Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

+9
souka
c-t
ariel
Dalia
nansecrets
nuitetoile21
ΜΙΜΙ
nina
libra
13 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ, αλλά είχε επιλογή να επιλέξει.

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% 
[ 4 ]
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_lcap63%Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Vote_rcap 63% 
[ 12 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 19
 
 

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από souka Παρ Απρ 29, 2011 9:00 pm

libra έγραψε:εντάξει...
είναι επίσημο πια ότι μας χρειάζεται ένα τέτοιο εικονιδιάκι

:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:

Όντως!!!!!!!!!!!!

lol! lol! lol! lol! lol!
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13700
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Απρ 29, 2011 9:01 pm

libra έγραψε:εντάξει...
είναι επίσημο πια ότι μας χρειάζεται ένα τέτοιο εικονιδιάκι

:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:

με προλαβες!!!! lol! κανε πιο κει να κατσω κι εγω...

:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:






Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από libra Παρ Απρ 29, 2011 9:05 pm

nansecrets έγραψε:
libra έγραψε:εντάξει...
είναι επίσημο πια ότι μας χρειάζεται ένα τέτοιο εικονιδιάκι

:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:

με προλαβες!!!! lol! κανε πιο κει να κατσω κι εγω...

:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:

Έλα nan, κάτσε δίπλα μου Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Popcorn Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Popcorn Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Popcorn






Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 1zx1px0 Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από souka Παρ Απρ 29, 2011 9:09 pm

Κορίτσια, μην παίρνετε θέση άδικα...
Θα τα βρούμε με την Εύα... Wink Wink
2 εγώ άλλους 2 αυτή...
Το πολύ-πολύ να τους αλλάζουμε ανά εξάμηνο..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13700
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Απρ 29, 2011 9:14 pm

libra έγραψε:
nansecrets έγραψε:

με προλαβες!!!! lol! κανε πιο κει να κατσω κι εγω...

:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:

Έλα nan, κάτσε δίπλα μου Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Popcorn Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Popcorn Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Popcorn

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35451
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από libra Παρ Απρ 29, 2011 9:19 pm

souka έγραψε:Κορίτσια, μην παίρνετε θέση άδικα...
Θα τα βρούμε με την Εύα... Wink Wink
2 εγώ άλλους 2 αυτή...
Το πολύ-πολύ να τους αλλάζουμε ανά εξάμηνο..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:






Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 1zx1px0 Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από eva Παρ Απρ 29, 2011 9:38 pm

souka έγραψε:
Λοιπόν,βρήκα και τις προσωπικές σου πληροφορίες και στο τόπικ της γνωριμίας και έχω να σου πω ότι είμαστε και πολύ κοντά!!!!!

αλήθεια? για στείλε μου πμ να τα πούμε!

κορίτσια μην κάνετε όρεξη! θα τα βρούμε εμείς! όχι στο εξάμηνο, στο μήνα ίσως, αλλά θα τα βρούμε! όχι τίποτα άλλο, είναι και πολλοί για να τους αντέξει η μία μόνη της! οπότε απλά, θα βοηθάει η μία την άλλη! ένα .... χέρι βοηθείας σαν να λέμε! Razz Razz Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την eva στις Παρ Απρ 29, 2011 9:41 pm, 1 φορά
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12201
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από lina Παρ Απρ 29, 2011 9:40 pm

όσο εσείς μαλώνετε για τους βρυκόλακες, εγώ ψήφισα την Κάρεν....

και εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι...

η ερώτηση γράφει με ποια "θα έμενε στο τέλος" - ούτε ποια θα αγαπούσε ή ποια θα ερωτευόταν (εννοείται ότι σ' αυτές τις ερωτήσεις η απάντηση είναι καμία) και στο τέλος....μετά από 10-20-30 χρόνια αλκοολισμού, ματαιότητας κλπ δε θα θέλετε κάπως να "αράξει", να ξεκουραστεί ο άνθρωπος; εννοείται να συμβιβαστεί...σίγουρα δε μ' αρέσει, αλλά τον λυπάμαι και να γερνάει μόνος χωρίς κάποιον να τον βοηθάει με τα χάπια του, ένα πιάτο φαί βρε αδελφέ...από το να κάνει Πάσχα και Χριστούγεννα μόνος του σαν την καλαμιά στον κάμπο, τον προτιμώ με την Κάρεν - να τρώνε μαζί τη μαγειρίτσα στις 21.30, γιατί δεν αντέχουν το ξενύχτι πια
lina
lina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1469
Points : 6414
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : στο μικρό σπίτι στο λιβάδι
Χιούμορ : ξέρω κι εγώ;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από nina Παρ Απρ 29, 2011 10:28 pm

nansecrets έγραψε: Cry laughing Cry laughing Cry laughing ναι ναι! η δικαιοσυνη αυτοπροσωπως!!!!

libra έγραψε:ευτυχώς που δεν σε βάλαμε εισαγγελέα νίνα... Tongue Tongue Tongue

To nick μου ειναι δικαστης Τρεντ δεν το ξερατε lol! Tongue

eva έγραψε:νίνα....και καλά είπαμε τον Κανάμε στον χαρίζω, άντε και με τον Τέρρυ να συμβιβαστώ στην "κρυφή" σχέση, τον Τακούμι όμως? πες μου ότι έχεις κανονίσει κάτι και με τον Ρεν Τσουρούγκα, και μετά δώσε μου και τη διεύθυνσή σου! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ασε που με τον Τακούμι είσαι στα προσεχώς γιατί είμαι εγώ στη μέση (αλλά δε στο λέω για να μη σε στεναχωρήσω!)
Ακριβως και ο Ρεν ειναι ρεσερβε Cool τα ειπαμε να μην τα ξαναλεμε ευακι Firouli Firoulo

souka έγραψε:Απ' ότι φαίνεται, ο Ζέρο μένει ξεκρέμαστος οπότε...εδώ εμφανίζομαι εγώ!!!!!!

Εντάξει Νίνα,μπορείς να πάρεις τους υπόλοιπους...

Αν και όσον αφορά στον Τέρρυ, νομίζω ότι θα δυσκολευτεί να σου μείνει πιστός έχοντας όλες εμάς να τον κυνηγάμε..!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Ευχαριστω Souka το ηξερα οτι θα συνεννοηθουμε Stin ygeia mas


Ευχαριστω για τις προμηθειες :bounce: :bounce: :bounce:
:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:

:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6627
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από Dalia Παρ Απρ 29, 2011 11:17 pm

δεν αντεχω αλλο εχω πεσει κατω ξερη... Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
παλι καλα που εγω δεν ειμαι σαν εσας γι αυτο παιρνω τον στηαρ και αποχωρω...
Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14643
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από eva Παρ Απρ 29, 2011 11:20 pm

α! παρεμπιμπτόντως Νίνα, τη διεύθυνση σου δενν μου την έδωσες! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12201
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από nina Σαβ Απρ 30, 2011 7:16 pm

eva έγραψε:α! παρεμπιμπτόντως Νίνα, τη διεύθυνση σου δενν μου την έδωσες! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Μμμμ ενδεικτικα θα σου πω ... στο ΝΥ στο Μπροντγουει, στο Stratford-upon-Avon, στο deep-deep dark forest along with Kaname ... catch me if you can lol!

Αχ κομματια γινομαι καθε βδομαδα Razz Razz Razz
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6627
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από eva Σαβ Απρ 30, 2011 7:31 pm

nina έγραψε:
eva έγραψε:α! παρεμπιμπτόντως Νίνα, τη διεύθυνση σου δενν μου την έδωσες! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Μμμμ ενδεικτικα θα σου πω ... στο ΝΥ στο Μπροντγουει, στο Stratford-upon-Avon, στο deep-deep dark forest along with Kaname ... catch me if you can lol!

Αχ κομματια γινομαι καθε βδομαδα Razz Razz Razz

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:

ένα μόνο θα σου πω όμως! με έναν ακόμα να κανονίσεις κάτι, θα βρω τρόπο και θα σε βρω, και τότε.......!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

είσαι πάντα ένα βήμα μπροστά από μένα! bang-bang bang-bang bang-bang bang-bang
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12201
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από libra Σαβ Απρ 30, 2011 7:32 pm

nina έγραψε:
eva έγραψε:α! παρεμπιμπτόντως Νίνα, τη διεύθυνση σου δενν μου την έδωσες! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Μμμμ ενδεικτικα θα σου πω ... στο ΝΥ στο Μπροντγουει, στο Stratford-upon-Avon, στο deep-deep dark forest along with Kaname ... catch me if you can lol!

Αχ κομματια γινομαι καθε βδομαδα Razz Razz Razz

Διαμερισματάκι στο Μπροντγουεη ακούω, σπιτάκι στο Avon, χωραφάκια στο forest...

Πόθεν έσχες Νίνα;;;; Ε;;;; Τα δηλώνεις στην εφορία όλα αυτά ή φοροδιαφεύγεις;
Teasing Teasing Teasing






Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 1zx1px0 Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από nina Σαβ Απρ 30, 2011 11:55 pm

eva έγραψε:
nina έγραψε:

Μμμμ ενδεικτικα θα σου πω ... στο ΝΥ στο Μπροντγουει, στο Stratford-upon-Avon, στο deep-deep dark forest along with Kaname ... catch me if you can lol!

Αχ κομματια γινομαι καθε βδομαδα Razz Razz Razz

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:

ένα μόνο θα σου πω όμως! με έναν ακόμα να κανονίσεις κάτι, θα βρω τρόπο και θα σε βρω, και τότε.......!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

είσαι πάντα ένα βήμα μπροστά από μένα! bang-bang bang-bang bang-bang bang-bang

Μμμμ ξεχασα να αναφερω τον Εros ... για τον Ρεν τα ειπαμε, οποτε πεταγομαι και κατα Ιαπωνια πλευρα ... δεν μπορω να δωσω περισσοτερες πληροφοριες ... εχω και την αλλη την lib που τρεχει με το Ε9 παραμασχαλα να δει τι δηλωνω, λες και απο μενα θα βγαλει το χρεος το Ελλην!κο μπ0υρ... Grrrrrr Zip

libra έγραψε:

Διαμερισματάκι στο Μπροντγουεη ακούω, σπιτάκι στο Avon, χωραφάκια στο forest...

Πόθεν έσχες Νίνα;;;; Ε;;;; Τα δηλώνεις στην εφορία όλα αυτά ή φοροδιαφεύγεις;
Teasing Teasing Teasing

Τι φταιω εγω που τα bishounen ΜΟΥ ειναι large Hihihi ... απο οσο ξερω και ο δικος σου ο Χακουρον τον εχει τον τροπο του Firouli Firoulo αντε να μην τα πω ολα ... Angel Face

Σπόιλερ:
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6627
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από eva Σαβ Απρ 30, 2011 11:56 pm

ποιός είναι ο eros παλι?
από το the one?
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12201
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από nina Σαβ Απρ 30, 2011 11:59 pm

eva έγραψε:ποιός είναι ο eros παλι?

Μπα? σιγα μην σου πω Tongue σε εχει φοβηθει το ματι μου ... τα ιδια γουστα εχουμε Groumf

Σπόιλερ:
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6627
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από eva Κυρ Μάης 01, 2011 12:00 am

xaxa! εχω ξεψαρώσει? για κοίτα το ποστ μου πάλι!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12201
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από nina Κυρ Μάης 01, 2011 12:11 am

eva έγραψε:xaxa! εχω ξεψαρώσει? για κοίτα το ποστ μου πάλι!

Εκανες edit να υποθεσω!? Αλλιως δεν με βλεπω καλα ... Crying or Very sad
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6627
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από eva Κυρ Μάης 01, 2011 12:12 am

έκανα edit! άργησα να τον θυμηθώ! το μυαλό μου πήγε στο akuma na eros στη αρχή. Το the One δεν το έχω διαβάσει ακόμα!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12201
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από libra Κυρ Μάης 01, 2011 8:33 am

nina έγραψε:
libra έγραψε:
Διαμερισματάκι στο Μπροντγουεη ακούω, σπιτάκι στο Avon, χωραφάκια στο forest...

Πόθεν έσχες Νίνα;;;; Ε;;;; Τα δηλώνεις στην εφορία όλα αυτά ή φοροδιαφεύγεις;
Teasing Teasing Teasing

Τι φταιω εγω που τα bishounen ΜΟΥ ειναι large Hihihi ... απο οσο ξερω και ο δικος σου ο Χακουρον τον εχει τον τροπο του Firouli Firoulo αντε να μην τα πω ολα ... Angel Face

Σπόιλερ:

Sorry βρε Νινάκο, αλλά από κεκτημένη ταχύτητα πήγε ο νους μου κατευθείαν στο Ε9 Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
Ναι... και το Bishi μου τον έχει τον τρόπο του δεν λέω Angel Face
Σπόιλερ:






Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 1zx1px0 Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από MsXrysaugi Δευ Μάης 02, 2011 1:10 am

Με καμια φυσικα!Ειναι απ'τους αντρες που αγαπουν πραγματικα μονο μια φορα!Βεβαια δεν εχει γνωρισει εμενα,οποτε θα γινοταν μια εξαιρεση!!!Οχι να το παινευτω...!!! Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Οι υπολοιπες παρτε τα βαμπιρ που τοσο σας αρεσουν,μοιραστητε τα κ εγω παιρνω τον Τερρυ! :up:
MsXrysaugi
MsXrysaugi
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 660
Points : 5444
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2011
Τόπος : Athens
Χιούμορ : 'Εχουμε κι απ'αυτο!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από libra Δευ Μάης 02, 2011 8:50 am

MsXrysaugi έγραψε:Με καμια φυσικα!Ειναι απ'τους αντρες που αγαπουν πραγματικα μονο μια φορα!Βεβαια δεν εχει γνωρισει εμενα,οποτε θα γινοταν μια εξαιρεση!!!Οχι να το παινευτω...!!! Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii Οι υπολοιπες παρτε τα βαμπιρ που τοσο σας αρεσουν,μοιραστητε τα κ εγω παιρνω τον Τερρυ! :up:

Να'τη κι άλλη καλοθελήτρα που μας παραχωρεί τα βαμπίρια για να κρατήσει τον Τέρρυ...

Ευχαριστούμε βρε... καλοσύνη σας... Razz Razz Razz Razz







Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 1zx1px0 Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27621
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από E.T. Τρι Μάης 03, 2011 2:18 pm

Με καμία! Απλά όταν θα είναι πολύ διάσημος θα πεθάνει από τις καταχρήσεις. Αφού βέβαια πρώτα κάνει καριέρα. Αχ, το πουλάκι μου, το φαντάζομαι αλλά Τζειμς Ντην στο κούκλος του φυσικά, ασυμβίβαστο, μελαγχολικό........Αχ! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
E.T.
E.T.
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 318
Points : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 13/12/2010
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Empty Απ: Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ;

Δημοσίευση από ariel Τρι Μάης 03, 2011 4:12 pm

E.T. έγραψε:Με καμία! Απλά όταν θα είναι πολύ διάσημος θα πεθάνει από τις καταχρήσεις. Αφού βέβαια πρώτα κάνει καριέρα. Αχ, το πουλάκι μου, το φαντάζομαι αλλά Τζειμς Ντην στο κούκλος του φυσικά, ασυμβίβαστο, μελαγχολικό........Αχ! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

Μετά απο αυτό, απαιτώ να τα ξαναβρει ο τέρρυ με τη Κάντυ παρ' αυτα!!!!! Point Δεν μπορεί να έχει τέτοιο τέλος, αυτός ο κούκλος!! In Love






Με ποια θα έμενε στο τέλος ο Τέρρυ αν δεν μπορούσε να είναι με την Κάντυ; - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16810
Points : 27028
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης