Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Τερρο-Δωράκια
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Σήμερα στις 8:43 am από stardustia

» Γιορτινό Theme
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Κυρ Μαρ 17, 2024 11:34 am από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Casting...
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Τετ Δεκ 13, 2023 2:39 pm από ΜΙΜΙ

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Κουίζ καντυ
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Τρι Φεβ 15, 2022 10:19 am από stardustia

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Vote_lcap72%Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Vote_rcap 72% [ 79 ]
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Vote_lcap21%Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Vote_rcap 21% [ 23 ]
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Vote_lcap5%Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Vote_rcap 5% [ 5 ]
Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Vote_lcap2%Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

+6
ariel
Dalia
marilou
papirous
nansecrets
stavroylaki
10 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από stavroylaki Σαβ Οκτ 13, 2012 4:20 pm

δυστυχως η εμπειρια μου στο να καταλαβω πως πρεπει να πλησιασω εναν σημερινο τερυ ειναι ελλειπης....

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας τερυ στις μερες μας? Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 129743
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7625
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Οκτ 14, 2012 12:45 pm

επειδη το θεμα σηκωνει συζητηση Σταυρουλακι μου το μετεφερα σαν νεο θεμα μονο του. flower






Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35413
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από stavroylaki Κυρ Οκτ 14, 2012 6:13 pm

Ναι σηκωνει πολυ συζητηση τι να σου πω! lol! ...
Ουτε μια απαντηση ακομα! Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 971388 ...

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 738686
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7625
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Οκτ 14, 2012 6:44 pm

λειπουνε οι πιο πολλες βρε.. κι εγω σημερα δεν προλαβαινω να σκεφτω..
αρχικα θα πω το εξης.. υπαρχεις στο οπτικο του πεδιο; αυτο ειναι μια αρχη.. να σε ξερει οτι υπαρχεις και ποια εισαι.






Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35413
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από stavroylaki Κυρ Οκτ 14, 2012 6:48 pm

αν ξερει λεει..... lol! ...
Στο πισω θρανιο καθεται... affraid Οπως ο τερρουκος ειχε την καντυ "φακιδομουρα ταρζαν" Εμενα με εχει αλλιως.... Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 3137150671
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7625
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από papirous Κυρ Οκτ 14, 2012 8:09 pm

Σταυρου μας βαζεις δυσκολα! lol!
Θα το σκεφτω πολυ καλα και θα σου κανω μια αναλυση .... scratch
Σπόιλερ:
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9827
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από marilou Κυρ Οκτ 14, 2012 9:56 pm

αν ξερει λεει.....


Χμμμμμμ.......... Twisted Evil Είναι ο λόγος που μια μέρα είχες γεμίσει το φόρουμ καρδούλες? Αν ναι , πολύ καλή αρχή.......... Loveeeee Loveeeee Loveeeee lol!
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7117
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από stavroylaki Κυρ Οκτ 14, 2012 10:09 pm

EEEE.... οχι ακριβως........... Suspect ....

εκεινος ο λογος ηταν μια ανωριμη εφηβικη μλκια η οποια ευτυχως τελειωσε!!! Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 253468018 ....

Αλλα ακομα δεν δεχτηκα μια προταση... Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 971388 ..
Αντε κοριτσια να ξερω τι να κανω με αυτο τον τερυ! Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 644629

Κοντευει να μου τον παρει μια σουζανναααααα!!! Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 456360
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7625
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από Dalia Κυρ Οκτ 14, 2012 11:55 pm

Να σου εγώ τι να την κάνεις την Σουζάννα .... να πας να την ξεμαλλιάσεις !!! Angry Shake

Ακούς εκεί θα μας πάρει και τον άντρα!!! :roarrr:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14605
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Οκτ 15, 2012 12:30 am

εναν Τερρυ καταρχην δεν χρειαζονται πολλα για να τον προσεγγισεις απο τη στιγμη που σε εχει προσεξει εκεινος.
θα του αρεσει να εισαι αυθεντικη, ειλικρινης και ο εαυτος σου, θα σε πειραζει συνεχεια και θα διασκεδαζει αν τσιμπας.. οι τυποι και οι δηθεν ευγενειες δεν θα ειναι του τυπου του..
κανε τον να νιωσει ανετα μαζι σου, να σου ανοιχτει και θα τον εχεις κερδισει. αυτα τα λιγα απο εμενα.






Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35413
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από ariel Δευ Οκτ 15, 2012 11:19 pm

Ενας πραγματικός Τέρρυ, ποτέ δεν θα κοίταζε μια Σουζάνα, για αρχή! Επειτα, είναι αυτό που είπε η Ναν, θα σε έβρισκε αυτός, δεν θα ήθελε κυνήγι! Είναι αλήθεια Τέρρυ η περίπτωσή σου;






Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από stavroylaki Δευ Οκτ 15, 2012 11:46 pm

Οταν λεω σουζζανα εννοουσα οτι βλεπω και αλλη κοπελα να την μιλαει να κανει παρεα μαζι της κλπ. αλλα το θεμα ειναι πως ισως να βλεπω κατι παραπανω απο παρεα... .... Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 129743 ...

Τι να σας πω... Εχει σχεδον τα ιδια εσωτερικα χαρακτηριστικα με τον Τερυ απλα ειναι λιγο πιο υπεροπτης και σκληρος... και θα μπορουσα να πω ιδιαιτερα απομακρος... Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 129743

Νανουκα με πειραζει ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!! Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 738686αρχικα τσιμπουσα και πραγματι του αρεσε... Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 738686 .... Για ενα διαστημα δεν του εδινα σημασια αλλα συνεχιζε και παλι....

Ειναι τοσο απομακρος μαζι μου... Ξερει οτι εχω παντα την διαθεση να τον βοηθησω.. αλλα συνεχεια ειναι τοσο...υπερηφανος να το πω... οτι οτιδηποτε και να εχει... Δεν θελει την βοηθεια κανενος...

Νανουκα θα προσπαθησω να ειμαι ο εαυτος μου... flower ...
Οπως επεισης θα προσπαθησω να περναω λιγο χρονο περισοτερρο μαζι του... Και εδω ειναι που μπαινει η καλυτερη μου φιλη που ειναι ξαδερφια και ο αδερφος της τον κανει πολυ παρεα... Ισως να βρω κατι μεσα απο αυτο... Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 129743

Αριελ μου δεν ξερω.....
Σχετικα με το "κυνηγι" εγιναν ολα τοσο περιεργα... που δεν ξερω καν ποιος ξεκινησε ολο αυτο.... Ειχε ξεκινησει τοτε που ειμουν γριπωμενη και με εβαλαν να καθησω μαζι του.... Στα μαθηματα της λογοτεχνειας που με εβγαλε το παρατσουκλι μου.... Μετα αρχισε να μου αρεσει και εκανα μικρες κινησεις οπως βοηθειας κλπ τις οποιες θεωρω πως προσπαθουσε να διξει περηφανος και να διξει "μπορουσα και μονος μου" Υπηρχαν στιγμες που πιστευα οτι εδειχνε ενδιαφερον και αυτος και με προσεχε... ενω υπηρξαν αλλες που φαινοταν παγερα αδιαφορος...

Εγω εχω την εντυπωση πως ειναι....... Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 129743 Τωρα θα διξει.....
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7625
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από ariel Τρι Οκτ 16, 2012 12:13 am

lol! lol! Σταυρού μου, καθαρόαιμο Αντονικό μου κοριτσάκι, τι θες να μπλέξεις με "Τέρρυ" μου λες;;;

Αχ, σε καταλαβαίνω, είναι η φάση που δεν ξέρεις αν θέλει ή δε θέλει.... Βασικά μόνο αυτά που είπες μπορούν αν γίνουν. Να είσαι κοντά του και να είσαι ο εαυτός σου! Αν ταιριάζετε, θα σε "δει" και θα έχουμε καρδούλες στο φόρουμ!!!! party






Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Οκτ 16, 2012 2:05 am

Σταυρου οτι ειπε η αριελ.

ααχ!! καταβαθος ολες τον "Τερρυ" θελουν κι ελπιζουν να βρουν για Ταιρι

(τουλαχιστον οσες νιωθουμε "ζωντανες"!! )

that:

Terry rules Terry rules Terry rules






Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35413
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από papirous Τρι Οκτ 16, 2012 9:00 am

Πρωτα να πω οτι συμφωνω με οσα ειπαν οι προλαλισαντες! iagree:
αλλα εγω σκεφτηκα και κατι αλλο.... scratch
το ενδεχομενο της ζηλειας το εχεις σκεφτει?! Wink
Ενας πραγματικος Τερρυ δεν θα ανεχτει ουτε αρσενικο γατο να πλησιασει την Καντυ του! duel: Και σιγουρα θα γινει ταυρος σε υαλοπωλειο αν ανακαλυψει οτι μπορει να εχει ανταγωνιστη!!! explode: ( δεν χρειαζεται απαραιτητα να εχει, ας πιστεψει οτι εχει! Wink )
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9827
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από Dalia Τρι Οκτ 16, 2012 7:09 pm

papirous έγραψε:Πρωτα να πω οτι συμφωνω με οσα ειπαν οι προλαλισαντες! iagree:
αλλα εγω σκεφτηκα και κατι αλλο.... scratch
το ενδεχομενο της ζηλειας το εχεις σκεφτει?! Wink
Ενας πραγματικος Τερρυ δεν θα ανεχτει ουτε αρσενικο γατο να πλησιασει την Καντυ του! duel: Και σιγουρα θα γινει ταυρος σε υαλοπωλειο αν ανακαλυψει οτι μπορει να εχει ανταγωνιστη!!! explode: ( δεν χρειαζεται απαραιτητα να εχει, ας πιστεψει οτι εχει! Wink )

θα συμφωνήσω με τα παραπάνω χαρακτηριστικά, σε περίπτωση που δεν έχει τα παραπάνω δεν θεωρείται "Τέρρυ" αλλά κάτι άλλο... Εμένα ας πούμε ο δικός μου έχει την επωνυμία "Αλιστήαρ Κόρνγουέλ" lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14605
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από stavroylaki Τρι Οκτ 16, 2012 8:06 pm

Προς το παρον δεν εχει αντιζηλο γιατι τα αγορια του σχολειου μου δεν εχουν σωστο γουστο... Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 309744

Θα κρατησω τα παραπανω.... Και θα δωσω τις προσπαθειες μου... Παντως να πω την αληθεια εμαθα σημερα πως "καρφωθηκα" ... Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 2859
Εχει ψιλιαστει οτι του αρεσω... Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 335262
Το συζητησε με την κολλητη μου [Την ειπε οτι τελως παντων η σταυρουλα εχω την εντυπωση πως της αρεσω ] και εκεινη [ενω ξερει ] Ειπε οτι θα με ρωτησει και θα του πει..... Με ρωτησε τι να του πει..... Εγω σκεφτηκα να τον πει να με ρωτησει εμενα την ιδια ωστε να μιλησουμε.... Σωστο η λαθος? Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 335262
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7625
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από stavroylaki Τρι Οκτ 16, 2012 8:08 pm

Αχ νταλια μου.... Εναν αντονυ μπραουν σε αυτον τον κοσμο δεν μπορουμε να τον βρουμε... ?! Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 456360
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7625
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από ariel Τρι Οκτ 16, 2012 8:59 pm

stavroylaki έγραψε:Αχ νταλια μου.... Εναν αντονυ μπραουν σε αυτον τον κοσμο δεν μπορουμε να τον βρουμε... ?! Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 456360

Σε ροδόκηπους, ψάξτε!!!! lol! lol! lol! lol! lol!

Καλά το σκέφτηκες να έρθει να σου μιλήσει, αν και δεν ξέρω κατά πόσο θα το τολμήσει.... Μια δοκιμή, θα δείξει!






Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από stavroylaki Τρι Οκτ 16, 2012 9:09 pm

ΕΣΥ!!!!! καναμε μια συμφωνια!!! lol! .. Θα μου βρεις εναν αντονυ και εγω θα σου αλλαξω το φικ σε τερρυκο! lol! ...

Ουτε εγω ξερω αν θα το κανει.. Αλλα ΑΝ το κανει... να του πω την αληθεια? Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 129743
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7625
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από Dalia Τρι Οκτ 16, 2012 9:20 pm

stavroylaki έγραψε:Αχ νταλια μου.... Εναν αντονυ μπραουν σε αυτον τον κοσμο δεν μπορουμε να τον βρουμε... ?! Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 456360

πολλά ζητάς... lol! ας πούμε εμένα ο Στήαρ ήρθε από μόνος του και με βρήκε αλλά αυτό είναι μια διαφορετική περίπτωση... lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14605
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από papirous Τρι Οκτ 16, 2012 9:22 pm

Καλη μου Σταυρου αν ειναι να αλλαξεις το φικ σε τερρυκο Heartbeat <3 , τωρα περνω απόχη να πιάσω όσους Αντονυ θες!!!!! :bungee:
lol! lol!
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9827
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από stavroylaki Τρι Οκτ 16, 2012 9:34 pm

ΣΟΒΑΡΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΑΝΤΟΝΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΣΑΣ ΚΑΝΩ!!
Παπι [αναθεμα ετσι φωναζω τον Τερυ! >.< ] Εσυ ειδικα μενεις κοντα σε μενα αν βρεις καναν ξανθουλη γαλανοματη ανηψιο ειδοποιησε με! lol!
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7625
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από stavroylaki Τρι Οκτ 16, 2012 9:43 pm

Dalia έγραψε:
stavroylaki έγραψε:Αχ νταλια μου.... Εναν αντονυ μπραουν σε αυτον τον κοσμο δεν μπορουμε να τον βρουμε... ?! Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 456360

πολλά ζητάς... lol! ας πούμε εμένα ο Στήαρ ήρθε από μόνος του και με βρήκε αλλά αυτό είναι μια διαφορετική περίπτωση... lol!

Ρε παιδακι μου εναν αντονυ ζητησα... τι ζητησα????? Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; 1805953252 lol!
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7625
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας; Empty Απ: Πως πιστευετε οτι μπορει να ειναι ενας Τερρυ στις μερες μας;

Δημοσίευση από papirous Τρι Οκτ 16, 2012 9:49 pm

εεεε δεν ειναι και ευκολο να βρεις την σημερον ημεραν τεκνο μου Σταυρουλα,ενα παλικαρι, ξανθο,γαλανοματικο, ευγενικο, ρομαντικο, ορφανο και να καλλιεργει και τριανταφυλλα απο πανω!!!! lol! lol! lol!
σα να λεμε θα μου πεσει το joker!!!!! Teasing
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9827
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης