Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Vote_lcap72%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Vote_lcap21%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Vote_lcap5%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Vote_lcap2%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

+14
eleanna
juliet
nina
eleonor
TZENHG13
ΜΙΜΙ
anna
Dalia
nansecrets
c-t
ariel
tania
libra
nuitetoile21
18 απαντήσεις

Σελίδα 11 από 22 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nina Κυρ Δεκ 12, 2010 11:13 pm

nuitetoile21 έγραψε:
nina έγραψε:Γελα γελα οσο θελεις απο την ζηλεια σου τα λες αυτα Tongue Ρωτα και την nuit που ηταν η κουμπαρα Point Και αν δεν με πιστευεις να σου πω και τι φορουσε ...... μαυρο φορεμα, μαυρο καλσον, μαυρα παπουτσια, και ειχε και μαυρα νυχια !!!!! Teasing


καλα νινα με εχεις σκλαβωσει αποψε!!!!!!!!! κοριτσια λυπαμαι αλλα αν συνεχισει ετσι τοτε οντως θα αφησω τον τερρυ παντρεμενο μονο με εκεινη. lol! lol!

Σπόιλερ:

Ναι ναι ναι ναι!!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Σπόιλερ:
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6642
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ariel Κυρ Δεκ 12, 2010 11:19 pm

c-t έγραψε:
:
Σπόιλερ:

Της Νίνας είναι ο Αλμπερτ!!!! Δεν προσέξατε οτι αυτός πήρε τη μικρη;;;;







Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16816
Points : 27049
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Κυρ Δεκ 12, 2010 11:30 pm

nina έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
nina έγραψε:Γελα γελα οσο θελεις απο την ζηλεια σου τα λες αυτα Tongue Ρωτα και την nuit που ηταν η κουμπαρα Point Και αν δεν με πιστευεις να σου πω και τι φορουσε ...... μαυρο φορεμα, μαυρο καλσον, μαυρα παπουτσια, και ειχε και μαυρα νυχια !!!!! Teasing


καλα νινα με εχεις σκλαβωσει αποψε!!!!!!!!! κοριτσια λυπαμαι αλλα αν συνεχισει ετσι τοτε οντως θα αφησω τον τερρυ παντρεμενο μονο με εκεινη. lol! lol!

Σπόιλερ:

Ναι ναι ναι ναι!!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Σπόιλερ:

xaxaxaxxaxaxxaxaxa με πεθανες με το σποιλερ!!!!!!!!! καλε ασε τον ανθρωπο να βαφτει οσο θελει!!! εχω αρχισει και εγω να βαφομαι λιγο περιεργα τελευταια, μια χαρα θα ειμαστε!!! cheers cheers cheers cheers cheers
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12000
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Δευ Δεκ 13, 2010 12:59 am

c-t μου η juliet μας είναι η τυχερή που πήρε τον Κάναμε και ησύχασε... cheers

εγώ δεν ξέρω τι θα πάρω... confused

και όχι τίποτε άλλο, αλλά το δικό μου δεν το έχει γράψει ακόμα. scratch

κι όχι επειδή θέλει να γράψει πρώτα τα δικά σας... όοοοοοχι!!!!
περιμένει να δει αν θα της φέρω τον ville για τα γενέθλιά της, αλλιώς με βλέπω να μου φορτώνει τον Νηλ, για να μάθω να φέρομαι. affraid

Και πάνω που προσπαθούσα να ψήσω τον ville διπλωματικά, μας την πέφτει η νίνα, που προκειμένου να σώσει τον γάμο της με τον Τέρρυ, βάζει μεγαλύτερα μέσα και άντε να δω τι θα απογίνω η καημένη... με βλέπω στο ψηλό το ράφι παρέα με την Ελίζα να με απειλεί ότι αν δεν της φέρω κι αυτής τον Τέρρυ θα με δώσει στον Νηλ... κι όσο εγώ θα ζω με την αγωνία μην καταλήξω κυρία Ράγκαν, η νίνα θα γλεντάει με τον Τέρρυ... κατάλαβες φίλε μου; Point

Πάω να βρω τον κουμπί του μπαν... δεν θα μου γλυτώσει έτσι απλά αυτή η σταχτονίνα... Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Iconban Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27636
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Δεκ 13, 2010 4:27 am

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
τρελοκομεια με πεθανατε αποψε!!!!!!!!!!!!!! μια μερα δεν μπηκα και αριστευσατε παλι!!!!!!!!!!!!

λοιπον εγω σχολιαζω και τα δυο φικ γιατι δεν προλαβα...
συμφωνω με την libra τοσο ζωντανο το φικ της τζουλιετ που ενιωθες οτι βρισκοσουν εκει.. οτι η λυτρωση ηρθε και στη δικη σου ψυχη!!! λατρεψα τον Καναμε-ρωμαιο.. για τον τροπο που εκφραζοταν για την αγαπημενη του.. sad & romantic!!!!!!!!!!!!

για της αριελ.... ξετρελαθηκα!!! το μολυβενιο στρατιωτακι απο τα αγαπημενα παραμυθια!!! οτι επρεπε για την αριελ!!!!! την φανταστηκα μεσα στην γυαλινη μπαλα να χορευει για τον αγαπημενο της Τερρυ!!!! μαγευτικοτατη!!!
και μου αρεσε πολυ το χαπι εντ!!! και το ποδι στο στρατιωτακι Τερρυ και που εμειναν μαζι για παντα!!!!

και μονο που καταφερνουμε μεσα απο την φαντασια της nuit και μπαινουμε στα παραμυθια ολες ειμαστε πανευτυχεις!!!! το να αγγιζεις την φαντασια εστω και για λιγο και να ζεις μεσα σε αυτη ειναι μοναδικο συναισθημα!!!!

nuitaki πολλα μπραβο!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! μας δινεις την χαρα να ζησουμε η καθεμια το παραμυθι της που παντα αποζητουσαμε!!!!
Flowers Flowers Flowers Flowers






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35466
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από TZENHG13 Δευ Δεκ 13, 2010 2:48 pm

nui απλά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

ΕΞΑΡΕΤΙΚΑ και τα δύο φικ (της juliet και της ariel)
η περιγραφή σου ολοζώντανη. από κάθε σου λέξη είχα την εικόνα στο μυαλό μου.

για το φικ της juliet
με κάλυψε πλήρως η libra με το δικό της σχόλιο

ξέρεις ότι εγώ με τα βαμπίρ δεν το' χω καθόλου. ο τρόπος όμως που τον έβαλες στην ιστορία ήταν καταπληκτικός. πολύ ρομαντική ιστορία, φανταστικός ο τρόπος που μας έβαλες στην ψυχή των ηρώων και γενικά πολύ συγκινητική ιστορία...
και αφού η juliet γουστάρει Κάναμε (περί ορέξεως κολοκυθόπιτα) η ΤΕΛΕΙΑ ιστορία για την juliet
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

για το φικ της ariel

worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship:
δεν φτάνουν οι λέξεις να περιγράψω τι ένιωσα γι' αυτό το φικ
ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟ
Πολύ συγκινητικό, πολύ τρυφερή ιστορία, ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ τέλος

Υ.Γ. Μήπως το κοριτσάκι που τους βρήκε ήταν η Κάντυ??? thinking: thinking:

και πάλι μπράβο και για την φαντασία σου αλλά και για το χρόνο που αφιέρωσες για κάθε μία από μας
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Sendin11Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Sendin11Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Sendin11Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Sendin11Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Sendin11Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Sendin11
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7690
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nina Δευ Δεκ 13, 2010 3:36 pm

ariel έγραψε:
c-t έγραψε:

Σπόιλερ:

Της Νίνας είναι ο Αλμπερτ!!!! Δεν προσέξατε οτι αυτός πήρε τη μικρη;;;;

Tongue Μπορει μολις να πατησα τα 20 (και δεν θελω σχολια), αλλα στον Αλμπερτ πεφτω κομματι μεγαλη, ασε που..... μικρη μικρη αλλα νομιζεις οτι δεν μπορω να ξεχωρισω τον Terry Grandchester απο τον little Bert ?????? Yupiiiii

libra έγραψε: c-t μου η juliet μας είναι η τυχερή που πήρε τον Κάναμε και ησύχασε...

εγώ δεν ξέρω τι θα πάρω...
Εισαι σιγουρη οτι θελεις να σου απαντησω;;;;
Σπόιλερ:
Firouli Firoulo

libra έγραψε: και όχι τίποτε άλλο, αλλά το δικό μου δεν το έχει γράψει ακόμα.

κι όχι επειδή θέλει να γράψει πρώτα τα δικά σας... όοοοοοχι!!!!
περιμένει να δει αν θα της φέρω τον ville για τα γενέθλιά της, αλλιώς με βλέπω να μου φορτώνει τον Νηλ, για να μάθω να φέρομαι.

Και πάνω που προσπαθούσα να ψήσω τον ville διπλωματικά, μας την πέφτει η νίνα, που προκειμένου να σώσει τον γάμο της με τον Τέρρυ, βάζει μεγαλύτερα μέσα και άντε να δω τι θα απογίνω η καημένη... με βλέπω στο ψηλό το ράφι παρέα με την Ελίζα να με απειλεί ότι αν δεν της φέρω κι αυτής τον Τέρρυ θα με δώσει στον Νηλ... κι όσο εγώ θα ζω με την αγωνία μην καταλήξω κυρία Ράγκαν, η νίνα θα γλεντάει με τον Τέρρυ... κατάλαβες φίλε μου;

Πάω να βρω τον κουμπί του μπαν... δεν θα μου γλυτώσει έτσι απλά αυτή η σταχτονίνα...
rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: Ετσι ειναι η ζωη libra μου αλλους τους ανεβαζει και αλλους τους κανει "κυρια Ραγκαν" !!!!! rolf: rolf: rolf: rolf: yoohoo:




nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6642
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Δευ Δεκ 13, 2010 3:39 pm

nina έγραψε:

libra έγραψε: c-t μου η juliet μας είναι η τυχερή που πήρε τον Κάναμε και ησύχασε...

εγώ δεν ξέρω τι θα πάρω...
Εισαι σιγουρη οτι θελεις να σου απαντησω;;;;
Σπόιλερ:
Firouli Firoulo

ξέρεις πως λέγεται αυτό;;;
Σπόιλερ:






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27636
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ariel Δευ Δεκ 13, 2010 3:47 pm

nina έγραψε:
Tongue Μπορει μολις να πατησα τα 20 (και δεν θελω σχολια), αλλα στον Αλμπερτ πεφτω κομματι μεγαλη, ασε που..... μικρη μικρη αλλα νομιζεις οτι δεν μπορω να ξεχωρισω τον Terry Grandchester απο τον little Bert ?????? Yupiiiii
καλε ποια 20;;;; δεν σε έκανα ουτε μέρα πάνω απο 16!!!! Ακριβώς η ηλικία που θέλει ο Μπερτ, μας!

Lib....με εστειλες!!!! Thou rolf: rolf: rolf:






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16816
Points : 27049
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Δευ Δεκ 13, 2010 3:49 pm

ariel έγραψε:
Lib....με εστειλες!!!! Thou rolf: rolf: rolf:

είναι που δεν είμαι καλή στα αγγλικά και μπερδεύω το bert με το bird lol! lol! lol!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27636
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ariel Δευ Δεκ 13, 2010 3:55 pm

rolf: rolf: rolf: εγω γιατι βρισκω τα αγγλικα σου θαυμάσια;;;






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16816
Points : 27049
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nina Δευ Δεκ 13, 2010 3:56 pm

libra έγραψε:
nina έγραψε:

Εισαι σιγουρη οτι θελεις να σου απαντησω;;;;
Σπόιλερ:
Firouli Firoulo

ξέρεις πως λέγεται αυτό;;;
Σπόιλερ:
rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
:newhere: I dunno Tza

ariel έγραψε:καλε ποια 20;;;; δεν σε έκανα ουτε μέρα πάνω απο 16!!!! Ακριβώς η ηλικία που θέλει ο Μπερτ, μας!
Μην προσπαθεις να με τουμπαρεις με μαλαγανιες ariel Point τον little Bert στον χαριζω Tongue


nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6642
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ariel Δευ Δεκ 13, 2010 4:03 pm

nina έγραψε:
ariel έγραψε:καλε ποια 20;;;; δεν σε έκανα ουτε μέρα πάνω απο 16!!!! Ακριβώς η ηλικία που θέλει ο Μπερτ, μας!
Μην προσπαθεις να με τουμπαρεις με μαλαγανιες ariel Point τον little Bert στον χαριζω Tongue

Καλα εσυ τον χαρίζεις και πες εγω τον θέλω, (που δεν αλλα λεμε τωρα..) αυτός τί θα με κάνει; και δεν μπορώ να βρω και καμια σχολικη ποδια να τον δελεάσω, κατάλαβες;






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16816
Points : 27049
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nina Δευ Δεκ 13, 2010 4:15 pm

ariel έγραψε:
nina έγραψε:

Μην προσπαθεις να με τουμπαρεις με μαλαγανιες ariel Point τον little Bert στον χαριζω Tongue

Καλα εσυ τον χαρίζεις και πες εγω τον θέλω, (που δεν αλλα λεμε τωρα..) αυτός τί θα με κάνει; και δεν μπορώ να βρω και καμια σχολικη ποδια να τον δελεάσω, κατάλαβες;

Δικιο εχεις .... μαλλον το ιδιο σκεφτηκε και η Μιζουκι και εδωσε την Καντυ στον Τερρυ που ξερει οτι η γρια κοτα εχει το ζουμι..... 👅
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6642
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από eleonor Δευ Δεκ 13, 2010 5:37 pm

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:

Den mou ftanei to oxtaoro sti douleia na sxoliasw ta comments! rolf:

Both last two fics were AWESOME!!! I don't know anything about the extra charachte in Juliet's fic but the story was great! bravoooo!!!!

And in Ariel's fic, I'm so glad Terry didn't remain one legged forever Yupiiiii - chipie would have a field day with that lol!

Nuit, i can't even begin to imagine what you have in store for the rest of the members! bravoooo!!!!
eleonor
eleonor
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Points : 5326
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Δευ Δεκ 13, 2010 7:41 pm

το ανεβασα αρκετα νωριτερα σημερα αλλα δεν ξερω αν θα ειμαι μεσα μετα οποτε..
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12000
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από eleonor Δευ Δεκ 13, 2010 7:57 pm

‘’ΤΟ ΧΤΕΝΙΣΜΑ;’’, ρώτησε έκπληκτη η Ελεάνα.

‘’Ε ναι δεν της πάει καθόλου. Να δεν είναι καλύτερα έτσι;’’, την ρώτησε ο Τέρρυ και έφτιαξε τα μαλλιά της κούκλας αλλιώς.

I bet he put pig-tails on her lol! lol!

Such sweet story!!! Flowers
eleonor
eleonor
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Points : 5326
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nina Δευ Δεκ 13, 2010 8:26 pm

Σαν να ειχα το Τερρυ μπροστα μου......λιγο ειρωνικος, υπεροπτικος, πειραχτηρι, αλλα με την πιο ευαισθητη καρδια Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Οταν η eleanna του ειπε για το παιδακι που δεν πηρε δωρο...... Crying or Very sad ημουν σιγουρη οτι ο Τερρυ δεν θα το αφηνε ετσι! Razz
Παντως η eleanna πολυ σκληρο καρυδι ! Πως αντιστεκοταν σε αυτα τα χαμογελα που της χαριζε;;; (hint???)

bravoooo!!!! Μπραβο nuit μια ιστορια με χιουμορ και ευαισθησια. Η πιο χριστουγεννιατικη μεχρι τωρα cheers cheers cheers
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6642
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Δευ Δεκ 13, 2010 9:16 pm

Παντως η eleanna πολυ σκληρο καρυδι ! Πως αντιστεκοταν σε αυτα τα χαμογελα που της χαριζε;;; (hint???)

ελα μου ντε !!! αυτο αναρωτιεμαι κι εγω...?!
εγω παντως δεν θα μπορουσα να αντισταθω... Heartbeat <3
νουιτ τελειο !!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14658
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Δεκ 13, 2010 9:20 pm

Tι γλυκιά Χριστουγεννιάτικη ιστορία :xmas_tree: τρελαίνομαι για τέτοιες ιστορίες!!!!! με ξωτικά και Άγ. Βασίληδες....
Σπόιλερ:
cheers cheers cheers cheers cheers






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13686
Points : 20759
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από c-t Δευ Δεκ 13, 2010 9:49 pm

Αχού πολύ μου άρεσε!!!!!!!!!!!!! έτσι, έτσι, σχέση πάθους και μίσους !!
με πέθανες βρε νουίτ με το χτένισμα, και ο Τέρρυ In Love αχχχχχχχχ ο Τέρρυ πάντα ίδιος, αλλά τόσο γλυκός κατά τα άλλα......
ναι βρε ελεάνα πως αντιστάθηκες;

Σπόιλερ:
c-t
c-t
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 206
Points : 5141
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ariel Δευ Δεκ 13, 2010 10:12 pm

Yupiiiii Yupiiiii Υπέροχο, υπεροχο, υπεροχο!!!!!

Τι καταπληκτικο φικάκι ήταν αυτό Νουι;;;; Ο Τερρυ, Τερρυ οπως τον ξέρουμε και η Ελεάννα, με μια μικρη δόση γκρινιας!!! Η σχεση τους τρισχαριτωμένη!!!! Μου εφτιαξε το κέφι!!!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16816
Points : 27049
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 14, 2010 6:51 pm

επιτελους!! ειδαμε και μερικες σκηνες απο το εργαστηρι του Αη Βασιλη!!!

τελειος ο Τερρυ ξωτικο!!! αλλαξε ρολο αλλα... ο χαρακτηρας του ατοφιος!!!
Ελεαννα τυχερη!!! τετοιους καυγαδες να ειχαμε καθε μερα!!!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

πολυ μου αρεσε!!!!!!!!!!! μπραβο Νuitaki!!
Flowers






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35466
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Τρι Δεκ 14, 2010 8:49 pm

For CandyTerry's fic, you can leave your comments in english as well.






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27636
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από eleonor Τρι Δεκ 14, 2010 9:04 pm

I told Nila, to come and read it, she will LOVE IT!!!!!!!! Yupiiiii
eleonor
eleonor
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Points : 5326
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 11 από 22 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης