Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Γιορτινό Theme
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 11:49 am από ΜΙΜΙ

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Casting...
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Δεκ 13, 2023 2:39 pm από ΜΙΜΙ

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τρι Φεβ 15, 2022 10:19 am από stardustia

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Vote_lcap72%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Vote_lcap21%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Vote_lcap5%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Vote_lcap2%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

+13
anna
Masta87
nuitetoile21
μαριτα
ΜΙΜΙ
marilou
souka
stavroylaki
Dalia
nansecrets
ariel
libra
papirous
17 απαντήσεις

Σελίδα 11 από 17 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Μαρ 20, 2013 10:39 pm

seriously papi??? μας εκοψες πανω στο σημειο που μπαινουν σπιτι του;;;; Groumf

αντε.. επειδη μας εδωσες κεφαλαια συνεχομενα στη χαριζω.. Tongue

κόμη Σπαγγέτι Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
μαναρι μου με τα παρατσουκλια σου!! Loveeeee

Οι πάντες είναι ανώτεροι από ένα απλό Σπαγγέτι!
- Έχει όνομα ο άνθρωπος, ξέρεις!
- Ναι έχει! Σπαγγέτι Μακριά Χέρια!
- Ε?!....
- Μη με κοιτάς με τις τεράστιες ματάρες σου, ότι δήθεν δεν κατάλαβες τα πλοκάμια του!
" ο Τέρρυ ζηλεύει?!..."

μπαα.. γιατι καλε το λες αυτο; επειδη του εδωσε του κομη μερικα δευτερολεπτα να σε αφησει στα χερια τα δικα του και να χορεψεις μαζι του πριν του σπασει τα μουτρα που ειχε αρχισει να πιανει γυμνη πλατουλα; Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing

πω.. και μετα παλι τρεξιμο με τους δημοσιογραφους! ευτυχως το μαναρι ειναι ευστροφο και την καλυψε πριν την ανακαλυψουν.

δεν εχω να πω πολλα.. οι διαλογοι τους ειναι ολα τα λεφτα!!

και παλι μπραβο παπι!!! σουπερ τα κεφαλαια! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Πεμ Μαρ 21, 2013 8:52 am

Αλλο ενα φοβερο κεφαλαιο bravoooo!!!! bravoooo!!!! Μ εκανες κ γελασα Hahahahaha με τους διαλογους τους.... Αλλα το καλυτερο.. Η κρυφη εισοδος που θα ηταν χρησιμη στο μελλον Twisted Evil






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13652
Points : 20679
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Πεμ Μαρ 21, 2013 3:53 pm

Ελα σε παρακαλώ που άπλωσε και τα ξερά του ο Σπαγγέτι!!!!!!! duel: Ο τσίπις!!!! Να πάρει τη Φιόνα το ιταλάκι! Στα λεφτά του, δεν έχει καλύτερο! Μυστικές εισόδους διαβάζω και περιμένω να δω πότε θα γίνουν χρήσιμες!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16785
Points : 26970
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από μαριτα Πεμ Μαρ 21, 2013 11:34 pm

τωρα αν σου πω οτι περιμενω πως και πως το επομενο και εχω αγωνια θα μου θυμωσεις ;οχι ε;;;ε;; hide: ενταξει δεν θα σου πω τιποτα θα περιμενω υπομονετικα το επομενο!!!!!! :http://www.pic lol!
μαριτα
μαριτα
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Points : 4372
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Μαρ 21, 2013 11:40 pm

να κατσουμε ολες εκει στην κρυφη εισοδο να περιμενουμε το παρακατω.. lol!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Παρ Μαρ 22, 2013 1:05 am

Παίζει να είναι το αγαπημένο μου κεφ. απ'όλο το στόρυ, όλη την ώρα καθώς διάβαζα είχα ξεκαρδιστεί στο γέλιο!
Τι ατάκες Θεέ μου αυτός ο άντρας... αλλά ας το δούμε πιο αναλυτικά. lol!

Αξιολάτρευτο, σαν και την ίδια! πετάχτηκε ο κόμης ΝτεΛούκα, ο οποίος μπορεί να είχε χάσει το "φιλί", αλλά δεν έδειχνε διατεθειμένος να το βάλει κάτω.

Λατρεύω τους Ιταλούς, εσύ όμως αγαπητέ μου Κόμη ομολογώ ότι μας έχεις γίνει κοινώς τσιμπούρι! lol!

Ο Τέρρυ ένιωσε το αίμα του να βράζει σταγόνα προς σταγόνα, αλλά η υποκριτική του ικανότητα δεν φανέρωσε ούτε ένα ίχνος ταραχής.

Μπράβο εσύ μανάρι μου... κρατήσου στο ύψος σου, έτσι τζέντλεμαν! lol! Loveeeee

Βέβαια αξιοθαύμαστος είναι και ο Τέρενς, είπε κελαηδιστά η Φίονα, - Τέρενς νομίζω μου χρωστάς τουλάχιστον ένα χορό αφού το 'φιλί" σου το πήρε η Κάντις!

Μμμμ.... μίλησε και το "βουνό" lol!

Πολύ ευχαρίστως Φίονα...

Μη, μη, μη!!! μη το κάνεις αυτό, θα γίνει ηφαίστειο η άλλη!!! affraid affraid

Α, τότε το δίκαιο είναι και η κ.Άρντλει να μου χαρίσει ένα χορό...είπε ο Ιταλός δήθεν παραπονιάρικα.

Εσένα κ.OCTAPUS θα σε αρπάξω , θα σε βράσω και θα σε φάω δεν μπορεί νόστιμος θα είσαι , αφού είσαι Ιταλός! Twisted Evil

Ρομπέρτο, νομίζω μπορείς να με φωνάζεις Κάντις! Και η τιμή είναι όλη δική μου!

Ωχ, ωχ, ωχ, ωχ, ωχ, ωχ, ωχ,ωχ........!!!!!!!!!!!!!! Nervus Nervus

Ο Τέρρυ στένεψε τα μάτια του, αλλά ενώ δεν σχολίασε, σκέφτηκε,"...θες να παίξουμε φακιδομούρα...? ας παίξουμε λοιπόν!"

Και ναι κυρίες μου είναι γεγονός, ο 2ος Παγκόσμιος Πόλεμος ξεκινά πολύ νωρίτερα απ'ότι φανταζόμασταν. Πάω να φωνάξω τον Στήαρ... ΑΛΊ ΑΓΆΠΗ ΣΕ ΦΩΝΆΖΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΊΣ ΣΤΟ ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΟ!!! Nervus

Με την άκρη του ματιού του ο Τέρρυ παρακολουθούσε την Κάντυ που χόρευε με το Ντε Λούκα. Αυτός ο Ιταλός πραγματικά του είχε σπάσει τα νεύρα. Ένιωθε την υπομονή του να φτάνει στα όρια της.

Και με το δίκιο σου αγαπητέ μου... αλλά στάσου στο ύψος σου.

" ότι έγινε έγινε! θα τελειώσω τον χορό και θα φύγω! αυτό που έπρεπε να είχα κάνει εδώ και ώρα!".....

Τι με νοιάζει εμένα;! Αδίκως χαλάω το σάλιο μου, κάνε ότι σε φωτίσει ο Μεγαλοδύναμος...

" λες να συνεχίζει να χορεύει μαζί της και μετά που θα φύγω?!..."

Εσύ κουκλίτσα μου το'χεις χάσει τελείως... scratch

Μέσα στην ταραχή και τις σκέψεις της, δεν κατάλαβε ότι το χέρι του κόμη χάιδευε, την γυμνή πλάτη της. Ο Τέρρυ όμως το πρόσεξε και αυτό ήταν το κερασάκι στην τούρτα!

ΡΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΡΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ;;;;;;;;;;!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
ΚΟΝΤΆ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΡΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad (μα που είναι κάποιος να επέμβει τέλος πάντων)

Να διακόψω.
Δεν ρώτησε, αλλά απαίτησε.


Ι LOVE HIM, I LOVE HIM, I LOVE HIM, I LOVE HIM!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

Τι νομίζεις ότι κάνεις?!

Κουκιά σπέρνω! κι εσένα τι σε νοιάζει;;; :roarrr:

Χορεύω με την κ.Άρντλει! Έχω όλο το δικαίωμα, και πολύ παραπάνω από τον κόμη Σπαγγέτι!

Σε παρακαλώ αγαπητέ μου... μη μου ανοίγεις την όρεξη τέτοια ώρα με τα κοσμητικά σου επίθετα.. Klaps-klaps

ω! ναι ξέχασα...στην βασιλική ιεραρχία ένας δούκας είναι ανώτερος από ένα κόμη!Να με συγχωρείτε Εξοχότατε!

Αυτό........μέχρι κι η Πάπιρους Λαρούς Μπριτάνικα το ξέρει κυρία μου, μάλιστα μου το έχει στείλει σε πμ! Point

- Οι πάντες είναι ανώτεροι από ένα απλό Σπαγγέτι!
- Έχει όνομα ο άνθρωπος, ξέρεις!
- Ναι έχει! Σπαγγέτι Μακριά Χέρια!


ΤΕΡΡΥΥΥΥΥΥ;;;!!!Σταμάτα πια! σου είπα να μη μ'ανοίγεις την όρεξη!!! Groumf

Μη με κοιτάς με τις τεράστιες ματάρες σου, ότι δήθεν δεν κατάλαβες τα πλοκάμια του!

Όταν λέω εγώ κ.OCTAPUS δεν μ'ακούτε Groumf

" ο Τέρρυ ζηλεύει?!..."

Σώωωωωωωωωωωωωωωωωωπα! έπεσε σε σας στην αντίληψή σας τέτοιο πράγμα, Θεός φυλάξοι! Waw!!!!

Ποιος σου είπε ότι δεν το κατάλαβα και δεν μου άρεσε?! Ποιος σου δίνει το δικαίωμα να μου κόβεις τα τυχερά?! .." εγώ το είπα αυτό?!!! πρέπει να το χάνω!!!!..."

Ααααα...στο φρενοκομείο γρήγορα! δεν την αντέχω, δεν την αντέχω!!! Arghhhh Grrrrrr

Πραγματικά...αν δεν ήμασταν μπροστά σε τόσο κόσμο, θα βούλωνα το " βρόμικο" στοματάκι σου πονηρή μάιμου!

Ωωωω Θεέ μου πες κι άλλα, πες κι άλλα, πες κι άλλα Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

Τόλμα αν μπορείς! Αγενή καζανόβα! "

bang-bang bang-bang bang-bang bang-bang bang-bang bang-bang

τι κάνεις Καντυ??!!..."

Καλά είμαστε εσείς;;; Από που μας τηλεφωνείτε;;;

...δεν μπορούμε να μιλήσουμε, ήρεμα σαν δύο παλιοί φίλοι...?

Γλυκιέ μου σαν πολλά να ζητάς...

" όχι δεν μπορώ!" ούρλιαζε μέσα της," δεν έχω το κουράγιο... δεν ξέρω αν μπορώ να αντέξω άλλο πόνο..."

ΌΧΙ ΆΛΛΟ ΚΆΡΒΟΥΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bang-bang bang-bang bang-bang bang-bang bang-bang

...όχι Τέρρυ δεν είμαστε φίλοι! Λυπάμαι...δεν μπορώ να το.... αντίο! είπε με φωνή πνιγμένη από τα δάκρυα, που κρατούσε με νύχια και με δόντια μην δει αυτός, και έφυγε τρέχοντας.

Έλα εδώ ωρήηηηηηηηηη!!!!!!!!!!! Που πας καλέ;;;!!! Αχ πάλι φεύγει, δεν το αντέχω αυτό... κάθε φορά η ίδια ιστορία!!! bang-bang bang-bang bang-bang

Εσύ φταις! Εσύ φταις για όλα! έστρωσε το φόρεμα της με μανία κρύβοντας του την θέα των ποδιών της.

Άντε πάλι τα ίδια. Klaps-klaps

Αν δεν με ακολουθούσες τίποτα δεν θα γινόταν! Γιατί με ακολούθησες?! Τι θες από μένα Τέρρυ?! Δεν σου φτάνει ότι με έβαλες να περάσω απόψε?!

Τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου. Klaps-klaps

Γιατί δεν με αφήνεις ήσυχη?!! του πέταξε εξαγριωμένη το σακάκι του, που είχε ακόμη επάνω της.

Ο καθένας με τον πόνο του... κι η άλλη το βιολί της. Klaps-klaps

Θέλω να πάω σπίτι μου!

Να βγάλεις τον σκασμό άχρηστη γυναίκα, μου'χεις πρίξει τα συκώτια απόψε!!! Arghhhh Arghhhh Arghhhh

Άκουσα τι είπες Τέρρυ, δεν θέλω να πάω σπίτι σου! Θέλω να πάω στο δικό μου!

Βούλωσε της το στόμα Τέρρυ γιατί θα το κάνω εγώ!!! :roarrr:

Αυτό που εκείνη την στιγμή η Κάντυ αγνοούσε ήταν, το πόσο χρήσιμη θα φαινόταν στο μέλλον, αυτή η "άγνωστη " είσοδος του οικήματος.

Ναν;;;;!!!!!!!!!! Σε αυτό το σημείο να μιλήσω ή θα μπαναριστώ;;;;!!!!!!!!! Firouli Firoulo Firouli Firoulo Firouli Firoulo Firouli Firoulo
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Μαρ 22, 2013 3:10 am

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing εχω πεθανει σου λεω με τα σχολια σου νταλια!!!!!!

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Παρ Μαρ 22, 2013 8:06 am

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha καλα εισαι φοβερη lol!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13652
Points : 20679
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Παρ Μαρ 22, 2013 11:48 am

Πάω να φωνάξω τον Στήαρ... ΑΛΊ ΑΓΆΠΗ ΣΕ ΦΩΝΆΖΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΊΣ ΣΤΟ ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΟ!!! Nervus


Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Ντάλια πάλι ζωγραφισες!!!!!!







Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16785
Points : 26970
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Παρ Μαρ 22, 2013 3:29 pm

οκ πρωτα ας ξεσκιστω με τα σχολια νταλια!!!
Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
μα το θεο... οταν εγραφα για τον σπαγγετι την νταλια σκεφτομουν!!!!! Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing και γελουσα απο πριν Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
να κατσουμε ολες εκει στην κρυφη εισοδο να περιμενουμε το παρακατω..
καλες μου και αγαπημενες μου κυριες, μην πουντιασετε!!!! Cry laughing Cry laughing
εγω λεω στα επομενα κεφαλαια να σας καλεσω μεσα στην οικια του εξοχοτατου Loveeeee Loveeeee .....αλλα δεν θα φταιω εγω για οτι "δειτε" ή "ακουσετε" I give up I give up
λιαν συντομως θα σας περασω στα ενδοτερα!!!! Twisted Evil Twisted Evil
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Μαρ 22, 2013 3:50 pm

moreparty: moreparty: moreparty:






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Παρ Μαρ 22, 2013 7:29 pm

bouncing: bouncing: bouncing: bouncing:






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16785
Points : 26970
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Παρ Μαρ 22, 2013 8:32 pm

Angel Face Angel Face Angel Face περιμένουμε σιωπηλά και με αγωνία... lol!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13652
Points : 20679
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Παρ Μαρ 22, 2013 9:33 pm

Eμένα πάντως το αθώο δεν μου εξηγήσατε ακόμα γιατί θα είναι χρήσιμη εκείνη η "άγνωστη" είσοδος...;;;! Angel Face Angel Face Angel Face lol! lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από libra Σαβ Μαρ 23, 2013 10:53 am

μα πως να κοιμηθείς βρε πάπι μου και να μην φωνάζεις 'Τέρρυ' στον ύπνο σου με αυτά που έχεις στο κεφάλι σου; lol!

Περίμενα ΟΛΗ την εβδομάδα να διαβάσω το λόφο με την ησυχία μου και η αναμονή, ανταμοίφθηκε και με το παραπάνω... Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee

Απίστευτα πλούσιο σε εικόνες και ήχους και συναισθήματα. Ναι... Αυτός είναι πραγματικά ο Τέρρυ που αγαπήσαμε και ακολουθήσαμε μέχρι τώρα... Ειλικρινά ο Τέρρυ σου είναι από τους δυνατότερους φαν-φικ χαρακτήρες που έχω διαβάσει... Τα συγχαρητήρια είναι πολύ λίγα για τη δουλειά που έχεις κάνει. bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇

Ανυπομονώ να διαβάσω τη συνέχεια, αλλά δεν σου κρύβω ότι θέλω το ίδιο πολύ να ξαναδιαβάσω αυτά τα κεφάλαια που σήκωσες...

Η ατάκα του στη δημοπρασία είναι πραγματικά ατάκα που αξίζει ναπεριμένεις 20 χρόνια για να την ακούσεις.
και τότε η Κάντυ αισθάνθηκε τα απαλά δικά του να την ακουμπάνε...τρυφερά στο καυτό μάγουλο της!
Ξέσπασαν χειροκροτήματα.
- Ο Εξοχότατος μας έδωσε για ακόμη μια φορά ένα μάθημα πως συμπεριφέρονται οι Άγγλοι Κύριοι!!! είπε ενθουσιασμένος ο δήμαρχος και η σάλα ξέσπασε σε ένθερμους ευφημισμούς!
Κάνεις βέβαια δεν άκουσε εκτός από την Κάντυ ,τα γεμάτα υπονοούμενα λόγια του Τέρρυ.
- Το πρώτο φιλί...το έκλεψα...το δεύτερο... το αγόρασα... το τρίτο...θα μου το δώσεις... γιατί εσύ θα το θέλεις!

Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: worship: worship: worship: worship: worship: worship: τι να πω!!!

και για να προσγειωθώ στον πλανήτη που λέγεται TGF:
nansecrets έγραψε:
Dalia έγραψε:Μου φαίνεται ότι το Α.Ν. έπρεπε να μείνει ατελείωτο... lol!
εσενα εγω Α.Ν. σε δειρω καποια στιγμη δεν θα φταιω... Teasing

νανούκα... σε παραδέχομαι... (κάποια μου θυμίζεις... βρε ποια να δεις;;; στο τέλος της φορέσαν ράσα, αλλά δεν θυμάμαι πως την λέγαν lol! lol! lol! lol! lol! lol! )
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Σαβ Μαρ 23, 2013 1:53 pm

τι να κανω; θα το βαλω κι εγω το ρασο οπως παει.. αλλα επειδη η διευθυνση ειναι πιασμενη θα κανω την προισταμενη. αδελφη Μαργαριτα... Razz






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από libra Κυρ Μαρ 24, 2013 7:26 pm


έχω πάθει σοκ!!!!

τέτοιο σμίξιμο και τέτοιο πάθος, ούτε βαπό εσένα δεν περίμενα να το διαβάσω...

ειλικρινά νιώθω ότι ΠΟΝΑΩ πάρα πολύ για να γράψω αυτή τη στιγμή!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 1zx1px0 Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Κυρ Μαρ 24, 2013 7:29 pm

Angel Face Angel Face Angel Face
επιτελους σημερα θα κοιμηθω...........
ποτε προλαβες και το διαβασες καλε??? Waw!!!! Waw!!!!
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από libra Κυρ Μαρ 24, 2013 7:36 pm


ήμουν μέσα την ώρα που το σήκωσες!!!!

άσε και ακόμα δεν έχω συνέλθει....






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 1zx1px0 Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Κυρ Μαρ 24, 2013 7:39 pm

μμμ ξερω λιγο σκληρο ειναι.... Sad
αλλα δεν μπορουσα να κανω αλλιως .... Rolling Eyes
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από libra Κυρ Μαρ 24, 2013 7:56 pm

- Δεν μου έδειξες κάτι τέτοιο! Που να πάρει ο διάολος μετά από είκοσι καταραμένα χρόνια, πιο πολύ σε νοιάζει αν θα δει ο δάνδης την φωτογραφία σου μαζί μου, παρά να κάνουμε μια φυσιολογική συζήτηση!!! της φώναξε με αποτέλεσμα να την κάνει να πεταχτεί.
εδώ χτύπησα το πρώτο εγκεφαλικό!!!!

- Διαγωνισμό πόνου θες να κάνουμε Κάντυ?! Γιατί πίστεψε με, αν εσύ πήγες μια φορά στην κόλαση, εγώ δεν έχω επιστρέψει ακόμη!!!
εδώ αναθεμάτισα τη στιγμή που δεν έχω τσιγάρα στο σπίτι...

- ...είσαι...ήσουν...και θα είσαι ...μέχρι να φύγει και η τελευταία ανάσα από μέσα μου, ίσως και μετά στην άλλη καταραμένη ζωή που θα πάω...
και εδώ σταμάτησα για άπειρη ώρα βεβαιόνοντας για ακόμη μια φορά τη θεωρία μου ότι πράξεις και λόγια μπορούν να υπερκαλύψουν ένα 'σ'αγαπώ' και να το κάνουν να μοιάζει μικρό και λίγο!!!! πάρα πολύ λίγο!!!

Εκεί χωρίς αλλά λόγια. Εκεί χωρίς λογική. Ένα. Εκεί χωρίς επιστροφή. Ένα. Τίποτε άλλο.
:faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint:






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 1zx1px0 Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Κυρ Μαρ 24, 2013 7:59 pm

lol! lol!
εγω πιστεψε με λιμπρακο μεχρι να το τελειωσω αυτο το κεφαλαιο, εκανα απειρα τσιγαρα, πηρα μπολικα ντεπον, δεν κοιμηθηκα χτες.... και εννοειται οτι κατι δεν παει καλα στο μυαλο μου..... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Μαρ 24, 2013 9:28 pm

bang-bang bang-bang bang-bang θέλω να το διαβάσω απόψε, αλλά αμφιβάλλω αν θα βρω χρόνο , θα το προσπαθήσω πάντως... Αμήν!

Απ'ότι είδα απ'τα σχόλια της Λιμπ...θα πονέσω πολύ γιατρέ μου;;; lol! Klaps-klaps
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Κυρ Μαρ 24, 2013 9:34 pm

:faint: :faint: :faint: τι κεφάλαιο ήταν αυτό βρε πάπι???? Fever πονοκέφαλος μ έπιασε με τα παράπονα που έκανε ο ένας στον άλλον!!!
Αλλά μετά Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13652
Points : 20679
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 11 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Μαρ 24, 2013 9:47 pm

Ωχ κατάλαβα θα πονέσω πολύ... Αλλά το Dalia's show σταθερή αξία! θα ξεκαρδιστούμε πάλι... lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 11 από 17 Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης