Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Απρ 16, 2024 7:41 am από stardustia

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

+5
Dalia
marilou
nansecrets
papirous
nuitetoile21
9 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από Dalia Τρι Μάης 07, 2013 5:27 pm

Η Ντάλια τα πάντα ξέρει, μουαχαχαχα!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Στην πυρρά, στην πυρρά , αυτή , αυτή , the evil witch , να καεί η κακιασμένη!!!
'Αι σιχτήρ από εκεί...
Νουιτάκι για άλλη μια φορά διέπρεψες, συγχαρητήρια... Heartbeat <3 In Love Heartbeat <3 In Love Heartbeat <3 In Love Heartbeat <3 In Love Heartbeat <3
Μωρέ έτσι όπως το πάμε εδώ μέσα θα γεμίσουμε με καρδούλες, βογκητά και αναστεναγμούς καθότι τα παραμύθια είναι ακόμα πολλά και το χαρέμι του prince - King Terrence τεράστιο... Razz
'Αντε τυχερή Μιμί , τον πήρες κι εσύ τον κούκλο... Razz Τι στεναχωριέστε για τον Άντονυ βρε κορίτσια;! Εκείνος κι ο Άλμπερτ μπορεί να ήταν ανάμεσα στους 11 αδελφούς... lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14636
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από marilou Τρι Μάης 07, 2013 6:19 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
Πολύ σωστά τα λες Ντάλια! Μη σου πω ότι ο Άλμπερτ θα μπορούσε να παίζει και τον ρόλο του πατέρα!!! lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7148
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Μάης 07, 2013 8:38 pm

marilou έγραψε: Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
Πολύ σωστά τα λες Ντάλια! Μη σου πω ότι ο Άλμπερτ θα μπορούσε να παίζει και τον ρόλο του πατέρα!!! lol!

I like the way you think..!! Wink






Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35444
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Μάης 07, 2013 9:49 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13671
Points : 20722
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από Μαρία Τετ Μάης 08, 2013 8:21 am

Μόλις διάβασα το παραμύθι μου! :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks:
Μπορεί να μην είχε ρομαντικό τέλος, αλλά ασχημόπαπο είναι αυτό, τι περίμενα; Στο κάτω-κάτω, τη συνέχεια, τη φαντάζεται κανείς όπως θέλει... (π.χ. γαλαζοπούλι που συνειδητοποιεί μετά από χρόνια ότι η μοίρα του ήταν τελικά ένας πεντάμορφος κύκνος, κτλ.)
Μια που το'χεις, όμως, το ταλέντο, μόλις ξεκουραστείς από αυτά που γράφεις, θα κάνω συγκεκριμένη παραγγελιά... Wink . :thanks: :thanks: :thanks:
Μαρία
Μαρία
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Points : 4223
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2013
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από marilou Τετ Μάης 08, 2013 2:41 pm

Στο κάτω-κάτω, τη συνέχεια, τη φαντάζεται κανείς όπως θέλει... (π.χ. γαλαζοπούλι που συνειδητοποιεί μετά από χρόνια ότι η μοίρα του ήταν τελικά ένας πεντάμορφος κύκνος, κτλ.)

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7148
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από ariel Τετ Μάης 08, 2013 5:41 pm

Μαρία, το Νουιτάκι είναι ταλέντο. Δεν είναι τυχαίο οτι έχει εκδόσει ιστορίες της!

Κι εμένα μου άρεσε η Μιμι με τους 11 κύκνους! Ξανθιά και πάλευκη είπαμε, ναι; Μιμι, άσε κάτω τον καθρεφτη, είναι απο άλλο παραμύθι!!! Πιάσε τις βελόνες και ξεκίνα κάνα ζακετάκι, καμιά μπλουζίτσα.... αμα κάνεις και ζακαρ, έχω και για σένα παραγγελιά! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16803
Points : 27013
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τετ Μάης 08, 2013 9:05 pm

Έλα έλα μη με κατεβάζεις απ το συννεφάκι μου, είμαι είπαμε μια κούκλα κατάξανθη με λευκότατο δέρμα πριγκίπισσα lol! lol! lol! δηλαδή όπως ακριβώς είμαι και στην πραγματικότητα Razz






Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13671
Points : 20722
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από Μαρία Πεμ Μάης 09, 2013 10:34 am

Τέλεια και η Ραπουνζέλ! Πάνω που πήγα να ψυχοπλακωθώ, αποκαταστάθηκε όλα... :)

(Πείτε μου για τις ιστορίες που έχει εκδώσει η nuitetoile...)
Μαρία
Μαρία
Albert
Albert

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Points : 4223
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2013
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Μάης 09, 2013 12:05 pm

την παλιομαγισσα!!! ουστ!
ευτυχως που η τυχη τους ηθελε μαζι και δεν εμεινε τυφλος ο πριγκηπας!

πολυ ωραια κι αυτη η ιστορια!!

μαριλου μαριλου με τον πριγκηπα Τερρυ στην αγκαλια σου! lol!

@Μαρακι δες εδω.. για τις ιστοριες της nouit

http://www.biblionet.gr/book/179871/%CE%94%CE%B5%CE%B4%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%BF%CF%80%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%BF%CF%85,_%CE%9D%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%AF%CE%B1/%CE%9F_%CE%B1%CF%81%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CE%AF%CE%BD%CE%BF%CF%82_%CE%BA%CE%B1%CE%B9_%CE%AC%CE%BB%CE%BB%CE%B5%CF%82_%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82






Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35444
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από papirous Πεμ Μάης 09, 2013 1:28 pm

τελειες και οι 2 ιστοριες!!!!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
χιλια μπραβο νουι μου!!! μας ταξιδευεις τοσο ομορφα με τα παραμυθοφικακια σου!!!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3
ακομη 2 κυριες πηραν το καστανο αγορι!!!! Hihihihihi
η μιμικα τα χερακια τις φουσκαλες καναν για να τον αποκτησει!!! και η μαριλου μας καταντησε καραφλη!!!! lol!
(ουτε που θελω να φανταστω τι θα παθω εγω...... Nervus ) Cry laughing Cry laughing
φυσικα τωρα ξερεις τι εχεις κανει νουιτακι ε?.....
αμα δεν αποκτησουμε και οι αλλες τον κουκλο μας ........ Banging
lol! lol!
μην αργεις τα επομενα!!! γραφεεεεεεεε!!!!!!!
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9858
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Μάης 09, 2013 3:03 pm

χαιρομαι παρα πολυ πυ σας αρεσουν!!!!!!!!!!!!! και ευχαριστω και για το promotion lol!

η επομενη λογικα θα ανεβει παλι τα ξημερωματα και το μονο που εχω να πω ειναι οτι αυτη την φορα πρωταγωνιστης δεν θα ειναι ο τερρυ αλλα καποιος αλλος - καμια σχεση με την καντυ καντυ - ηρωας... Firouli Firoulo
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11978
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από marilou Πεμ Μάης 09, 2013 4:17 pm

‘’Μαριλού, Μαριλού ρίξε τα μαλλιά σου’’

yoohoo: yoohoo: yoohoo: Ήταν τέλειο, τέλειο, τέλειο!!!! party

Η Ραπουνζέλ είναι πολύ πολύ αγαπημένη μου ιστορία!!!!!!! Και μου άρεσε πολύ ο συνδυασμός του κλασσικού παραμυθιού με την νέα εκδοχή του disney!!!

Τα χρόνια περνούσαν και ένα βράδυ ένας πρίγκιπας πέρασε έξω από τον πύργο. Κοίταξε ψηλά και είδε την Μαριλού να κοιτάει έξω από το παράθυρο και αμέσως την ερωτεύτηκε.

Έτσι είναι αυτά...... έρωτας με την πρώτη ματιά.......! Loveeeee Loveeeee Loveeeee Heartbeat <3
Για μια στιγμή τρόμαξα που τυφλώθηκε ο πρίγκιπας Τέρρυ!.... Ευτυχώς λίγο τα θαυματουργά μου δάκρυα λίγο η υπέροχη φωνή μου που αναγνωρίζεται από χιλιόμετρα....lol! Το σώσαμε το παλικάρι!!!!

Νούι σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ! Το διασκέδασα απίστευτα!
Ήταν το καλύτερο πασχαλινό και χριστουγεννιάτικο δώρο που πήρα!!!! Big hug Big hug Big hug
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7148
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Πεμ Μάης 09, 2013 4:23 pm

χαιρομαι που σου αρεσε αληθεια!!!!!!!!! cheers cheers

ε..την ταιναι της ντισνευ δεν την εχω δει...στο παραμυθι βασιστηκα...και τωρα που το σκεφτομαι, πως γινεται ακι δεν το εχω δει ακομα;;; θα επανορθωσω σημερα κιολας! lol!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11978
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από marilou Πεμ Μάης 09, 2013 4:38 pm

Αλήθεια?? Να την δεις! Είναι πάρα πολύ ωραία!!! flower
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7148
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Μάης 09, 2013 11:11 pm

Νουιτάκι δεν έχεις δει το "Μαλλιά Κουβάρια";;; Α χάνεις , δέστο πάραυτα!
Υπέροχη ιστορία κι αυτή, πολύ ρομαντική, πολύ τρυφερή! Loveeeee Loveeeee
Αυτή η παλιομάγισσα η Ελίζα ήταν πάλι εεε;;; Ούστ από εδώ βρομόγρια!
Ελπίζω να έπεσε στα αγκάθια εκείνη μετά και να την κατασπάραξαν... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Άντε Μαριλού ... και καλούς απογόνους!!! Hihihihihi Hihihihihi

η επομενη λογικα θα ανεβει παλι τα ξημερωματα και το μονο που εχω να πω ειναι οτι αυτη την φορα πρωταγωνιστης δεν θα ειναι ο τερρυ αλλα καποιος αλλος - καμια σχεση με την καντυ καντυ - ηρωας...


Είμαι περίεργη να δω... τι θα διαβάσω... Hihihihihi
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14636
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Μάης 18, 2013 3:55 am

Γκχ...Γκχ... δεν μπορώ να πω πως δεν υπήρξαν κάποια σημεία που μου άρεσαν, μου άρεσαν και τα λάτρεψα αλλά... στο δικό μου παραμύθι η κριτική θα είναι πολύ σκληρή Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Καταρχήν ποιο είναι το όνομα του αγαπημένου μου πειρατή: Κίλιαν Τζόουνς, Κάπτεν Χουκ, Αλιστήαρ Κόρνγουελ, Τέρρενς Γκράντσεστερ, Κλάους Μικαέλσον, Ντέιμον Σαλβατόρε (παρντόν ο τελευταίος είναι πιασμένος με συγχωρείτε, σόρρυ ναν lol! )
Ενίσταμαι παραμυθά μου, επιτέλους ποια είναι η ταυτότητα του αγαπημένου μου;;;;!!! ΟΕΟ!!!!!!!!;;;;; Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Επίσης, για όνομα γιατί με έκανες άγαλμα τι σου έφταιξα;;; και γιατί το πέθανες και το μανάρι μου;;; δεν φτάνει που ήταν κουτσός, δεν είχε το ένα του χέρι , τον έβαλες να πέσει κι αυτό ship του;;;;!!! το μωρό μου... Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Δεν μπορούσες να βασιστείς στο παραμύθι της Ντίσνευ , στην γνωστή Άριελ;;;!!! όλες οι άλλες πιο πάνω καλοπαντρεύτηκαν , εγώ γιατί να μην ευτυχήσω παρά να μαρμαρωθώ , ψυχή δεν έχω κι εγώ;;;!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Σπόιλερ:
Και τώρα ας περάσουμε σε κάποια όμορφα σημεία...

Όμως τότε ένας πειρατής φάνηκε στο κατάστρωμα και η καρδιά της μικρής Ντάλιας χτύπησε δυνατά. Ο πειρατής ήταν όμορφος, γεροδεμένος και μελαχροινός. Μόνο που του έλειπε το ένα χέρι και στην θέση του υπήρχε ένας γάντζος.

Έμεινα κάγκελο που λένε πριν καλά καλά μαρμαρωθώ...

Σπόιλερ:

Η Ντάλια έμεινε να κοιτάει τον πειρατή χωρίς να μπορεί να ξεκολλήσει τα μάτια της από πάνω του. Και ξεχάστηκε τόσο πολύ που ούτε καν σκέφτηκε να κρυφτεί ώστε να μην την δουν. Και ο πειρατής την είδε και σάστισε και εκείνος με την ομορφιά της.
Ο πειρατής την κοίταζε αποσβολωμένος και δεν άκουσε τις φωνές των άλλων πειρατών που τον φώναζαν.


Ααααχχχχ πως να ξεκολλήσεις το βλέμμα σου μετά, ακόμα κι αν έρχεται η απόλυτη καταστροφή... έχε γεια αγάπη μου... Sad Sad Sad

Σπόιλερ:

Ο πειρατής ήταν αναίσθητος και η μικρή Ντάλια τον κρατούσε στην αγκαλιά της, τραγουδώντας του και παρακαλώντας στους Θεούς των θαλασσών να τον σώσουν. Εκείνοι άκουσαν τα παρακάλια της και της έκαναν το χατίρι: ο πειρατής άνοιξε τα μάτια του και την κοίταξε.
‘’Σε αγαπάω..’’, της είπε και εκείνη μην ξέροντας καλά καλά τι κάνει, έσκυψε και τον φίλησε.


Κι εγώ ΣΕ ΑΓΑΠΆΩ άντρα της ζωής μου, ΚΥΡΊΑΡΧΕ ΤΩΝ ΕΠΤΑ ΘΑΛΑΣΣΏΝ, ΑΔΙΚΟΧΑΜΈΝΕ ΜΟΥ ΣΕΒΑΧ, κι εγώ σ'αγαπώ... cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

‘’Πρέπει να γυρίσεις στην θάλασσα’’, της είπε ένα μικρό ψαράκι που το έλεγαν Κάντυ.
‘’Πρέπει να γυρίσεις στην θάλασσα γιατί σε λίγο θα ξημερώσει!’’, πρόσθεσε ανήσυχο καθώς το μαύρο χρώμα της νύχτας ξεθώριαζε.


Πολύ ευχαρίστως φιλενάδα, αλλά δεν μπορώ... το μολύβι του παραμυθά/συγγραφέως με έχει κολλήσει πάνω στο βράχο, δεν μπορώ... δεν μπορώ να κουνηθώ... lol! affraid lol! affraid

Οι πρώτες αχτίδες του ήλιου άγγιξαν το σώμα της Ντάλιας και την μετέτρεψαν σε άγαλμα. Μια γοργόνα που κοιτούσε με λαχτάρα την ακτή…

ΌΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Και ο πειρατής; Τι απέγινε ο πειρατής; Φήμες αργότερα ακούστηκαν για έναν τρελό πειρατή, που είχε ένα γάντζο στο χέρι και τριγυρνούσε σε όλες τις θάλασσες του κόσμου ψάχνοντας να βρει την αγαπημένη του γοργόνα.. Και όταν βρήκε ένα άγαλμα που ήταν ίδιο με εκείνη να στέκεται πάνω σε έναν βράχο, έπεσε από το καράβι του και πνίγηκε στα νερά δίπλα της…

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Tumblr_mcaymroILb1riaeblo1_500
Αγόρι μου................. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14636
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Σαβ Μάης 18, 2013 4:14 am

lol! νταλια αυτον ακριβως τον πειρατη σκεφτομουν που εχεις στο βιντεακι..θες ακομα να του δωσω ονομα; lol! lol!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11978
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από nansecrets Σαβ Μάης 18, 2013 4:57 am

κι εγω αυτον σκεφτηκα με τη μια! lol!
νταλια ποιος σου φταιει; να ακουγες τη μαμα σου και το ψαακι Καντυ!! lol!
οχι μια που σου μιλησαν κι μια που τις αγνοησες! οριστε μας! Groumf
Hihihihihi Hihihihihi

περα απο την πλακα ειναι πολυ πολυ ωραια ιστορια αν και οχι με happy end.. κι αυτα αναμενομενα.. bravoooo!!!! bravoooo!!!! νουιτ!






Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35444
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit'' - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για τα ''παραμυθο-φικς απο την nuit''

Δημοσίευση από Dalia Σαβ Μάης 18, 2013 1:14 pm

Εγώ ήθελα να φύγω, η συγγραφέας /παραμυθάς δεν με άφησε. lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14636
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης