Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Γιορτινό Theme
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 11:49 am από ΜΙΜΙ

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Casting...
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Δεκ 13, 2023 2:39 pm από ΜΙΜΙ

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τρι Φεβ 15, 2022 10:19 am από stardustia

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Vote_lcap72%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Vote_lcap21%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Vote_lcap5%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Vote_lcap2%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

+14
eleanna
juliet
nina
eleonor
TZENHG13
ΜΙΜΙ
anna
Dalia
nansecrets
c-t
ariel
tania
libra
nuitetoile21
18 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 22 Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από tania Τετ Δεκ 08, 2010 11:05 pm

bang-bang bang-bang bang-bang Δεν παιζω,δεν παιζω,δεν παιζω!!Και Τερρυ και Χιου Τζακμαν;Nan,ετοιμασου για duel: duel: duel: !!Για τα ματια τους μονο!!Προβλεπω θυματα strecher: strecher: ! strecher: !
tania
tania
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Points : 5081
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Καρδιτσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Τετ Δεκ 08, 2010 11:16 pm

εγω εχω να κανω μια ερωτηση κρισεως...
ζουσε ο χιου το 19.... τοσο τελως παντων...οεο ????????? Waw!!!!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από anna Τετ Δεκ 08, 2010 11:18 pm

odette έγραψε:εγω εχω να κανω μια ερωτηση κρισεως...
ζουσε ο χιου το 19.... τοσο τελως παντων...οεο ????????? Waw!!!!

ειναι ο παππους του παππου του Χιου (οποτε εμεινε κ το ονομα ιδιο!!) :lol: :lol: :lol: :lol:
anna
anna
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2611
Points : 7881
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Lothlorien
Χιούμορ : black- καραblack!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Τετ Δεκ 08, 2010 11:32 pm

anna έγραψε:
odette έγραψε:εγω εχω να κανω μια ερωτηση κρισεως...
ζουσε ο χιου το 19.... τοσο τελως παντων...οεο ????????? Waw!!!!

ειναι ο παππους του παππου του Χιου (οποτε εμεινε κ το ονομα ιδιο!!) :lol: :lol: :lol: :lol:

οκ...τωρα κατατοπιστηκα πληρως !!! βρε για δες τον παππου του χιου που γνωριζε τον τερρυ !!!
ααααααχχχχχχχχ...αυτες ειναι γνωριμιες Loveeeee Loveeeee Loveeeee
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Δεκ 09, 2010 12:29 am

odette έγραψε:εγω εχω να κανω μια ερωτηση κρισεως...
ζουσε ο χιου το 19.... τοσο τελως παντων...οεο ????????? Waw!!!!

ωχ ελα βρε νταλια. Mpaaaa φικ ειναι οτι θελουμε κανουμε. δηλαδη αν σου φανηκε παραλογο που εμφανισα τον χιου στον φικ της ναν που να δεις στα επομενα τι εχω κανει...ειδικα στης λιμπρα Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11956
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Δεκ 09, 2010 12:41 am

nuitetoile21 έγραψε:
odette έγραψε:εγω εχω να κανω μια ερωτηση κρισεως...
ζουσε ο χιου το 19.... τοσο τελως παντων...οεο ????????? Waw!!!!

ωχ ελα βρε νταλια. Mpaaaa φικ ειναι οτι θελουμε κανουμε. δηλαδη αν σου φανηκε παραλογο που εμφανισα τον χιου στον φικ της ναν που να δεις στα επομενα τι εχω κανει...ειδικα στης λιμπρα Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii

ειμαι περιεργη να διαβασω... study study
δεν μου κανει εντυπωση...εδω τον βαγγελη τον εκανες στηαρ... Hihihihihi Hihihihihi
και τον αλμπερτ ταρανδο...εκει θα κολλησουμε...
για λεγε ...τοσο νωρις σχολασε ο γαμος...?? ωραια ηταν?? Hihihi
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Δεκ 09, 2010 12:46 am

νια μια χαρα. ε κοιτα πολιτικος ηταν. απο τις 8 ειμασταν ηδη εκει που θα τρωγαμε γυρω στα 15 ατομα και αυριο ειναι εργασιμη. μια χαρα κρατησε και ως εδω
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11956
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Δεκ 09, 2010 12:46 am

μολις το διαβασα... nuit.. αμα σου πω οτι συγκινηθηκα και γελασα μαζι;;
δυστυχως ή ευτυχως με ψυχογραφησες τοσο καλα.. αυτο το ειρωνικο υφακι ειναι δικο μου!!! Yupiiiii Yupiiiii
καλα τη μανα της Σουζαννας αν μπορουσα να τη σκοτωσω με μια ματια να στε σιγουρες οτι θα το εκανα.. οσο για τι διδα Μαρλοου.. αν δεν την πεθαινε η Μιζουκι κι αν εγω ημουν αληθεια η μανατζερ του Τερρυ, για παντα διδα Μαρλοου θα εμενε!!!!! Twisted Evil
Λατρευω ακομα περισσοτερο τον Τερρυ για το δωρο που μου εκανε..πανω κατω σκεφτηκαμε στο ιδιο μηκος κυματος για τα δωρα μας! (οντως στην Καντυ θα τον πηγαινα!!!)
Για τον ασπρο γλαρο τωρα.. εε... μα καλα ειπα.. ακου ασπρος γλαρος.. σιγα μην το ελεγαν και πρασινη καμπια!!! τσ, τσ, τσ, μηδεν φαντασια το Αρντλεικο γι αυτο deny στην προταση! δεν εχει χρονο ο Τερενς Γκραντσεστερ για τετοιες χαζες προτασεις!!! Mpaaaa
Ναταλιααααα σ'αγαπαωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!! πολυ πολυ πολυ!!! Σ'ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλα Χριστουγεννα Ναταλακι μου και σε σενα και μεσα απο την καρδια μου να γινεις μια σπουδαια συγγραφεας!!! Το αξιζεις πραγματικα!!! Big hug Big hug Flowers Flowers kissy: kissy: kissy: (ναι η χαζη δακρυσα!!! Crying or Very sad )
Καλα Χριστουγεννα σε ολες κοριτσια!!! Να ειστε ολες καλα!

toast: toast: toast: toast: toast:






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Δεκ 09, 2010 12:48 am

nansecrets έγραψε:μολις το διαβασα... nuit.. αμα σου πω οτι συγκινηθηκα και γελασα μαζι;;
δυστυχως ή ευτυχως με ψυχογραφησες τοσο καλα.. αυτο το ειρωνικο υφακι ειναι δικο μου!!! Yupiiiii Yupiiiii
καλα τη μανα της Σουζαννας αν μπορουσα να τη σκοτωσω με μια ματια να στε σιγουρες οτι θα το εκανα.. οσο για τι διδα Μαρλοου.. αν δεν την πεθαινε η Μιζουκι κι αν εγω ημουν αληθεια η μανατζερ του Τερρυ, για παντα διδα Μαρλοου θα εμενε!!!!! Twisted Evil
Λατρευω ακομα περισσοτερο τον Τερρυ για το δωρο που μου εκανε..πανω κατω σκεφτηκαμε στο ιδιο μηκος κυματος για τα δωρα μας! (οντως στην Καντυ θα τον πηγαινα!!!)
Για τον ασπρο γλαρο τωρα.. εε... μα καλα ειπα.. ακου ασπρος γλαρος.. σιγα μην το ελεγαν και πρασινη καμπια!!! τσ, τσ, τσ, μηδεν φαντασια το Αρντλεικο γι αυτο deny στην προταση! δεν εχει χρονο ο Τερενς Γκραντσεστερ για τετοιες χαζες προτασεις!!! Mpaaaa
Ναταλιααααα σ'αγαπαωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!! πολυ πολυ πολυ!!! Σ'ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλα Χριστουγεννα Ναταλακι μου και σε σενα και μεσα απο την καρδια μου να γινεις μια σπουδαια συγγραφεας!!! Το αξιζεις πραγματικα!!! Big hug Big hug Flowers Flowers kissy: kissy: kissy: (ναι η χαζη δακρυσα!!! Crying or Very sad )
Καλα Χριστουγεννα σε ολες κοριτσια!!! Να ειστε ολες καλα!

toast: toast: toast: toast: toast:

χαιρομαι που σου αρεσε ναν! καλα χριστουγεννα!!!!! Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11956
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Δεκ 09, 2010 12:49 am

nuitetoile21 έγραψε:
nansecrets έγραψε:μολις το διαβασα... nuit.. αμα σου πω οτι συγκινηθηκα και γελασα μαζι;;
δυστυχως ή ευτυχως με ψυχογραφησες τοσο καλα.. αυτο το ειρωνικο υφακι ειναι δικο μου!!! Yupiiiii Yupiiiii
καλα τη μανα της Σουζαννας αν μπορουσα να τη σκοτωσω με μια ματια να στε σιγουρες οτι θα το εκανα.. οσο για τι διδα Μαρλοου.. αν δεν την πεθαινε η Μιζουκι κι αν εγω ημουν αληθεια η μανατζερ του Τερρυ, για παντα διδα Μαρλοου θα εμενε!!!!! Twisted Evil
Λατρευω ακομα περισσοτερο τον Τερρυ για το δωρο που μου εκανε..πανω κατω σκεφτηκαμε στο ιδιο μηκος κυματος για τα δωρα μας! (οντως στην Καντυ θα τον πηγαινα!!!)
Για τον ασπρο γλαρο τωρα.. εε... μα καλα ειπα.. ακου ασπρος γλαρος.. σιγα μην το ελεγαν και πρασινη καμπια!!! τσ, τσ, τσ, μηδεν φαντασια το Αρντλεικο γι αυτο deny στην προταση! δεν εχει χρονο ο Τερενς Γκραντσεστερ για τετοιες χαζες προτασεις!!! Mpaaaa
Ναταλιααααα σ'αγαπαωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!! πολυ πολυ πολυ!!! Σ'ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλα Χριστουγεννα Ναταλακι μου και σε σενα και μεσα απο την καρδια μου να γινεις μια σπουδαια συγγραφεας!!! Το αξιζεις πραγματικα!!! Big hug Big hug Flowers Flowers kissy: kissy: kissy: (ναι η χαζη δακρυσα!!! Crying or Very sad )
Καλα Χριστουγεννα σε ολες κοριτσια!!! Να ειστε ολες καλα!

toast: toast: toast: toast: toast:

χαιρομαι που σου αρεσε ναν! καλα χριστουγεννα!!!!! Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug

μονο μου αρεσε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; και Τερρυ και χιου μαζι;;;;;;;;;;;;;;;;;; ειμαι στον 7ο ουρανο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Δεκ 09, 2010 12:53 am

ποποποπο...ναν απ'οτι βλεπω σε πηραν τα ζουμια...
φρτε φαρασι παιδια...
χιχιχιχιχι...αστειακι...και μενα μαρεσε παρα πολυ !!!


Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από anna Πεμ Δεκ 09, 2010 12:54 am

nuitetoile21 έγραψε:
odette έγραψε:εγω εχω να κανω μια ερωτηση κρισεως...
ζουσε ο χιου το 19.... τοσο τελως παντων...οεο ????????? Waw!!!!

ωχ ελα βρε νταλια. Mpaaaa φικ ειναι οτι θελουμε κανουμε. δηλαδη αν σου φανηκε παραλογο που εμφανισα τον χιου στον φικ της ναν που να δεις στα επομενα τι εχω κανει...ειδικα στης λιμπρα Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii

αυτο το περιμενω κ εγω εναγωνιως!!!!! Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii
anna
anna
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2611
Points : 7881
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Lothlorien
Χιούμορ : black- καραblack!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 09, 2010 9:01 am

Groumf Groumf Groumf για να πανηγυρίζει και η άννα μαζί σου νουίτ για το δικό μου σημαίνει ότι ξέρει τι σκαρώνεις, αλλά εγώ δεν έχω ιδέα και με τρώει η αγωνία Surprise Surprise Point Point Point

Ναν μου χαίρομαι τόσο πολύ που σου άρεσε. Ήταν σαν να ήμουν μέσα στο φικ και να σε βλέπω όταν το διάβαζα...
Νουιτάκι και πάλι μπράβο... Flowers Flowers Flowers Flowers

Οντέτ όπως τα είπατε και παραπάνω αλλά από τον Στήαρ Βαγγέλη με Πήγασο, τη νεράιδα Τάνιαμπελ, τη χώρα του ποτέ-ποτέ, την άννα στον άλλο κόσμο, το ότι είμαστε η καθεμιά μας μέσα στις ιστορίες και μιλάμε με τους μάνγκα χαρακτήρες, εσένα το μόνο που σου φάνηκε παράξενο ήταν ο Χιου Τζάκμαν;;; thinking: thinking: thinking: thinking: thinking:

Πάντως δεν ξέρω ποια είναι η απάντηση της Νουίτ για το Πάσχα, αλλά εγώ προτείνω να την αφήσουμε να κάνει ήσυχη Πάσχα κι αν έχει όρεξη για γράψιμο να προσπαθήσει να προωθήσει την καριέρα της και να μην της κλέβουμε εμείς όλο τον ελεύθερο χρόνο όπως με τόση επιτυχία κάναμε αυτά τα Χριστούγεννα Hehe Hehe Hehe Hehe






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Δεκ 09, 2010 12:06 pm

χαχχαχαχχαχα βρε κοριτσια!! δεν λεω αν θελετε να σας γραψω και για το πασχα...αλλα τι να γραψω;;;; πως σουβλιζει τα αρνια ο τερρυ; rolf: rolf: rolf: rolf:
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11956
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Δεκ 09, 2010 12:21 pm

nuitetoile21 έγραψε:χαχχαχαχχαχα βρε κοριτσια!! δεν λεω αν θελετε να σας γραψω και για το πασχα...αλλα τι να γραψω;;;; πως σουβλιζει τα αρνια ο τερρυ; rolf: rolf: rolf: rolf:

εμενα παντως δεν θα με πειραζε να το δω και στην ψησταρια μαζι με το αρνι ! Hihihihihi
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 09, 2010 12:22 pm

odette έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:χαχχαχαχχαχα βρε κοριτσια!! δεν λεω αν θελετε να σας γραψω και για το πασχα...αλλα τι να γραψω;;;; πως σουβλιζει τα αρνια ο τερρυ; rolf: rolf: rolf: rolf:

εμενα παντως δεν θα με πειραζε να το δω και στην ψησταρια μαζι με το αρνι ! Hihihihihi

ωρα ειναι να δω και τον τερρυ να τυλιγει σουβλακια lol! lol! lol! lol!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Δεκ 09, 2010 3:02 pm

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: αυτα δεν τα κανει ο Τερρυ κοπελιες!! ειναι εθιμα για κατωτερες κοινωνικες ταξεις τα σουβλισματα και οι ψησταριες!! Οι δουκες απολαμβανουν φιλετα!!!!!!!!!!!!!!!!!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Δεκ 09, 2010 3:09 pm

και τωρα που ειμαι πιο ψυχραιμη απο χθες ναι μου αρεσε παρα πολυ. Πραγματικα κι εγω με ειδα να απανταω οπως ακριβως απαντουσα στην καθε περιπτωση! Αυτο που λατρεψα ηταν που ειχα εναν Τερρυ να με εμπιστευεται τοσο πολυ και να υπολογιζει σε μενα, που καταφερα να τον κανω να χαρει με την εκπληξη μου που του εκανα,
που εκανα την Σουζαννα να κλαψει Twisted Evil και τη μανα της να σκασει απο το κακο της Twisted Evil
και που Ο Χιου Τζακμαν παρακαλαγε τον Τερρυ μηνες για να με γνωρισει!!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
Εννοειται οτι θα με παντρευοταν στο τελος..!!! αφου ειπαμε.. αγγιζω την τελειοτητα!!! lol! lol!
(και μετα ξυπνησα! Razz )
Και παλι σ'ευχαριστω Νuitaki μου Big hug κι εσενα libra που το ανεβασες!!!Big hug
Το καταχαρηκα!!!!!!!!!!!!!
:mmd: :mmd:






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Δεκ 09, 2010 3:55 pm

να εισαι καλα ναν! αυτος ειναι ο σκοπος αλλωστε με αυτα τα φικ.να σας κανουν να χαρειτε! Flowers
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11956
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από TZENHG13 Πεμ Δεκ 09, 2010 4:37 pm

libra έγραψε:
‘’Δεν ξέρω τι θα κάνετε εσείς δεσποινίς Σουζάνα αλλά ο Τέρρυ δεν πρόκειται να αρραβωνιαστεί αυτά τα Χριστούγεννα’’, είπε η Nan κάθετα. ‘’Μόλις ανέβασε καινούργιο έργο, ξέρετε πόσο κακό θα του κάνει αυτό; Όχι ούτε καν το συζητάω το θέμα.’’

‘’Μα ο Τέρρυ..’’, είπε απελπισμένη η Σουζάνα.

Η Nan σήκωσε το χέρι της και την έκοψε. Η Σουζάνα λούφαξε μέσα στο καροτσάκι της.

‘’Αν ο Τέρρυ σκόπευε να παντρευτεί θα με είχε ενημερώσει ώστε να οργανώσω αυτά που θα ήταν απαραίτητα. Αν έρθει και μου πει ότι θέλει να αρραβωνιαστεί τότε πολύ ευχαρίστως να βρεθούμε και να συζητήσουμε όλοι μαζί’’, είπε κοφτά η Nan, τονίζοντας το ‘’όλοι’’. ‘’Τώρα με συγχωρείτε από όσο ξέρω, είμαι μόνο μάνατζερ του Τέρρυ και όχι δικιά σας, οπότε θα μου επιτρέψετε να ασχοληθώ με την δουλειά μου’’, συνέχισε και με ένα μεγάλο χαμόγελο άνοιξε την πόρτα δείχνοντας τους την έξοδο.

Το πόσο σου πάει να γίνεσαι σκύλα... Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi

libra έγραψε:
‘’Λέγεται;’’
‘’Καλημέρα σας, σας τηλεφωνώ από το κτήμα ‘’Ο άσπρος γλάρος’’. Θα κάνουμε μια γιορτή και θα θέλαμε τον κύριο Τέρ..’’, είπε η φωνή στην άλλη άκρη της γραμμής αλλά η Nan άρχισε να γελάει νευρικά.

‘’Τον άσπρο γλάρο; Τον άσπρο γλάρο είπατε;’’. ρώτησε μη μπορώντας να σταματήσει να γελάει.

‘’Μάλιστα’’, ακούστηκε η φωνή ξαφνιασμένη από την αντίδραση της μάνατζερ του Τέρρυ.

‘’Ναι, μην φάτε, έχουμε γλαρόσουπα’’, του απάντησε και έκλεισε το τηλέφωνο ενώ το νευρικό γέλιο ξανάρθε και την έριξε στην καρέκλα.

κι εγώ αναρωτιόμουν γιατί ήταν διαρκώς κατειλλημένη η γραμμή,
Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr
ήθελα να τον καλέσω να πάμε σ' ένα ρεμπετάδικο για κρασάκι και μετά ΠΕΝΤΕΛΙΚΟ να του γνωρίσω τους παράγοντες της ομάδας, αλλά όλο μπούρου μπούρου στο τηλέφωνο που να πιάσω γραμμή????... είδες τι μου έκανες ρε Ναν...???? σίγουρα θα δεχόταν την πρότασή μου

Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue


libra έγραψε:
Η Nan του έπιασε το χέρι και τον κοίταξε στα μάτια.

‘’Αυτό είναι Τέρρυ. Αυτό που νομίζεις.’’, του είπε. ‘’Τα έχω κανονίσει όλα. Κανείς δεν πρόκειται να μάθει ποτέ τίποτα.’’

Ο Τέρρυ την κοίταξε με ευγνωμοσύνη.....

...αμέσως μετά έντρομος ο Τέρρυ φώναξε
"ΝΑΝ, ΝΑΝ, τι έπαθες? ΝΑΝ μ' ακούς?"
η ΝΑΝ όμως είχε γίνει ένα με το πατάκι της λιμουζίνας καθώς ένιωσε λίγα λεπτά πριν, το βλέμμα του Τέρρυ να την διαπερνά. χρειάστηκαν 3 κουβάδες νερό, 5 χαστούκια και 2 χούφτες χιόνι για να συνέλθει
Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi


libra έγραψε:
Και τότε μια φιγούρα ξεχώρισε από τις υπόλοιπες. Μια ξανθιά κοπέλα η οποία έτρεχε μέσα στο χιόνι και ερχόταν προς το αυτοκίνητο.

‘’ΣΤΑΜΑΤΑ!’’, φώναξε ο Τέρρυ στον οδηγό και πριν εκείνος προλάβει να πατήσει το φρένο, ο Τέρρυ βρισκόταν ήδη έξω από το αυτοκίνητο και έτρεχε προς την μεριά της κοπέλας.

Την αγκάλιασε όσο πιο σφιχτά μπορούσε, αρνούμενος να πιστέψει πως όλο αυτό ήταν πραγματικότητα.
Η Nan παρακολουθούσε διακριτικά από το αυτοκίνητο χαμογελώντας ελαφρά.

τόσο διακριτικά που σε δευτερόλεπτα είχε ανοίξει το παράθυρο του αυτοκινήτου και είχε βρεθεί η μισή απ' έξω, προκειμένου να βλέπει τα πάντα. όσο κι αν την εμπιστευόταν ο Τέρρυ, ήξερε ότι τις ζουμερές λεπτομέρειες δεν θα τις μοιραζόταν με κανένας άλλον εκτός από την Κάντυ.

ο Τέρρυ ξαφνιασμένος από έναν περίεργο θόρυβο που άκουγε, άφησε την Κάντυ από την αγκαλιά του και κατευθύνθηκε προς το σημείο που ερχόταν αυτός ο περίεργος ήχος.
όταν αντίκρισε το θέαμα άρχισε να γελάει.
μόλις είχε δει την ΝΑΝ. η μισή έξω από το αυτοκίνητο, η μύτη της κατακόκκινη, μία μικρή χιονοστοιβάδα στον κότσο της και τα σαγόνια της να παίζουν καστανιέτες απ το κρύο
(εξού και ο περίεργος θόρυβος)

lol! lol! lol!

libra έγραψε:
Βρέθηκε μπροστά σε μια τεράστια ανθοδέσμη και δεν μπορούσε να διακρίνει το πρόσωπο πίσω από τα λουλούδια. Τελικά τα λουλούδια παραμερίστηκαν και η Nan βρέθηκε να στέκεται απέναντι από έναν πολύ όμορφο άντρα.

‘’Είμαι ο Χιού Τζάκμαν’’, της είπε ο άντρας.

Η Nan τον κοίταξε σκεφτική. Τον είχε ακουστά, ήταν ένας συνάδερφος του Τέρρυ.

‘’Χάρηκα’’, του είπε. ‘’Εγώ είμαι η Nan..’’

‘’Ναι το ξέρω. ‘’, της είπε ο άντρας ‘’Μήνες παρακαλάω τον Τέρρυ να μας γνωρίσει’’, συνέχισε με ένα αμήχανο χαμόγελο.

όλα στο Σπύρο...εκτός κι αν τα βρούμε με εκείνο το σουβεράκι που λέγαμε
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Chasin10

libra έγραψε:
‘’Ώστε αυτή ήταν η έκπληξη του Τέρρυ’’, σκέφτηκε η Nan και χαμογέλασε.

χαμογέλασε προκειμένου να μην καταλάβει ο Τέρρυ την τσαντίλα της
"ωραίο δώρο. τι να σου πω??? χάθηκε να μου χαρήσεις κι εμένα μία φορά το κορμί σου? ή έστω ένα φιλάκι...τόσες φιλάς όταν υποδύεσαι ρόλους, εγώ να μην πάρω τζούρα η καημένη?" σκέφτηκε η ΝΑΝ και αμέσως έχωσε το κεφάλι της μέσα στην ανθοδέσμη, για να μην δει κανείς τις γκριμάτσες της.


libra έγραψε:
Ο Τέρρυ όπως φάνηκε είχε δίκιο που ήθελε να γνωρίσει την Nan με τον φίλο του. Η Σουζάνα είχε την χαρά να ακούσει από τον Τέρρυ μόλις εκείνος γύρισε από τις χριστουγεννιάτικες διακοπές του, ότι σύντομα θα έπρεπε να ετοιμαστεί για τον γάμο. Και αν στην αρχή το βρήκε διασκεδαστικό να μην διευκρινίζει για ποιον γάμο μιλούσε, όταν η Σουζάνα άρχισε να παραγγέλνει προσκλητήρια θεώρησε πως είχε έρθει η ώρα να της πει ότι αυτός που θα παντρευόταν ήταν ο Χιού και όχι εκείνος και η νύφη θα ήταν η Nan και όχι η Σουζάνα.

τι σαδιστής που είναι κι αυτός??? στη μάνα της Σουζάνας έπρεπε να κάνει καψόνια, οχι στη Σουζάνα...

NUI μπράβοοοοοο πολύ καλό
bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
ΝΑΝ ελπίζω να το απόλαυσες...
Hihihi Hihihi Hihihi Hihihi Hihihi
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7646
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Δεκ 09, 2010 4:43 pm

πωπω τζενη πραγματικ ατρεμω για τα σχολια που θα κανεις στο δικο σου φικ Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11956
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από TZENHG13 Πεμ Δεκ 09, 2010 4:46 pm

δεν ξέρω ποια είναι η ιστορία αλλά θα προσπαθήσω να είμαι αντικειμενική (εκτός αν με παντρέψεις με τον Κόκκαλη, οπότε θα έχεις δύο μέρες να μετακομίσεις? lol! lol! lol! lol!
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7646
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Δεκ 09, 2010 4:48 pm

TZENHG13 έγραψε:δεν ξέρω ποια είναι η ιστορία αλλά θα προσπαθήσω να είμαι αντικειμενική (εκτός αν με παντρέψεις με τον Κόκκαλη, οπότε θα έχεις δύο μέρες να μετακομίσεις? lol! lol! lol! lol!

χαχαχχαχαχαχα ε οχι ρε συ ειπαμε! δεν εχω αυτοκτονικες τασεις!!!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11956
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 09, 2010 6:43 pm

καλά, η version της nuit είναι άπαιχτη, αλλά τα backstage της Τζένης έχουν κι αυτά μια δόση τελειότητας.... rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nina Πεμ Δεκ 09, 2010 6:57 pm

Τζενη έγραψε: ...αμέσως μετά έντρομος ο Τέρρυ φώναξε
"ΝΑΝ, ΝΑΝ, τι έπαθες? ΝΑΝ μ' ακούς?"
η ΝΑΝ όμως είχε γίνει ένα με το πατάκι της λιμουζίνας καθώς ένιωσε λίγα λεπτά πριν, το βλέμμα του Τέρρυ να την διαπερνά. χρειάστηκαν 3 κουβάδες νερό, 5 χαστούκια και 2 χούφτες χιόνι για να συνέλθει



Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539

Αυτο δεν ειναι backstage ειναι σαν να εχω μπροστα μου την nan να κυλιεται στα πατωματα Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 6 274539
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6598
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 22 Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης