Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

+8
eleanna
ΜΙΜΙ
nansecrets
Anonimous!!
libra
Dalia
nina
nuitetoile21
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τετ Δεκ 01, 2010 9:58 pm

Το ένα από τα δώρα θα σας το δώσουμε σε δόσεις (θα καταλάβετε γιατί).
Την Κυριακή 5 Δεκέμβρη στις 9 το βράδυ θα ξεκινήσουμε να μοιράζουμε χαμόγελα (θελω να έλπίζω) σε όλες εσάς. Και για να σας κινήσω πιο πολύ το ενδιαφέρον, η κάθεμια απο σας θα έχει το προσωπικό της δώρο, δοσμένο με πολλή αγάπη απο εμας. Surprise Surprise Surprise Surprise Surprise
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11986
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από libra Τετ Δεκ 01, 2010 9:59 pm

nuitetoile21 έγραψε:Το ένα από τα δώρα θα σας το δώσουμε σε δόσεις (θα καταλάβετε γιατί).
Την Κυριακή 5 Δεκέμβρη στις 9 το βράδυ θα ξεκινήσουμε να μοιράζουμε χαμόγελα (θελω να έλπίζω) σε όλες εσάς. Και για να σας κινήσω πιο πολύ το ενδιαφέρον, η κάθεμια απο σας θα έχει το προσωπικό της δώρο, δοσμένο με πολλή αγάπη απο εμας. Surprise Surprise Surprise Surprise

Άντε επιτέλους... ανυπομονώ ΤΡΕΛΑ!!!!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers

Κορίτσια όταν η νουί λέει ότι είναι από εμάς, εννοεί ότι είναι από την εξής μία: τη Νουίτ (θα καταλάβετε τι εννοώ, στις 5/12/2010 στις 21:00 Wink )






Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 1zx1px0 Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27622
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από anna Τετ Δεκ 01, 2010 10:02 pm

Να σας πω.....επειδη λογω πενθους εμεις φετος δν θα στολισουμε δεντρο, θελετε οι υπολοιπες να βγαλετε φωτο τα δεντρα σας και να τα ανεβασετε σε ενα τοπικ??? :xmas_tree: Hehe Hehe (δν εχουμε κ κανενα εμοτικον που να γλυφει......ΕΕΕ καλες μου συμφορουμιτισσες??)
anna
anna
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2611
Points : 7911
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Lothlorien
Χιούμορ : black- καραblack!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τετ Δεκ 01, 2010 10:06 pm

anna έγραψε:Να σας πω.....επειδη λογω πενθους εμεις φετος δν θα στολισουμε δεντρο, θελετε οι υπολοιπες να βγαλετε φωτο τα δεντρα σας και να τα ανεβασετε σε ενα τοπικ??? :xmas_tree: Hehe Hehe (δν εχουμε κ κανενα εμοτικον που να γλυφει......ΕΕΕ καλες μου συμφορουμιτισσες??)

αννουλα μην στεναχωριεσαι.εοχυμε προβλεψει κατι παρομοιο. θα ανοιξουμε το αντιστοιχο θεμα σε λιγες μερες (εγω θα το ανοιγα απο τωρα αλλα η λιμπρα δεν με αφηνει. λιμπρα σε εδωσα κανονικα! Teasing Teasing Teasing Teasing Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11986
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από libra Τετ Δεκ 01, 2010 10:07 pm

anna έγραψε:Να σας πω.....επειδη λογω πενθους εμεις φετος δν θα στολισουμε δεντρο, θελετε οι υπολοιπες να βγαλετε φωτο τα δεντρα σας και να τα ανεβασετε σε ενα τοπικ??? :xmas_tree: Hehe Hehe (δν εχουμε κ κανενα εμοτικον που να γλυφει......ΕΕΕ καλες μου συμφορουμιτισσες??)

Χαλάμε εμείς χατίρι;;;;
Κάτσε πρώτα να το αγοράσουμε
(ο άντρας μου σήμερα είπε ότι αν δεν βάλει μακριμάνικο, δέντρο δεν φέρνει στο σπίτι :roarrr: )
και να το στολίσουμε και πολύ ευχαρίστως...

Κάπου θα βρω τις περσινές (ή προπέρσινες φωτό-δεν θυμάμαι) που ανεβήκαμε Παρνασσό και στολίσαμε ένα χιονισμένο έλατο για να το βγάλω φωτό και να φτιάξω την Χριστουγεννιάτικη Κάρτα μας γιατί δεν την πετύχαινα στο Photoshop από μόνη μου (τι έχει τραβήξει κι αυτός ο άντρας μου δεν λέγεται!!!... 2,5 ώρες οδήγηση με μια σακούλα μπάλες κι εμένα να ψάχνω να βρω κάτι που να μου ταιριάζει...) lol! lol! lol! lol!






Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 1zx1px0 Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27622
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από libra Τετ Δεκ 01, 2010 10:08 pm

nuitetoile21 έγραψε:
αννουλα μην στεναχωριεσαι.εοχυμε προβλεψει κατι παρομοιο. θα ανοιξουμε το αντιστοιχο θεμα σε λιγες μερες (εγω θα το ανοιγα απο τωρα αλλα η λιμπρα δεν με αφηνει. λιμπρα σε εδωσα κανονικα! Teasing Teasing Teasing Teasing Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Καλέ έχουμε 1/12 ακόμα Point Tongue






Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 1zx1px0 Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27622
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από anna Τετ Δεκ 01, 2010 10:10 pm

libra έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
αννουλα μην στεναχωριεσαι.εοχυμε προβλεψει κατι παρομοιο. θα ανοιξουμε το αντιστοιχο θεμα σε λιγες μερες (εγω θα το ανοιγα απο τωρα αλλα η λιμπρα δεν με αφηνει. λιμπρα σε εδωσα κανονικα! Teasing Teasing Teasing Teasing Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Καλέ έχουμε 1/12 ακόμα Point Tongue

μπορεις να ενημερωσεις και τον καιρο γιατι μαλλον εχει ξεχασει να βγαλει καμια 60αρια χαρτακια απο το ημερολογιο του??????
anna
anna
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2611
Points : 7911
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Lothlorien
Χιούμορ : black- καραblack!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από eleonor Τετ Δεκ 01, 2010 10:12 pm

libra έγραψε:(τι έχει τραβήξει κι αυτός ο άντρας μου δεν λέγεται!!!... 2,5 ώρες οδήγηση με μια σακούλα μπάλες κι εμένα να ψάχνω να βρω κάτι που να μου ταιριάζει...) lol! lol! lol! lol!

At least he did it, had i asked something like this mine would be showing me the finger and lighting another cigar lol!
eleonor
eleonor
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Points : 5312
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τετ Δεκ 01, 2010 10:12 pm

libra έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
αννουλα μην στεναχωριεσαι.εοχυμε προβλεψει κατι παρομοιο. θα ανοιξουμε το αντιστοιχο θεμα σε λιγες μερες (εγω θα το ανοιγα απο τωρα αλλα η λιμπρα δεν με αφηνει. λιμπρα σε εδωσα κανονικα! Teasing Teasing Teasing Teasing Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Καλέ έχουμε 1/12 ακόμα Point Tongue

μα ναι! εχουμε πρωτη δεκεμβρη!! 24 μερες μεινανε!!!! party party party party party party
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11986
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από anna Τετ Δεκ 01, 2010 10:13 pm

eleonor έγραψε:
libra έγραψε:(τι έχει τραβήξει κι αυτός ο άντρας μου δεν λέγεται!!!... 2,5 ώρες οδήγηση με μια σακούλα μπάλες κι εμένα να ψάχνω να βρω κάτι που να μου ταιριάζει...) lol! lol! lol! lol!

At least he did it, had i asked something like this mine would be showing me the finger and lighting another cigar lol!

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
anna
anna
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2611
Points : 7911
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Lothlorien
Χιούμορ : black- καραblack!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από eleanna Τετ Δεκ 01, 2010 10:15 pm

libra έγραψε:
anna έγραψε:Να σας πω.....επειδη λογω πενθους εμεις φετος δν θα στολισουμε δεντρο, θελετε οι υπολοιπες να βγαλετε φωτο τα δεντρα σας και να τα ανεβασετε σε ενα τοπικ??? :xmas_tree: Hehe Hehe (δν εχουμε κ κανενα εμοτικον που να γλυφει......ΕΕΕ καλες μου συμφορουμιτισσες??)

Χαλάμε εμείς χατίρι;;;;
Κάτσε πρώτα να το αγοράσουμε
(ο άντρας μου σήμερα είπε ότι αν δεν βάλει μακριμάνικο, δέντρο δεν φέρνει στο σπίτι :roarrr: )
και να το στολίσουμε και πολύ ευχαρίστως...

Κάπου θα βρω τις περσινές (ή προπέρσινες φωτό-δεν θυμάμαι) που ανεβήκαμε Παρνασσό και στολίσαμε ένα χιονισμένο έλατο για να το βγάλω φωτό και να φτιάξω την Χριστουγεννιάτικη Κάρτα μας γιατί δεν την πετύχαινα στο Photoshop από μόνη μου (τι έχει τραβήξει κι αυτός ο άντρας μου δεν λέγεται!!!... 2,5 ώρες οδήγηση με μια σακούλα μπάλες κι εμένα να ψάχνω να βρω κάτι που να μου ταιριάζει...) lol! lol! lol! lol!

Καλά δεν υπάρχει αυτή η ιστορία!! rolf: rolf: rolf: Αλλά τι καλος και ο δικος σου!! Σας φαντάζομαι τωρα να ψαχνετε δεντρο με τις μπαλες παραμασχαλα και με πιανουν τα γελια!! lol! lol! lol!
eleanna
eleanna
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 267
Points : 5236
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Εδιμβούργο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από libra Τετ Δεκ 01, 2010 10:16 pm

eleonor έγραψε:
At least he did it, had i asked something like this mine would be showing me the finger and lighting another cigar lol!

rolf: rolf: rolf: rolf:
perhaps if he quite smoking...
καμία ελπίδα ε;;;;

Σπόιλερ:






Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 1zx1px0 Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27622
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από libra Τετ Δεκ 01, 2010 10:39 pm

eleanna έγραψε:
Καλά δεν υπάρχει αυτή η ιστορία!! rolf: rolf: rolf: Αλλά τι καλος και ο δικος σου!! Σας φαντάζομαι τωρα να ψαχνετε δεντρο με τις μπαλες παραμασχαλα και με πιανουν τα γελια!! lol! lol! lol!

Η τρέλα αγάπη μου δεν πάει στα βουνά... Οι τρελοί πάνε στα βουνά lol! lol! lol! lol! lol!

Τις βρήκα. Ήταν πρόπερσι...

Εγώ στολίζω το δέντρο (νομίζω ότι ο άντρας μου την έβγαλε για να θυμάμαι ότι μέχρι αλυσίδες πέρασε για να φτάσουμε εκεί και έχει και ντοκουμέντα lol!)
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Xmas_tree01

Το αποτέλεσμα cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Xmas_tree02






Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 1zx1px0 Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27622
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από Dalia Τετ Δεκ 01, 2010 10:44 pm

ποποποπο λιμπρα καταπληκτικη δουλεια !!! συγχαρητηρια !!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
εγω παλι ορυωμαι και γκρινιαζω γιατι την κυριακη το βραδυ δεν θα μαι μεσα στο αγαπημενο
μου φορουμ !!!! Groumf Groumf Groumf

Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14644
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από eleanna Τετ Δεκ 01, 2010 10:44 pm

libra έγραψε:
eleanna έγραψε:
Καλά δεν υπάρχει αυτή η ιστορία!! rolf: rolf: rolf: Αλλά τι καλος και ο δικος σου!! Σας φαντάζομαι τωρα να ψαχνετε δεντρο με τις μπαλες παραμασχαλα και με πιανουν τα γελια!! lol! lol! lol!

Η τρέλα αγάπη μου δεν πάει στα βουνά... Οι τρελοί πάνε στα βουνά lol! lol! lol! lol! lol!

Τις βρήκα. Ήταν πρόπερσι...

Εγώ στολίζω το δέντρο (νομίζω ότι ο άντρας μου την έβγαλε για να θυμάμαι ότι μέχρι αλυσίδες πέρασε για να φτάσουμε εκεί και έχει και ντοκουμέντα lol!)
Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Xmas_tree01

Το αποτέλεσμα cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Xmas_tree02

αααα βρε συ αξιζε όμως!! Τελειο το δεντρακι στη δευτερη!! :xmas_tree: cheers cheers cheers Καλά η πρώτη με τις αλυσιδες φατσα κάρτα, χαχαχα! Την κρατησε πειστήριο για χατηρια μετα! lol! lol! lol!
eleanna
eleanna
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 267
Points : 5236
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Εδιμβούργο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από libra Τετ Δεκ 01, 2010 10:48 pm

Σας μερσώ κουκλίτσες... blowkiss:blowkiss:blowkiss:
eleanna συμφωνώ ότι είχε δόλο με τις αλυσίδες Razz

Odette δεν πειράζει, θα το δεις αργότερα Wink






Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 1zx1px0 Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27622
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από c-t Τετ Δεκ 01, 2010 10:49 pm

είναι φανταστικό το δεντράκι.................... :xmas_tree: cheers cheers cheers
σκέφτομαι τι ωραία που θα ήταν, αν πηγαίνοντας βόλτα μέσα στο δάσος, να έβλεπες ξέμπαρκα στολισμένα δέντρα, you know..... installation!!!!!!!!!
c-t
c-t
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 206
Points : 5127
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Δεκ 01, 2010 11:08 pm

τελειο libra το δεντρακι!!!!ααα ζηλευωωω!! θελω κι εγωωω!!!


Αννουλα σου βαζω κι εγω μια φωτο πριν 2 χρονια και οταν στολισω θα σου βαλω φετινη!!!
η φωτο ειναι τραβηγμενη το βραδυ της πρωτοχρονιας λιγο μετα την αλλαγη του νεου χρονου!!
kissy:




Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Christmasz







Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35452
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τετ Δεκ 01, 2010 11:10 pm

αννουλα επειδη στεναχωρεθηκα που δεν θα μπορεσεις να στολισεις δεντρο φετος, την κυριακη το βραδυ το πρωτο δωρο που θα δωσω θα ειναι το δικο σου Surprise Surprise Surprise
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11986
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από anna Τετ Δεκ 01, 2010 11:18 pm

Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: (εμμμμ...νιωθω λιγο σα παιδακι που περναει εξω απο χριστουγεννιατικες βιτρινες με παιχνιδια ................ειμαι σοβαρα γιατρε μου???)
anna
anna
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2611
Points : 7911
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Lothlorien
Χιούμορ : black- καραblack!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από Dalia Τετ Δεκ 01, 2010 11:24 pm

anna έγραψε: Yupiiiii Yupiiiii Yupiiiii :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: (εμμμμ...νιωθω λιγο σα παιδακι που περναει εξω απο χριστουγεννιατικες βιτρινες με παιχνιδια ................ειμαι σοβαρα γιατρε μου???)

οχι ειναι απολυτως φυσιολογικο...λογω του κλιματος της εποχης...που πλησιαζει...
και οταν λεω αυτο εννοω τα χριστουγεννα...διοτι δεσποινις μου δεν θελω να λαβετε
υποψιν σας τις καιρικιες συνθηκες διοτι θα χασετε πασα ιδεα!!! Hihihi Hihihi
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14644
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Πεμ Δεκ 02, 2010 10:23 am

Αχ είναι τέλειες οι φωτογραφίες σας!!!!! Razz λίμπρα ζηλεύω τι ωραία που είστε εκεί ψηλά στα όρη και στα βουνά!!!! (έκανα και ποιηματάκι :lol: ) Λοιπόν με ξεσηκώσατε αν δεν βαρεθώ θα στολίσω σήμερα το δικό μου...






Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20738
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Πεμ Δεκ 02, 2010 6:35 pm

Σας αφήνω πάω να στολίσω το δέντρο!!!!!!!!!!!!! :xmas_tree: :welcome: :xmas_tree: :welcome:






Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20738
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 02, 2010 6:36 pm

Άντε MIMI μου - καλό στόλισμα Flowers






Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 1zx1px0 Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27622
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Χριστούγεννα στο φόρουμ!!

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Πεμ Δεκ 02, 2010 9:29 pm

Λοιπόν επανήλθα! Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 578873 είμαι πτωμα! Στόλισα το δέντρο Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 93659 αλλά η όλη φάση ήταν μία περιπέτεια. Εγώ με τη μεγάλη κόρη και τον άντρα μου στολίζαμε και η μικρή ξεστόλιζε! Μου χάλασε 4 μπάλες, μου έσπασε 1 διακοσμητικό, μου χάλασε μία γιρλάντα, μάλωνε με τη μεγάλη γιατι η άλλη ουρλιαζε που η μικρή κατάστρεφε το δέντρο. Όπως καταλαβαίνετε είμασταν μια ευτυχισμένη οικογένεια. Με τον άντρα μου δεν μπορούμε ούτε να μιλήσουμε, έχει κλεισει η φωνή μας απο τα μαλώματα Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 540927 Βέβαια έχω αφήσει και συνέχεια για αύριο γιατί δεν είχα το κουράγιο να στολίσω και το σπίτι Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 241676






Χριστούγεννα στο φόρουμ!! - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13679
Points : 20738
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης