Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Γιορτινό Theme
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 11:49 am από ΜΙΜΙ

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Casting...
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Δεκ 13, 2023 2:39 pm από ΜΙΜΙ

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Φεβ 15, 2022 10:19 am από stardustia

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

+13
anna
Masta87
nuitetoile21
μαριτα
ΜΙΜΙ
marilou
souka
stavroylaki
Dalia
nansecrets
ariel
libra
papirous
17 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 17 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Τρι Σεπ 25, 2012 4:13 pm

Love is old, love is new
Love is all, love is you

Μαζί σου!!!!!!! Terry fic






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16785
Points : 26970
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από libra Τρι Σεπ 25, 2012 6:04 pm

εχτές δεν χρόνο να το διαβάσω με την ησυχία μου, αλλά σήμερα το απόλαυσα Cool

ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν το είχα δει εχτές γιατί θα ήμουν strecher: strecher: strecher: τα είδα όλα ελαφρώς με το 3ο κεφάλαιο... τα είδα ΟΛΑ!!!!! Αλλά μύριζε παντού ότι η απουσία του Τέρρυ θα πόναγε πολύ...

Τώρα λοιπόν με το 4ο κεφάλαιο ήρθε και ίσιωσε η κατάσταση. Προμεινύονται πολλά δάκρυα στην ιστορία, αλλά η ιστορία τα σπάει!!! cheers cheers cheers

Είναι σαφώς πολύ διαφορετικότερο από ότι έχω διαβάσει ως τώρα και ως προς την γραφή (την λατρεύω... μικρά φλας-μπακ, ταξιδάκια στον χρόνο και Hints ΠΑΝΤΟΥ, ακόμα και στα κόμματα lol! )... cheers cheers cheers ΑΓΑΠΩ!!!!

Ψοφάω από περιέργεια να μάθω τη συνέχεια. Να μάθω τι μεσολάβησε στην 30ετία αλλά και πριν από αυτή!!!

Σπόιλερ:

ΛΑΤΡΕΥΩ τον Τέρρυ που λατρεύουμε... Οξύθυμος και πάντα σπίρτο αναμμένο Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

Και περιμένω να μάθω για τον Θείο, την μεγάλη αυτή καρδιά, που ήταν όλη αυτή την 30ετία Hahahahaha uwish: uwish: uwish:

Πάπι... μην μπω στο φόρουμ και σε πετύχω online να χαζεύεις... ΓΡΑΦΕ-ΓΡΑΦΕ Teasing lol! lol! lol! lol!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Σεπ 25, 2012 6:10 pm

Hahahahaha Hahahahaha η αδελφη Γκρευ μιλησε!!!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από libra Τρι Σεπ 25, 2012 6:14 pm

nansecrets έγραψε: Hahahahaha Hahahahaha η αδελφη Γκρευ μιλησε!!!

ε, μα είμαστε για να χάνουμε πολύτιμο χρόνο;;; busted: busted: busted:






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τρι Σεπ 25, 2012 8:57 pm

Wow!!!! Δεν ξερω σε ποια να πρωτοαπαντησω!!!!
Λοιπον θα το παρω ελα-εσυ φυγυ-εσυ!!!! lol! lol!
Ναν μου η φωτο της Ελιζας ειναι τελεια!!!!!! θα την κολησω πανω στο φικ!!!! Hahahahaha Hahahahaha
Νταλια μου ο Τερρυ μας και μονο στο γεγονος οτι κατι χυδαιο υπονοηθηκε για την καλη του φυσικα αφηνιασε!!!!! duel:
Αριελ μου εισαι αστερι που επιασες το υπονούμενο του στιχου!!!! 🙇
ωχ τωρα πρεπει να απαντησω και στην αδερφη Γκρευ??? Nervus
lol! lol!
Λοιπον αδερφη Γκρευ μετα λυπης μου σας λεω οτι την στιγμη που γραφω αυτες τις γραμμες ειμαι ονλαιν!!!!! Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Χωρις πλακα τωρα κοριτσια σας ευχαριστωωω πολυυ για ολα τα καλα λογια και την στηριξη!!!! bouncing:
:thanks: :thanks: :thanks:
Σπόιλερ:
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Τρι Σεπ 25, 2012 10:04 pm

εγώ είμαι της άποψης μικρές ποσότητες σαν αυτές που βάζεις κάθε μέρα!

αν μας έρθει όλο μαζί θα πάθουμε τπτ lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από stavroylaki Τρι Σεπ 25, 2012 10:52 pm

Εγω παπι επειδη ειμαι ΣΕ ΑΛΛΗ σειρα... και Ξερω ΠΟΛΛΑ .... lol! ..
ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΑΡΤΥΡΑΩ!!! Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 738686
Σπόιλερ:
Θα προτειμουσα να το διαβασω απο την αρχη και θα το διαβασω ΟΛΟ! Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 3885497126
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7634
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τετ Σεπ 26, 2012 12:26 am

stavroylaki έγραψε:Εγω παπι επειδη ειμαι ΣΕ ΑΛΛΗ σειρα... και Ξερω ΠΟΛΛΑ .... lol! ..
ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΑΡΤΥΡΑΩ!!! Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 738686
Σπόιλερ:
Θα προτειμουσα να το διαβασω απο την αρχη και θα το διαβασω ΟΛΟ! Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 3885497126
:terryhug2: :terryhug2:
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από libra Τετ Σεπ 26, 2012 12:44 am


αν και γενικά είμαι της άποψης ότι θέλω να το διαβάζω μονοκοπανιά, λόγω έλλειψης χρόνου τέτοιου μεγέθους κεφάλαια είναι μάλλον ΟΚ Wink

πόση ώρα σου πήρε να γράψεις το μήνυμα;;; χάνουμε πολύτιμο χρόνο lol! lol! lol! lol!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τετ Σεπ 26, 2012 12:55 am

libra έγραψε:
αν και γενικά είμαι της άποψης ότι θέλω να το διαβάζω μονοκοπανιά, λόγω έλλειψης χρόνου τέτοιου μεγέθους κεφάλαια είναι μάλλον ΟΚ Wink

πόση ώρα σου πήρε να γράψεις το μήνυμα;;; χάνουμε πολύτιμο χρόνο lol! lol! lol! lol!

Cry laughing Cry laughing
Σπόιλερ:
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από souka Τετ Σεπ 26, 2012 10:26 am

Λοιπόν, το διάβασα χθες το βράδυ και έχω να κάνω ΠΟΛΛΑ σχόλια αλλά πρώτα απ'όλα...παπιράκο, λέω ν' αρχίσεις να βάζεις το ξυπνητήρι γύρω στις 5 - 5.30 το πρωί για να προλαβαίνεις να βγάζεις κεφάλαια!!!!! that: lol!


Τι ωραίο!!! Τι γλυκό!!! Έχω διαβάσει αρκετά φικάκια (τερρυκά μόνο το τονίζω... Razz ) αλλά νομίζω κανείς μέχρι τώρα δεν είχε αυτήν την υπέροχη ιδέα να μας μεταφέρει πολλά-πολλά χρόνια στο μέλλον και να δούμε την Κάντυ γιαγιά. Με μπέρδεψες λίγο στην αρχή ( με τον Κο Τέρενς, κ.λ.π.) αλλά με το που ξεκαθάρισε το τοπίο, μου άρεσε πάρα πόλυ!!!

Υποψιάζομαι κι εγώ (όπως και τα υπόλοιπα κορίτσια απ' ότι διάβασα) ότι θα υπάρξει κάτι μεταξύ του εγγονού Τέρρυ και της Λούση, όμορφο ζευγαράκι, πολύ ωραία το σκέφτηκες!!!

Έχω μεγάλη περιέργεια να δω πως θα ξετυλίξεις όλο αυτό το κουβάρι με Κάντυ-Τέρρυ-Άλμπερτ (επίσης, πολύ έξυπνο να υπάρχουν διάσπαρτες αναμνήσεις του παρελθόντος, διάλογοι και εικόνες).

Ο Τέρρυ, ακόμα και μετά από τόσα χρόνια, παραμένει ίδιος και φυσικά ακαταμάχητος!!!!! Loveeeee Loveeeee Loveeeee


Υ.Γ.: Μα να κάνεις την Ελίζα βαρώνη;;;;; affraid affraid Γιατίιιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;; Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
souka
souka
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8402
Points : 13671
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2011
Ηλικία : 41
Χιούμορ : Όλων των ειδών!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Σεπ 26, 2012 1:05 pm

εχω αναμεικτα συναισθηματα για το σημερινο κεφαλαιο.. Rolling Eyes

με τον τροπο που γραφεις θα με κανεις να λυπηθω για 2 ατομα που δεν τα λυπαμαι και τοσο.. Ελρου και Σουζαννα. παρολα αυτα θα μεινω στην αρχικη μου αποψη για την 2η. δεν λυπαμαι.. Naughty

το αντιο.. δυσκολο! cryy:

η κινηση ζηλειας.. κατακριτεα για μενα :down: (ή εισαι σιγουρος ή δεν εισαι. τα αλλα ειναι κατινιες κυριος.. αν ηταν να βρεθουν ξανα ή να φουντωσει κατι, θα συνεβαινε. αναμνησεις ειχαν και στην αμερικη αλλωστε.) I.M.O..

το μαναρι μας... μια ζωη θυσιες... cryy: cryy: αλλα σταθηκε κυριος ως το τελος!
( moreparty: moreparty: για το τελος.. Twisted Evil )

η τελετη πολυ ρομαντικη.. και οπως την περιμενα..
κι αλλος αντονι;; Yupiiiii (βασικα ειμαι περιεργη πως βγηκε το Τερενς... πως και προτιμηθηκε αυτο το ονομα στην πορεια δηλαδη...)






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από stavroylaki Τετ Σεπ 26, 2012 2:40 pm

Εφτασα σε ενα μερος που δεν το ειχα διαβασει πριν....

Δεν ξερω τι να σχολιασω... Καποια στιγμη που θα βρω χρονο θα τα πω ολα! Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 640187
stavroylaki
stavroylaki
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 1956
Points : 7634
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : Wandering;
Χιούμορ : ... what is humor?

https://girlwiththeblueballoon.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από libra Τετ Σεπ 26, 2012 5:26 pm


το διάβασα στα κλεφτά από τη δουλειά (σιγά να μην κρατιόμουν busted: )

αν και δεν μ'αρέσει ο Θείος με την μικρή, λάτρεψα το κομμάτι με τη ζήλεια του... πολύ ερωτεύσιμο, αλλά και το κομμάτι που σχολίασε τον τρόπο αποχαιρετισμού της Κάντυ... Καρα-like!!! cheers cheers cheers

Η σκηνή στη Σκωτία με έριξε στα πατώματα... Εντάξει!!! Δεν υπάρχει!!! Πόναγα και μόνο που τη διάβαζα. Κι όταν λέμε πόναγα, απλά δεν θα ήθελα να ήμουν στη θέση της. Φανταστική ιδέα... Επίσης καρα-like cheers cheers cheers

Περιμένω τη συνέχεια... Έχεις δημιουργήσει πολλά ερωτιματικά και περιμένω τις απαντήσεις τους...

Σπόιλερ:

α.. επίσης... Off topic
Σπόιλερ:






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 1zx1px0 Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Σεπ 27, 2012 12:26 am

Το διάβασα κι εγώ ... κι ενώ περίμενα να κλάψω ένα πράμα να ρίξω ένα δάκρυ ρε αδελφέ... τπτ... ούτε ένα... scratch
Ποποπποπο η σκηνή στην Σκωτία απλά δεν υπάρχει... στην θέση της Κάντυ απλώς εγώ θα πηδούσα μέσα απ'την καγκελόπορτα και θα έτρεχα στην αγκαλιά του αιώνιο ηθοποιού... ο ξεχωριστός μου τρόπος να πω "Αντίο" lol!
Με συγχωρείτε κορίτσια αλλά κι εγώ στη θέση του Αλμπερτ να ήμουν το ίδιο θα έκανα... ερωτευμένος άνθρωπος είναι, δεν μπορεί να ζει με την αμφιβολία σε όλη του τη ζωή... δώστο προς πώληση αγόρι μου να ξεφορτωθούμε και τα φαντάσματα του παρελθόντος ρε αδελφέ...όχι όχι καλά έκανε...
Προς το τέλος τον μόνο που λυπήθηκα ήταν ο κακομοίρης ο Τέρρυ που μια ζωή τρέχει από δω κι από εκεί ... Αμάν αυτό το παλικάρι πια! Crying or Very sad
η Ελρόυ κάποια στιγμή έπρεπε να μας αφήσει χρόνους, δεν ήταν δα και στο άνθος της ηλικίας της...
όσον αφορά το άλλο "θύμα" της ιστορίας...

Η Σουζάνα μετά το ατύχημα της,παρόλο ότι είχε δυνατή ψύχη και προσπαθόυσε να μην το βάζει κάτω,έχοντας και τον Τέρρυ πάντα στο πλευρό της,είχε γίνει ένα φιλάσθενο κορίτσι.Που με το παραμικρό
κρύωμα,υπέφερε και αργούσε να αναρρώσει.


νομίζω με κάλυψε η συγγραφέας, ήταν αναμενόμενο... κι ώς "φανταστικός" γιατρός, και με τέτοια γρίπη... περισσότερο από 2-3 μέρες ζωής δεν θα της έδινα... οπότε λυπάμαι αλλά σε αυτό το σημείο δεν μου βγαίνει το κλάμμα ... ξέρω ξέρω τι θα σκεφτείτε... bad girl Twisted Evil είμαι και φαίνομαι Tongue

Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Πεμ Σεπ 27, 2012 11:38 am

Καλεεε κυριες δεν σας προλαβαινωωωω!!!! lol! lol!
Δεν εχω λογια!!!!! Flowers Flowers ευχαριστωωω που σας αρεσει τοσο πολυυυ!!!! :mmd: :mmd: και τα σχολια σας τα περιμενω πως και πως καθε μερα!!!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3

(βασικα ειμαι περιεργη πως βγηκε το Τερενς... πως και προτιμηθηκε αυτο το ονομα στην πορεια δηλαδη...)

θα το δεις πολυ συντομα!!!!κρυβει πολλα απο πισω του η επιλογη του ονοματος!!! Wink

Η σκηνή στη Σκωτία με έριξε στα πατώματα... Εντάξει!!! Δεν υπάρχει!!! Πόναγα και μόνο που τη διάβαζα.

και γω καπως ετσι ενιωθα οταν το εγραφα, δεν ηταν ευκολο κεφαλαιο Sad οπως και μερικα ακομη που ακολουθουν Crying or Very sad

Παντως να ξερετε και γω απορω με τον εαυτο μου (wtf) Thou πως ειμαι τοσο καλη με (Σουζανα /Αλμπερτ και ολο το κακο συναπαντημα!!!! Razz ) απλα μου βγαινει Can\'t remember

αντε πολλα ειπα παω να κανω edit και να ανεβασω λιγο παραπανω σημερα ετσι για δωρακι στην ναν μας!!!! flower
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Πεμ Σεπ 27, 2012 4:48 pm

πυγολαμπίδα; Φωτοβολίδα, θα έλεγα. Την ώρα της ανάγκης σε φωτίζει και σου δίνει κουράγιο, όταν σβήσει, περιμένεις μόνο το τέλος!

Για τον Αλμπερτ, δεν μπορώ παρά να σου δώσω ευσημα. Επι τέλους, βλέπω έρωτα. Αν η Μιζούκι ειχε γράψει κάτι ανάλογο, αν είχε κάψει το ημερολογιο της Κάντυ, πχ, θα παραδεχόμουν το ερωτικό του ενδιαφέρον. Δεν ξέρω τι λέει η Ναν για κατινιές, αλλά όταν αγαπάς, ζηλευεις! Και ναι, ο Αλμπερτ ήταν Αντρας, οχι κλαψιαρικο κουτάβι!!!

Την Ελρου, ποτέ δεν την αντιπάθησα πραγματικά. Η Μιζούκι την είχε καλύψει. Η γέννηση το Αντονυ, είναι πολύ λογικό να αλλάξει τα πάντα (φαντάζεστε την Ελρου και την Ελίζα παρούσες στο γάμο;;; Δεμένες και φιμωμένες μόνο! lol! )

Για τη Σουζάνα πάλι, δεν υπάρχουν δικαιολογίες! Βλέπω οτι κι εσυ επέλεξες τον Μιζουκικό δρόμο και απλά την "έστειλες"!

Μερικές φορές δυο άνθρωποι, δεν μπορούν να συγχρονιστούν. Ετσι απλά. Μπορεί ο έρωτάς τους να μην έχει μέτρο, αλλά θες η τύχη, θες οι επιλογές, αδύνατο να είναι μαζί. Βέβαια, όσο είμαστε ζωντανοι, υπάρχει ελπίδα, σωστά;

Μου αρέσει Τέρενς και Λούσυ! (επίτηδες το άφησα τελευταίο!)
Σπόιλερ:






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16785
Points : 26970
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Σεπ 27, 2012 8:39 pm

bang-bang bang-bang bang-bang ΓΙΑΤΊ;;;!!! ΠΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΊ;;;!!! ΓΙΑΤΊ!!!;;; γιατί να το υποστώ αυτό;;; εεε;;;; κι εννοώ την τελευταία παράγραφο ...ναι ναι... εκείνη εκεί με τα πλάγια γράμματα και την επίσκεψη του καλλονού με τα γαλαζοπράσινα μάτια (έτσι τον βλέπω εγώ τη νύχτα στον ύπνο μου lol! )για δεύτερη φορά επίσκεψη στο ορφανοτροφείο !!! Αυτό μάλιστα! Εδώ να κλάψω... τι να κλάψω δλδ ... που απ'την στιγμή που το διάβασα μόνο έτσι είμαι Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps cryy: cryy: cryy: θες κι άλλο ;;; ορίστε...
Σπόιλερ:
μα αγαπητή μου πια... πλάνταξα ...δεν αντέχω να βλέπω το μανάρι μας σε αυτήν την κατάσταση...
Σπόιλερ:
Τέλος πάντων ας το πάρω απ'την αρχή γιατί φαίνεται να το πήρα απ'το τέλος...
Ααααχχχ Τομ Loveeeee(γκχ...γκχ... με συγχωρείτε είναι παροδικό) κρατάς μούτρα στην αιώνια φίλη σου...άντρες τι να πεις lol! τώρα τι ζόρι τραβάει η Κάντυ και θέλει να μαζευτούν εκεί ο αλητάμπουρας και το τσόκαρο ιδέα δεν έχω αλλά η πάπι μάλλον έχει τα σχέδιά της...
Κάλε έγκυος ήταν το κορίτσι γι αυτό καβγαδίσανε τα παιδιά flower
Σπόιλερ:
Τι ειρωνεία όμως εεε;;; έρχεται μια ζωή και φεύγει μια άλλη... Ααααχχχ πως να αισθάνθηκε αυτό το κορίτσι όταν συνειδητοποίησε ότι ο μεγάλος έρωτας της ζωής της ήταν πλέον ελεύθερος απ'την υπόσχεση που είχε δώσει αλλά κι από κάθε ευθύνη ...
Σπόιλερ:
Πολύ μου άρεσε επίσης η σκηνή του εγγονού με την καμαριέρα... αλλά αυτό το εγγόνι ρε παιδί μου ...δεν ξέρω αλλά... κάτι πάνω του, η συμπεριφορά του δεν μ'αρέσει ... κάτι...κάτι μου θυμίζει...
Σπόιλερ:
Αλήθεια ο Τέρρυ γιατί πήρε τηλ και δεν πέρασε από εκεί να πει ένα "Χρόνια Πολλά" ρε αδελφέ... lol! Επίσης τι μισόλογα ήταν αυτά μέσω τηλ, μας τα μάσαγε... όλη την ώρα... κι εκείνη η Κάντυ όλο μμμ... και μμμ... ήτανε!
ΤΙ ΚΡΎΒΕΤΕ ΟΡΈΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!;;;;;;;;;;;;; Δεν ντρέπεστε λίγο ηλικιωμένοι άνθρωποι... φτου σας !!!!! Tongue Tongue Tongue lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Σεπ 27, 2012 8:46 pm

:thanks: :thanks: για το σημερινο κεφαλαιο που ειναι και προς τιμην μου...

αλλα ειμαι ετσι..
cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy:


Νεκρός.
Αυτό ήταν.
Δεν άκουγε...δεν έβλεπε... δεν ένιωθε τίποτα.
Νεκρός.
Ο φόβος έγινε μια πραγματιτκότητα που δεν την άντεχε.
Νεκρός....άμα ήταν νεκρός γιατί πονούσε τόσο..?
Οι πεθαμένοι δεν αισθάνονται...είχε γλώσσα και δεν μπορούσε να μιλήσει...είχε μάτια και δεν έβλεπε παρά μόνο σκοτάδι,τα αυτιά του άκουγαν το κενό....δεν ήταν νεκρός... ήταν ζωντανός που έπεσε στην κόλαση, σε μια αιώνια άβυσσο....τώρα και για πάντα, κενός.
Το θεάτρο του παραλόγου γελούσε μαζί του..." ...πήγε ταξίδι του μέλιτος...", τον κορόιδευε..." ... με τον Άλμπερτ...", ο χορός έκανε ένα κύκλο γύρω του,τον χλεύαζε...." περίμενες ότι θα σε περίμενε για πάντα ανόητε?!",ο απομηχανής θεός, δεν υπήρχε...τον έκαιγαν εκεί μπροστά στα μάτια του οι μοίρες...." εσύ! εσύ! την παρακάλεσες να σε ξεχάσει! Εσύ την άφησες να φύγει! εσύ της ζήτησες να είναι ευτυχισμένη!......"
- ...είναι ευτυχισμένη...?.." εγώ μιλάω...?"
- ναι Τέρρυ παιδί μου είναι...πέρασε δύσκολες στιγμές, αλλά τώρα είναι...
- ...κυριά Πόνυ ξέρω ότι δεν είναι σωστό να σας το ζητήσω... σας παρακαλώ όμως... μην αναφέρεται στην Κάν...." ούτε το όνομα της δεν μπορεις να πεις δειλέ?!..", μην της πειτε για την επίσκεψη μου....
Η κυρία Πόνυ κούνησε το κεφάλι συναινετικά.
Την ώρα που η φιγούρα του Τέρρυ χανόταν μακρυά πέρα απ' το ορφανοτροφείο,οι δυό γυναίκες προσευχόταν γι' αυτον με όλη τους την ψυχή.
Για τον Τέρρυ όμως ,δεν θα υπήρχε τίποτα να προσευχηθεί πια...όχι τουλάχιστον για τα επόμενα δεκαπέντε χρόνια.



...τοσο δυνατο σημειο!!!!!!! τοσο ζωντανα τα συναισθηματα του... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


κι εμενα μου αρεσει το Λουση Τερενς! πολυ flashback μου κανει.. (η ιστορια επαναλμβανεται.. )

αα! και το τηλεφωνημα.. ολα τα λεφτα.. με το πειραγμα του μετα απο τοσα χρονια ακομα ιδιος το μαναρι μας!!! Loveeeee Loveeeee Loveeeee

ο καυγας... συμφωνω με την Καντυ.. πολυ περιοριστικο ολο αυτο.. δικιο εχει.. Razz Razz

ολη αυτη η γλυκαναλατη ζωη των πλουσιων που παιζεις "ρολους" μονο ωραια δεν ειναι για εναν ανθρωπο που εχει ελευθερο πνευμα.






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Σεπ 27, 2012 8:49 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha α ρε νταλια!!!!!!!!!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Πεμ Σεπ 27, 2012 8:59 pm

I give up I give up I give up I give up I give up
(τωρα θα αρχισω να γραφω οπως στο φικ μου)
Την στιγμη που η Παπι ανεβαζε εκεινες τις γραμμες γνωριζε.
Παντα το ξερε οτι θα την κραξουν.Δεν ειχε ομως αλλη επιλογη.
Στο θολο (??) μυαλο της, το μαναρι, ηταν τοσο απελπιστικα ακαταμαχητο,
οταν πονουσε,που αυτη δεν αντεχε! Ηθελε να τον δει στα πατωματα και μετα να τον ανεβασει στα ουρανια ......???
( to be continue) Silenced
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Σεπ 27, 2012 9:09 pm

papirous έγραψε: I give up I give up I give up I give up I give up
(τωρα θα αρχισω να γραφω οπως στο φικ μου)
Την στιγμη που η Παπι ανεβαζε εκεινες τις γραμμες γνωριζε.
Παντα το ξερε οτι θα την κραξουν.Δεν ειχε ομως αλλη επιλογη.
Στο θολο (??) μυαλο της, το μαναρι, ηταν τοσο απελπιστικα ακαταμαχητο,
οταν πονουσε,που αυτη δεν αντεχε! Ηθελε να τον δει στα πατωματα και μετα να τον ανεβασει στα ουρανια ......???
( to be continue) Silenced

Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing ανάσες... Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing έρε τι στιγμές μεγάλες έχουμε να ζήσουμε............ Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Πεμ Σεπ 27, 2012 9:13 pm

worship: worship: worship: worship: moreparty: moreparty: moreparty: kissy: kissy: kissy:






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Πεμ Σεπ 27, 2012 9:22 pm

αντε για να μην στεναχωριεσαι ναν μου σημερα που γιορταζεις θα σας δωσω ενα megggaaaaa σποιλερ!!!!!
Σπόιλερ:
Hahahahaha
Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Νταλια εχω λιωσειιιι!!!! Hahahahaha Hahahahaha εισαι απιστευτη!!!!!
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Πεμ Σεπ 27, 2012 10:20 pm

papirous έγραψε:αντε για να μην στεναχωριεσαι ναν μου σημερα που γιορταζεις θα σας δωσω ενα megggaaaaa σποιλερ!!!!!
Σπόιλερ:
Hahahahaha
Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Νταλια εχω λιωσειιιι!!!! Hahahahaha Hahahahaha εισαι απιστευτη!!!!!

ΚΑΚΟΎΡΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ affraid
Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 17 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης