Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Vote_lcap72%Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Vote_lcap21%Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Vote_lcap5%Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Vote_lcap2%Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

+8
eva
stavroylaki
souka
Lizzy Cullen
ariel
libra
nansecrets
Terrence Grandchester
12 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από eva Πεμ Νοε 07, 2013 12:06 am

εγώ νομίζω ότι μετά το moment δεν έχω κάτι άλλο να βάλω!! lol! lol! lol! lol! 

οπότε καληνυχτίζω κι εγώ έτσι!!!! 
και του χρόνου κορίτσια!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12207
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Νοε 07, 2013 12:07 am

Kι εγώ λέω να κλείσω με τον "άντρα" μου, που είναι στην κορυφή όλων... lol! lol! lol! 

Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14649
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Νοε 07, 2013 12:08 am

Καληνυχτα ευα & νταλια!






Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35457
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από eva Πεμ Νοε 07, 2013 12:08 am

πάλι καλά που είναι και η ναν, και έκλεισε μέσα στα πλαίσια του πάρτι!!!! lol! lol! lol! lol!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12207
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από eva Πεμ Νοε 07, 2013 12:12 am

Σπόιλερ:

Καληνύχτα σας!!! lol! lol! lol! lol!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12207
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από stavroylaki Πεμ Νοε 07, 2013 12:29 am

Moνο εγω εμεινα?

Δεν πειραζει,
καληνυχτες! <3
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7669
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από souka Πεμ Νοε 07, 2013 1:11 am

Είχαμε κόσμο στο σπίτι και έχασα το πάρτυ...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

Τέλος πάντων...και του χρόνου να είμαστε καλά και να το επαναλάβουμε!!!!!:terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: 

Σας αφιερώνω ένα τραγούδι που άκουσα σήμερα για πρώτη φορά, στο μάθημα των σλοβενικων και μόλις μας το μετέφρασε η κοπέλα που μας κάνει μάθημα σκέφτηκα ότι μόνο τυχαίο δε μπορεί να είναι το γεγονός ότι το άκουσα σήμερα...




Ο τίτλος του τραγουδιού μεταφράζεται ως  "Freckled Girl"...:) :) :) 

Ο τραγουδιστής μιλάει για την πρώτη του αγάπη που ήταν ένα κορίτσι με φακίδες με το οποίο πήγαιναν μαζί σχολείο. Λέει ότι θυμάται τα ρούχα και τις φακίδες της, "her dreamy eyes" και "her soft smile"  και της ζητά να τον θυμηθεί, αυτόν, το αγόρι με τα μακριά μαλλιά που τώρα είναι ένας ποιητής, να θυμηθεί τα γράμματά του και τα λουλούδια που της είχε δώσει. Τέλος, λέει ότι αν και το κορίτσι καλύπτει πλέον τις φακίδες της με πούδρα γι' αυτόν θα είναι πάντα το κορίτσι με τις φακίδες... Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13706
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Πεμ Νοε 07, 2013 10:43 am

Κοριτσάκια βλέπω το τραβήξατε το παρτάκι!!!!!! τέλειες επιλογές και σούκα πραγματικά αυτό που έβαλες δεν θα μπορούσε να ταιριάξει καλύτερα εδώ μέσα :)






Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13682
Points : 20746
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Νοε 07, 2013 12:12 pm

σουκα οντως σημαδιακο το κομματι!!






Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35457
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από ariel Πεμ Νοε 07, 2013 5:55 pm

Σούκα, τι ταιριαστό κομμάτι!!!!

Δεν το περίμενα να κάτσετε τόσο χτες... αν το ήξερα θα ξαναμπαινα






Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27034
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από marilou Κυρ Νοε 10, 2013 3:40 am

Πωπω....... έχω χάσει κιόλας 16 σελίδες!!!!!!affraid 
Κοριτσάκια μου πρώτα απ' όλα, αν και καθυστερημένα, πολλά συγχαρητήρια για την εορταστική ατμόσφαιρα του φόρουμ!!!cheers cheers cheers 
Όποια την επιμελήθηκε έκανε φοβερή δουλειά!🙇 🙇 🙇  
:up::up::up: Γιατί το avatar μου έγινε ο νέος μας κέρσορας!!!Yupiiiii

Τώρα για τα τρία χρόνια λειτουργίας τι να πω...  Διάβασα ότι γράψατε και ήταν σαν να διάβαζα τις σκέψεις μου!!! Και αυτό μόνο λέει κάτι...Wink   Βασικά μου φαίνεται σαν χθες που μπήκα στην παρέα σας και όμως έχουν περάσει λίγο παραπάνω από 2 χρόνια! Και για εμένα ήταν μια μοναχική περίοδος όταν γράφτηκα. Διάβαζα τις συζητήσεις κι έβλεπα ότι όλα τα κορίτσια γνωρίζονται πολύ καλά οπότε μου φαινόταν δύσκολο να ενταχθώ!!! Μάλιστα είχα την εντύπωση ότι το φόρουμ ήταν πολλών ετών κι εγώ ήμουν η καινούργια!!! lol!  Τελικά το φορουμάκι ήταν φρέσκο και ο κόσμος του πολύ φιλόξενος! blowkiss: blowkiss: blowkiss:  Σύντομα ένιωσα μέλος αυτής της παρέας!!!flower 

Και ΝΑΙ σήμερα το φορουμάκι μας (ναι, δεν μπορώ να μην το οικιοποιηθώ!) αποτελεί την αγαπημένη μου συνήθεια! Είναι η στιγμή της ημέρας που δεν θα σκέφτομαι όσα με απασχολούν... Πατάω "σύνδεση" και χάνομαι στις συζητήσεις μας!
Ακόμα και όταν δεν μπορώ να αφήσω πίσω τη λύπη ή τη χαρά μου ξέρω ότι μπορώ να τη μοιραστώ μαζί σας!... Μοιραζόμαστε εμπειρίες και καταστάσεις σαν να γνωριζόμαστε χρόνια! Μου φαίνεται απίστευτο πως μπορεί να συμβαίνει κάτι τέτοιο ενώ δεν σας έχω καν (τις περισσότερες) δει  από κοντά! Παιδιά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ σοβαρά τώρα!!! Μου έχετε στείλε 2 φορές Χριστουγεννιάτικα δώρα!!!!! Και σας πληροφορώ ότι είναι τα μόνα που έλαβα!!!!
Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug  

Από ότι διάβασα αυτά τα αισθήματα είναι αμοιβαία! Και για αυτό και μόνο θεωρώ ότι το φορουμάκι μας είναι η πιο όμορφη γωνιά του διαδικτύου- η πιο ζεστή, η πιο αληθινή και (για να μην ξεχνιόμαστε) η πιο Τερροφανταστική!!!
Τερροτελεία και τερροπαύλα!!!!!Terry fic Terry-licious Terry rules 
Να τα εκατοστήσει λοιπόν!!!party party party 
Κι εύχομαι η παρέα μας να συνεχίσει έτσι δυναμικά για πολλά πολλά χρόνια!!! Πολλά μπράβο στα ιδρυτικά μέλη γιατί, χωρίς ίσως να το ξέρουν από την αρχή, δημιούργησαν μια ΤΕΡΡάστια αγκαλιά που χωράει πολύ κόσμο!!!cheers cheers cheers
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7161
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Νοε 10, 2013 3:03 pm

libra έγραψε:Νιώθω επίσης συγκινημένη, γιατί μπορεί κάποια πράγματα να φαίνονται μικρά, αλλά κάποια άλλα είναι μεγάλα. Είναι μεγάλο στα μάτια μου να γνωρίζεις τη ντάλια ένα μικρό κοριτσάκι και να βλέπεις σιγά-σιγά πόσο μεγάλωσε και πόσο ωρίμασε μέσα σε αυτά τα χρόνια. Να ακούς το σταυρουλάκι μας να μεγαλώνει και τώρα να παρακολουθείς και τη Λίζζυ να χαράζει πορεία στη ζωή της. Εντάξει... Σε μας τις μεγαλύτερες (βάσει ταυτότητας) οι αλλαγές δεν είναι τόσο εμφανείς γιατί η κάθε μια μας έχει χαράξει το χαρακτήρα της και την πορεία της, αλλά στα μικρά μας η διαφορά μου φαίνεται πολύ έντονη.
^Λιμπ συγκεντρώσου κι 'προσγειώσου' που λέει κι ο Φιλιππίδης, τι είναι αυτά που λες;! Μήπως σου ρίξανε τίποτα στο ποτό σου;! Κι σου έχω πει μικρό ανόητο 16χρονο κορίτσι , μην πίνεις μπόμπες lol! lol! Άκου εκεί σοβαρεύτηκα.

Κι έφτασε η στιγμή κυρίες μου(κι δεσποινίδες) να απλώσω κι εγώ το σεντόνι μου. Σας είχα πει πως θέλω τον χρόνο μου, να νιώσω έτοιμη, κι πως ήθελα πολλά να πω. Κι τώρα ακόμα να φανταστείτε που γράφω νομίζω πως θα ξεχάσω κάτι αλλά δεν βαριέσαι... Λίγο πολύ όλες μας συμφωνούμε σε αυτά που λέμε πιο πάνω, γιατί όλες μας εδώ μέσα μοιραζόμαστε λίγο πολύ τα ίδια πράγματα, τα μυστικά μας, τις χαρές μας, τις λύπες, τα παράπονα μας, είναι ένας ξεχωριστός κι ιδιαίτερος χώρος όπου η κάθε μία με τον δικό της τρόπο θα βρει το καταφύγιο της, θα πάρει συμβουλές , μηνύματα , θα χαρεί , θα λυπηθεί, θα στεναχωρηθεί κ.π.λ. (κι πάει λέγοντας lol! )
Το ίδιο ισχύει κι για μένα κι έτσι κι έγινε πριν από τρία χρόνια σχεδόν που εντάχθηκα σε αυτόν τον ξεχωριστό χώρο, τον ΝΑΌ του Εξοχότατου ή αλλιώς Τέρρενς Γκράντσεστερ lol! Loveeeee Ούτε εγώ όπως κι πολλές άλλες πιο πάνω δεν φανταζόμουν ότι θα κολλούσα τόσο πολύ με μια παρέα, που όχι μόνο μοιραζόμαστε τα ίδια κολλήματα/χόμπυ με διάφορες σειρές, βιβλία, ταινίες κτλ. αλλά θα βλεπόμασταν κι θα βγαίναμε ακόμα κι για καφέ. Κι εμένα με στεναχωρεί ιδιαίτερα το γεγονός που ακόμα δεν έχω γνωρίσει όσες λείπουν στην επαρχία.
Επίσης να αναφέρω πως για μένα αυτός ο χώρος, το φόρουμ μας όπως το αποκαλούν όλες, κι το θεωρώ κάτι σαν οικογένεια υπήρξε για μένα σταθμός/σημείο στήριξης σε μια πολύ δύσκολη περίοδο της ζωής μου, όταν είχα χάσει ένα αγαπημένο μου πρόσωπο, τότε που ούτε καν η δικοί μου άνθρωποι δεν μπορούσαν να επουλώσουν τις πληγές μου. Γι αυτό κι θα ήθελα να ευχαριστήσω τα κορίτσια εδώ, που προσπάθησαν να μου φτιάξουν το κέφι κι στο τέλος κι εγώ με την βοήθεια των αγαπημένων μου προσώπων συνήλθα κι συνέχισα την ζωή μου. :) :) 
Δεν έχω κάτι άλλο να πω, όλα τα άλλα είναι περιττά, εύχομαι απ'τα βάθη της καρδιάς μου αυτό το φόρουμ να συνεχίσει να υπάρχει, να συνεχίσει την τόσο καλή δουλειά του, να μπουν περισσότερα μέλη, να μας γνωρίσουν κι να τα γνωρίσουμε κι εμείς, κι να μεγαλώσει αυτό το παρεάκι, κι να μην χαθεί ποτέ!!!
Ένα μεγάλο ΜΠΡΆΒΟ στα κορίτσια εκείνα που δημιούργησαν με τέχνη κι μεράκι αυτόν τον χώρο που χωρίς αυτόν ίσως κι να μην συνερχόμουν γρήγορα, κι να μην είχα την κατάληξη, να μην είχα γίνει ο άνθρωπος που είμαι σήμερα, κι που ακόμα προσπαθώ να γίνω όσο καλύτερα γίνεται. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΎ ΚΟΡΊΤΣΙΑ!!! :http://www.emo :http://www.emo :http://www.emo :http://www.emo :http://www.emo flower flower flower flower flower flower Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: Terry fic Terry-licious 
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14649
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Κυρ Νοε 10, 2013 4:15 pm

Mαριλού, Ντάλια :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: 






Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13682
Points : 20746
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από marilou Κυρ Νοε 10, 2013 5:06 pm

Μιμάκο Big hug Big hug Big hug Flowers Flowers Flowers
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7161
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Νοε 10, 2013 6:05 pm

blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: 






Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35457
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από ariel Κυρ Νοε 10, 2013 9:47 pm

Μαριλού και ΝτάλιαBig hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug 






Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27034
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από marilou Δευ Νοε 11, 2013 2:11 am

Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug  Big hug :terryhug: :terryhug: :terryhug: :terryhug: :terryhug: :terryhug: :terryhug: :terryhug: :terryhug: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2:  :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: ilvy: ilvy: ilvy: ilvy: ilvy: ilvy: ilvy: ilvy: ilvy: ilvy: ilvy: ilvy: ilvy:ilvy:

Σας αγαπώ όλες!!!!!!!!!!!!Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7161
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από libra Δευ Νοε 11, 2013 7:22 pm

cryy: cryy: cryy: cryy: πολύ συγκινούμε όποτε μπαίνω σε αυτό το θέμα...

και ζητώ συγνώμη δημόσια από τη ντάλια που είπα ότι σοβαρεύτηκε Teasing Teasing Teasing Teasing Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 






Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 1zx1px0 Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27627
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Νοε 11, 2013 7:44 pm

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing  μα στα καλα καθουμενα να της βγαλεις τετοια ρετσινια!!!






Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35457
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Νοε 11, 2013 9:44 pm

Σόκ έπαθε η κοπέλα Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha 






Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13682
Points : 20746
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από Dalia Δευ Νοε 11, 2013 11:59 pm

^Ε μα!!! Να μην επαναληφθεί Λιμπ σε παρακαλώ! Point Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue 

Κι εμείς σε αγαπάμε Μαριλού!!!!!!!!! Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Hihihihihi 
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14649
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας - Σελίδα 10 Empty Απ: Τρίτος Χρόνος Λειτουργίας

Δημοσίευση από marilou Τρι Νοε 12, 2013 1:25 am

blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2: :terryhug2:
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7161
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης