Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Τα βίντεο μου για την Candy Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Δευ Απρ 22, 2024 10:09 pm από ariel

» Κουίζ καντυ
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Τα βίντεο μου για την Candy Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Τα βίντεο μου για την Candy Vote_lcap72%Τα βίντεο μου για την Candy Vote_rcap 72% [ 79 ]
Τα βίντεο μου για την Candy Vote_lcap21%Τα βίντεο μου για την Candy Vote_rcap 21% [ 23 ]
Τα βίντεο μου για την Candy Vote_lcap5%Τα βίντεο μου για την Candy Vote_rcap 5% [ 5 ]
Τα βίντεο μου για την Candy Vote_lcap2%Τα βίντεο μου για την Candy Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Τα βίντεο μου για την Candy

5 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από candy barrymore Παρ Ιαν 22, 2021 12:10 am

Λόιπόν... έφτιαξα τα βίντεο θα παραθέσω αυτά που θεωρώ καλύτερα...

Πρώτα πρώτα αυτό που έφτιαξα ειδικά για όλες εσάς .Είχα φτιάξει ένα άλλο με το τραγούδι ''I say a little prayer for you'' μα δυστυχως αποκλείστηκε .

Το βίντεο για το ζευγάρι Κάντυ- Τέρρυ
https://www.youtube.com/watch?v=4MN6UU8XZjM

Βίντεο με πιο μελαγχολική, καλλιτεχνική μορφή γενικού περιεχομένου & μουσικής που μου αρέσει..
https://www.youtube.com/watch?v=kioKVwYMuFo

https://www.youtube.com/watch?v=AiWn0HQJB_M

και ένα τελευταίο για τις μορφές και τις πράξεις αγάπης

https://www.youtube.com/watch?v=Kc_f7w60lbk

Εύχομαι να σας αρέσουν .


candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1692
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Αρέσει στους χρήστες stardustia και bettina

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από Έλλη Παρ Ιαν 22, 2021 8:56 am

candy barrymore έγραψε:Το βίντεο για το ζευγάρι Κάντυ- Τέρρυ
https://www.youtube.com/watch?v=4MN6UU8XZjM

Το άκουσα χθες Candy και μ'άρεσε τόσο πολύ!!! Επέλεξες ένα ωραίο τραγούδι, δεν το ξέρω, αλλά είναι ελαφριά ροκ που που μ'αρέσει. Έχει ένα συναίσθημα νοσταλγίας και κάτι σαν ανεκπλήρωτο, απόλυτα ταιριαστό στην ιστορία του ζευγαριού!
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2392
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στον χρήστη candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Παρ Ιαν 22, 2021 9:04 am

cheers cheers cheers Mπράβο Candy μου!!! Εγώ θα τ ακούσω όταν σχολάσω γιατί τώρα είμαι στη δουλειά και καταλαβαίνεις... ανυπομονώ να τα δω!






Τα βίντεο μου για την Candy Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13684
Points : 20755
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Αρέσει στον χρήστη candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από stardustia Παρ Ιαν 22, 2021 1:05 pm

Πολύ όμορφα τα βιντεάκια σου, μπράβο!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
Έλλη, το heaven είναι του Bryan Adams, οι υπόλοιπες που είμαστε πάνω-κάτω συνομήλικες, δηλαδή εφηβεία '80s, τον γνωρίζουμε καλά. Ιδιαίτερα αγαπημένος μου καλλιτέχνης...
Candy B, μου άρεσε πολύ και το βίντεο του Believe.
Τα υπόλοιπα δύο μουσικά κομμάτια που επέλεξες επίσης είναι από τα πλέον αγαπημένα μου.
Περιμένουμε κι άλλα!






Τα βίντεο μου για την Candy Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3828
Points : 7818
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Αρέσει στον χρήστη candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από Έλλη Παρ Ιαν 22, 2021 1:52 pm

Μ'αρεσουν πολύ τα κομμάτια που έβαλες Candy!!
Το κομμάτι του Rene Aubry, το ξέρω, είναι πολύ όμορφο!!

Επίσης, σας παραθέτω ένα soundtrack μόνο μουσική από μια αγαπημένη μου σειρά, το Jewel in the Palace. Μοιάζει παρά πολύ με το κομμάτι του Michael Nyman, The Heart asks pleasure first.

https://youtu.be/Nkhwyf10IUg
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2392
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στον χρήστη candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από candy barrymore Παρ Ιαν 22, 2021 3:26 pm

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια , μου δώσατε χαρά μεγάλη.Εννοείται θα φτιάξω κ άλλα , έχω ήδη κάποια αποθηκευμένα με αγαπημένες μουσικές.Θα φτιάξω και για τον Άντονυ μόνο , ειδικά για εσενα Mimi.
Έλλη πάρα πολύ όμορφο το κομμάτι που πόσταρες και πράγματι μοιάζει με το σάουντρακ απ'τα μαθήματα πιάνου.
Λοιπόν έχω κ δύο ιδέες και θέλω τη γνώμη σας
το ένα να βάλω τον Τέρρυ να λέει στην Κάντυ ότι την αγαπάει , θα δανειστώ φωνή από κάποια σειρά και τ ' άλλο σκέφτηκα να φτιάξω κανα parody video έτσι για να γελάσουμε , πάλι με αντικατάσταση φωνής από ελληνικά σίριαλ για όλους τους χαρακτήρες.Δεν ξέρω κ αν μπορώ αλλά λέω να το προσπαθήσω .Σας αρέσει η ιδέα ; θα σας φανεί χιουμοριστικό ;
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1692
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από Έλλη Παρ Ιαν 22, 2021 3:45 pm

Αχ τέλεια ιδέα! cheers cheers cheers
Αυτό με την αντικατάσταση φωνής που είπες το κάνω συνέχεια σε αγαπημένους μου χαρακτήρες κινουμένων σχεδίων. Μ'αρέσει πολύ να μιμούμαι τις φωνές τους και θα μ'άρεσε να βγάλω τις φωνές από ένα επεισόδιο της Κάντυ και να βάλω τη φωνή μου σε όσους χαρακτήρες μπορώ. Ομολογώ πως η φωνή της Ματτίνας Καρρά είναι ιδιαίτερη και είναι δύσκολο να τη μιμηθώ. Κάνω καλά όμως τον Νηλ, την αδελφή Μαρία, την Άννυ, την Πάττυ και τη Φλάννυ! Και μου βγαίνει καλά και στο κοριτσίστικο η φωνή του Τέρρυ!
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2392
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στον χρήστη candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από candy barrymore Παρ Ιαν 22, 2021 4:00 pm

Δεν εννοώ να βάλω τη δική μου , αν και θα μου άρεσε , αλλά τώρα δεν έχω μικρόφωνα κ όσα χρειάζονται, εννοώ να βάλω φωνές από άλλα σίριαλ για parοdy video , για κωμικό βίντεο , για να γελάσουμε..πλην του Τέρρυ που σκέφτηκα να βρω κάποιον να λέει ''σ'αγαπάω'' ηθοποιό εννοώ , να τον ακούσουμε να το λέει ο άνθρωπος.Δηλαδή το καρτουν χαχα
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1692
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από Έλλη Παρ Ιαν 22, 2021 4:07 pm

Πολύ φάση έχουν τα parody video!
Δεν θα μπορούσες να βγάλεις μόνο τις φωνές και να βάλεις φωνές άλλων ηθοποιών; Ή δεν είναι τόσο εύκολο;
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2392
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από candy barrymore Παρ Ιαν 22, 2021 6:08 pm

Έλλη έγραψε:Πολύ φάση έχουν τα parody video!
Δεν θα μπορούσες να βγάλεις μόνο τις φωνές και να βάλεις φωνές άλλων ηθοποιών; Ή δεν είναι τόσο εύκολο;


Δεν ξέρω αν είναι εύκολο γιατί δεν το έχω δοκιμάσει , δεν έχω κ τα κατάλληλα προγράμματα ..αν όμως είμαστε πλειοψηφία θα το δοκιμάσω , έτσι για να γελάσουμε .Πάντως αν συμφωνείτε θα ήθελα προτάσεις , έχω σκεφτεί κάποια πράγματα , αλλά σίγουρα οι ιδέες βοηθούν.

Y.Γ: Σχετικά με τα σχόλια στο κανάλι δεν βρήκα λύση ακόμα.
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1692
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από Έλλη Παρ Ιαν 22, 2021 6:43 pm

@candy b σε ένα από τα βίντεο που παρέθεσες παραπάνω το έχεις βάλει ειδικό για παιδιά, οπότε γι'αυτό δεν είναι ενεργοποιημένα τα σχόλια. Τώρα στα άλλα βίντεο που δεν είναι ειδικά για παιδιά δεν ξέρω γιατί δεν εμφανίζονται τα σχόλια.

Θα μ'άρεσε πάρα πολύ Parody video με Θεία Ελρόυ! Και μόνο που το σκέφτομαι κλαίω! Cry laughing
Πολύ πλάκα θα έχει parody με Τέρρυ και Κάντυ, εκεί που είναι στο λόφο και της λέει: "Λέω για εκείνο το σκοινί που τεντώθηκε στον αέρα μικρή μου! Και μια θηλυκή μαϊμού το άρπαξε και πήγε στους κοιτώνες των αγοριών! Ή εκεί που μπουκάρει στην εκκλησία και λέει: "Απλά βλέπω όλους αυτούς που προσεύχονται εδώ μέσα. Προσεύχονται σαν να είναι καλοί και σεμνοί κι εγώ σκέφτομαι τι να έχουν στο μυαλό τους άραγε!Α ρε Τέρρυ πόσο μπροστά ήσουν!
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2392
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στον χρήστη candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από ariel Παρ Ιαν 22, 2021 7:11 pm

bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
που ήσουνα βρε Κάντυ, όταν φτιάχναμε το σάουντρακ;

Είναι όλα υπέροχα! Συγχαρητήρια και για τη μουσική και για τις εικόνες και για τη σύνθεση. Το πρώτο είναι best of για Κάντυ και Τέρρυ Heartbeat <3 Heartbeat <3 Αλλά ίσως το καλύτερο να ήταν το believe!!!

Να συνεχίσεις, σίγουρα να συνεχίσεις! Και να φτιάξεις και τα βιντεάκια που λες, ειδικά το χιουμοριστικό!!!! Έχουμε μεγάλη ανάγκη από γέλιο.

Ελλη, πολύ ποιητικό το κομμάτι σου.






Τα βίντεο μου για την Candy Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16812
Points : 27043
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Αρέσει στον χρήστη candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από candy barrymore Παρ Ιαν 22, 2021 7:36 pm

@Έλλη έχεις πολύ καλές ιδέες και σίγουρα θα φανούν ιδιαίτερα χρήσιμες.

@Άριελ σ'ευχαριστώ πολύ ,χαίρομαι που σ'αρέσουν.Και 'μενα το ''Believe''μ'αρέσει περισσότερο να πω την αλήθεια , νιώθω πως ταιριάζουν οι στίχοι με τις εικόνες και με το νόημα που δίνει το Candy Candy.Τώρα από τα άλλα δύο υπάρχουν κάποιες σκηνές που βρίσκω να ταιριάζουν , δεν ξέρω αν κάνει ''κοιλιά'' στο υπόλοιπο μέρος.Αν είχα καλύτερα προγράμματα , ίσως το αποτέλεσμα ήταν καλύτερο.
Ανέβασα ένα ακόμα για το ζευγάρι Κάντυ- Τέρρυ

https://www.youtube.com/watch?v=hFOyqtgdhbM

έφτιαξα και ένα που βρίσκω να ταιριάζουν οι στίχοι με τον Αλμπερτ ,αλλά μου ήταν αδύνατον να παραλείψω τον Τέρρυ, οπότε του αφιέρωσα το 1/3 του βίντεο κ έβαλα μεσα κ τον Άντονυ -αυτό είναι ένα βίντεο που ερμηνεύεται από υποκειμενική οπτική ματιά. Ελπίζω να μην παρεξηγηθεί που το ποστάρω :)

https://www.youtube.com/watch?v=AD1Stg5_zbs
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1692
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Αρέσει στον χρήστη stardustia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από candy barrymore Σαβ Ιαν 23, 2021 2:01 pm

Έλλη πόσο σ'ευχαριστώ για τη βοήθειά σου!!!!!!!!Τώρα είναι ανοιχτά τα σχόλια.Να σαι καλα!!!!!!
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1692
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Αρέσει στον χρήστη Έλλη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από stardustia Δευ Ιαν 25, 2021 11:48 am

Υπέροχο το Life in mono!!!!!!!!!!!!!!!bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
Τέλειο το βίντεο, πολύ καλή επιλογή των εικόνων, ωραίος συγχρονισμός με το μουσικό κομμάτι!
Ενθουσιάστηκα! Happy Happy Happy
Το ΄χεις, το ΄χεις!

Σπόιλερ:






Τα βίντεο μου για την Candy Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3828
Points : 7818
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Αρέσει στον χρήστη candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από Έλλη Δευ Ιαν 25, 2021 12:50 pm

candy barrymore έγραψε:Έλλη πόσο σ'ευχαριστώ για τη βοήθειά σου!!!!!!!!Τώρα είναι ανοιχτά τα σχόλια.Να σαι καλα!!!!!!

Παρακαλώ, χαρά μου που σε βοήθησα~ Wink
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2392
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στον χρήστη candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από candy barrymore Τρι Ιαν 26, 2021 1:45 am

stardustia έγραψε:Υπέροχο το Life in mono!!!!!!!!!!!!!!!bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
Τέλειο το βίντεο, πολύ καλή επιλογή των εικόνων, ωραίος συγχρονισμός με το μουσικό κομμάτι!
Ενθουσιάστηκα! Happy Happy Happy
Το ΄χεις, το ΄χεις!

Σπόιλερ:

:thanks: :thanks: :thanks:

Αυτό με τα αστεία βίντεο δεν μου πέτυχε, ξεκίνησα να φτιάχνω σε βίντεο τα γράμματα της νουβέλας (είναι καλή ιδέα ;;; )..δεν ξέρω αν θα βγει καλό ή βαρετό το αποτέλεσμα..
Έφτιαξα το δεύτερο γράμμα της Άννι πρώτα ,θα το δω αυριο κ αν ειναι ψιλο συμπαθητικό θα το βάλω.
Χαίρομαι που ταιριάζουμε στη μουσική Happy party Lalalalala
Έφτιαξα ένα ακόμα για τον Τέρρυ για τα συναισθήματα που θεωρώ ότι είχε όταν θυσίασε την ευτυχία του
https://www.youtube.com/watch?v=83uTrni4gfE&t=2s
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1692
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από stardustia Τρι Ιαν 26, 2021 10:55 am

candy barrymore έγραψε:

έφτιαξα και ένα που βρίσκω να ταιριάζουν οι στίχοι με τον Αλμπερτ ,αλλά μου ήταν αδύνατον να παραλείψω τον Τέρρυ, οπότε του αφιέρωσα το 1/3 του βίντεο κ έβαλα μεσα κ τον Άντονυ -αυτό είναι ένα βίντεο που ερμηνεύεται από υποκειμενική οπτική ματιά. Ελπίζω να μην παρεξηγηθεί που το ποστάρω :)

https://www.youtube.com/watch?v=AD1Stg5_zbs

Γενικά κάνεις πολύ ωραία βιντεάκια, πολύ καλή μουσική, ωραίες επιλογές εικόνων με προσεγμένες εναλλαγές. Μπράβο!!! bravoooo!!!!
Δεν είναι ανάγκη να διστάζεις να ανεβάσεις κάτι που παρουσιάζει την ιστορία από τη δική σου οπτική γωνία, εκεί δεν έχει πρόβλημα η Μιζούκι να ονειρεύεται καθένας την ιστορία της κατά πως εκείνος θέλει, εμείς θα έχουμε;!!!

Σπόιλερ:






Τα βίντεο μου για την Candy Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3828
Points : 7818
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από candy barrymore Τρι Ιαν 26, 2021 12:04 pm

stardustia έγραψε:
candy barrymore έγραψε:

έφτιαξα και ένα που βρίσκω να ταιριάζουν οι στίχοι με τον Αλμπερτ ,αλλά μου ήταν αδύνατον να παραλείψω τον Τέρρυ, οπότε του αφιέρωσα το 1/3 του βίντεο κ έβαλα μεσα κ τον Άντονυ -αυτό είναι ένα βίντεο που ερμηνεύεται από υποκειμενική οπτική ματιά. Ελπίζω να μην παρεξηγηθεί που το ποστάρω :)

https://www.youtube.com/watch?v=AD1Stg5_zbs

Γενικά κάνεις πολύ ωραία βιντεάκια, πολύ καλή μουσική, ωραίες επιλογές εικόνων με προσεγμένες εναλλαγές. Μπράβο!!! bravoooo!!!!
Δεν είναι ανάγκη να διστάζεις να ανεβάσεις κάτι που παρουσιάζει την ιστορία από τη δική σου οπτική γωνία, εκεί δεν έχει πρόβλημα η Μιζούκι να ονειρεύεται καθένας την ιστορία της κατά πως εκείνος θέλει, εμείς θα έχουμε;!!!

Σπόιλερ:

Σχετικά με τον Ανο Χίτο θα παρουσιάσω τη δική μου οπτική γωνία -όμως εννοούσα πως σκέφτηκα να κάνω βίντεο με τα γράμματα - να βάλω την αγγλική μετάφραση απευθείας.
Τον Άλμπερτ τον βλέπω ως αναγνωστρια όχι ως θαυναστρια του κάτι που θέλω να τονίσω και σ'ευχαριστώ για την πάσα που μου δίνεις. Για 'μένα ειναι ιερό να θαυμάζει κάποιος κάτι , είναι κάτι παραπάνω από ένα συμπέρασμα μελέτης , γι 'αυτό σταμάτησα να συζητάω μαζί σας για το θέμα , από απόλυτο σεβασμό και κατανόηση των συναισθημάτων σας .Δεν υπάρχει καν κοντρα στο μυαλό μου .Αν έχω καταλάβει σωστά , θα προτιμούσα ποτέ να μην το πει η Μιζούκι .Αν έλεγε ότι είναι ο Αλμπερτ ξεκάθαρα, θα χαιρόμουν που κατάλαβα τη νουβέλα και τίποτα παραπάνω.
Όσον αφορά τώρα τον λόγο που τον βλέπω σαν τον αντρα της Κάντυ είναι γιατί ο ίδιος αναφέρει πως δεν τη βλέπει σαν αδερφή του , ούτε σαν θετή κόρη του .Είναι και η φωνή του Ανοχίτο και πολλά άλλα - που δεν χρειάζεται να τα συζητάμε γιατί με τίποτα δεν θέλω να σκεφτείτε γιατί κατέληξα εκεί- κ λάθος μου που έγραψα κ τόσα σε άλλα topic .Ξαναλέω όμως , δεν έχω καμιά κάψα να είναι με τον Άλμπερτ - ο Τέρρυ μου αρέσει εξίσου και βρίσκω πολύ πιο ιερό το συμπέρασμα των θαυμαστριών , εγώ είμαι θαυμάστρια του έργου γενικότερα .Ποτέ δεν θα ποστάρω βίντεο εδώ που δείχνουν τον Αλμπερτ ως Ανοχίτο, τα οποία , αφιέρωσα στον άντρα μου , γιατί σας σέβομαι , σεβομαι ότι όμορφο έχετε δημιουργήσει εδώ καθώς και τις απόψεις σας .Ούτε χρειάζεται να τα δείτε στο κανάλι μου.Σ'ευχαριστώ Σταρ για όσα γράφεις .
Το βίντεο wonderwall δεν το έφτιαξα για να δείξω ότι αυτός είναι ο ΑνοΧίτο αλλά για να δείξω ότι αυτός σώζει την Κάντυ.
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1692
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από stardustia Τρι Ιαν 26, 2021 3:30 pm

Μια χαρά ήταν το βίντεο, δεν έδινε άλλο μήνυμα από αυτό που λες. Αντιθέτως, ακριβώς από εκεί πιάστηκα για να σου γράψω τα του σπόιλερ. Η (συνήθως αναπάντεχη) παρουσία του Άλμπερτ στις δύσκολες στιγμές παρουσιάστηκε με πολύ όμορφο τρόπο. Ένας άγγελος φύλακας, ο από μηχανής θεός που έγραψα και πιο πάνω. Ήταν πολύ καλό!
Και για να είμαι ειλικρινής, δεν κάθομαι να σκεφτώ (προσωπικά) ποιος είναι ο Ανοχίτο. Απολαμβάνω την παρέα, τις κουβεντούλες, τις δημιουργικές ιδέες. Που βασίζονται σε μια ιστορία που προφανώς ΚΑΤΙ (καθόλου παιδιάστικο) έχει να μας πει και μας κρατά ακόμα εδώ, παρά την ηλικία και τις υποχρεώσεις μας.






Τα βίντεο μου για την Candy Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3828
Points : 7818
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Αρέσει στον χρήστη candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από candy barrymore Τρι Ιαν 26, 2021 4:41 pm

Συμφωνώ πως αυτή ήταν η παρουσία του Άλμπερτ μέχρι που έζησαν μαζί .Αυτοί που πιστεύουν ότι έμεινε με τον Άλμπερτ - όχι απαραίτητα αυτοί που προτιμούν τον Άλμπερτ , είναι γιατί πέρα από την νουβέλα βρήκαν στοιχεία στο μάνγκα κ στο άνιμε , να την ερωτεύεται.Με Ιταλούς που συζήτησα και οι περισσότεροι είναι φαν του Τέρρυ , αυτό το αναγνωρίζουν .Πέρα απ'αυτό κ πέρα από τις πολυσυζητημένες δηλώσεις της Μιζούκι για τις 3 αγάπες , είναι η ίδια που τον τοποθέτησε ως πιθανό σύντροφό της Κάντυ , απάντησε σε ερώτηση ποιο απ'τα δυο ζευγάρια προτιμά και σαφώς την Κάντυ επέλεξε , αλλά δεν είπε πως δεν είναι στα πλαίσια του ΑνοΧίτο ο Αλμπερτ , αλλά πόσο γοητευτικό τον έβρισκε και πόσο χτυπούσε η καρδιά της ενώ έγραφε τη νουβέλα.
Αυτό που εννοώ είναι , οκ μπορούμε να λέμε πως ο Ανο Χίτο είναι ο Τέρρυ -είτε είναι είτε αποκαλυφθεί πως δεν είναι - αλλά εφόσον η ίδια η συγγραφέας τον κατατάσσει σε αυτή τη κατηγορία και αφιερώνει όλον τον επιλογο στο πως εξελίχθηκε η σχέση τους και σε πληροφορίες για την προσωπικότητα του , που δίνει ιδιαίτερη έμφαση , πως μπορούμε να λέμε ότι είναι αδερφός ή θετός πατέρας ;ακόμα και αν αποφασίσουμε πως δεν είναι ο άντρας της..η ίδια τον κατατάσσει εκεί και τον βάζει να λέει πως τίποτα από τα δύο είναι. Θέλω να πω γι'αυτό δεν το βρήκα ιεροσυλία και περίεργο...το άκυρο τελείως για εμένα ήταν η εξέλιξη του άνιμε σε αντίθεση με το μάνγκα , επίσης θα έπρεπε να βάλει κ άλλα για την όποια σχέση είχαν και οι 2 τους , μα η ίδια η Μιζούκι είπε πως δεν μπορούσε να το αποδώσει έτσι .Φαίνεται να ήθελε να το δείξει μέσω αλληλογραφίας ..
Αν πάντως αυτός είναι που κατέληξε η Κάντυ, το λέω ειλικρινά.. ελπίζω να μην το πει.Υπάρχει ένα τεράστιο ποσοστό που θέλει τον Τέρρυ. Από άτομα που θέλουν τον Αλμπερτ , εγώ βρήκα λίγα συν τους μεταφραστές και εκδότες της Ισπανικής μετάφρασης που δεν το ομολόγησαν ευθέως για να πουλήσουν το βιβλίο , αλλά άφησαν να εννοηθεί και μαζί με όσα είπαν έδωσαν παραδείγματα παρόμοιων ιστοριών και λίγο πιο τραβηγμένων.
Το βίντεο με τα γράμματα με πρώτο αυτό της Άννι, είναι πολύ πιο δύσκολο απ'το να φτιάχνεις μουσικά χαριτωμένα βιντεακια , αλλά αλήθεια αμφιβάλλω για το αν το αποτέλεσμα είναι λίγο καλό
https://www.youtube.com/watch?v=cB-5SikAJBI

Τώρα η νουβέλα , το άνιμε και μάνγκα σαφώς είναι τεραστίας σημασίας και επίδρασης και διόλου περίεργο είναι πως τόσες δεκαετίες μετά κρατάει σε αναμμένα κάρβουνα τόσους οπαδούς παγκοσμίως .Αλλά το γεγονός ότι κάθονται και μαλώνουν έτσι , είναι δυσάρεστο , κατά τη γνώμη μου χάνεται η ουσία και η ομορφιά .Από την Κάντυ πήραμε αξίες και μας συνόδεψε μαζί με τις προσωπικές εμπειρίες μας στη πορεία της ζωής μας..
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1692
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από ariel Τετ Ιαν 27, 2021 7:13 pm

Πάρα πολύ όμορφα όλα τα βιντεάκια Κάντυ!!!! Και οι εικόνες και η μουσικές και η σκηνοθεσία σου, πραγματικά υπέροχα!!!!! Έχοντας φτιάξει 2-3 βιντεάκια κι εγώ (πολύ κατώτερα το ομολογώ) γνωρίζω πόσο δύσκολο είναι να συναρμολογήσεις και να καταλήξεις σε ένα τόσο καλαίσθητο σύνολο. Προφανώς έχεις ταλέντο!
Βλέπω οτι πάλι κουβέντα για ανοχίτο ανοίξατε.... Εμείς σαν ενήλικες, μπορούμε να μιλάμε και να αιτιολογούμε πολλά, ωστόσο δεν πρέπει να ξεχνάμε κατι πολύ βασικό. Η Κάντυ Κάντυ, είναι ενα κινούμενο σχέδιο για παιδιά. Ακόμα κι εμείς, την είδαμε όταν ήμασταν 6 -8 -10 χρόνων. Δεν είναι τυχαίο οτι στο μάνγκα ουδεμία υπόνοια υπήρξε για ερωτική σχέση μεταξύ Κάντυ και Αλμπερτ. Σαν μάνα ποτέ δεν θα επέτρεπα να δει το παιδί μου μια ιστορία οπου ο θετός πατέρας θα κατέληγε με την την κόρη του! Αντικειμενικά αν το δούμε, η ερωτική ιστορία Κάντυ Αλμπερτ, υπάγεται στα κοινωνικά δράματα που απευθύνονται σε ενήλικες. Και δεν θα μπορούσε να είναι τίποτα άλλο από δράμα, χωρίς happy end. Κι εμένα μου αρέσουν τόσο τα happy end!






Τα βίντεο μου για την Candy Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16812
Points : 27043
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από stardustia Τετ Ιαν 27, 2021 8:28 pm

Συμφωνώ με την Άριελ.
Επειδή ήδη ανέφερα ότι το έδειξα στην δεκάχρονη, τότε, κόρη μου θεωρώντας ότι ήταν καλύτερο από τις σύγχρονες τηλεοπτικές ανοησίες για παιδιά της ηλικίας της (τα οποία χαρακτηρίζω τουλάχιστον τραγικά κι ευτυχώς από τότε συμμεριζόταν την άποψή μου), δεν υπήρχε περίπτωση να της δείξω μια σχέση εμπιστοσύνης και αφοσίωσης να εξελίσσεται σε ειδύλλιο. Και δεν μιλώ για το νομικό κομμάτι (δεν το σκέφτηκα ποτέ) της υιοθεσίας, αλλά για το ουσιαστικό, της μεταξύ τους σχέσης.
Και ειλικρινά με στενοχωρεί να ακούω ότι η 6-7 ετών Candy ερωτεύτηκε ( affraid affraid affraid ) τον νεαρό με το κιλτ.
Κι έχω και ιδιαίτερη αδυναμία στα κιλτ... Woops!!!
Να μην πλατειάσω άλλο εδώ, ξεφεύγει από το topic.






Τα βίντεο μου για την Candy Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3828
Points : 7818
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από candy barrymore Τετ Ιαν 27, 2021 9:12 pm

@Ariel Hey there Stin ygeia mas σ'ευχαριστώ και θέλω να δω τα βιντεάκια σου πολύ!
Όχι δεν ανοίξαμε κουβέντα για Ανοχίτο - απλά ξεκαθαρισα πως το συμπέρασμα το έβγαλα σαν αναγνώστρια της νουβέλας.Τώρα απ'ότι θυμάμαι από παιδί , μπέρδευα τον Άντονι με τον πρίγκιπα του λοφου , το ειχα αφήσει όταν πέθανε ο Αντονι, μετα μεγαλύτερη είδα άλλα επεισόδια. Επίσης απαντώντας και στην Stardustia δεν μπορώ να γράψω για το μάνγκα , το οποίο διάβασα τώρα .Δεν ξέρω πως θα το έβλεπα σαν παιδί, αν θέλετε τη γνώμη μου για τη παρούσα φάση το μάνγκα αφήνει πιο πολλές υπόνοιες , είναι αρκετά πιο ξεκάθαρο απ'το άνιμε λόγω τέλους και πολλών άλλων .Αλλά είναι υποκειμενική εικόνα αυτή ,και μάλιστα στην ηλικία που τώρα βρίσκομαι - εσείς που έχετε άλλη καλά κάνετε και λειτουργείτε έτσι στα παιδιά σας και καλά κάνετε και βλέπετε τον Τέρρυ σαν Ανοχίτο .
Όταν ξαναπιασα το Ανιμε ήξερα πως θα πεθάνει ο Αντονι , δεν θυμόμουν και πολλά άλλα.
Όταν είδα τον πρίγκιπα σκέφτηκα τι στο καλό , της μιλάει το υποσυνείδητό της Hahahahaha ή είναι στη φαντασία της Hihihihihi ; μέχρι να βρει την καρφίτσα του αυτό .. σκεφτείτε πόσο το είχα ξεχάσει!Βασικά όταν έφτασα στα επεισόδια με την Σουζάνα , τότε άρχισα να θυμάμαι και δεν είχα δει και τον χωρισμό..
Τώρα για το αν τον ερωτεύτηκε ως παιδί , δεν είναι ιδέα δική μου Σταρ Mpaaaa , στο Αγγλικό μανγκα υπάρχει , επίσης του το αναφέρει και στο Ισπανικό νομίζω ή στο Ιταλικό (δεν ακούω κ καλα,ο ήχος είναι χαλια- η Αριελ θα μας πει) άνιμε -πάντως τα σχόλια είναι στα Ισπανικά , πάλι στο ίδιο σημείο όταν του μιλάει για τον Τέρρυ και Άντονι (ο πρώτος μου έρωτας ήταν ο πρίγκιπας του Λόφου στα 6) , στη δική μας μετάφραση , αφαιρέθηκε.Δεν είναι περίεργο γιατί τα παιδιά είναι παιδιά έχουν φαντασία - που τον ερωτεύτηκε εννοώ , περίεργο και ανώμαλο θα ήταν αυτός να την ερωτευτεί τότε .
https://m.manganelo.com/manga-ri98128

https://www.youtube.com/watch?v=3WI1A2FUjXw
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1692
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα βίντεο μου για την Candy Empty Απ: Τα βίντεο μου για την Candy

Δημοσίευση από stardustia Τετ Ιαν 27, 2021 10:20 pm

candy barrymore έγραψε:
Τώρα για το αν τον ερωτεύτηκε ως παιδί , δεν είναι ιδέα δική μου Σταρ  Mpaaaa  , στο Αγγλικό μανγκα υπάρχει , επίσης του το αναφέρει και στο Ισπανικό νομίζω ή στο Ιταλικό (δεν ακούω κ καλα,ο ήχος είναι χαλια-  η Αριελ θα μας πει) άνιμε -πάντως τα σχόλια είναι στα Ισπανικά , πάλι στο ίδιο σημείο όταν του μιλάει για τον Τέρρυ και Άντονι (ο πρώτος μου έρωτας ήταν ο πρίγκιπας του Λόφου στα 6) , στη δική μας μετάφραση , αφαιρέθηκε.Δεν είναι περίεργο γιατί τα παιδιά είναι παιδιά έχουν φαντασία - που τον ερωτεύτηκε εννοώ  , περίεργο και ανώμαλο θα ήταν αυτός να την ερωτευτεί τότε .
https://m.manganelo.com/manga-ri98128

https://www.youtube.com/watch?v=3WI1A2FUjXw

Καλό παιδί, δεν είπα ότι ήταν δική σου ιδέα ο έρωτας της πιτσιρίκας για τον μαντράχαλο με το κιλτ και τη γκάιντα! Είπα ότι όταν είδα ότι παίζονταν τέτοια σενάρια ως ερμηνείες στο Διαδίκτυο, άμα το ξαναείδα το 2016 (ήμουνα νια και γέρασα, δηλαδή) Ιντερνετικά και μου ξεφύτρωσαν και κάμποσα άλλα φόρουμ, μπλογκς και τα συναφή, έπαθα κοκομπλόκο (που λέει και το παιδάκι μου). Και βρήκα και το μάνγκα!
Καθότι, όπως καλά θυμάσαι, εμείς στη μεταγλώτισση του anime στα ελληνικά δεν είχαμε ούτε την Κάντυ να λέει τίποτα γι' αγάπες και λουλούδια, ήταν αρκετά συγκρατημένα τα πράγματα, κάτι καλαμπούρια του τύπου "έχασα τον καλύτερό μου φίλο!!!" όταν έφυγε ο Τέρρυ για Αμερική... Ευτυχώς δεν μας είχαν λογοκρίνει το φιλί στη Σκωτία να βάλουν διαφημίσεις για να θολώσουν τα νερά!
Ως παιδί δεν είχε πάει στον Άλμπερτ η φαντασία μου. Ούτε στα γνωστά μου κορίτσια.
Εμείς χτυπιόμασταν που είχαμε δει τόσα επεισόδια για να ξενερώσουμε μπίτι στο τέλος με την Κάντυ να χαίρεται που ο Τέρρυ ήταν χαρούμενος (λέει) στο πλευρό της Σουζάννας.
Οέο; confused

Με έχει πιάσει οίστρος και λίγο νοσταλγία, τι θυμόμαστε κι εμείς οι αρχαίες...






Τα βίντεο μου για την Candy Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3828
Points : 7818
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης