Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Vote_lcap72%Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Vote_lcap21%Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

+6
ariel
Dalia
eleanna
eleonor
nuitetoile21
libra
10 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 02, 2010 9:56 pm

Στον Τέρρυ να μην δώσεις τη Σουζάνα και όπου αλλού θέλεις να τη δώσεις, δώστην .... lol!






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από eleonor Πεμ Δεκ 02, 2010 10:05 pm

odette έγραψε:
Σπόιλερ:

lol! lol! Just as long as you DON'T give her to Terry lol!
eleonor
eleonor
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Points : 5311
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από eleonor Πεμ Δεκ 02, 2010 10:07 pm

libra έγραψε:Στον Τέρρυ να μην δώσεις τη Σουζάνα και όπου αλλού θέλεις να τη δώσεις, δώστην .... lol!

lol! lol! I didn't see your post before i posted mine *hi5* lol!
eleonor
eleonor
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Points : 5311
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 02, 2010 10:11 pm

έτσι-έτσι... τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται !!!!! cheers






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Δεκ 02, 2010 10:36 pm

ειστε με τα καλα σας ειναι δυνατον να δωσω τον τερρυ στην σουζαννα... affraid affraid
μην ανησυχητε...


Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Δεκ 02, 2010 10:47 pm

odette έγραψε:ειστε με τα καλα σας ειναι δυνατον να δωσω τον τερρυ στην σουζαννα... affraid affraid
μην ανησυχητε...


Σπόιλερ:

βρε μην τα λες ολα σε spoiler!!! τι θα διαβασουμε μετα;;; lol!






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Δεκ 02, 2010 10:49 pm

nansecrets έγραψε:
odette έγραψε:ειστε με τα καλα σας ειναι δυνατον να δωσω τον τερρυ στην σουζαννα... affraid affraid
μην ανησυχητε...


Σπόιλερ:

βρε μην τα λες ολα σε spoiler!!! τι θα διαβασουμε μετα;;; lol!

χεχεχεχε...καλα λες...τερμα οι αποκαλυψεις...εγω φταιω μου ξεφευγουν...χιχιχιχι Hihihi
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από TZENHG13 Παρ Δεκ 03, 2010 12:58 pm

μόλις διάβασα το πρώτο φικ από αυτό το φόρουμ. ξεκίνησα με αυτό γιατί ήταν μικρό και χριστουγεννιατικό
mlks: να το διάβαζα γύρω στο Πάσχα...
ΣΥΓΝΩΜΗ κορίτσια αλλά σιγά σιγά θα τα διαβάσω όλα Hehe

Λοιπόν LIBRA,
πολύ ωραίος ο τρόπος που γράφεις, ωραία ιδέα να βάλεις παλιές χριστουγεννιάτικες εικόνες και τα τραγούδια, πολύ τρυφερές στιγμές που με το τρόπο που τις περιέγραψες τις έκανες κι αυτές εικόνες
bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

...αλλά μωρή mizouki τι είναι αυτό το πράγμα? Arghhhh Arghhhh Arghhhh
Χριστέ μου τόσα χρόνια είχα το χάρο πάνω απ' το κεφάλι μου...(κοιμόμασταν σε κουκέτες)
Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr
πάω να δω αν υπάρχει κανένα δρεπάνι κάτω απ' το κρεβάτι και αμέσως να συγκαλέσω δεύτερο έκτακτο οικογενειακό συμβούλιο Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr
αν συνεχίσεις έτσι μας βλέπω να ξεπερνάμε και το Δ.Σ.της Τράπεζας της Ελλάδος, προκειμένου να βρούμε λύση να σε σώσουμε ή ακόμα χειρότερα πως θα σωθούμε...
τι τραβάω η γυναίκα...??? Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr

δεν μου φτάνανε οι τραυματισμοί της ομάδας, τα πειθαρχικά παραπτώματα των παιχτών, οι μεταγραφές του Ιανουαρίου, πρέπει να έχω και την περίπτωσή σου στο μυαλό μου...ουουουουουφφφφφ Groumf Groumf Groumf
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7675
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 03, 2010 1:18 pm

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια Flowers
Σε ευχαριστώ όμως περισσότερο για τα κακά σου λόγια Flowers
Έχω λιώσει στο γέλιο rolf: rolf: rolf: rolf:
Μη φοβάσαι Τζενάκι μου και σόρυ αν σε ξεβόλεψα με τόσες σκοτούρες που έχεις στο κεφάλι Tongue Tongue Tongue
Νομίζω όμως ότι οι οικογενειακές στιγμές είναι Χριστουγεννιάτικες. Για τη Σουζάνα το ξέρουμε ότι την τρώει και η ίδια η Μιζούκι, άρα έχω το ακαταλόγιστο.
Ε, τώρα για τον Άλμπερτ κρίμα, δεν λέω, αλλά μου βγήκε λίγο sad...
Σπόιλερ:
Πάντως όσοι απομένουν περνάνε καλά lol! lol! lol! lol!






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από tania Παρ Δεκ 03, 2010 2:06 pm

odette έγραψε:ειστε με τα καλα σας ειναι δυνατον να δωσω τον τερρυ στην σουζαννα... affraid affraid
μην ανησυχητε...


Σπόιλερ:
Σου εχω εγω μια ιδεα,για το που θα δωσεις τη Σουζανα,αλλα επειδη εξακολουθω να ειμαι ασχετη Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi στο να κατεβαζω φωτογραφιες,θα σας τη δειξω σαν αβαταρ για λιγη ωρα και μετα θα τη βγαλω!
tania
tania
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Points : 5110
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Καρδιτσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 03, 2010 2:10 pm

tania έγραψε:Σου εχω εγω μια ιδεα,για το που θα δωσεις τη Σουζανα,αλλα επειδη εξακολουθω να ειμαι ασχετη Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi στο να κατεβαζω φωτογραφιες,θα σας τη δειξω σαν αβαταρ για λιγη ωρα και μετα θα τη βγαλω!

cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: με πηγώνεις... θες να πεις ότι οι οδηγίες μου εδώ: https://terry.forumgreek.com/forum-f13/topic-t119.htm δεν σε έχουν βοήθησει καθόλου;;;; cryy: cryy: cryy: cryy: cryy:


Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 8-85

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
φαντάσου την Σουζάνα και την Ελίζα να πίνουν καφεδάκι αγκαζέ με την Ελρόυ
rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από tania Παρ Δεκ 03, 2010 2:16 pm

[quote="libra"]
tania έγραψε:Σου εχω εγω μια ιδεα,για το που θα δωσεις τη Σουζανα,αλλα επειδη εξακολουθω να ειμαι ασχετη Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi στο να κατεβαζω φωτογραφιες,θα σας τη δειξω σαν αβαταρ για λιγη ωρα και μετα θα τη βγαλω!

cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: με πηγώνεις... θες να πεις ότι οι οδηγίες μου εδώ: https://terry.forumgreek.com/forum-f13/topic-t119.htm δεν σε έχουν βοήθησει καθόλου;;;; cryy: cryy: cryy: cryy: cryy:


Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 8-85

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
φαντάσου την Σουζάνα και την Ελίζα να πίνουν καφεδάκι αγκαζέ με την Ελρόυ Τι να πω!Ειμαι ανεπιδεκτη μαθησεως!Συγνωμη κυρια δασκαλα!!( η αληθεια ειναι πως λογω δουλειας δεν προλαβα ν'ασχοληθω και πολυ!)Μενω στην ιδια ταξη η το Σεπτεβρη ξανα;
tania
tania
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Points : 5110
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Καρδιτσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από libra Παρ Δεκ 03, 2010 2:17 pm

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
ε, καλά, δεν έμεινες και σε όλα τα μαθήματα για να σε αφήσουμε στον τόπο...
Σεπτέμβρη με τον κηδεμόνα σας παρακαλώ lol!






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από Dalia Παρ Δεκ 03, 2010 10:28 pm

tania έγραψε:
odette έγραψε:ειστε με τα καλα σας ειναι δυνατον να δωσω τον τερρυ στην σουζαννα... affraid affraid
μην ανησυχητε...


Σπόιλερ:
Σου εχω εγω μια ιδεα,για το που θα δωσεις τη Σουζανα,αλλα επειδη εξακολουθω να ειμαι ασχετη Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi στο να κατεβαζω φωτογραφιες,θα σας τη δειξω σαν αβαταρ για λιγη ωρα και μετα θα τη βγαλω!

Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από nansecrets Σαβ Δεκ 04, 2010 12:40 am

μολις το διαβασα...
libra.. θα μας μελαγχολησεις ακομα δεν ηρθαν τα χριστουγεννα;;;; cryy: cryy:
θυμισε μου στη συναντηση να σε δειρω!!! Boxing kissy:
πολυ ομορφο, πολυ γλυκο, πολυ ζεστο, αλλα και στεναχωρο!!
χιλια μπραβο bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! και για τις φωτο αλλα κυριως για τα τραγουδια που με την μουσικη τους συνοδευαν το διαβασμα!! :kantada:

Σπόιλερ:






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από libra Σαβ Δεκ 04, 2010 9:05 am

Σε ευχαριστώ πολύ nan μου Flowers
Θα στο θυμίσω στη συνάντηση να με δείρεις, αλλά δεν θα προλάβεις να ασχοληθείς μαζί μου με τόσο κόσμο τριγύρω uwish:






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 1zx1px0 Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 4 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης