Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Vote_lcap72%Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Vote_lcap21%Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

+8
μαριτα
Dalia
libra
ΜΙΜΙ
TZENHG13
ariel
nansecrets
nuitetoile21
12 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από nansecrets Σαβ Φεβ 02, 2013 8:41 pm

ριξτε μια ματια...


Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Candycandyv025p08



Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Candycandyv025p09




Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Candycandyv025p10




Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Candycandyv025p11




Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Candycandyv025p12







Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από libra Σαβ Φεβ 02, 2013 8:43 pm

λοιπόν, έριξα μια ματιά στο μάνγκα πολύ βιαστική.
Πριν φύγει για το μέτωπο αποχαιρέτησε μόνο την Κάντυ και κανέναν άλλον. Της Πάτυ της άφησε ένα σημείωμα. Επίσης, όταν η Πάτυ είδε αργότερα το μουσικό κουτί στα χέρια της Κάντυ και το αναγνώρισε είπε ότι "τον είχα ρωτήσει για ποιον είναι και μου είχε απαντήσει μόνο με ένα χαμόγελο".

Τι θα θέλαμε να δούμε για να πειστούμε ότι ο Στήαρ ήταν ερωτευμένος; Αυτό που είδαμε και από τον Τέρρυ. Το πάθος. Αυτό που έλειπε και από τον Στήαρμε την Πάτυ και από τον Άρτσυ με την Άννυ. Και όχι γιατί οι ίδιοι δεν ήταν παθιασμένοι (ειδικά ο Άρτσι). Αλλά ο Στήαρ όταν αποχαιρετάει την Κάντυ στο σταθμό, κάνει κάτι που είναι πάνω από τα συνηθισμένα του. Για την Πάτυ δεν έκανε ποτέ κάτι τέτοιο. και ξαναλέω ότι δεν πιστεύω ότι δεν αγάπαγε την Πάτυ.
Τώρα το αν είναι καλό αυτό ή όχι, αυτό είναι μια πολύ διαφορετική συζήτηση.
Ωστόσο θεωρώ ότι με τα σημάδια που έχουμε από τη Μιζούκι, ο Στήαρ δεν ξεπέρασε τον έρωτά τπυ με την Κάντυ, αλλά συνέχισε την πορεία της ζωής του.






Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 1zx1px0 Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από μαριτα Σαβ Φεβ 02, 2013 8:45 pm

και εγω τα ιδια πιστευω!!!!!
μαριτα
μαριτα
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Points : 4401
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από libra Σαβ Φεβ 02, 2013 8:45 pm

νανούκα δεν το θυμόμουν αυτό που σήκωσες... νομίζω ότι ο Στήαρ το λέει και οίδιος ξεκάθαρα.






Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 1zx1px0 Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από nansecrets Σαβ Φεβ 02, 2013 8:47 pm

παιδια ειναι απλο. ηταν ερωτευμενος κι ο Στηαρ με την Καντυ απλα δεν της το ειπε ποτε. δεν προλαβε γιατι ολο προηγειτο καποιος αλλος, Αντονυ, Τερρυ, Αρτσυ.
την πατυ την αγαπησε αλλα οχι οπως την Καντυ.






Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από μαριτα Σαβ Φεβ 02, 2013 8:49 pm

eva έγραψε:δεν διαφωνώ με το σκεπτικό σου, αλλά νομίζω ότι για το Στηαρ η διαδικασία είχε αρχίσει πολύ νωρίτερα, απλά αυτή η περίοδος αποτέλεσε το σημείο καμπής, όπου το παραδέχεται, το αποδέχεται και αλλάζει σελίδα.
Επιπλέον, δεν νομίζω το ότι δεν είδαμε τον Στηαρ να ερωτεύεται την Πάτυ αλλά να την αγαπάει,μειώνει κάτι. τι θεωρείτε ότι μπορούσαμε να δούμε για να τον δούμε να την ερωτεύεται?
κοριτσακι μου ενα δωρο κατι να μας δειξει οτι εκανε για την πατυ δεν ξερω τι!!!
φευγει για τον πολεμο μπορει να μην την ξανασυναντησει ποτε του και τρεχει να δει μονο την καντυ!!!
μαριτα
μαριτα
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Points : 4401
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από nansecrets Σαβ Φεβ 02, 2013 8:56 pm

να το δουμε κι αλλιως; εκει που πεταει με το αεροπλανο και σκεφτεται την Καντυ και την Πατυ γιατι δεν ειναι και η Αννυ στη σκεψη του; κι αυτη φιλη του ηταν και την συμπαθουσε..

ειναι ξεκαθαρο οτι η Καντυ ηταν η πρωτη στην καρδια του. γιαυτο πηγε να την δει πριν καταταγει. ηταν το τελευταιο προσωπο που ηθελε να δει πριν παρει το δρομο που ειχε αποφασισει. το δρομο που ελεγε η καρδια..
της καντυ προς τον τερρυ και του Στηαρ ως εθελοντης στον πολεμο..






Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από eva Σαβ Φεβ 02, 2013 10:07 pm

δεν είπα ότι δεν την αγάπησε ποτέ, είπα ότι κάποια στιγμή άλλαξε σελίδα στη σελίδα στη ζωή του,και στα συναισθήματά του, και συνέχισε. όπως το λέει και ο ίδιος στη σκηνή με τη βροχή που ανέβασε η ναν, τόσο με το ξέπλυμα όσο και με τα γυαλιά, ότι έπρεπε να του το είχε πει νωρίτερα. συμφωνώ ότι το έκανε για λόγους "ανωτέρας βίας", αλλά όπως και να έχει, το αποτέλεσμα είναι αυτό.
το δώρο υπάρχει, στη σκηνή που ανέβασε η νταλια, και νομίζω ότι λέει πολλά το σχόλιο που κάνει ο Στήαρ εκεί.
Η Αννυ δεν έχει την ίδια βαρύτητα που έχουν τα δύο άλλα κορίτσια στη ζωή του. Ούτε μπορούμε να αρνηθούμε το πόσο σημαντική ήταν η Κάντυ για αυτόν, ούτε όμως και τη θέση που έχει η Πάτυ, αλλιώς γιατί δεν σκέφτεται μόνο την Κάντυ? Η Κάντυ δεν είναι φίλη του, είναι η πρώτη του αγάπη, το κορίτσι που μεγάλωσαν μαζί, το κορίτσι που πάντα παρακολουθούσε από μακριά και προστάτευε, αλλά και η αγάπη που από επιλογή άφησε πίσω του.
Όσο για το πάθος από τον Στήαρ, θεωρώ ότι δεν υπήρχε περίπτωση να συμπεριφερθεί όπως ο Τέρρυ και ο Αρτσυ, είναι διαφορετικοί χαρακτήρες, πάντα ήταν πιο ήπιων τόνων.
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12201
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Κυρ Φεβ 03, 2013 9:43 pm

Εγώ από την αρχή συμφώνησα με τα κορίτσια που λένε οτι η Κάντυ ήταν το απωθημένο του αλλά μετά από αυτό που ανέβασε η Ναν το οποίο δεν το θυμόμουν σιγουρεύτηκα, αφού το λέει και ο ίδιος. Πιστεύω οτι ένας ανεκπλήρωτος έρωτας όσα χρόνια κι αν περάσουν ένα μικρό απωθημένο μένει. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει οτι δεν μπορεί να αγαπήσει όπως και έκανε ο Στήαρ. Μα κι ο Άρτσυ μετά το σκηνικό στο κολέγιο έδειξε οτι την Άννυ την αγάπησε σιγά σιγά.






Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20737
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από ariel Τρι Φεβ 05, 2013 5:05 pm

Εγω πάλι λέω οτι πρέπει να ανοίξουμε ενότητα Κάντυ vs Πάττυ! lol!

Και για να προσθέσω τη γνώμη μου, ποτέ δεν είδα τον Στηαρ πραγματικά ερωτευμένο με την κάντυ. Νομίζω οτι ήταν περισσότερο ενας νεανικός ενθουσιασμός και οχι πραγματικός έρωτας. Αυτός ήταν και ο λόγος που μπόρεσε να προχωρήσει στην Πάττυ και να έχει ειλικρινή αισθήματα απέναντί της. Αν η Κάντυ είχε δείξει ερωτικά αισθήματα πριν τη γνωριμία του με την Πάττυ, ίσως να είχαμε άλλη εξέλιξη. Μετά την Πάττυ, δε νομίζω οτι θα είχε ελπίδα, γιατι πολύ απλά, το πλοίο είχε σαλπάρει.






Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27028
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από Dalia Τρι Φεβ 05, 2013 5:34 pm

Και σ'αυτό που είπε πάλι πιο πάνω το ξωτικό συμφωνώ και έχω να προσθέσω ότι: https://www.youtube.com/watch?v=3B09SE6xOPU

Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από eva Τρι Φεβ 05, 2013 7:54 pm

συμφωνώ απόλυτα και με τα δύο προηγούμενα ποστ! ίσως και η αριελ να το έθεσε καλύτερα απ' ότι εγώ!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12201
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από μαριτα Τρι Φεβ 05, 2013 11:20 pm

τελικα αβυσσοϛ η ψυχη του Στηρ!!!
μονο η Μιζουκι ϴα ξερει να μαϛ πει !!
μαριτα
μαριτα
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Points : 4401
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Φεβ 05, 2013 11:24 pm

ακομα και σε αυτο εχουμε ασαφεια!! μπα.. ουτε αυτη δεν ξερει τι εγραψε τελικα μου φαινεται






Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από μαριτα Τρι Φεβ 05, 2013 11:28 pm

Hahahahaha
μαριτα
μαριτα
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Points : 4401
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από Dalia Τρι Φεβ 05, 2013 11:29 pm

Βρε κοριτσάκια μου καλά , τι το κουράζουμε το θέμα;! Διαβάστε το Christmas-fic μου... την ψυχούλα του μαναριού του δικού μου εγώ την ξέρω καλύτερα απ'τον καθένα... Ποια Κάντυ και ποια Πάττυ;;; Αφού εμένα καμία δεν μπορεί να με συναγωνιστεί lol! (Σόρρυ για το off-topic: ) lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από eva Τρι Φεβ 05, 2013 11:32 pm

Dalia έγραψε:Βρε κοριτσάκια μου καλά , τι το κουράζουμε το θέμα;! Διαβάστε το Christmas-fic μου... την ψυχούλα του μαναριού του δικού μου εγώ την ξέρω καλύτερα απ'τον καθένα... Ποια Κάντυ και ποια Πάττυ;;; Αφού εμένα καμία δεν μπορεί να με συναγωνιστεί lol! (Σόρρυ για το off-topic: ) lol!

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
α ρε νταλια θεά!!!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12201
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από μαριτα Τρι Φεβ 05, 2013 11:35 pm

να σου πω δικιο εχειϛ!!!!
γιατι πολυ μαϛ εχει μπερδεψει η συγγραφεαϛ Arghhhh
μαριτα
μαριτα
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Points : 4401
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από eva Τρι Φεβ 05, 2013 11:48 pm

όλες έχουμε πάρει παραμάσχαλα έναν ήρωα έτσι δεν είναι? ενίοτε και δύο!! Hihihihihi η ντάλια έχει τον στήαρ!!! τόσο απλά!!! Hihihihihi
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12201
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από libra Τετ Φεβ 06, 2013 11:19 pm

μαριτα έγραψε:τελικα αβυσσοϛ η ψυχη του Στηρ!!!
μονο η Μιζουκι ϴα ξερει να μαϛ πει !!

nansecrets έγραψε:ακομα και σε αυτο εχουμε ασαφεια!! μπα.. ουτε αυτη δεν ξερει τι εγραψε τελικα μου φαινεται

Καλά... Αν διάβαζε η Μιζούκι αυτή την ατάκα, ικανή την είχα να γράψει παράρτημα της νουβέλας με ασάφειες για Κάντυ και Πάτυ... lol! lol! lol! lol!






Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 1zx1px0 Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από μαριτα Τετ Φεβ 06, 2013 11:30 pm

Cry laughing Cry laughing Cry laughing
μαριτα
μαριτα
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 190
Points : 4401
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2012
Ηλικία : 48
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Φεβ 07, 2013 11:15 am

ευτυχως που ξερει μονο γιαπωνεζικα τοτε Razz






Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από nina Πεμ Φεβ 07, 2013 2:05 pm

Να το θεσω λιγο χιουμοριστικα;… αν ο ερωτας για την Καντυ ηταν μια παιδικη ασθενεια που ολοι οι αρσενικοι ηρωες επρεπε να περασουν Razz τοτε ο Στηαρ την περασε πιο ελαφρα απ ολους Razz (καποιοι δεν συνηλθαν ποτε όπως ξερουμε χαχαχα)
Να πω την αληθεια ο ερωτας του Στηαρ για την Καντυ δεν μου εκανε ποτε κλικ… τον θεωρουσα παντα πολύ flat/passionless τουλαχιστον για τα γουστα μου lol
Τον θεωρουσα στα πλαισια του harem που ολοι πρεπει να ψιλοερωτευτουν την πρωταγωνιστρια, αλλοι πιο εντονα αλλοι λιγοτερο και ισως γι αυτό συντασσομαι με Αριελ.
Και μολις διαβασα το θεμα στο μυαλο μου ηρθαν αμεσως οι σελιδες που ανεβασε η Ναν, εχοντας ομως ακριβως αντιθετη ερμηνεια, καθως ειχα συγκρατησει την σκηνη πολύ εντονα σαν ένα σταθμο μετεπιβιβασης από την ανεμελεια του παιδικου/‘’αγνου’’ ερωτα στην πορεια προς την ενηλικιωση.
Άλλος ενας λογος ηταν φυσικα γιατι εμμεσα (μεσα από τις ''παραιτησεις'' Αρτσυ-Στηρ) η Μιζουκι υπογραμμιζει ότι ο ερωτας Καντυ-Τερρυ εχει περασει σε άλλο level (ασυναγωνιστο χαχαχα) κατι που αναγνωριζουν και οι ιδιοι οι ηρωες εξου και ‘’καταθετουν τα οπλα’’…
Και όπως ανεφερε και η eva … η βροχη συμβολικα είναι σαν να ξεπλενει τα οποια ‘’αρνητικα’’ συναισθηματα ή την σκονη ενός one-sided ερωτα αφηνοντας μετα τον ηλιο να λαμψει περισσοτερο.

Επισης κατι ακομα που πιστευω είναι, ότι αν η καρδια καποιου δεν εχει προχωρησει… δεν εχει αλλαξει σελιδα δεν είναι ανοικτη για κανεναν…
Αν εισαι τυφλα στον ερωτα, δεν μπορεις να δεις περα από την μυτη σου ποσο δε μαλλον να βαλεις στην καρδια σου έναν άλλο. (<< επιχειρημα που παντα υποστηριζα και για την περιπτωση Καντυ/Αλμπερτ Razz )
Και γι αυτό κατά την αποψη μου βλεπουμε τον Αρτσυ να διαχειριζεται την κατασταση διαφορετικα απο τον Στηαρ … ισως και λογω διαφορετικου χαρακτηρα δεν λεω, αλλα παντως ο Αρτσυ δειχνει να υποφερει περισσοτερο από την συνειδητοποιηση ότι δεν μπορει ποτε να εχει την Καντυ.

Τώρα για την τελευταια βραδια που ο Στηαρ επελεξε να δει από κοντα μονο την Καντυ… να βαλω και μια άλλη παραμετρο που νομιζω ότι δεν ειπωθηκε.
Αν θυμαμαι καλα ο Στηαρ ηταν ο μονος που πιστευε/ειχε πιασει ότι η Καντυ δεν θα ξαναγυρνουσε κοντα τους… ότι ουσιαστικα εφευγε για να αρχισει την κοινη της ζωη με τον Τερρυ. Οποτε αυτό το ταξιδι συμβολιζε ένα τελος ουτως ή αλλως…
Το μουσικο κουτι για μενα ηταν το δωρο του, η ευχη του Στηαρ να παραμεινει η Καντυ για παντα ευτιχισμενη στο πλευρο του Τερρυ… (γι αυτό αλλωστε σταματησε και να παιζει όταν χωρισαν και ‘’ξαναρχισε’’ όταν και παλι ηταν μαζι για παντα XD)
Παντως άλλη μια ενδειξη ότι ερωτικα την ειχε ξεπερασει γι αυτό και ηταν σε θεση να της ευχηθει μεσα από την καρδια του κάθε ευτυχια στην νεα της ζωη στο πλευρο ενός αλλου αντρα.

Βεβαια για να ειμαι ειλικρινης παντα με ενοχλουσε το γεγονος ότι η Καντυ μεχρι το τελος φαινοταν σαν να μπαινει αναμεσα στα ζευγαρια και ισως και πανω από την Αννυ-Πατυ… αλλα τουλαχιστον στην περιπτωση του Στηαρ θελω να πιστευω ότι η εικονα της, τις τελευταιες του στιγμες, συμβολιζει αυτό που ηθελε γενικα η Μιζουκι να συμβολισει η υπαρξη της Καντυ δλδ το ποσο αγγιξε και φωτισε τις ζωες ολων, κανοντας τους καλυτερους ανθρωπους ας πουμε, και όχι τοσο με ερωτικο περιεχομενο.

Υπο αυτό το πρισμα ισως ακομα και η ηρωικη αποφαση του Στηαρ να καταταγει να ηταν μια αποφαση που αν δεν ειχε γνωρισει την Καντυ να μην επαιρνε ποτε…
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6627
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από eva Πεμ Φεβ 07, 2013 2:13 pm

bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
για ακόμα μία φορά, προσκυνώ νίνα!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12201
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Empty Απ: Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί

Δημοσίευση από ariel Πεμ Φεβ 07, 2013 2:58 pm

Και δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω με Νινα!!!






Η απόφαση του Στηαρ να καταταγεί  - Σελίδα 3 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27028
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης