Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

+3
souka
ΜΙΜΙ
nansecrets
7 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 27, 2013 8:22 pm

ariel έγραψε: Είναι απίστευτο πως ταιριάξαμε τα δικά μας Λιμπ! Ακόμα και να ξέραμε τι έγραφε η άλλη, τόσο καλά δεν θα ταυτιζόμασταν! Τα μεγάλα πνευματα του φόρουμ, πάντα ανταμώνουν τελικά

 Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha αυτό σκεφτόμουν κι εγώ όταν διάβαζα το δικό σου!!! Μόνο που το δικό σου το διάβαζα για σοβαρά, ενώ το δικό μου το έγραψα πάνω στην απελπισία μου που δεν μου ερχόταν τίποτα της προκοπής... Η ίδια ιστορία από διαφορετικό μάτι  Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ariel Παρ Δεκ 27, 2013 8:35 pm

Εμενα το ποίημα μου άρεσε πολύ! Μου εφτιαξε το κέφι και με έκανε να χαμογελάσω!!!! Δεν είναι αυτο επιτυχία;;;;;;;






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27028
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 27, 2013 8:37 pm


αν αυτό ήταν επιτυχία ο Φοίβος θα είχε πάρει νόμπελ ποίησης  Tongue Tongue Tongue 






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ariel Παρ Δεκ 27, 2013 8:38 pm

libra έγραψε:
αν αυτό ήταν επιτυχία ο Φοίβος θα είχε πάρει νόμπελ ποίησης  Tongue Tongue Tongue 

Βάζεις ιδεες τώρα.... να το ξέρεις.....






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27028
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 27, 2013 8:39 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Παρ Δεκ 27, 2013 8:46 pm

@ Aριελάκι το διάβασα και μου άρεσε πολύ!!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! τους φανταζόμουν να χορεύουν τάνγκο!!!! τι παθιασμένος χορός  Lalalalala Lalalalala Lalalalala Lalalalala όλα αυτά που έγραψες τα συνέδεσες πάρα πολύ ωραία και θα μπορούσε άνετα να ήταν αυτή η συνέχεια όταν τον συνάντησε στο κατάστρωμα!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 

@ λιμπρούλα τι τέλειο!!!!!  cheers  cheers  cheers  cheers μ έκανες και γέλασα ειδικά με την φακίδα που έκανες ομοιοκαταληξία !!! Hahahahaha Hahahahaha μη νομίζεις το ποιηματάκι που έχω γράψει για τα γενέθλια του Τέρρυ κάπως έτσι είναι  Hihihi μου το θύμησε πολύ.






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20737
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ariel Παρ Δεκ 27, 2013 8:54 pm

Σ' ευχαριστώ πολύ Μιμάκο! Να σου πω κι εγω σκεφτόμουν οτι δεν είναι τυχαίο που η Μιζούκι τους βάζει να ακούνε τάνγκο στη νουβέλα της. Κάτι θα είχε στο μυαλό της Twisted Evil 

Μα δεν ήταν πολύ καλό της Λιμπ; Happy 






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27028
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Δεκ 27, 2013 8:58 pm

παραλιγο και θα χαναμε τετοια ευκαιρια να ευθυμησουμε που δεν ηθελε να ποσταρει!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ariel Παρ Δεκ 27, 2013 9:02 pm

Ελα ντε!!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27028
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από souka Παρ Δεκ 27, 2013 11:46 pm

@Αριελάκι  bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 

Πόσο μου άρεσε που το δικό σου αποτελεί όντως συνέχεια αυτού που είχες γράψει πέρσι...
Και πόσο μου άρεσε που άλλαξε τελείως το κλίμα μέσα σε αυτά τα δύο λεπτά που πέρασαν από πέρσι μέχρι φέτος...Και τι χορός ήταν αυτός... Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee 
Υπέροχο, ατμοσφαιρικό, συναισθηματικό, λατρεμένο με λίγα λόγια... Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 



@Λιμπ, δεν έχω λόγια...μου έφτιαξες το κέφι!!!!! Γέλασα απίστευτα και επειδή το διάβασα μαζί με της Άριελ ήταν σαν να συμπληρώνει το ένα το άλλο... lol! lol! lol! 
Κατάλαβα καλά ότι δεν ήθελες να το ποστάρεις;;; Banging 
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13700
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από nansecrets Σαβ Δεκ 28, 2013 12:52 am

μια χαρα καταλαβες. ηθελε να το βαλει εδω στα σχολια ανεπισημα και να μην το βαλει στο τοπικ που ανεβαζουμε. μαλωσε την σουκα!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Δεκ 28, 2013 2:51 am

Άριελ: Μην με μαλώσεις αλλά όταν τελείωσε το κομμάτι άκουσα άλλα δυο ταγνκό του τύπου Roxanne&Mr&Ms Smith κι μπήκα περισσότερο στο κλίμα, παθιάστηκα τόσο πολύ, που όπως είπε κι η Ναν πιο πάνω νόμιζα πως ο Τέρρυ χόρευε με μένα κι όχι με την Κάντις {ποια είναι η δεσποινίς δεν την γνωρίζω} Επίσης αυτά που μου ψιθύριζε στ'αυτί ήταν τόσο μεθυστικά, τρυφερά, γοητευτικά, σαγηνευτικά, που υπνωτίστηκα {σαγηνεύτηκα <ούτε ο Κλάους Μικαέλσον πια>} αμέσως ! Αχ Θεούλη μου... drooling drooling drooling drooling drooling drooling drooling drooling drooling drooling drooling drooling drooling drooling drooling drooling Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love 

Well Done My Beloved Fairie...  bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee 

Λίμπρα: Θα είμαι σύντομη:  Lalalalala Lalalalala Lalalalala Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Να'σαι καλά κι να γράφεις πάντα τέτοια, δεν μπορώ να σταματήσω να κρατάω την κοιλιά μου απ'τα γέλια... Ανάσες... λοιπόν...  Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από libra Σαβ Δεκ 28, 2013 12:23 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:μη νομίζεις το ποιηματάκι που έχω γράψει για τα γενέθλια του Τέρρυ κάπως έτσι είναι  Hihihi μου το θύμησε πολύ.

 Mpaaaa Mpaaaa είμαι σίγουρη ότι το δικό σου θα είναι σοβαρό... αποκλείεται να έβαλες εσύ την Καντούλα να πατήσει τσιρίδα μόνο και μόνο για να σου ταιριάξει η φακίδα  Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 

καλέ θα το διαβάζατε το ποίημα, απλά δεν ήθελα να σαχλαμαρίσω το ποστ με τα φικ και το έβαλα στα σχόλια στην αρχή!!! Μα να μην σας έβαζα καθόλου τέτοιο αριστούργημα δεν έπαιζε! Εδώ ακόμα κι εγώ το ξαναδιαβάζω και αναρωτιέμαι πόσο απελπισμένη και πόσοι παππούδες να είχαν μπει στο γραφείο για να χαζολογάω έτσι!!!
Χάρηκα που γελάσατε... Αυτός ήταν και ο σκοπός άλλωστε... Wink






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από souka Σαβ Δεκ 28, 2013 1:04 pm

libra έγραψε:Εδώ ακόμα κι εγώ το ξαναδιαβάζω και αναρωτιέμαι πόσο απελπισμένη και πόσοι παππούδες να είχαν μπει στο γραφείο για να χαζολογάω έτσι!!!


 Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13700
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Σαβ Δεκ 28, 2013 2:36 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha κι εγώ λιμπ απελπισμένη στη δουλειά με τον τρελοσωτήρη ήμουν όταν το έγραψα οπότε καταλαβαίνεις....






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20737
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από papirous Δευ Δεκ 30, 2013 6:57 pm

οκ θα αρχισω αντιστροφα......

@καλα βρε λιμπ γιατι να μας το κανεις αυτο και να θες να μας το κρυψεις το διαμαντι σου?!!!!!!
αστειο!! ζωντανο! εορταστικο και απιστευτα τερρυκο!!!!!!! Happy Happy Happy Happy 
παρακαλω πολυ να μην επαναληφθει ξανα οτι θες να μας αφαιρεσεις την χαρα να σε διαβαζουμε!!!! lol! lol! 
 bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 

@ ξωτικουλα νομιζω μας δουλευεις οταν λες οτι δεν μπορεις να γραφεις!!!
αν αυτο ηταν μια απλη συνεχεια του περσινου φικ απορω τι θα εγραφες αν εγραφες κανονικο φικ!!!!!
 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 
 :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: 
 drooling drooling drooling drooling drooling drooling 
και ναι θα πω και γω μια απο τα ιδια!!! καντυ who????!!! εγω χορευα με τον τερρυ!!!!! μαγικοοοοοο πραγματικα μαγικο!!!!!


@ νανουκα μου τι να πω και για το δικο σου!!!!! αχχ λατρευω να ονειρευομαι τον τερρυ μας να γερναει παρεα με την καλη του και να περνανε τοσο υπεροχα τα χριστουγεννα τους!!!! το αγαπωωωωω!!!!!! Loveeeee Loveeeee Loveeeee :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: 
μπραβοοοοοοο!!!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 


@ Μιμικα για ακομη μια φορα μας εδωσες ενα πραγματικα λουλουδενιο φικακι (και ασ ειναι χειμωνας με χιονια!! )με τον γλυκο αντονυ!!!!! Lalalalala  Lalalalala 
υπεροχο το πρωτο φιλι!!!!! αχχχχ!!!!! Heartbeat <3  Heartbeat <3 
μπραβο μιμικα!!!!!!!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9865
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Δεκ 30, 2013 8:25 pm

:thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: παπίτσα!!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20737
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 31, 2013 12:16 am

:thanks: :thanks: :thanks:  papi!!! blowkiss: blowkiss: blowkiss: 






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από papirous Τρι Δεκ 31, 2013 11:08 am

Σουκακι τι φικ ηταν αυτο??!!!!! Waw!!!! 
Τελειοοοοοοο?????!!!!!!!  Happy Happy Happy Happy 
bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 
Απιστευτα μοντερνο και απιστευτα τωρινο και απιστευτα λιγοοοοοοο Klaps-klaps Klaps-klaps 
αχχχ μου αρεσε παρα πολυυυυ !!!!!!!!!  Yupiiiii  Yupiiiii  Yupiiiii 
θελω και αλλο ομως!!!!!!!!!!!
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9865
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από libra Τρι Δεκ 31, 2013 1:01 pm

@papi, δεν θα σας ξαναστερήσω ποτέ τίποτα...  Razz Razz Razz Razz Razz 

@σουκάκι, έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό...   open:  open:  open: 
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ιδέα και εξαιρετικό γράψιμο!!! Μπράβο  bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! Δεν περίμενα κάτι λιγότερο από σένα. that: 

ΩΣΤΟΣΟ μόλις έβαλες την εισαγωγή μιας ιστορίας που εξελίσσεται σήμερα. Μιας γνωριμίας που μόλις αρχίζει Nowadays και θεωρώ ότι θα ήταν ΠΟΛΥ, ΠΟΛΥ, μα πάρα ΠΟΛΥ άδικο να μείνει εκεί και να μην το συνεχίσεις.
Προσωπικά θα σου πρότεινα να πάρεις τον πρόλογο και να γράψεις ένα ολόκληρο φικάκι με την εξέλιξη της ιστορίας... Θα το λάτρευα να δω πως θα είχαν γνωριστεί σήμερα. Με τι ατακες και με ποιο τρόπο θα ερωτευόντουσαν... να καλύψεις προηγούμενα έτη με αναφορές και flashback και να τους δούμε να ξαναερωτεύονται σήμερα... Να δούμε ποιοι θα έμπεναν στη ζωή τους και τι ρόλο θα έπαιζαν!!!

PLEEEEEEEASE σκέψου το αυτό... Please please please  Pray Pray Pray Pray






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Δεκ 31, 2013 1:36 pm

Δεν εχω εμοτικονς για να εκφραστω καλυτερα!!! Ενα θα σου πω, μολις το τελειωσα λεω πλακα μας κανει? Θελω κι αλλο! Υπεροχο! Οπως ειπε και η λιμπ προλογος ειναι ε?? Συγχαρητηρια σουκακι!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20737
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 31, 2013 3:38 pm

Heyyyyyyy! σουκα που ειναι η συνεχεια;;;; γιατι καλε μας αφησες πανω στο καλο σημειο;;;;;  smoke a lot 

μου αρεσε πολυ το οτι εδωσες πιο μοντερνο στυλ στην ιστορια και που ειδαμε αντιστροφα να πλησιαζονται η Candice με τον Terrence!  Terry fic  Terry fic  Terry fic  Heartbeat <3  Heartbeat <3  Heartbeat <3 

 bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!! 

θα μας κανεις το χατιρι για συνεχεια, ε; ε; ε; φανταστερρικη σουκα;;;  Yupiiiii  Yupiiiii  Yupiiiii 









Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από souka Τρι Δεκ 31, 2013 4:41 pm

:thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks:  κορίτσια μου!!!!!

Χαίρομαι πάρα πάρα πολύ που σας άρεσε!!!  Happy Happy Happy 


Όταν πρωτοείπαμε να γράψουμε και φέτος είχα μεγάλο θέμα, δε μπορούσα να σκεφτώ τίποτα. Αποφάσισα, λοιπόν, να ξαναρίξω μια ματιά στα φικάκια, όχι μόνο τα περσινά δικά μας αλλά και σε διάφορα άλλα μπας και μου έρθει η έμπνευση... Οφείλω, νομίζω, να πω ότι στην τελική ιδέα της ιστορίας κατέληξα από το "Μια ιστορία της Νέας Υόρκης" της Mercurio καθώς και από το υπέροχο περσινό φικ της Άριελ.

Σχετικά με το ότι θα μπορούσε να αποτελεί τον πρόλογο μιας νέας πλήρους ιστορίας, το συνειδητοποίησα κι εγώ όταν το ολοκλήρωσα.Αυτό για το οποίο δεν αισθάνομαι και πολύ σίγουρη, όμως, είναι το αν θα μπορούσα όντως να την γράψω...Όπως και να έχει, υπόσχομαι ότι θα κάνω μια προσπάθεια για να δω κι εγώ αν τελικά μπορώ να τα καταφέρω.  Wink 
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13700
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Δεκ 31, 2013 7:19 pm

Έλα βρε μην αγχώνεσαι σιγά σιγά ανέβαζε κανένα κεφαλαιάκι κι όπου πάει, αν δεις οτι δεν μπορείς να το τραβήξεις κάνε ένα μίνι φικάκι, αλλά πλιζζζζζ σουκάκι κάντο  Pray Pray Pray Pray 






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20737
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από libra Τρι Δεκ 31, 2013 7:21 pm

souka έγραψε:Σχετικά με το ότι θα μπορούσε να αποτελεί τον πρόλογο μιας νέας πλήρους ιστορίας, το συνειδητοποίησα κι εγώ όταν το ολοκλήρωσα.Αυτό για το οποίο δεν αισθάνομαι και πολύ σίγουρη, όμως, είναι το αν θα μπορούσα όντως να την γράψω...Όπως και να έχει, υπόσχομαι ότι θα κάνω μια προσπάθεια για να δω κι εγώ αν τελικά μπορώ να τα καταφέρω.  Wink 

 yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii 
βλέπεις ότι το κοινό το έχεις ήδη στρωμένο... ξεκίνα να γράφεις!!!!  party party 






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης