Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_lcap72%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_lcap21%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_lcap5%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_lcap2%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

+27
HAMLET
bettina
titika
stardustia
66Promises
peny
Lizzy Cullen
ELENI
fandy
Masta87
lina
eva
souka
AlbertForEver
MsXrysaugi
E.T.
nina
eleonor
Anonimous!!
Dalia
ΜΙΜΙ
tania
nuitetoile21
nansecrets
ariel
libra
juliet
31 απαντήσεις

Σελίδα 11 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_lcap72%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_rcap 72% 
[ 79 ]
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_lcap21%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_rcap 21% 
[ 23 ]
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_lcap5%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_rcap 5% 
[ 5 ]
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_lcap2%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 109
 
 

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Παρ Ιαν 15, 2021 2:10 pm

Αχχχχ δεν αντέχω αυτή τη Μιζούκι στο θέμα του Ανοχίτο😂
Νομίζω πως ούτε η ίδια είναι σίγουρη για το ποιος είναι...
Ο καημένος ο Τέρρυ πέρασε τόσα και είναι ανακούφιση να ξέρουμε πως είναι ευτυχισμένος στο τέλος. Το θέμα είναι πώς είναι ευτυχισμένος;;;; Νομίζω πως κάτι ειχε στο μυαλό της και το είπε. Θα πάω στην Ιαπωνία καμιά μέρα θα την ψάξω, θα της πω ότι είμαι φανατική φαν και θα την κάνω να τα πει όλα!!!!  Hahahahaha
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2381
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από stardustia Παρ Ιαν 15, 2021 2:11 pm

Έλλη, δεν ξέρω αν έχεις δει στη Νουβέλα το γράμμα του Terry προς την Candy που της λέει ότι δεν έχουν αλλάξει τα αισθήματά του για εκείνη. Άρα, δεν ήταν ευτυχισμένος. Και πουθενά δεν αναφέρει κάτι άλλο για τους γονείς του, οπότε δεν μπορούμε να υποθέσουμε κάτι άλλο με ασφάλεια για το μέλλον του, πέρα από την επιτυχή επιστροφή του στη σκηνή, το θάνατο της Σουζάννας και την αποκάλυψη στην Candy της αδιάλειπτης αγάπης του γι' αυτήν.
Μου φαίνεται λάθος να κάνουμε και εικασίες έξω και πέρα από τα στοιχεία που μας δίνονται από τη Μιζούκι, δηλαδή ερμηνείες του τύπου "τι θα έκανα εγώ αν ήμουν στη θέση του, πως θα ένιωθα εγώ αν μου συνέβαινε αυτό, τι θα ήθελα να συμβεί στην ιστορία...". Πρέπει να κρίνουμε με βάση τα στοιχεία που μας δίνει και με βάση την εποχή που διαδραματίζονται τα εκάστοτε γεγονότα.
Δηλαδή το τέλος της Νουβέλας τοποθετείται χρονικά πριν το ξέσπασμα του 2ου Παγκοσμίου Πολέμου. Ως δεδομένα, εκτός των όσων μας δίνονται, μπορούμε να θεωρήσουμε κάποια πολύ σημαντικά ιστορικά στοιχεία, όπως το οικονομικό κραχ του 1929 που ξέσπασε στην Αμερική, σηματοδοτώντας την παγκόσμια δεκαετή οικονομική ύφεση.
Νομίζω υπό αυτό το πρίσμα πρέπει να δούμε τα επιμέρους στοιχεία. Σιγά-σιγά για να μην αφήνουμε κενά. Όσο μπορούμε.
Δεν ξέρω αν διαφωνείς, Candy B. Επειδή ανοίγουμε πολλά παλιά και νέα topics, χάνουμε αυτά που λέγονται και είτε επαναλαμβανόμαστε, είτε δεν βλέπουμε απαντήσεις σε ερωτήματά μας και σχηματίζουμε λάθος εντυπώσεις για το θέμα αλλά και τις συμφορουμίτισσες.
Να οργανωθούμε να υπάρχει συνέχεια!!!






Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3825
Points : 7804
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Παρ Ιαν 15, 2021 2:18 pm

Οχι δεν διαφωνώ , αν δεις κ αυτά που έγραψα πιο πάνω - μάλλον γράφαμε ταυτόχρονα , λέω δεν μπορώ να οδηγηθώ σε υποθέσεις , παρά μόνο στα στοιχεία που δίνονται.
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1681
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Αρέσει στον χρήστη stardustia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Παρ Ιαν 15, 2021 3:15 pm

Το ερώτημα είναι: 

Η Μιζούκι μετα την συγγραφή της νουβέλας δεν ήξερε ποιος είναι ο ανοχιτο και ακριβώς γι'αυτό το άφησε στη φαντασία των φαν? Δηλαδή, ξέρεις ότι είναι ευτυχισμένη με τον άντρα της. Ωραία. Από τη στιγμή που δε σου λέει το όνομά του, αν θες να τη φανταστείς με τον Τέρρυ είναι με τον Τέρρυ και αν θες με τον Άλμπερτ είναι με τον Άλμπερτ. Άρα, μένει με όποιον θες εσύ να φανταστείς ότι μένει.

Η

Η Μιζούκι έχει καταλήξει ποιος είναι ο ανοχιτο και έχει βάλει στοιχεία που οδηγούν σε αυτόν? Σε αυτή την περίπτωση ζει ή με τον Τέρρυ ή με τον Άλμπερτ. Δηλαδή αν όντως στο μυαλό της Μιζούκι καταλήγει με τον Τέρρυ κι εσύ θες να πιστέψεις ότι είναι με τον Άλμπερτ, τότε είσαι λάθος. Και το αντίθετο. 
Αν ισχύει το πρωτο τότε δε χρειάζονται καν οι διαμάχες γιατί η καθεμία μπορεί να φανταστεί ότι μενει ή με τον Τέρρυ ή με τον Άλμπερτ. 
Αν ισχύει το δεύτερο τότε θέλει ψάξιμο πολύ  study 
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2381
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στον χρήστη stardustia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Παρ Ιαν 15, 2021 3:23 pm

@stardustia ναι το εχω διαβάσει το γράμμα του Τέρρυ προς την Κάντυ. 

"Για μένα τίποτα δεν έχει αλλάξει"

Φανερά της λέει ότι τα αισθήματα του δεν εχουν αλλάξει, οπότε την αγαπάει ακόμα.
Αναρωτιέμαι, οι φανατικές φαν που πιστεύουν ότι ο Άλμπερτ είναι ο ανοχίτο αυτό το γράμμα του Τέρρυ δεν το έχουν λάβει υπόψιν τους? scratch
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2381
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στον χρήστη stardustia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Παρ Ιαν 15, 2021 3:29 pm

Ο φανατισμός πάντα θαμπώνει την κρίση .Εδώ απ'ότι βλέπω δεν υπάρχει , αναλύουμε κ θα αναλύσουμε με όμορφο τρόπο κάθε επιχείρημα .Μπορεί να βγάλουμε άκρη σε καμιά δεκαετία Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha θέλω να πιστεύω πιο γρήγορα
και καποτε όταν έρθει η ωρα να φύγει η Μιζούκι απο τουτη τη ζωη -ζωη να εχει η γυναίκα- ίσως σκεφτεί να μας πει κ ποιος ηταν..
φανταστειτε τα τελεταία λόγια της..
ο Ανοχίτο ήταν..
και δεν πρόλαβε να πει.
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1681
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Αρέσει στον χρήστη bettina

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Παρ Ιαν 15, 2021 3:34 pm

Έλλη νομίζω πως όλες συμφωνούμε πως ήξερε ποιος ήταν.Και απ'ότι είπε ή ειναι ο Τέρρυ ή ο Αλμπερτ.
Το ερωτημα ειναι αλλο για μενα.Λυπόταν για τον Τέρρυ κατα τη διαρκεια της νουβελας κ χτυπουσε η καρδια της για τον Αλμπερτ ή κατα τη διαρκεια του μανγκα.Έχει πολυ μεγαλη διαφορα το πότε.
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1681
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Παρ Ιαν 15, 2021 4:31 pm

candy barrymore έγραψε:Μπορεί να βγάλουμε άκρη σε καμιά δεκαετία Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 738686 Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 738686 Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 738686 Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 738686 Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 738686 Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 738686

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha μακάρι πιο γρήγορα!!!!

Η Μιζούκι αγαπάει πραγματικά τον Τέρρυ. Είχα διαβάσει (δε θυμάμαι πού ακριβώς) ότι με την προσθήκη του χαρακτήρα του Τέρρυ ένιωσε ότι το έργο Κάντυ Κάντυ ολοκληρώθηκε και ότι ήταν κάτι δικό της. Πραγματικά η Μιζούκι δημιούργησε έναν χαρακτήρα αληθοφανή, με τα προτερήματα και τα ελαττώματά του, όχι ιδανικό, δεν τον έκανε τον πρίγκιπα με το άσπρο άλογο. Είναι πολύ ωραίο πραγματικά αυτό, εμένα με γοητεύει πολύ όταν σε σειρές που βλέπω ή σε βιβλία οι ήρωες είναι παρμενοι από την πραγματικότητα. Τον βλέπεις και λες ναι, αυτός θα μπορούσε να υπάρχει και στην πραγματικότητα.
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2381
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στους χρήστες nansecrets και stardustia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από stardustia Παρ Ιαν 15, 2021 5:06 pm

candy barrymore έγραψε:
και καποτε όταν έρθει η ωρα να φύγει η Μιζούκι απο τουτη τη ζωη -ζωη να εχει  η γυναίκα- ίσως σκεφτεί να μας πει κ ποιος ηταν..
φανταστειτε τα τελεταία λόγια της..
ο Ανοχίτο ήταν..
και δεν πρόλαβε να πει.

spit coffee






Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3825
Points : 7804
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Παρ Ιαν 15, 2021 5:27 pm

Φανταστείτε μόνο αν όντως γίνει έτσι! Rolling Eyes
Θα τραβάμε τα μαλλιά μας! Grrrrrr Hahahahaha
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2381
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Παρ Ιαν 15, 2021 6:01 pm

Ναι συμφωνώ Έλλη για τον Τέρρυ .Θέλω βέβαια να πω πως και ο Τέρρυ είναι πολύ σπάνιος,έχει τόσο μεγάλη καρδιά και εκεί έξω δεν βρίσκονται συχνά άντρες τέτοιοι.Ούτε σαν τον Αλμπερτ.Ούτε σαν τον Αντονυ , ούτε σαν τον Στίαρ.Και φυσικά νομίζω το ακατόρθωτο ή σχεδόν ακατόρθωτο ειναι να βρεθει άνθρωπος σαν την Κάντυ.Όχι μόνο για την αγάπη που έχει για όλους αλλά κ για τη δύναμη με όσα περνάει να προχωράει μπροστά και να διατηρεί τέτοια προσωπικότητα.Αυτό είναι που μου κεντρίζει το ενδιαφέρον στην ιστορία πιο πολύ .
Πάντως έχει πολύ ενδιαφέρον που γνωρίζεις την Κάντυ .Εγω την έμαθα από επαναλήψεις στη τβ.Το έβλεπα μαζί με την μητέρα μου.Μάνγκα κ τέτοια δεν ήταν της εποχής μου , τώρα τα διάβασα,αν και ειμαι πολύ μεγαλύτερη σου.
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1681
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Παρ Ιαν 15, 2021 6:30 pm

Την έβλεπε η θεία μου όταν ήταν μικρή και μου την έδειξε πριν κάποια χρόνια. Αυτό που θυμάμαι πολύ χαρακτηριστικά είναι ότι ανυπομονούσα να τη δω κάθε Παρασκευή μετά το μάθημα ζωγραφικής που είχα. Καθόμουν μπροστά από το λάπτοπ και δεν καταλάβαινα πώς περνούσε η ώρα! Hihihihihi Πολύ έντονα μου είχαν μείνει τα επεισόδια που η Κάντυ πήγε να δει την παράσταση του Τέρρυ στο βασιλιά Λυρ, το ατύχημα της Σουζάνα, ο χωρισμός της Κάντυ και του Τέρρυ και η συνάντηση του Άλμπερτ και του Τέρρυ στο μπαρ.
Είχα και συμμαθήτριες που την έβλεπαν και τη σχολιάζαμε. Την ξέρουμε και η γενιά του 2003! Wink
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2381
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στους χρήστες nansecrets και candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Παρ Ιαν 15, 2021 7:43 pm

Βρήκα αυτό πάρα πολύ ωραίο.
https://www.youtube.com/watch?v=zYUmCeqQlFg
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1681
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Αρέσει στον χρήστη nansecrets

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Κυρ Ιαν 17, 2021 7:39 pm

Αφού ξαναείδα τη συνέντευξη της Μιζούκι στο Παρίσι (https://www.youtube.com/watch?v=QBUM3-gngOo) κατέληξα στο εξής:

Ο Ανοχίτο είναι ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ. Η ίδια η Μιζούκι το λέει: "Για τους μελλοντικούς αναγνώστες του δεύτερου τόμου, ζητάω συγγνώμη αλλά δεν θα αποκαλύψω ποιος είναι "εκείνος" (ο ανοχίτο). Άρα η ίδια ξέρει ποιος είναι, απλά δεν το αποκαλύπτει για να μην απογοητεύσει καμία φαν (και ίσως και για να πουληθεί το βιβλίο, συγγραφέας, συγγραφέας αλλά κάπως πρέπει κι εκείνη να έχει έσοδα από τη δουλειά της). Και λέει κιόλας: "Η Κάντυ είναι αυτή που θα αποφασίσει αν θα διαλέξει τον Τέρρυ ή τον Άλμπερτ." Άρα ο ανοχίτο είναι ή ο Τέρρυ ή ο Άλμπερτ. Προφανώς, δε γίνεται να καταλήγει και με τους δύο, αυτό θα ήταν παράξενο lol! και σίγουρα υπάρχουν στοιχεία που κατευθύνουν τον αναγνώστη στο να ανακαλύψει ποιος είναι.
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2381
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στον χρήστη stardustia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Κυρ Ιαν 17, 2021 8:01 pm

Γιατί έχει υπάρξει η σκέψη πως θα μπορούσε να καταλήξει και με τους δύο ;;; Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Ναι λέει η Κάντυ θα αποφασίσει ανάμεσα στον Τέρρυ και στον Άλμπερτ.Δε νομίζω να μας πει τίποτα άλλο ποτέ .Έτσι όπως τα είπε στη τελευταία συνέντευξη , άφησε ανοιχτή την επιλογή.Η καθεμιά επιλέγει όποιον της αρέσει.
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1681
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Κυρ Ιαν 17, 2021 8:16 pm

Να και ένα βιντεάκι με το γάμο της με τον Τέρρυ.Πάρα πολύ ωραίο κανάλι αυτό.Έχει κάνει καταπληκτική δουλειά

https://www.youtube.com/watch?v=K0T109DP9cA
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1681
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από stardustia Τετ Ιαν 20, 2021 5:54 pm

candy barrymore έγραψε:Να και ένα βιντεάκι με το γάμο της με τον Τέρρυ.Πάρα πολύ ωραίο κανάλι αυτό.Έχει κάνει καταπληκτική δουλειά

https://www.youtube.com/watch?v=K0T109DP9cA


Χάλια η μουσική υπόκρουση, δεν μπόρεσα να το εκτιμήσω, δεν άντεξα ούτε 2 δεύτερα και το έκλεισα αμέσως. Χωρίς γάμους και κουφέτα, τουλάχιστον ένα καλό τραγουδάκι για την Candy B με εκτίμηση.







Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3825
Points : 7804
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Αρέσει στους χρήστες nansecrets και candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Τετ Ιαν 20, 2021 7:17 pm

Star, το τραγούδι αυτό που παρέθεσες, αχχχχχ πόσα συναισθήματα! Ταιριάζει και στην ιστορία τους...
που ταιριάζει αρκετά με την ιστορία ενός άλλου ζευγαριού μιας σειράς που παρακολουθούσα......destined-to-be-together αλλά δεν γίνεται για άλλους λόγους Crying or Very sad
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2381
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από stardustia Τετ Ιαν 20, 2021 8:08 pm

Έλλη έγραψε:Star, το τραγούδι αυτό που παρέθεσες, αχχχχχ πόσα συναισθήματα! Ταιριάζει και στην ιστορία τους...
που ταιριάζει αρκετά με την ιστορία ενός άλλου ζευγαριού μιας σειράς που παρακολουθούσα......destined-to-be-together αλλά δεν γίνεται για άλλους λόγους Crying or Very sad

Console






Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3825
Points : 7804
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Τετ Ιαν 20, 2021 10:43 pm

stardustia έγραψε:
candy barrymore έγραψε:Να και ένα βιντεάκι με το γάμο της με τον Τέρρυ.Πάρα πολύ ωραίο κανάλι αυτό.Έχει κάνει καταπληκτική δουλειά

https://www.youtube.com/watch?v=K0T109DP9cA


Χάλια η μουσική υπόκρουση, δεν μπόρεσα να το εκτιμήσω, δεν άντεξα ούτε 2 δεύτερα και το έκλεισα αμέσως. Χωρίς γάμους και κουφέτα, τουλάχιστον ένα καλό τραγουδάκι για την Candy B με εκτίμηση.


Σ'ευχαριστώ πολύ Σταρ! Πολύ όμορφο.Τι προγράμματα χρησιμοποιούν , θέλω να φτιάχνω κ γω τέτοια .
Στ'άλλο που είχα παραθέσει η μουσική , οι φωνές, τα σχέδια τα φτιάχνει όλα μια καλλιτέχνιδα πωρωμένη Τερρυκιά , γι'αυτό προέτρεψα να το δείτε ...μπορεί να μην έκανα τη καλύτερη επιλογή απ'τα βίντεο της , μα πραγματικά βρίσκω πως έχει ταλέντο στο σχέδιο κ στο edit, ζει στο Σικάγο και είναι μισή Ελληνίδα και μισή απ'το Εκουαδόρ .
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1681
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Πεμ Ιαν 21, 2021 3:28 pm

Κορίτσια έφτιαξα δικά μου βίντεο αφιερωμένα στην Κάντυ με καλή μουσική .Κάποια είναι κάπως μελαγχολικά(ίσως παραείναι) , αλλά αυτό είναι το δικό μου ύφος και το πως έχω αντιληφθεί το άνιμε, μάνγκα κ τη νουβέλα ...θα φτιάξω και ένα Τερρυκό ειδικά για εσάς. Αν θέλετε να σας δείξω κάποια από τα γενικού περιεχομένου , πείτε .Και αν μπορείτε να μου πείτε πως ανοίγουν τα σχόλια στο κανάλι γιατί είμαι άσχετη .
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1681
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Πεμ Ιαν 21, 2021 5:06 pm

Πρέπει να κάνεις το βίντεο δημόσιο για να το βλέπουν όλοι και να επιλέξεις αν ειναι καταλληλο για παιδιά. Θα εμφανιστούν έτσι αυτόματα τα σχόλια κάτω από το βίντεο. Τα επεξεργαζεσαι σε κάποια εφαρμογή τα βίντεο?
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2381
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Πεμ Ιαν 21, 2021 5:26 pm

Έλλη έγραψε:Πρέπει να κάνεις το βίντεο δημόσιο για να το βλέπουν όλοι και να επιλέξεις αν ειναι καταλληλο για παιδιά. Θα εμφανιστούν έτσι αυτόματα τα σχόλια κάτω από το βίντεο. Τα επεξεργαζεσαι σε κάποια εφαρμογή τα βίντεο?

Φυσικά τα έχω δημόσια, αφού τα έχουν δει λίγοι κ πήρα κ like, το έκανα κατάλληλο για παιδιά αλλά δεν ανοίγουν τα σχόλια πάραυτα .Και μάλιστα το αναγνωρίζει πως είναι κατάλληλο..δεν ξέρω τι χρειάζεται άλλο.Θέλει μια επιπλέον ρύθμιση και μπερδεύομαι .
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1681
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από ariel Πεμ Ιαν 21, 2021 5:47 pm

Δυστυχώς στα τεχνικά είμαι εντελώς άσχετη, για να βοηθήσω.....

Συγχαρητήρια όμως για τα βίντεο!!!! Να μας τα βάλεις κι εμάς στο αντίστοιχο τόπικ για να τα καμαρώσουμε!!!!!!






Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27030
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από stardustia Πεμ Ιαν 21, 2021 7:28 pm

bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!






Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 11 Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3825
Points : 7804
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 11 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης