Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Vote_lcap72%Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Vote_lcap21%Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

+7
libra
ΜΙΜΙ
ariel
nansecrets
TZENHG13
lina
eva
11 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Μαρ 06, 2014 7:36 pm

μα κι εγω υποψηφιους ερωτες την ρωτησα αν ειδε και μου ειπε Αντονυ και Τερρυ οπου με το φιλι της ηταν απολυτα ξεκαθαρο οτι ειχε ολες τις προυποθεσεις να συμβει αν δεν γινοταν ολο αυτο το χαλι απο την Ελιζα και τη Σουζαννα μετεπειτα.

που να διαβαζε και μανγκα! αλλα το θεμα ειναι η αντιδραση που ειχε στην περιπτωση του Αλμπερτ! ουτε καν το διανοουνταν να το δει ετσι οτι επαιξε κατι ερωτικο εστω και σαν εσανς στον αερα.

τι να λεμε τωρα..!






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35452
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από ariel Παρ Μαρ 07, 2014 4:54 pm

Να πω την αμαρτία μου κι εγω έτσι αντέδρασα όταν πρωτο άκουσα για τον Αλμπερτ!






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27029
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Παρ Μαρ 07, 2014 9:26 pm

Κι εγώ!!! Razz Razz 






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20738
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από eva Σαβ Μαρ 08, 2014 1:17 am

βασικά, δεν νομίζω ότι υπήρχε κάποια εδώ μέσα που της πέρναγε από το μυαλό, όχι ότι παίζει κάτι τέτοιο, αλλά ακόμα και ότι θα υπήρχαν ανθρωποι που θα σκέφτονταν ότι υπάρχει πιθανότητα να υπάρχει κάτι αντίστοιχο!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12202
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από libra Σαβ Μαρ 08, 2014 7:25 pm

eva έγραψε:βασικά, δεν νομίζω ότι υπήρχε κάποια εδώ μέσα που της πέρναγε από το μυαλό, όχι ότι παίζει κάτι τέτοιο, αλλά ακόμα και ότι θα υπήρχαν ανθρωποι που θα σκέφτονταν ότι υπάρχει πιθανότητα να υπάρχει κάτι αντίστοιχο!

αυτό ΕΠΙ ΛΕΞΗ, όπως το είπε η ευα!






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 1zx1px0 Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27622
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από nansecrets Σαβ Μαρ 08, 2014 7:37 pm

ετσι ειναι. καποια στιγμη ειχα μπει στη διαδικασια να σκεφτω μηπως φταιει και η ηλικια που το βλεπει ο καθενας μας αλλα κι εγω οταν το ξαναδα και ξαναδιαβασα και απο οσο βλεπω και ο περισσοτερος κοσμος αντιδρα το ιδιο.
οποτε ξανα μενω με την ιδια απορια: ποση διεφθαρμενη σκεψη χρειαζεται για να δεις μια ιστορια με τον γουντι-τροπο..;






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35452
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από libra Σαβ Μαρ 08, 2014 7:40 pm


έζησα 25 χρόνια (από την κάντυ μέχρι την επανεπαφή μου με την κάντυ) πιστεύοντας ότι ο Τέρρυ ήταν ο ένας και μοναδικός. Στα 33 μου άκουσα πρώτη φορά και την Αλμπερτική εκδοχή και στράβωσα. Τώρα απλά την αγνοώ και να είσαι σίγουρη ότι αν θα ξαναπέσω σε συζήτηση με άτομο που δεν την έχει ακούσει, εγώ προσωπικά, θα επιλέξω να μην του την μεταφέρω καν! Αμαρτία να αηδιάζουμε τον κόσμο έτσι!  that: 






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 1zx1px0 Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27622
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από eva Σαβ Μαρ 08, 2014 8:42 pm

έτσι ακριβώς! όλες με αυτό είχαμε μείνει! ή μάλλον για να το θέτουμε σωστά, και με τον Αντονυ σαν "παιδικό" έρωτα.
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12202
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από TeriCat Κυρ Αυγ 03, 2014 5:07 pm

Τωρα που ειμαι και εγω μαμα, και κοιταζω την (ως τωρα) ζωη μου, βλεπω πως η Καντυ και η παρεα της αφησαν ανεξητιλο σημαδι στην καρδια μου, στην ζωη μου.
Ο τροπος που εβλεπα παντα την ιδανικη σχεση και αυτο που θεωρουσα ομορφο.
Μολις περασαν τα γενεθλεια μου, και καθησα και ειδα ολοκληρη την σειρα σε 5 μερες, και αφου διαπιστωσα ποση χαρα μου εδωσε, ψαχνοντας για νεο υλικο, βρηκα και το φορουμ, και ειμαι ενθουσιασμενη που εισαστε ολοι εδω!
































TeriCat
TeriCat
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 335
Points : 4254
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014
Ηλικία : 42
Τόπος : Τοροντο, Καναδάς
Χιούμορ : Πολύ και έντονο

http://Www.imagesbyterig.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Αυγ 03, 2014 7:17 pm

καλως μας ηρθες κι εσυ στην παρεα μας!

κι εγω με τη σειρα εχω ξεκινησει απο μικρη.
τα περιοδικα τα θυμομουν αλλα δεν τα ειχα διαβασει. οταν ξαναρχισα να ασχολουμαι εκανα οτι κι εσυ, εκατσα και ξαναειδα ολη τη σειρα σε μια βδομαδα και αρχισα να ψαχνω παραλληλα στο ιντερνετ κι εμαθα και για το περιοδικο και για πολλα αλλα που τοτε πιτσιρικι τα αγνοουσα.

ευτυχως ασχολειται πολυς κοσμος ακομα με την Καντυ!  cheers cheers






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35452
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από TeriCat Δευ Αυγ 04, 2014 8:30 pm

Λοιπόν, επανέρχομαι στο θέμα, διότι, βλέποντας ξανά την σειρά, και σκέπτομενη τόσα πολλα με την επαφή μου μαζί σας, διαπίστωσα πολλα.

Ας σχολιάσω την αντίληψη του Άλμπερτ...
Ίσως γιατί το είδα πρόσφατα, αλλά, για μένα ήταν προφανές τα αισθήματα του για την Καντυ. Μόνο που εκφραζε το ποσο ήρεμος ήταν δίπλα της, και το ότι του φαινόταν (αφού ξαναθυμήθηκε τα πάντα) ότι δεν έπρεπε να ειναι άλλο κοντά της.



Και τώρα, σκέφτηκα και κατι άλλες λεπτομέρειες για την ζωή μου, πράγματα τα οποία δεν είχα συνδέσει.....

- αγάπησα αφάνταστα τον Σαιξπηρ και το θέατρο μικρη (σκεφτόμουν να γίνω ηθοποιός αλλά μετα απο θεατρικές παραγωγές στο Λύκειο, δεν είχα την ανταγωνιστικότητα)
- πήγα στην Αγγλία για ταξίδι μετα το Λύκειο, και (αφού ήταν εκεί ο μπαμπάς μου) έμεινα για 7 χρόνια. Παντρεύτηκα (τον πρώτο μου σύζυγο) ο οποίος ήταν Άγγλος.
- πριν τον γνωρίσω έκανα ενα δυο ταξιδάκια στο Εδιμδουργο και ξεττελλαθηκα με την Σκωτία.
- μετα απο δι-ατλαντικα ταξίδια, κατέληξα χωρισμένη, ξανά στον Καναδά (όπου έχω γεννηθεί σε έλληνες γωνεις)
- ο (2ος) άντρας μου ειναι Σκοτσεζικης καταγωγής

Πωπώ.......
 Cry laughing  drooling  dizzy: 
TeriCat
TeriCat
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 335
Points : 4254
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014
Ηλικία : 42
Τόπος : Τοροντο, Καναδάς
Χιούμορ : Πολύ και έντονο

http://Www.imagesbyterig.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Αυγ 04, 2014 11:25 pm

απιστευτο!!!  Waw!!!! 

ολα νωρις σου ετυχαν! ακομα και να γνωρισεις τον σκοτσεζικης καταγωγης συζυγο! (το εψαξες μηπως εχει μακρινη συγγενεια με κανενα Γκραντσεστερ ;  ποτε δεν ξερεις! Hihihihihi )






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35452
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από TeriCat Δευ Αυγ 04, 2014 11:37 pm

nansecrets έγραψε:απιστευτο!!!  Waw!!!! 

ολα νωρις σου ετυχαν! ακομα και να γνωρισεις τον σκοτσεζικης καταγωγης συζυγο! (το εψαξες μηπως εχει μακρινη συγγενεια με κανενα Γκραντσεστερ ;  ποτε δεν ξερεις! Hihihihihi )




Ναι, πάντα είχα την τάση πρώς μεγάλες/σοβαρές σχέσεις, και εδώ που τα λεμε, χαίρομαι που ξεμπέρδεψαν με όλα αυτά τα τρελλα νωρίς Χιχιχιχιιιι

Όσο για συγγένεια... Μακάρι, αλλά όχι. Αν και ειναι ψηλός, καστανός και με μεγάλα ματιά, ειναι κάστανα και το επίθετο, καμία σχέση. Δόξα την θεό, δεν δωράκι ούτε κιλτ, και γκάιντες σένα μας αρέσουν!  Hahahahaha 
TeriCat
TeriCat
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 335
Points : 4254
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014
Ηλικία : 42
Τόπος : Τοροντο, Καναδάς
Χιούμορ : Πολύ και έντονο

http://Www.imagesbyterig.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από ariel Τρι Αυγ 05, 2014 9:00 pm

Πιο πολύ ζηλευω που έχεις ρίζες σε τόσους τόπους!!!! Ελληνίδα, αλλά πολίτης του κόσμου!






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27029
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από TeriCat Τρι Αυγ 05, 2014 9:20 pm

Έχω ευχαριστιθει ταξίδια, αλλά, τώρα που είμαι μανούλα, θα ήθελα να μεγάλωνε η μικρη μου στην Ελλάδα...
TeriCat
TeriCat
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 335
Points : 4254
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014
Ηλικία : 42
Τόπος : Τοροντο, Καναδάς
Χιούμορ : Πολύ και έντονο

http://Www.imagesbyterig.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από ariel Τρι Αυγ 05, 2014 9:32 pm

cryy: Δε ξέρεις πόσο με συγκινείς που το λες!!! Εχω κουραστεί να ακούω πόσο αντιπαθούν την Ελλάδα (οι Ελληνες φυσικά)






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27029
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από TeriCat Τρι Αυγ 05, 2014 9:58 pm

Κοιτα, ξερω ποσι δυσκολα εχουν γινει ολα εκει. Αλλα, σαν την παιδικη μου ηλικια εκει, και, τον ξεγνοιαστο τροπο που μεγαλωνουμε... δεν υπαρχει αλλου.

Και τωρα, σας ζηλευω που μπορειτε ολες να βλεπεστε!!!!
TeriCat
TeriCat
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 335
Points : 4254
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014
Ηλικία : 42
Τόπος : Τοροντο, Καναδάς
Χιούμορ : Πολύ και έντονο

http://Www.imagesbyterig.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Αυγ 05, 2014 11:59 pm

μπραβο βρε tericat, εισαι μακρια αλλα η καρδουλα σου χτυπαει ελληνικα!









Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35452
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από TeriCat Τετ Αυγ 06, 2014 2:28 am

Ελληνικοτατη ναν μου!!! Ειναι μια χώρα που κρατάει παραδώσεις χωρίς να μένει πίσω, έθιμα χωρίς να γινόμαστε ρατσιστές και σεξιστες (δεν λέω,μπολικες εξαιρέσεις) σε γενικές γραμμές. Οι πόλεις μας, και στις χειρότερες γειτονιές ειναι καλύτερες απο αλλά μέρη, και άμα πάμε απο κέφι, τσαχπινιά, και φλερτάκι, πρώτοι!
Μαζί και με τα φαγητά μας, την μουσική μας, τα τοπία μας....

Αχ... ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΛΑ!!!  Crying or Very sad 
TeriCat
TeriCat
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 335
Points : 4254
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014
Ηλικία : 42
Τόπος : Τοροντο, Καναδάς
Χιούμορ : Πολύ και έντονο

http://Www.imagesbyterig.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από ariel Τετ Αυγ 06, 2014 5:16 pm

Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug 






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27029
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από TeriCat Πεμ Αυγ 07, 2014 7:44 am

 toast:  toast:  toast:  toast:  toast:  strecher:  blowkiss: 
 blowkiss:  blowkiss:  blowkiss:  blowkiss:  :terryhug: 
ariel έγραψε:Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug 
TeriCat
TeriCat
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 335
Points : 4254
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014
Ηλικία : 42
Τόπος : Τοροντο, Καναδάς
Χιούμορ : Πολύ και έντονο

http://Www.imagesbyterig.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Παρ Αυγ 08, 2014 9:45 pm

Και μένα με συγκίνησες βρε Τέρι!!! Big hug Όσο διαβάζω αυτά που γράφεις τόσο πιο πολύ χαίρομαι που μπήκες στο φόρουμ και τόσο πιο πολύ θέλω να σε γνωρίσω.






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20738
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από TeriCat Σαβ Αυγ 09, 2014 7:36 am

ΜΙΜΙ έγραψε:Και μένα με συγκίνησες βρε Τέρι!!! Big hug Όσο διαβάζω αυτά που γράφεις τόσο πιο πολύ χαίρομαι που μπήκες στο φόρουμ και τόσο πιο πολύ θέλω να σε γνωρίσω.


Να'σαι καλα Μιμι μου!!! Ειμαι τοσο χαρουμενη που σας βρηκα!!!!  :thanks: :thanks: :thanks: 
 ilvy: ilvy: ilvy: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: drooling Loveeeee Big hug Big hug blowkiss: 
TeriCat
TeriCat
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 335
Points : 4254
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014
Ηλικία : 42
Τόπος : Τοροντο, Καναδάς
Χιούμορ : Πολύ και έντονο

http://Www.imagesbyterig.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από libra Δευ Αυγ 11, 2014 2:30 pm


μήπως κι εμείς, μετά από τόση απογοήτευση που μας δείνει απλόχερα η μαμά πατρίδα, δεν χρειαζόμαστε κάποιον να μας θυμίζει και τα θετικά της; Τεράκο μου ξύπνησες πολλά με τα μηνύματά σου!  cryy:  cryy: 






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 1zx1px0 Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27622
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 3 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από TeriCat Τρι Αυγ 12, 2014 10:21 pm

Λιμπ, ξερω πραγματικα τι περνατε. Και εδω, μην φανταστειτε οτι ολα ειναι ροδινα. Σας μιλαω ειλικρινα, οταν κανουμε συζητηση εδω, και πει καποιος "που θες να πας αμα κερδισεις το Λοττο", η πρωτη μου απαντηση ειναι "Ελλαδα". Γιατι παρα τα ολα οσα γινονται εκει, με τα οικονμικα και πολιτικα, αυτα τα εδαφη, η γλυκεια, μικρη μας πατριδα, δεν ειναι σαν κανενα αλλο μερος στον κοσμο.
Και, ξερω οτι μια μερα, θα ξαναλαμψει και ο ηλιος για τους Ελληνες. 3000 χρονια και παντα τα καταφερνουμε αλλωστε.
Απλα λυπαμαι που δεν ηταν τα πραγματα πιο σωστα οργανωμενα, ωστε να μην υποφερει ο λαος.
Αλλα, οι Ελληνες εχουμε γινει μανουλες στο να κανουμε το σκατο παξιμαδι. Θα περασει, ετσι;

Σας στελνω λοιπον ολη μου την αγαπη, και το κουραγιο, και συμπαρασταση και συμπονια, και χαμογελα, και ευχες για λιγοτερες δυσκολιες και ελπιδες για ολο πιο ομορφες μερες.
Και χαιρομαι παρα μα παρα πολυ που σας βρηκα!

 🙇 🙇 🙇 🙇 blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: gathering: :backhug: :terryhug: Respect ilvy: :terryhug2:
TeriCat
TeriCat
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 335
Points : 4254
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014
Ηλικία : 42
Τόπος : Τοροντο, Καναδάς
Χιούμορ : Πολύ και έντονο

http://Www.imagesbyterig.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης