Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σήμερα στις 11:58 am από stardustia

» Τερρο-Δωράκια
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σήμερα στις 8:43 am από stardustia

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Casting...
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Δεκ 13, 2023 2:39 pm από ΜΙΜΙ

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Κουίζ καντυ
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Φεβ 15, 2022 10:19 am από stardustia

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

+7
libra
ΜΙΜΙ
ariel
nansecrets
TZENHG13
lina
eva
11 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Ιαν 17, 2011 5:31 pm

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Το πρώτο πράγμα που κάνω μόλις έρχομαι απο τη δουλειά είναι να μπαίνω στο φόρουμ!!! περαστικά στον μικρούλι σου






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13646
Points : 20662
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από libra Δευ Ιαν 17, 2011 5:45 pm

όπως είπατε αν δεν είχαμε επηρεαστεί δεν θα ήμασταν όλες εδώ.
αν έμαθα κάτι από την Κάντυ-Κάντυ αυτό ήταν να μην το βάζω εύκολα κάτω και να προσπαθώ να τα αντιμετωπίσω όλα με χαμόγελο και με το κεφάλι ψηλά. Γι'αυτό και θα έχετε προσέξει ότι μπορεί ο κόσμος μου να γκρεμίζετε γύρω μου κι εγώ είμαι μέσα στο μπλακ-χιούμορ... lol! lol! lol! lol!
όσο για το τερρυκό παρεάκι, ΜΙΜΙ νομίζω ότι είναι εθιστικό και όλες εμείς πλήρως εθισμένες that: Big hug






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 1zx1px0 Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27583
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Ιαν 17, 2011 5:52 pm

lol! lol! lol!






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13646
Points : 20662
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από TZENHG13 Δευ Ιαν 17, 2011 5:59 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:Με καλύψατε πλήρως!!!! Ποτέ δεν ξέχασα την Κάντυ, πάντα την θυμόμουν, πάντα είχα στο μυαλό μου την καλοσύνη και την αποφασιστηκότητα της. Και το μόνο σίγουρο είναι οτι πλέον έχει επηρεάσει κατα πάρα πολύ τη ζωή μου γιατί χάρη σ αυτήν έχω κάνει τόσες καινούργιες φίλες που μιλάμε καθημερινά και ταιριάζω μαζί τους όσο δεν ταιριάζω με άλλες που είμαστε χρόνια μαζι. Big hug
Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug
lina έγραψε:ήδη έχω δει και δεν έχω ξεκολλήσει...όλη τη μέρα - υποτίθεται πήρα άδεια γιατί ο ένας μικρός μου είχε πυρετό και έχω περάσει όλη τη μέρα στον υπολογιστή
Αν αυτό δεν είναι επηρροή της Κάντυ στη ζωή μου, τότε τι είναι;
ποιος γιος σου? ο υποψήφιος "μαφιόζος"??? αν ναι, του έβαλες θερμόμετρο??? τσέκαρε το πρώτα... lol! lol!
περαστικά του κοπέλα μου

libra έγραψε:όσο για το τερρυκό παρεάκι, ΜΙΜΙ νομίζω ότι είναι εθιστικό και όλες εμείς πλήρως εθισμένες that: Big hug
και δεν υπάρχει και ΟΚΑΝΑ για την περίπτωσή μας...
εκτός αν γεμίσει η Ελλάδα με γιγαντοαφίσες της Ελίζας, του Νηλ και της θειας Ελρόυ... lol! lol!
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7637
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από lina Δευ Ιαν 17, 2011 6:26 pm

TZENHG13 έγραψε:ποιος γιος σου? ο υποψήφιος "μαφιόζος"??? αν ναι, του έβαλες θερμόμετρο??? τσέκαρε το πρώτα... lol! lol!
περαστικά του κοπέλα μου


¨Οχι, ο μεγαλος - ευτυχώς σήμερα δεν έκανε καθόλου πυρετό. Ευχαριστώ για τα περαστικά
Ο μικρός έμεινε από σπόντα στο σπίτι και δεν πήγε σχολείο (είπαμε μαφιόζος)
lina
lina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1469
Points : 6376
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : στο μικρό σπίτι στο λιβάδι
Χιούμορ : ξέρω κι εγώ;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από eva Δευ Ιαν 17, 2011 8:45 pm

lina έγραψε:ήδη έχω δει και δεν έχω ξεκολλήσει...όλη τη μέρα - υποτίθεται πήρα άδεια γιατί ο ένας μικρός μου είχε πυρετό και έχω περάσει όλη τη μέρα στον υπολογιστή
Αν αυτό δεν είναι επηρροή της Κάντυ στη ζωή μου, τότε τι είναι;

μία από τα ίδια αν και δουλευω απόγευμα και πήγα, (μόλις μπήκα σπίτι) αλλά το πρωί ασχολιόμουν με τον μικρό υποτίθεται γιατί σήμερα ήταν η πρώτη μέρα! Περαστικά στον μικρό σου!

TZENHG13 έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:Με καλύψατε πλήρως!!!! Ποτέ δεν ξέχασα την Κάντυ, πάντα την θυμόμουν, πάντα είχα στο μυαλό μου την καλοσύνη και την αποφασιστηκότητα της. Και το μόνο σίγουρο είναι οτι πλέον έχει επηρεάσει κατα πάρα πολύ τη ζωή μου γιατί χάρη σ αυτήν έχω κάνει τόσες καινούργιες φίλες που μιλάμε καθημερινά και ταιριάζω μαζί τους όσο δεν ταιριάζω με άλλες που είμαστε χρόνια μαζι. Big hug
Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug
lina έγραψε:ήδη έχω δει και δεν έχω ξεκολλήσει...όλη τη μέρα - υποτίθεται πήρα άδεια γιατί ο ένας μικρός μου είχε πυρετό και έχω περάσει όλη τη μέρα στον υπολογιστή
Αν αυτό δεν είναι επηρροή της Κάντυ στη ζωή μου, τότε τι είναι;
ποιος γιος σου? ο υποψήφιος "μαφιόζος"??? αν ναι, του έβαλες θερμόμετρο??? τσέκαρε το πρώτα... lol! lol!
περαστικά του κοπέλα μου

libra έγραψε:όσο για το τερρυκό παρεάκι, ΜΙΜΙ νομίζω ότι είναι εθιστικό και όλες εμείς πλήρως εθισμένες that: Big hug
και δεν υπάρχει και ΟΚΑΝΑ για την περίπτωσή μας...
εκτός αν γεμίσει η Ελλάδα με γιγαντοαφίσες της Ελίζας, του Νηλ και της θειας Ελρόυ... lol! lol!

εθισμένες είναι πράγματι η πιο κατάλληλη λέξη! Αν υπήρχε όμως ΟΚΑΝΑ μάλλον θα το γκρεμίζαμε νομίζω!!!!!!!!!!!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από TZENHG13 Δευ Ιαν 17, 2011 9:08 pm

eva8 έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
και δεν υπάρχει και ΟΚΑΝΑ για την περίπτωσή μας...
εκτός αν γεμίσει η Ελλάδα με γιγαντοαφίσες της Ελίζας, του Νηλ και της θειας Ελρόυ... lol! lol!

εθισμένες είναι πράγματι η πιο κατάλληλη λέξη! Αν υπήρχε όμως ΟΚΑΝΑ μάλλον θα το γκρεμίζαμε νομίζω!!!!!!!!!!
:up: :up: :up: :up: :up:
διακρίνω άγριες διαθέσεις...
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7637
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από eva Δευ Ιαν 17, 2011 9:10 pm

TZENHG13 έγραψε:
eva8 έγραψε:

εθισμένες είναι πράγματι η πιο κατάλληλη λέξη! Αν υπήρχε όμως ΟΚΑΝΑ μάλλον θα το γκρεμίζαμε νομίζω!!!!!!!!!!
:up: :up: :up: :up: :up:
διακρίνω άγριες διαθέσεις...

Ποιός θα είναι αυτός που θα τολμήσει να μου στερήσει τον εθισμό μου! Angry Shake
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από libra Δευ Ιαν 17, 2011 9:13 pm

eva8 έγραψε:

Ποιός θα είναι αυτός που θα τολμήσει να μου στερήσει τον εθισμό μου! Angry Shake

μήπως εμείς;;;; thinking: thinking: thinking:

Σπόιλερ:






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 1zx1px0 Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27583
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από eva Δευ Ιαν 17, 2011 9:17 pm

libra έγραψε:
eva8 έγραψε:

Ποιός θα είναι αυτός που θα τολμήσει να μου στερήσει τον εθισμό μου! Angry Shake

μήπως εμείς;;;; thinking: thinking: thinking:

Σπόιλερ:

γιατί ρε........τι κακό σας έκανα??????????? affraid affraid
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από libra Δευ Ιαν 17, 2011 9:19 pm

όχι καλέ... πλάκα κάνω. μην τρομάζεις...
αλλάζουμε εμείς τον Τέρρυ;
34 χρονών γαϊδάρες και ακόμα Τέρρυ και ξερό ψωμί!!!

γενικά από όσα θα διαβάζεις λιγότερα από μισά θα είναι σοβαρά... lol! lol! lol! lol!






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 1zx1px0 Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27583
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από eva Δευ Ιαν 17, 2011 9:23 pm

libra έγραψε:όχι καλέ... πλάκα κάνω. μην τρομάζεις...
αλλάζουμε εμείς τον Τέρρυ;
34 χρονών γαϊδάρες και ακόμα Τέρρυ και ξερό ψωμί!!!

γενικά από όσα θα διαβάζεις λιγότερα από μισά θα είναι σοβαρά... lol! lol! lol! lol!

γι' αυτό μ'αρέσετε! Big hug
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από libra Δευ Ιαν 17, 2011 9:26 pm

eva8 έγραψε:
libra έγραψε:όχι καλέ... πλάκα κάνω. μην τρομάζεις...
αλλάζουμε εμείς τον Τέρρυ;
34 χρονών γαϊδάρες και ακόμα Τέρρυ και ξερό ψωμί!!!

γενικά από όσα θα διαβάζεις λιγότερα από μισά θα είναι σοβαρά... lol! lol! lol! lol!

γι' αυτό μ'αρέσετε! Big hug

merci! cheers
λοιπόν eva δεν είσαι η πρώτη που μας το λέει...
και για να δεις πόσο προχωρημένο είναι το πρόβλημά μας, αντί να προβληματιστούμε (που μας συμπαθεί ο κόσμος επειδή είμαστε ασόβαρες και στην κοσμάρα μας), εμείς το πέρνουμε για κοπλιμέντο lol! lol! lol! lol!
γιατρέ να το κοιτάξω; lol! lol! lol!






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 1zx1px0 Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27583
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από eva Δευ Ιαν 17, 2011 9:32 pm

libra έγραψε:
eva8 έγραψε:

γι' αυτό μ'αρέσετε! Big hug

merci! cheers
λοιπόν eva δεν είσαι η πρώτη που μας το λέει...
και για να δεις πόσο προχωρημένο είναι το πρόβλημά μας, αντί να προβληματιστούμε (που μας συμπαθεί ο κόσμος επειδή είμαστε ασόβαρες και στην κοσμάρα μας), εμείς το πέρνουμε για κοπλιμέντο lol! lol! lol! lol!
γιατρέ να το κοιτάξω; lol! lol! lol!

προς θεού, μην κάνεις τέτοιο λάθος! affraid
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Ιαν 18, 2011 12:45 am

καλε ποσα γραψατε;;;;;; δεν σας προλαβαινω σημερα!!!

lina μου περαστικα στον κουκλο σου!

κοιταξτε κοριτσια, οπως εχω ξανα αναφερει η περιπτωση εθισμου μας στην γνωστη σε ολες μας Τερριωση οπως καλα εχει ονομασει την ασθενεια μας η αγαπητη (συμμαθητρια Σκουφοπουλου) ariel ειναι χρονια, μονιμη και ανιατη, κι αν σε καποιες κανει πως υποχωρει αναλαμβανει το arielaki να κανει τα εμβολια για να υποτροπιασει παλι η Τερριωση και να εξαπλωθει κανονικα...
busted:






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35413
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από eva Τρι Ιαν 18, 2011 12:50 am

Τώρα νιώθω πιο σίγουρη! Κορίτσια τα στοιχεία της Ariel σε περίοπτη θέση για περίπτωση έκτακτης ανάγκης! Όχι ότι υπάρχει περίπτωση, αλλά σε περίπτωση κακόβουλων επιθέσεων, να προλάβουμε τα χειρότερα!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από ariel Τρι Ιαν 18, 2011 1:12 am

Επ, επ, εδω πάντα είμαι! Στις επάλξεις και ετοιμοπόλεμη με το βαλιτσάκι στο χέρι και τις βελόνες ακονισμένες!






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από eva Τρι Ιαν 18, 2011 1:15 am

ariel έγραψε:Επ, επ, εδω πάντα είμαι! Στις επάλξεις και ετοιμοπόλεμη με το βαλιτσάκι στο χέρι και τις βελόνες ακονισμένες!

Στο εξής θα κοιμάμαι πιο ήσυχη!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από Dalia Τρι Ιαν 18, 2011 1:23 am

ποποποποπο...το θεμα ανοιχτηκε σημερα και γεμισε κατευθειαν...
αυτο θα πει εθισμος με την καντυ !! χαχαχα...
εγω μετα λυπης μου αντιλαμβανομαι οτι δεν μου εχει προσφερει κατι...
αν και εχω δει τα επισοδια ξανα και ξανα...αλλα συνειδητοποιω οτι εχω πολλα κοινα χαρακτηριστικα
με τις φιλες της την αννυ , την παττυ (την σουζανα μπλιαχ)
ευτυχως οχι με την ελιζα..τοσο σκυλα δεν ειμαι...
δεν ξερω ισως επειδη ειμαι ακομα μικρη και δεν καταλαβαινω...
το μονο που με συνδεει με την καντυ ειναι οτι κι εκεινη και εγω ζησαμε την πιο σπαραχτικη
στιγμη στην ζωη μας !!! βεβαια η καντυ σταθηκε στα ποδια της...
εγω δεν προλαβα γιατι ευτυχως ξαναγυρισε σε μενα...
ευτυχως δλδ που η περι ου συγκεκριμενα σουζαννα ο λογος δεν ηταν αναπηρη... lol!
αλλιως θα χαμε κλαμματα νομιζω...οχι τπτ αλλο αλλα δεν θα υπηρχε και αναπληρωματικος
Αλμπερτ... lol! lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14605
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από eva Τρι Ιαν 18, 2011 1:30 am

Τώρα αρχίζω και καταλαβαίνω τα Post στο άλλο θέμα για την πιο δύσκολη στιγμή στη ζωή της Κάντυ!
Εγώ πάντως, στη θέση σου, θα λυπόμουν τη "Σουζάνα"! "Τι τον θέλεις κορίτσι μου έναν άντρα που δεν είναι δικός σου? Δεν το βλέπεις?"
Πάντα να στέκεσαι στα πόδια σου ότι και αν σου συμβαίνει - και στα κακά αλλά και στα καλά. Στα καλά να αποθηκεύεις και δύναμη για τα άσχημα!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τρι Ιαν 18, 2011 1:33 am

εγω κοριτσια δυστυχως την Καντυ την ειδα πριν 2-3 χρονια.Πολυ αργα για να μου διαμορφωσει τον χαρακτηρα. Αλλα υπαρχουν καποιες ατακες στο ανιμε και στο μανγκα που ειναι ολα τα λεφτα. Θ ατις μαζεψω σιγα σιγα και θα της βαλω σε ενα θεμα. Πραγματικα ειναι πολυ ομορφες αποψεις ζωης!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11947
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από Dalia Τρι Ιαν 18, 2011 1:41 am

eva8 έγραψε:Τώρα αρχίζω και καταλαβαίνω τα Post στο άλλο θέμα για την πιο δύσκολη στιγμή στη ζωή της Κάντυ!
Εγώ πάντως, στη θέση σου, θα λυπόμουν τη "Σουζάνα"! "Τι τον θέλεις κορίτσι μου έναν άντρα που δεν είναι δικός σου? Δεν το βλέπεις?"
Πάντα να στέκεσαι στα πόδια σου ότι και αν σου συμβαίνει - και στα κακά αλλά και στα καλά. Στα καλά να αποθηκεύεις και δύναμη για τα άσχημα!

αν καταλαβα καλα ευα μου αναρωτιεσαι αν ηταν δικος μου 'η δικος της??
και αν επρεπε να ανηκει σε αυτην??
ααα...και να σου πω οτι δεν υπαρχει κανενας λογος να την λυπασαι...
εκτος κι αν αναφερεσαι στην σουζαννα του εργου οποτε εδω παω πασο...
καποια στιγμη θα γυρναγε σε μενα με την θεληση του βεβαι 'η οχι μπορει και να μην γυρναγε
γιατι οπως ειπα και αλλου ημουν το αποθημενο του και αυτο φαινοταν απο διφορα που ειχαν
παιχτει μεταξυ μας στο παρελθον...στεκομαι στα ποδια μου αυτη τη στιγμη χαρις σαυτον!
αν δεν τον ειχα κοντα μου προφανως θα εκανα οτι και η ηρωιδα..μετα δυσκολιας βεβαια...
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14605
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από eva Τρι Ιαν 18, 2011 1:53 am

Εννοώ ότι όταν κάποιος γυρίζει σε σένα μετά από το χωρισμός σας, ουσιαστικά δεν σε άφησε ποτέ, (αυτή είναι και η έννοια του απωθημένου θα μου πεις!δεκτό) οπότε η άλλη κοπέλα είναι για λύπηση - όχι με την καλή έννοια - και για αυτή έλεγα που πάει! Αφού η καρδιά του άνηκε σε εσένα και δεν είχε χώρο για άλλη, ο αυτοσεβασμός της που ήταν?
ξέρεις κάτι, όσο και να μην θέλεις να παραδεχτείς κάτι, όταν ο άλλος είναι αλλού, πάντα φαίνεται, οπότε σε τέτοιες περιπτώσεις ποιός ο λόγος να κάνεις το τρίτο άτομο (και πάλι για αυτήν μιλάω)
Οι άνθρωποί μας, μας δίνουν ώθηση για να εξελιχθούμε και να γίνουμε καλύτεροι. Δεν μπορώ να σου περιγράψω το τι έχω καταφέρει με τη στήριξη του άντρα μου! Όλοι όσοι με ξέρουν λένε ότι αυτά δεν τα κάνει ούτε μία γυναίκα χωρίς υποχρεώσεις, πόσο μάλλον κάποια με οικογένεια...και όλα αυτά χάρη σε αυτόν!
Γι'αυτό σου λέω, πάρε όση πιο πολύ δύναμη μπορείς και εξελίξου!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Μαρ 06, 2014 6:08 pm

προσφατα εδωσα τα επεισοδια στην κοπελα του αδελφου η οποια ειναι 30+ και φρεσκαρε τη μνημη της γυρω απο την ιστορια. πριν λιγες μερες λοιπον που μιλαγαμε βρηκα ευκαιρια και την ρωτησα την γνωμη της σχετικα με το τι της αφησε η ιστορια.
περα λοιπον οτι ειναι αντονικια σε προτιμηση, την ρωτησα απλα να μου πει ποσους υποψηφιους ερωτες ειχε η Καντυ, και μου απαντησε 2, τον Αντονυ και τον Τερρυ.
οταν της παρεθεσα την αλμπερτικη οπτικη, γουρλωσε τα ματια της και ανοιξε το στομα της γεματη εκπληξη και ενοχληση μαζι μπορω να πω, λεγοντας μου:
ο Αλμπερτ;;;; μα αυτος ηταν ο ανθρωπος που την υιοθετησε!!! δεν υπηρξε καν υπονοια οτι υπεβοσκε κατι ερωτικο μεταξυ τους. απο καμμια πλευρα. ουτε καν στην συγκατοικηση που ειχαν δεν υπηρξε. απλα προσεχε και περιποιουταν ο ενας τον αλλον. ο Αλμπερτ της σταθηκε σαν οικογενεια, σαν αδελφος και φιλος, ασε που πανω απο ολα ηταν ο πατερας της και κηδεμονας της! ουτε η Καντυ τον ειδε ποτε σαν κατι αλλο.
υπαρχουν αληθεια τετοιες αποψεις;;;;


οταν της ειπα λοιπον οτι υπαρχουν, το κοριτσι κοντεψε να παθει εγκεφαλικο με το ποσο διεστραμμενα μυαλα υπαρχουν γιατι οπως μου εξηγησε, η Καντυ στο τελος εμεινε στο ορφανοτροφειο μονη της απο συντροφο και η παρουσια του Αλμπερτ δεν ειχε διολου την υπονοια του ερωτικου συντροφου απο εκει και υστερα αλλα του ανθρωπου που την υιοθετησε καθως αυτο της αποκαλυψε και τιποτε περισσοτερο.

ολα αυτα τα εγραψα για να δειτε αλλη μια περιπτωση την οποια δεν εκανα καν προσηλυτισμο απλα ρωτησα την δικη της αποψη για την ιστορια. τυχαιο; τυχαιο που δεν βλεπει κι εκεινη "φαντασματα";






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35413
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Empty Απ: Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας.

Δημοσίευση από ariel Πεμ Μαρ 06, 2014 7:02 pm

Φαντάζομαι Ναν, της έδωσες να δει το ανιμε. Μην ξεχνάς οτι το ανιμέ σε καμία μεταγλώττιση δεν υπονοούσε ερωτική σχέση ανάμεσα στην Κάντυ και τον Τέρρυ. Αυτο που υποστηρίζουν οι Αλμπερτικες είναι το μάνγκα και σίγουρα οχι στην ελληνική ή ιταλική του έκδοση, οπου η Κάντυ ξεκάθαρα μένει με τον Τέρρυ.






Πόσο επηρέασε η Κάντυ τη ζωή μας. - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης