Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Vote_lcap72%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Vote_lcap21%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Vote_lcap5%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Vote_lcap2%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

+13
anna
Masta87
nuitetoile21
μαριτα
ΜΙΜΙ
marilou
souka
stavroylaki
Dalia
nansecrets
ariel
libra
papirous
17 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 17 Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Ιαν 28, 2013 7:49 pm

Μετά την πολύ καλή ιδέα που μου έδωσε η αγαπητή λιμπ άρχισα το φικ στη δουλειά από το κινητό lol!
Πάπι είναι υπέροχο!!!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! πρώτη φορά διάβασα τέτοιο φικ!!! Η Κάντυ σε μεγάλη ηλικία....
Βέβαια δεν έχω διαβάσει όλα όσα έχεις βάλει ακόμα αλλά τώρα που βρήκα το κολπάκι όποτε δεν έχω δουλειά θα το διαβάζω Wink






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20738
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Τρι Ιαν 29, 2013 12:43 am

Δόξα σοι ο Θεός με αξίωσε και διάβασα το ένα απ'τα δυο κεφ. απόψε... (ελπίζω να σχολιάσω και το επόμενο Wink )Απόψε δυστυχώς δεν μπορώ να ακολουθήσω τον πατροπαράδοτο τρόπο σχολιασμού αλλά θα κάνω ότι καλύτερο μπορώ για να μην σας απογοητεύσω...
Καταρχήν πολύ ωραία η περιγραφή στην αρχή σχετικά με τον στολισμό της έπαυλης και την ατμόσφαιρα που έχει δημιουργηθεί. Σε κάνει να νιώθεις ανάμεικτα συναισθήματα γι'αυτούς που κατοικούν σε αυτό και υποδέχονται τους καλεσμένους, την ιστορία τους, το τι έχουν περάσει όλον αυτόν τον καιρό αλλά και την ιστορία αυτού του αρχοντικού. Καθώς επίσης και γι'αυτούς που έρχονται και το επισκέπτονται. Μπορεί να είναι φίλοι και συνεργάτες του 'Μακαρίτη θείου' δεν παύεις να νιώθεις όμως και μια αποστροφή γι'αυτούς, διαβάζοντας βέβαια το στόρυ της Πάπι lol!
Καταλαβαίνω επίσης την διαστακτικότητα του υιού Άντονυ όσον αφορά την διαδοχή, η Κάντυ είναι πιο κατάλληλη κι απαραίτητη γι'αυτήν την θέση αλλά πόσα να αντέξει πλέον κι αυτή. Και μάλιστα την ηλικία που την έχει βάλει κι η συγγραφέας και από 40 κύματα που έχει περάσει... Σινάφι πια! Απήυδισε κι αυτή! lol!
Πολύ καλή η σκέψη της , η κίνησή της αυτή, η δράση της ούτως ώστε το Λέικγουντ να γίνει φιλανθρωπικό κέντρο αποκατάστασης με παιδάκια που υποφέρουν από καρκίνο(θέλω να δω αντιδράσεις της κακιασμένης και του κολοκυθομούρη όταν το μάθουν, έχω αγωνία lol! )Για άλλη μια φορά η ξανθιά φακιδομούρα αποστόμωσε ολόκληρο διοικητικό συμβούλιο. Εύγε Τέκνον μου! lol!
Πάπι τι ωραία τουαλέτα είναι αυτή;;;!!! Ακριβώς με τα γούστα και την φινέτσα εκείνη της εποχής, Αχ είναι υπέροχο! Loveeeee Μακάρι να φοράγαμε κι εμείς σήμερα τέτοια, να περιφερόμαστε με ένα φουστάνι, με μια τουαλέτα ακόμα και μέσα στο σπίτι ρε αδελφέ κι όχι να ψαχνόμαστε κάθε τρεις και λίγο για το τι θα βάλουμε όλη την ώρα κάθε πρωί όλο "τι θα φορέσω και τι φορέσω..." Φοράς μια τουαλέτα εκεί , πάει και τελείωσε... Mpaaaa Αλήθεια εκείνο το Tom Collins αν το ζητήσω σε κανένα μπαράκι λες να μου το δώσουν και μένα να το δοκιμάσω;! lol!
Εκείνα τα δίδυμα τα σκατόπαιδα... ναι ναι αγαπητή μου τα κοκκινομάλλικα που και πότε και πως θέλεις να τα καθαρίσω;;; Γιατί οκ μπορεί να ανέχτηκα την κακιασμένη γιαγιά και τον κολοκυθομούρη παππού αλλά τα γονίδια τα οποία είναι ολόιδια με τους προγόνους δεν θα τα ανεχτώ! :roarrr: Οπότε λέγε με ποιον τρόπο θες να τα εξολοθρεύσω;;; Παλούκι, μπαζούκα, να φέρω κανά σάκο να τα πετάξω μέσα και μετά τον βάλω σε ένα κουτί και να το στείλω αεροπορικώς στον Αμαζόνειο;;; Στους Ζουλού;;; Πες μου τι θέλεις να κάνω;; Διάλεξε... Hihihi
Ααααχχχχ ααααχχχ ααααχχχχ ήρωά μου εσύ... ήρωά μου Heartbeat <3 Τερρυ μου... (εμ συγγνώμη λάθος τι σκ@τά μπέρδεμα κι αυτό scratch ) Τέρρενς μου ήθελα πω Heartbeat <3 που έσωσες το κοριτσάκι μας , κι έσωσες κι εμάς αλλά έγινες μούσκεμα κι εσύ αλλά δεν πειράζει νεράκι του Θεού είναι... δεν παθαίνεις τίποτα... lol! Μόνο να πας να αλλάξεις για να μην κρυώσεις εεε;
lol! Και λέω το 'πακέτο' να το μεταφέρεις στο λιμάνι μέσα σε ένα κουτί δεμένους κι από εκεί και πέρα ξέρουν ο μούτσος στα καράβια τι θα κάνει
lol!
Λονδρέζικη βροχή;;;.... Loveeeee τι εστί Λονδρέζικη βροχή;;; Loveeeee Αααα... μου το αφήνεις έτσι αλλά πάλι καλά που έχει ανέβει ήδη η συνέχεια οπότε θα ικανοποιηθώ ως προς κάποιον βαθμό... γιατί...
Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14644
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Τρι Ιαν 29, 2013 1:36 am

Kαι ναι! Τελικά θα σχολιάσω και το δεύτερο κεφ. cheers cheers Αλλά βρε χρυσή μου εκεί που μου το ξεκινάς με το περιστατικό της Λονδρέζικης βροχής και μου τους έχεις και τους δυο βρεγμένους, 'καμένους' απ'το τόσο δεν ξέρω κι εγώ πάθος μου το διακόπτεις και αλλάζεις μοντάζ, μιξάζ και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο... και μου το πας πάλι μπροστά... ;;;!!! Έλεος βρε Πάπι γιατί μου το κάνεις αυτό;;; Groumf
Την έχεις την άλλη και γυρίζει πίσω κι όλο πίσω κι όλο πίσω.. και μονολογεί και έχεις και τις άλλες με την Μεγάλη στιγμή, κι έφτασε η μεγάλη στιγμή... τι ώρα φτάνει πια κι αυτή η ριμάδα;;;!!! Γκαστρωθήκαμε πια!!! Πότε θα φτάσει κι αυτός ο Εξοχότατος πια με το τζετ, γιοτ δεν ξέρω κι εγώ τι... Αμάν πια και έλεος!!! :roarrr:
Σπόιλερ:
Αυτά τα απότομα - αναπάντεχα - απροειδοποίητα φλαςμπακ Πάπι μου θα καταντήσουν εμένα καρδιακιά στο τέλος lol!
Προσπερνώ το γεγονός ότι η Αδελφή - Γκρέυ μας έχει αφήσει χρόνους με αποτέλεσμα το κολέγιο να έχει γίνει ένας καλύτερος , γαλήνιος και πιο κατάλληλος τόπος εκπαίδευσης από εκείνη τη φυλακή και 'μαυσωλείο' που αποτελούσε πριν περάσει στην διεύθυνση η Αδελφή - Μαργαρίτα και έρχομαι να σταθώ σε τούτο...
- Και ο άλλος?! Ο εφευρέτης..ο Αληστίαρ? ρώτησε εύθυμα η αδερφή.
Η Κάντυ περίμενε αυτή την ερώτηση, αλλά τελικά ξαφνιάστηκε από το πως την έθεσε η ηγουμένη.
- Γνωρίζατε για τις εφευρέσεις του, αδερφή?!
- Μα και βέβαια Κάντυ! Μάλιστα διασκεδάζαμε απίστευτα με τις υπόλοιπες αδερφές, όταν βλέπαμε με τι ζήλο τις έφτιαχνε και πως ποτέ δεν το έβαζε κάτω, παρόλο που αποτύχαιναν σχεδόν πάντα!
- Πράγματι! συμφώνησε η Κάντυ για ένα λεπτό χαρούμενη, αλλά μετά συνέχισε μελανχολικά,ο...Αληστίαρ κατετάγη εθελοντής στην αεροπορία...λίγο καιρό πριν μπει στον πόλεμο η Αμερική...δυστυχώς το αεροπλάνο του καταρρίφθηκε σε μια αερομαχία στην Γαλλία.

https://www.youtube.com/watch?v=6QKPa1MNTAg ........................ ΌΧΙ !!! ΌΧΙ !!! ΌΧΙ !!! ΜΗ !!! ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΊΝΕΤΕ ΆΛΛΟ ΑΥΤΉ ΤΗΝ ΠΛΗΓΉ ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΈΞΩ! ΌΧΙ!!! ΌΧΙ!!! ΌΧΙ!!! ΣΠΑΡΆΖΩ , ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ... ΟΔΎΡΟΜΑΙ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ!!!! cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy:
Σπόιλερ:
Επίσης προσπερνώ την ταφόπλακα... εεε πλάκα του Δούκα Ριχάρδου ως ευεργέτη του κολεγίου κι έρχομαι πάλι να σταθώ σε τούτο...
" Τι ειρωνεία αλήθεια!...και οι δυο γίναμε αυτό ακριβώς που δεν θέλαμε...εγώ μια πλούσια κυρία και συ δούκας!...θύματα της μοίρας μας....", σκέφτηκε μελαγχολικά η Κάντυ χαμογελώντας με πικρία.
Εντάξει... Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps πίκρα... και κλάμα cryy: cryy: cryy: cryy: Μα είναι να μην πλαντάξεις χρυσή μου με μια τέτοια κατάληξη ... και στην φυλακή να τους βάζατε πιο ωραία θα περνούσε η ζωή με βασανιστήρια... Αυτό δεν είναι ζωή, είναι μαρτύριο... cryy: cryy: cryy:

* Τι να πω και για σένα Πρίγκιπα της Ουαλίας Έντουαρντ, Ενδουάρδε όπως κι αν σε λένε... ακολουθείς κι εσύ τα χνάρια του Δούκα Ρίσταρντ... lol! lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14644
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Τρι Ιαν 29, 2013 6:24 pm

Κατάφερα να το ξαναπιάσω!!!!

Πάπι ζωγραφίζεις με λεπτες πινελιές! Μου άρεσαν αφάνταστα τα Ρανγκανάκια και η μοίρα του Λεικγουντ, η ηγουμένη Μαργαρίτα και τα κόκκινα μάγουλα της Λούσυ, τα φορέματα της Madam Gres και τα Tom Collins!!!! Εχεις ασχοληθεί πολύ και με τους ήρωες και με την πλοκή και φαίνεται παντού!

Θα περιμένω παρέα με τη Γιαδικιάρογλου για τη "σύνδεση"....... Heartbeat <3






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27029
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Ιαν 29, 2013 7:39 pm

Πάπι μου το ρούφηξα σήμερα Cool Υπέροχο!!!! Λατρεύω Λούση-Τέρρενς και θέλω πιο πολλές σκηνές Loveeeee
Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια που γράφουν οτι είναι πολύ προσεγμένο, λεπτομέρειες με αρρώστιες, ποτά, σχεδιαστές... όλα τα χεις ψάξει πολύ και μας τα επεξηγείς από κάτω. Λυπήθηκα με τον καημένο τον Άλμπερτ... αυτά τα θανατικά δεν τα μπορώ αλλά σε καταλαβαίνω κάπως έπρεπε να τον ξεφορτωθείς τον δόλιο Hihihihihi με την κατσαρίδα δεν μπορώ να πω οτι στεναχωρήθηκα ο θάνατος της μου πέρασε πολύ αδιάφορα lol!
Λατρεύω σούπερ-γιαγιά Κάντυ lol! αλλά και είμαι πολύ περίεργη πως θα εξελιχθεί το στόρυ με τον Τέρρυ που αν και "παππούς" τον φαντάζομαι πολύ γοητευτικό Heartbeat <3
Ο Άρτσυ εξακολουθεί να μ εκνευρίζει Zip
Γουστάρω Τομ cheers
και εξακολουθούν να μ εκνευρίζουν απίστευτα οι παππούδες Ράγκαν και τα μικρά Ραγκανάκια mlks:
Αυτά για αρχή!!!
Το θέμα είναι ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΚΕΦΑΛΑΙΟ????? Arghhhh άντε αρκετά με τις βόλτες Θεσσαλονίκη-Αθήνα Point στρώσου στο γράψιμο lol!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20738
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από μαριτα Τρι Ιαν 29, 2013 10:56 pm

εισαι φοβερη!!!! bravoooo!!!!
ειναι παρα πολυ ωραιο!!!εχω κολλησει και περιμενω με αγωνια την συνεχεια
μαριτα
μαριτα
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Points : 4402
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Ιαν 30, 2013 3:37 am

ariel έγραψε:Κατάφερα να το ξαναπιάσω!!!!

Πάπι ζωγραφίζεις με λεπτες πινελιές! Μου άρεσαν αφάνταστα τα Ρανγκανάκια και η μοίρα του Λεικγουντ, η ηγουμένη Μαργαρίτα και τα κόκκινα μάγουλα της Λούσυ, τα φορέματα της Madam Gres και τα Tom Collins!!!! Εχεις ασχοληθεί πολύ και με τους ήρωες και με την πλοκή και φαίνεται παντού!

Θα περιμένω παρέα με τη Γιαδικιάρογλου για τη "σύνδεση"....... Heartbeat <3

να περιμενεις μαζι μου αλλα να μην κανεις φασαρια και δουλειες οσο θα περιμενεις. Teasing






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35452
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από souka Τετ Ιαν 30, 2013 11:43 am

ΜΙΜΙ έγραψε:
Το θέμα είναι ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΚΕΦΑΛΑΙΟ????? Arghhhh άντε αρκετά με τις βόλτες Θεσσαλονίκη-Αθήνα Point στρώσου στο γράψιμο lol!



Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha


Όπως κατάλαβες Πάπι, τέλος οι βόλτες για σένα... Razz Razz ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΤΩΡΑ!!!!! Hihihihihi lol! lol!
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13701
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Τετ Ιαν 30, 2013 4:35 pm

nansecrets έγραψε:
ariel έγραψε:Κατάφερα να το ξαναπιάσω!!!!

Πάπι ζωγραφίζεις με λεπτες πινελιές! Μου άρεσαν αφάνταστα τα Ρανγκανάκια και η μοίρα του Λεικγουντ, η ηγουμένη Μαργαρίτα και τα κόκκινα μάγουλα της Λούσυ, τα φορέματα της Madam Gres και τα Tom Collins!!!! Εχεις ασχοληθεί πολύ και με τους ήρωες και με την πλοκή και φαίνεται παντού!

Θα περιμένω παρέα με τη Γιαδικιάρογλου για τη "σύνδεση"....... Heartbeat <3

να περιμενεις μαζι μου αλλα να μην κανεις φασαρια και δουλειες οσο θα περιμενεις. Teasing

Καλά.... θα κάνω τις δουλειές μου ήσυχα..... Angel Face Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27029
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Πεμ Ιαν 31, 2013 8:55 am

Γιαδικιάρογλου και Σια.....Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Angel1
Σπόιλερ:


Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! ok παω να γραψω.....με σας που εμπλεξα αρχισα να φοβαμαι για την σωματικη μου ακεραιοτητα!!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9866
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Πεμ Ιαν 31, 2013 9:48 am

Ετσι ετσι.... Μη κοιτας που ειμαστε μακρια lol!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20738
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Πεμ Ιαν 31, 2013 12:37 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
οχι που θα γλιτωνα Tongue
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9866
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Ιαν 31, 2013 4:31 pm

η αριελ ειναι η Σκουφοπουλου οταν ειμαι Γιαδικιαρογλου..

τελεια θα γραψειςςςςςςςς!!!!!!!!!! cheers cheers
μου αρεσει να επιρατει δημοκρατια και ελευθερια αποψεων για τα παντα.... Angel Face






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35452
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από souka Πεμ Ιαν 31, 2013 7:57 pm

nansecrets έγραψε:
μου αρεσει να επιρατει δημοκρατια και ελευθερια αποψεων για τα παντα.... Angel Face



iagree: iagree: iagree: whistle:
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13701
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τρι Φεβ 19, 2013 10:05 am

Κοριτσακια μου πρεπει να σας ενημερωσω οτι λογο τεχνικων προβληματων θα καθυστερησω να σας δωσω κεφαλαιο.... Rolling Eyes
Σπόιλερ:
lol! lol! lol!
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9866
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από souka Τρι Φεβ 19, 2013 11:28 am

Πάπι, πάρε τον χρόνο σου, μόνο μη μας ξεχάσεις... Razz Razz
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13701
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Φεβ 19, 2013 1:19 pm

μη σε νοιαζει περιμενουμε εμεις.






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35452
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από libra Τρι Φεβ 19, 2013 1:40 pm

καλέ δεν μας πειράζει... είμαστε cool
Σπόιλερ:






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 1zx1px0 Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27622
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τρι Φεβ 19, 2013 1:48 pm

λιμπ μου μην κλαις Console
Σπόιλερ:
οταν θα ερθει η ωρα θα σας δωσω παραπανω ομως Wink
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9866
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Φεβ 19, 2013 4:33 pm

Ε αν μας δώσεις παραπάνω κάτι μπορεί να γίνει lol!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20738
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Τρι Φεβ 19, 2013 7:40 pm

Ξέρεις παπι, χωρίς λάδωμα, δεν λειτουργει δημοκρατία! Hahahahaha






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27029
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τρι Φεβ 19, 2013 9:52 pm

το ξερω!!! αλλα αμα δεν δω τπτ κουδουνες να χτυπανε δεν σκιαζομαι!!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9866
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Φεβ 19, 2013 10:16 pm

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Smileys-school-430662 ελα να ξεκιναμε το γραψιμο....!!
και παρακαλω ησυχια να κατεβει η εμπνευση στη δημιουργο.. Point






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35452
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τρι Φεβ 19, 2013 10:39 pm

nansecrets έγραψε:Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Smileys-school-430662 ελα να ξεκιναμε το γραψιμο....!!
και παρακαλω ησυχια να κατεβει η εμπνευση στη δημιουργο.. Point
μαλιστα κυρια!!!!! οτι πειτε!!!!!
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Saluting-soldier
Σπόιλερ:
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9866
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Φεβ 19, 2013 10:41 pm

papirous έγραψε:
nansecrets έγραψε:Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Smileys-school-430662 ελα να ξεκιναμε το γραψιμο....!!
και παρακαλω ησυχια να κατεβει η εμπνευση στη δημιουργο.. Point
μαλιστα κυρια!!!!! οτι πειτε!!!!!
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Saluting-soldier
Σπόιλερ:

σε αυτο το φορουμ οχι! Firouli Firoulo






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 6 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35452
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 17 Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης