Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Vote_lcap72%Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Vote_lcap21%Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Vote_lcap5%Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Vote_lcap2%Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για το "The excursion"

+5
libra
nuitetoile21
nansecrets
ariel
marilou
9 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από libra Κυρ Αυγ 26, 2012 10:37 pm


μα ήταν τόσο καλό, που θα ήταν άδικο να μην δείξουμε λίγο από τον ενθουσιασμό μας Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee

πολύ καλή ιδέα να μπει και στο CTF. Θα το αγαπήσουν οι Τερρυκές όλου του κόσμου Heartbeat <3

Και ναι, να πάρετε φόρα και να γράφετε κυρίες μου... προσωπικά λατρεύω τα φαν-φικς cheers cheers cheers






Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 1zx1px0 Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27633
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Κυρ Αυγ 26, 2012 10:42 pm

Και ναι, να πάρετε φόρα και να γράφετε κυρίες μου... προσωπικά λατρεύω τα φαν-φικς
iagree: iagree: iagree: iagree: that: that: that: that:
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7167
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από Dalia Δευ Αυγ 27, 2012 12:48 am

Ειδικά εκεί που τις ξεκούμπωνε και τις κούμπωνε το φόρεμα ...ειλικρινά η ωραιότερη ερωτική , ρομαντική κι αμήχανη σκηνή που έχω διαβάσει... Heartbeat <3
Ασε που η Μαριλού μου δωσε και ιδέα ... Twisted Evil σε ευχαριστώ συνάδελφε.. lol! .
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14655
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από libra Δευ Αυγ 27, 2012 2:02 pm


επόμενο φικ είναι της σταυρούλας και μετά το δικό σου Ntalia... Για να δούμε τι θα δούμε εκεί Razz lol!






Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 1zx1px0 Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27633
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από stavroylaki Δευ Αυγ 27, 2012 2:50 pm

λιμπ απο μενα θα μεινετε ικανοποιημενες.... Γραφω γραφω... Ελπιζω να το ανεβασω το μεσημερι προς απογευμα cheers


Μαριλου μου δεν εχω ξεκινησει ακομα να το διαβαζω.. Crying or Very sad
αλλα ειδικα τωρα με τα αγγλικα που εχουν πεσει πρεπει να το ξεκινησω.. lol!
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7675
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Δευ Αυγ 27, 2012 3:55 pm

Χαχαχα! Τίποτα συνάδελφε! lol! lol! lol!

Σταυρουλάκι μου κι εγώ πρέπει να ξεκινήσω το δικό σου και θα το κάνω σύντομα! Άσε που μου κεντρίζει την περιέργεια τι θα είχε γίνει χωρίς τον θάνατο του Άντονυ....... Hehe Hehe Hehe

Λοιπόν η Λίμπ έχει δίκιο! Ο τερρόκοσμος θέλει φικάκια!! party party party
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7167
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από Dalia Δευ Αυγ 27, 2012 7:47 pm

libra έγραψε:
επόμενο φικ είναι της σταυρούλας και μετά το δικό σου Ntalia... Για να δούμε τι θα δούμε εκεί Razz lol!

το καλό που σου θέλω Λιμπ... άντε εδώ έχουμε νέο κεφ. κι ακόμα δεν το χεις πιάσει... με το μαλακό όμως Αδελφή Γκρέυ lol! lol! lol!
Το φικ της Σταυρούλας μετά λύπης μου ακόμα δεν το χω διαβάσει Sad
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14655
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από stavroylaki Δευ Αυγ 27, 2012 10:28 pm

Κοριτσια θα σας μαλωσω! Point
Γρηγορα να πατε να το διαβασετε θα βαλω και συνεχεια Hihihi

Περιμενω σχολιακα... Hehe
Εγω να δω ποτε θα διαβασω τα δικα σας... Klaps-klaps
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7675
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από papirous Παρ Σεπ 28, 2012 8:34 am

ΟΚ. wow!! wow!!! wow!!!!
Μαριλου τι φικ ειναι αυτο κοριτσι μου???!!!!!
Με πεθανες χτες το βραδυ!!!! Το διαβασα 3 φορες!!!!! και δεν το χορταινα!!!!!! :popcorn: :popcorn:
Φανταζομαι το ιδιο θα εχουν νιωσει και ολοι οσοι το διαβασαν !!!!
Μπραβοοοο bravoooo!!!! bravoooo!!!! Μπραβοοοο bravoooo!!!! bravoooo!!!! Μπραβοοοοο bravoooo!!!! bravoooo!!!!
Τι σκηνες ηταν αυτες??!!! Heartbeat <3 Τοσο ερωτικο και τοσο ρομαντικο μαζι!!!!! Heartbeat <3
Αχ ποσο τους αγαπαω και τους 2 οταν τους βλεπω σε τετοιες στιγμες!!!! :terryhug:
Και απο τα πιο καλογραμμενα αγγλικα φικ!!!!! Και αν διαβασα καλα,σε πιο παλια σχολια, το εγραψες,, ποτε??εποχη που πηγαινες σχολειο???!!! οιμεεεεε λυποθυμαω!!!!! dizzy:
Οκ αυτο ειναι σταματαω να γραφω γιατι δεν θα σταματησω μου φαινεται!!!! lol! η καλυτερα παω να το ξαναδιαβασω!!!! cheers
εχεις σκεφτει να το μεταφερεις και στην μητρικη μας?? Wink Wink
προσφερομαι για μεταφραστης/γραμματεας/να σου φερνω καφεδες κτλ κτλ Hihihi
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9877
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Παρ Σεπ 28, 2012 2:44 pm

Πάπυρους σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!!

Ναι ήμουν μικρό όταν το είχα γράψει, όμως κάποια σημεία τα επεξεργάστηκα πριν τα ανεβάσω. Η σκηνή στην λίμνη, στην σπηλιά και το φιλί στο τέλος ας πούμε ότι απέκτησαν λίγη σάλτσα!! lol! lol! Loveeeee Loveeeee Loveeeee

Χαίρομαι πάρα πολύ που σου άρεσε!
Αχ ποσο τους αγαπαω και τους 2 οταν τους βλεπω σε τετοιες στιγμες!!!!

Εγώ να δεις.....! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

Έπρεπε ίσως να το είχα ανεβάσει κατευθείαν στα ελληνικά γιατί θα μου ήταν και πιο εύκολο μάλλον. Να σου πω, δεν είχα σκεφτεί να το μεταφράσω αλλά αν είναι να έχω και μεταφραστή-γραμματέα γιατί όχι?! lol! lol! Για την ώρα λέω να το ανεβάσω στο Candy Terry Forum κάποια στιγμή....

Α! Μην ξεχάσω! Αν σου άρεσε το φικ τότε θα σου αρέσουν και τα bonus σχόλια της Ντάλιας! Απλά μην επιχειρήσεις να τα διαβάσεις την ώρα που θα πίνεις νερό.... lol! lol! lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7167
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από Dalia Παρ Σεπ 28, 2012 3:11 pm

Α! Μην ξεχάσω! Αν σου άρεσε το φικ τότε θα σου αρέσουν και τα bonus σχόλια της Ντάλιας! Απλά μην επιχειρήσεις τα διαβάσεις την ώρα που θα πίνεις νερό....

rolf: rolf: rolf: Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14655
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από papirous Παρ Σεπ 28, 2012 6:19 pm

Dalia έγραψε:Α! Μην ξεχάσω! Αν σου άρεσε το φικ τότε θα σου αρέσουν και τα bonus σχόλια της Ντάλιας! Απλά μην επιχειρήσεις τα διαβάσεις την ώρα που θα πίνεις νερό....

rolf: rolf: rolf: Cry laughing Cry laughing Cry laughing

ok τα σχολια της Νταλιας δεν υπαρχουν!!!!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha ελιωσα ολο το μεσημερι εεε μααα ελιωσα!!!!!
Μαζι με το φικ λεω να βγαλεις και το " εγχειριδιο σχολιων Νταλια " rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:

αααα και για την μεταφραση μεσαααα yoohoo: yoohoo: !!!!!!ασε οτι με τρωνε και τα χερακια μου και ενα μικρο σκιτσακι με καταρακτη ηδη το αρχισα :kantada: :kantada:
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9877
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Παρ Σεπ 28, 2012 6:25 pm

Woooooow!!!! party party party party

Δεν κρατιέμαι να το δω!!!!!!!! In Love In Love In Love In Love

Λοιπόν για την μετάφραση στείλε μου πως θες να το κάνουμε, αλλά ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ πάει το σκίτσο!!! Και αν σου έρθει και τίποτα άλλο μην κρατηθείς.... Άσε τον καλλιτέχνη που έχεις μέσα σου ελεύθερο να δημιουργήσει! lol! Hehe
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7167
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Σεπ 28, 2012 6:32 pm

κοριτσακια μας ξεσηκωνετε με τις ιδεες σας! αναμενουμε κι εμεις!!! Yupiiiii






Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35463
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από papirous Παρ Σεπ 28, 2012 6:35 pm

that: that: that:
Λοιπον τα παμε και τα συμφωνησαμε!!! gathering:
(μην το πεις μονο στην αδερφη Γκρεη Pray θα με τραβηξει το αυτι αν σταματησω να δινω κεφ. στον λοφο!!!) Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9877
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Παρ Σεπ 28, 2012 6:39 pm

Oh God.... Το είχα ξεχάσει.... Εεεεμ.... Κοίτα, έχει γενέθλια σήμερα θα κάνει τα στραβά μάτια! lol! Άσε που κάτι θα της κάνει το σκίτσο- είμαι σίγουρη! Θα τα πετάξει τα ράσα!!! lol! lol! lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7167
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Παρ Σεπ 28, 2012 6:41 pm

Εντάξει οκ ξεσάλωσα! Λοιπόν Πάπυρους με την ησυχία σου κάν'τα, όπως σε εμπνέει! Το καλό το πράγμα άλλωστε αργεί! flower
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7167
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από papirous Παρ Σεπ 28, 2012 6:46 pm

rolf: rolf: rolf: θα σου στειλω πμ να μην δει τι σκαρωνουμε!!!! moreparty: Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9877
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από souka Παρ Σεπ 28, 2012 7:34 pm

Περιμένουμε σκίτσο πως και πως!!!!! cheers cheers cheers

Πολύ ωραία ιδέα!!!!! Loveeeee Loveeeee Loveeeee

Αλλά, πάπι, μην ξεχνιέσαι...αν μας αργείς τα κεφάλαια θα ενημερώσουμε εμείς την αδελφή Γκρέυ για την καθυστέρησή σου... that: lol! lol!

souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13712
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από nansecrets Σαβ Σεπ 29, 2012 3:09 am

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35463
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από libra Σαβ Σεπ 29, 2012 11:16 am

papirous έγραψε: (μην το πεις μονο στην αδερφη Γκρεη Pray θα με τραβηξει το αυτι αν σταματησω να δινω κεφ. στον λοφο!!!) Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing

μυρίζομαι ανταρσία;;; lol! lol! lol! lol!

marilou έγραψε:Oh God.... Το είχα ξεχάσει.... Εεεεμ.... Κοίτα, έχει γενέθλια σήμερα θα κάνει τα στραβά μάτια! lol! Άσε που κάτι θα της κάνει το σκίτσο- είμαι σίγουρη! Θα τα πετάξει τα ράσα!!! lol! lol! lol!

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha μα καλέ μου πάει το μαύρο, που να το βγάζω;;;
ΕΛΑ ΟΜΩΣ πολύ γελάσαμε και ξαφνικά η πάπι ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ, αλλά ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙ :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: strecher:


souka έγραψε:Αλλά, πάπι, μην ξεχνιέσαι...αν μας αργείς τα κεφάλαια θα ενημερώσουμε εμείς την αδελφή Γκρέυ για την καθυστέρησή σου... that: lol! lol!

ά ρε σουκάκι μου... αυτό είναι κορίτσι βρε... ΜΑΛΑΜΑ... όχι σαν κι εσάς τις ζαβολιάρες Teasing







Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 1zx1px0 Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27633
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από marilou Σαβ Σεπ 29, 2012 2:03 pm

Δεν ξέρω τι σου είπαν αλλά να ξέρεις, είναι όλα φήμες!!!! Firouli Firoulo lol! lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7167
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Σεπ 29, 2012 2:47 pm

papirous έγραψε:Νταλια εισα η χαρα του συγγραφεα!!!!! cheers cheers
Οπως λεει το ασμα "θα σπασω κουπες για τα λογια που πες" Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

όσο να πεις είμαι το "αποκορύφωμα" της παρέας lol! lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14655
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για το "The excursion"

Δημοσίευση από libra Σαβ Σεπ 29, 2012 2:51 pm

Dalia έγραψε:

όσο να πεις είμαι το "αποκορύφωμα" της παρέας lol! lol! lol!

I second that!!!! that:






Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 1zx1px0 Σχόλια για το "The excursion" - Σελίδα 10 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27633
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης