Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Τερρο-Δωράκια
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σήμερα στις 8:43 am από stardustia

» Γιορτινό Theme
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Κυρ Μαρ 17, 2024 11:34 am από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Casting...
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Δεκ 13, 2023 2:39 pm από ΜΙΜΙ

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Κουίζ καντυ
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τρι Φεβ 15, 2022 10:19 am από stardustia

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Vote_lcap72%Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Vote_lcap21%Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

+6
souka
bettina
stardustia
ΜΙΜΙ
nansecrets
papirous
10 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Απρ 09, 2017 7:45 pm

και θολωμενες ταυτοχρονα!   Terry rules






Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35413
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από bettina Τετ Απρ 19, 2017 7:22 pm

Τελείωσα τον Daddy Long Legs. Αν σας αρέσουν τα ρομάντζα με τον άνδρα προστάτη, λίγο μπαμπά, καθοδηγητή θα σας αρέσει σίγουρα. Εγώ προτιμώ τις πιο ισότιμες σχέσεις και όλο αυτό με τον κηδεμόνα μου φαίνεται λίγο ανώμαλο. Καλά δηλαδή που την ερωτεύεται αφού την γνωρίζει ουσιαστικά και δεν είναι ο έρωτας το κίνητρο της υιοθεσίας. Η κεντρική ιδέα όμως είναι ευρηματική και γενικά είναι καλό.
bettina
bettina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1287
Points : 4599
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2016

http://thlenouvelotrela.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από Marianna Blue Lagoon Τρι Απρ 25, 2017 10:38 am

Μπέττυ μου, που το βρήκες; δηλ. εννοώ το βιβλίο που εχει γίνει πολύ λόγος ή απλά το διάβασες σε ανιμε΄;
Marianna Blue Lagoon
Marianna Blue Lagoon
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 2538
Points : 6013
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από bettina Τρι Απρ 25, 2017 1:22 pm

Εδώ είναι όλη η σειρά στα γιαπωνέζικα με αγγλικούς υπότιτλους: https://www.youtube.com/playlist?list=PLbwgzXmc8Bk3gCYsfNjdTPUkQyB7xkq6- (στο ίδιο κανάλι υπάρχει η Οικογένεια Τραπ, η Μικρή πριγκήπισσα, η Άννα των αγρών, η Πολυάννα, οι Μικρές κυρίες και άλλες ιστορίες). Εγώ την είδα στα ισπανικά, την έψαξα και με αγγλική μεταγλώττιση αλλά δε βρήκα κάτι.
Υπάρχει όμως αυτή η ταινία άνιμε στα αγγλικά:


Και το audiobook (4 ώρες για όποιον έχει το κουράγιο):

Το βιβλίο θα είναι δύσκολο να το βρούμε πια. Ψάχνοντας βρήκα ότι υπάρχει και ταινία με τον Φρεντ Αστέρ όπως και μια κορεάτικη. Αυτά δεν είναι δύσκολο να τα βρει κανείς στο ίντερνετ.
bettina
bettina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1287
Points : 4599
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2016

http://thlenouvelotrela.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από ariel Τρι Απρ 25, 2017 4:56 pm

Μπεττίνα, δεν θυμάμαι να γίνεται υιοθεσία στο Daddy long leggs. Θυμάμαι λάθος; confused






Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από Marianna Blue Lagoon Τρι Απρ 25, 2017 4:59 pm

Εισαι απιστευτη !!!! Μπραβο ! Δεν θα υπαρχει καν το βιβλιο στο ελληνικα! Μου αρεσει αυτο που χε ο τυπος στο long legs δηλ.λίγο προστάτης, λίγο σύντροφος.
Marianna Blue Lagoon
Marianna Blue Lagoon
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 2538
Points : 6013
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από bettina Τρι Απρ 25, 2017 5:05 pm

ariel έγραψε:Μπεττίνα, δεν θυμάμαι να γίνεται υιοθεσία στο Daddy long leggs. Θυμάμαι λάθος; confused

Κλασική υιοθεσία όχι, όμως της πληρώνει τα έξοδα και την έχει υπ' ευθύνη του, είναι κηδεμόνας. Μάλιστα η Τζούντιθ προσπαθεί πολύ να ανεξαρτητοποιηθεί από εκείνον.

Ευχαριστώ Μαριάννα, το βιβλίο φαίνεται ήταν πολύ επιτυχημένο στην εποχή του γι αυτό η ιστορία έχει τόσες εκδοχές!
bettina
bettina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1287
Points : 4599
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2016

http://thlenouvelotrela.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από Marianna Blue Lagoon Τετ Απρ 26, 2017 2:16 pm

Η τζουντιθ δηλ.η ιστορία της έχει γίνει και ταινία του 1955! Αχ είναι θαυμασια ολα αυτα τα ανιμε! Που να πρωταρχισεις και φανατικά βλέπω και μικρό σπίτι στο λιβάδι καθημερινά μην χασω ούτε λέξη. Εχεις δει την μικρή πριγκηπισσα με την Σίρλευ Τεμπλ; μετά με τι καρδιά να δεις ριαλιτι συγχρονα κτλ.οταν βλέπεις τέτοια αριστουργήματα στα μάτια σου;
Marianna Blue Lagoon
Marianna Blue Lagoon
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 2538
Points : 6013
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από bettina Τετ Απρ 26, 2017 2:34 pm

Πρέπει να το έχω δει αλλά παλιά, δε θυμάμαι αν το είχα δει ολόκληρο scratch . Συμφωνώ, ειδικά για τα ριάλιτι που ποτέ δε τα χώνευα.
bettina
bettina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1287
Points : 4599
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2016

http://thlenouvelotrela.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από Marianna Blue Lagoon Τετ Απρ 26, 2017 8:07 pm

bettina έγραψε:Πρέπει να το έχω δει αλλά παλιά, δε θυμάμαι αν το είχα δει ολόκληρο scratch . Συμφωνώ, ειδικά για τα ριάλιτι που ποτέ δε τα χώνευα.
μονο το bar εχω δει ολοκληρωμένο και μου άρεσε ως κονσεπτ και δεν ήταν έντονο ανθρωπαγικό, τώρα φυσικά για να μην είμαστε εκτός θέματος έβαλα το βιβλίο της μικρής πριγκήπισσας που όταν φτωχαίνει, γκρεμίζεται ο κόσμος όλος Crying or Very sad και μια παλιά πορσελάνινη κουκλα ρετρό χρόνων
Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 <a href=Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 18194710" />
Marianna Blue Lagoon
Marianna Blue Lagoon
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 2538
Points : 6013
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από bettina Πεμ Απρ 27, 2017 2:03 pm

Εγώ την είχα διαβάσει από πολύ παλιό βιβλίο, στο εξώφυλλο ήταν ζωγραφισμένη η μικρή πριγκίπισσα με μια κούκλα στην αγκαλιά αν δεν κάνω λάθος. Ήταν ωραίο, πιο κλασικό αλλά δεν πρέπει να κυκλοφορεί πια αυτή η έκδοση.
bettina
bettina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1287
Points : 4599
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2016

http://thlenouvelotrela.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από Marianna Blue Lagoon Πεμ Απρ 27, 2017 2:14 pm

Υπαρχει στην βιβλιοθηκη το κλασσικό βιβλίο το ρετρο αν περάσω θα το φωτογραφίσω να το δούμε! Ωραια, πρωτοτυπη ιστορία και παρεπιπτόντως όμορφη υπογραφή μπεττίνα, όλα τα λεφτά!
Marianna Blue Lagoon
Marianna Blue Lagoon
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 2538
Points : 6013
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από bettina Πεμ Απρ 27, 2017 2:17 pm

Ωραία να δούμε αν είναι το ίδιο!
Μα δεν είναι γλύκα το παντάκι, το βρήκα στο fb και μιας και δεν υπήρχε κατηγορία να το βάλω το έβαλα στην υπογραφή μου.
bettina
bettina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1287
Points : 4599
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2016

http://thlenouvelotrela.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από Marianna Blue Lagoon Πεμ Απρ 27, 2017 2:31 pm

Μου θυμίζει Ταο-Ταο καλέ χα χα! Μα τα ρετρο παιδικα βιβλια ηταν και τα πιο περιεκτικά , μην κοιτάς σήμερα που όλα είναι διασκευές . Εκδόσεις άγκυρας παλιες και αστερως τα σκληρόδετα.
Marianna Blue Lagoon
Marianna Blue Lagoon
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 2538
Points : 6013
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από Marianna Blue Lagoon Κυρ Απρ 30, 2017 4:12 pm

https://www.facebook.com/%CE%86%CE%BD%CE%BD%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%AC%CF%82-1160156567356069/
μια σελίδα για την αννα των αγρων και όχι μόνο! Παιδιά η ερτ βάζει και την Πίπη την φακιδομύτη απο τα 70 'ς την θυμάστε διόλου.
Marianna Blue Lagoon
Marianna Blue Lagoon
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 2538
Points : 6013
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Μάης 01, 2017 9:08 pm

ναι εγω την εβλεπα συνεχεια την Πιπη!

αλλα δεν το θυμαμαι τωρα πια. καποια στιγμη θα την βαλω στο προγραμμα να την ξαναδω






Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35413
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Μάης 02, 2017 2:18 pm

Κι εγώ την έβλεπα την Πίπη! Είχα και μπλούζα αλλά και κούκλα Wink






Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13646
Points : 20662
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από stardustia Τρι Μάης 02, 2017 2:22 pm

Πίπη έβλεπα κι εγώ! Άλλα είχα μπλούζα μόνο Μάγια μέλισσα...






Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3792
Points : 7728
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από ariel Τρι Μάης 02, 2017 3:53 pm

Εγω μπουζα δεν είχα, αλλά κούκλες ειχα και Πίπι και Μάγια!!!!






Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Μάης 02, 2017 5:06 pm

Μαγια η μελισσα εβλεπα κι εγω και ειχα κουκλα και λαστιχακι για τα μαλλια με εκεινα τα μπιλακια στο τελος που ειχαν φωτο μεσα






Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35413
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από Marianna Blue Lagoon Τρι Μάης 02, 2017 5:46 pm

Την πιπη δεν την θυμάμαι και γω αν και ηταν φιγουρα και φατσα που δεν ξεχνιονταν εύκολα!!! Και να μην την θυμάμαι την ατιμη ειχε υπερφυσικες δυνάμεις
Marianna Blue Lagoon
Marianna Blue Lagoon
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 2538
Points : 6013
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από Marianna Blue Lagoon Σαβ Μάης 06, 2017 6:29 pm

http://webtv.ert.gr/category/katigories/paidika/pippi-longstocking/
το παιδικο πίπη φακιδομύτη
Marianna Blue Lagoon
Marianna Blue Lagoon
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 2538
Points : 6013
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από stavroylaki Πεμ Σεπ 21, 2017 10:49 am

Παιδια και μονο που ειδα μικρη πριγκιπισσα....

ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ!

το πρωτο βιβλιο που διαβασα μονορουφι παιδι, ισως ενας απο τους λογους που ειμαι αυτη που ειμαι τωρα σαν ανθρωπος.

Η playlist της Bettina στα ρετρο anime πολυ μου αρεσε! θα την τσεκαρω!



Με τη σειρα μου να προσθεσω κατι οχι τοσο γνωστο, αλλα τρομερο κομματι των παιδικων μου χρονων--- Glass No Kamen



Ισως και ο λογος που αγαπησα το θεατρο αυτη η σειρα ταινιων.
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7625
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από bettina Πεμ Σεπ 21, 2017 2:32 pm

Την ξέρω αυτή την σειρά από μια ιταλική σελίδα στο fb, προβλήθηκε με τον τίτλο Το όνειρο της Μάγια. Ίσως την δω αν την βρω.
bettina
bettina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1287
Points : 4599
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2016

http://thlenouvelotrela.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί... - Σελίδα 4 Empty Απ: Κι άλλες ιστορίες που αγαπήσαμε μικροί...

Δημοσίευση από stavroylaki Πεμ Σεπ 21, 2017 10:28 pm

Στη Ελλαδα ηρθαν μονο τα ova ως η σιντυ το κοριτσι με τα χιλια προσωπα παντως. Τα εχω ακομη αυτα τα DVD.

Ειναι πολυ ομορφη ιστορια και σειρα anime.
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7625
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης