Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Σήμερα στις 11:58 am από stardustia

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Σήμερα στις 8:43 am από stardustia

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Casting...
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Τετ Δεκ 13, 2023 2:39 pm από ΜΙΜΙ

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Τρι Φεβ 15, 2022 10:19 am από stardustia

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Vote_lcap72%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Vote_lcap21%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Vote_lcap5%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Vote_lcap2%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

+13
anna
Masta87
nuitetoile21
μαριτα
ΜΙΜΙ
marilou
souka
stavroylaki
Dalia
nansecrets
ariel
libra
papirous
17 απαντήσεις

Σελίδα 16 από 17 Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από souka Δευ Απρ 28, 2014 12:31 pm

Βρε Πάπι μου, συγκινήθηκα πραγματικά... cryy: cryy: cryy: 
Πολύ ωραίο το τέλος που μας έδωσες, όπως και όλο το φικ!!! bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!! 
Ήταν τόσο τρυφερό και γλυκό, γεμάτο αγάπη!!!!!Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee 
Νομίζω το ευχαριστηθήκαμε πάρα πολύ το φικάκι σου και ελπίζω να έχεις ανάλογη έμπνευση για να μας γράψεις κι άλλο... Wink Wink 
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13662
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Δευ Απρ 28, 2014 1:13 pm

Όσον αφορά το τέλος: Άστο Ατσούμπαλε δεν το σώζεις, πάντως η εξομολόγηση σου, μου άρεσε, δεν λέω...  lol!  lol!  lol!  lol!  lol! 
Το τέλος στο πιάνο αχ...  Loveeeee  Loveeeee  Loveeeee  Loveeeee  Loveeeee 
Πάπι μου συγχαρητήρια... και ότι είπαν οι άλλες , να 'σαι καλά να μας χαρίζεις τέτοια διαμάντια...  Flowers  Flowers  Flowers  Flowers  Flowers  Flowers  Flowers  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!!  bravoooo!!!! 
(Άσχετο στην αρχή την έχει πάρει μονότερμα, σαν βασίλισσα της φέρεται, να σου φέρω αυτό, να σου φωνάξω τον άλλον, αχ Τέρρυ, drooling  drooling  drooling  drooling  drooling  drooling  drooling  drooling  drooling  drooling  drooling  drooling  drooling  και δεν μου λύσατε την απορία... Πόσο χρονών είναι εδώ;;;!!!)  lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14605
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Δευ Απρ 28, 2014 3:05 pm

Διάβασα τα τελευταία κεφάλαια υπο τους ήχους της Δαλιδά. Τρυφερό και ρομαντικό, αλλά πέρα για πέρα αληθινό. Τι είναι η ζωή αν δεν έχεις το λιμανάκι σου, τον άνθρωπό σου, τον λόφο της Πόνυ σου;

Αν δεν μας έλεγες οτι απο αυτό το φινάλε βγήκε όλο αυτό το φικ, δεν θα το πίστευα! Τουλάχιστον στα πρώτα κεφάλαια, που την είχες παντρέψει με τον Αλμπερτ Hahahahaha Ειλικρινές και καλογραμμένο, πραγματικά ήταν ένα πολύ όμορφο φικ.

Τιμή μας που το μοιράστηκες μαζί μας Πάπι, σε ευχαριστούμε πολύ. Κι ελπίζω να έχεις πάντα τριγύρω την angel και τη marilou, να σε βοηθάνε όταν κολλάς και να σε ακουν για τα επόμενα φικάκια.






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τρι Απρ 29, 2014 8:29 am

σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου!!!!!
 Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug Big hug 
χαιρομαι που σας αρεσε και επισης χαιρομαι που ειχατε την υπομονη να το τελειωσω ( αν και δεχτηκα καμποσες απειλες οτι θα με ξυπνουσατε μεσα στην αγρια νυχτα κτλ κτλ!!!  lol! lol! lol! )
θα σας εχω και μια μικρη εκπληξη..... Hihihihihi 
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9827
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από libra Πεμ Μάης 01, 2014 3:36 pm

Σήμερα όχι μόνο είχα να διαβάσω λόφο, αλλά και φινάλε...

Παπίτσα μου, ήταν απλά εξαιρετικό...  bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! Πρώτη δουλειά μετά το καλοκαίρι να το ξαναδιαβάσω ολόκληρο και να το απολαύσω όπως του αξίζει, γιατί ενώ καταλαβαίνω ότι έχεις κάνει πολύ καλή δουλειά για να καλύψεις όλη την ιστορία, τα δικά μου κενά μνήμης δεν με άφησαν να την κλείσω σωστά στο κεφάλι μου... Αναμονή μέχρι το φθινόπωρο!

Εξαιρετική δουλειά στο να πλάθεις ιστορίες, να διαμορφώνεις χαρακτήρες και να περιπλέκεις τις ζωές όλων. Εξαιρετική η κίνηση στο χρόνο και εξαιρετικός ο χειρισμός σου στις περιγραφές και τις εικόνες. Πολύ ρομαντικό, πολύ αληθινό, πολύ έντονο και σίγουρα σε παραπάνω από καλό επίπεδο για φικ  Respect Respect Respect Respect

Σπόιλερ:

Παπίτσα σε ευχαριστούμε πολύ και για το χρόνο σου και για τις προσωπικές σου "θυσίες" προκειμένου να το ολοκληρώσεις... Σίγουρα είχε όλη τη θετική ανταπόκριση που του άξιζε...

Και στο επόμενο βρε!!!!  Big hug Big hug Big hug 






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 1zx1px0 Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27583
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Πεμ Μάης 01, 2014 9:37 pm

Σε ευχαριστωωωω πολυυυ πολυ λιμπρακο μου!!! Big hug Big hug Big hug Big hug 
ξερω οτι οταν εχεις τον χρονο θα το τιμησεις ακομη πιο πολυ, οπως και ολα τα κοριτσακια!!!
Εισαι my biggest fan!!!! ilvy: ilvy: ilvy: 
Σπόιλερ:
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9827
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Μάης 01, 2014 10:44 pm

εχει δικιο η παπι! μα τοσο πολυ χημεια εχουν που προχωρησε και στην επομενη γενια.. σαν written in the stars ενα πραγμα!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35413
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από marilou Παρ Μάης 02, 2014 3:10 pm

Παπίτσα μου!!! Επιτέλους ήρθε η ώρα να σχολιάσω κι εγώ!
Μπορεί να μην έμπαινα ιδιαίτερα αυτές τις μέρες αλλά πάντα έβρισκα λίγο χρόνο για τη συνέχεια! Wink 
Ας τα πάρω με τη σειρά!

Χάρηκα που αντιστράφηκε επιτέλους το κυνηγητό! Ώρα για τον Τέρρυ να τρέξει, να κυνηγήσει, να διεκδικήσει, να στείλει μια ανθοδέσμη βρε αδερφέ! Και φυσικά να εκτοπίσει όλους τους αντιπάλους του! Άρτσυ, Κλαρκ... Δεν είναι προσωπικό! Απλά...

Συνέβη μια νύχτα...!  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil 

Είχα πεθάνει διαβάζοντας το κεφάλαιο! Βρε θηρίο! Τι μπηχτές και κακό ήταν αυτό?! Το πιο πολιτισμένο ξεκατίνιασμα που έχω δει! lol!  Πολύ πετυχημένοι και προσεγμένοι οι διάλογοι!!! 🙇  🙇  🙇 

Σπόιλερ:

Αλλά και αυτή η πόλη! Επιτέλους δικαιοσύνη! Όλα γύρισαν εκεί που έπρεπε! Καιρός να ταυτίσουμε την Ν. Υόρκη με την πιο τερρο-ρομαντική πρόταση γάμου!!! drooling  drooling  drooling 

Σπόιλερ:

Και ναι τα πουλάκια μου... ξαναπήγαν στον απατηλό λόφο του κολεγίου! Σαν να μην πέρασε μια μέρα! Έτσι είναι αν υπάρχει θέληση και αγάπη καλύπτεται το κενό... Loveeeee  Loveeeee  Loveeeee 

...Και οι μοίρες βρίσκουν το δρόμο τους!

Η Τερέζα παιδί του Τέρρυ, ο Άντονυ παιδί της Κάντυ και ο Τέρρενς εγγόνι και τον δύο... Ναι ναι! Ο τέλειος συνδυασμός! Τερροπειραχτήρι με φακίδες! Και μάλιστα η ιστορία επαναλαμβάνεται με τη Λούση... Τι πιο ωραίο! cheers  cheers  cheers 
Σπόιλερ:

Για τον Νηλ και την Ελίζα δεν μπορώ να σκεφτώ καλύτερη τιμωρία..... Καλά να πάθουν!!!! Αφού και στα γεράματα μένουν παλιάνθρωποι!!! Evil or Very Mad 

Ο διάλογος Κάντυ-Άρτσυ με εξέπληξε! Λυπήθηκα για τον Άρτσυ... Πράγματι είναι κρίμα και για την Άννυ αλλά από την άλλη... η αγάπη του Άρτσυ για την Κάντυ μετά από τόσα χρόνια... Δεν είναι κι αυτή πολύ συγκινητική? Crying or Very sad 

Και τώρα φτάνω στο κεφάλαιο που μου αφιέρωσε η συγγραφέας! Πάπι μου... I love you too!!! Big hug  Big hug  Big hug 
Ήταν υπέροχα που συζητούσαμε για τα φικάκια μας και πραγματικά συγχαρητήρια γιατί παρότι ήξερα αρκετά για τον λόφο το αποτέλεσμα με εξέπληξε και με συνεπήρε απίστευτα!!! Έβαλες τα πάντα στην θέση τους. Δεν άφησες καμία εκκρεμότητα!

Κι επιτέλους η Κάντυ βρήκε τον λόφο της! Ναι μας γύρισες στην αρχή! Όχι στον πρίγκιπα!!! Μα στον λόφο! Εκεί που είναι και η ουσία... Το λιμάνι, η πηγή της δύναμης, η οικογένεια... Και ναι είναι ο Τέρρυ!!! Τι άλλο να πω?! Πολλά πολλά πολλά μπράβο!!!
  bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7117
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Παρ Μάης 02, 2014 9:08 pm

Μαριλου μουυυυυ!!!!! Big hug Big hug Big hug Big hug 
σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!! και πιο πολυ για την υπομονη που ειχες και με ακουγες να παραληρω ειτε απο κοντα ειτε απο το τηλεφωνο!!! ( πιστεψτε με ηταν διπλα μου σε κατι συγγραφικες κρισεις αδιεξοδου, που μου ερχοταν να βαραω το κεφαλι μου στο ντουβαρι!!! για αυτο και στο επομενο φικ θα γραψω
Σπόιλερ:
)
Αλλα το πιο σημαντικο....
μαριλου έγραψε:Κι επιτέλους η Κάντυ βρήκε τον λόφο της! Ναι μας γύρισες στην αρχή! Όχι στον πρίγκιπα!!! Μα στον λόφο! Εκεί που είναι και η ουσία... Το λιμάνι, η πηγή της δύναμης, η οικογένεια... Και ναι είναι ο Τέρρυ!!!  
αυτο ηταν και το ολο θεμα του φικ αχαχαχαχχα!!!!! αμαν γιατι βαρεθηκα να σχετιζουν τον ωραιοτατο λοφο με τον πριγκιπα,! ο λοφος ηταν της καντυ και τον εκανε οτι ηθελε!!!
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9827
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Παρ Μάης 02, 2014 9:53 pm

αυτο ηταν και το ολο θεμα του φικ αχαχαχαχχα!!!!! αμαν γιατι βαρεθηκα να σχετιζουν τον ωραιοτατο λοφο με τον πριγκιπα,! ο λοφος ηταν της καντυ και τον εκανε οτι ηθελε!!!

 worship:  worship:  worship:  worship:  worship: 







Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από marilou Παρ Μάης 02, 2014 10:45 pm

iagree: iagree: iagree: iagree: iagree: iagree: iagree:
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7117
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Δευ Μάης 19, 2014 7:50 pm

Ο Λόφος και στα αγγλικά!!!!!! Ανοίξτε σαμπάνιες! Stin ygeia mas Ευχομαι να αγαπήσουν και να εκτιμησουν το φικ, όσο του αξίζει Πάπι!!!!!

Οι σελίδες απο το μάνγκα που ζήτησες, έχουν μεταφραστει.






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Δευ Μάης 19, 2014 9:13 pm

σιγα βρε ξωτικουλα μη ριξουμε και πυροτεχνηματα! Woops!!! Woops!!! 
τον αρχισα την μεταφραση, τωρα να δω πως θα καταφερω να τον τελειωσω χωρις να σκοτωσω το συναισθημα που βγαζει στην γλωσσα μας! καθε βοηθεια καλεδεχουμενη!!! χεχεχεχε
την ειδα την απαντηση της χολι! Happy 
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9827
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από libra Πεμ Αυγ 04, 2016 8:39 pm

Ρε παπι Θεα,  τι εχεις γραψει ρε φιλε.... Το ξαναδιαβασα και το χω στο μυαλο μου ολη την ωρα. Παρολο που ηξερα το στορυ, διαβαζα με τοση αγωνια που δεν το αφηνα απο τα ματια μου...

Οσα και να σου χουμε πει,λιγα ειναι... Respect!!!! worship: worship:

Δεν μου κανει εντυπωση που μεταφραζεται σε αλλες δυο γλωσσες!!!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 1zx1px0 Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27583
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από stardustia Πεμ Σεπ 22, 2016 12:35 pm

Papirous, καταπληκτική η γραφή σου, συγχαρητήρια! Απολαυστικοί διάλογοι, χιούμορ, ρομαντισμός, σασπένς...     bravoooo!!!!
Αλλά και τα σχόλια όλων σας στη σταδιακή αποκάλυψη της πλοκής είναι απίστευτα! Το τι γέλιο τρελό έχω ρίξει  δεν περιγράφεται -και με κοιτάνε κι οι συνάδελφοι λες και τα έχω κοπανήσει πρωί πρωί! Οι αναλύσεις της Ντάλιας ήταν όλα τα λεφτά Cry laughing !!!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3793
Points : 7730
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Πεμ Σεπ 22, 2016 10:11 pm

Ντάλια!!!!! το κορίτσι καρδούλα lol! lol! lol!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13646
Points : 20662
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από souka Κυρ Μαρ 05, 2017 1:35 pm

Διάβαζα ένα παλαιότερο σχόλιο της Λιμπ λίγο παραπάνω και έρχομαι να συμφωνήσω απόλυτα!!

Είσαι θεά ρε Πάπι, τέλος!!! worship: worship: worship:

Έχει 2-3 μέρες τώρα που έχω ξεκινήσει να το ξαναδιαβάζω και ενώ την ξέρω την ιστορία, το διαβάζω σχεδόν όπως την πρώτη φορά!!!Loveeeee
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13662
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από souka Δευ Μαρ 13, 2017 2:01 pm

Λοιπόν, ήρθα εδώ να ανεβάσω ένα αγαπημένο μου τραγούδι...




Σας βάζω και τους στίχους παρακάτω και νομίζω θα καταλάβετε γιατί μου ταίριαζε να μπει στο συγκεκριμένο τόπικ...

ΘΑ ΣΟΥ ΨΙΘΥΡΙΖΩ ΤΗ ΜΑΡΚΙΖΑ:
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13662
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Μαρ 13, 2017 2:49 pm

Οντως ταιριαζει πολυ!!!!!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13646
Points : 20662
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Δευ Μαρ 13, 2017 5:04 pm

iagree: iagree:






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Μαρ 13, 2017 7:34 pm

iagree: iagree: iagree: fantasTerryco!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35413
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από stardustia Δευ Μαρ 13, 2017 10:04 pm

Πολύ καλό, sou.






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3793
Points : 7730
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από HAMLET Δευ Μαρ 13, 2017 10:35 pm

Yep
HAMLET
HAMLET
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1575
Points : 4986
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2016
Τόπος : Stratford-upon-Avon
Χιούμορ : Σαρκαστικό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από bettina Δευ Ιουν 17, 2019 10:05 am

Το διάβασα γρήγορα και θα κάνω κάποια σύντομα σχόλια:
1. Μου άρεσαν πολύ οι συναντήσεις της Κάντυ και του Τέρρυ μετά από τόσα χρόνια... Τι σκηνές, τι κόντρες, τι μπηχτές... In Love In Love In Love
2. Αχ το χάρηκα με αυτό που αποκαλύφθηκε με την Ελίζα και τον Νηλ, μόνο εγκεφαλικό που δεν έπαθανTongue Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha . Της άξιζε να καταλήξει μια ηρωινομανής.
Φυσικά μου άρεσαν και τα δικά σας σχόλια blowkiss: .
bettina
bettina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1287
Points : 4599
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2016

http://thlenouvelotrela.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 16 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Έλλη Τετ Ιουν 19, 2019 8:52 pm

Το φανφικ είναι απλά θεϊκό In Love Heartbeat <3 In Love
papirous έχεις κάνει εξαιρετική δουλειά!! Παραστατικότατοι διάλογοι, οι συναντήσεις του Τέρρυ και της Κάντυ απλά ρομαντικές στο έπακρο In Love
Πραγματικά ήταν σαν να έβλεπα σειρά... έχεις καταφέρει να αποδώσεις με μοναδικό τρόπο τα συναισθήματα όλων των ηρώων και να κρατάς αμείωτο το ενδιαφέρον!! Τα σχήματα λόγου που χρησιμοποιείς, δίνουν άλλη νότα στην όλη ιστορία! Αποκαλύπτεις τις πιο ενδόμυχες σκέψεις των ηρώων (κυρίως της Κάντυ και του Τέρρυ) και τις συναισθηματικές τους διακυμάνσεις κι ένιωθα ότι βρισκόμουν μέσα στην ιστορία!

Και φυσικά αίσιο τέλος για Κάντυ-Τέρρυ!! In Love
Μπορεί στο τέλος του άνιμε να μην είναι μαζί αλλά αυτό το φανφικ αποζημίωσε και εμένα και το destined-to-be-together couple. In Love

Μπεττινα θα συμφωνήσω με την Ελίζα και τον Νηλ..Hahahahaha πραγματικά τους άξιζε αυτό το τέλος και δεν το περίμενα καθόλου!!! Η "τσουκνίδα-ηρωινομανής" και ο "αχώνευτος-αλκοολικός βουτυρομπεμπές-" Hahahahaha στα 60 και καταλήγουν εξευτελισμένοι και ταπεινωμένοι όπως τους άξιζε!
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2341
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 16 από 17 Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης