Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Γιορτινό Theme
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 11:49 am από ΜΙΜΙ

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Casting...
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Τετ Δεκ 13, 2023 2:39 pm από ΜΙΜΙ

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Τρι Φεβ 15, 2022 10:19 am από stardustia

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Vote_lcap72%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Vote_lcap21%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Vote_lcap5%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Vote_lcap2%Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

+3
souka
ΜΙΜΙ
nansecrets
7 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Δεκ 23, 2013 11:38 am

σχολια για τα χριστουγεννιατικα φικακια/ποιηματακια εδω






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 24, 2013 11:02 pm

μιμακο τι ωραιο και τι γλυκο το φικακι σου!!!!!!!!!!!!  Heartbeat <3  Heartbeat <3  Heartbeat <3  Heartbeat <3  Heartbeat <3  Heartbeat <3  Heartbeat <3 
εντελως στο κλιμα των ημερων!!!  :xmas_tree:  :xmas_tree:  :xmas_tree:  :xmas_tree:  :xmas_tree:  :xmas_tree: 
ενα φιλι που επρεπε να ειχε δωθει με τον Αντονυ...


ισως να ειχε αντιδρασει καλυτερα και στον Τερρουκο μας η Καντυ!!!  Firouli Firoulo 


 bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 

Καλα Χριστουγεννα Μιμακο!!!!!!  Big hug Big hug Big hug 






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Δεκ 24, 2013 11:09 pm

:thanks: :thanks: :thanks: :thanks: χαίρομαι που σου άρεσε!!!! κι εγώ πιστεύω οτι ήταν πολύ γλυκούλι σαν σκέψη απλώς δεν ήξερα αν θα έβγαινε έτσι!!! Καλά Χριστούγεννα νανούκα!!! :xmas_tree: :xmas_tree: :xmas_tree: :xmas_tree: 






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13652
Points : 20679
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από souka Τετ Δεκ 25, 2013 12:40 am

Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee 

Τι γλυκό!!!!!!!!!!! Μπράβο Μιμάκο!!! bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!! 

Ήταν πολύ γλυκό, εφηβικό και αγαπησιάρικο!!! Μέχρι και η θεία Ελρόυ μου φάνηκε πιο συμπαθής...
Ο Άντονυ τέλειος όπως πάντα... Loveeeee 
Το σκηνικό με την εφεύρεση του Στήαρ πολύ αστείο και να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι έβαλες στο φικάκι σου και τον αγαπημένο σου Άρτσι... lol!  lol!  lol! 


Καλά Χριστούγεννα Μιμάκο, και του χρόνου να μας ξαναγράψεις!!!!! Big hug 



souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13671
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τετ Δεκ 25, 2013 9:16 am

:thanks: :thanks: :thanks: :thanks: να σαι καλά σουκάκι!!!! με συγκινήσατε βρε!!!
Ομολογώ οτι έβαλα και την αδυναμία μου τον Άρτσι έτσι για να μην λένε μερικές οτι είμαι υπερβολική μαζί του που τον λέω φτερού!!! Όπως είδατε δεν έβαλα κανένα πούπουλο πάνω του  Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi

Καλά Χριστούγεννα σουκάκι!!!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13652
Points : 20679
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από libra Τετ Δεκ 25, 2013 12:58 pm

Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii πόσο, μα πόσο, μα πόσο τρυφερό ήταν το φικάκι σου μιμάκο...
ένιωσα τόσο έντονα ότι ήμουν μέσα σε αυτό και τους έβλεπα να στολίζουν το δέντρο! Οι φωνές τους μου πήραν τα αυτιά! Μια συντροφιά τόσο ξέγνοιαστη όσο η Μιζούκι δεν θα κατάφερνε ποτέ να φανταστεί!  Mpaaaa 

Η ιδέα σου για την εφεύρεση του Στήαρ ήταν όλα τα λεφτά....  bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 

Μετά θυμήθηκα ότι είσαι Αντονικιά και ότι ο Άντονυ δεν θα κάνει το αστέρι στο δέντρο, αλλά τον αγαπητικό της βοσκοπούλας, αλλά εντάξει!!! Με είχε συνεπάρει το Χριστουγενιάτικο κλίμα, τόσο, που μου άρεσε κι αυτό  Tongue Tongue Tongue Tongue 

Μπραβο μιμάκο μου!!! και του χρόνου  that: 






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τετ Δεκ 25, 2013 3:40 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha μ έκανες και γέλασα βρε λιμπ με το αστέρι!!!! Σ ευχαριστώ λιμπρούλα μου!!! Είπαμε ο Άντονυ μου βγάζει τρυφερότητα και παιδικότητα όχι σαν κάτι άλλους  Woops!!! Woops!!! 






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13652
Points : 20679
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από souka Τετ Δεκ 25, 2013 8:33 pm

@Νανούκα... worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: 


Όταν συνειδητοποίησα ότι είναι περασμένες 8, σκέφτηκα ότι λογικά θα το ανέβασες το φικάκι σου...μπαίνω, λοιπόν, στο φόρουμ και διαβάζω αυτό το υπέροχο, υπέροχο κείμενο!!!!!
Μου άρεσε πάρα, πάρα πολύ!!!!! Συγκινήθηκα απίστευτα...
Δεν θα μπορούσε να είναι περισσότερο μέσα στο κλίμα της ημέρας, δεν θα μπορούσε να υπάρχει πιο ταιριαστή κατάληξη για το αγαπημένο μας ζευγάρι, δεν θα μπορούσε να είναι πιο όμορφο...πραγματικά με ενθουσίασε!!!!! Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee 

Μπράβο και πάλι μπράβο Νανούκα μου!!!  bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 


Καλά Χριστούγεννα!!! Και του χρόνου να μας ξαναγράψεις!!!  :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: Terry rules
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13671
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τετ Δεκ 25, 2013 8:51 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad τι συγκινητικό? Υπάρχει μεγαλύτερη ευτυχία απ αυτό που έγραψες νανούκα? Απλά υπέροχο  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  πολύ γλυκό, πολύ συγκινητικό, πολύ τρυφερό!!! Συγχαρητήρια!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13652
Points : 20679
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από libra Τετ Δεκ 25, 2013 9:03 pm


Νανούκα ξεπέρασες όλα τα γραπτά σου ως σήμερα... Απλά εξαιρετικό  bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 

Δύο από τις πιο όμορφες αφιερώσεις που έχω διαβάσει ποτέ. Νομίζω ότι θα αδικήσουν οι λέξεις τα συναισθήματά μου αυτή τη στιγμή. Σε ευχαριστώ για αυτή την εικόνα που μου χάρισες. Νομίζω ότι είναι ότι έχει λαχταρίσει η καρδιά όλων μας.

Και πάλι μπράβο!!!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Δεκ 26, 2013 12:11 am

ενα σχολιο περι Αρτσι: μιμι ευτυχως τον περιποιθηθηκες τον καημενουλη... ουτε φτερα ουτε πουπουλα ουτε γουνες..!  Razz Razz 



πολυ χαρηκα που σας αρεσε η ιστοριουλα μου. ηταν απλως μια "ματια" σε καποια οικογενειακα, ζεστα και πολυ αγαπησιαρικα τους Χριστουγεννα.

η 1η αφιερωση ειναι και η αιτια της εμπνευσης μου για ολο το κειμενο... το οποιο μου βγηκε αβιαστα σε ενα απογευμα, αφου με τις 3 αυτες φρασεις περασε απο το μυαλο μου μονομιας η εικονα του Τερρυ να τις ψιθυριζει στην Καντυ για το δωρο που της χαρισε.. τα υπολοιπα τα διαβασατε..

να ειστε ολες καλα  :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2:






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Δεκ 26, 2013 1:18 am

Μιμί: Μου άρεσε τόσο πολύ το φικάκι σου, κυρίως στο σημείο του Στήαρ, μα πόσο άγαρμπο πια το μανάρι μου;;;  Heartbeat <3 Hihihi 
Την Ελρόυ μπορώ να την φανταστώ να φεύγει φουρκισμένη, έχοντας όπως πάντα τα μπουρίνια της με τις σκανταλιές των εγγονών της.  Hihihi 
Αλλά κι η στιγμή του φιλιού πόσο τέλεια, τρυφερή, γλυκιά, κι ο Άντονυ όπως πάντα υπέροχος. Κι του Χρόνου Μιμί μου, Μπράβο σου  bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 

Ναν: Πραγματικά δεν έχω λόγια, μόλις ξεκίνησα να διαβάζω αμέσως μπήκα στο κλίμα, ήταν σαν να ήμουν εκεί κοντά... Τι ωραία οικογένεια, τι ωραίες αναμνήσεις, τι όμορφη ατμόσφαιρα που έχουν δημιουργήσει, αλλά κυρίως τι όμορφα δώρα κι αφιερώσεις, δείχνουν πραγματικά την αγάπη αυτών των δυο που έχει μείνει αναλείωτη στο χρόνο!!!  Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 In Love In Love In Love In Love In Love In Love 
Συγχαρητήρια!!!  bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Δεκ 26, 2013 11:15 am

:thanks: :thanks: :thanks: νταλιτσα!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ariel Πεμ Δεκ 26, 2013 3:56 pm

bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! Hahahahaha 

@Μιμακο, ένα γλυκύτατο, απίστευτα τρυφερό φικ!!!!!!! Λάτρεψα το μεγάλο δέντρο με τα στολίδια και γέλασα με τη νέα εφεύρεση του Στηαρ. Στόχος η μεγάλη θεία φέτος Hahahahaha  Hahahahaha Και ο Αρτσι, ούτε ένα πουπουλάκι, μια μεταξωτη δαντέλα, τίποτα! Το Χριστουγεννιάτικο πνευμα, σε άγγιξε για τα καλά βλέπω Hahahahaha 

@Νανούκα Terry fic  Terry fic κυριολεκτικά!

Μου άρεσε τόσο που μας μετέφερες στην καθημερινότητα του παππού Τέρρυ και της γιαγιάς Κάντυ. Οι αφιερώσεις στα δώρα, ήταν πραγματικά εμπνευσμένες.

.....και τώρα ντρέπομαι λίγο να ανεβάσω το δικό μου.... παλι καλά, που ακολουθει το πνευμα των δικων σας






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16783
Points : 26968
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 26, 2013 5:17 pm

ariel έγραψε:.....και τώρα ντρέπομαι λίγο να ανεβάσω το δικό μου....

ε, όχι δα!!! αριελάκι ήταν πανέμορφο όπως το ζευγάρι, ήταν ερωτικό όπως το ταγκό, ήταν απολαυστικό όπως το αεράκι που πάγωσε τα μάγουλά της.

Μπράβο σου και πάλι μπράβο σου!!!  bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Πεμ Δεκ 26, 2013 11:09 pm

:thanks: :thanks: :thanks: κοριτσάκια με κάνατε πολύ χαρούμενη που σας άρεσε!!!
αριελάκι το δικό σου θα το διαβάσω αύριο με την ησυχία μου γιατί σήμερα με το πάρτι το κεφάλι μου έγινε κουδούνι  dizzy: dizzy: dizzy: 






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13652
Points : 20679
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Δεκ 27, 2013 12:51 am

μμμ...τι να σχολιασω;
οτι καθως διαβαζεις μπαινεις για τα καλα στο σκηνικο;
οτι παρασυρεσαι απ την ομιχλη του καταστρωματος και να σου ξαφνικα μπροστα σου η επιβλητικη και εντονη παρουσια του Τερρυ..  
ολη ιστορια κινειται σε ρυθμους τανγκο..
απο τη συζητηση μεχρι τον ιδιο το χορο.. χορος εντονος.. ερωτικος οπως ο Τερρυ.. In Love  In Love  In Love  In Love
ενας χορος αποκλειστικα μονο για δυο..! Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" A7fe649c8a476aa0b9ae99d94fb7f4d1
για στασου..; η Καντυ χορεψε μαζι του ή εγω..; μπερδευτηκα..  scratch 
γιατι με αυτο το λυγισμα που εκανε πανω στο χορο, τα ματια του τα ειδα πεντακαθαρα..!!
ειναι οντως μπλε και πρασινα!  Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee 

να γραψω κι αλλα αριελ;  Wink 

 bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 

παντως ειχες χρονο μπροστα σου να το ποσταρεις... με τιτλο 00:01 ειναι καθαρα πρωτοχρονιατικο!
(επειδη φοβοσουν οτι δεν αναφερεις τιποτα περι εορτων κλπ. Razz )






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ariel Παρ Δεκ 27, 2013 3:55 pm

@Μιμάκο με την ησυχία σου, μη σου πω οτι καλύτερα να το διαβάσεις παραμονές πρωτοχρονιάς lol! 

@Λιμπ και Ναν, ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!!!! Δεν μπορώ να πω, μου δίνετε κουράγιο!
Το φετινό φικάκι, είναι αφιερωμένο στη Μαριλου, για δύο λόγους. Ο πρώτος, οτι αυτή μου πρότεινε να γράψω τη συνέχεια και ο δεύτερος οτι είναι η νέα χορεύτρια του φόρουμ. Η αλήθεια οτι περισσότερο έκλεψα, παρά έγραψα. Κάποια κομμάτια είναι αυτούσια απο το μάνγκα, κάποιο απο Ρωμαίο και Ιουλιέττα και κάποια απο το ανιμέ και τη νουβέλα. Εγω απλά τα έραψα και έβαλα τη μουσικη υπόκρουση. Ηταν η πρώτη μου φορά που ήθελα να γράψω περισσότερα αλλά μαζεύτηκα. Ήθελα να το κρατήσω μικρό και σεμνό, αλλά έτσι δεν μπόρεσα να δώσω όλη τη χορογραφία που είχα κατά νου. Με την παράθεση των στοίχων (don't pity me), προσπάθησα να σας μεταφέρω τη μουσική, ελπίζω να τα κατάφερα Woops!!! 






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16783
Points : 26968
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 27, 2013 7:20 pm

αριελάκι μια χαρά το έχεις με το τραγούδι και το σημείο που αναφέρεις το στίχο... εγώ πάντως μια χαρά το ένοιωσα  Loveeeee 


***edit: Διαγραφή αριστουργηματικού ποιήματος από εδώ και ανάρτησή του ανάμεσα στα υπόλοιπα σοβαρά  lol!  lol!  lol!  lol! 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την libra στις Παρ Δεκ 27, 2013 8:13 pm, 1 φορά






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Δεκ 27, 2013 7:56 pm

το διαβασα και δεν το δεχομαι παλιο libra! να το ποσταρεις κανονικα το ποιημα! ειπαμε οτι μας βγει.
μια χαρα ποιηματακι με εσανς σκοταδοψυχου εγραψες!!
ΠΟΣΤΑΡΕ ΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 27, 2013 8:07 pm


ρε συ, να το ποστάρω, αλλά δεν θέλω να χαλάσω το κλίμα!!!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Δεκ 27, 2013 8:09 pm

δεν το χαλας. εχεις αναφερθει και σε κλιμα γιορτινο μεσα.
ποσταρεις λεμε!
και δεν θυμαμαι ποτε να ελεαγν οι οροι οτι δεν γραφουμε και κατι αστειο..!






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 27, 2013 8:14 pm


το πόσταρα Wink






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" 1zx1px0 Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από ariel Παρ Δεκ 27, 2013 8:18 pm

Κάτσε γιατί ξεχασε τα βασικά η Ναν.  ding ding ding ding ding ding ding ding ding ελα να μαζευόμαστε και να ποστάρουμε το ποιηματάκι!!!!!

Είναι απίστευτο πως ταιριάξαμε τα δικά μας Λιμπ! Ακόμα και να ξέραμε τι έγραφε η άλλη, τόσο καλά δεν θα ταυτιζόμασταν! Τα μεγάλα πνευματα του φόρουμ, πάντα ανταμώνουν τελικά






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16783
Points : 26968
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Empty Απ: Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Δεκ 27, 2013 8:19 pm

Woops!!!  ξεχασα την κουδουνα!!!  Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 






Σχόλια για "Χριστουγεννιάτικα Τερρο-φικ 2013" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης