Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Τρι Απρ 16, 2024 7:41 am από stardustia

» Κουίζ καντυ
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap72%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap21%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap5%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap2%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Αγαπημένο ζευγάρι

+10
E.T.
eleonor
ΜΙΜΙ
TZENHG13
nansecrets
Dalia
nina
anna
libra
nuitetoile21
14 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

αγαπημενο ζευγαρι

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap0%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap18%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 18% 
[ 4 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap9%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap0%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap14%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 14% 
[ 3 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap32%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 32% 
[ 7 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap9%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap9%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap0%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap0%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap0%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_lcap9%Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 22
 
 

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από MsXrysaugi Δευ Απρ 11, 2011 6:37 pm

Θα προσπαθησω να ερθω.....Μονο κ μονο για να δω την χρυση τομη που μπορουμε να βρουμε ΜΙΜΙ(να τον κοψουμε στα δυο π.χ!) με ειρηνικο κ πολιτισμενο τροπο....... Angry Shake Argue duel: dizzy: strecher: φυσικα!!!!!!!!! :) :) :) :) :) Ευτυχως που για το θεμα Terry δεν εχω προβλημα!Μαλλον καμια δεν το θελει(!!!) η εχουν τοση ανωτεροτητα που εκαναν αμεσως πισω οταν δηλωσα οτι ειναι ο αλλος ερωτας μου!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
MsXrysaugi
MsXrysaugi
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 660
Points : 5437
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2011
Τόπος : Athens
Χιούμορ : 'Εχουμε κι απ'αυτο!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από eva Δευ Απρ 11, 2011 9:01 pm

MsXrysaugi έγραψε:Ευτυχως που για το θεμα Terry δεν εχω προβλημα!Μαλλον καμια δεν το θελει(!!!) η εχουν τοση ανωτεροτητα που εκαναν αμεσως πισω οταν δηλωσα οτι ειναι ο αλλος ερωτας μου!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

Χρυσαυγή αρχίζεις και δεν μου τα λες καλά!!!!!!!!!!!!!!!!! Και πάνω που σκεφτόμουνα να σε υποστηρίξω!!!!!!!!!!!!!!! δεν το κανασκέφτεσαι λίγο? έχεις ακόμα μία ευκαιρία!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12194
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Δευ Απρ 11, 2011 9:25 pm

Σε περιμένω με ανοιχτές αγκάλες Angry Shake Hihihihihi Hihihihihi
πάντως μια συμβουλή, αν σε πάρουν χαμπάρι οι Τερρυκιές δε σε βλέπω καλά Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha μη κοιτάς εμένα που μαι μόνη μου εδώ Groumf






Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13671
Points : 20722
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Απρ 11, 2011 10:52 pm

MsXrysaugi έγραψε:Θα προσπαθησω να ερθω.....Μονο κ μονο για να δω την χρυση τομη που μπορουμε να βρουμε ΜΙΜΙ(να τον κοψουμε στα δυο π.χ!) με ειρηνικο κ πολιτισμενο τροπο....... Angry Shake Argue duel: dizzy: strecher: φυσικα!!!!!!!!! :) :) :) :) :) Ευτυχως που για το θεμα Terry δεν εχω προβλημα!Μαλλον καμια δεν το θελει(!!!) η εχουν τοση ανωτεροτητα που εκαναν αμεσως πισω οταν δηλωσα οτι ειναι ο αλλος ερωτας μου!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

εμεις οι τερρικες ειμαστε ολες στο ιδιο παραληρημα με σενα... ο Terry-licius ειναι για ολες.. οποτε δεν μαλλιοτραβιομαστε για κατι τετοιο μεταξυ μας.. ειναι σαν την σοκολατα.. ποιος μπορει να του αντισταθει..;;; εγω παντως οχι... In Love In Love Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3






Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35444
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από MsXrysaugi Δευ Απρ 11, 2011 11:34 pm

nansecrets,ετσι ακριβως ειναι!!!Ο Terry ανηκει στο λαο!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Μου εφερες κ καλο παραδειγμα...τη σοκολατα!!Ουτε εγω μπορω να αντισταθω...!! Slurp...yammi Slurp...yammi Slurp...yammi Συμφωνω απολυτα μαζι σου! worship: worship: worship: worship: worship: ΜΙΜΙ,μετα απο αυτο,πρεπει να πω το ιδιο κ για τον Anthony...Aνηκει σε ολες...Δηλαδη σε μας τις δυο!!(παρτο απ'την καλη πλευρα..ειμαστε μονο δυο!!!Ενω για τον Terry...) Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi
MsXrysaugi
MsXrysaugi
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 660
Points : 5437
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2011
Τόπος : Athens
Χιούμορ : 'Εχουμε κι απ'αυτο!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από nina Τρι Απρ 12, 2011 3:41 pm

Ο Τερρυ ειναι σαν την σοκολατα αμυγδαλου ... "Η πρωτη αγαπη και παντοτινη" Απλα Α Ξ Ε Π Ε Ρ Α Σ Τ Ο Σ
Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 In Love In Love In Love
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6620
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από ariel Τρι Απρ 12, 2011 3:57 pm

Μαζί σου Νίνα!!!!






Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16803
Points : 27013
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Απρ 12, 2011 5:14 pm

Nαι Χρυσαυγή θα συμφωνήσω μαζί σου οτι είμαστε μόνο δύο οπότε μπορουμε να τον μοιραστούμε και να μην έχουμε κανένα πρόβλημα cheers Είναι τόσο γλυκός το χρισούλι μου που θα ταν πολύ εγωιστικό να τον κρατάω μόνο για πάρτυ μου. Άντε με βρήκες στις καλές μου lol!






Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13671
Points : 20722
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από Dalia Τρι Απρ 12, 2011 7:35 pm

nina έγραψε:Ο Τερρυ ειναι σαν την σοκολατα αμυγδαλου ... "Η πρωτη αγαπη και παντοτινη" Απλα Α Ξ Ε Π Ε Ρ Α Σ Τ Ο Σ
Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 In Love In Love In Love

και η L A C T A μη σου πω...ολες οι ερωτικες σοκολατες μαζι !!!!!!!!!!!!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
Slurp...yammi Slurp...yammi Slurp...yammi Slurp...yammi Slurp...yammi Slurp...yammi Slurp...yammi Slurp...yammi Slurp...yammi Slurp...yammi
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14636
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από MsXrysaugi Τρι Απρ 12, 2011 10:17 pm

Τι ανωτεροτητα,τι πολιτισμος...Κ υστερα λενε οτι εμεις οι γυναικες μαζι δεν κανουμε,εχουμε ανταγωνισμο κ ζηλια.... Κακοβουλα ψεματα!Αποδειξη?Εμεις! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! Μη λετε αλλο για σοκολατες,δεν αντεχω αλλο!Εχω κ αδυναμια στα γλυκα γενικοτερα κ δε θελω κ πολυ...!! Slurp...yammi Slurp...yammi Slurp...yammi Slurp...yammi Slurp...yammi Κ αμυγδαλου ειναι ... κ γαλακτος...Για ολα τα γουστα!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
MsXrysaugi
MsXrysaugi
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 660
Points : 5437
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2011
Τόπος : Athens
Χιούμορ : 'Εχουμε κι απ'αυτο!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από TZENHG13 Τετ Απρ 13, 2011 12:55 pm

Καλέεεεεεεε....τι ανακοχές είναι αυτές που διαβάζω????
Arghhhh Arghhhh Arghhhh Arghhhh Arghhhh Arghhhh Arghhhh
εκεί που διάβαζα στην αρχή για ειρηνικές λύσεις hammers: duel: Argue και ετοιμαζόμουν να βρω φτηνή πιτσαρία για τρελές παραγγελίες, τσουουουουπ μου αρχίσατε τις υποχωρήσεις, τα "δεν είμαι εγωίστια να τον κρατήσω για πάρτη μου"
Angry Shake Angry Shake Angry Shake Angry Shake Angry Shake
είστε με τα καλά σας??? μας ρωτήσατε εμείς...μέχρι και θερμιδομετρητή αγοράσαμε να ξέερουμε από πριν ποιες θα είναι "οι συνέπειες" της συνάντησης και τώρα υποχωρείτε???
Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

λίγες μέρες δεν μπήκα και μου τα κάνατε μαντάρα...
ε, ρε Κόφι Ανάν που σας χρειάζεται... Groumf Groumf
ακούς Άντονυ??? καμία δεν σε θέλει πραγματικά... Hihihihihi Hihihihihi
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7668
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από eva Τετ Απρ 13, 2011 12:57 pm

με αυτούς που έχουν στοιχηματίσει ήδη, τι θα κάνουμε Τζένη? θα τους δώσουμε τα λεφτά τους πήσω?
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12194
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από TZENHG13 Τετ Απρ 13, 2011 1:38 pm

eva έγραψε:με αυτούς που έχουν στοιχηματίσει ήδη, τι θα κάνουμε Τζένη? θα τους δώσουμε τα λεφτά τους πήσω?

ιιιιιιι????? καλά που μου το θύμισες... το είχα ξεχάσει

mimi, xrysaygh κοιτάχτε να σοβαρευτείτε...δεν μπορείτε να κάνετε ανακοχή...
δεν θα χάσουμε εμείς τα λαφτά μας επειδή το θέλετε εσείς... lol!
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7668
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από nina Τετ Απρ 13, 2011 1:44 pm

TZENH έγραψε: ακούς Άντονυ??? καμία δεν σε θέλει πραγματικά... Hihihihihi Hihihihihi

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing

Σπερνεις ζιζανια προς οφελος σου ... Cry laughing
nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6620
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από TZENHG13 Τετ Απρ 13, 2011 1:52 pm

εννοείται NINA μου
έχω ποντάρω 10e στους ΚΩΔΙΚΟΥΣ 303: θα πέσουν 7-12 μπουνιές, 305: πρώτο χτύπημα αριστερό χέρι σε δεξί μάγουλο και 308: θα βγούν από 593 τρύχες και πάνω, για να βγάλω αβίαστα και αβασάνιστα 2.412,84e

τι να κάνω????
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΡΗ lol! lol!
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7668
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από Dalia Τετ Απρ 13, 2011 11:26 pm

Cry laughing Cry laughing Cry laughing α...ρε τζενη...εισαι θηριο... Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14636
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από libra Πεμ Απρ 14, 2011 7:46 am

Τζένη κι εγώ μαζί σου στο στοίχημα. Βλέπω η απόδοσή σου ακούγεται πολύ καλή.

Επειδή δεν προλαβαίνω, αν δεις ότι μαλακώνουν μπες και ανακοίνωσε ότι χάνουν και οι δύο τον Άντονυ γιατί τον πήρε η Σουζάνα, μπας και ανάψουν τα πνεύματα πάλι...

Διαφορετικά πάμε για την άλλη απόδοση... Τι ελπίδες έχει να διεκδικήσει η Χρυσαυγή τον Τέρρυ από την Σταχτο-νίνα μας??? Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing

Εκεί Νίνα δαγκωτό. Σόρυ Χρυσαυγή μου, αλλά από την Νίνα δεν θα γλυτώσεις ούτε ειρηνικά, ούτε εύκολα Hihihihihi Hihihihihi






Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 1zx1px0 Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27614
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από TZENHG13 Πεμ Απρ 14, 2011 11:01 am

libra έγραψε:Τζένη κι εγώ μαζί σου στο στοίχημα. Βλέπω η απόδοσή σου ακούγεται πολύ καλή.

Επειδή δεν προλαβαίνω, αν δεις ότι μαλακώνουν μπες και ανακοίνωσε ότι χάνουν και οι δύο τον Άντονυ γιατί τον πήρε η Σουζάνα, μπας και ανάψουν τα πνεύματα πάλι...
Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
κι άλλη ειρηνοποιός στην παρέα μας...


libra έγραψε:Διαφορετικά πάμε για την άλλη απόδοση... Τι ελπίδες έχει να διεκδικήσει η Χρυσαυγή τον Τέρρυ από την Σταχτο-νίνα μας??? Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing

Εκεί Νίνα δαγκωτό. Σόρυ Χρυσαυγή μου, αλλά από την Νίνα δεν θα γλυτώσεις ούτε ειρηνικά, ούτε εύκολα Hihihihihi Hihihihihi
ωχ θα πρέπει να βγάλω άλλο κουπόνι... Groumf Groumf Groumf
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7668
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από nina Πεμ Απρ 14, 2011 12:32 pm

TZENHG13 έγραψε:
libra έγραψε:Τζένη κι εγώ μαζί σου στο στοίχημα. Βλέπω η απόδοσή σου ακούγεται πολύ καλή.

Επειδή δεν προλαβαίνω, αν δεις ότι μαλακώνουν μπες και ανακοίνωσε ότι χάνουν και οι δύο τον Άντονυ γιατί τον πήρε η Σουζάνα, μπας και ανάψουν τα πνεύματα πάλι...
Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
κι άλλη ειρηνοποιός στην παρέα μας...


libra έγραψε:Διαφορετικά πάμε για την άλλη απόδοση... Τι ελπίδες έχει να διεκδικήσει η Χρυσαυγή τον Τέρρυ από την Σταχτο-νίνα μας??? Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing

Εκεί Νίνα δαγκωτό. Σόρυ Χρυσαυγή μου, αλλά από την Νίνα δεν θα γλυτώσεις ούτε ειρηνικά, ούτε εύκολα Hihihihihi Hihihihihi
ωχ θα πρέπει να βγάλω άλλο κουπόνι... Groumf Groumf Groumf

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing

Κοιτα lib μπορει να ειμαι λιγακι εκτος φορμας γιατι με εχουν απορροφησει οι ειρηνικες συζητησεις με κατι Ζεκακια τελευταια ... Boxing Boxing Boxing duel: duel: duel: hammers: hammers: hammers: αλλα καλα κανεις και πονταρεις πανω μου! Big hug ΤΕΡΡΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ μεχρι τελικης πτωσεως ... ρωτηστε και τους Woody-lovers Crutch Crutch Crutch strecher: strecher: strecher:
rolf: rolf: rolf:

nina
nina
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1387
Points : 6620
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2010
Τόπος : New York!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Απρ 14, 2011 1:09 pm

καλα δεν θυμαμαι αλλα λογικα εχω ψηφισει, αλλα τεσπα θελω να προσθεσω ακομα μια ψηφο: αγαπημενο ζευγαρι: ΤΑΚΟΥΜΙ ΚΑΙ HACHI τι εννοειτε ειμαι off-topic: σιγα βρε κοριτισα μια μανγκοοικογενεια ειμαστε lol! lol! lol!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11978
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από souka Πεμ Απρ 28, 2011 12:15 pm

Με το ζόρι κρατήθηκα να μην ψηφίσω Σουζάνα - Χάρος... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Τελικά επέλεξα Στήαρ - Πάτυ που τους θεωρώ ένα πολύ γλυκό και ταιριαστό ζευγάρι!!! :<3:
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13693
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από souka Πεμ Απρ 28, 2011 12:18 pm

nansecrets έγραψε:
libra έγραψε:

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

για να του την εστειλε η μιζουκι λογικα ναι.. ακομα ομως δεν καταλαβα με τι ανταλλαγμα τον επεισε για να την κρατησει κοντα του.. αυτη απο το Τερρυυυ Τεεεερρρρρυυυυυυυυ θα αρχιζε το Χαρη(χαιδευτικα το χαρος) Χααααρηηηηη που εισαι;;;; Razz Razz Razz Razz


Φαντάζεστε τη Σούζη να φωνάζει Χάααρηηηηηηη????????????????????

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha lol! lol! lol! lol! lol!
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13693
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Απρ 28, 2011 4:57 pm

souka έγραψε:
nansecrets έγραψε:

για να του την εστειλε η μιζουκι λογικα ναι.. ακομα ομως δεν καταλαβα με τι ανταλλαγμα τον επεισε για να την κρατησει κοντα του.. αυτη απο το Τερρυυυ Τεεεερρρρρυυυυυυυυ θα αρχιζε το Χαρη(χαιδευτικα το χαρος) Χααααρηηηηη που εισαι;;;; Razz Razz Razz Razz


Φαντάζεστε τη Σούζη να φωνάζει Χάααρηηηηηηη????????????????????

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha lol! lol! lol! lol! lol!

και θα το επαναλαβω...τον Χαρο τον ρωτησατε αν αντεχει την Σουζι ????????????
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14636
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Απρ 28, 2011 4:59 pm

souka έγραψε:Με το ζόρι κρατήθηκα να μην ψηφίσω Σουζάνα - Χάρος... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Τελικά επέλεξα Στήαρ - Πάτυ που τους θεωρώ ένα πολύ γλυκό και ταιριαστό ζευγάρι!!! :<3:

ετσι...ετσι...το σωστο να λεγεται !!!!!!! :) :) :)
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14636
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένο ζευγάρι - Σελίδα 8 Empty Απ: Αγαπημένο ζευγάρι

Δημοσίευση από eva Πεμ Απρ 28, 2011 8:07 pm

ntalia έγραψε:
souka έγραψε:


Φαντάζεστε τη Σούζη να φωνάζει Χάααρηηηηηηη????????????????????

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha lol! lol! lol! lol! lol!

και θα το επαναλαβω...τον Χαρο τον ρωτησατε αν αντεχει την Σουζι ????????????

την αντέχει δεν την αντέχει, τώρα του τη δώσαμε και τη δέχτηκε! επιστροφές δεν δεχόμαστε! όλα κι όλα!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12194
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης