Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Ψυχολογικό Προφίλ  Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Ψυχολογικό Προφίλ  Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Ψυχολογικό Προφίλ  Vote_lcap72%Ψυχολογικό Προφίλ  Vote_rcap 72% [ 79 ]
Ψυχολογικό Προφίλ  Vote_lcap21%Ψυχολογικό Προφίλ  Vote_rcap 21% [ 23 ]
Ψυχολογικό Προφίλ  Vote_lcap5%Ψυχολογικό Προφίλ  Vote_rcap 5% [ 5 ]
Ψυχολογικό Προφίλ  Vote_lcap2%Ψυχολογικό Προφίλ  Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Ψυχολογικό Προφίλ

+11
nuitetoile21
Dalia
nina
anna
ariel
libra
nansecrets
Candy
juliet
eva
lina
15 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από lina Τρι Φεβ 08, 2011 2:17 pm

Έχουμε θέματα για τον Τέρρυ, την Κάντυ, για όλους τους χαρακτήρες, αλλά όχι για μας τις ίδιες, τις θαυμάστριες ή τους θαυμαστές αυτής της ιστορίας.
Το θέμα που με έχει προβληματίσει και ανοίγω αυτό το τόπικ είναι το γιατί οι δυο βασικές ομάδες (Τέρρυ-φανς και Άλμπερτ-φανς) αντιλαμβάνονται τόσο διαφορετικά τα δεδομένα.
Προσωπικά, ποτέ μα ποτέ δε σκέφτηκα ότι η σχέση΄Κάντυ- Άλμπερτ θα μπορούσε να είναι ρομαντική. Το τέλος του ανιμε άφησε την εντύπωση πως με καλούς φίλους, ακόμα και οι μεγαλύτερες πίκρες της ζωής ξεπερνιούνται. Ο Άλμπερτ είχε αδερφική/πατρική φιγούρα στο μυαλό μου, ενώ ο Τέρρυ ήταν ο Έρωτας και η Αγάπη (που πολλές φορές πληγώνει, ακόμα κι αν δεν το θέλουν οι εμπλεκομενοι)
Τι λέτε οι υπόλοιπες για όλα αυτά; (εγω κι άλλα να γραψω...στην πορεία)
lina
lina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1469
Points : 6431
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : στο μικρό σπίτι στο λιβάδι
Χιούμορ : ξέρω κι εγώ;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από eva Τρι Φεβ 08, 2011 2:35 pm

bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
θα επιστρέψω αργότερα να πω τις απόψεις μου! Τώρα πρέπει να ταϊσω τη μικρή γιατί θα φάει εμένα στο τέλος!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12218
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από lina Τρι Φεβ 08, 2011 10:09 pm

Θα ξεκινήσω με την αντίθετη πλευρά και μετά θα το γυρίσω στη δική μου.
Σκέφτομαι ότι οι άλμπερτ-φανς είναι άτομα που προτιμούν την ασφάλεια και όχι τις πολλές πολλές εντάσεις. Νομίζω ότι φοβήθηκαν να δουν την Κάντυ να είναι μόνη - χωρίς ερωτικό σύντροφο δηλαδή - στη ζωή της και γι' αυτό θεώρησαν ότι ο Άλμπερτ έπαιζε αυτό το ρόλο.
Από την άλλη, οι Τερρυκιές ακόμα και μετά το σπαρακτικό χωρισμό (κι εδώ οι αλμπερτικές πείτε μου αν τυχόν καμιά σας σκεφτόταν σε εκείνο το επεισόδιο/σελίδα ότι υπήρχε/είχε υπάρξει ο πρίγκηπας) δε θέλαμε/δεν πιστεύαμε ότι η Κάντυ θα μπορούσε να ξανααγαπήσει κάποιον άλλο. (Είχε προηγηθεί βέβαια και ο θάνατος του Αντονυ, που όσο να'ναι είχε αφήσει κι άλλα τραύματα) και κατα βάθος ελπίζαμε κάποια στιγμή να βγει η Σουζάνα από τη μέση. Είναι λοιπόν οι Τερρυκιές άνθρωποι των εντάσεων, του πάθους και δε φοβούνται τη μοναξιά, αρκεί να είναι με καλούς φίλους;
Ή μήπως είναι πιο ανασφαλείς και δεν αντέχουν τη σκέψη ότι οι μεγάλοι έρωτες μπορεί και να μην καταλήγουν όπως ονειρευόμασταν τότε...
Αυτά τα γράφω έχοντας στο μυαλό μου το τέλος του ανιμέ, και του μάνγκα....Βέβαια, μετά τη Final Story, νιώθω πως η καρδιά μου μπήκε στη θέση της, γνωρίζοντας πως η Κάντυ ζει με αυτόν που αγαπά (Εκεί που ζει και με τα βιβλία και τα λουλούδια που έχει, δηλαδή τον Τέρρυ)
Όσα περιγράφω εδώ είναι φυσικά οι προσωπικές μου απόψεις, που φυσικά ίσως να μην ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα...
Τι θεωρείται οι υπόλοιπες ως το χαρακτηριστικό της προσωπικότητάς σας που σας έκανε να πιστεύετε το ένα΄ή το άλλο...Ποιο στοιχείο σας προβάλλατε επάνω της και κατ' επέκταση στην επιλογή της;
lina
lina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1469
Points : 6431
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : στο μικρό σπίτι στο λιβάδι
Χιούμορ : ξέρω κι εγώ;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από juliet Τρι Φεβ 08, 2011 10:14 pm

Μ, ενδιαφερον πολύ ωραιο thread...lina θα στο κλεψω για το VK καμία μέρα...

είναι μεγαλο θεμα και θα ήθελα να απαντησω εκτενέστερα αλλά δεν εχω΄πολύ χρόνο, απο αυτά που είπες
Τερρυκιές άνθρωποι των εντάσεων, του πάθους και δε φοβούνται τη μοναξιά, αρκεί να είναι με καλούς φίλους
ειναι κάτι που με εκφραζει πολύ μα δεν φαντάζεσαι πόσο.
Γιατί δεν φοβαμαι τιποτα απο τα δύο συνηθως οταν μία σχεση δεν με εκφραζει πια ή δεν νιώθω αρκετα για αυτή προτιμω την μοναξια μου και την επιδιώκω σε πολύ μεγαλο βαθμό. Ναι απο το να βαριεμαι με τον αλλο προτιμώ να βαριεμαι μόνη μου γιατί μόνη μου δεν θα βαρεθω ποτε μου (χαχχα παντα κατι βρίσκω!!)
Για αρχη αυτό και όσο γραφουν και τα κορίτσια ξανασυζηταμε...
juliet
juliet
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 783
Points : 6541
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Τόπος : Στα βαθύ δάσος της Φαντασίας...
Χιούμορ : Παντού και πάντα

http://vampireknight.all-up.com/forum.htm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από eva Τρι Φεβ 08, 2011 10:28 pm

Λίνα με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνη με την άποψή σου. Θεωρώ ότι αυτές που είναι υπέρ του Αλμπερτ, είναι αυτές που φοβόνται να δουν την Κάντυ να είναι μόνη της, είναι αυτές που είναι υπέρ της σιγουριάς και της ασφάλειας, αλλά και υπέρ της ήρεμης ζωής, δεν θέλουν ούτε πολλές εντάσεις, ούτε πολλούς ενθουσιασμούς, ούτε πολλά καρδιοχτύπια. Κατά πολύ, φοβούνται το άγνωστο και το αύριο! Μάλλον είναι του τύπου "προτυμώ κάποιον που να μοιάζει στον πατέρα μου", γιατί είναι γνωστό το μοντέλο!
από την άλλη, οι τερρυκιές, είμαστε γυναίκες, που δεν μπορούμε και πολύ την μονοτονία, θέλουμε εναλλαγές και ένταση στην ζωή μας, θέλουμε πάθος, αλλιώς νιώθουμε ότι πεθαίνει η καρδιά μας! Θα προσθέσω όμως και κάτι ακόμα, θεωρώ ότι οι Τερρυκές είναι αυτές που πιστεύουν και στον έρωτα για μια ζωή, όχι απαραίτητα στον έναν και μοναδικό, αλλά πιο πολύ με το στυλ του soul mate που λέγαμε και σε κάποιο άλλο Thread. Μπορεί να έρθουν χίλιες δυο αναποδιές, μπορεί να φαίνονται ότι όλα είναι μαύρα, και ότι ποτε δεν θα φτιάξουν τα πράγματα, αλλά και πάλι, δεν συμβιβάζονται, δεν "παραχωρούν" την καρδιά τους. Μπορούν να αντιμετωπίσουν την αλήθεια της καρδιάς τους κατάματα και όπου τους βγάλει. Και πάντα βέβαια, αυτές οι αγάπες καταλήγουν μαζί!

οι Τερρυκιές ακόμα και μετά το σπαρακτικό χωρισμό (κι εδώ οι αλμπερτικές πείτε μου αν τυχόν καμιά σας σκεφτόταν σε εκείνο το επεισόδιο/σελίδα ότι υπήρχε/είχε υπάρξει ο πρίγκηπας) δε θέλαμε/δεν πιστεύαμε ότι η Κάντυ θα μπορούσε να ξανααγαπήσει κάποιον άλλο. (Είχε προηγηθεί βέβαια και ο θάνατος του Αντονυ, που όσο να'ναι είχε αφήσει κι άλλα τραύματα) και κατα βάθος ελπίζαμε κάποια στιγμή να βγει η Σουζάνα από τη μέση. Είναι λοιπόν οι Τερρυκιές άνθρωποι των εντάσεων, του πάθους και δε φοβούνται τη μοναξιά, αρκεί να είναι με καλούς φίλους;
Ή μήπως είναι πιο ανασφαλείς και δεν αντέχουν τη σκέψη ότι οι μεγάλοι έρωτες μπορεί και να μην καταλήγουν όπως ονειρευόμασταν τότε...
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12218
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από lina Τρι Φεβ 08, 2011 10:34 pm

eva έγραψε:Μπορεί να έρθουν χίλιες δυο αναποδιές, μπορεί να φαίνονται ότι όλα είναι μαύρα, και ότι ποτε δεν θα φτιάξουν τα πράγματα, αλλά και πάλι, δεν συμβιβάζονται, δεν "παραχωρούν" την καρδιά τους. Μπορούν να αντιμετωπίσουν την αλήθεια της καρδιάς τους κατάματα και όπου τους βγάλει. Και πάντα βέβαια, αυτές οι αγάπες καταλήγουν μαζί!

Aυτό που γράφεις, Εύα, με εκφράζει κι εμένα πολύ!!!!
lina
lina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1469
Points : 6431
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : στο μικρό σπίτι στο λιβάδι
Χιούμορ : ξέρω κι εγώ;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από Candy Τετ Φεβ 09, 2011 8:17 pm

Κορίτσια, μην κολλάτε σε στερεότυπα και κυρίως μην προβάλλετε τις δικές σας αντιλήψεις σε όλους τους άλλους.

Δε σημαίνει πως επειδή έχετε γνωρίσει μιά αλμπερτικιά είναι όλες έτσι ούτε πως αν σας αρέσουν οι εντάσεις ντε και καλά αρέσουν σε όλες τις τερρυκές...

Προσωπικά είμαι αρκετά δυναμική ως άνθρωπος, σκληρή όταν χρειάζεται και πολύ ρομαντική όταν είμαι με τον άνθρωπό μου. Stin ygeia mas
Αυτό δε σημαίνει πως όλες οι αλμπερτικές έχουν παρόμοια συμπεριφορά... Άλλωστε, ο κάθε άνθρωπος διαμορφώνει τη συμπεριφορά του ανάλογα με το περιβάλλον και τις συνθήκες στις οποίες ζει.

Όσο για τον Άλμπερτ, πολύ πριν μάθω πως είναι ο μεγάλος θείος, γοητεύτηκα από το χαρακτήρα του και την πληθωρική του προσωπικότητα. Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Από την πρώτη στιγμή που τον είδα κατάλαβα πως είναι ο ένας και μοναδικός για την Κάντυ. Slurp...yammi Όταν δε, είδα πως "παίζει" και ο Τέρρυ, ήμουν 1000% σίγουρη πως θα "τον κάνουν" με ελαφρά αλλά δεν ήξερα τον τρόπο... Όπερ και εγένετο... Zip
Candy
Candy
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 33
Points : 4882
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2011
Τόπος : Allou... fun park

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από lina Τετ Φεβ 09, 2011 10:46 pm

Candy έγραψε:Κορίτσια, μην κολλάτε σε στερεότυπα και κυρίως μην προβάλλετε τις δικές σας αντιλήψεις σε όλους τους άλλους.

Δε σημαίνει πως επειδή έχετε γνωρίσει μιά αλμπερτικιά είναι όλες έτσι ούτε πως αν σας αρέσουν οι εντάσεις ντε και καλά αρέσουν σε όλες τις τερρυκές...

Ναι, βρε, κουβέντα κάνουμε...

Όσο για τον Άλμπερτ, πολύ πριν μάθω πως είναι ο μεγάλος θείος, γοητεύτηκα από το χαρακτήρα του και την πληθωρική του προσωπικότητα. Ψυχολογικό Προφίλ  894754 Ψυχολογικό Προφίλ  894754 Ψυχολογικό Προφίλ  894754 Από την πρώτη στιγμή που τον είδα κατάλαβα πως είναι ο ένας και μοναδικός για την Κάντυ. Ψυχολογικό Προφίλ  539904 Όταν δε, είδα πως "παίζει" και ο Τέρρυ, ήμουν 1000% σίγουρη πως θα "τον κάνουν" με ελαφρά αλλά δεν ήξερα τον τρόπο... Όπερ και εγένετο... Ψυχολογικό Προφίλ  847902

Τον Άλμπερτ σε ποια φάση δηλαδή τον ξεχώρισες;
Σαν πρίγκηπα, στον καταρράκτη, εκεί με τα ζωάκια... (Ρωτάω, εε, μην το πάρεις αλλιώς)

Γιατί για μένα, όλα αυτά - ευχάριστα μεν, αλλά δε με συγκίνησαν ποτέ διαφορετικά
lina
lina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1469
Points : 6431
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : στο μικρό σπίτι στο λιβάδι
Χιούμορ : ξέρω κι εγώ;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από eva Τετ Φεβ 09, 2011 10:52 pm

απόψεις λέμε παιδιά! δεν είμαστε και ψυχολόγοι! και εννοείται ότι δεν έχουμε ούτε την ψευδέσθηση αλλά και την απαίτηση να έχουμε δίκιο απόλυτο! Σίγουρα κάποια αλήθεια υπάρχει σε αυτά που γράφουμε, αλλά μέχρι εκεί! Επιπλέον, δεν βασίζουμε τις απόψεις μας στις αλμπερτικιές ή τις τερρυκιές που έχουμε γνωρίσει, αλλά πιο πολύ στον χαρακτήρα των ηρώων!
σε ότι έχει να κάνει με τον Αλμπερτ, ποτέ δεν είπαμε ότι δεν μας είναι συμπαθής, αντίθετα! είναι ένας πολύ ενδιαφέρον χαρακτήρας! Αυτό που λέμε είναι ότι δεν μπορούμε να τον φανταστούμε σαν σύντροφο της Κάντυ! Και για τις περισσότερες από εμάς, δεν υπήρχε καν σαν επιλογή, μέχρι που διαβάσαμε από εσάς ότι υπάρχει και μια τέτοια άποψη!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12218
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από Candy Τετ Φεβ 09, 2011 11:00 pm

lina έγραψε:

...Τον Άλμπερτ σε ποια φάση δηλαδή τον ξεχώρισες;
Σαν πρίγκηπα, στον καταρράκτη, εκεί με τα ζωάκια... (Ρωτάω, εε, μην το πάρεις αλλιώς)

Γιατί για μένα, όλα αυτά - ευχάριστα μεν, αλλά δε με συγκίνησαν ποτέ διαφορετικά


Εμμμ... η πρώτη μου επαφή με το ανιμέ ήταν στο επεισόδιο που ο Άλμπερτ έχει ξυπνήσει στο δωμάτιο 0 στέκεται όρθιος μπροστά στο παράθυρο και γυρίζει να κοιτάξει την Κάντυ που μπαίνει μέσα φέρνοντάς του το πρωινό... Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

Ε... εκείνη τη στιγμή έλιωσα... Fever
Candy
Candy
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 33
Points : 4882
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2011
Τόπος : Allou... fun park

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Φεβ 09, 2011 11:10 pm

Candy έγραψε:
lina έγραψε:

...Τον Άλμπερτ σε ποια φάση δηλαδή τον ξεχώρισες;
Σαν πρίγκηπα, στον καταρράκτη, εκεί με τα ζωάκια... (Ρωτάω, εε, μην το πάρεις αλλιώς)

Γιατί για μένα, όλα αυτά - ευχάριστα μεν, αλλά δε με συγκίνησαν ποτέ διαφορετικά


Εμμμ... η πρώτη μου επαφή με το ανιμέ ήταν στο επεισόδιο που ο Άλμπερτ έχει ξυπνήσει στο δωμάτιο 0 στέκεται όρθιος μπροστά στο παράθυρο και γυρίζει να κοιτάξει την Κάντυ που μπαίνει μέσα φέρνοντάς του το πρωινό... Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

Ε... εκείνη τη στιγμή έλιωσα... Fever

ναι ναι νεος ωραιος ξανθος με γαλαζια ματια σαν λιμνες τα λεω σωστα;;; Wink
παρολα αυτα.. οι τερρικες ματιες δεν επαθαν τιποτα απο αυτο το πλανο αγαπητη Candy! την παθαμε νωριτερα με τον επαναστατη κουκλο Τερρυ!
Firouli Firoulo






Ψυχολογικό Προφίλ  Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35468
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από lina Τετ Φεβ 09, 2011 11:11 pm

Candy έγραψε:
lina έγραψε:

...Τον Άλμπερτ σε ποια φάση δηλαδή τον ξεχώρισες;
Σαν πρίγκηπα, στον καταρράκτη, εκεί με τα ζωάκια... (Ρωτάω, εε, μην το πάρεις αλλιώς)

Γιατί για μένα, όλα αυτά - ευχάριστα μεν, αλλά δε με συγκίνησαν ποτέ διαφορετικά


Εμμμ... η πρώτη μου επαφή με το ανιμέ ήταν στο επεισόδιο που ο Άλμπερτ έχει ξυπνήσει στο δωμάτιο 0 στέκεται όρθιος μπροστά στο παράθυρο και γυρίζει να κοιτάξει την Κάντυ που μπαίνει μέσα φέρνοντάς του το πρωινό... Ψυχολογικό Προφίλ  894754 Ψυχολογικό Προφίλ  894754 Ψυχολογικό Προφίλ  894754

Ε... εκείνη τη στιγμή έλιωσα... Ψυχολογικό Προφίλ  36629


E, πέστο βρε κορίτσι μου, να καταλάβουμε....έχοντας δει αυτές τις σκηνές πρώτα, φυσικό είναι να σχηματίσεις διαφορετική εντύπωση από εμάς....
Γιατί κι εμείς τα είδαμε αυτά, αλλά είχαμε στο μυαλό μας τον Άλμπερτ- αρκούδα, τον Άλμπερτ που κουβαλαει τον Τέρρυ στο δωμάτιο της Κάντυ, που φεύγει για δουλειά και τους αφήνει μόνους....εμείς μετά πώς να τον δούμε διαφορετικά...

Βρε, λέτε όλες οι Αλμπερτικές κάπως έτσι να διαμόρφωσαν γνώμη;
lina
lina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1469
Points : 6431
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : στο μικρό σπίτι στο λιβάδι
Χιούμορ : ξέρω κι εγώ;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από libra Τετ Φεβ 09, 2011 11:25 pm

lina έγραψε:
E, πέστο βρε κορίτσι μου, να καταλάβουμε....έχοντας δει αυτές τις σκηνές πρώτα, φυσικό είναι να σχηματίσεις διαφορετική εντύπωση από εμάς....
Γιατί κι εμείς τα είδαμε αυτά, αλλά είχαμε στο μυαλό μας τον Άλμπερτ- αρκούδα, τον Άλμπερτ που κουβαλαει τον Τέρρυ στο δωμάτιο της Κάντυ, που φεύγει για δουλειά και τους αφήνει μόνους....εμείς μετά πώς να τον δούμε διαφορετικά...

Βρε, λέτε όλες οι Αλμπερτικές κάπως έτσι να διαμόρφωσαν γνώμη;

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
σόρυ-δεν εχω προλάβει να γράχω, αλλά έλιωσα με το σχόλιο της Λίνας rolf: rolf: rolf: rolf:






Ψυχολογικό Προφίλ  1zx1px0 Ψυχολογικό Προφίλ  2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27638
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από eva Τετ Φεβ 09, 2011 11:38 pm

Νομίζω ότι η Λίνα έδωσε φωνή σε αυτά που σκεφτήκαμε όλες μας!
Έτσι εξηγείται ρε Κάντυ! Αν είχες δει τα επεισόδια στην Αγγλία, κι εσύ τερρικιά θα ήσουν! Αν όμως δεν τα έχεις δει και δεν έχεις "γεύση" από εκείνη την αγάπη, είναι λογικό να σε συγκινήσει ο Αλμπερτ! Η πρώτη επαφή η δική μας με τον Αλμπερτ είναι στον καταράκτη με τα μούσια, τα μακρια μαλλιά και τα γυαλιά, μέχρι και η Κάντυ νόμισε ότι ήταν αρκούδα και ξαναλυποθήμισε όταν τον είδε!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12218
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από ariel Τετ Φεβ 09, 2011 11:46 pm

rolf: rolf: rolf: Σορρυ Κάντυ μου, αλλα θα συμφωνίσω με τα κορίτσια! Εβλεπα την κάντυ απο το πρώτο επεισόδιο, οποτε η σκηνη που λες, δεν μου προκάλεσε κανένα συναισθημα. Θυμάμαι οτι τότε το μόνο που με ένοιαζε ήταν πότε θα ξαναδίξουν Τέρρυ και πότε θα ξαναβρεθει το ζευγάρι! Ολα τα άλλα ήταν απλά φίλερ.






Ψυχολογικό Προφίλ  Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16816
Points : 27051
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από eva Πεμ Φεβ 10, 2011 12:15 am

ariel έγραψε: Ολα τα άλλα ήταν απλά φίλερ.

Firouli Firoulo Firouli Firoulo Firouli Firoulo Firouli Firoulo
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12218
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Φεβ 10, 2011 12:31 am

καλε αληθεια..ποια θυμοταν τον ρολο του αλμπερτ απο τοτε που το βλεπαμε μικρες;; εγω τον θυμηθηκα τωρα στα 30 κατι μου οτι παιζει στην ολη ιστορια.
περα απο τον μεγαλο κυριο με τα μουσια που σωζει μια μικρη καντυ απο το ποταμι ιδεαν δεν ειχα ποιος ηταν ο Αλμπερτ.

Candy μου αυτες ειναι οι παρενεργειες του να μη παρακολουθεις μια σειρα σωστα κι απο την αρχη. αποκτας λαθος εντυπωσεις για τους πρωταγωνιστες και θυμασαι τους πιο διπλα συγγενεις! Hahahahaha Hahahahaha






Ψυχολογικό Προφίλ  Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35468
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από libra Πεμ Φεβ 10, 2011 9:54 am

ariel έγραψε:Ολα τα άλλα ήταν απλά φίλερ.

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing όλα εδώ πληρώνονται ... χααχχαχα
Πάντως κι εγώ σαν τον Θείο και τον φίλο τον θυμόμουν τον Άλμπερτ. Φέτος (2010) έμαθα ότι υπάρχει Αλμπερτο-παράταξη και Αλμπερτο-κατάσταση...
Πιο πριν υπήρχε μόνο ο Τέρρυ και η Κάντυ Loveeeee Loveeeee Loveeeee






Ψυχολογικό Προφίλ  1zx1px0 Ψυχολογικό Προφίλ  2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27638
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από Candy Πεμ Φεβ 10, 2011 11:13 am

Αρκούδα ξ-αρκούδα Mpaaaa το παιδί είναι ένας κούκλος και στο τέλος κερδίζει και το κορίτσι... :<3: Άλλωστε ο Άλμπερτ είναι ίδιος ο Αντωνάκης στα μεγαλάτα του... Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
Και για να γυρίσουμε στο ψυχολογικό προφίλ... -αν εξαιρέσουμε τον LoTR που μου άρεσε πιό πολύ η ηθοποιός που έκανε την Εογουν από τη χαζή που έκανε το ξωτικό- δε μου αρέσει να είμαι με τους χαμένους σε θέματα καρδιάς!!! Hihihi

Candy
Candy
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 33
Points : 4882
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2011
Τόπος : Allou... fun park

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από libra Πεμ Φεβ 10, 2011 11:43 am

Candy έγραψε: δε μου αρέσει να είμαι με τους χαμένους σε θέματα καρδιάς!!! Hihihi

είσαι τότε στο κατάλληλο φόρουμ... ποτέ δεν είναι αργά να παραταχτείς με τον νικητή Τέρρυ Teasing Teasing






Ψυχολογικό Προφίλ  1zx1px0 Ψυχολογικό Προφίλ  2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27638
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από lina Πεμ Φεβ 10, 2011 11:45 am

Candy έγραψε:Αρκούδα ξ-αρκούδα Ψυχολογικό Προφίλ  309744 το παιδί είναι ένας κούκλος και στο τέλος κερδίζει και το κορίτσι... :<3: Άλλωστε ο Άλμπερτ είναι ίδιος ο Αντωνάκης στα μεγαλάτα του... Ψυχολογικό Προφίλ  894754 Ψυχολογικό Προφίλ  894754 Ψυχολογικό Προφίλ  894754

Δεν είπαμε ότι δεν είναι ωραίος - εγώ τουλάχιστον....αλλά το τέλος σε καμία περίπτωση δεν εδειχνε ότι κερδίζει το κορίτσι...(χώρια τα νέα δεδομένα με τη νουβέλα)
Το συμπέρανες λόγω των δικών σου απόψεων (όπως περιγράφεις παρακάτω)


Και για να γυρίσουμε στο ψυχολογικό προφίλ... -αν εξαιρέσουμε τον LoTR που μου άρεσε πιό πολύ η ηθοποιός που έκανε την Εογουν από τη χαζή που έκανε το ξωτικό- δε μου αρέσει να είμαι με τους χαμένους σε θέματα καρδιάς!!! Ψυχολογικό Προφίλ  216446


Αυτό ακριβώς ήθελα να δω σχετικά με τα ψυχολογικά μας...
Ποιον θεωρείς χαμένο;
Σίγουρα όσο ο Τέρρυ και η Κάντυ ήταν αναγκασμένοι να ζουν χωριστά λόγω της παρουσίας/ατυχήματος της Σουζάνα, ήταν χαμένοι...Βέβαια, η Κάντυ συνέχιζε να χαμογελά παρά τον πόνο (όπως της ζητούσε ο αγαπημένος της αδερφός/πατέρας, ο Άλμπερτ...) αλλά παρέμενε χαμένη στο θέμα της καρδιάς, γιατί ήταν μακριά από αυτόν που αγαπούσε περισσότερο απ' όλους.
(Η Μιζούκι σκοτώνοντας την κατσαρίδα, τα ανέστρεψε αυτά, αλλά δεν το ανοίγω το θεμα, γιατί ο καθένας μπορεί να έχει τις απόψεις του και προφανώς ό,τι υπάρχει δεν μπορεί να πείσει την άλλη πλευρά)
Στο αν η Κάντυ παρέμενε με τον Άλμπερτ, εγώ θα έβλεπα αυτόν ως χαμένο...Γιατί θα ήταν ο συμβιβασμός της, η επόμενη επιλογή (αν ποτέ είχε τεθεί ως επιλογή, γιατί για μένα δεν υπήρξε τέτοιο θέμα) και όχι αυτός που ήθελε/αγαπούσε πραγματικά (ερωτικά εννοώ)

Και για να ξαναγυρίσω κι εγώ στο ψυχολογικό προφίλ, νομίζω ότι προσωπικά θα ένιωθα πολύ δυστυχισμένη, αν βρισκόμουν στη θέση του Άλμπερτ, όπως τον έχουν οι αλμπερτικές στο μυαλό τους, και νομίζω ότι κάτι τέτοιο δεν του αξίζει...
Δε θα΄θελα ποτε να ήμουν η δεύτερη επιλογή και νομίζω ότι ούτε η Κάντυ θα "παρηγοριόταν" μετά τον χωρισμό της με τον Τέρρυ με τον Άλμπερτ (ερωτικά και πάλι εννοώ). Νομίζω ότι αυτό φορτίζει πολύ τις σχέσεις - το να ξέρεις ότι ο δεσμός σου έχει πονέσει και κλάψει και έχει δηλώσει ότι αγαπάει περισσότερο από οποιονδήποτε άλλον όχι εσένα, αλλά κάποιον άλλον
Αν ο Τέρρυ δεν είχε αποδεσμευτεί από το βαρύ φορτίο του, τη Σουζάνα, θα φανταζόμουν την Κάντυ με κάποιον άλλον, νέο χαρακτήρα.
lina
lina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1469
Points : 6431
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : στο μικρό σπίτι στο λιβάδι
Χιούμορ : ξέρω κι εγώ;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από Candy Πεμ Φεβ 10, 2011 12:02 pm

lina έγραψε:
Δεν είπαμε ότι δεν είναι ωραίος - εγώ τουλάχιστον....αλλά το τέλος σε καμία περίπτωση δεν εδειχνε ότι κερδίζει το κορίτσι...(χώρια τα νέα δεδομένα με τη νουβέλα)
Το συμπέρανες λόγω των δικών σου απόψεων (όπως περιγράφεις παρακάτω)

Βρε Λίνα μου...
όταν κατά τη διάρκεια της συγκατοίκησης τον έπρηζε πως ο πρώτος της έρωτας είναι ο πρίγκηπας, καθ'όλη τη διάρκεια της ιστορίας αναρωτιέται πού να βρίσκεται και τί να κάνει και στο τέλος τον βρίσκει... εγώ η καψερή τί να υποθέσω;;; πως χάρηκε που απέκτησε πατέρα;;; Δλδ, να αρχίσω να αμφιβάλω και για τα τεστ της ΜΕΝSA που λένε πως έχω υψηλό IQ... Tongue


lina έγραψε:
Αυτό ακριβώς ήθελα να δω σχετικά με τα ψυχολογικά μας...
Ποιον θεωρείς χαμένο;
Σίγουρα όσο ο Τέρρυ και η Κάντυ ήταν αναγκασμένοι να ζουν χωριστά λόγω της παρουσίας/ατυχήματος της Σουζάνα, ήταν χαμένοι...Βέβαια, η Κάντυ συνέχιζε να χαμογελά παρά τον πόνο (όπως της ζητούσε ο αγαπημένος της αδερφός/πατέρας, ο Άλμπερτ...) αλλά παρέμενε χαμένη στο θέμα της καρδιάς, γιατί ήταν μακριά από αυτόν που αγαπούσε περισσότερο απ' όλους.
(Η Μιζούκι σκοτώνοντας την κατσαρίδα, τα ανέστρεψε αυτά, αλλά δεν το ανοίγω το θεμα, γιατί ο καθένας μπορεί να έχει τις απόψεις του και προφανώς ό,τι υπάρχει δεν μπορεί να πείσει την άλλη πλευρά)
Στο αν η Κάντυ παρέμενε με τον Άλμπερτ, εγώ θα έβλεπα αυτόν ως χαμένο...Γιατί θα ήταν ο συμβιβασμός της, η επόμενη επιλογή (αν ποτέ είχε τεθεί ως επιλογή, γιατί για μένα δεν υπήρξε τέτοιο θέμα) και όχι αυτός που ήθελε/αγαπούσε πραγματικά (ερωτικά εννοώ)

Και για να ξαναγυρίσω κι εγώ στο ψυχολογικό προφίλ, νομίζω ότι προσωπικά θα ένιωθα πολύ δυστυχισμένη, αν βρισκόμουν στη θέση του Άλμπερτ, όπως τον έχουν οι αλμπερτικές στο μυαλό τους, και νομίζω ότι κάτι τέτοιο δεν του αξίζει...
Δε θα΄θελα ποτε να ήμουν η δεύτερη επιλογή και νομίζω ότι ούτε η Κάντυ θα "παρηγοριόταν" μετά τον χωρισμό της με τον Τέρρυ με τον Άλμπερτ (ερωτικά και πάλι εννοώ). Νομίζω ότι αυτό φορτίζει πολύ τις σχέσεις - το να ξέρεις ότι ο δεσμός σου έχει πονέσει και κλάψει και έχει δηλώσει ότι αγαπάει περισσότερο από οποιονδήποτε άλλον όχι εσένα, αλλά κάποιον άλλον
Αν ο Τέρρυ δεν είχε αποδεσμευτεί από το βαρύ φορτίο του, τη Σουζάνα, θα φανταζόμουν την Κάντυ με κάποιον άλλον, νέο χαρακτήρα.

Ποιός ήταν δεύτερη επιλογή;;; Waw!!!! Αυτή τον πρίγκηπα είχε πάντα πρώτο στην καρδιά της... Yupiiiii

Το αν η Κάντυ αγαπούσε περισσότερο απ΄όλους τον Τέρρυ κάποια στιγμή στη ζωή της δε σημαίνει πως αυτόν θα αγαπάει εφόρου ζωής.
Για να μη λες πως τα βγάζω από το μυαλό μου, να σε παραθέσω στο μάνγκα που αφού πίνει τη σοκολάτα της με την παρολίγο πεθερά λέει πως "τον είχε αγαπήσει" Το ίδιο αναφέρει και στο γράμμα που ποτέ δεν του έστειλε. Και για να σε προλάβω, αφού δεν σκόπευε να του το στείλει ας έγραφε ένα πανηγυρικό "Σε αγαπώ ακόμα" και να ξέρουμε οι έρμες πως 2 χρόνια μετά το νοσοκομείο η καρδιά της είναι ακόμη σ΄αυτόν.
Έλεος... Grrrrrr η ζωή συνεχίζεται...
Σιγά μη γινόταν στα 16 της καλόγρια επειδή δεν έκατσε η δουλειά με τον Τέρρυ... Hahahahaha Tongue Tongue Tongue
Candy
Candy
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 33
Points : 4882
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2011
Τόπος : Allou... fun park

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από anna Πεμ Φεβ 10, 2011 12:13 pm

αλλα ειναι πιο λογικο οτι ο ενας κ μοναδικος ερωτας της ζωης της, το αλλο της μισο, ειναι ενας 17χρονος που ειδε μια φορα οταν ηταν 6 χρονων?????


JESUS!!!!! μολις συνειδητοποιησα πως εδω κ 20 χρονια ειμαι παραφορα ερωτευμενη με το γιο της δασκαλας μου στο νηπιαγωγειο.................... Loveeeee Ημουν 5 κ ηταν 12............ψηλος (οχι οτι εγω ημουν ενα μπασμενο 5χρονο κ εκεινος λογω ηλικιας μου εριχνε 3 κεφαλια lol! ), μελαχροινος, μου εκανε δωρο ενα αυτοκινητακι......κ τον ερωτευτηκα.......το αυτοκινητακι το εχω κρατησει, εκεινον ομως δν τον ξαναειδα παρα στα 18 μου, οταν πηγα για πλακα στη γιορτη του νηπιαγωγειου να δω τη δασκαλα μου...........ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
anna
anna
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2611
Points : 7927
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Lothlorien
Χιούμορ : black- καραblack!!!

Αρέσει στον χρήστη Έλλη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από lina Πεμ Φεβ 10, 2011 12:19 pm

Candy έγραψε:
Έλεος... Ψυχολογικό Προφίλ  235203 η ζωή συνεχίζεται...
Σιγά μη γινόταν στα 16 της καλόγρια επειδή δεν έκατσε η δουλειά με τον Τέρρυ... Ψυχολογικό Προφίλ  738686 Ψυχολογικό Προφίλ  382154 Ψυχολογικό Προφίλ  382154 Ψυχολογικό Προφίλ  382154

Η ζωή συνεχίζεται!!!!

Γι' αυτό έγραψα ότι αν δεν απελευθερωνόταν ο Τέρρυ, θα φανταζόμουν την Κάντυ με κάποιον άλλον, και όχι με το θετό της πατέρα...
Συνεχίζεται δε σημαίνει ότι αναιρούνται όλα τα προηγούμενα...ο Άλμπερτ ήταν το φιλαράκι και προστάτης της, όχι ο έρωτάς της... Και ο πρίγκηπας της λες ήταν πρώτος στην καρδιά της - πότε του είπε ότι τον αγαπάει ή έστω αγάπησε; Δε λέω ότι δεν αγαπούσε τον Άλμπερτ, αλλά όχι ερωτικά...
Αναρωτιέμαι τι IQ έχει η Μιζούκι κι αν είναι μέλος της ΜENSA - βρε μπας κι αυτά που γράφει δεν είναι νουβέλλες, αλλά αποδείξεις θεωριών πυρηνικής φυσικής, που μόνο όσοι έχουν υψηλο ΙQ τα κατανοούν;
Πάντως, καλο θα είναι να λαμβάνεις υπόψης και το ΕQ (που πολλές φορές δεν είναι τόσο υψηλο στους ανθρώπους με υψηλό ΙQ)
lina
lina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1469
Points : 6431
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : στο μικρό σπίτι στο λιβάδι
Χιούμορ : ξέρω κι εγώ;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από lina Πεμ Φεβ 10, 2011 12:24 pm

anna έγραψε:

JESUS!!!!! μολις συνειδητοποιησα πως εδω κ 20 χρονια ειμαι παραφορα ερωτευμενη με το γιο της δασκαλας μου στο νηπιαγωγειο.................... Ψυχολογικό Προφίλ  1627 Ημουν 5 κ ηταν 12............ψηλος (οχι οτι εγω ημουν ενα μπασμενο 5χρονο κ εκεινος λογω ηλικιας μου εριχνε 3 κεφαλια lol! ), μελαχροινος, μου εκανε δωρο ενα αυτοκινητακι......κ τον ερωτευτηκα.......το αυτοκινητακι το εχω κρατησει, εκεινον ομως δν τον ξαναειδα παρα στα 18 μου, οταν πηγα για πλακα στη γιορτη του νηπιαγωγειου να δω τη δασκαλα μου...........ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ψυχολογικό Προφίλ  738686 Ψυχολογικό Προφίλ  738686 Ψυχολογικό Προφίλ  738686 Ψυχολογικό Προφίλ  738686 Ψυχολογικό Προφίλ  738686 Ψυχολογικό Προφίλ  738686 Ψυχολογικό Προφίλ  738686

Έλα, βρε Anna, αυτό δεν είναι ΈΡΩΤΑΣ...ΈΡΩΤΑΣ θα ήταν μόνο αν σε είχε υιοθετήσει!!! Ψυχολογικό Προφίλ  738686 Ψυχολογικό Προφίλ  738686 Ψυχολογικό Προφίλ  738686 Ψυχολογικό Προφίλ  738686 Ψυχολογικό Προφίλ  738686 Ψυχολογικό Προφίλ  738686 Ψυχολογικό Προφίλ  738686
lina
lina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1469
Points : 6431
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : στο μικρό σπίτι στο λιβάδι
Χιούμορ : ξέρω κι εγώ;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης