Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Τερρο-Δωράκια
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σήμερα στις 8:43 am από stardustia

» Γιορτινό Theme
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Κυρ Μαρ 17, 2024 11:34 am από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Casting...
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Δεκ 13, 2023 2:39 pm από ΜΙΜΙ

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Κουίζ καντυ
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τρι Φεβ 15, 2022 10:19 am από stardustia

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Vote_lcap72%Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Vote_lcap21%Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Ψυχολογικό Προφίλ

+11
nuitetoile21
Dalia
nina
anna
ariel
libra
nansecrets
Candy
juliet
eva
lina
15 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από Nadia Blackrose Σαβ Αυγ 29, 2015 7:40 pm

Εχεις δικιο στο θεμα της γραφης μου, προφανως δεν το εδωσα σωστα.

Λεγοντας οτι δεν υπαρχει χωρισμος αναμεσα σ'εκεινη και τον Αλμπερτ, εννοω δεν υπαρχει συναισθηματικος χωρισμος. Οπου και να βρισκοταν η φυσικη του παρουσια, ηξεραν αυτοι οι δυο οτι τιποτα δε θα μπορουσε να καταστρεψει τους δεσμους που εχουν αναπτυξει, ανεξαρτητα απο τον καιρο που θα ειχαν να δουν ο ενας τον αλλο. Με αυτη την εννοια, υπαρχει ασφαλεια.

Με τον Τερρυ, αντιθετως, η Καντυ βιωσε ενα ειδος ''θανατου'' γιατι επρεπε να καταστρεψουν και το συναισθηματικο τους δεσμο, μια και το να διατηρουσαν μια φιλια θα ηταν εξαιρετικα ψυχοφθορο, λογω των ερωτικων τους αισθηματων.

Σαφως, αυτο ειναι αλλο ενα στοιχειο που αποδεικνυει οτι οι δεσμοι της Καντυ και του Αλμπερτ ηταν φιλικοι, γι αυτο και δεν υπηρχε ο κινδυνος να αλλαξει αυτη η κατασταση...

Συμφωνω παντως στο οτι δε θα μπορουσε να υπαρξει κατι ερωτικο αναμεσα σ'εκεινη και τον Αλμπερτ, κι η γνωμη που εξεφρασα παραπανω ηταν αντικειμενικη, στην περιπτωση δηλαδη που οντως η Καντυ επελεγε τον Αλμπερτ.
Ανεφερα τα πλεονεκτηματα που θα ειχε μια τετοια σχεση, βασει λογικης, διχως ομως να ανηκω στην παραταξη Αλμπερτ.

Προσωπικα, κι οπως πολυ σωστα εχει αναφερθει και σε αλλο ποστ, ο Αλμπερτ ηταν οντως το ''τζινι'' που εμφανιστηκε για να πραγματοποιησει την αρχικη ευχη της Καντυ, να εχει εναν πατερα.Υπηρχαν βεβαια σκοπιμως καποια στοιχεια παραπλανησης, ωστε να ξεχασουμε τον αρχικο σκοπο του...
Η απλα, η Καντυ ειχε κανει ρομαντικες σκεψεις για τον πριγκηπα του λοφου διοτι σα μικρο παιδι δεν ειχε μαθει ακομα να ξεχωριζει τις διαφορετικες μορφες αγαπης...

Μια και ανεφερες τη σκηνη με τα σαντουιτς, πρεπει να φρεσκαρω λιγο το μνημη μου διοτι ομολογω οτι πολλα επεισοδια ( ιδιως οταν δεν περιλαμβαναν τον Τερρυ) περισσοτερο τα ''ακουσα'' ενω εκανα δουλειες παρα που τα ειδα...
Παντως η τοτε εντυπωση ''θα μοιραζομαστς χαρες και λυπες'' μου ακουστηκε σαν αυτα που λεμε σ'ενα γαμο... χαχαχα! lol!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nadia Blackrose στις Σαβ Αυγ 29, 2015 7:45 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : λαθος λεξη, ηθελα να πω ''παραπλανηση'' κι οχι ''αποπλανηση'' lol)
Nadia Blackrose
Nadia Blackrose
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 146
Points : 3405
Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2015
Ηλικία : 36
Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από titika Τρι Φεβ 05, 2019 6:43 pm

Τι πρωτοτυπο τοπικ...Με προβληματιζει κ με βαζει σε σκεψεις...Δευτερες κ τριτες...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την titika στις Τρι Φεβ 05, 2019 6:48 pm, 1 φορά
avatar
titika
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Points : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2010
Τόπος : ΧΑΜΕΝΗ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ http://stonasterismotouvivliou.blogspot.gr/2015/09/blog-post_58.html

http://stonasterismotouvivliou.blogspot.gr/2015/09/blog-post_58.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από titika Τρι Φεβ 05, 2019 6:46 pm

Xmmm,εγω ειμαι κατα βαση Τερρυκια ως το κοκκαλο-(ποιο κοκκαλο,δηλαδη;- ως το μεδουλι βαθια-βαθια) απο τα 6 μου χρονια που ειδα τον Τερρυ τοσο συμπονετικο
Του αφοσιωθηκα ορκισμενα απο τη σκηνη οπου ο ΤΕΡΡΥ αρπαξε την ΚΑΝΤΥ με τοσο παθος και τοση σκληροτητα στο αλογο, για να την κανει να συνελθει απο την παρελθοντολογια- και δεν την αφηνε με τιποτα παρολες τις ικεσιες της
Εκει μου εδειχνε εναν ανθρωπο δυναμικο, αποφασισμενο να μην αφησει την αγαπημενη του να βουλιαξει,
αποφασισμενος να ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΗΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΝΤΥ ΤΟΥ κι αυτο με συγκλονισε -κι ημουν τοσο μα τοσο μικρουλα ...Εμενα η Κτητικοτητα με γοητευει απο την αποψη της Διεκδικησης κ της ανυποχωρητης Αφοσιωσης στη σχεση...Μπορει κ απο ανασφαλεια ,αλλα ενω δεν ειμαι κτητικη θελω να το βιωνω.
Απο κει και περα ομως περα απο την οδυνη του χωρισμου κ οσο μεγαλωνα κ ξαναειδα την CANDY μας ο Τερρυ ξεπεσε στα ματια μου.
Θεωρω πως ηταν πολυ πιο αναποφασιστος απο οσο φανταζομουν, γιατι απο τη στιγμη που γυρισε στην Αμερικη η τελευταια δυναμικη κινηση αγαπης που εκανε για την Καντυ ειναι που περασε πρωτα απο το ορφανοτροφειο οπου μεγαλωσε η αγαπημενη του(αποτυγχανοντας να τη συναντησει φυσικα.)
Εκτοτε το χαος...Η ΚΑΝΤΥ σκιστηκε να τον ξαναβρει κι αυτος...στον κοσμο του μετεωριζοταν...Δεν εφερε τα πανω κατω να την ξαναβρει...Οι φιλοι της την ειδαν τοσες φορες οσο εργαζοταν στο νοσοκομειο κι ο Τερρυ απων!!
Αν ο Τερρυ δεν ηταν τοσο παθητικος στο ζητημα της Καντυ ,θα ειχαν σμιξει πολυ πολυ νωριτερα κ δυσκολα θα τους χωριζε η Σουζανννα.
Ο ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΝΤΥ-ΤΕΡΡΥ συντηρουνταν μονο απο τις αναμνησεις του Κολλεγιου ουσιαστικα.Δεν αντεξε την "ενηλικιωση".Λιγο συνδρομο Πητερ Παν ειχε αυτη η σχεση παροτι ο ιδιος ο Τερρυ εδειχνε πιο ωριμος αλλα κ πιο μοιρολατρης.
Το μονο Ονειρο που διεκδικησε απο τη ζωη ο Τερρυ, ηταν τελικα το Θεατρο.
Η σχεση αυτη καταντησε ψυχοβγαλτης -μια εκκρεμης ,μετεωρη κ ατελεσφορη κατασταση!
Οποτε μεγαλωνοντας επαψε να με γοητευει αυτο το προσκαιρο δυνατο συναισθημα ,που το πληρωνεις με ατερμονες απουσιες- οχι απο αναζητηση μιας νεροβραστης σταθεροτητας αλλα αντιθετα γιατι πιστευω πως ο ερωτας ειναι οι υστατες Θερμοπυλες της ψυχης κ τον διαφυλαττεις σαν ακριβη πατριδα με οποιο τιμημα...Ακομη κ τη ζωη σου κ το λεω με τα λογου γνωσεως.Εισαι παρων σε ολες τις μαχες.
Στον ερωτα μπορω να συγχωρεσω πολλα εκτος απο δυο:
Την τσιγκουνια (ψυχη τε και πραξει) και την απουσια...
Ο ΑΛΜΠΕΡΤ απο την αλλη ,με την απαισια γεροντιστικη φωνη που του εβαλε η μεταγλωττιση ηταν δυσκολο να προβαλλει ερωτικος, αλλα παρειχε ενα υπεροχο στοιχειο-εκ των ουκ ανευ για μενα σε ερωτες που αξιζουν τον κοπο:ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΩΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΑΦΑΝΗΣ ΗΡΩΑΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ.Ο ΕΡΩΤΑΣ ΠΟΥ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ΒΟΥΒΑ ΚΙ ΑΘΟΡΥΒΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΗΤΑ ΤΑ ΕΜΑΥΤΟΥ.Ο ΕΡΩΤΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ.
Χωρις να δηλωνω Aλμπερτικia θα ειχα περιεργεια να εβλεπα αυτο το "σχημα" υπο νεους ορους.Πιο ρομαντικους.Πιο glamourus, μιας κ μας προεκυψε μεγαλοκληρονομος ο sir Ardley κ εκανε την ανατροπη στο τελος -του anime.Θα ηθελα να δω την ΚΑΝΤΥ μεγαλοκυρα ...Ετσι, για να σκασει η Θεια Ελρου κ το Ραγκανεικο!!!!!!!!!
Θα ελέγα οτι θελω τη δικαιωση των πραγματων με πρακτικο τροπο.


avatar
titika
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Points : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2010
Τόπος : ΧΑΜΕΝΗ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ http://stonasterismotouvivliou.blogspot.gr/2015/09/blog-post_58.html

http://stonasterismotouvivliou.blogspot.gr/2015/09/blog-post_58.

Αρέσει στον χρήστη Έλλη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από bettina Τετ Φεβ 06, 2019 2:36 pm

Πολύ ωραία γράφεις titika bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! . Όχι πως και τ' άλλα κορίτσια πάνε πίσω αλλά είναι μια ευκαιρία να τα πούμε και μαζί γιατί νομίζω δεν το έχουμε κάνει.
Δεν έχω χρόνο τώρα για μεγάλες αναλύσεις, στο τελευταίο που είπες για τον Άλμπερτ και τον Τέρρυ θα απαντήσω αυτό: μπορεί κάποιος να είναι και Άλμπερτ και Τέρρυ ταυτόχρονα. Δηλαδή μπορεί να είναι πάντα παρών, τρυφερός (τρυφερός ήταν και ο Τέρρυ αλλά το εκδήλωνε κάτω από πολύ συγκεκριμένες στιγμές), φύλακας άγγελος αλλά να έχει και μια πολύ απρόβλεπτη πλευρά που να σε κάνει να μη θεωρείς τίποτα βαρετό και δεδομένο. Κάτι έχω υπόψιν μου, δε με αποκαλεί όμως μαϊμού, κάθε άλλο.
bettina
bettina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1287
Points : 4599
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2016

http://thlenouvelotrela.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από titika Τετ Φεβ 06, 2019 4:47 pm

bettina έγραψε:Πολύ ωραία γράφεις titika bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!! . Όχι πως και τ' άλλα κορίτσια πάνε πίσω αλλά είναι μια ευκαιρία να τα πούμε και μαζί γιατί νομίζω δεν το έχουμε κάνει.
Δεν έχω χρόνο τώρα για μεγάλες αναλύσεις, στο τελευταίο που είπες για τον Άλμπερτ και τον Τέρρυ θα απαντήσω αυτό: μπορεί κάποιος να είναι και Άλμπερτ και Τέρρυ ταυτόχρονα. Δηλαδή μπορεί να είναι πάντα παρών, τρυφερός (τρυφερός ήταν και ο Τέρρυ αλλά το εκδήλωνε κάτω από πολύ συγκεκριμένες στιγμές), φύλακας άγγελος αλλά να έχει και μια πολύ απρόβλεπτη πλευρά που να σε κάνει να μη θεωρείς τίποτα βαρετό και δεδομένο. Κάτι έχω υπόψιν μου, δε με αποκαλεί όμως μαϊμού, κάθε άλλο.
Bettina ,καλη μου -τροπον τινα- συνονοματη!!!
Τι ευχαριστη εκπληξη το μηνυμα σου!!Εδω ολες κι ολοι μοιραζομαστε ενα πολυ ιδιαιτερο κομματι της αθωοτητας μας κ της ψυχης μας που υπερβαινει ενα χομπι ή μια αναπόληση.Ειναι κατι βαθυτερο κ πιο ευαισθητο.
Ειναι λοιπον πολυ ομορφο να μη μενει απροσωπη αυτη η επαφη κ χαρηκα που μου μιλησες...Χαρηκα που ισως σε αγγιξε κατι απο οσα κατεθεσα εδω.
Εχεις δικιο, μπορει να υπαρξει συνδυασμος , που ειναι το πιο θεμιτο, ωστοσο σπανιζει κ συνηθως το ενα στοιχειο υπαρχει εις βαρος του αλλου-ειτε η προβλεψιμοτητα χαριν της σταθεροτητας, ειτε η αδρεναλινη, "ο λαμπερος ερωτας" κ το παθος εις βαρος μιας πιο υπευθυνης κ σταθερης παρουσιας- τουλαχιστον οπως σχηματικα τα ειδαμε στην ΚΑΝΤΥ...Εκει ειναι το προβλημα κ μια κατασταση τυπου Τερρυ ειναι ψυχοφθορα κ σε διαλυει οπως εγινε κ με την ΚΑΝΤΥ αλλωστε.
Ασφαλως υπαρχουν διακυμανσεις παντως αναγνωριζω πως οι χαρακτηρες στην ΚΑΝΤΥ ειναι υποδειγματικα δομημενοι κ με απολυτη ψυχολογικη τεκμηριωση.Δεν υπαρχει σε αυτους ιδιαιτερη μυθοποιηση
Οσο για σενα ,χαιρομαι που βιωνεις μια τοσο ομορφη κατασταση να συνδυαζει και τα δυο αυτα στοιχεια κ ευχομαι να παραμεινει παντα ετσι για σενα κ να σε οδηγει σε ομορφα μονοπατια ζωης...Ειναι το καλυτερο αυτος ο συγκερασμος κι απολαυσε τον με ολο σου το Ειναι.Αυτες οι στιγμες ειναι προικα ζωης.Διαφυλαξε τις!
Εγω εχω ενα φιλο -οπως αναφερω κι αλλου- πολυ κοντα στο μοτιβο του Τερρυ, με τον οποιο εχουμε μια πολυ ιδιαιτερη φιλια, ακρως τρυφερη και βαθια, ενδοσκοπικη,εξομολογητικη -οχι ομως δεσμο.Εχει υπαρξει κ ηθοποιος χαχα!!!!!Εχει λιγο αυτο το στοιχειο που ελεγα του Τερρυ-"το απιαστο",(περαν του μαλλιου κ του "αλογου" δηλ μηχανης) που εγω τα εχω απομυθοποιησει.Τον παρομοιαζω με τον Τερρυ μας λογω αλαζονειας,ανενταχτης σκεψης, απολυτοσυνης,μοναχικοτητας και μαλλιου Razz.
Μου αρεσει κι η συμπονια του στους πιο αδυναμους, που ναι αλλο κοινο του με τον Τερρυ.
Αυτο με βοηθα να θεωρω ευλογια τη φιλια του κ αυτος τη δικη μου χωρις ομως να υπαρχουν ερωτικα αισθηματα τουλαχιστον απο τη δικη μου πλευρα-(αν κ αυτος εκδηλωνει εναν θαυμασμο κ μια κατ εξαιρεσιν τρυφεροτητα για μενα,μη χανοντας την περηφανεια αυτη.)
Ισως φταιει οτι ειναι κ πολυ μεγαλυτερος μου.Ειμαι ομως ευτυχισμενη που συναντησα αυτον τον ανθρωπο στη ζωη μου κ που με τιμα με τη φιλια του.
Ετσι να μας φυγει κ το απωθημενο του Τερρυ, εστω κ μετα τα 30 -αχαχαχαχα!!!!
Ελπιζω να εχουμε αλληλεπιδραση κ σε αλλα θεματα εδω.Θα το χαρω πολυ.
avatar
titika
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Points : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2010
Τόπος : ΧΑΜΕΝΗ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ http://stonasterismotouvivliou.blogspot.gr/2015/09/blog-post_58.html

http://stonasterismotouvivliou.blogspot.gr/2015/09/blog-post_58.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψυχολογικό Προφίλ  - Σελίδα 4 Empty Απ: Ψυχολογικό Προφίλ

Δημοσίευση από bettina Τετ Φεβ 06, 2019 6:46 pm

titika εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε Wink . Να λάβουμε υπόψιν όμως και κάτι άλλο: Άλμπερτ και Τέρρυ έχουν διαφορετική ηλικία (η επαναστατικότητα του Τέρρυ εντείνεται από την εφηβεία του όμως και ο Άλμπερτ είναι αντισυμβατικός) και διαφορετικό παρελθόν. Ο Άλμπερτ δεν φαίνεται να είναι πληγωμένος από το οικογενειακό του περιβάλλον ακόμα κι αν δεν ταιριάζει σ' αυτό. Ίσως το ερώτημα είναι αν ο Άλμπερτ όπως τον έχουμε γνωρίσει ήταν στην θέση του Τέρρυ και συμφοιτητής της Κάντυ στο Κολέγιο του Αγίου Παύλου και σύναπταν δεσμό και κάποια Σουζάνα τον καταδίωκε και έμενε ανάπηρη καθώς προσπαθούσε να τον σώσει, τι θα έκανε;
(Κι εμένα με τον Τεροάλμπερτ δεν υπάρχουν αισθήματα από την δική μου πλευρά, επίσης είναι αρκετά μεγαλύτερος, bad timing Razz -φαντάσου όμως τύχη αν...).
bettina
bettina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1287
Points : 4599
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2016

http://thlenouvelotrela.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης