Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Vote_lcap72%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Vote_lcap21%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Vote_lcap5%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Vote_lcap2%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

+14
eleanna
juliet
nina
eleonor
TZENHG13
ΜΙΜΙ
anna
Dalia
nansecrets
c-t
ariel
tania
libra
nuitetoile21
18 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 22 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από TZENHG13 Σαβ Δεκ 11, 2010 2:11 pm

libra έγραψε:Άσε και της έκανα μόνη μου τις δουλειές τελικά... τώρα αναμένω την άφιξη...

Κοίταξε να δεις... (εγώ τα είπα στην Νουίτ, αλλά εκείνη επέμενε να δώσει τον Τέρρυ στη Νίνα), μετά από όσα είχε πει η Νίνα για τον Ville μάλλον τον Νηλ έπρεπε να διαλέξει ο Τέρρυ και όχι τη Νίνα, αλλά φοβήθηκε η Νουίτ για προβοκάτσια έξω από το σπίτι της και τελικά τον έδωσε στη Νίνα lol! lol! lol! lol! lol!

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7699
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nina Σαβ Δεκ 11, 2010 2:11 pm

TZENHG13 έγραψε: ΝΙΝΑ έχει κολλήσει το χαμόγελο στα χείλη σου ή απλά διαφημίζεις την καινούργια οδοντόκρεμα που πήρες???
σαν να σε βλέπω...θα τριγυρνάς μες την τρελή χαρά μες στο σπίτι, οι δικοί σου θα σταυροκοπιούνται απορώντας τι έπαθες ξαφνικά, θα έχεις σκοντουφλήσει σε όλους τους τοίχους και τα έπιπλα από την αφηρημάδα και αύριο θα αναρωτιέσαι γιατί γέμισες καρούμπαλα...

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: Οχι σαν.....ακριβως ετσι ειμαι rolf: Αφου το πρωι που ξυπνησα ειχα παθει αγκιλωση .... ολο το βραδυ κοιμομουνα ετσι Hihihi Καλα οι δικοι μου κανουν οτι δεν με ξερουν! Hihihihihi



libra έγραψε: Άσε και της έκανα μόνη μου τις δουλειές τελικά... τώρα αναμένω την άφιξη...

Κοίταξε να δεις... (εγώ τα είπα στην Νουίτ, αλλά εκείνη επέμενε να δώσει τον Τέρρυ στη Νίνα), μετά από όσα είχε πει η Νίνα για τον Ville μάλλον τον Νηλ έπρεπε να διαλέξει ο Τέρρυ και όχι τη Νίνα, αλλά φοβήθηκε η Νουίτ για προβοκάτσια έξω από το σπίτι της και τελικά τον έδωσε στη Νίνα

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha uwish: uwish: uwish: uwish: uwish:

nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6651
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Σαβ Δεκ 11, 2010 2:18 pm

νινα οτι και να λες εγω εχω επισημα την δηλωση σου οτι ο ville ειναι ωραιος κια αυτο μου φτανει! busted: Teasing Teasing Teasing Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12009
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από TZENHG13 Σαβ Δεκ 11, 2010 2:19 pm

nina έγραψε:
nuit έγραψε: Ενώ ο Νηλ προσπαθούσε να πείσει την μητέρα του ότι τα τούλια του πήγαιναν καλύτερα από το σμόκιν.
rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
Ο Νηλ φτερου ηταν ολα τα λεφτα!!!! lol!
Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
nina έγραψε:
nuit έγραψε: Οι νεράιδες με ένα ξαφνικό παφ μεγάλωσαν και μπροστά της στάθηκαν τρεις νεαροί άντρες.
Ολα τα μωρα στην πιστα για παρτη μου! cheers cheers cheers

Καλά δεν ντρέπεσαι Σταχτονίνα...παντρεμένη γυναίκα...όλα στον Τέρρυ, που απαρνήθηκε τον Νηλ για πάρτη σου

nina έγραψε:
nuit έγραψε: Αμέσως μετά ο Στηαρ μεταμόρφωσε μια κολοκύθα σε άμαξα και τέσσερα ποντίκια σε άλογα.

Εδω ισως ο Schumacher να μπορουσε να κανει μια guest εμφανιση Firouli Firoulo

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7699
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nina Σαβ Δεκ 11, 2010 2:31 pm

nuit έγραψε:νινα οτι και να λες εγω εχω επισημα την δηλωση σου οτι ο ville ειναι ωραιος κια αυτο μου φτανει!

Σημερα ειναι μια καινουρια μερα ....... χτες δεν εβλεπα μπροστα μου και τον Λακη Γαβ...λα να μου εδειχνες ομορφαντρα θα τον ελεγα ! Tongue Tongue Tongue Teasing Hahahahaha Flowers Flowers Flowers


TZENHG13 έγραψε:Καλά δεν ντρέπεσαι Σταχτονίνα...παντρεμένη γυναίκα...όλα στον Τέρρυ, που απαρνήθηκε τον Νηλ για πάρτη σου

Εεεμμ.......Woops!!! Woops!!! Woops!!! busted: Angel Face
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6651
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Σαβ Δεκ 11, 2010 3:11 pm

nina έγραψε:
nuit έγραψε:νινα οτι και να λες εγω εχω επισημα την δηλωση σου οτι ο ville ειναι ωραιος κια αυτο μου φτανει!

Σημερα ειναι μια καινουρια μερα ....... χτες δεν εβλεπα μπροστα μου και τον Λακη Γαβ...λα να μου εδειχνες ομορφαντρα θα τον ελεγα ! Tongue Tongue Tongue Teasing Hahahahaha Flowers Flowers Flowers


TZENHG13 έγραψε:Καλά δεν ντρέπεσαι Σταχτονίνα...παντρεμένη γυναίκα...όλα στον Τέρρυ, που απαρνήθηκε τον Νηλ για πάρτη σου

Εεεμμ.......Woops!!! Woops!!! Woops!!! busted: Angel Face

συγγνωμη τι σχεση εχει ο λακης με τον ville??? δεν τον καταλαβαινω τον συνειρμο σου Groumf Groumf Groumf Groumf Groumf Groumf Groumf
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12009
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nina Σαβ Δεκ 11, 2010 3:47 pm

nuitetoile21 έγραψε:

συγγνωμη τι σχεση εχει ο λακης με τον ville??? δεν τον καταλαβαινω τον συνειρμο σου Groumf Groumf Groumf Groumf Groumf Groumf Groumf

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Villevalo28053784103

In Love In Love In Love Surprise

Σπόιλερ:
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6651
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Σαβ Δεκ 11, 2010 3:51 pm

affraid affraid affraid affraid affraid affraid Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha ε δεν υποφερεσαι!!! παραιτουμε!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12009
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Δεκ 11, 2010 4:32 pm

καλα μιλαμε πνιγηκα με την σοκολατα!!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
δεν υποφερεστε ολες σας...
οπως παντα τζενη ζωγραφισες και συ νινα...ζωφραφιζεις εδω και 2 μερες...
μαλλον το παιρνω πισω...καθε μερα ζωγραφιζεις....!!! party party
αναρωτιεμαι ομως..γιατι θα κλαιμε το βραδυ??????? Waw!!!!


Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14667
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Σαβ Δεκ 11, 2010 4:34 pm

εσύ οντετ πήρες τον Στήαρ-Βαγγέλη.
Δεν έχει άλλο... έκλεισε... lol!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27645
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Δεκ 11, 2010 4:39 pm

libra έγραψε:εσύ οντετ πήρες τον Στήαρ-Βαγγέλη.
Δεν έχει άλλο... έκλεισε... lol!

Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14667
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Σαβ Δεκ 11, 2010 4:44 pm

Καλά κορίτσια να σχολιάσω κατι δεν χρειάζεται γιατί τα πατε όλα!!! Η ιστορία ήταν τέλεια cheers Αλλά το παρασκήνιο καλύτερο, με πεθάνατε βρε τρελλές rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: τι γέλιο έχω ρίξει. Καλά νίνα εκεί που έιπες οτι το ρουφάει το πουρο με πέθανες rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13697
Points : 20779
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Σαβ Δεκ 11, 2010 7:50 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:Καλά κορίτσια να σχολιάσω κατι δεν χρειάζεται γιατί τα πατε όλα!!! Η ιστορία ήταν τέλεια cheers Αλλά το παρασκήνιο καλύτερο, με πεθάνατε βρε τρελλές rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: τι γέλιο έχω ρίξει. Καλά νίνα εκεί που έιπες οτι το ρουφάει το πουρο με πέθανες rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:

και μενα με πεθανε Groumf Groumf Groumf Groumf Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12009
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nina Σαβ Δεκ 11, 2010 9:01 pm

Ok κοριτσια, οτι γελασαμε, γελασαμε......τωρα τα κεφαλια μεσα και τα χαρντομαντηλα παραμασχαλα ...... ερχεται το νεο fic και οπως προειδοποιησε η Νουιτ θα κλαψουν μανουλες αποψε.... cryy: cryy: cryy:

8: 57....8:58.....8:59 ...... 9:00 .... Που εισαι Νουιτ;;;;; lol!

nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6651
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ariel Σαβ Δεκ 11, 2010 9:27 pm

cryy: cryy: cryy: cryy: Ρωμαιος και Ιουλιεττα αλα Νουι!!!!

Πράγματι ήταν η πιο ρομαντικη ιστορία που έχεις γράψει μεχρι στιγμής!!!! Και το ποιημα στο τέλος.....ενα πακέτο χαρτομάντηλα απο μόνο του!!!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27066
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ariel Σαβ Δεκ 11, 2010 9:31 pm

‘’Το ήξερα’’, του είπε η Τζουλιέτ. ‘’Μου το είχε πει και μένα. Αλλά όταν τον αντίκρισα έτσι, το μυαλό μου θόλωσε.

τελικα της έμεινε η ρετσινια!!!busted: Α, ρε Τζουλιετ, με τα θολωμένα μυαλα σου!!!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27066
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από eleonor Σαβ Δεκ 11, 2010 9:32 pm

nina έγραψε:Ok κοριτσια, οτι γελασαμε, γελασαμε......τωρα τα κεφαλια μεσα και τα χαρντομαντηλα παραμασχαλα ...... ερχεται το νεο fic και οπως προειδοποιησε η Νουιτ θα κλαψουν μανουλες αποψε.... cryy: cryy: cryy:

8: 57....8:58.....8:59 ...... 9:00 .... Που εισαι Νουιτ;;;;; lol!


OK, i read nina's post and was prepared to read it in a sober mood. Then the 3rd word came:
Σαιξτέριους? SEXTERRIUS? rolf: rolf: rolf: How am i supposed to read it seriously after that? lol! lol! lol! lol!
eleonor
eleonor
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Points : 5335
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ariel Σαβ Δεκ 11, 2010 9:36 pm

eleonor έγραψε:OK, i read nina's post and was prepared to read it in a sober mood. Then the 3rd word came:
Σαιξτέριους? SEXTERRIUS? rolf: rolf: rolf: How am i supposed to read it seriously after that? lol! lol! lol! lol!

και πώς να τον έλεγε δλδ;;;; αφου ειναι σεξυ και Τερριους!!!! Αρα Sexterrius!!!Παραδίδει και μαθήματα για αρχάριους και προχωρημένους....






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16824
Points : 27066
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Σαβ Δεκ 11, 2010 10:01 pm

ariel έγραψε:
‘’Το ήξερα’’, του είπε η Τζουλιέτ. ‘’Μου το είχε πει και μένα. Αλλά όταν τον αντίκρισα έτσι, το μυαλό μου θόλωσε.

τελικα της έμεινε η ρετσινια!!!busted: Α, ρε Τζουλιετ, με τα θολωμένα μυαλα σου!!!


χαχαχχαχαχχα δεν το σκεφτηκα καθολου αυτο!! lol! lol! lol!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12009
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Σαβ Δεκ 11, 2010 10:01 pm

eleonor έγραψε:
nina έγραψε:Ok κοριτσια, οτι γελασαμε, γελασαμε......τωρα τα κεφαλια μεσα και τα χαρντομαντηλα παραμασχαλα ...... ερχεται το νεο fic και οπως προειδοποιησε η Νουιτ θα κλαψουν μανουλες αποψε.... cryy: cryy: cryy:

8: 57....8:58.....8:59 ...... 9:00 .... Που εισαι Νουιτ;;;;; lol!


OK, i read nina's post and was prepared to read it in a sober mood. Then the 3rd word came:
Σαιξτέριους? SEXTERRIUS? rolf: rolf: rolf: How am i supposed to read it seriously after that? lol! lol! lol! lol!

χαχαχαχα βασικα ειναι Σαιξτερριους - απο τον Σαιξ -πηρ lol! lol! lol! lol! lol!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12009
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nina Σαβ Δεκ 11, 2010 11:09 pm

nuit έγραψε:Αργά το βράδυ πριν την κηδεία, κρυφά από όλους πλησίασε το φέρετρο της νεκρής του φίλης και έβαλε μέσα τα κρύσταλλα που ήταν ότι είχε απομείνει από τον Κάναμε.
-----------------------------------------------------------------------
Την ώρα που μιλούσε η Τζουλιέτ ένα αχνό φως άρχισε να φέγγει δίπλα της. Ένα φως που σιγά σιγά πήρε την μορφή του Κάναμε. Η Τζουλιέτ γύρισε και χαμογέλασε στον αγαπημένο της.
------------------------------------------------------------------------
‘’Μην λυπάσαι ποιητή’’, είπε ο Κάναμε. ‘’ Ο θάνατος δεν θα μπορούσε ποτέ να μας χωρίσει. Θα είμαστε μαζί για πάντα’’

Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
Ρωμαιος+Ιουλιετα -----> Kaname+Juliet η πιο πικρη και ρομαντικη ιστορια cryy: Μπραβο nuit τι καλυτερο για την juliet, ο Kaname ολος δικος της στην αιωνιοτητα !!!! :clapping: Να δω ποσο ψυχραιμη θα ειναι αυτην thinking:


nuit έγραψε:Ύστερα αρχίσαμε να μιλάμε και στο τέλος ερωτευτήκαμε. Τότε μου πρότεινε να αφήσω πίσω μου την θνητή ζωή και να τον ακολουθήσω. Αλλά εγώ.. εγώ είχα μεγαλώσει αλλιώς. Δεν μπορούσα έτσι απλά να εγκαταλείψω τους γονείς μου. Ήθελα να γίνουν όλα όπως έπρεπε.
Τι ειναι αυτα juliet αλλη Γιουκι μας βρηκε Point ..... τωρα που το ξανασκεφτομαι, ουτε τη Γιουκι δεν φτανεις! Αυτην τουλαχιστον οταν της εκανε την ιδια ερωτηση ο Καναμε ειπε αμεσως ΝΑΙ! Ωρα ειναι τωρα να μας αρχισεις τα ονισαμα και συ.... Tongue


eleonor έγραψε: OK, i read nina's post and was prepared to read it in a sober mood. Then the 3rd word came:
Σαιξτέριους? SEXTERRIUS? How am i supposed to read it seriously after that?

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: Ειπα να ειμαι σοβαρη αποψε αλλα μετα απο αυτο....... rolf: rolf: rolf:

ΥΓ. Ο Aidu μου ελλειψε ......ηθελα να τον δω να μαζευει κρυσταλλακια lol!

bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! Μπραβο Νουιτ αλλη μια υπεροχη ιστορια!!!! bravoooo!!!!


nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6651
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Κυρ Δεκ 12, 2010 12:01 am

Πολύ ποιητική και ρομαντική η ιστορία σου Hehe αλλά και πολύ συγκηνητική Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps Μπράβο νατ έσκισες πάλι bravoooo!!!!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13697
Points : 20779
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από juliet Κυρ Δεκ 12, 2010 12:41 am

M, απο που να αρχίσω να σχολιάζω δεν ξέρω...

Καταρχάς να ευχαριστήσω την Νuit για την καλή της διάθεση και το χρόνο της... Hehe ευχαριστώ ναταλ...αν και δε χρειαζόταν καθότι you know...

Δευτερον ναι Eleonor το ίδιο με εσένα έπαθα, με είχε προειδοποιήσει η LIb (κράτα μου λέει και ενα κουτί χαρτομάντηλα) και με το που είδα το Σεξτεριους rolf:λέω εντάξει δεν υπάρχει (θα είναι καυτό το φικ...)...rolf:rolf:rolf:rolf:

Αριελ το παιδί είναι χρόνια πολλάμπροστά και τι να κάνω αφού μου έμεινε η ρετσινιά με αυτή θα ζήσω (της θολούρας) που ξέρεις μπορούν να με παιρνούν για εγκυο και να μου παραχωρούν προτεραίοτητα στις δημόσιες υπηρεσίες...

Εγώ: Καλέ κύριε...θόλωσα...
Κύριος: Τι έχει η κοπελίτσα μήπως είναι έγκυος;
Εγω: Οχι καλέ είναι Τέρυ-τέρυ!
Κυρία: Τι είναι αυτό;
Ασχετη: Παναγια μου σαν αφρικανική αρρώστια ακούγεται...
Ταμίας: Δώστε μου τα χαρτιά σας να σας ξεφορτωθούμε μην κολλησουμε τίποτα...
Εγώ: Α μη βιάζεστε η εφορία άδειασε...

@ Νίνα και εμένα μου ελειψε ο Αιντου αφού εκεί που είδα τον Κουραν dead μου ήρθε να φωνάξω: Hanabusa! Ζεro! Cross! Somebody!!! rolf:

@ Ναταλ: Κοριτσάκι μου είναι δυνατόν να είμαι με τον Κουραν, να μου λέει να ζήσουμε μία ardious immortal ζωή και εγώ να του λέω όχι; για ποια με πέρασες; φαίνομαι για τρελή, όχι πες μου φαίνομαι; καλά τα λέει η Νίνα΄!! Τι εννοείς ναι; Ααααααααα ήταν ποιητική αδεία...καλά πάσο...

Πέρα απο την πλάκα, ήταν πολύ ωραίο με πλούσια φαντασία, αν και λίγο μακάμβριο αλλά πολύ ρομαντικό!! Κρίμα που δεν υπάρχει ο Κάναμε (που ξέρεις μπορεί να του άρεσε και αυτουνου) Καλα΄εχω ξεφύγει...

Το ποίημα στο τέλος ήταν όντως σκέτη ποιηση..όσο σκοτεινό τόσο τρυφερό υπο μία άποψη..

Nuit και πάλι μερσί (ήμουν 100% σίγουρη οτι θα ήταν Καναμε μέσα)...Merry Christmas you too... :thanks:
juliet
juliet
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 783
Points : 6548
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Τόπος : Στα βαθύ δάσος της Φαντασίας...
Χιούμορ : Παντού και πάντα

http://vampireknight.all-up.com/forum.htm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Δεκ 12, 2010 1:07 am

τι να πω?! ο,τικαι να πω λιγο θα ναι !!!
απλα ενα μεγαλο ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον θυληκο Σαιξπηρ του φορουμ!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
οντως πολυ ρομαντικο...κι επειδη εβλεπα ενα δραμμα πριν και με πηραν τα ζουμια... Klaps-klaps
δεν δυσκολευτηκα καθολου να συνεχισω το κλαμμα... Klaps-klaps
ξαναρθε απο μονο του !!! Klaps-klaps
και παλι 1000 bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! νουιτ !!!


Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14667
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 9 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Κυρ Δεκ 12, 2010 1:52 am

juliet έγραψε:

@ Ναταλ: Κοριτσάκι μου είναι δυνατόν να είμαι με τον Κουραν, να μου λέει να ζήσουμε μία ardious immortal ζωή και εγώ να του λέω όχι; για ποια με πέρασες; φαίνομαι για τρελή, όχι πες μου φαίνομαι; καλά τα λέει η Νίνα΄!! Τι εννοείς ναι; Ααααααααα ήταν ποιητική αδεία...καλά πάσο...


καλα ναι το ξερω οτι αν σου ζητουσε ο Καναμε να περασε την αιωνιοτητα μαζι η απαντηση θ αηταν ναι χωρις δευτερησκεψη. αλλα επρεπε να υπαρχει κατι στην ιστορια που να κολλαει το ολο θεμα για να φτασουμε σε αυτο το τελος. και το μονο ''κοντινο'' σε ρωμαιο και ιουλιετα ηταν αυτο με τους γονεις. αν του ελεγες ναι απο την πρωτη σειρα δεν θα ειχαμε φικ. lol! lol! lol!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 12009
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 22 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης