Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Vote_lcap72%Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Vote_lcap21%Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

+6
ariel
Dalia
eleanna
eleonor
nuitetoile21
libra
10 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από eleonor Πεμ Δεκ 02, 2010 3:43 am

odette έγραψε:οχι επειδη...λιποθυμισε και δεν καταλαβα...αλλα οπως ειπες θα καταλαβω αυριο...
μηπως να ανεβασω κι εγω το πρωτο μου κεφαλαιο...μμμ το σκεφτομαι σοβαρα...

Ma ti den katalaves, xriso mou? Teasing Grim faced George emfanisetai anti tou Alvertou, tous zitaei na tous milisei idiaiterws, h Candy lipo8imaei molis akouei ti tous leei...

ti kanei niaou niaou sta keramidia? lol! valta ola mazi na deis ti bgazei o axtarmas lol!


Σπόιλερ:
eleonor
eleonor
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Points : 5311
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Δεκ 02, 2010 4:08 am

eleonor έγραψε:
Σπόιλερ:

Papas rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11985
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Δεκ 02, 2010 11:38 am

eleonor έγραψε:
odette έγραψε:οχι επειδη...λιποθυμισε και δεν καταλαβα...αλλα οπως ειπες θα καταλαβω αυριο...
μηπως να ανεβασω κι εγω το πρωτο μου κεφαλαιο...μμμ το σκεφτομαι σοβαρα...

Ma ti den katalaves, xriso mou? Teasing Grim faced George emfanisetai anti tou Alvertou, tous zitaei na tous milisei idiaiterws, h Candy lipo8imaei molis akouei ti tous leei...

ti kanei niaou niaou sta keramidia? lol! valta ola mazi na deis ti bgazei o axtarmas lol!


Σπόιλερ:

Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 02, 2010 5:19 pm


Αυτό ήταν όλο.
Τελευταία κομμάτια σήμερα.
Σπόιλερ:

Τα Χριστουγεννιάτικα τραγούδια τα δίνω σε αγγλικές εκδόσεις γιατί οι ελληνικές που βρήκα ήταν τουλάχιστον γελοίες και απαράδεκτες Grrrrrr






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από eleonor Πεμ Δεκ 02, 2010 5:25 pm

libra έγραψε:

Σπόιλερ:


Σπόιλερ:

Wonderful job, Libra! cheers cheers cheers Loved the diary entries, so emotional Sad

But the ending was totally awesome! bravoooo!!!! Flowers
eleonor
eleonor
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Points : 5311
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Δεκ 02, 2010 5:27 pm

παιζουμε με τα ονοματα παιδιων και νεκρων και μπερδευουμαι τον κοσμο;; Groumf
Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha τελειο!!!! μπραβο!!!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11985
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 02, 2010 5:27 pm

eleonor έγραψε:
libra έγραψε:

Σπόιλερ:


Σπόιλερ:

Wonderful job, Libra! cheers cheers cheers Loved the diary entries, so emotional Sad

But the ending was totally awesome! bravoooo!!!! Flowers

Σχολείο Μιζούκι... ότι μας περισσεύει το κλαδεύουμε... lol!
Σπόιλερ:
Πάντως έπεσες 100% μέσα-χτες δεν μπορούσα να στο πω, στο γράφω όμως σήμερα cheers






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 02, 2010 5:29 pm

nuitetoile21 έγραψε:παιζουμε με τα ονοματα παιδιων και νεκρων και μπερδευουμαι τον κοσμο;; Groumf
Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha τελειο!!!! μπραβο!!!

δεν φταίω εγώ που μπερδευτήκατε... εσείς φταίτε που δεν μου έχετε ούτε σταλιά εμπιστοσύνη Tongue
είδες η ελενορ που με εμπιστεύτηκε το κορίτσι;;; Αμέσως το κατάλαβε ότι τον κλαίμε τον μακαρίτη lol! lol!






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από tania Πεμ Δεκ 02, 2010 5:32 pm

libra έγραψε:
Αυτό ήταν όλο.
Τελευταία κομμάτια σήμερα.
Σπόιλερ:

Τα Χριστουγεννιάτικα τραγούδια τα δίνω σε αγγλικές εκδόσεις γιατί οι ελληνικές που βρήκα ήταν τουλάχιστον γελοίες και απαράδεκτες Grrrrrr
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:
Αντε ν'αραιωνουμε σιγα σιγα,γιατι μαζευτηκαμε πολυ.,σ'αυτη τη νουβελα!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
tania
tania
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Points : 5110
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Καρδιτσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Δεκ 02, 2010 5:42 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha τανια με πεθανες!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11985
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από ariel Πεμ Δεκ 02, 2010 5:46 pm

Βρε καταραμένη Libroμιζούκι, τι ψυχοβγάλτη πήγες κι εγραψες!!!!

Σου βγάζω το καπέλο κυρία μου!!!Το πονημα σου ήταν αριστουργημα! κατι τετοιο θα έχει κάνει και η γιαπωνέζα, γι' αυτό δεν βγάζουμε ακρη, αν δεν διαβάσουμε ολη τη νουβέλα!!!

:mmd: my dear Lib!! επισήμως, καλα χριστουγεννα!






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27028
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 02, 2010 5:51 pm

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια... Flowers Flowers Flowers Flowers

ariel έγραψε:Βρε καταραμένη Libroμιζούκι, τι ψυχοβγάλτη πήγες κι εγραψες!!!!

Σου βγάζω το καπέλο κυρία μου!!!Το πονημα σου ήταν αριστουργημα! κατι τετοιο θα έχει κάνει και η γιαπωνέζα, γι' αυτό δεν βγάζουμε ακρη, αν δεν διαβάσουμε ολη τη νουβέλα!!!

:mmd: my dear Lib!! επισήμως, καλα χριστουγεννα!

Μέχρι το τρένο γύρισα τούμπα για να σας παιδέψω λιγάκι βρε lol! lol! lol!
Χαίρομαι που τα κατάφερα Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από c-t Πεμ Δεκ 02, 2010 5:58 pm

Αχου!!!!!!!!!!, λατρεύω τον Τέρρυ που γράφει ημερολόγιο Heartbeat <3
είναι πολύ γλυκιά ιστορία...
όσο για τον μακαρίτη, από 'δω το΄φερε, από 'κει το'φερε, το δυστύχημα με το τρένο δεν το γλίτωσε τελικά.....εμ, έτσι πάνε αυτά......τρείς και τον τσακώσανε... lol! lol! lol!
c-t
c-t
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 206
Points : 5126
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Δεκ 02, 2010 6:21 pm

εγω το τεμπελοσκυλο δεν το εχω διαβασει ακομα(γιατι κανω δουλειες και εχω πηξει αυτες τις μερες!) αλλα αποψε θα το διαβασω μια και τελειωσε και θα περασω και στης ελεαννας. θα επανελθω με σχολια οταν μαθω τι περιεχει το φικ libra, για την ωρα ειμαι στο σκοτος! Razz






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 02, 2010 6:24 pm

nansecrets έγραψε:εγω το τεμπελοσκυλο δεν το εχω διαβασει ακομα(γιατι κανω δουλειες και εχω πηξει αυτες τις μερες!) αλλα αποψε θα το διαβασω μια και τελειωσε και θα περασω και στης ελεαννας. θα επανελθω με σχολια οταν μαθω τι περιεχει το φικ libra, για την ωρα ειμαι στο σκοτος! Razz

αν δεν το κάνεις μέχρι αύριο-μεθαύριο, σου υπόσχομαι ότι δεν θα προλάβεις να το κάνεις αργότερα... Zip Zip Zip Zip

Σπόιλερ:






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Δεκ 02, 2010 6:28 pm

libra έγραψε:
nansecrets έγραψε:εγω το τεμπελοσκυλο δεν το εχω διαβασει ακομα(γιατι κανω δουλειες και εχω πηξει αυτες τις μερες!) αλλα αποψε θα το διαβασω μια και τελειωσε και θα περασω και στης ελεαννας. θα επανελθω με σχολια οταν μαθω τι περιεχει το φικ libra, για την ωρα ειμαι στο σκοτος! Razz

αν δεν το κάνεις μέχρι αύριο-μεθαύριο, σου υπόσχομαι ότι δεν θα προλάβεις να το κάνεις αργότερα... Zip Zip Zip Zip

Σπόιλερ:

Woops!!! gomenesai (ετσι το λενε;;Wink libra-chan! lol! lol!






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 02, 2010 6:30 pm

nansecrets έγραψε:
Woops!!! gomenesai (ετσι το λενε;;Wink libra-chan! lol! lol!

cheers cheers cheers cheers ε, καλά... με έστειλες λέμε... nan-chan χιχιχιχιχιχχιχι






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Δεκ 02, 2010 6:33 pm

libra έγραψε:
nansecrets έγραψε:
Woops!!! gomenesai (ετσι το λενε;;Wink libra-chan! lol! lol!

cheers cheers cheers cheers ε, καλά... με έστειλες λέμε... nan-chan χιχιχιχιχιχχιχι

με τοσες φορες που ζητανε συγνωμμη στο VK αναγκαστικα καποια γιαπωνεζικα σου μενουν!! lol!






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 02, 2010 6:35 pm

θα το'χουν στην ιαπωνία φαίνεται...

Σπόιλερ:






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Δεκ 02, 2010 6:46 pm

libra έγραψε:θα το'χουν στην ιαπωνία φαίνεται...

Σπόιλερ:


Σπόιλερ:






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Δεκ 02, 2010 8:21 pm

εχεις απολυτο δικιο νουιτ διοτι κι εγω μπερδευτηκα με τα ονοματα και τους νεκρους !!
και αφου το πολυποθητο ζευγαρι ειναι στο τελος μαζι...
ο αλμπερτ τι λογο ειχε να παει στον Αγιο Πετρο ????????????????????!!!!!!!!!!!!!! :roarrr:
Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 02, 2010 8:50 pm

Woops!!! Woops!!! τώρα αν σου πω ότι μου 'περίσσευε', δεν θα θες να μου ξαναμιλήσεις Hehe






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Δεκ 02, 2010 9:27 pm

libra έγραψε: Woops!!! Woops!!! τώρα αν σου πω ότι μου 'περίσσευε', δεν θα θες να μου ξαναμιλήσεις Hehe

οκ ομολογω οτι ο αλμπερτ ειναι καπως ιδιατερος και δυσκολα του βρισκεις γυναικα στα μετρα του...
αλλα οχι και να τον ξεκανεις... Crying or Very sad
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 02, 2010 9:29 pm

μην μου στεναχωριέσαι και στο μεγάλο μου φικ, μια χαρά γυναικάρα του βρήκα...
σε ένα άλλο του έδωσα την Κάντυ...
σε ένα άλλο του έδωσα τον Τζωρτζ...
ε, σε αυτό τον έστειλα στον Άγιο Πέτρο lol! lol! lol! lol!






Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για το 'Κάποια Χριστούγεννα'

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Δεκ 02, 2010 9:48 pm

libra έγραψε:μην μου στεναχωριέσαι και στο μεγάλο μου φικ, μια χαρά γυναικάρα του βρήκα...
σε ένα άλλο του έδωσα την Κάντυ...
σε ένα άλλο του έδωσα τον Τζωρτζ...
ε, σε αυτό τον έστειλα στον Άγιο Πέτρο lol! lol! lol! lol!

κριμα ομως ο ανθρωπος χαραμιζεται στον παραδεισο Crying or Very sad

Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης