Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Vote_lcap72%Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Vote_lcap21%Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Vote_lcap5%Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

+3
ariel
nansecrets
Dalia
7 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από marilou Παρ Απρ 06, 2012 4:46 pm

-"Χιονάτη ; Χιονάτη μου ; Άνοιξε τα μάτια σου, σε παρακαλώ."της ψιθύριζε κάθε τόσο τρίβωντας με την παλάμη του το μέρος οπού η Ανν είχε χτυπήσει το κεφάλι της, αλλά ο ίδιος δεν έπαιρνε καμιά απόκριση, ενώ τα μάτια του κοριτσιού παρέμεναν κλειστά και ανέκφραστα. "ΑΝΝ ;! ΑΝΝ !! Άνοιξε τα μάτια σου !


Ααααανννν!!!!!!! Ρε Ανν!!! Ανησυχεί το παιδί!!!!!!!


'Δεν μου μένει όμως άλλη επιλογή.'σκέφτηκε κι έφερε το κορίτσι όλο και πιο κοντά του. "Ανν..."ψιθύρισε απαλά το όνομά της. "Συγχώρεσέ με γι'αυτό Χιονάτη μου."κι με αυτά τα λόγια ο Τομ έφερε διστακτικά τα χείλη του πάνω στα δικά της, δίνοντάς της έτσι το φιλί της ζωής.

Κι έτσι ο Τομ με βαριά καρδιά έδωσε στην χιονάτη το φιλί της αγ… ζωής….
Όχι που θα άφηνε η Ντάλια την Ανν να συνέλθει με άλλο τρόπο!!!!!!!

marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7155
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από marilou Παρ Απρ 06, 2012 4:49 pm

Ξαφνικά η Ανν αναδύθηκε μέσα στον ύπνο της, σφίγγοντας άθελά της όλο και πιο πολύ το χέρι του Τομ μέσα στο δικό της και τραβώντας τον την ίδια ώρα προς το μέρος της αλλάζοντας πλευρό. Το χέρι του Τομ τώρα ήταν τεντωμένο και δεν ήξερε τι να κάνει.

Να τα μας…… Εδώ σε θέλω Τομ!!!

-"Αμάν ;! Τι ήταν αυτό ;"ρώτησε η Κάντυ κοιτώντας περίεργα και τους δυο.
-"Δεν ξέρω αλλά δεν μπορώ να είμαι έτσι όλη την ώρα. Κάντυ μπορείς να τραβήξεις το χέρι μου απ'το δικό της ;"την ρώτησε ο Τομ ενώ είχε γίνει κατακόκκινος από ντροπή. Εντωμεταξύ η Ανν άφησε έναν ακόμα αναστεναγμό και έφερε το χέρι του στο στόμα της φιλώντας το απαλά.

Άρχισαν και οι αναστεναγμοί!!! Φέρτε ένα πιεσόμετρο γιατί δεν τον βλέπω καλά τον Τομ….


-"Φοβάμαι πως δεν μπορώ να το κάνω αυτό Τομ."είπε η Κάντυ πνίγοντας ένα γέλιο. "Δείχνει να της αρέσει."

Αυτό το μικρό ξέρει περισσότερα από όσα δείχνει……


-"Κάντυ !"γρύλισε σιγανά εκείνος, φοβούμενος μην την ξυπνήσουν. "Και τι θα κάνω ; Έχει πιαστεί το χέρι μου."παραπονέθηκε στη συνέχεια.

Εσύ μην παραπονιέσαι!!! Ντάλια και Κάντυ για εσένα δουλεύουν!!!

-"Απλό. Ξάπλωσε δίπλα της και πάρτην αγκαλιά."αποκρίθηκε η Κάντυ, χωρίς να χάσει ούτε στιγμή το χαμόγελο της.

Άτσα η μικρή Κάντυ! Έτοιμη την έχει την λύση!!! Ε ρε τα 12χρονα από το σπίτι της Πόνυ……..

-"Κάντυ είσαι με τα καλά σου ;"είπε ο Τομ φανερά ενοχλημένος, ενώ το κόκκινο χρώμα στα χαρακτηριστικά του προσώπου του είχε γίνει πιο έντονο. "Δεν μπορώ να το κάνω αυτό."είπε με φωνή που έτρεμε.

Σιωπή εσύ!!! Δεν σε ρώτησε κανένας!!!

-"Καλά, δική σου είναι η επιλογή. Αν θες να κάτσεις εκεί και να πιαστεί το χέρι σου."σχολίασε η ξανθιά φακιδομούρα σαν να μην την ένοιαζε.

Cool…….

Ο Τομ κλείνοντας τα μάτια του, παίρνοντας μια βαθιά ανάσα, έβγαλε τα παπούτσια του και ανέβηκε πάνω στο κρεβάτι ξαπλώνοντας δίπλα στην Ανν.

Έκανε την καρδιά του πέτρα ο Τομ!

Εκείνη μόλις αισθάνθηκε την παρουσία του δίπλα της, ενστικτωδώς γύρισε προς το μέρος του και κούρνιασε στην αγκαλιά του. Ο Τομ έφερε προστατευτικά το χέρι του στο κεφάλι της και άρχισε να την χαιδεύει.

Να τα μας….


-"Αααχχχ τι ωραία ! Πάντα πίστευα πως εσείς οι δυο ταιρίαζετε ο ένας με τον άλλον !"είπε η Κάντυ χτυπώντας τα χέρια της μαλακά ούτως ώστε να μην ξυπνήσει την Ανν. "Αααχχχ και τώρα είστε μαζί, τι ρομαντικό."αναστέναξε.

Να τη η μικρή προξενήτρα αποκαλύφθηκε!!!! Μουσίτσα!!!

-"Κάντυ !"μούγκρισε ξανά με τρόπο ο Τομ ρίχνοντας της ένα βλέμμα προειδοποιητικό.
-"Έλα τώρα Τομ, αφού την αγαπάς. Παραδέξου το !"βίαστικε να του πει εκείνη δείχνοντας τον με το δάχτυλό της.

Βουλωμένο γράμμα διαβάζει…….


-"Δεν θα το έλεγα Τομ. Εμένα με αγαπάς σαν αδελφή σου και την Ανν με τρόπο όμως διαφορετικό, αλλίως δεν θα βρισκόσουν στο προσκεφάλι της, καθώς επίσης δεν θα την έσωζες από βέβαιο πνιγμό. Κάνω λάθος ;"


Ναι σωστά θα την άφηνε να πνιγεί…..


-"Είναι γνωστό οτί από μικρή είχες αυτό το χάρισμα."η Κάντυ τον κοίταξε παραξενεμένη. "Του ξερόλα εννοώ."συμπλήρωσε ο Τομ.


Έλα κι εσύ γιατί το λες αυτό….


-"Ξέρεις κι εκείνη ακριβώς το ίδιο αισθάνεται για σένα. Γι'αυτό λέω πως ταιρίαζετε."του εξήγησε η Κάντυ κι ο Τομ γύρισε προς το μέρος της, κοιτώντας την με ύφος ανυπόμονο αλλά και όλο προσμονή.

Ωραία δέσαμε… Απορώ γιατί συνεχίζω και σχολιάζω!!!! Αφού έδεσε το γλυκό!!!!!


"Ναι κύριε μου κορόιδευε εσύ. Όταν το βράδυ εκείνη παραμιλάει στον ύπνο της φωνάζοντας το όνομά σου ή όταν κάθε φορά πριν πέσει να κοιμηθεί σε αναφέρει μέσα στις προσευχιές της...Εεε συγγνώμη Τομ, αλλά δεν θέλει και πολλή θεογνωσία για να το καταλάβω."του 'πέταξε' στη συνέχεια θυμωμένη σταυρώνοντας τα χέρια της.

Καλά πιο στεγνά δεν μπορούσε να την δώσει την φίλη της!!! Όλα τα έβγαλε στην φόρα…..

-"Τι έκανε λέει ;"ο Τομ ανασηκώθηκε με τρόπο απ'το κρεβάτι αλλά την επόμενη στιγμή λούφαξε και πάλι στη θέση του φοβούμενος τις αντιδράσεις της Ανν και ξεχνώντας για δευτερόλεπτα οτί την είχε στην αγκαλιά του.


-"Ακριβώς ! Κάποια μέρα την πίεσα για να μου πει και μου το ξεφούρνησε, ενώ το δάκρυ έτρεχε κορόμυλο και μου εξομολογούνταν οτί σε αγαπάει."

Και το Νόμπελ εχεμύθειας μαζί με το χρηματικό έπαθλο των 30 αργυρίων το παίρνει η………..


"Κακομοίρη μου όμως αν μάθω οτί την πλήγωσες θα σε 'καθαρίσω' ! Κι αυτή τη φορά δεν θα σε αφήσω να με νικήσεις όπως έκανες τις άλλες φορές. Θα φας γερό ξύλο."τον κατσάδιασε η Κάντυ, επαναφέροντας τον στην πραγματικότητα.


Α ρε Τομ δεν ξέρεις που έχεις μπλέξει……. Ολόκληρο κύκλωμα έχει από πίσω η μικρή χαριτωμένη φακιδομούρα!!!


Το έντονο γουργουρητό που άφησε η Ανν, καθώς δήλωνε την παρουσία της, έκανε και τους δυο να γυρίσουν έντρομοι προς το μέρος της. Εκείνη άνοιγε σιγά-σιγά τα βλέφαρά της και ανασήκωνε αργά-αργά το κεφάλι της για να έρθει πρόσωπο με πρόσωπο με το αγόρι που την κρατούσε αγκαλιά. Σε κλάσματα δευτερολέπτου πεταγόταν απ'την θέση της, ενώ αποτραβιόταν απ'τα δεσμά του Τομ και κρυβόταν πίσω απ'την Κάντυ.


Ξύπνησε και η ωραία κοιμωμένη!


-"Βοήθησέ με σε παρακαλώ. Τούτος εδώ με φίλησε !"δήλωσε με ύφος τρομαγμένο, δείχνοντας με το δάχτυλό της τον Τομ.

Καλέ μύγα την τσίμπησε???

-"Τι έκανε λέει ;"ήταν η σειρά της Κάντυ να αναρωτηθεί γυρίζοντας το βλέμμα της προς τον φίλο της, παρατηρώντας τον με ένα ύφος πονηρό. "

Τομ προβλέπω μπλεξίματα… Πες πως πας να φέρεις νερό και κοπάνησε την…

-"Χιονάτη ; Τι παράξενο όνομα, έτσι με λένε ;"η Ανν τώρα έφερνε το χέρι της στο κεφάλι της και το έξινε. Τα δυο παιδία την κοίταξαν παραξενεμένα. Η Κάντυ την έπιασε γρήγορα απ'τους ώμους.


Όχι σε λένε Ποκαχόντας… Δεν μου αρέσουν αυτάαααα…


-"Όχι δεν σε ξέρω. Θα πρεπε ;"της αποκρίθηκε η Ανν με ύφος ερωτηματικό.


Δεν θυμάται… Δεν θυμάται τίποτα!!! Εντάξει, ας με κρατήσει κάποιος!!!! Γιατί θα την βρω την Ντάλια!!!! Είτε στο Πάνω/Κάτω είτε στο Vampire Diaries θα την βρω!!!!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7155
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από marilou Παρ Απρ 06, 2012 5:04 pm

Εντάξει άργησα να σχολιάσω αλλά έταξα σχόλια χαλί και δεν είναι εύκολο! lol! Στο τέλος θα καταντήσω μονότονη αν δεν έχω γίνει ήδη! Klaps-klaps

Λοιπόν........ Καλά βρε αθεόφοβη τερροσυντρόφησσα!!! Point Εμ τα αδερφάκια δεν είναι και πολύ αδερφάκια, εμ περνάμε από σαράντα κύματα και ένα ποτάμι για να τους τα φτιάξουμε και στο τέλος η μικρή γοργόνα χάνει την μνήμη της??? Groumf

Ουφ.... Άντε τώρα να ξεμπλέξει η κατάσταση... Και εμείς??? Εμάς δεν μας σκέφτεσαι??? Nervus :http://www.pic :http://www.pic


Μια χάρη μόνο.... Επειδή περιμένουμε Τέρρυ junior και για την ώρα τα παιδάκια από το σπίτι της Πόνυ είναι λίγο ερωτιάρικα... Σου λέω πως δεν θα αντέξω να διαβάσω για αντίστοιχες περιπέτειες του μικρού Τέρρυ!!! Είναι ταγμένος!!!! Point Point Point lol! lol!

Τώρα σοβαρά, μου αρέσει πολύ η ιστορία σου και περιμένω πως και πως την συνέχεια! Hehe Hehe Hehe
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7155
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Απρ 06, 2012 6:08 pm

worship: worship: worship: worship:
marilou!!!! τα σχολια σου ολα τα λεφταααα!!!!


rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από ariel Παρ Απρ 06, 2012 7:25 pm

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing

Εχω καταντήσει να περιμένω τα σχόλια με την ίδια ανυπομονησία που περιμένω τα φικ!!!! μαριλού, έγραψες!!!! ακόμα γελάω!!!!






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27028
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από libra Παρ Απρ 06, 2012 7:31 pm

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
έχω λιώσει στο γέλιο λέμε!!!

marilou έγραψε:-"Ηρέμησε Τομ...χαχαχα δεν πάθαμε και τίποτα. Έλα θα πέσουμε μαζί."και φέρνοντας τα χέρια του γύρω απ'την μέση της, η Ανν τον τράβηξε μαζί της για να πέσουν μαζί απ'τον λοφίσκο.

Χέρι γύρω από την μέση…………… Α ρε Ντάλιααααααα…. Πες μου την αλήθεια…. Όταν έρθει η ώρα για το μοιραίο, η Ανν θα τον στριμώξει έτσι????


Μέσα σε δευτερόλεπτα σηκώνονταν κι οι δυο, κάνοντας πέρα τα πέταλα των λουλουδιών για να διακρίνουν καλύτερα ο ένας τον άλλον.
-"Μα που είναι η Κάντυ ;"αναρωτήθηκε η Ανν.

Ποιος νοιάζεται για την Κάντυ……….


-"Χιονάτη...αυτό είναι για σένα..."

Κανείς…….


Η Ανν έγυρε προς το μέρος του Τομ για να τον δει να της προσφέρει ένα λευκό άνθος. Εκείνη του χαμογέλασε, το πήρε απ'τα χέρια του και το έφερε στη μύτη της, κλείνοντας τα μάτια της για να αισθανθεί το άρωμά του.

Κανείς κανείς κανείς…….

-"Εμ...είναι γαρδένια..."βίαστικε να συμπληρώσει ο Τομ.

-"Σε ευχαριστώ πολύ Τομ."του είπε η Ανν χαιδεύοντας τον στο πρόσωπο.
-"Πππ...παρακαλώ..."τραύλισε εκείνος.


Κκκκαααααανειιιιιιις!!!!!!!



Αμέσως η Κάντυ πετάχτηκε μέσα απ'τα λουλούδια, ορμώντας προς το μέρος τους, κάνοντάς τους και τους δυο να πέσουν ξανά μέσα στη σορό, αφήνοντας τους κυριολεκτικά 'στον τόπο'! "ΤΣΑ !!! Χιχιχιχι !"φώναξε εκείνη ενώ ξεκαρδιζόταν στα γέλια.


Καλέ η Κάντυ! Παίζει και αυτή στην σειρά??

μαριλού 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 ζωγράφισες...

σαν να βλέπω το ανιμέ με την μαριλού δίπλα ένα πράγμα... Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 1zx1px0 Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από marilou Παρ Απρ 06, 2012 7:38 pm

:thanks: :thanks: :thanks: lol! lol! lol!



σαν να βλέπω το ανιμέ με την μαριλού δίπλα ένα πράγμα...

πάλι πίσω από όλα.... lol! lol! lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7155
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Απρ 07, 2012 3:39 pm

Μαριλουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ !!!!!!!!!!!! Πως απ'τα μέρη μας καλέ ??????? εδώ είναι καλέ η Ντάλια , εδώ ...τι έγινε πάλι ? τι παράπονο έχεις πες μου τι ???
μη μου πεις οτι δεν σ'άρεσε το στόρυ... διοτί δεν προκειται να σε πιστέψω... lol! περιττώ να σου πω οτί έχω πέσει κάτω απ'τα γέλια με τα ανεπανάληπτα σχόλια σου Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing έτσι...έτσι Περσικό χαλί πάντα ...τι μόνο εμείς...όχι εσείς... lol!
Ότι πεις και βέβαια έχω υποσχεθεί Τερρυ τζούνιορ και το ΄σιγουρο είναι οτί αυτό το στόρυ θα συνεχιστεί και θα ανέβει και το επόμενο κεφ. να δούμε όμως το πότε ...γιατί τον τελυταίο καιρό όλο τρέχω, έρε τι τραβάει η μέλλουσα Θεία... lol! ...κι όλίγον η διάθεση (αν όχι και τόσο κατεβασμένη) τρελαμένη είναι σίγουρα... lol! είμαι περίεργη πάντως να δβ τα σχόλιά σου όταν ανέβει το κεφ. του Τέρρυ που θα είναι το επόμενο δλδ... Hihihihihi
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από marilou Σαβ Απρ 07, 2012 4:00 pm

Κανένα παράπονο! cheers cheers
Ανυπομονώ για την συνέχεια! party party
Δύο απαιτήσεις έχω μόνο και δεν τις διαπραγματεύομαι!!! Point Point
Να βγει ο Σάκης (έστω και με πάνα) και να επανέλθει η μνήμη της Ανν!!! lol!
Μέλλουσα θεία?!? Με το καλό Ντάλια μου!!! Χαίρομαι πάρα πολύ!!!! Hehe Hehe Flowers
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7155
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Απρ 07, 2012 4:27 pm

Σε ευχαριστώ πολύ Μαριλού μου !!! Flowers
Αμάν με σκάσες θα βγεί αλλά όχι με πάνα... Hihihi
Όσο για το άλλο ...μάλλον πρέπει να κάνεις΄λίιιιιιιιιιιιιιγη υπομονή ακόμα... Hihihihihi
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από marilou Σαβ Απρ 07, 2012 4:55 pm

Όσο για το άλλο ...μάλλον πρέπει να κάνεις΄λίιιιιιιιιιιιιιγη υπομονή ακόμα...
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Το'ξερα!!! το΄ξερα!!! Η Μιζούκι τα φταίει όλα!!! Arghhhh

Πες την αλήθεια.... Πόσα χρόνια θα τραβήξει αυτή η κολώνια??? :http://www.pic

marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7155
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Απρ 07, 2012 6:50 pm

marilou έγραψε:
Όσο για το άλλο ...μάλλον πρέπει να κάνεις΄λίιιιιιιιιιιιιιγη υπομονή ακόμα...
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Το'ξερα!!! το΄ξερα!!! Η Μιζούκι τα φταίει όλα!!! Arghhhh

Πες την αλήθεια.... Πόσα χρόνια θα τραβήξει αυτή η κολώνια??? :http://www.pic


Η αμνησία της Ανν ??? όσο θέλω εγώ ...μουαχαχαχαχα... Twisted Evil lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από marilou Σαβ Απρ 07, 2012 7:30 pm

Groumf Groumf Groumf Groumf Groumf
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7155
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Αυγ 03, 2012 2:41 pm

ω! μπηκαν φρεσκα κεφαλαιακια!!! cheers cheers cheers
θα επανελθω με σχολια!!






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από ariel Παρ Αυγ 03, 2012 7:27 pm

Μπράβο Ντάλια!!!!!! Το επεισόδιο Τέρρυ, έφτασε!!!! Είναι πολύ ευχάριστο, οτι αν και δεν έχει σχέση με τη Μιζουκική ιστορία, έχεις πολύ καλή πλοκή.

Και μάθαμε και για την αλυσίδα!!!!! Yupiiiii Yupiiiii


Σπόιλερ:






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27028
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Παρ Αυγ 03, 2012 11:09 pm

Σε ευχαριστώ πολύ άριελ ... flower flower άργισε πολύ αυτό το κεφ. αλλά στο τέλος ο "Σάκης" όπως λέει κι η Μαριλού ανέβηκε lol! Ελπίζω να έκανα το καλύτερο που μπορούσα ούτως ώστε να αποδώσω έτσι όπως είναι κανονικά ο χαρακτήρας του και να μην ξέφυγα... lol!

και τώρα άριελ δώσε βάση... lol!

Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από ariel Σαβ Αυγ 04, 2012 10:24 am

Σπόιλερ:






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27028
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Αυγ 05, 2012 5:36 pm

τολμω να πω οτι το γραψιμο σου αλλαξε νταλια προς το καλυτερο.

μολις διαβασα το τερρικο κεφαλαιο και εχω εκνευριστει Groumf που μας αφηνεις με τοσο λιγο και πεφτουν διακοπες!!!!!!!!!!!

πολυ ωραιο κεφαλαιο και οπως ειπε και η αριελ μαθαμε και για την αλυσιδα!
και οχι μονο!! nice οι προσθηκες!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
Σπόιλερ:






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Αυγ 05, 2012 7:16 pm

Aλήθεια ναν ?!!! Είναι σημαντικό αυτό να το ακούω από σένα, γενικότερα από κάποιον που θα γνωρίζει καλύτερα εκφραστικά από μένα γιατί εγώ έχω κάτι μικροπροβληματάκια με τον γραπτό λόγο... lol!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! flower flower Hehe

Τόσο λίγο?! εγώ μια χαρά μεγάλο το βλέπω Hihihihihi όσο για το ότι σας αφήνω πάνω στο καλύτερο ναι ...το'χω αυτό... μια απ΄τις χειρότερες συνήθιες μου lol!
όσο για τις προσθήκες ρίξε μια ματιά εδω... https://terry.forumgreek.com/t296-topic lol!
Επίσης να πω και να προσθέσω ότι παντού υπάρχει ένας Έντουαρντ! Loveeeee

Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Αυγ 05, 2012 7:44 pm

ειναι καλυτερο αυτο το κεφαλαιο κυριως ως προς στην πλοκη. γραπτα μια χαρα τα πας. τωρα που ξεφυγες απο τα τετρριμενα της μιζουκο-ιστοριας και εδωσες δικα σου στοιχεια εκανες πολυ καλη συνθεση των στοιχειων και το εδωσες πολυ ωραια. σαν οντως να εγινε κι οχι οτι ειναι φανταστικο κομματι.

αα το ειχα ξεχασει αυτο το ονειρο σου!! lol!


αγαπαμε Εντουαρντ!!! Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee


Σπόιλερ:






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Αυγ 05, 2012 8:21 pm

Σε ευχαριστώ πολύ Ναν, και εννοείται πως δεν θα άφηνα τα ίδια στοιχεία κι υο στόρυ το δικό μου θα ήταν διαφορετικό απ'την μέρχι το τέλος! Κι όχι μόνο Twisted Evil

Δεν ξεχνάμε τέτοιες λεπτομέριες lol!

Σταθερή αξία ο γλυκός μου εννοείται Loveeeee

Σπόιλερ:

τα δυο αδέφλια έτσι όπως εγώ τα φαντάστηκα στη σκηνή... lol!
Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από ariel Κυρ Αυγ 05, 2012 10:07 pm

nansecrets έγραψε:
Σπόιλερ:

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Ναν, φοβερή ιδέα!!!!!!!! Έλα να τη στριμώξουμε μαζί να μας τα πει!

Dalia έγραψε:
τα δυο αδέφλια έτσι όπως εγώ τα φαντάστηκα στη σκηνή... lol!
Σπόιλερ:

:faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint:






Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27028
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Δευ Αυγ 06, 2012 10:15 pm

ariel έγραψε:
nansecrets έγραψε:
Σπόιλερ:

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Ναν, φοβερή ιδέα!!!!!!!! Έλα να τη στριμώξουμε μαζί να μας τα πει!

Ανέτρεξα που λέτε στην συγκεκριμένη σκηνή και ναι όντως...το μανάρι μας το διαισθάνεται κι γι αυτό λέει αυτό το άσμα Αχχχ......... Loveeeee Δεν σας λέω τίποτα μουαχαχαχαχα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Dalia έγραψε:
τα δυο αδέφλια έτσι όπως εγώ τα φαντάστηκα στη σκηνή... lol!
Σπόιλερ:

:faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint:

Αριελ παιδί μου τι έπαθες??? lol! Cry laughing
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από ariel Τρι Αυγ 07, 2012 3:00 pm

Ποιος..... τι έγινε;;;;;; αααα. ναι θυμήθηκα............

:faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint:







Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27028
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story ! - Σελίδα 5 Empty Απ: Σχόλια για το "Candy Candy...A different kind of story !

Δημοσίευση από Dalia Τρι Αυγ 07, 2012 11:01 pm

ariel έγραψε:Ποιος..... τι έγινε;;;;;; αααα. ναι θυμήθηκα............

:faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint:


Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης