Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Vote_lcap72%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Vote_lcap21%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Vote_lcap5%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Vote_lcap2%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

+14
eleanna
juliet
nina
eleonor
TZENHG13
ΜΙΜΙ
anna
Dalia
nansecrets
c-t
ariel
tania
libra
nuitetoile21
18 απαντήσεις

Σελίδα 21 από 22 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Τρι Ιαν 25, 2011 8:52 am

αριελάκι μου, κάποια έπρεπε να στριμώξω μαζί μου Hehe Hehe Hehe
put the blame on me Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi

ntalia νομίζω ότι ήταν πολύ ρεαλιστική η σκηνή με τον Στήαρ-Βαγγέλη rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: και εννοείται ότι η έλενορ ζωγράφισε πάλι...
έλενορ μας κατέστρεψες!!! κάθε φορά που θα ακούμε Σ-Β θα σκεφτόμαστε και την ντάλια και τον εξαρχάκο rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27644
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nina Τρι Ιαν 25, 2011 12:00 pm

Libraaaaa τι fic ηταν αυτο!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

Ακομα γελαω ... ελπιζω να τα καταφερες και να εβγαλες τον Τερρυ αλλα και ολες εμας απο το μυαλο της nuit γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα ειχε εφιαλτες η κοπελα! Hihihihihi

Οσο για μενα ημουν σιγουρη οταν διαβασα το ονομα Ville οτι καπου εκει θα με εχωνες ! Hahahahaha
Και για να δικαιολογησω και την φυση μου ως γκρινιαρα .... να πω .... βρηκες ανθρωπο να στρωσεις στη δουλεια!!!! Groumf Και δεν εφτανε που ξεμεσιαστηκα με χωρισες και απο την juli Klaps-klaps και την αφησες μονη της να χαιρεται τα ομορφα βαμπιρακια Arghhhh ... κι εγω που ημουν οεο;;;; Ουτε με τον Τερρυ ουτε με τα βαμπιρ Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Εχε χαρη που δεν ηταν ο Καναμε εκει, αλλιως .... Boxing

Με την ntalia (καλε παλι αλλαξες ονομα εσυ;;!) και το azax ειμαι στα πατατωματα Hahahahaha

και η eleonor-general με το Βαγγελη-πορτα με αποτελειωσε .... rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:

Και τωρα που τελειωσαν τα Χριστουγεννιατικα δεν πιανεις το parody λεω εγω να μας ξετιναξεις εντελως rolf:
Μπραβο libra Big hug :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6650
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Τρι Ιαν 25, 2011 12:05 pm

βρε συ, σε έχωσα λόγω σταχτονίνας στις δουλειές...
η juls είχε μάλλον μεγαλύτερο μέσο και τα έπινε με τα βαμπίρια lol!

όσο για το πάροντυ cryy: cryy: cryy: δεν μπορώ-δεν έχω οίστρο... αν δεν ακούω αλμπερτο-ατάκες, δεν μου βγαίνει... καταλαβαίνεις...
ξέρετε κανένα αλφαν-φόρουμ να πάω να γραφτώ και να έρχομαι εδώ με έμπνευση;;; lol! lol! lol! lol!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27644
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nina Τρι Ιαν 25, 2011 12:38 pm

libra έγραψε:βρε συ, σε έχωσα λόγω σταχτονίνας στις δουλειές...
η juls είχε μάλλον μεγαλύτερο μέσο και τα έπινε με τα βαμπίρια lol!

Το καταλαβα οτι το παρελθον μου ως σταχτονινα πληρωσα ... αλλα σαν current princess ... ειχα ξεσυνηθισει!!! whistle:

Τι μεσο ειχε η juls ??? Αλλα ξερω φοβασαι οτι θα σε μπαναρει και θα παθεις στερηση vampiro-junkie rolf:

libra έγραψε:όσο για το πάροντυ cryy: cryy: cryy: δεν μπορώ-δεν έχω οίστρο... αν δεν ακούω αλμπερτο-ατάκες, δεν μου βγαίνει... καταλαβαίνεις...
ξέρετε κανένα αλφαν-φόρουμ να πάω να γραφτώ και να έρχομαι εδώ με έμπνευση;;; lol! lol! lol! lol!

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: Αν ειναι να καταστραφεις για να γραψεις μια παρωδια αστο καλυτερα lol!

nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6650
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Τρι Ιαν 25, 2011 12:44 pm

βρε δεν χαλάω εύκολα εγώ... lol! lol! lol! lol!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27644
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από juliet Τρι Ιαν 25, 2011 6:58 pm

nina έγραψε:Libraaaaa τι fic ηταν αυτο!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

Και δεν εφτανε που ξεμεσιαστηκα με χωρισες και απο την juli Klaps-klaps και την αφησες μονη της να χαιρεται τα ομορφα βαμπιρακια Arghhhh ... κι εγω που ημουν οεο;;;; Ουτε με τον Τερρυ ουτε με τα βαμπιρ Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Εχε χαρη που δεν ηταν ο Καναμε εκει, αλλιως .... Boxing


Xα, χα, ακόμα γελάω...θα συμφωνήσω με τη Νινα, Lib που την βρήκες τόση έμπνευση; Αυτο το ip χάσιμο ήταν το κάτι άλλο...χάθηκα και εγω μαζί.

Και επίσης θα συμφωνήσω με τη Νίνα, δεν φτάνει που μας χώρισες που ήταν ο Καναμε οΕεε; lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Σε όλο το φικ τον Καναμε εψαχνα..Τώρα Νίνα μου που λες για αυτό το μπανάρισμα..στο βαμπιρο φορουμ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil...θα δείξει lol! lol! lol!

juliet
juliet
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 783
Points : 6547
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Τόπος : Στα βαθύ δάσος της Φαντασίας...
Χιούμορ : Παντού και πάντα

http://vampireknight.all-up.com/forum.htm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Τρι Ιαν 25, 2011 10:57 pm

juliet έγραψε:
Xα, χα, ακόμα γελάω...θα συμφωνήσω με τη Νινα, Lib που την βρήκες τόση έμπνευση; Αυτο το ip χάσιμο ήταν το κάτι άλλο...χάθηκα και εγω μαζί.

brain damage! της στιγμής ήταν. μην ανησυχείς. δεν θα επαναληφθεί lol! lol! lol! lol!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27644
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τετ Αυγ 31, 2011 10:24 pm

κοριτσια ξερετε τι σκεφτομουν;;; οτι τα χριστουγεννιατικα φικ που δεν βασιζονται σε καποιο παραμυθι, ισως θα μπορουσα να τα μετατρεψω λιγακι και να τα ανεβασω κανονικα στο blog μου. τι λετε;;; πως σας φαινεται σαν ιδεα;
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12008
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Πεμ Σεπ 01, 2011 9:53 am

μια χαρά μας φαίνεται σαν ιδέα... απλά έχουν όλα πολύ προσωπικό χαρακτήρα. είσαι σίγουρη ότι επιδέχονται επιδιόρθωση????? scratch scratch scratch scratch






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27644
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Σεπ 01, 2011 10:38 am

οχι ολα.αλλα καποια ναι. οπως της c t με τα χριστουγεννα απο αλλον πλανητη για παραδειγμα. αυτο μπορω να το προσαρμοσω σε κανονικη ιστορια
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12008
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Σεπ 01, 2011 1:19 pm

οποια μπορεις να την προσαρμοσεις να την ανεβασεις.






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35474
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από TZENHG13 Πεμ Σεπ 01, 2011 2:21 pm

εγώ πάλι για το δικό μου δεν έχω πρόβλημα...
υποθέτω και η ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ επίσης... lol! lol! lol! lol!
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7698
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Σαβ Σεπ 03, 2011 9:02 pm

τελικα θα ανεβασω μονο της ct και το δευτερο της μιμης - με παραλλαγες φυσικα
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12008
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ariel Σαβ Σεπ 03, 2011 10:34 pm

Για το δικό μου καμία αντίρρηση δεν έχω. Αλλά είναι παραμύθι....






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27065
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Σαβ Σεπ 03, 2011 11:48 pm

οχι οσα ειναι βασισμενα σε παραμυθια δεν θα τα ανεβασω.και της μιμης ειναι βεβαια βασισμενο στην τοσοδουλα αλλα μπορω να το αλλαξω ευκολα. τα αλλα δεν παλευονται lol!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12008
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Κυρ Σεπ 04, 2011 9:27 pm

ααααααααααααααχ θα γίνω διάσημη Cool






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13697
Points : 20778
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Σεπ 04, 2011 9:43 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:ααααααααααααααχ θα γίνω διάσημη Cool

ψαρακι ειπαμε ε;; και δε στο χα.. να διψας για διασημοτητα! Teasing

Σπόιλερ:






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35474
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από TZENHG13 Δευ Σεπ 05, 2011 11:12 am

ΜΙΜΙ έγραψε:ααααααααααααααχ θα γίνω διάσημη Cool
Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
κορίτσια σε λίγο θα έχουμε μία celebrity ανάμεσά μας... worship: worship: worship: worship:
όσες έχετε καμία αφιέρωση από τη ΜΙΜΙ να την κρατήσετε...
σε λίγα χρόνια θα είναι ανεκτίμητης αξίας... Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi

TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7698
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Σεπ 05, 2011 12:44 pm

εννοια σου Τζενη.. και τη ΜΙΜΙ εγω θα την μανατζαρω.. εχει την επιτυχια σιγουρη!! lol!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nansecrets στις Δευ Σεπ 05, 2011 1:00 pm, 1 φορά






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35474
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Δευ Σεπ 05, 2011 12:49 pm

nansecrets έγραψε:εννοια σου Τζενη.. και τη ΜΙΙ εγω θα την μανατζαρω.. εχει την επιτυχια σιγουρη!! lol!

...άμα τρέχει το managerιλίκι στις φλέβες σου!!!! lol! lol! lol! lol! lol!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27644
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Σεπ 05, 2011 1:03 pm

ειμαι αξια γι αυτο βρε!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35474
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Σεπ 05, 2011 10:34 pm

Τι βλέπω καλέ??? άρχισαν οι θαυμαστές και οι μάνατζερ να σφάζονται στα πόδια μου? Hihihi φτωχά μου παιδάκια έχετε μια σταρ ανάμεσα σας που χάρη στη νουι που πίστεψε σε μένα θα μάθουν κι άλλοι για την προσωπικότητα μου Teasing Teasing


Σπόιλερ:






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13697
Points : 20778
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από souka Δευ Σεπ 05, 2011 10:39 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:Τι βλέπω καλέ??? άρχισαν οι θαυμαστές και οι μάνατζερ να σφάζονται στα πόδια μου? Hihihi φτωχά μου παιδάκια έχετε μια σταρ ανάμεσα σας που χάρη στη νουι που πίστεψε σε μένα θα μάθουν κι άλλοι για την προσωπικότητα μου Teasing Teasing


Σπόιλερ:


Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Θέλω κι εγώ αυτόγραφο παρακαλώ... Hihihihihi
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13723
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Σεπ 05, 2011 10:41 pm

Στη σειρά, στη σειρά.... lol! lol! lol!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13697
Points : 20778
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ariel Δευ Σεπ 05, 2011 11:10 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:Τι βλέπω καλέ??? άρχισαν οι θαυμαστές και οι μάνατζερ να σφάζονται στα πόδια μου? Hihihi φτωχά μου παιδάκια έχετε μια σταρ ανάμεσα σας που χάρη στη νουι που πίστεψε σε μένα θα μάθουν κι άλλοι για την προσωπικότητα μου Teasing Teasing


Σπόιλερ:

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: Σου παέι δεν θα πει τίποτα!!!! Μιμάκο, αν βάζω τις θαυμάστριες στη σειρά, θα έχω πρωτη αυτόγραφο;;; Με Ναν για μάνατζερ και μενα bodyguard, εχεις το μέλλον εξασφαλισμένο!!!!! Τράβα μπρος και μη σε μέλει.... driving






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 21 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27065
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 21 από 22 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης