ...
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7675
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγαπημένη σκηνή μεταξύ Κάντυ και Τέρρυ

Δημοσίευση από Dalia Τρι Ιουλ 31, 2012 1:12 am

stavroylaki έγραψε:Γενικοτερα η φωνη του παυλιδη ειναι μοναδικη... Klaps-klaps
Αλλα εμενα μονο μια φωνη απο ανιμε ελληνικη θα μεινει στην μνημη μου for ever...
ΟFF TOPIC ON!!
Σπόιλερ:
OFF TOPIC OFF
off-topic: I'm Sorry ...

Αμάν βρε σταυρούλα...δλδ αμάν βρε σταυρούλα... δλδ εγώ να μην πάω για ύπνο απόψε????!!!!
Αααααχχχχ και φέρνει λίγο στον Τερρούκο...αυτό το παραμύθι το χω δει άπειρες φορές και πάντα
αναροτιώμουν σε ποιον και σε ποιαν ανήκουν αυτές οι ωραίες φωνούλες???

Ααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχ Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14655
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης