Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για το "The excursion"

+5
libra
nuitetoile21
nansecrets
ariel
marilou
9 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Σαβ Οκτ 29, 2011 5:02 pm

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing

Ντάλια μου δεν παίζεσαι!!!!! Η συνέχεια θα γραφτεί με την προϋπόθεση να στέλνεις τέτοια απίστευτα σχόλια!!! lol!

Πρέπει να έχω κι εγώ κάτι για να διαβάζω και να γελάω!!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Και θα συνφωνησω Η Εκδικηση ειναι οντως ενα πιατο που τρωγεται κρυο !!!

Άσε τα ήθελε ο ποπός του!!! Έπρεπε να πάρουμε κι εμείς το αίμα μας πίσω! lol! lol! lol!

marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Σαβ Οκτ 29, 2011 5:17 pm

εεε λοιπον εμενα αυτος καποιον μου θυμιζει...
Ποιοοοόν??? Twisted Evil


ειναι και μετριόφρων ?????????
Όσο για αυτό!!!.... Δεν σου λέω τίποτα!!! Και συνεσταλμεεεεένος.....Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha


Oh yeah !? Who do you think you are ?! Mr. Handsome ?!
Αυτό θα μπορούσε να ήταν και μέρος των διαλόγων!!! lol!


Εχε χαρη που δεν μπορω αυτη τη στιγμη να κανω αναλυση του θεματος αλλιως θα σου λεγα...
Μπορείς όμως να ανοίξεις ένα τόπικ!!! lol!


Εγω στα λεγα ! Εσυ δεν μ'ακουσες !Ηθελε στα και παθεστα !!!

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Οκτ 30, 2011 5:44 pm

ε μα...συγγνωμη μαριλου μου...αλλα τι να κανω...
με τετοιες ατακες που πεταει ο τερρυ μας...το θελει το σχολιο του... Twisted Evil
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Οκτ 30, 2011 5:47 pm

εεε λοιπον εμενα αυτος καποιον μου θυμιζει...
Ποιοοοόν???

θα σου στειλω πμ ...μην ανησυχεις... Twisted Evil
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από ariel Πεμ Νοε 03, 2011 6:19 pm

Μαριλου, ακόμα γελάω με τα λασπωμένα μας!!!!

Για κείνη τη συνέχεια, πότε το βλέπεις;;; Woops!!!






Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16812
Points : 27043
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Παρ Νοε 04, 2011 12:55 am

Εννοείς το τρίτο μέρος? scratch
Μέσα στο Σαββατοκύριακο θα κοιτάξω να στείλω κάτι! :) :) :)

Χαίρομαι που σου άρεσε! Θα έρθουν και καλύτερα...! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Νοε 13, 2011 12:11 am

βρε μαριλουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ !!!
τι ηταν αυτο νυχτιατικα σαββατου ...
ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ....!!!
αααα...δεν μπορω...παω πρωτα να συνελθω...
και θα επανελθω με σχολια ...
ααα...δεν μπορω...δεν μπορω.... strecher: strecher: strecher:

Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Κυρ Νοε 13, 2011 12:37 am

lol! lol! lol!

Ε δεν γινόταν να σας άφηνα έτσι! Μες τις λάσπες! lol!

Περιμένω τα σχόλια! Loveeeee Loveeeee Loveeeee
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Νοε 13, 2011 12:55 am

“Are you OK?!” shouted Terry. “Why did you do this?”
Μ'αρεσει που ρωτας βρε Τερρυ...μ'αρεσει που ρωτας... Hahahahaha
Γιατι αραγε... ???!! thinking: Hahahahaha
“If I only had a mirror you would understand why I cannot be serious…” Candy went on playing with him.
Το ξερω παιδι μου...Ασε κι εγω την εικονα μπροστα μου...εχω ξεραθει στο γελιο μιλαμε... Hahahahaha
“I don’t know about you but I will go to the lake…” Terry smiled at her.
Τι υπονοουμενο ειναι τωρα αυτο?!...και γιατι γελας Τερρυ ?? Εχεις κατι πονηρο στο μυαλο σου... Hihihi
Terry, on the other hand, didn’t really seem to be concerned by such thoughts. He just started taking off his clothes!
ΝΑ ΤΟ !!!!Να τα μας...τα πονηρα ...Ετσι...ετσι...εμπρος μεγαλε δειξε μας τα καλλη σου...Αχ Θεε μου βραδιατικα
Heartbeat <3 In Love
“I did not do that to make you take off your clothes!” Candy hurried to reply.
Οχι δεσποινις μου το ηξερες...Ηξερες πολυ καλα ποιον εριχνες στις λασπες και οτι ο συγκεκριμενος δεν θα το αφηνε ετσι ?!Μη μου το παιζεις τωρα αθωα περιστερα !
“What?! Of course not!” Candy started blushing. “Have I?” she asked herself.
Ναι...γι αυτο δεν εκλεισες ματι ολη την νυχτα...για να μην αναφερω και τι ονειρο ειδες ...Οριστε μας ! Hihihihihi
“I haven’t lost my mind yet!” Candy answered trying to wash off the mud from her face.
Πεσε μεσα στο νερο μωρη...μας κανεις και κονξες !!!Ελεος... Klaps-klaps
“She isn’t going to come…” Terry thought. “Unless…” he smiled mischievously, swam away and went out of the lake silently while Candy was trying to clean her dress.
Αυτο ειναι σιγουρο Τερρυ...πρεπει να λαβεις τα μεγαλα μετρα και γρηγορα μαλιστα ..Για πες μου τι σκεφεσαι ?
SPLASH!!!
“I think I’m having a dejavu!” Terry said when he saw her angry wet face and burst again into laughter.
Εγω να δεις...εδω και τοση ωρα την ιδια σκηνη διαβαζω Hihihi Hihihi Hihihi Hihihi Hihihi
Before they could even understand it they had both burst into laugher while playing in the water like kids.
Ετσι...ετσι...πως αλλιως θα φυγει η βρωμα..να φερω και σαπουνακι παιδια ?? Hihihihihi
However her wet dress didn't help her a lot in walking out...
Βγαλτο χρισταινη μου !!!Αμαν χρυση την εχω κανει !!!
Terry run behind her, grabbed her arms with his and breathed softly into her ear…
“Running away, are we?”
Αααα...ωραια..ειναι η ιδεα μου 'η νιωθω τον υδραργυρο να ανεβαινει ξαφνικα...?!
"Now I'm not... Will you stay?" he stayed behind her having his mouth so close to her ear... to her neck...
Ωχ...Παναγια μου...αχ...αχχχ...ωραια το βλεπω εγω πως θα το παμε απο δω και περα...με αναστεναγμους και αγκομαχητα...
Are you alright my lady?" Terry asked gently turning her around so that he could see her face.
Candy gasped
Βρε πουλακι μου τι ειναι αυτα που ρωτας ?!...Δεν βλεπεις τι του κανεις του κοριτσιου...Βουβαθηκε το κακομοιρο
Σπόιλερ:
His arms are so strong... I cannot run away from you Terry... His shoulders seem strong too... He is so handsome without his shirt... Oh my God! What am i thinking!"
Οχι που θα φευγες...!!!Χα !Μα ειναι ποτε δυνατον να ξεφυγεις απο κατι τοσο ωραιο... Heartbeat <3
Terry noticed the shy look in her eyes. “What are you looking at Candy?...” He was wondering. “Do you like what you 're seeing?... Are you attracted to me as I am to you?”
Αυτες οι ερωτησεις του θα με στειλουν μια ωρα αρχιτερα...Τι του λες τωρα ?!ΤΙ ΤΟΥ ΛΕς ΤΩΡΑ ?!
"Such a cute nose shouldn't be covered with mud..." he smiled at her and his look went to the only part of her face that he hadn't touched... Her lips. Her fast breath made him gasp. How much he wanted to kiss those lips!
Αντε ρε παιδια μας σκασατε...Αντε...Αντε !!!
Terry was trembling too. Embarrassed as he was, he looked down for a while and noticed her wet, dirty dress.
"Do you trust me?" He asked her taking her hands in his.
Σπόιλερ:
Ειπαμε γλυκε μου μη ρωτας κατι τετοια...αμαν...αμαν...
Terry approached her a little more feeling that he couldn't resist her any longer. He placed her hands on his chest again and put his arms around her shoulders.
Ζεστη....Ζεστη...Ζεστη...Παρα πολυ Ζεστη...εξω φυσαει κουνιουνται οι τεντες της μουρλης κι εδω μεσα το θερμομετρο εχει χτυπησει 45 ...Ζεστη...
“She is not leaving this time... I know she is not...” he was thinking. “Her breath is so fast that drives me crazy... She seems so fragile... I want to kiss her so much... But I do not want to scare her again... And somehow I’m scared too… Will she like it?”
Αχχχχ....δεν μπορω....θα με πεθανει αυτο το παιδι με τους συλλογισμους του !!!
Terry's lips slowly touched hers, but without kissing her… Then he started whispering in a way that he could caress her lips with his...
Σπόιλερ:
"Does it feel nice?" He continued speaking with his lips on hers. “I mean the water…”
Τι το ανακατευεις το νερο τωρα ?!Ασε το νερο ησυχο...αυτο σε μαρανε !!!
“Did she just responded?” Terry thought breathless. “I feel like my heart is flying in my chest... Candy... If I kiss you now… Will I be able to stop?”
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι σκεφτεται τοσο πολυ...Ελεος...
Should he go on?
ΤΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙς ?????????!!!!!!!!!!!

Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Νοε 13, 2011 12:59 am

καλα μιλαμε μαριλου υπεροχο !!! Heartbeat <3 In Love
αλλα το εκοψες πανω στο καλυτερο...
τωρα μεχρι την επομενη φορα θα μαι ετσι... Nervus
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Κυρ Νοε 13, 2011 1:06 am

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing

Ντάλια μου δεν την παλεύω άλλο με τα σχόλια σου!!!

Χωρίς αυτά δεν θα είχε την ίδια χάρη! lol! lol! lol!

Όντως ζέστανε η ατμόσφαιρα! Έξω κάνει παγωνιά και στο φορουμάκι μας έχουμε ανάψει!!! lol! lol! lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Νοε 13, 2011 1:07 am

marilou11880 έγραψε: Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing

Ντάλια μου δεν την παλεύω άλλο με τα σχόλια σου!!!

Χωρίς αυτά δεν θα είχε την ίδια χάρη! lol! lol! lol!

Όντως ζέστανε η ατμόσφαιρα! Έξω κάνει παγωνιά και στο φορουμάκι μας έχουμε ανάψει!!! lol! lol! lol!

να ηταν ποτε δυνατον !!!
σου χω στειλει πμ ...πηγαινε δες το λιγο...
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Νοε 13, 2011 10:55 pm

But before he could even realize it, Terry had raised his head and stopped the whisper kiss, making a step behind...
Που πας καλε ???Ελα εδω !!!Αμεσως...!!! Groumf
"What am I doing?!"he thought "How did I find the strength?! I had her in my arms and... Damn! I am an idiot!"
Θα σημφωνησω σε αυτο...αλλα τελειωνε αυτο που αρχισες !!!ΠΟΥ ΠΑς ???? :roarrr:
"I... " Candy was speechless "What kind of game is this? Is he playing with me?" She thought while she was approaching him.
Πιστεψε με χρυση μου...το ιδιο αναρωτιεμαι κι εγω...αντρες ...περιεργα πλασματα...
"I was scared" his voice seemed like an answer to her thoughts. "...that you'll get a cold..." He continued looking down, while they were both walking side by side.
Μωρε για γροθιες εισαι...αλλα ας οψεται η παθητικη αδυναμια που τρεφω για σενα... In Love
"I am afraid that it was..." Candy felt a little emparrassed "...my stomach!"
Οριστε η αλλη ...το φαι...
Σπόιλερ:
"You're kidding me?!" Terry started laughing.
Τωρα θα σου λεγα τπτ που ολο γελακια και πειραγματα μου εισαι...αλλα εχε χαρη που ειμαι στον χωρο που ειμαι και δεν μπορω να μιλησω ελευθερα...οριστε μας ...κανει και κριτικη για το στομαχι μας ο κυριος Τερρυ Hahahahaha
"So lets go!" Terry smiled and they both walked out the lake...
Τι να σας πω τωρα ?? Αντε πηγαινετε να φατε...να δω τι θα καταλαβατε...
Σπόιλερ:
Αντε βρε και καλη χωνεψη ! Hihihi
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Κυρ Νοε 13, 2011 11:23 pm

Ε... μικρά είναι ακόμη και τους ήρθε πολύ η φόρτιση μωρέ! Τα έπαιξαν τα καημένα! lol!

Ένιωσαν και πέντε πράγματα παραπάνω.... Τι να κάνουν! Heartbeat <3

Δεν πειράζει ας φαν... νηστικό αρκούδι δεν χορεύει... lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Νοε 13, 2011 11:32 pm

marilou11880 έγραψε:Ε... μικρά είναι ακόμη και τους ήρθε πολύ η φόρτιση μωρέ! Τα έπαιξαν τα καημένα! lol!

Ένιωσαν και πέντε πράγματα παραπάνω.... Τι να κάνουν! Heartbeat <3

Δεν πειράζει ας φαν... νηστικό αρκούδι δεν χορεύει... lol!

xaxaxaxaxa...δικιο εχεις ... Wink
Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Κυρ Νοε 13, 2011 11:38 pm

Λιιιιιιίγο?!!!! Waw!!!!

Καλέ με το ζόρι κρατήθηκαν!

Τι λίμνες, τι καταρράκτες, τι χάδια και ψιθυριστά έβαλα! Point

Τι άλλο ήθελες Ντάλια????? οεο???? lol! lol! lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Νοε 13, 2011 11:45 pm

marilou11880 έγραψε:Λιιιιιιίγο?!!!! Waw!!!!

Καλέ με το ζόρι κρατήθηκαν!

Τι λίμνες, τι καταρράκτες, τι χάδια και ψιθυριστά έβαλα! Point

Τι άλλο ήθελες Ντάλια????? οεο???? lol! lol! lol!

Σπόιλερ:
παντως ειναι πολυ γλυκο , υπεροχο...εξελισσεται πολυ ωραια cheers cheers cheers
περιμενω συνεχεια μαριλου μου !!!!! flower flower
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Κυρ Νοε 13, 2011 11:49 pm

:thanks:

Σπόιλερ:
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από libra Δευ Νοε 14, 2011 11:27 am



Μαριλού :mmd: :mmd: :mmd: :mmd: :mmd:

είναι τέλειο - ΤΕΛΕΙΟ - ΤΕΛΕΙΟ - ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟ yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo:

Έβλεπα κι εγώ κίνηση στο φικ και είχα πνιγεί με το project και δεν προλάβαινα να διαβάσω... Σήμερα όχι μόνο το διάβασα αλλά και η αναμονή άξιζε και μου έφτιαξε και όλη η μέρα (να μην πω και όλη η εβδομάδα Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee )

Αν δεν το διάβαζα στο γραφείο θα είχα αρχίσει να χορωπηδάω Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii

Είναι τέλειο, είναι τέλειο, είναι τέλειο
Σπόιλερ:

τόσο τρυφερό, τόσο διασκεδαστικό, τόσο αθώο και τόσο ερωτικό... απλά ΤΕΛΕΙΟ...

Μαριλού το έχω κατ'ευχαριστηθεί πραγματικά!!! Συγχαρητήρια!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
Α, και κάτι ακόμα... Μην την ακούς την ντάλια. Πολύ καλή η δόση ερωτισμού... Μην το κάνουμε και πλήρως ακατάλληλο
Σπόιλερ:

και εννοείται ότι μέχρι να βγει το επόμενο μέρος θα διαβάσω 2-3 φορές αυτό!!! Heartbeat <3






Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27634
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Δευ Νοε 14, 2011 12:43 pm

:thanks: :thanks: :thanks: :thanks:

μου έφτιαξε και όλη η μέρα (να μην πω και όλη η εβδομάδα )

Δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι Λίμπρα μου!!!!!!! Πως και πως περίμενα τα σχόλια σας για το συγκεκριμένο κεφάλαιο........! Heartbeat <3

Σ'ευχαριστώ πααααααααάρα πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!! Flowers


Χοροπήδα με την ησυχία σου βρε, κανείς δεν βλέπει! lol! Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii

Άσε η λίμνη ανέβασε πολύ τον πήχη και να δω τι θα κάνω τώρα.... lol! lol! lol!


Χαχαχ! Πονηρό μυαλό η Ντάλια! lol! Ενώ εμείς ούτε που σκεφτήκαμε κάτι τέτοιο!....... Angel Face Angel Face Angel Face Twisted Evil



marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Δευ Νοε 14, 2011 12:56 pm

Κάποια έχει μείνει ακόμα......

Κάποια που βοήθησε πολύ........

Άααααριεεεεεελ!!!!!! Που είσαι?????? lol! lol! lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από libra Δευ Νοε 14, 2011 1:05 pm


Marilou καταλαβαίνω τι εννοείς. Κι εγώ την πρώτη φορά που έγραψα κάτι μικρούλι δεν περίμενα ότι θα μπορούσα να γράψω τίποτα παραπάνω, αλλά με τα ενθαρρυντικά σχόλια των συμ-φορουμιτισσών μου, κατέληξα να γράφω ολόκληρο φικ.
Γιάυτό και πάντα επιμένω να ενθαρρύνουμε τον συγγραφέα και για τον κόπο του, αλλά και για να μπορεί να συνεχίσει το έργο του...

Όπως και να'χει εγώ δηλώνω fan σου γιατί αυτή η εναλλαγή συναισθημάτων και οι σκέψεις τους με κάνουν να θέλω να μπω στην οθόνη
Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii

θα περιμένω με αγωνία το επόμενο Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 812189494 (εικονιδιάκι δανεικό από το φόρουμ της juliet που ταιριάζει γάντι με την περίσταση lol! lol! lol! lol! )

και όπως είπα... μην ακούς την ντάλια lol! lol! lol! lol! lol!






Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27634
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από Dalia Δευ Νοε 14, 2011 3:37 pm

κακο ειναι που σκεφτηκα οτι τα παιδια πρεπει να προχωρησουν
λιγο την σχεση τους ...ααααα αμαν με τις πετρες με πειρατε ολες σας... lol!


Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Δευ Νοε 14, 2011 4:51 pm

κακο ειναι που σκεφτηκα οτι τα παιδια πρεπει να προχωρησουν
λιγο την σχεση τους

Το κακό είναι ότι δεν ήσουν η μόνη που το σκέφτηκε Loveeeee , αλλά όχι!!! είμαστε κυρίες εμείς! Point Δεν θα παρασυρθούμε τόσο απλά από την γοητεία του κυρίου Τέρρυ μας!!! lol!


Δίκιο έχεις Λίμπρα μου. Λίγο σπρώξιμο χρειάζεται! lol!
Εάν δεν με ενθάρρυναν τα σχόλια σας και δεν είχα και την Άριελ να με ενθαρρύνει, διότι στην βράση κολλάει το σίδερο lol! , δεν ξέρω αν θα είχα τόση όρεξη για να το δουλέψω!

Σιγά σιγά θα αρχίσω να διαβάζω και τα υπόλοιπα φικάκια του φόρουμ που δεν έχω διαβάσει ακόμα και φαίνονται πολύυυυυ ενδιαφέροντα! Heartbeat <3
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7168
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από Dalia Δευ Νοε 14, 2011 4:55 pm

τα φικακια να διαβασεις εκει να δεις μπρος που θα παρεις χαχαχαχα Loveeeee
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14656
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης